Oficiální stránky Petra Černocká
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Petra Černocká diskuse strana 50

Jak na vás Petra Černocká působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 9554 28.09.2010 09:39
Děd vševěd promluvil.

Anonym 77242 27.09.2010 21:49
Milá Petro, pokud vůbec čtete tuto diskuzi, musím vás upozornit, že tito dva diskutující pod jménem Monika a Michaela, museli odejít z diskuse na stránkách Ivety Bartošové. Přispívali tam pod pseud. Akéla |vlastn.jménem Stanislav, velmi starý pán| a Vanesa, také on. Sám se sebou diskutuje a otrávil již mnoho stránek. Pán je nemocný. Tak to jen pro ostatní diskutující.

Monika 9554 12.09.2010 17:09
Ahoj Míšo, vidím, že jsi přistoupila na mou hru, ale záleží jen na Tobě, jestli budeme pokračovat pod stejnými nicky nebo se oslovovat pravými jmény. Pro mne to není vůbec žádný problém jak psát a jestli budeme v naší hře pokračovat stejným způsobem, za chvíli se stane toto naše povídání historií a kdo by se zpětně pídil, kdo s kým si to vlastně píše. Ale chci Ti říci tolik: každým svým vzkazem mi uděláš velikou radost, ale rozhodně nechci, aby tím snad trpěla Tvá rodina (máš aspoň dvě dcery, jak čtu), právě tak práce - to víš důchodci mají mnohem více času než pracující a navíc Ty se svým zodpovědným zaměstnáním. Takže opakuji: raduji z každého písmenka od Tebe, ale piš jen když budeš mít čas a když se budeš chtít se mnou zasmát nebo si postěžovat, jsem Ti vždy k dispozici. Hezký nedělní večer Ti přeje Monča.

Michaela 18814 12.09.2010 13:37
Ahoj Moni,přeji krásné odpoledne,opět slunečné,snad i u Vás.Ano,všem nám to strašně rychle letí,je to vidět hlavně na dětech.Z jakýchkoliv postraních úmyslů Tě nepodezírám a i kdybych o Tobě nic nevěděla,tak mám své zásady a jsem věrnostní typ ženy,takže všichni muži v mém okolí u mě prostě neuspějou,i když se někteří šíleně snaží.Na -Lidech mám pár přátel,ale není moc času si s nimi psát,pc opravdu krade spoustu času a ten já nemám.Rozhodně nemám profil proto,abych tam tzv.lovila muže.Ta psycholožka se mi líbí,psychologie mě opravdu zajímá a prý působím na lidi takovým dojmem,že se mně právě lidé hodně svěřují.Prý ze mě něco vyzařuje a lidé mně za to i děkují,tak já nevím.Prý dodávám energi.Moc ráda si povídám s lidmi-kolem 70 a více let.Jsou tak vděčni,když si k nim sednu,pokud je v práci chvilka volného času a povídám si s nimi.Někteří mají hrozné osudy,vlastní děti se k nim nehlásí ap.A strašně moc obdivuji starší dámy,kterým je kolem 80 let a oni jsou v pohodě,upravené,plné elánu.Říkám si,pokud se toho dožiji,jestli také taková budu nebo jak dopadnu.Je pravda,že stáří se moc bojím a každé mé narozeniny bývám smutná,nemám ten den ráda.Jsem hlavní sestřička na jedné soukromé chirurgické ambulanci,dříve jsem byla spíše přes tu internu,ale posledních 5 let bydlím jinde,zpět tam,kde jsem se narodila a proto nyní ta chirurgie,která je ale pro mě skvělá,každý případ je něčím jiný a vždy se každý vyléčí a odejde zdráv,jen na pár vyjímek-kožní nádory,amputace,bohužel,i to se stává.Na pracovním úřadě bych šílela,musela bych všechny vyhnat pracovat,vidím to u nás v práci,jak se některým pacientům nechce pracovat,chtějí co nejdéle neschopnost a spousta mladých lidí si neumí práci najít a nestydí se předložit papír s osvobozením od placení 30 Kč poplatků.Hlavně,že je z nich cítit kouř od cigaret,na to peníze mají.No,nic s tím nenaděláme.A co jsi Ty,milá Moni,v životě pracovala? Je zvláštní Tě nyní oslovovat Moni.Měj se moc hezky a těším se na Tvou odpověď.Ahoj.

Monika 9554 12.09.2010 08:59
Ahoj Míšo, moc Ti děkuji za odpověď a pochopení. Já taky nemám rád lhaní. Možná, že Ti to připadá protismyslné, ale to jak někde zastírám svou totožnost, tomu říkám cudně mystifikace. Ale v přátelském vztahu, byť i pouze virtuálním, nemá ani mystifikace své místo a nic Ti, můžu-li tě nazývat svou virtuální přítelkyní, nechci tajit. Takže Ti klidně řeknu, že čas mám, protože jsem v důchodu a je mi 65 let (myslím, že i Ty jsi tehdy klidně uvedla svůj věk), takže mne nemusíš podezírat z nějakých postraních úmyslů. Ale toho času na čtení mám skutečně čím dál méně, rád se totiž účastním různých diskuzí na různá témata, ale pouze tam, kde se po mně nevyžadují různá přihlášení a jiné údaje. To ovšem přináší jiná rizika, a protože tam může opravdu kdekdo, bývá úroveň takovýchto diskuzí kolísavá. A mailování s přáteli - to je taky takový žrout času.
Já si taky dám tip: Jsi buď psycholožka, socioložka, diplomovaná zdravotní sestra nebo pracovnice nějakého úřadu, jako je pracák, sociálka, či něco podobného. Neodpovídej mi přímo, nech si trochu soukromí, pořád mysli na to, že tady to může číst kdokoliv, jen mi naznač, jestli jsem se trefil. Jeden zájem máme naprosto rozdílný, nejen, že nemám auto, ale dokonce ani řidičák. Celý život jsem věděl, že teori bych zvládl levou zadní, ale jízdy ani náhodou. Znám se.
Ahoj a díky za odpověď.

Michaela 18814 11.09.2010 22:08
Děkuji Ti moc za upřímnost,čekala jsem na tuto odpověď a jsem opravdu moc ráda,že přišla.Nemám ráda a odsuzuji lhaní,bylo mi lháno několik let a to už stačilo.I mé dcery velmi dobře ví,že mně a ani nikomu nesmí lhát,jinak by bylo zle.Tvůj vzkaz jsem samozřejmě dočetla až do konce,akorát jsem si říkala,kdy asi tak stíháš mít tolik volného času,ale Vy muži to máte podle mě v životě jednoduší.Přijdete z práce domů a máte čas na sebe,já tohle neznám.Mě doma čeká tzv.druhá směna,jak už jsem psala,neumím odpočívat.Můj největší relax je za volantem,tam jsem připásaná,nucená sedět a navíc jízdu autem miluji.Zatím mám stále všechny body,i když občas zhřeším,ale to jen,když pospíchám.Tak se měj fajn a dobrou noc.

Michaela 18814 11.09.2010 15:46
Mončo,Mončo,co k tomu dodat? Každopádně je vidět,že pc je Tvé druhé já,to mně bylo jasné hned,pak poznám velmi inteligentního člověka,takže si myslím,že máš vysokou školu.Ale asi mně nikdy nevyvrátíš fakt,že nejsi žena.Mám k tomu několik svých důvodů.Směješ se teď,viď? vidím Tě! Jinak co se týká literatury,strašně ráda bych měla čas na čtení,mám doma spoustu úžasných knih jako třeba silná kniha- Země,kde se píše o počasí,lesích,ledovcích,pouštích,horách,řekách,oceánech,sopkách,pak knihu-10 Divů světa-kniha o státech,pak knihu Velká encyklopedie zeměpisu,také nádhera,a pak knihy z lékařského prostředí.A od posledních vánoc mám u postele knihu-Indická princezna-je to skutečný příběh španělské tanečnice,která se vdala za Mahárádžu.Bohužel,ještě nebyl čas ji ani otevřít,mám stále spoustu jiné práce.Nejvíce knih jsem přečetla jako těhotná,četla jsem 9 měsíců vkuse,abych zapoměla na to,jak je mně příšerně zle.A teď si budu muset asi počkat na důchod,to se snad konečně zastavím a zpomalím tempo svého života.Pravda je,že od 1.září jsem se rozhodla pracovat jen pár hod.deně a byl nejvyší čas,už se to odráželo na mém zdraví.Jsem taková,že koukám na druhé,ale na sebe zapomínám,a pak jsem na to občas doplatila totální vyčerpaností organismu.Už dva roky beru léky na dýchání,plíce mně přestaly dýchat a fungovaly jen na 50%,nyní už na 74%,už je mi lépe.Nedavno jsem zase skončila na infúzích,chodila jsem na ně pár dní,měla trvale zavedenou flexilu v žíle a stejně jsem musela chodit do práce.Nemohla jsem si dovolit jít ani na neschopenku.Nakonec to skončilo zánětem žíly,vysokými horečkami a antibiotiky.Práce není všechno,zdraví máme jen jedno.A co Ty,Moni,ráda čteš a nepiš mi,že růžovou knihovnu,to bych se rozesmála zase já! zatím ahoj.

Monika 9554 11.09.2010 11:56
Ahoj Míšo, jsi velice rozumná a opatrná, když si udržuješ odstup. Zvláště na internetu to není jen namístě, tady je to přímo nutné. Omlouvám se Ti za to nepřesné vyjádření: já o Tobě nevím ani o čárečku víc, než co je na těch "Lidech" a že umíš hezky psát, což se zde neodpouští. na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí, já byla na těch "Lidech" poprvé a to až potom, co jsem si to našla na předchozích stránkách, jak jsi psala. A byla jsem z toho nešťastná. Psalo mi to pořád, že nikdo takový nexistuje - já tam nedávala tu tečku. Ani já nemůžu pořád sedět u internetu, ale rozmyslela jsem si to, ono nemá vlastně smysl dělat z toho takové tajnosti. Nejsem ani pracovnice tajných služeb, ani hekr, bažící po něčích kontech. Já jsem skutečně Akéla, nenáviděný a proklínaný nick vypůjčený z Kiplinga, mezi všemi hulváty a nekritickými fandy. Už je to hodně dlouho, co na tyto stránky nepíšu, ale jak jsi mohla poznat, pouhá vzpomínka působí všem o kterých mluvím ujímání a každého, kdo napíše něco rozumného považují za Akélu. A proč ta nenávist? Dopustila jsem se dvou neodpustitelných zločinů. Dělala jsem si legraci ani ne snad z těch celebrit, to by se snad dalo i odpustit, ale já jsem si ji dělala z těch fanatiků, což je rozpalovalo do běla. A druhá věc: když se začali chovat sprostě k někomu kdo neměl stejný názor jako oni, vytáhla jsem proti těm omezencům do boje. Tím jsem si udělala pár dobrých přátel a hodně zarytých nepřátel. Bylo mi k smíchu, když jsem četla úvahy o tom, kdo vlastně jsem (schválně jsem psala tak, aby nebylo k poznání, zda jsem muž či žena) nebo hotové náročné matematické studie, jaké je moje zaměstnání podle toho, v kolik hodin jsem u počítače. Byla to zábava, ale taky problém - jak se domluvit s přáteli na mailech, telefonech atd., aby na to ti zuřivci nepřišli. No byly to konspirace a la cifršpion Jegorov, ale povedlo se. To je jediný důvod toho tutlání - chránit sebe i přátele před mstivými útoky. Možná se Ti to zdá, jako přehnaná hra na tajemství, ale věř nebo nevěř, některým mým přátelům to i trochu změnilo život a vrátilo víru v přátelství. Jinak svítí sluníčko už i u nás - to proto, že jsi mi ho poslala. Budu se moc těšit, když mi zase napíšeš, můžeme si povídat o všem, o čem najdeme společnou řeč - o literatuře, hudbě, umění i zafandit trochu paní Petře Černocké.

Michaela 18814 11.09.2010 10:06
Ahoj Moni,děkuji za pozdrav a zároveň zdravím úplně všechny lidi,kteří mají rádi paní Petru Černockou a přeji jí krásný slunečný den,protože u nás od rána sluníčko svítí a je to nádhera.Znáš mě dobře z -Lidé-? Hm,tak to je ovšem zajímavé,když jsi na ně dříve nechodila.Nemám moc ráda tyhle tajuplnosti,proto se mně moc nemůžeš divit,že si budu držet jistý odstup.Já nemám moc času sedět u pc,protože mám rodinu a ta mě dost zaměstnává,ale určitě se na tyto stránky občas podívám,co tu nového.Jsem člověk,co neplánuje,ale rozhodne v minutě,a pak se něco podnikne,takže ještě přesně nevím,co se bude o víkendu dělat,každopádně teď jdu připravovat oběd a doufám,že bude chutnat.A Vám všem také dobrou chuť k sobotnímu obědu.Měj se hezky,Moni a klidně ještě napiš,budu ráda.A posílám k Vám na Moravu sluneční paprsky.Ahoj.Míša.

Monika 9554 11.09.2010 08:40
Ahoj Míšo, zdraví Tě Monča. Přeji Ti nádherný víkend, plný sluníčka, i když to zatím tak moc nevypadá. Současně totéž přeji paní Petře, na jejíž stránkách se s jejím laskavým dovolením nalézáme. Stejně mi tak Míšo napadá: paní Petra má své vlastní stránky, i kontaktní - jestlipak jí někdy zbyde čas nakouknout na tuto drbárnu, kde ji probírají dvě zlobilky, které ji ale mají moc rády. Míšo, nejsem tvoje sousedka, píšu Ti až z Moravy a opravdu jsme se dříve, než jsi začala psát na tyto stránky neznaly. Ale poznala jsem hned, že jsi chytrá inteligentní dívka, která právě proto naprosto neměla šanci tam, kam jsi začala psát. Na světě je moc zlých lidí a ti, kteří tam píší, nejsou právě reprezentativním vzorkem společnosti. Z "Lidé" Tě znám vlastně dobře, Ty mne neznáš vůbec - přísahám, že mne to moc mrzí a nebude snad dlouho trvat a všechno si vysvětlíme. Vidím, že máš mnoho přátel a vůbec se tomu nedivím. Už teď Ti prozradím, že já mám tři skvělé kamarádky, ale za ty bych dala ruku do ohně. Přestože jsme každá odjinud, někdy pomalu celý den si posíláme maily, vždy připravené jedna druhou povzbudit, potěšit nebo poradit. Když se přátelství skutečně vyvede, stojí to opravdu za to.
Jak budeš trávit víkend? Moc Ti přeji, aby se Ti vyvedl, já ho zase určitě strávím většinou na mailech s kamarádkami a moc se na ně těším. Ahoj! Monika.

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 22:38
Máš velmi dobré důvody,milá Mončo,tajit své pravé jméno.To je teda záhadné? No,můžeš být kdokoliv,nevím,před kým se schováváš,i když důvody mě nějaké napadají.Já jsem na tom opačně než Ty,někdy se na ulici maskuji za černé brýle a přeji si,aby mě nikdo nepoznal a už na mě nikdo nemluvil.Díky mé práci mě zná spoustu lidí,takže mě poznávají lidé a děti na ulici,v obchodech,na poště,na pouti,prostě všude.Někteří mě pozdraví a já už stejně nevím kam s nimi,někteří se mě přímo zeptají,jestli jsem to já a jsou i tací,kteří by se mnou rádi řešili otázky týkající se jejich zdravotního stavu,když právě nakupuji rohlíky nebo platím u kasy.Proto mám někdy chuť se o víkendu zavřít doma a nejít ani s odpadky do kontajneru,protože i tam mě nedavno oslovila jedna paní a začla se mnou řešit její problém.Jen mi pověz,milá Moni,známe se osobně,nejsi náhodou má sousedka vedle ze vchodu? Jinak mně můžeš oslovovat klidně Míšo.A děkuji za Tvé přátelství,i když vlastně nevím,s kým to kamarádím-je to zvláštní.Tak se měj hezky a dobrou noc a fajn víkend.Ahoj.

Monika 9554 10.09.2010 18:55
Michaelo, není to moje pravé jméno, je to opět nick. Ono je to tak: mám velmi dobré důvody tajit svoje inkognito, ale věřím, že až uplyne trochu vody a bude pohoda, jestli Ti vydrží přátelství se mnou, které Ti upřímně nabízím, povím Ti víc. Jestli jsem měla ráda Saxanu? Milovala jsem ji a dodnes mám moc ráda paní Petru. Zapsáno, v knihách vázaných v kůži .

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 18:42
Ano,samozřejmě,klidně mně tykej,mám raději tykání-nepřipadám si alespoň tak -stará-,víš? Také jsem Ti tykala,snad to nevadí,ale možná jsme věkově přibližně stejně.Také jsi měla ráda Saxanu?

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 18:38
Jinak zdravím Moniku,která si ve stejný den vzpoměla na paní Petru Černockou.Moniko,máš hezké jméno,to je Tvé pravé jméno nebo přezdívka? Nezlob se,ale jsem prostě zvědavá.

Monika 9554 10.09.2010 18:36
Ahoj Michaelo. Je to fajn, že se tu tak sešly dvě fanynky Petry Černocké. I pro mne byla Saxana dívčím ideálem. Můžu Ti tykat a nazývat Tě svou přítelkyní, když jsme našly společnou řeč o naší milé Petře?
xa

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 18:24
Ahoj všem,kterým se líbí Petra Černocká.Tuto dámu moc obdivuji od svých dětských let.Její filmová role ve filmu,který ani nemusím jmenovat je nezapomenutelná.Dodnes máme tento film natočený doma a rádi se na něj občas podíváme.Jen tak mít ještě ten lexikon kouzel,to by byla paráda.Občas,možná i deně, bych svého nadřízeného v práci v něco proměnila.Nevíte,paní Petro,kde ta kniha kouzel skončila? .Také Vám přeji vše jen to nejlepší do dalších let,hlavně zdraví a lásku.

Monika 9554 10.09.2010 17:56
Dobrý den. Petra patřila vždycky k mým nejmilejším zpěvačkám. Její písničky dokázaly pohladit. Je milá, skromná, neafektovaná, nevyhledává bulvár s nějakými excesy, jako některé rádoby celebrity. Je asi taková, jako moje virtuální přítelkyně Lenka z Plzeňska. Přeji Vám Petro, mnoho dalších úspěchů ve zpěvu i v osobním životě.

Zdenka 89206  45 let 01.12.2009 22:48
9.12. vystupuje Petra s manželem v Rokycanech,jdu s kamarádkami a těšíme se na příjemný večer.Petra je bezprostřední a na nic si nehraje.

maja 78191 15.11.2009 11:01
Petro, jsi kočka, Kam se na Tebe hrabou ty nalíčené kreatury. A krásně zpíváš.

Josef 89176 30.10.2009 00:58
Znovu jsem si pustil pořad Gotových narozenin a musím říct, že nejhůř tam bohužel zpívala P.Černocká, to úplně tahalo za uši, neladila,neintonovala,tolik falše, hůř snad už jen Bobek.Dost hrůza.Škoda,zklamalo mě to.

Věra 89077  57 let 30.09.2009 10:36
Zná někdo adresu nebo místo,kam by se dalo Petře soukromě napsat?

VĚRA MANOVÁ 19328  44 let 18.09.2009 21:01
Petru mám ráda od dětství, přeju jí co nejvíce štěstí a zdraví k jejímu životnímu jubileu.život je třeba umět žít a to petra umí.mnoho sluníčka a málo mráčků,přeje věrka manová

Věra 21291  58 let 05.05.2009 10:39
Petra je skvělá ,málo učinkuje v televizi,Snad se dočkám.Petruško ,jen tak dál ,máte skvělý hlas a písničky na tělo. Věra

Mirek 21716  49 let 04.07.2008 14:10
Petra je prostě úplně normální a hlavně je skvělá zpěvačka a skvělý člověk. Mám ji rád od jejich začátků a myslím, že čas na tom nic nezměnil.Vždycky měla pěkný písničky a pěkně zpívala a to jí zůstalo až do teď.

Dana 90137 02.07.2008 06:23
Petra je moc milá.Moc ráda ji poslouchám.
Její bratr Pavel je také skvělí.
Od jejich začátků.Jen tak dál!
Saxána filmová je také super.1-2.
Rozhlas,média.
Se srdečným pozdravem.

HUT 21310  45 let 17.06.2008 23:51
Petra je super je svá je inteligentní prostě má všechno škoda že ji komunisticko-nově křestanská dnešní televize do ní nedá. Aby jsme si dali trochu pohody a RELAXU.

 <<nové 

1

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Tomáš Kraus oficiální stránky Martin Písařík oficiální stránky Martin Skala oficiální stránky Marta Kubišová oficiální stránky Petr Kuchař oficiální stránky Petr Pilát oficiální stránky Pavel Vik

Další osobnosti | Tomáš Kraus | Martin Písařík | Martin Skala | Marta Kubišová | Petr Kuchař | Petr Pilát | Pavel Vik |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti