Oficiální stránky Olga Špátová
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Olga Špátová

Olga Špátová oficiální stránky
Foto zdroj: olgaspatova.cz

Jméno: Olga Špátová

Oficiální stránky má Olga Špátová zde: www.olgaspatova.cz

Olga Špátová má na sebe kontakt zde: www.olgaspatova.cz/Kontakt.html

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Olga Špátová?

režisérka a kameramanka narozena 6. 3. 1984 v Praze Vystudovala Střední školu reklamní tvorby v Praze. Od patnácti let natáčela amatérské filmy. Vytvořila čtyři krátké hrané filmy, za něž získala 23 cen na mezinárodních festivalech neprofesionální i profesionální tvorby. Pro Českou televizi natočila dokumentární filmy - Trojhra (2004), za nějž získala dvě hlavní ceny na domácích festivalech, Necenzurované rozhovory (2005), Láska včera, dnes a zítra (2006). Za dokument Terry z Montmartru (2006) získala první cenu na Arts & Film festivalu v Telči. Se zpěvačkou Radůzou natočila koncertní DVD a dokumentární film Půjdu, kam chci (2007), za které byla nominovaná na hudební cenu Anděl 2007. Film Dobře placená procházka ´07 (2008) o realizaci Šlitrovy opery v Národním divadle v režii Miloše Formana získal několik cen na domácích festivalech. Pro televizi NOVA natočila film Fenomén Gott (2008) ke kulatým narozeninám zpěváka Karla Gotta. Jako kameramanka pracovala na sedmi filmech režisérky Olgy Sommerové. V dubnu 2010 bude mít premiéru film Oko nad Prahou o boji architekta Jana Kaplického za svou stavbu Národní knihovny v Praze.

The Book Of Souls: Live Chapter (Iron Maiden) Petra & Petřina (Janů Petra) The Visitor (Young, Neil + Promise Of The Real) Hra o trůny 7. série 4DVD (DVD Filmy) Live In Prague (Zimmer, Hans)

Olga Špátová diskuse

Jak na vás Olga Špátová působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Lezba 90199 04.04.2013 16:44
kdo to jako má bejt?

PetrPraha 85289 19.09.2012 23:58
Dnes večer jsem zahlédl poprvé Olgu Špátovou s paní Drtinovou na jakémsi kanálu ČT. Mluvila podle zjevně připravených otázek a odpovědí o dnešní mladé generaci, revoluci a svobodě. Připadala mi jako "Pavka" Kohout kolem roku 1950, když tehdy velmi podobně a zapáleně chválíval tehdejší mladé svazáky, Stalina a komunismus. Měla by snad ještě navrhnout začít vydávat něco jako rudé knížky v Číně a posílat starší na převýchovu. Pokud stávající místní chaos (vydávaný účelově za svobodu) a falešný feminismus budou přežívat, tak se snad stane jednou ředitelkou televize jako "Pavka". A bude rozdělovat granty z daní a koncesionářských poplatků na další pseudodíla.

Neobvyklá Kolonka "věk" jen potvrzuje předpojatost.

HonzaZPrahy 46130  46 let 19.09.2012 10:59
Děkuji za Vaše dnešní zajímavé povídání na Radiožurnálu a díky též, že jste se přihlásila k víře v Boha. Je to tolik potřebné v naší ubohé a někdy velice bezduché společnosti.

Janina 21722  29 let 23.06.2012 15:59
Alesi, asi by sis s ni moc nepopovidal. Preju ji hodne stesti a pohody ve vztahu s Anetou Langerovou!

AlešeM 88199  27 let 20.08.2011 13:10
Olga je v mých očích charismatická dívka, nadaná a oduševnělá, ale o tom nehovoří jen řada úspěchů, stačí se dobře dívat. Vyzařuje z ní velká vnitřní síla, zároveň jakýsi klid a vyrovnanost. Moc bych si přál se s ní někdy setkat, třeba jen na deset minut, což by ale bylo málo na to vše, o čem si s ní chtěl popovídat:)

Z 90147  62 let 29.03.2011 23:56
Dnes jsem byla na setkání s OŠ, nádherný večer, film Fenomén KG -super,sympatická, příjemná dívka.Hovořila o novém dok.filmu o VČáslavské, bude "kamerovat"

Obdivovatel 95413  33 let 14.05.2010 13:40
Nechapu,jak tato velice hezka divka je zatim bez komentare.


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Simona Stašová oficiální stránky Leona Šenková oficiální stránky Sabina Králová oficiální stránky Jiří Krampol oficiální stránky Markéta Plánková oficiální stránky Jaroslav Dušek oficiální stránky Lucie Černíková

Další osobnosti | Simona Stašová | Leona Šenková | Sabina Králová | Jiří Krampol | Markéta Plánková | Jaroslav Dušek | Lucie Černíková |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti