Oficiální stránky Jan Kraus
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Jan Kraus

Jan Kraus oficiální stránky
Foto zdroj: jankraus.cz

Jméno: Jan Kraus

Oficiální stránky má Jan Kraus zde: www.jankraus.cz

FacebookJan Kraus zde: www.facebook.com/jan.kraus.735

Videostránku má Jan Kraus zde: www.youtube.com/user/SJKshow

BlogJan Kraus zde: www.jankraus.cz/krausmagazin/

Jan Kraus má na sebe kontakt zde: www.jankraus.cz

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Jan Kraus?

Jan Kraus (* 15. srpna 1953 v Praze) je český herec, moderátor, publicista, dramatik, režisér a autor. Účinkoval v populárním talkshow Uvolněte se, prosím v České televizi. Komentoval denní události na Frekvenci 1 v pořadu Jan Kraus a blondýna. Jan Kraus píše také svůj KrausMagazín. Své hosty si zve do pořadu Show Jana Krause.

Janu Krausovi se podařil neuvěřitelný kaskadérský kousek v přímém přenosu Miss Slovensko 2009. Patří mu obdiv, jak se se situací elegantně vyrovnal.

Lída Baarová (Blu-ray Filmy) Miloš Havel (Krystyna Wanatowiczová) Sgt. Pepper´s Lonely-box (Beatles) Bride Said No -spec/digi- (Sylvan, Nad) Memories...do Not Open (Chainsmokers)

Jan Kraus diskuse

Jak na vás Jan Kraus působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Peťula 85230  37 let 18.03. 08:29
Pisu vam v reakci na dil vseho talkshow poradu, s Evou Perkausovou. Kterey jsem ted, po case, "shlednul"? ..se podival. Pisu vam, protoze vy tam s moderatorkou zanru resite, jestli je to dobre takhle nebo tak a my, divaci jine, verejnopravni tlvt se musime divat den co den na podivuhodne komentovane zpravodajstvi. Volby v Holandsku, Jakub Zelezny a ta Augostova se usmivaji jak slunicko. Kdyz ale hrozi vitezstvi Trumpa, tak se tvarej jak na Breznevove pohrbu. A to Vam, Jane, sakra neva?!

Petr 18518  30 let 20.02. 17:29
Vždy jsem měl humor a pořady Jana Krause rád, a dokonce jsem je i vyhledával. Od doby kdy se tento pán snaží ideologicky ukázat, kde je pravda na úkor normálního zdravého smýšlení pro většinu obyvatel naší země, nekliknu již na jediný program, pořad, fotografii s tímto člověkem. Chcete se prodat? Děláte to již dlouhá léta? Tak pokračujte ale pouze pro sebe, nemanipulujte s lidmi tohoto národu, májí své zkušenosti.

HermanTeplý 89118  55 let 12.02. 18:32
Největší rodinný hnus pod sluncem na silvestra!! Kapela na úrovni IV cenové skupiny. Vše pod lidskou důstojnost.

Dalalajáma 89118  15 let 12.02. 18:30
Je to nejarogantnější vševědoucí sprostý promitiv který nikdy nic v životě nedokázal. Je zaprodán každému režimu a je vyžírka a lehkoživka. Řídí pražskou kavárnu-potažmo kauzu Dalaljáma-strýček Bredy a herman. Jen zlou nemoc na tebe ty šupáku.

Fanda 89118  18 let 12.02. 04:48
Arogantní vševědoucí blb.Kauza BRADY-HNUS!! Předminule napadl hrubě ministra Chovance o čem chce jednat s BRITY!! Europoslanec nás jako ČR k tomu vyzval-aby tam naši lidé dál mohli pracovat na rozdíl od Pláku SOUDRUHU KRUZI!!

MŠenkýř 17878  53 let 08.02. 22:04
Pane Kraus,jsem obyčejný občan,hnoják a vidloň z Humpolce.Mám na Vás a chci se s Vámi utkat.Nebojíte se? Miroslv Šenkýř.Tel. 728 673 157 .Dostanu Vás.

Zimulová 92162  61 let 30.01. 20:29
Jak ráda bych napsala "Milý pane Kraus "
Nelze, protože nejste milý, jste zaprodaný.
Máte naprosto hloupé názory na dnešní vypjatou politiku a jste takový chudák, že pomlouváte lidi kteří vám vaše útoky nemohou vrátit, neb s vámi v tu chvíli nejsou a..nebo jsou natolik inteligentní, že jim vaše slovní inzultace nestojí za "TO".
Pomluvy pana prezidenta..
Člověče vždyť se pere i za vás, za vaši rodinu.
Co vy jste udělal pro své bližní krom toho, že utíkáte jak malý zbabělý kluk od vozu který jste poškodil, když jste tedy tak empatický, proč nenabídnete pozemek a peníze pro uprchlíky( ekonomičtí zdrhači) .
Ukažte národu jaký jste frajer.
Vy jste ostuda Češství, nejte hoden toho aby jste mluvil česky , měl by jste se trhnout .
Tak to vidím já.

63 14172 20.01. 22:55
Po kauze Brady všechny komentáře vymazány. To o něčem svědčí. Když si za něčím stojím, tak musím ustát i reakce na svých stránkách Vy pražská celebrito zaprodaná. Jak hrdinské.

Petr 86167  35 let 04.01. 22:10
Pane Kraus říká vám něco domobrana která tu kdysi řadu let fungovala,a teď když je tu samí muslimák je potřeba aby lidé se zbrojním pasem v ohrožení života ať svého nebo jiného občana ČR mohli použít zbraň! Toto funguje v USA a spoustě jiných civil.státech.Opět jste se předvedl jako tupec při napadání p.Chovance!


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Josef Klír oficiální stránky Sandra Bell oficiální stránky Jiří Zbořil oficiální stránky Tomáš Beroun oficiální stránky Jana Paulová oficiální stránky Pavel Nedvěd oficiální stránky Josef Dvořák

Další osobnosti | Josef Klír | Sandra Bell | Jiří Zbořil | Tomáš Beroun | Jana Paulová | Pavel Nedvěd | Josef Dvořák |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti