Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 650

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 89154 27.02. 15:27
TOP O9 a Lidovci jsou vlastizrádným dobytkem zralým na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.

Anonym 89154 27.02. 12:38
Čím více ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci Česko zbídačili,tím jsou drzejší.Proto bude třeba tento dobytek po revoluci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodnit veškerý majetek těchto lumpáckých rodů.

Anonym 89154 27.02. 12:16
Poslance co budou chtít odvolání Okamury za to,že řekl pravdu, po revoluci co nejkrutěji odporazit za vlastizradu na katovských mučírnách.Případně vybít celé tyto vlastizrádní rody aby nemohli národu Čechů škodit i v dalších generacích..Majetek těchto vlastizrádných lumpů znárodnit.

Anonym 89154 27.02. 11:48
Vlastizrádné poslance je třeba za pomluvu poalance Okamury protáhnout katovskou mučírnou a pak za vlastizradu národa Čechů co nejkrutěji na katovské mučírně odporazit.Napřed zde vládnoucí lumpové udělali z pracujících cikánů povaleče na podpoře a když dnes někdo řekne pravdu tak z něho dělají zločince.Chce to krutou revoluci.

Anonym 89154 25.02. 17:09
Ti co demonstrovali na Václaváku nedemonstrovali za svobodu a demokracii ,ale za udržení stávajícího kapitalistického svinčíku,aby mohli národ Čechů nadále zbídačovat.Tato hrstka lumpů národ Čechů před revolucí nazastaví.Chce to tak krutou revoluci a tak tvrdé znárodování,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak má revoluce a tvrdé znárodování vypadat.

Anonym 89154 25.02. 14:34
Komunisté když se dostali k moci pomohli mnoha lidem zajistit práci a důstojný život.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci naopak lidi o práci připravují.Majetek Česka za hubičku prodávají cizákům a nyní Čechy straší že vystoupením z EU přijdou o práci.Pokud se po revoluci zprovozní dostatek katovských mučíren tak tam lidé budou mít práci při odporážení všech vlastizrádných lumpů co se po komunistech prolhali k moci.Další vládnutí lumpů co se po komujnistech prolhali moci je spolehlivý prostředek jak dotlačit Česko do státního banrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.Proto to chce co se po komunistech prolhalo k moci a Česko dotlačilo do státního bankrotu odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 89154 25.02. 10:14
Lidovecký lidský dobytek co chce odvolat Okamuru za uvedené a církevní restituce je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu .Navíc znárodnit veškerý majetek vlastizrádných lidoveckých rodů.Na lumpy z KDU to chce pořádnou revoluční přísnost.

Anonym 94236 24.02. 23:27
Milý popleto, 81166, po fašistickém převratu na Ukrajině došlo k útokům na dříve ruská území, které popletený bolševik Chruščev předtím neprávem daroval Ukrajině. Po zákazu komunikace v ruštině a perzekucích se některé ryze ruské regiony oddělili a osvobodily. Fašistický režim bombardoval města. Vybombardované Drážďany v roce 45, tak dnes osvobozená území vypadají. Je velmi pravděpodobné, že po odstranění fašistické moci dojde k opětovnému spojení. Píšeš, že jen za rok zahynulo na osvobozeném území deset tisíc občanů. 80% jsou ženy a děti, které spanilé jízdy fašistů usmrtily na svobodném území. Muži pracují v Rusku.

Anonym 89154 24.02. 15:12
Lidé si pokládají otázky zda bude na výplatu důchodů.Pokud se v budoucnosti začnou důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem,tak se dá předpokládat,že na výplatu důchodu bude ještě hodně dlouho.

Avyboje 89154 22.02. 09:21
Slovák Babiš chce důchodcům zase zvyšovat důchody aby v nich měl voličskou základnu co ho bude zase volit ,aby mohl národ Čechů nadále zbídačovat.Za toto lumpáctví bude třeba Babiše narazit na kůl a tam ještě ztahovat z kůže.Většině důchodců to chce vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku na holý zadek bejkovcem.

Avyboje 89154 20.02. 12:41
Zde vládnoucí dobytek chce nás chce přes NATO ještě více znepřátelit s Ruskem.Dělá zde vládnoucí dobytek s lumpem Babišem v čele vše tak aby až začne Merkelová zabírat Sudety se nás Rusko nezastalo.Slovákovi Babišovi jde je n o to aby přez národ Čechů hrabal nadále tučné dotace.Budoucnost Čechů je tomuto lumpovi lhostejná.

Anonym 81166 20.02. 12:40
Putin sledoval události na kyjevském Majdanu a uvědomil si, že člověk, kterého podporuje, prohrává. Musel proto osobně zařídit jeho evakuaci a zachránit mu život. Putin tohle všechno viděl jako zradu mezinárodní komunity a zásah do jeho osobních zájmů, řekl Ponormarjov u soudu k osudu exprezidenta Janukovyče a následnému vývoji.
V rusko-ukrajinském konfliktu v posledních letech zahynulo přes 10 tisíc lidí.

Anonym 81166 20.02. 12:40
Bývalý ruský zákonodárce Ilja Ponomarjov (42) před soudem v Kyjevě vypověděl, že prezident Vladimir Putin v roce 2014 osobně nařídil anexi ukrajinského Krymu. Stalo se tak při soudním řízení, které vede ukrajinská vláda proti svému bývalému prezidentovi Viktorovi Janukovyčovi.
Janukovyč uprchl po převratu v Kyjevě do Ruska v noci 22. února 2014. Tu samou noc podle bývalého ruského poslance Ilji Ponomarjova prezident Putin vydal rozkaz k anexi Krymu a pak začal tlačit na zákonodárce, aby okupaci následně odhlasovali. Informovalo o tom Rádio Svobodná Evropa.
Původně bylo proti anexi Krymu poměrně hodně poslanců a poslankyň, ale nakonec při hlasování v březnu 2014 zůstal Ponormarjov úplně sám, kdo hlasoval proti. Od té doby má v Rusku velké problémy a teď žije v exilu v ukrajinské metropoli Kyjevě.

Avyboje 89154 20.02. 12:35
Novinářku Procházkovou by bylo třeba za prolhanost narazit na špičku pořádně tlustého kůlu a tam stahovat z kůže,když si dovolí vlastizrádné lumpy co národ Čechů zrazují nazývat elitou národa.Elitou národa budou až ti katovští mistři co budou všechny vlastizrádné lumpy narážet na kůl,aby nemohli nadále národu Čechů škodit.

Anonym 94236 19.02. 23:12
Číslovka měla být čtyři tisíce Kč. Nějak se tu nulám nechce.

Anonym 94236 19.02. 23:10
Milý 81166, po převzetí moci ze strany fašistů se Rusové na východě UA dostali do pasti fašistů. Část ruských regionů se osvobodila za cenu vybombardovaných domovů. Muži pracují v Rusku a ženy s dětmi hlídají svůj majetek. Jen za minulý rok bylo vládou Ukrajiny přiznáno zabití na osvobozeném území 7 256 žen a dětí. Ženy a děti ve svých domovech měly usmrtit 218 útočících ukrajinských fašistů. Kde je demokracie? Fandím Sakašvilimu v boji za demokratizaci UA. Plat Ukrajince je asi 400 Kč. Je to jen polovina platu v KLDR.

Anonym 81166 19.02. 10:01
Dva separatisté na východě Ukrajiny se stali oběťmi min, které dříve položili jejich spolubojovníci: jeden byl zabit, druhý zraněn. Oba jsou ruští občané. Oznámila to ukrajinská média s odvoláním na komuniké ukrajinské armády, podle které jde o další důkaz ruské přítomnosti na bojišti.
Podle údajů rozvědky zahynul Vladimir Ljubinov z Krasnodarského kraje, narozený v roce 1988, zranění utrpěl Sergej Michajlov z Astrachaně, narozený v roce 1972, uvedla armáda. Je to další fakt odhalující ruskou přítomnost v Donbasu, dodala.
K incidentu došlo v neděli u obce Svitlodarsk. Podle armády oba povstalci válčili v Donbasu na východě Ukrajiny v řadách 7. samostatné motostřelecké brigády separatistů. Nyní vyšetřovatelé ověřují, zda patřili k regulérní ruské armádě.

Avyboje 89154 18.02. 15:12
Rychetský by za své výroky ohledně Okamury by měl pobývat v blázinci.Ta doba kdy se v politické lumpárně štvaním na tehdejší komunisty snadno sbíraly body je dávno pryč.Díky těm lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko rozprodali,zadlužili a rozkradli svištíme do státního bankrotu.Takové šíbry jako je Rychecký je třeba po znárodnění veškerého majetku co po údajné revoluci nahrabali poslat kopat uran pro Temelín.

Avyboje 89154 18.02. 14:35
Pokud soudy udělaji ohledně Čapího hnízda z Babiše neviňátko tak po revoluci budou stávající soudy úplně zrušeny a nahrazeny revolučními soudy z důvodů nefunkčnosti stávajících soudů.

Avyboje 89154 18.02. 14:21
Rozhodně jeden z delegátů ČSSD je rozumný člověk.Je to ten co navrhoval rozpuštění ČSSD.Budoucnost patří v Česku mladé generaci co není namočená v budování stávajícího kapitalistického svinčíku.Ostatní je zralé na přátelský pokec s katem.

Avyboje 89154 18.02. 09:49
Všechny lumpy co nás zatahli do područí EU a NATO bude nejrozumnější po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu národa Čechů.

Anonym 94236 17.02. 23:25
Myslím si, že Frau Merkel je poněkud drzá a bičuje Čechy přijmout a krmit potenciální vrahy. Invaze je něco jako rok 1935 a nástup Hitlera. Podle Hitlera se měli vyhubit Židé a slovanské národy se měly stát otroky Německa. Invaze tzv. uprchlíků je o něco horší zlo. Muslim by měl křesťana, či bezvěrce zabít. Může ho zajmout a žádat výkupné, či zotročit. Proč jsou teroristické útoky ojedinělé? Ještě jich v Evropě není dost. Výborně si vedou občané Izraele. 2 měsíce a dost! Pokud se vrátí, pak jde rovnou do kriminálu.

Avboje 89154 17.02. 16:15
Merkelová nezačala do Evropy tahat migranty z lásky k migrantům.Pro Merkelovou jsou migranti pouze pracovním nástrojem jak přes migranty dotlačit Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak ,za dluhy Česka Čechům zabrat Sudety a Polákům tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Pak bude Merkelová v Německu slavná.Když se jí toto nepovede tak Němci poženou Merkelovou i s migranty z Německa.Pak začnou vzpomínat nebožtíka Hitlera,jaký že to byl rozumný člověk když prosazoval v Německu čistou rasu.

Avboje 89154 17.02. 10:30
Stále více se ukazuje,že zatažení Česka do područí EU a NATO byl vlastizrádný zločin na národě Čechů.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Ne nechat si vnutit umlčování národa Čechů lumpáckými zákony EU.

Avboje 89154 15.02. 17:22
Cikáni by si měli místo pochodu proti Okamurovi raději hledat práci.Takto to vypadá,že se nechají nachytat na každou komedii ,ale poctivá práce jim smrdí.Příliš si zvykli na dávky na podpoře.

Avboje 89154 15.02. 12:33
USA chtějí zase v Evropě začít masivně harašit zbraněmi.Budou pak chtít aby už zbídačené Česko zase cpalo další peníze na zbrojení.Proto to chce krutou revoluci a vše co nás zatahlo do EU a do NATO odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Protože další náklady na zbrojení,placení pokut za nebrání migrantů a živit pak zde migranty je dohromady spolehlivý prostředek ja dotlačit Česko do státního banrotu a pak úplné likvidaci národa Čechů.To už by měl i obyčejný český blb pochopit.Disidenti,chartistí, členové OF už byl ten první vlastizrádný lidský dobytek co se měl už tehdy co nejkrutěji odporazit.

Avyboje 89154 14.02. 18:23
Pokud by dvacet čtyři procent lidí věřilo vedení KSČM tak měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako m=éněcennou rasu.KSČM je jen spolek lumpů,kterým došlo,že čestprácovat v tuhém kapitalismu,pokud se vyšplhají k poslaneckým korytům, je docela dobrý džob.Stačí pak občas něco levicového žvejknout a mají bohatě vyděláno.Poslanci za KSČM jsou povětšinou mnohonásobní milionáři.Od těch se obyčejný člověk skutečného zastání nedočká.Když vyřvávají,že je třeba zvyšovat důchody tak komunistům znárodnit vše co od údajné revoluce nahrabali a to pak přidat důchodcům.Naopak to chce důchnodcům část důchodů sebrat na splácení starými lumpy nasekaných dluhů a ne se nadále na debužírování důchodců dlužit.Filipa a spol poslat kopat uran pro Temelín.

Andrej 18599  55 let 13.02. 13:06
Kde je prezident?
Už měl mít po dovolené a kalendář na jeho stránkách je prázdný.

Avyboje 89154 13.02. 10:06
Slovák Babiš je národu nebezpečný hlavně tím co na Češích nahrasbal.Za uvedené si může najmout mnoho lumpů co špinavou práci za něho udělají.Pro Čechy platí ,že je třeba z EU svižně zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bhatého Ruska.

Avyboje 89154 12.02. 20:58
Dnes v televizních novinách na televizi Prima dělali z nás co jsme pro výstup z EU lumpy.S velkolzloděje Babiše pak dělají světce.Vládne tam srostý lidský dobytek.

Anonym 90186 12.02. 19:07
Situace se pro Izrael nevyvíjí příznivě. Jeho nepřátelé - libanonské hnutí Hizballáh a Írán - se pevně uchytili v Sýrii, kde bojují na straně Asadova režimu. Hizballáh tam má přes 10 tisíc bojovníků a íránské elitní Revoluční gardy mají zase několik tisíc vojáků.Bez této pomoci by Asad v Sýrii válku nevyhrál, samotná ruská letecká podpora by mu nestačila.
Izraelci se od počátku obávali, že Írán využije angažmá v Sýrii k budování pozic blízko jejich hranic. Spoléhali na Rusko, že jako hlavní aktér "asadovské koalice" tomu zabrání.
Zatím ale Moskva nic takového neučinila, přestože izraelský premiér Benjamin Netanjahu a ruský prezident Vladimir Putin spolu často jednají osobně i telefonicky.
Rýsuje se tak možnost nové války. Nebo přesněji: další ze série válek v Sýrii a kolem Sýrie. Izrael proti Íránu, Hizballáhu a Asadovu režimu.

Avyboje 89154 12.02. 14:49
Pokud EU předepíše Čechům platit mnohamiliardové odškodné za nebrání migrantů tak to chce v Česku na všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a zatahli nás do zbídačování od EU uspořádat poslední leč a vybíjet je za vlastizradu na katovských mučrnách. Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94236 11.02. 23:02
Milý 19322, Jak tak koukám na Tvé názory o demokracii a násilí, je zřejmé, že Tvoje demokracie je velmi bolševická. Těšíme se dnes nejvyššímu stupni demokracie za více než tisíce letí našeho státu a Království českého. Patříme mezi 6 nejlepších zemí na světě ve svobodě občanů a jejich bezpečnosti. Výrazně se od vlády Kalouska snížila nezaměstnanost a výrazně ubývá počet občanů pod hranici bídy. Slušní lidé brání zbídačení a rozkradení majetku státu. Pro občany, kteří nemají majetky za oceánem se drancování nehodí. Proto dobře volili vládu i prezidenta.

Avboje 89154 11.02. 16:13
Pomník bude třeba postavit až těm novým mocným co naučí cikány zase pracovat a živit se svojí poctivě svojí prací a ne se vyvalovat na podpoře.Uvedné není chyba cikánů,ale těch lumpů co se po komunistech prolhali k moci.

Avboje 89154 11.02. 16:07
Lumpy z ČSSD za to,že chtějí odvolat Okamuru za to,že říká pravdu o táboře v Letech je třeba v dalších volbách nevolit,aby dál nemohli národu Čechů škodit. Veškerý majetek členů této lumpácké strany znárodnit na náhradu této zemi nadělaných škod.Ze straníků ČSSD udělat kopáče uranu pro Temelín.Na tyto lumpy to chce pořádně tvrdou ruku mladé generace.

Avboje 89154 10.02. 17:52
Lumpy co chtějí vyhazovat za odkup vepřína v Letech skoro půl miliardy korun je třeba odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Napřed ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci dělali z pracujících cikánů povaleče na podpoře a nyní chtějí vyhazovat další peníze za údajný koncentrák pro cikány.Těmto lumpům jde jen o to dotlačit Česko do státního bankrotu a pak Čechy zlikvidovat.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebuje.

Anonym 89154 09.02. 18:19
Pro 19322.Naložit je hlavně třeba těm lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili.Já jsem se za komunistů za jejich kritiku dostal až k soudu.Kdybych tehdy věděl jaký se po komunistech prolže za lidský dobytek k moci a jak Česko zbídačí,tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil ani kdyby to tehdy trestné nebylo.

Anonym 19322 09.02. 16:47
Víte kdo vytvořil tydle dvě kreatury bolševická demokracie.ukazka jak jednoduše se opět dostali komunisti kmoci lidí rychle zapomněli jak ty prasata mlátily lidí na nar.tride.abychom nedopadli jak na Ukrajině! už by se neslo zvonit klíči .ale rovnou.? tu bandu ty komunisti.ck kreatury vyhnat za Putinem fuj hanba a velice pochyby. o inteligenci voličů p.zemana a pana StB Babiše jste mimo a patřilo by vám pořádně naložit pendrekamana vase hrby.cau

Anonym 89154 09.02. 15:31
Pro 19322.V Česku demokracie není,ale je zde pravý nefalšovaný kapitalistický svinčík.Demokracie zde bude až se zprovozní dostatek katovských mučíren a tam budou s bezbřehou krutostí odporáženi všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci a Česko úspěšně tlačí do státního bankrotu.

Anonym 19322 09.02. 13:27
Babiš a pan Zeman právě začali likvidovat demokracii svoboda slusnejch a poctivejch lidu dostává na frak.ty dvě kreatury si tady dělají co chtějí.demikracie vybudována v osmdesátým devátým je fuc.ustavu si přetvařují k obrazu svému jen proto aby mohly kryt svoje zlodějny.svych firem a nebo těch jejich pacholku.dofejme že rozumnější a poctivej lid brzy povstane.tidle dva by dokázali zlikvidovat i ten poslední kousek demokracie

Anonym 89154 08.02. 16:47
Pro 94236.Zatím je v Česku dobře jen pro lumpy a zloděje.Aby bylo dobře i pro slušné lidi tak to chce zprovoznit katovské mučírny a tam všechen lidský dobytek co Česko zbídačuje co nejkrutěji odporážet za vlastizradu.Chce to dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 89154 08.02. 16:40
Před patnácti léty stát postavil budovu za 55 milionů,k ní příjezdovou cestu za dvacet milionů.Dodnes nemá pro uvedené využití.Tak se hospodaří ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Ukazuje se,že už ti první lumpové co se po komunistech prolhali k moci měli za cíl dotlačit Česko do státního bankrotu a pak k úplné lividaci národa Čechů.Proto to chce zprovoznit katovské mučírny a tam všechen vlastizrádný lidský dobytek odporážet s bezbřehou krutostí.

Anonym 89154 08.02. 12:36
Pro 94236.Všechny lumpy co nás udržují v EU a tak pomáhají hnát do státního bankrotu bude třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu národa Čechů.

Anonym 19345 08.02. 11:47
Pro anonym 94236 víte čím vyhrál Zeman volby že podporují a kryjí zloději.ze jeho voliči jsou čestní a slušní.kdyby byli čestní a slusnitak ho nevoli.volici Zemana jsou stejný jak ta Zemanová zlodějská smetánka .podívejte se na vyšetřování obora lany viz pan mynarzlodejina nejvyššího kalibru tydle lidi máte ve svYch řadách.tydle lidí volite vy inteligenti.to co se kolem.pana Zemana děje je cestnost a slušnost.jste spíš najivni a hloupý spíš mi řeknete co proti tomu děláte vy bando

Anonym 94236 07.02. 21:08
Češi jsou s EU již srostlí ekonomicky, různými projekty a fungujícím řízením. Pokud nás nebudou mrskat za nepřijímání teroristů, je to OK. Mnoho let zde píši o nutnosti společné obrany EU, bezpečnostních systémů a zpravodajství. Něco se pohnulo a věřím, že bude lépe.

Anonym 89154 06.02. 20:22
To,že někteří političtí lumpové jsou proti tomu aby mohlo referendum rozhodovat i o vystoupení z EU a NATO je lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.Do EU nás vládnoucí lumpové zatahli oblbováním,že Česko může každé rozhodnutí zablokovat.Pak už bez referenda EU změnila rozhodování,že už jsme pod diktátem Německa a úspěšně se Česko žene do státního bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.Proto to chce krutou revoluci a všechen politický dobytek co se po komunistech prolhal k moci a národ žene k likvidaci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 94236 06.02. 09:44
Stále se komentuje co vedlo k vítězství pana Zemana. Slušnost jeho samotného i čestnost a slušnost jeho voličů. Na druhé straně podrazy mafie, podrazy části živnostníků, kteří kradou státu daně. Nejvíce se měly aktivovat novobolševici na ČT. FUJ ČT! Naši slušní občané se nedali zmást pražskými tlučhuby a kavárenskými povaleči. Pumpované miliardy,lži a nátlak žoldáckých novinářů nechaly slušné občany chladné.

Anonym 89154 05.02. 18:07
Lidovci jsou tak vlastizrádný lidský dobytek,že by o táboře v Letech měli držet hubu.Tam učili nepracující cikány pracovat,což bylo jen dobře.I komunisté udělali z nepracujících cikánů pracující občany.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci z pracujících cikánů záměrně dodnes dělají povaleče na podpoře,aby tak cikáni pomáhali dotlačit Česko do státního banrotu.Proto bude třeba po revoluci všechny tyto lumpy odporážet za vlastizradu co nejkrutěji na katovských mučírnách.

Anonym 89154 05.02. 09:43
Bylo by dobré,že pokud budou předčasné volby do nich už kandidovala Strana nového pořádku co by měla jako hlavní cíl začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy a to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Tak odvrátit státní bankrot Česka s následnou likvidací celého národa Čechů.

Anonym 89154 05.02. 09:36
Protože důchodci mají ten největší podíl na zatažení Česka na cestu do státního bankrotu je třeba ,jako první,odebrat důchodcům volební právo se zdůvodněním,že už toho za svůj život svojí většinovou troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Protože výplata důchodů v penězích enormně zadlužuje Česko bude třeba, v zájmu budoucích generací, začít většinově důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy korun použít na svižné splácení starými lumpy nadělaných dluhů a ne si na debužírování důchodců stále dlužit.Straníkům všech stran co se podílely na zadlužování Česka znárodňovat majetky na umořování státního dluhu přdnostně.Držet se zásady,že na lumpy musí být přísnost.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti