Oficiální stránky Vladimír Dlouhý
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Vladimír Dlouhý

Vladimír Dlouhý oficiální stránky
Foto zdroj: cuni.cz

Jméno: Vladimír Dlouhý

Oficiální stránky má Vladimír Dlouhý zde: www.vdlouhy.cz

FacebookVladimír Dlouhý zde: www.facebook.com/vdlouhy

BlogVladimír Dlouhý zde: www.vdlouhy.cz/clanky/

Vladimír Dlouhý má na sebe kontakt zde: www.vdlouhy.cz/kontakty

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Vladimír Dlouhý?

Ekonom, vysokoškolský pedagog, poradce. Člen tzv. Pačesovy energetické komise, člen NERV a řady mezinárodních ekonomických organizací. Zakladatel neziskové vzdělávací organizace Prague Twenty. Žije a pracuje v Praze, pracovně působí i v Evropě, USA a Indii. Hovoří pěti jazyky. V 90. letech byl nejmladším a nejoblíbenějším politikem československých a českých vlád za Václava Klause. Z politiky do soukromého sektoru odešel v roce 1997. Má syna Štěpána a dceru Markétu. Má rád běh, lyžování, bigbít a jazz. A samozřejmě především svoji rodinu.

Saturating Seven (Primus) Twin Peaks (limited Event Series Soundtrack) (Ost) War: The Music/ Korean Version -repackag- (Exo) Vyberovka (Muller Richard) Piano (Andersson Benny)

Vladimír Dlouhý diskuse

Jak na vás Vladimír Dlouhý působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90246 20.03.2014 14:18
Tak co nového, Ládínku?

Anonym 7762 04.02.2013 19:33
Tohle je karierista.Jenže o něho nikdo nestojí.
Ani Zbraslav

Honza 7762  45 let 20.12.2012 11:02
Zaplať pánbů,že jte dostal kopačky,protože jste si vyplňoval hlasy sám.Děkuji.Bylo by to katastrofa.Karierista prezident.Pryč z trhu!


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Zuzana Roithová oficiální stránky Rychard Krajčo oficiální stránky Petr Cibulka oficiální stránky Ladislav Jakl oficiální stránky Jiří Karas oficiální stránky Táňa Fischerová oficiální stránky Klára Samková

Další osobnosti | Zuzana Roithová | Rychard Krajčo | Petr Cibulka | Ladislav Jakl | Jiří Karas | Táňa Fischerová | Klára Samková |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti