Oficiální stránky Miro Šmajda
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Miro Šmajda

Miro Šmajda oficiální stránky
Foto zdroj: google.com

Jméno: Miro Šmajda

Oficiální stránky má Miro Šmajda zde: www.maxjasonmai.com

Miro Šmajda má na sebe kontakt zde: www.maxjasonmai.com

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Miro Šmajda?

Miro Šmajda se narodil 27. 11. V roce 1988. Jeho rodným místem jsou Košice. Momentálně povolání - zpěvák. Kromě toho umí hrát na kytaru a tancovat. Dostal se na Technickou univerzitu, kterou poctivě navštěvuje. Na první dojem působí mile, lidsky a hlavně "nenosí nos nahoru" jako mnoho hudebních hvězd dnešních dob.
Určitě patří k těm hvězdám, se kterými se můžete popovídat o čemkoliv. Mnoho lidí ani netuší, že jeho kořeny pocházejí nejen ze Slovenska, ale iz Čech. Jeho maminka je Češka a jeho otec Slovák.
Svou hudební kariéru začal v 15 letech. Učil se hrát různé písně od oblíbených kapel a společně s partou kluků se setkával za školou, kde zpívali. Po příchodu do prvního ročníku gymnázia si založil svou první kapelu. Později se přihlásil do Česko - slovenské SuperStar, kde získal mnoho fanoušků, ale i zkušenosti, které mu může mnoho lidí závidět.
Momentálně vystupuje pod uměleckým pseudonymem Max Jason Mai.

Cole Porter (Kožená Magdalena) Songs Of Experience (U2) Bílé Vánoce Lucie Bílé Ii. (Bílá Lucie) Dunkerk (DVD Filmy) Blade Runner 2049 (O.S.T.)

Miro Šmajda diskuse

Jak na vás Miro Šmajda působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 79231 16.08.2015 13:18
Až teď co shodil ty šílený vlasy , je z něj krásný muž!

Lída 90199 03.03.2013 09:57
už je nesympatický

Sára 90591 04.02.2013 17:14
namyšlenej blb


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Gabriela Gunčíková oficiální stránky Lukáš Adamec oficiální stránky Jaroslav Uhlíř oficiální stránky Rytmus oficiální stránky Pavol Habera oficiální stránky Marta Ondráčková oficiální stránky Daniel Barták

Další osobnosti | Gabriela Gunčíková | Lukáš Adamec | Jaroslav Uhlíř | Rytmus | Pavol Habera | Marta Ondráčková | Daniel Barták |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti