Oficiální stránky Jaroslav Dušek
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek oficiální stránky
Foto zdroj: google.com

Jméno: Jaroslav Dušek

Oficiální stránky má Jaroslav Dušek zde: www.divadlonajezerce.cz/Herec-13-Jaroslav-Duse..

FacebookJaroslav Dušek zde: www.facebook.com/Jaroslav-Dušek-14158238619971..

Videostránku má Jaroslav Dušek zde: www.youtube.com/results?search_query=jarosla..

Jaroslav Dušekkontakt zde: www.divadlonajezerce.cz/Kontakt

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Jaroslav Dušek?

Jaroslav Dušek (* 30. dubna 1961 Praha) je český filmový a divadelní herec. V roce 1980 společně s Janem Bornou založil divadlo Vizita, které je od roku 1985 založeno na čiré pódiové improvizaci. Znám je také díky uvádění slavnostního předávání Českých lvů. Zahrál si v mnoha úspěšných filmech. V roce 2008 obdržel od Českého klubu skeptiků Sisyfos anticenu stříbrný Bludný balvan za „dobré šamanské rady pro každý den“. Dušek byl vůdčí osobností humorného Rádia Mama, kde moderoval autorský pořad Za mozkem, mystifikoval spolu s Jiřím Macháčkem v Přepadení a legendární je i jeho pohádka o zlém Hurdovi plná funkčních vulgarismů v pořadu Držíte nám palce. Mama vysílala také představení Vizity – Další nekonečný svět získal stříbro na prestižním festivalu Prix Futura. Jaroslav Dušek je znám také díky svému alternativnímu způsobu života. Stojí například za stavbou hliněného ekodomu v Jindřichovicích pod Smrkem a vede také svůj denní jídelníček, který se skládá pouze z jediného jídla za den (podle učení Australanky Jasmuheen).

V Paralelním Vesmíru (Segrado František) Padesát odstínů temnoty (DVD Filmy) Emoji ve filmu (DVD Filmy) Desaturating Seven -download- (Primus) Tanecni Liga 195 (Ruzni / Pop Intl)

Jaroslav Dušek diskuse

Jak na vás Jaroslav Dušek působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Alena 85453  44 let 06.12. 20:01
Zase jsem si po letech pustila záznam představení Čtyři dohody a moc jsem se zasmála a opět si připomněla, jak moudré ty dohody jsou. A protože jsem v jiné fázi života, než před lety, tak v nich pochopitelně slyším trochu jiné významy. Nejvíce jsem se pobavila u tématu: KAM to v životě chci dotáhnout.Já to chci dotáhnout k papíru a 61514;.
Po letech práce v kanceláři jsem si uvědomila, že to, co chci dělat je, vrátit se k dětem, na což jsem původně vystudovala SŠ. Praxi jsem měla, vlastní děti taky, cit a jistý talent také. Zaměstnavatele jsem našla hned, protože učitelů je málo. Nastoupila jsem na Z jako učitel 1-4. třídy.
Ale bohužel Nemám PAPÍR s razítkem Mgr. Podmínky jsou dané, takže se nedá nic dělat a PAPÍR se pokusím získat dálkovým 5 letým studiem. Vytvořila jsem tedy soubor papírů, které jsem poslala komisi VŠ. Ta uznala, že moje papíry jsou fajn a poslali mi papír, že tam smím chodit. První přednášky byly bezvadné. Filozof nám říkal, že všichni jsme pouze neurčité entyty a vlastně tady nejsme, pedagog nám vyprávěl, JAK si děti mají správně hrát, CO si myslí děti o světe, krásně nám vysvětlil, jak děti vytrhnout z transu. Získali jsme přesný návod CO KDY a JAK dítě musí pochopit. Že je třeba dbát o bezpečnost dětí ve školách, tak je nutné jim zakázat běhat, skákat a někam lézt. A poté je třeba je to naučit, ale ne nějak intuitivně, nýbrž správně didakticky.
A všichni po nás chtěli jako důkaz pochopení papíry. Tak jsme tvořili seminární práce, které nikdo nečetl. To byl však pouze vstup do studia. Následovala série zkoušek toho, co může člověk středního věku vydržet. Protože to neberu osobně, tak jsem s úsměvem uběhla 3 km, uplavala 1500 m kraulem, potopila se pro puk do hloubky 4 metrů, vylezla na horolezeckou stěnu, běhala na běžkách, jezdila na kole, na sjezdovkách, cvičila na bradlech, zahrála 30 písní na klavír, transponovala skladbu do všech stupnic, poznala 50 klasických skladeb, namalovala obrazNaučili nás, že pokud chci papír s písmeny Mgr., tak je třeba dělat si domněnky. Kdo netrefí domněnku profesora u zkoušky, tak prohrál. Naučila jsem se zapomenout na to, co si o daném problému myslím já a poměrně úspěšně už trefuji to, co se domnívám, že chce slyšet profesor. Už jsem v tom poměrně dobrá. Také už jsem v 5. ročníku. Nicméně: než půjdu bojovat o závěrečný papír, musím ještě zvládnout poslední level: totiž u státnic jde o vůbec nejtěžší úroveň myšlení, neboť budu komentovat didaktický problém kdy dítě něco udělá, profesor si vytvoří domněnku, CO a PROČ to dítě udělalo a já musím ještě trefit domněnku profesora, co si myslí profesor o tom, co si myslelo to dítě, když to udělalo a 61514;. Chápete, ne? K tomu dodám soubor papírů svázaných jako diplomovou práci a musím je obhájit, ale už teď zvažuji, co k tomu mám říkat? Trefit domněnky tolika zkoušejících není vůbec snadné.
Ale jestli to k tomu papíru přesto dotáhnu, budu šťastná. Pověsím si ho v třídě nad stůl a budu se na něj neustále dívat, protože mi bude připomínat, co NIK... (zkráceno)<|i>

Pavla 10910  47 let 10.11. 16:16
Tolik nazoru,tolik otazek,jak se mate? dobrý den,dosud sem Vas znala jen z filmu.Dnes mi padla brada.Je nadherný Vas poslouchat,Vase myslenky,nazory.Dekuji-dnes mi stacilo slyset jak se malo obýmame,dotek je zazrak..!! dekuju za hezky den.
pavla.

Kamil 46166  29 let 05.10. 13:02
Dobrý den pane Dušek, chtěl bych vás za spoustů lidí poprosit, zda by bylo jen trochu možné udělat ještě jedno Vaše vystoupení v Jeseníku, spousta z nás se tam nedostalo, lístky zmizely během 5 minut. Předem děkuji za případné zvážení.

Mirek 77969  58 let 14.09. 21:25
Pane Dušek Vaše vystoupení v seriálu Pustina bylo naprosto exelentní.Obdivuji váš výkon..smekám..,

Martina 86930  55 let 02.04. 22:03
Jak na mne působí? Jako moudrý člověk . Co pěkného bych řekla? Až bude takových miliardy , planeta se uzdraví. Co se mi líbí? Vaše bláznovství :-) Díky,že jste.

JanBedáň 21264  55 let 26.02. 11:51
Moc Vám, pane Dušku, děkuji, že existujete. Od té chvíle, co jsem Vás poznal, jsem přestal mít problémy s erekcí. Děkuji, Jenda

Jana 62010  52 let 21.02. 14:37
Jaroslav Dušek je pro mě skvělý člověk, moc ráda poslouchám jeho přednášky. Za které jsem moc ráda, protože mi v mnoha případech otevřeli oči.

Jana 18533  45 let 12.02. 00:24
Jaroslav mě učí, jak být sám sebou. Za to mu z celého srdce děkuji.

Monika 88145  42 let 24.01. 22:34
Rozloučení, čajovna Řevnice 22.1. 2017- Nezapomenutelné.

Vladimír 10941 09.12.2016 08:20
Dobrý den. Na Vaše představení chodí lidé, kteří se baví a pak ti, kteří
chápou. Ti, kteří chápou a baví se, budou zřejmě vzácní. Bytost, která je
člověkem a chápe, se musí velmi vyděsit, že patří k druhu, který systematicky a bezohledně vyvražďuje jiné rostlinné a živočišné druhy, a
ten děs je tak nekonečný, že si musíte posunout oči, aby jste se nezbláznili. A to posunutí očí je druhá pozornost, ale ani ta vás té hrůzy nezbaví, naopak, přidá čirý děs a nekonečný smutek, a tak aby se humanoid úplně nezbláznil je donucen vstoupit do třetí pozornosti, která teprve má možnost pofoukat a poléčit ty naše nekonečně hluboce zraněné lidské duše.
A ta oscilace mezi časy chronos a chairos nám dává sílu žít a pomáhat. ÓM

Mirek 78252  64 let 09.12.2016 05:47
Dobrý den pane Dušku. Znám vás již mnoho let. Ještě když jste spolupracoval s Honzou Bornou a Oldou Kužílkem. Oba znám z divadla Lucerna, kde s námi dělali představení. Přiznávám se, že jste mne v té době nijak moc nezaujal. Až když jsem viděl vaše Čtyři dohody, které jsem si nedovedl představit jako divadelní představení, poznal jsem vaši osobnost a od té doby sleduji vaši činnost. Dlouho jsem neměl odvahu vás oslovit a nevím, zda se tento text k vám dostane. Ale jiný kontakt na vás nemám. Pokud se to nepodaří,třeba to zkusím přes Oldu Kužílka, ale nevím v jakém jste vztahu, když se dal na politiku. Proč vás oslovuji. Vím že takových jako já je mnoho, ale musím to zkusit. Zkopíroval jsem níže uvedený text, protože, to je důvod proč vás chci požádat o setkání. Paní Tereza píše, jak jste jí pomohl s výchovou dětí. Vím že se tomuto tématu hodně věnujete a je to důležité, protože v dětství se vyvíjí naše osobnost a špatnými vztahy osobnost dětí deformujeme. Paní Tereza píše, že díky vám, výchovu syna zvládá lépe. A zde je ten kámen úrazu. Zvládá. To znamená, že musí něco v sobě překonávat. Že rady, kterých se jí od vás dostalo, nejsou její přirozenost, protože v dětství neměla správný vzor. I rodič který se snaží být dobrý rodič, ale není to jeho přirozenost a dělá to protože ví co je správné, ale emočně to nezvládá. I takový rodič dítě poškozuje. Také je tu paní Králová a její Nevýchova. To vše jsou úžasné informace. Ale pro rodiče jsou to jen informace. Dokázat se podle nich řídit, je pro mnoho z nás velice těžké. Já sám to vím, nebyl jsem dobrý otec. Ale dokázal jsem to napravit. Důkazem toho je, že mi má dospělá dcera řekla. "byl jsi ten nejlepší otec, jaký jsi mohl být". To mi vehnalo slzy do očí. Tak pane Dušek. Teď vám zdělím něco, co může pomoci všem rodičům kteří o to stojí, aby se chovali ke svým dětem tak, jak si to jako děti zaslouží. Představte si, že máme schopnost napojit se emočně na své děti a vnímat ne to co oni dělají nám, ale co my děláme jim. Vnímat jak oni nás vidí a jak se cítí. Zdůrazňuji vnímat na emoční úrovni. Informace je málo. My jejich pocity a myšlenky můžeme zažít. Pak teprve porozumíme, že svým dětem děláme to co nám dělali naši rodiče, i když to nechceme. Příklad z mé praxe: Paní si stěžuje na svoji pětiletou holčičku, že je neposlušná, nezvladatelná a že si s ní neví rady. Po napojení na svoji dceru, se od ní dozvídá, že chce být poslušná, ale že to nedokáže. Tato maminka cítí lásku a bolest své dcery, a uvědomuje si, že na ni má tak velké nároky, že jí ta malá holčička nemůže vyhovět. Tato paní se rozplakala a když jsem se jí zeptal, jaká byla její maminka, tak odpověděla. "přísná". Svoji dceru miluje, ale vůbec si není vědoma, co jí dělá. Takových příkladů mám mnoho. Tento postup jsem nazval Channelig. Dají se s tím napravit i poškození, které nám způsobili naši rodiče. Lidé mi říkají, to je jako Rodinné konstelace. Ano, ale zásadní rozdíl je v tom, že zde to vše prožijeme my sami a ne někdo za nás. My cítíme tu ... (zkráceno)<|i>

Marek 37130  21 let 02.12.2016 10:48
Jardo chci tě potkat, uskutečníme to?

Pavlasová 3169  73 let 13.09.2016 15:48
Dobrý den! Dočetla jsem Vaši knihu která má název Země,a jsem nadšená.Nechcete jít do politiky a prosadit tam ty skvělé názory a postřehy?

Berudka 17615 16.08.2016 20:37
Je proste bezvadnej davam palec nahoru!

Ozyk 46516  46 let 25.07.2016 13:48
Shlédl jsem Vaší desedu s Vladimírem Kafkou,a krom mnoha jiných věcí mně přestala bolet záda!!

Lucka 88576  35 let 27.05.2016 18:56
jarosla dobrý herec

Petr 19513  50 let 26.05.2016 09:57
Pan Jaroslav Dušek je obdivuhodný hledač pravdy. Já před nějakými deseti lety začal hledat pravdu také. Pan Jaroslav úžasně doplňuje to, co už jsem sám objevil. Jak je ale těžké podle toho žít. Zvláště když jsem po ,,procitnutí" uviděl, jak daleko od sebe samého mě odvedla manipulace mysli. Což mě dovedlo až na pokraj zhroucení a depresí. Ale právě to mě dovedlo k sobě. Pan Dušek mi mluví z duše a jeho postřehy do mě zapadají jako ozubená kolečka do hodinového strojku. Jsem rád, že nejsem sám, koho to oslovuje.

Patricie 3772  51 let 26.05.2016 09:25
Pana Duška obdivuji víc a víc za jeho moudrost, o kterou se dělí se všemi, kdo o to stojí.Před rokem jsem si koupila knihu Ze mě, před týdnem Tvarytmy a jsem jedním slovem nadšena. Tímto děkuji panu Duškovi za vše, co dělá, protože ono VŠE JE JEDNO VELKÉ DOBRO. Přeji jemu i jeho přátelům mnoho úspěchu, elánu a ať mu naslouchá a oceňuje jeho dílo stále více příznivců.

Hanka 18851  55 let 07.04.2016 06:58
Jaroslave jsem z Vás nadšená,potvrdil jste mi, že to funguje.Jen musí všichni začít u sebe. Děkuji Vám

JanPetr 10920  49 let 18.03.2016 17:58
Jaroslav na mě působí jako otec :))
Pěkného bych řekl že máme šanci :))
Líbí se mně všechno co pozitivně vyjadřuje jednotlivec, rodina a stát.
Pak bych se vší skromností a úctou položil otázky Jaroslavovi :
Prosím pane je možno budovat bez soudné krytky?
Mluvit o přítomném čase a lásce v době kdy děti na školách nemají co jíst?
Český národ vymírá, prošel kulturní, rodovou a náboženskou genocidou,
proč umírali naši předci, jaký odkaz nám zde nechali co bránili obrozenci??
Probuzení spočívá v uvědomění kdo jsme, kým jsme byli a kam směrujeme, nebo ne?
Děkuji za odpověď "jan petrx

Ozyk 86569 02.02.2016 00:07
Pane Dušku máte z 90 procent pravdu.Bohužel tyto věci může řešit člověk,který má v pořádku první plán(praktic živo) ..Nemyslím si že jste guru;ale přesto si Vás hluboce vážím.Držím nám palce! Mám vás rád :-)

František 19596  57 let 21.01.2016 22:19
Ještě si dovolím jeden osobní poznatek: obrazy, zvuky , vůně atd. nevnímáme smysly ale přicházejí zevnitř do smyslů (nikoliv zvenku dovnitř).Čili naše tělo i venkovní svět je promítán zevnitř.František

František 19596  57 let 21.01.2016 22:01
Pane Jaroslave mám moc rád Váš humor.
Právě jsem na internetu shlédl Váš pořad s Marcelkou z hor. Dovolím si nesouhlasit v pár věcech: my nemáme osobní svobodu (vše je dáno předem)= existuje tu jediný tvůrce a zdroj..Proto je vše jak má být! Nikdo nikdy neudělal chybu! Budoucnost lidstva neznáme ale takový ideál, o kterém v pořadu mluvíte není pravděpodobný: vždy budou duše začátečnické, pokročilé.. a osvícené.
Nemůžeme být současně všichni na jedné úrovni.V tom rozporu je jeho pokračování, jinak by skončila dualita. Tento svět je mája = iluze, projev Absolutna, nemá žádný smysl kromě Jeho uvědomění: Já jsem! (Já existuji).Každá duše se dříve či později vrátí ke svému zdroji. A my své podstatě nejsme ani tělem, ani egem, ani duší, jsme tím za tím :-) Zdraví František

Luboš 37162  68 let 16.01.2016 09:40
Vážený pane Dušku.Sleduji vaše pořady na internetu.Jsou velmi podnětné a evokují lidi, aby se nad sebou zamysleli.Já se také již dlouhou dobu zabývám úlohou nehmotného v hmotném.Chtěl bych také přispět do dikuse také jednou,možná ještě neotřelou myšlenkou.
Když jsem se zabýval zážitky lidí po probuzení z klinické smrti,udivilo mě jak jsou si ty příběhy podobné,ne-li totožné.Uváděli ,že je obejmula bezpodmínečná láska,měli pocit domova,na všechny otázky dostali okamžitě odpověď,měli pocit sounáležitosti se vším,každé přání se okamžitě vyplnilo,potkávali své příbuzné,kteří je s láskou vítali,když si pomyslelina nějaké místo,hned tam byli.
Začal jsem se zabývat myšlenkou,jaký význam,nebo k čemu slouží naše materiální realita,kterou máme propůjčenou.Proč umíráme,někdo dřív a někdo později.
Došel jsem k myšlence,že tuto realitu a dimenzi,kam odejdeme po smrti vytvořily stejné bytosti.Tyto,řekněme božská stvoření nemohou připustit aby se do dimenze,kde se vše realizuje okamžitě dostaly bytosti s nevhodným myšlením.V naší realitě se myšlenky realizují zprosředkovaně po nějakém čase a ještě je múžeme během realizace měnit.To v posmrnté dimenzi není možné.Proto si myslím,že naše realita je školou způsobu myšlení.Tvůrci naší reality nám jasně ukazují následky negativního a destruktivního myšlení,ale i jak je krásné a příjemné někoho milovat,o někoho se s láskou starat,mít dobré přátele atd.Já obdivuji tu nekonečnou trpělivost těchto božských bytostí s námi.Možná miliony let nám naznačují a ukazujívýsledky našeho myšlení.Také si myslím,že tím jak myslíme si sami zkracujeme,nebo prodlužujeme život.Když jsme nic nepochopili a nenaučili se správně myslet,znovu nás pošlou do této školy.
Co je úlohou,co se máme naučit?
Abychom byli platnými členy posmrtné společnosti,musíme se naučit myslet tak,aby ani mimovolně nám ve vědomí nenaskočila negativní,nebo destruktivní myšlenka.Tento způsob myšlení je neoddělitelně spojen s bezpodmínečnou láskou.Pak si myslím,že se koloběh znovuzrození zastaví a my zůstaneme doma.
Předem děkuji za předmětnou diskusi.

Milan 62107  36 let 16.12.2015 23:05
mam pocit že pan jaroslav dušek vnáši do našich životu lidský přirozený rozměr života díky za jeho sílu

Tereza 94475  33 let 06.11.2015 18:50
Vážený pane Dušku, chtěla jsem Vám moc poděkovat za příspěvky ohledně výchovy dětí.. snažím se jak můžu.. nic nezakazuju (byla jsem vychovávaná v zákazech - takže k tomu mám sklony).. nekdy je to ale o nervy se ovládat, ale ovládám se (taky se mi už stalo, že jsem řekla ne - nedělej to - bylo to k ničemu) - mám ročního syna - díky Vám a Vašim příspěvkum to zvládám.. být lepším rodičem :) někdy potřebuju tak nějak "podržet" :) ještě jednou děkuji za celou naší rodinu, Tereza

DITA 17882 02.11.2015 22:16
Já děkuji. Vždy, když ztrácím půdu pod nohama, pustím si nějakou Duši K. Momentálně jsem si odposlouchala nádhernou Sexualitu a děkuji všem zúčastněným. Bylo to krásné, vtipné, inspirativní, hluboké, dojemné a plné lásky. Mé srdce se otevřelo dokořán. Miluji a děkuji. S láskou Dita

Milena 90187  48 let 27.09.2015 19:51
Jaroslav Dušek mě dostal "ze dna" k euforii..Díky němu a jeho knihám vnímám život pozitivněji a..miluju ho:-)

Vladimír 10970  52 let 25.09.2015 12:51
Dobrý den
Pane Dušek, právě poslouchám ve Vašem podání Pátou dohodu. Slovy klasika bych řekl - "To by se dalo tesat". A obzvláště v této době přibývají Vaše slova (a dohody Toltéků) na váze. Děkuji, že jste.

Vilda 21712  53 let 21.09.2015 21:39
To co je J.Dusek schopný slovy i celou svojí osobností sdělit by se možná mohlo nazvat"pohlazením naší duše neb otvíráním studánky čisté.."Nám,kteří nemáme ten dar"TO"tak nádherně,s nadhledem i humorem sdělit ostatním,jen to tušíme a vlastně víme,to velmi pomáhá a za to děkuji! s pozdravem Vilda

Věra 90224  47 let 21.09.2015 10:13
Dobrý den, protože mám moc ráda Vaše představení Čtyři dohody a moc mi pomohly příklady nesmyslných povelů dětem, tak si na Vás často vzpomenu a nedá mi, abych se nepodělila o zážitek z letošní společné dovolené 6 matek a 17 dětí. Sedíme na zahradě a najednou vyděšený pohled jedné z nás do otevřeného okna v prvním patře a následovalo: " Okamžitě vypadni z toho okna! " a po krátké odmlce: " Ať nevypadneš ". Děkuji za Vaši tvorbu, je to pohlazení po duši.V

Kouba 62216  31 let 15.09.2015 07:14
Pane Dušek..vše co plyne z vašich ust se postupne stává mojí doposud největší motivací..a to i přesto že tomu všemu doufám že jen zatím nerozumím nebo si to nedokážu správně zařadit do toho či onoho..nicméně Vám moc děkuji.zatím nevím proč ale vždy když Vás poslouchám tak nakonec vždy brečím..mějte se krásně Jaroslave

Dushko 77018  53 let 11.09.2015 17:02
Prajem si ho dnes osobne v Znojme. Mal by byt v ČR vnimany nad prezidentom.
Pocuvam ho denne a preto mi je fajn

Vlasta 94658  35 let 30.07.2015 23:16
Dobrý večer pane Dušku, v první řadě chci říct jak moc se mi líbí Vaše představení Čtyři dohody, moje přání je toto představení vidět i naživo, prosím přijeďte do Havířova nebo alespoň do Ostravy. Děkuji

Petr 18532  36 let 25.07.2015 21:13
Milí pane Dušku, Jardo, díky vašemu představení Čtyři dohody, jsem schopen zvládat svoje velké rodinní trápení, děkuji za to..

Libor 21293  32 let 05.07.2015 20:59
Ano, Járo mluvíš zcela přesně, jsi už připraven. Rád bych si s tebou popovídal.

Lenka 84724  47 let 29.06.2015 23:17
Jsem tak vděčná, že jste! Nemám čas chodit na všechna představení, ale 4 dohody a i pátá jsem viděla v klubu Lávka a rozhodně to byl zlomový bod v mém životě. Na youtube sleduji i Duši K a Malou Visitu a vždycky mě to v životě zase posune kus dále. Vím že nejste Guru a ani já nejsem Duškovec, ale opravdu je skvělé, že pokračujete v představeních. Rozhodně to, co děláte zanechává nesmazatelnou stopu a přináší naději na změnu myšlení v této společnosti. Děkuji:)

ANNA 37122  66 let 27.04.2015 10:47
jsem moc rada že jste ,už to jmeno ..jaro,,duše..sleduji vaše ruzne vaše přednašky a take čtyři dohody jakym šarmem a vtipem rozdavate sve duchovni poznani hlavně u mladych velmi bodujete mohu posoudit i když jsem pr.duch. pohybuji se hodně mezi mladeži, mam potřebu vam k svatku i k nar.popřat at vam stale v praci i v soukromi kvete laska .

Luboš 18523  25 let 10.03.2015 22:35
Naprosto souhlasím :-) Jaroslav Dušek je naprosto skvělý člověk, krásně mě překvapil v rozhovoru s Danielou Drtinovou, kdyz ji tam krásně vysvetlil svoje vnímání toltécké moudrosti a učení :-)je mi to strašně blízké a tohle me utvrdilo v tom ze to, čemu věřím není jen nejaky můj výmysl, ale skutečná cesta ducha i vědomí :-)

Kateřina 19436  45 let 29.01.2015 22:19
Děkuji, za přibliženi čtyř a páté dohody .

Lenka 8946  25 let 20.12.2014 17:10
Jaroslav Dušek je nádherný člověk..tělem i duší. Poslouchám ho každý den a velice mě inspiruje.

Marie 21257  60 let 21.10.2014 22:14
Jaroslav Dušek je užasný člověk. Byla jsem na nékolika jeho představeních a sleduji jeho přednášky a povídání přes internet nemá to chybu.Mockrát mi pomohl ani o tom neví.Děkuji a přeji šťastný ať jsou všechny bytosti.Jen samé krásné energie

JiříVajsar 89135  37 let 16.10.2014 10:55
Pardon zapoměl jsem na tel.: 737485363.

JiříVajsar 89135  37 let 16.10.2014 10:51
Ahoj Jaroušku.
Dík za odstartování toho, abych přemýšlel. Děkuji Tobě Jardo a mému synovi (2rok).
A.Einstein měl na stole "Teori všeho". Makám na "Pryncipu všeho".
Rád poradím Tomu, kdo se trápí a pláče. (Nebojte se také pláču)

OtoBrázdil 88214  42 let 20.07.2014 14:35
Děkuji

PetrUherka 37430  37 let 21.06.2014 23:10
Děkuji vám pane Dušek i 4 dohodám, poprvé v životě jsem před chvílí plakal ŠTĚSTÍM, po poslechu vaší audio nahrávky, jen tak,bez drog. Neuvěřitelné! Mám vás Rád

Darka 95251  61 let 11.06.2014 22:33
Mily pane Dusku,
rada jsem si precetla, ze ted budete hostovat na znojemskych Slavnostech harmonie. Tak at se vam v krasnem Znojme libi, at se program vydari. Nenapisete o nem do Regenerace?
Srdecne zdravim
Darka

Rafiga 19412  27 let 11.06.2014 10:03
milujuho

Marcela 90156  43 let 24.05.2014 13:07
Prosim..poradi mi někdo.?? ..uz rok a pul se snazim koupit listky do divadla v Praze na Lavce..na Čtyři dihody..vždy beznadejne vyprodano..je nějaka možnost je sehnat treba pres nekoho..?? ..mic dekuji..Marcela

Marcela 90156  43 let 24.05.2014 13:02
Je genialni a jedinečny

 starší>> 

1

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Lucie Černíková oficiální stránky Radek John oficiální stránky Marek Dalík oficiální stránky Zdeněk Krásný oficiální stránky Jaromír Skopalík oficiální stránky Andrea Kerestešová oficiální stránky Marta Jandová

Další osobnosti | Lucie Černíková | Radek John | Marek Dalík | Zdeněk Krásný | Jaromír Skopalík | Andrea Kerestešová | Marta Jandová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti