Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Miloš Zeman diskuse strana 5240

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.11.2016 09:57
Podle deníku Euro se s dluhy v minulosti potýkal též místopředseda svazu Milan Andres, který nezvládal splácet více než dvoumilionový spotřební úvěr, a upadl proto do insolvence. Andres stejně jako přeseda Vodička má zajímavou komunistickou minulost, podle zjištění České televize totiž pracoval pro vojenskou kontrarozvědku spadající pod StB.

Anonym 90186 06.11.2016 09:56
Vodička, který za minulého režimu jako tajný agent spolupracoval s Veřejnou bezpečností, založil v minulosti dvě firmy společnost STK Krásný dvůr už v roce 1998, později v roce 2007 společnost JADA .. Obě nakonec skončily v konkurzu. Z dokumentů dostupných na webu Justicevyplývá, že Vodička dlužil téměř 130 tisíc firmě DKV ČESMAD s.r.o.
Vodička měl ale také velký finanční závazek u Všeobecné zdravotní pojšťovny, které dlužil 406 798 korun. Kvůli němu byl na Vodičku vydán exekuční příkaz. Exekutorský úřad v Děčíně, který exekuci provádí, nechtěl aktuální stav komentovat. Z Centrální evidence exekucí ale vyplývá, že poslední nařízení exekuce proběhlo ještě v polovině srpna tohoto roku.

Anonym 90186 06.11.2016 09:55
Předseda problematického Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) Jaroslav Vodička má za sebou neúspěšnou podnikatelskou minulost. Dvě jeho firmy skončily v konkurzu a Vodička dlužil přes 400 tisíc na zdravotním pojištění. Vodička a vedení svazu je přitom kritizováno odcházejícími členy nejen kvůli nedemokratického chování, ale také kvůli špatnému hospodaření. To kritizoval například válečný veterán a bojovník od Tobrúku Pavel Vranský nebo dnes již bývalá předsedkyně zrušené kladenské buňky svazu Gabriela Havlůjová. Činnost svazu je přitom z velké části dotovaná ze státních peněz.

Anonym 88243 06.11.2016 08:56
Kdo má prachy chce být prezident (Horáček)
Horáček na hradě,
jak plevel v zahradě.

Anonym 586 06.11.2016 06:30
17847 Dědulo pomatený, máš snad na mysli Masaryka a Havla? Pokud je někdo verbež, tak jsi to v první řadě ty, otravuješ tyto stránky svým stařeckým jedem. A nejen tyto stránky, ale celé tvoje široké okolí v domově seniorů.

Anonym 94158 05.11.2016 21:05
Domnívám se, že pan Sobotka by měl místo vyhazování ministrů hledat cestu k panu Babišovi a Zemanovi, přestat se bouchat do prsou za úspěch jiných. Pokud to neumí, pak nechť tu cestu hledá někdo jiný. Někdy jsou sňatky z rozumu pevnější těch z lásky.

Anonym 94158 05.11.2016 21:04
V Čechách žije přibližně sto tisíc lidí na vysoké noze. Je logické, že si pana Zemana nepřejí. Chtějí VIP zlodějny tak, jak jim bylo dobře za Kalouska. Za poslední 3 roky se zvyšovaly příjmy těch dolních deseti milionů občanů, a to výrazně. Pokud bude i v dalším období vláda ANO a ČSSD a prezidentem pan Zeman, pak bude pokračovat trend zvyšování platů u dolních 10 milionů občanů a snižování dluhu státu. Přibližně za 5 let by se mohl výrazně snížit rozdíl mezi platy v Čechách a dalšími demokratickými státy západně od nás.

Anonym 17847 05.11.2016 19:27
I když nepatřím mezi bezhlavé obdivovatele Zemana,tak se domnívám,že už zde před ním prezidentovala taková verbež že se to se Zemanem nedá vůůbec porovnat.

Anonym 586 05.11.2016 17:17
19186 Chápu vaše rozhořčení, ale stačí pouze pár slov - Ovar končí a svíjí se v předvolební agonii. Nic více, nic méně. Hezký večer.

Anonym 90186 05.11.2016 16:58
Neprofesionální hradní aparát, který se marně snažil prolhat pohřebním trapasem na Slovensku, pochybeními okolo metálu pro Jiřího Bradyho a který poloprázdná náměstí na Zemanových cestách retušuje švindlem s fotografiemi, nepředstavují zrovna plusové body do prezidentské kampaně. Spolu s oplzlými tlachy proruského prezidenta na adresu sexuálního života americké prezidentské kandidátky, schematickým ostouzením západních spojenců republiky nebo pomlouváním akademiků, kteří se ve společnosti zpravidla těší úctě, přestává být Zeman únosným už i pro shovívavější voliče. Ani agenturní žonglování s čísly průzkumů veřejného mínění totiž nevyléčí kocovinu, do které pomalu procitají.
Jinými slovy, hradní ansámbl leze lidu krkem, prezident kdekoho pomlouvá jako neomalená domovnice a agresivita zamořila už celý Pražský hrad. Kvanta negace, permanentně šířená do podhradí, už silně nudí. A unavuje. Nezabírají ani čerstvé urážky Zemanova potenciálního vyzyvatele Michala Horáčka, ten ještě nedořekl větu, a už mu na internetu mydlí schody Zemanův Ovčáček.
Suma sumárum, Miloš Zeman zoufale hledá nové téma. Každá záminka, skrz kterou odvede pozornost voličů od svého selhávání v roli hlavy státu , je mu do kampaně dobrá. Stupidní scénář o ostravské divadelní provokaci proti jeho manželce a proti němu, mu tentokráte nevyšel. Nechal se zatáhnout do cizích křivd a jako vždy oslyšel fakta.
Česká televize není Nova, kde se uzardělá televizní Barbína tetelí nad pugétem od rozdováděného prezidenta, který jí ukazuje Lány výměnou za přítulné dotazy na zahradu a velikost ponožek. Zarytá hradní nenávist vůči televizi veřejné služby, která ze zákona nikomu nenadbíhá, je proto bezprecedentní, jde totiž až za hrob. Hrad na ni útočí už skoro denně.
Styďte se, bouřil včera Zeman na adresu ČT, jen co si naběhl na hejtmanskou konspiraci. Omluvte se, mělo by teď zaznít z Kavčích hor. Nezazní, je to k ničemu. Nejvyšší buran české politiky se z principu neomlouvá..

Anonym 90186 05.11.2016 16:55
Úředník Ovčáček navíc nevynechá ani cizí státníky, pokud zrovna netleskají Zemanovi, Kremlu nebo Pekingu. Uhozené fotografie prázdných židlí, rezervovaných v ostravském Bezručově divadle veřejnoprávní televizí pro dramaturgyni pořadu, vedoucí produkce a divadelního kritika, teď vydávají za důkazy o provokaci proti hlavě státu. Mikrofony pro televizní nahrávku divadelního kusu pak rovnou za špionážní nástroje proti prezidentově ženě.

Anonym 90186 05.11.2016 16:54
Goeblsovská poučka, v níž se prý stokrát opakovaná lež stává pravdou, našla zjevně na Hradě pozorné čtenáře. Namísto ministra propagandy v ní teď ale vyniká český prezident se svým milcem v roli mluvčího, kteří účtují s třídními nepřáteli. Nalevo napravo. Jsou jich celé zástupy, od premiéra a ministrů, přes západní velmoci, parlamentní politické strany, novináře, zahraniční diplomaty, občany s odlišnými politickými preferencemi až po zmíněnou Českou televizi.

Anonym 17847 05.11.2016 16:52
Výplata důchodů na holý zadek bejkovcem je pro většinu důchodců nejlepší medicina jak je léčit z většinové troubovitosti a lenosti přemýšlet.

Anonym 90186 05.11.2016 16:49
Samolibost prezidenta republiky nabírá povážlivě patologický směr. A jako v podobných případech starců, kteří se rádi poslouchají a z okoralé mysli vytahují jednu nudnou historku za druhou stejně, jako oplzlé vtípky či konspirace o úkladech moderního světa proti jejich neutuchající genialitě, vyznívá už doslova komicky. Stává-li se navíc v rukou Zemanových propagandistů krizovou strategií, jak umělým skandálkem z Ostravy překřičet zaplněné Staroměstské náměstí a odstartovat prezidentskou kampaň jejich živitele, zasloužila by si piedestal hned po boku strýčka Jedličky a dalších mistrů zuřivého štěkání.
Legrační scénku, kterou teď prezident zahlcuje frustrované příznivce, připravila hradní úderka tentokráte narychlo v ostravském Bezručově divadle. Na legendárního Spalovače mrtvol v hlavní roli s Norbertem Lichým si sem z manželova turné odskočila sama Ivana Zemanová. Že tu měla divadelní představení natáčet pro své koncesionáře do televizního magazínu Divadlo žije týž den Česká televize a proto byla některá sedadla kousek od Zemanové rezervována pro televizní štáb a v hledišti byla logicky přítomna televizní technika, to označil prezident rovnou za řízenou provokaci, která měla jeho ženu (sic! ) znemožnit. Jak, to neřekl.
Stejně jako tibetská vlajka na průčelí divadla, která na divadle vlaje už od státního svátku. Produkce pořadu Divadlo žije, která natáčení připravovala od odpoledních hodin a o účasti Zemanové se dozvěděla teprve na místě, předala včas členům prezidentské ochranky informaci, že jde o pravidelné natáčení pro kulturní magazín a kamery mají tudíž zájem jen o jeviště. Prezidentova manželka nakonec uraženě nedorazila. A Hrad teď krmí lid historkou o podlé léčce, kde už chybí jen zápletka o veřejnoprávních nitkách v rukou amerických jestřábů a obligátní samozvanci a ztroskotanci.

Anonym 90186 05.11.2016 16:47
Fraška se svazem takzvaných bojovníků za svobodu pokračuje. Český svaz bojovníků za svobodu opouští historik a ředitel odboru pro válečné veterány ministerstva obrany Eduard Stehlík. Důvodem je nedemokratické chování vedení svazu. Uvedl to ve čtvrtek Český rozhlas Radiožurnál.
ČSBS v poslední době čelí sílící kritice například za vylučování členů, kteří jej kritizovali.
Stehlík, který byl členem spolku v Lidicích, poslal svazu rezignační dopis v úterý. Svaz by měl být především organizací, která, tak jak má v názvu, usiluje o svobodu, demokracii, o prosazování idejí, které jsou založeny na masarykovské republice. Na tom, za co ti lidé šli do druhého odboje. Bohužel se obávám, že v současné době dochází k odklonu a některé nedemokratické praktiky řízení svazu mě o tom přesvědčují, řekl Stehlík.
Po zvolení Jany Bobošíkové, někdejší kandidátky komunistů na hlavu státu, odešly z lidické organizace tři členky. Organizace ale v únoru posílila o Jiřího Ovčáčka, bývalého novináře komunistických Haló novin a ulhaného mluvčího stejně ulhaného prezidenta Zemana. Mezitím ale odcházejí váleční veteráni. Všechno už je dost trapné. Zůstane už nakonec jen Ovčáček a Bobošíková? To je skutečně lidická žena za všechny prachy.
Šéf svazu Jaroslav Vodička byl dvakrát členem komunistické strany. Strany, která tu provozovala zločinný režim. Své druhé členství v v 80. letech ale zatajil. Jeho jméno navíc figuruje ve svazcích Veřejné bezpečnosti, která ho vedla jako svého tajného spolupracovníka. Opravdu si boj za svobodu zaslouží takové ponížení? Když v červnu pronášel Zeman projev k delegátům desátého sjezdu Českého svazu bojovníků za svobodu, naslouchal i předseda KSČM a práskač Státní bezpečnosti Vojtěch Filip. Za co nás máte, soudruzi? Tak tohle opravdu ne.
Zeman, Vodička, Bobošíková, Filip, Ovčáček, víte co, běžte si bojovat za své svobody do Běloruska, nebo do nějaké Doněcké republiky, nebo jak se to jmenuje. A už tam zůstaňte.

Anonym 17847 05.11.2016 16:44
Pro 94158.Ten tvůj výhled je budoucnosti je výhledem pořádného ekonomického primitiva.Ani při současných dotacích nedovedou zde vládnoucí lumpové hospodařit bez dalšího zadlužování země,V roce 2020 končí dotace z EU.V té době zde bude jenom rozkradená a astronomicky zadlužená země s většinou majetku co patřil Čechům tak ta už bude patřit cizincům.Zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové úspěšně ženou Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to pořád kouká jako blb a vyhlíží Havlem slibované kapitalistické radostné řítřky.Důchodci se dřív než těchto zítřků dočkají výplaty zasloužených a spravedlivých důchodů n a holý zadek bejkovcem .Až se mladá generace dolstane revolucí k moci tak ta se na další debužírování důchodců na dluh dlužit nebude.Ta důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z ušetřených peněz ale začne splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 05.11.2016 16:42
Pražský hrad zase jednou ukázal, jak dokáže čarovat s realitou. Tentokrát to předvedl na fotografii publikované mluvčím Jiřím Ovčáčkem, na níž je vidět plné náměstí během Zemanova mítinku v Bruntále. Fotografie pořízená z jiného úhlu však ukazuje, že náměstí je zaplněno jen u pódia.
Jiří Ovčáček na svém facebookovém profilu ve čtvrtek odpoledne zveřejnil fotografii, která vytváří dojem, že Zeman v severomoravském městě promlouval k přeplněnému náměstí. Bruntál. Diskuse pana prezidenta s občany, zněl doprovodný komentář.
Na síti se však záhy začala šířit fotografie z městského kamerového systému, která situaci na náměstí zachycuje z jiné perspektivy. Na snímku z kamery je vidět, že náměstí během Zemanova mítinku nebylo plné ani z poloviny.

Anonym 90186 05.11.2016 16:41
Zvláštní monitorovací mise OBSE na Ukrajině za dva a půl roku zaregistrovala víc než dvacet nákladních aut, která přepravovala do Ruské federace zemřelé vojáky. Informuje o tom UNIAN.
Pozorovatelé Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přinášejí další důkazy o přítomnosti ruských jednotek na východě Ukrajiny. Velvyslanec USA při OBSE Daniel Baer ve své poslední zprávě uvedl, že za dva a půl roku na rusko-ukrajinské hranici bylo zaregistrováno kolem dvaceti nákladních aut s ruskými poznávacími značkami a nápisem náklad 200, což je zvláštní vojenské označení, které znamená převážení zemřelých vojáků na pohřební místa.
Ruská federace stále odmítá uznat přítomnost svých vojenských jednotek na Ukrajině, ale podle Baera existují důkazy, které tento fakt potvrzují. Velvyslanec ve zprávě také vyzval Rusko, aby přestalo s násilím a v plné míře plnilo dohodu o odchodu vojsk.

Anonym 90186 05.11.2016 16:39
Předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička, kvůli němuž odešla z kdysi prestižní organizace řada osobností, nyní poprvé přiznal, že byl tajným spolupracovníkem komunistické Veřejné bezpečnosti. Kritika se na něj a na svaz přitom nevalí jen kvůli jeho komunistické minulosti a nedemorkatickým praktikám svazu, ale také kvůli hospodaření. Podívat se na něj chce už i ministr financí Andrej Babiš.

Anonym 90186 05.11.2016 16:38
Vstup Černé Hory do Severoatlantické aliance probíhá hladce, a to i přes silný odpor Ruska, konstatovala náměstkyně generálního tajemníka Severoatlantické aliance Rose Gottemoeller.
Oficiální přistoupení očekává na začátku roku 2017, jakmile všech 28 členských států ratifikuje přístupové dohody s Černou Horou ve svých parlamentech. Zástupci Černé Hory nedávno obvinili Rusko z plánování převratu během voleb, z nichž nakonec vítězně odešli prozápadní strany spolupracující s NATO.

Anonym 90186 05.11.2016 16:34
Ve čtvrtém největším ruském městě Jekatěrinburgu vypukla epidemie HIV. Nárůst počtu nakažených tímto zatím nevyléčitelným virem je obrovský - podle tamních úřadů je ve městě nakažený každý padesátý člověk.
Dohnali jsme a předehnali Afriku, stojí v ironizujícím komentáři internetového serveru gazeta.ru. Ten naráží na fakt, že ač nejvíce sužuje tento virus právě africké státy, stále více exponovaným problémem je nakaženost lidí virem HIV také v Rusku. Jekatěrinburg již má ve svém hledáčku i ruské ministerstvo zdravotnictví.Jekatěrinburg má půl druhého milionu obyvatel. Šíření viru se nijak nedaří zastavit. Chybí k tomu nejen peníze, ale také osvěta, jež je v této otázce klíčová. HIV a AIDS byly dříve označovány za choroby, které propaganda Sovětského svazu označovala pouze jako nemoci Západu. Fenomény jako prostituce nebo narkomanie, v Sovětském svazu tak rozšířené, podle tehdejších statistik vůbec neexistovaly. Nárůst počtu nemocných tak souvisí se starými sovětskými časy, ovšem nejen s nimi. Problému nepomáhá ani ruská pravoslavná církev, která často tyto nemoci označuje jako nemoci vzniklé z hříchu či boží tresty.Podle statistik je v Rusku nakžaných HIV na 800 tisíc lidí, čísla skutečná však mohou být vyšší. I oficiální čísla se však každoročně o 100 procent zvyšují.

Anonym 94158 05.11.2016 15:39
V Čechách žije přibližně sto tisíc lidí na vysoké noze. Je logické, že si pana Zemana nepřejí. Chtějí VIP zlodějny tak, jak jim bylo dobře za Kalouska. Za poslední 3 roky se zvyšovaly příjmy těch dolních deseti milionů občanů, a to výrazně. Pokud bude i v dalším období vláda ANO a ČSSD a prezidentem pan Zeman, pak bude pokračovat trend zvyšování platů u dolních 10 milionů občanů a snižování dluhu státu. Přibližně za 5 let by se mohl výrazně snížit rozdíl mezi platy v Čechách a dalšími demokratickými státy západně od nás. Milá a hodná babičko, 586, pokud jsi v horních 100 tisících, moc Ti to přeji a Tvému názoru se nedivím.

Anonym 586 05.11.2016 08:06
Cituji. Moravskoslezský hejtman Miroslav Novák (ČSSD) obvinil ostravské Divadlo Petra Bezruče, že ve spolupráci s Českou televizí chystalo protest proti prezidentovi na představení Spalovač mrtvol, kterého se měla zúčastnit Ivana Zemanová. K obvinění ČT se přidal také Zeman. Obě instituce ale tvrzení odmítají a upozorňují, že se žádný protest nechystal.
Toto už zavání téměř maniodepresivními stavy. Možná by se měl Zeman s manželkou nechat vyšetřit, ale je to dobře, voliči ubývají a ubývají, sám si zvolil cestu trapností a lží. Těším se na den, kdy odejde z Hradu. Není třeba podepisovat petice a demonstrovat, však on se zničí sám. Pracuje na tom neustále. :-))

Anonym 94158 04.11.2016 23:53
Koukám, že v článku z 22:04 se 90186 naváží do Kalouska? Jen tak dál mladý muži jsi na dobré cestě.

Anonym 94158 04.11.2016 23:46
Domnívám se, že pan Sobotka by měl místo vyhazování ministrů hledat cestu k panu Babišovi a Zemanovi, přestat se bouchat do prsou za úspěch jiných. Pokud to neumí, pak nechť tu cestu hledá někdo jiný. Někdy jsou sňatky z rozumu pevnější těch z lásky.

Anonym 90186 04.11.2016 22:04
Trapnost nad trapnost. Opilec už vidí všude spiknutí, a OPĚT bez rozmyslu žvaní nesmysly. Jeho spanilá jízda po ČR je už nad jeho možnosti.

Anonym 90186 04.11.2016 18:10
Hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák opakovaně lhal, když tvrdil, že nemá nic společného s lobbistou Martinem Dědicem. Přitom jeho manželka byla v Dědicově firmě zaměstnána až do roku 2013.
"Znám ho asi tak jako tisíc jiných lidí. Hráli jsme spolu tenis, ale rozhodně neřešili žádné zakázky," popíral Novák loni svůj blízký vztah s Dědicem a pohrozil, že jestli ho někdo nařkne z korupce, podá na něj trestní oznámení.
O něco později na přímý dotaz , zda jeho manželka pracuje nebo pracovala v Dědicově firmě Business Advisor, reagoval velmi podrážděně a kategoricky to odmítal.
"To je nehoráznost. Moje žena je nemocná, čeká na invalidní důchod. Nikde nepracuje," rozčiloval se hejtman Novák.
Výsledky vyšetřování Dědicovy kauzy ale ukazují opak a dokazují, že přátelství s Dědicem se Novákově rodině vyplácelo.
"Ing. Dědic má blízký vztah k hejtmanovi MS kraje Miroslavu Novákovi, se kterým si tyká a jsou v častém telefonickém i osobním kontaktu," tvrdí policie s tím, že od května 2012 do září 2013 měl Novák s Dědicem celkem 5 077 hovorů nebo SMS.
Hejtman, ale i ostravští radní za ČSSD Lumír Palyza a Simona Piperková, či manažeři městských firem, kterým policie zdokumentovala styky s Dědicem, tvrdí, že šlo o standardní pracovní hovory.

Anonym 90186 04.11.2016 18:05
Pro 94158
O údajných provokacích mluví hejtman Novák. To je další křišťálově čistý hejtman za ČSSD. Hned po Rathovi a Haškovi. Mimo jiné dopomohl Palasovy k podvodným dotacím a za odměnu dostal vilu v řádu desítek milionů.

Anonym 94158 04.11.2016 16:34
Čeští oligarchové se nestydí platit provokace proti naší první dámě. Mafiáni v Itálii i Mexiku by se za to styděli. Oligarchové v Čechách a jejich placení komedianti mají spíše ukrajinský vkus.

Anonym 90186 04.11.2016 16:24
Píseň ruské dívčí kapely Pusy Riot se ocitla na prvním místě žebříčku Viral 50 hudebního serveru Spotify. Je to přitom poprvé, co se na první místa této hitparády dostal ruský interpret, respektive interpretka, informoval server The Moscow Times.
Píseň s názvem Make America Great Again (Vraťme Americe její velikost) vydala jedna ze tří odsouzených členek punkové skupiny Pusy Riot Naděžda Tolokonnikovová. Politicky a drsně laděný song znázorňuje představu autorky, jak by vypadala budoucnost Ameriky v případě, že prezidentské volby vyhraje republikánský kandidát Donald Trump. Název písně se opírá o slogan, na kterém Trump postavil svou volební kampaň.
Skupina Pusy Riot uspořádala v roce 2012 v moskevské katedrále protestní akci proti prezidentovi Vladimiru Putinovi. Soud ji následně potrestal dvouletým vězením za výtržnictví motivované náboženskou nenávistí. Tolokonnikovová se po odpykání trestu, mírně zkráceného amnestií, rozhodla vrátit na hudební scénu, zbývající členky skupiny se věnují spíše aktivistické činnosti.
Virální žebříček je podle Spotify nový způsob, jak definovat novodobé úspěšné písně. Virální song je takový, který posluchači nejen hromadně poslouchají, ale následně také sdílejí a hodnotí. Právě kvůli tomuto hodnocení je Make America Great Again na vrcholu žebříčku.

Anonym 90186 04.11.2016 16:11
Asistent ruského poslance přišel o život u syrské Palmýry, kde bojoval v žoldnéřské jednotce, stejně jako ještě dříve v Donbasu na východě Ukrajiny. Poslanec Michail Děgťarjov agentuře Reuters potvrdil, že Sergej Morozov (38) byl jeho přítel a že byl zabit v březnových bojích o Palmýru, nakonec osvobozenou od bojovníků radikálního Islámského státu.
Informace vyvolala rozruch v ruských médiích, oficiálně totiž v Sýrii působí pouze ruské letectvo a malý počet příslušníků speciálních sil, avšak Moskva popírá nasazení svých jednotek do pozemních operací. Za verbování žoldnéřů hrozí podle ruských zákonů postih.
Ale již dříve se v ruském tisku objevily informace, že na straně prezidenta Bašára Asada válčí i Vagnerova jednotka o síle až 2500 mužů. Vagner se podle serveru Fontanka.ru se ve skutečnosti jmenuje Dmitrij Utkin a jeho soukromá armáda, která v Sýrii ztratila již desítky padlých, využívá k výcviku polygon Molkino na jihu Ruska. Tam působí i speciální jednotky armádní rozvědky GRU, která podle listu RBK má Vagnerou skupinu na starosti. Náklady na roční nasazení žoldnéřské jednotky list odhadl v rozmezí 5,1 miliardy až 10,3 miliardy rublů (asi 1,9 až 3,9 miliardy Kč).

Anonym 90186 04.11.2016 16:08
Rusové varují Nory ohledně spolupráce s Američany: Budete trpět

Anonym 17847 04.11.2016 15:22
Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli hospodařit lépe než komunisté tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali tak potřebují odporazit na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 04.11.2016 13:11
Nenávistnou kampaň, kterou proti českým občanům rozpoutaly strany ODS, TOP 09 a lidovci je kampaní amikořitních bolševiků a zoufalců. Po roce 1993 bylo rozkradeno 3 - 5 tisíců miliard. Za ty prachy se umí zvolit i sami. Další sprosťárny můžeme očekávat 17. tohoto měsíce.

Anonym 17847 04.11.2016 12:53
Sobotka je pořádný trouba.Slušněji se to říct nedá.Umí jen zadlužovat Česko a nyní když už jeho strana propadá tak chce obměovat svúj tým,ale on sám se chce u koryta rozvalovat dál.Za zbídačování Česka zadlužováním potřebuje narazit na kůl půo řádném stažení z kůže.

Anonym 17847 04.11.2016 10:26
Velice rozumně jednala vojska Sovětského svazu s dopadenými příslušníky SS nebo SA.Držela se rozumné zásady že se měl každý z nich pořádně podívat do čeho dobrovolně leze.Když se nepodíval byla to jeho chyba.Proto tyto příslušníky stříleli bez soudu.Podobně bude třeba po revoluci jednat se všemi příslušníky stran a členy hnutí co se po komunistech prolhali k moci a dodnes Česko zbídačují a ženou do státního bankrotu.Pouze místo střílení je co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Ta krutost k lumpům je nutná proto aby se ještě za sto roků v Česku darebáci politice obloukem vyhýbali a tak měli slušní lidé u moci šanci zachránit stávající životní prostor i pro další generace Čechů.Při revoluci razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.

Anonym 17847 04.11.2016 10:14
Pro 94158.Pokud zde nebude do prezidentských voleb revoluce tak se prezidentem stane jedině darebák co na uvedené má prachy a to s cílem při svém prezidentování pro sebe nahrabat ještě víc.Stejné je to na Ukrajině.Tam už vrcholová politika patří jen lumpům.Na obyčejného ukrajinského blba pak už zbývá jen bída.Pokud by se zde vládnoucí lumpové stále nedlužili,tak mohl mít obyčejný český blb bídu už na talíři a začal konečně přemýšlet.Česko jede k takovým koncům jako je Ukrajina.

Anonym 94158 03.11.2016 20:49
V naší politice se pohybují podivné osoby. Pan Herman tam dle mého názoru nemá co dělat. Za kandidáta na prezidenta se hlásí člověk, který se živil hazardem. Tedy žil z bídy chudáků, kteří ztratili vše a mnohdy i život. To nejsou poctivé peníze. Věřím, že bude opět kandidovat pan Zeman. To by mělo zachovat demokracii, suverenitu státu, rovnost občanů a prosperitu. Podlézavé obamořitní akrobaty nemusím. Dost je bombardérů a dronů nad námi.

Anonym 90186 03.11.2016 19:10
Horáček for prezident

Anonym 17847 03.11.2016 15:46
Ohledně znásilnění sestřičky Na Bulovce se jeví jako nejpravděpodobnějsí,že mu sestřička píchla injekci a to ho inspirovalo k tomu,že chtěl píchat také.

Anonym 17847 03.11.2016 15:14
Bez kvalitních bejkovců v rukou revolucionářů mlsdé generace se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Většině důchodců bude pak nutno vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Při této Bohu milé práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky zlumpačelých důchodců.

Anonym 90186 02.11.2016 22:22
Počkal několik dni od pruseroveho 28.10. Všechno se usadilo, tak vystrkuje růžky. To samé Zaorálek a Sobotka.

Anonym 90186 02.11.2016 22:19
Jan Kalvoda je absolvent Právnické fakulty UK. Jako advokát musel složit advokátské zkoušky, které jsou několikrát těžší než zkouška rigorózní. To na téma jeho kvalifikace a podlého nadávání do lžidokorů.

Anonym 90186 02.11.2016 22:18
Jsou místa,kde mají Laloka pořád rádi,ale to nic nemění na tom,že jeho éra končí,na takového kre.éna už není ani Bureš zvědavý a koho nechce na Hradě Bureš,ten tam taky nebude.

Anonym 94158 02.11.2016 22:17
Mladý pane, 90186, ono slovo milovat je příliš silné. Tady spíše jde o to věřit někomu. Češi jsou velmi vnímaví a citliví lidé. Jen mladí jsou tak trochu hrr sem a pak zase tam. Pan Zeman nemá důvod měnit své férové jednání a podvést voliče. Jeho voliči to ví. On není závislý na jiné moci, nemá závazky k mafii ani k různým řádům a neřádům. Svůj prezidentský slib splní. Proto ho nezastaví štvanice neřádů a zlodějů, kteří už mají hlad po kořisti.

Anonym 90186 02.11.2016 22:16
Jsem zvědavý na tu "diskuzi se studenty",jestli to bude jako posledně,kdy měli "diskutující" přesně nařízeno a napsáno,na co se můžou pána velkomožného ptát.

Anonym 90186 02.11.2016 22:14
Historická slova prezidenta demokratické země: Pohrdám svými spoluobčany!

Anonym 17847 02.11.2016 17:06
Je třeba transparentně zveřejňovat kolik Česko komu dluží i nově vzniklé dluhy.Ne,že uvedené vládnoucí lumpové tají a oblbují nárdod prkotinami a lhaním.

Anonym 90186 02.11.2016 16:30
Moskevské úřady nechaly zapečetit sídlo místní pobočky organizace na ochranu lidských práv Amnesty International (AI). AI podle Alexandra Arťomjeva, který v moskevské pobočce pracuje, nedostala žádné varování. Její zaměstnanci to podle něj zjistili, když se nemohli dostat dovnitř.
Úřady nechaly také vyměnit zámky a odpojit elektřinu, dodal Arťomjev. Zamezení přístupu do kanceláří potvrdil na svém Twitteru Sergej Nikitin, který pracuje v ruské pobočce Amnesty International.

Anonym 90186 02.11.2016 16:29
Šéf berňáku dnes tvrdí, že EET se nepoužije pro platby kartou. Měl by si ten zpackaný zákon konečně přečíst, jemu ale pokuty nehrozí

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti