Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Miloš Zeman diskuse strana 5150

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 17847 08.11.2016 13:51
Zase zde vládnoucí lumpové koketují o odprodeji Prazdroje cizákům.Zde šestadvacet roků vládnoucí bandy mají stále jediný cíl a to Česko co nejvíce zbídačit a pak zašmelit mezi Němce a Židy.Obyčejný český blb na uvedené kopuká jako blb.Proto to chce krutou revoluci a pak hned důchodcům za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo se zdůvodněním,že už toho mladé a budoucím generacím zkazili dost.Pak důchodcům naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku a ne se na debužírování důchodců nadále dlužit.

Anonym 17847 08.11.2016 13:35
Standartní dobytek je třeba na jatkách odporážet co nejhumáněji,ale lidský dobytek co Česko šestadvacet roků zbídačuje je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a to proto aby se ještě za sto roků darebáci politice obloukem vyhýbali.Tak měli slušní lidé šanci zachránit stávající prostor Čechů i pro další generace.

Anonym 17847 08.11.2016 13:29
586.Potřebuješ hubu i spodek zašít ševcovskou dratví.

Anonym 17847 08.11.2016 13:23
Pro 586.Naše revoluční zpravodajská služba zjistila že na NBU tamnějším povalečům madračku.

Anonym 586 08.11.2016 13:19
Vidím, že avyboje na chvilku odpojili z umělého spánku, chudáka.

Anonym 17847 08.11.2016 10:09
Chce to v Česku udělat krutou revoluci a všechen politický dobytek,který Česko zatahuje do státního bankrotu co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 08.11.2016 09:56
954158.Pokud myslíš tou zločinnou zemí USA,tak máš plnou pravdu.

Anonym 17847 08.11.2016 09:53
Pro 94158.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci sem záměrně tahali cizince aby z pracujících cikánů udělali povaleče na podpoře.Cikáni se pak z dostatku volného času se začali věnovat výrobě potomků.A to v přesvědčení,že vše co si cikáni vyrobí musí většinová společnost dobře živit.Tak se začala prodlužovat cikánská ruka natažená do státní pokladny a cikáni přikládajmí ruku k zatažení Česka do státního bankrotu.Těm bílým lumpům co toto zavinili je třeba znárodnit majetky a tyto lumpy odporazit za vlastizradu.

Anonym 94158 07.11.2016 23:00
Milý 90186, je potřeba vidět skutečnou agresivitu. Je známa strana, která rozpoutala války v severní Africe a Asii. Miliony mrtvých nikdo nespočítá. Evropa plná uprchlíků. Mělo to evropské demokracie ekonomicky zničit? Firmy v Čechách by měly investovat do zaměstnanosti Romů. Dá se s nimi dohovořit a jsou mnohem pilnější než noví příchozí.

Anonym 94158 07.11.2016 21:28
Ortodoxně pravicová opozice ve volbách celkem dosáhla na 17%. Vypadá to, že Kalousek s Fialou zaveleli ke zviditelnění. Výsledkem je zápach, lži a nenávist. Za téměř století české historie žijeme v době nejvíce příznivé demokracii. Vrátí nás tito pánové do doby šmelin jako zdravotní knížka za 3 miliardy, či podivné nákupy pana Drábka a Šišky a stovky dalších? Do hluboké nezaměstnanosti a snižování platů o 10%, jak již dříve první jmenovaný učinil??
Vrátí nás tyto pánové

Anonym 90186 07.11.2016 20:01
Napojení na Moskvu má i hlavní zatčený, Bratislav Dikič. Ten je členem nacionalistické organizace Srpski sabor Zavetnici, která přímo spolupracuje s ruskou vládnoucí stranou Jednotné Rusko. Její představitelé minulý týden v Moskvě jednali s místopředsedou Státní Dumy Sergejem Železňjakem.
V oficiálním komuniké se ale nic o osudu jejich člena nepsalo.
Třetí spojkou může být "pravoslavný oligarcha" Konstantin Malofejev. Ten v Srbsku buduje mediální holding. V srbštině už je jeho internetový projekt Katehon, stránky, kde se pravidelně vyjadřuje například Alexandr Dugin a další představitelé, kteří dovedou kombinovat krajní nacionalismus, antiamerikanismus a nostalgii po Sovětském svazu.
Bělehradská média spekulují o jeho zájmu o celostátní televizi TV Happy a tvrdí, že již nyní nepřímo ovlivňuje redakční politiku jiných kanálů.
"Může si koupit vysílací prostor. Podle našich informací Malofejev sponzoruje několik nevládních organizací, které jsou ostře proti NATO, Evropské unii a podobně. Jakmile se jejich představitelé začnou nezvykle často objevovat na obrazovkách některých kanálů, tak je jasné, že někdo dostal slušně zaplaceno," říká černohorský vládní představitel, který kvůli současnému formování nového kabinetu nechtěl být jmenován.
Konstantin Malofejev patřil mezi hlavní sponzory separatistů na Ukrajině. Ve své ochrance zaměstnával například Igora Girkina, jehož oddíl obsazením města Slavjansk rozpoutal válku na Donbasu a dodnes se tím v četných rozhovorech chlubí. Ukrajinská strana také publikovala několik telefonických odposlechů, ve kterých se hovoří o finanční podpoře separatistů ze strany Malofejeva.

Anonym 90186 07.11.2016 19:58
Většina pozorovatelů ale tvrdí, že Rusko se na Balkánu cítí velmi komfortně a udržuje styky s lidmi, kterým by jistě odstranění černohorského premiéra Djukanoviče nebylo proti srsti.
"Ruské tajné služby měly od místních úřadů hodně dlouhé vodítko. A v poslední době dokonce ještě delší. Kolegové s důvěrnou znalostí Balkánu mi vyprávěli, že ruští špioni agresivně oslovují cizince v Bělehradu a okolí s použitím technik, které byly dosud vyhrazeny pro zahraniční diplomaty v Moskvě. Premiér Vučič sice takové chování nepovolil, ale také proti tomu nic neudělal," napsal nedávno Damir Marusič v časopisu The American Interest.
Ještě tvrdší je vůči srbskému premiérovi Jelena Miličová z bělehradského Centra pro euroatlantické studie.
"Pro Rusko tu funguje politika otevřených dveří. Celá vláda je proruská a nejvíce je za to odpovědný Aleksandar Vučič," myslí si Miličová. "Ruské firmy v Srbsku ovládají trh s ropou a plynem a jejich sponzorské aktivity nejsou úplně jasné. Oni sponzorují fotbalové kluby Partizan a Crvena zvezda, což je naprostá černá díra, kde ty peníze skončí, to se nikdo nedozví," neskrývá znepokojení Miličová.
Podle ní ruští podnikatelé také sponzorují jeden fotbalový klub z Vojvodiny, který si začal zvát na přátelská utkání soupeře z Krymu a Donbasu.
To ale zdaleka není jediná spojka mezi srbskými radikály a proruskými separatisty z Ukrajiny. Druhým hlavním podezřelým z organizace převratu je Aleksandar Sindelič, velitel radikální skupiny Srbští vlci. Ten bojoval na Donbasu a figuruje i na ukrajinském serveru Terror in UA coby bojovník nezákonných ozbrojených skupin. Původně se mělo za to, že se Sindelič, na kterého černohorská prokuratura vydala zatykač, nyní skrývá. List Vikend novine ale nyní informoval, že podle jeho informací je předák Srbských vlků pod ochranou srbské tajné služby.
V pátek měl být v srbské prokuratuře, kde vyjednával o zmírnění trestu výměnou za plné přiznání a informace o dalších spiklencích.

Anonym 90186 07.11.2016 19:56
Podle verze černohorské prokuratury zhruba šedesátka ozbrojenců chtěla během demonstrace opozice obsadit budovu parlamentu, pozatýkat vládní představitele a zlikvidovat dlouholetého lídra této balkánské republiky Milo Djukanoviče. Místní policie tehdy pozatýkala dvacítku osob, u kterých našla uniformy černohorských speciálních jednotek, peníze, střelné a chladné zbraně. Akci prý velel bývalý velitel srbského četnictva Bratislav Dikič, před několika lety propuštěný kvůli podezření ze styků s organizovaným zločinem.
Mnozí se na zatýkání dívali skepticky s tím, že podobný pokus černohorské vládě hrál až příliš do karet při vyjednávání o povolební koalici. Jenže o den později se ukázalo, že v souvislosti s přípravou převratu byli zadrženi další lidé v Srbsku.
Srbský premiér Aleksandar Vučič potvrdil, že zadržení plánovali atentát na černohorského premiéra Milo Djukanoviče.
Vypadal na tiskové konferenci poněkud otřeseně, a to ještě nevěděl, že o pár dní později bezpečnostní složky naleznou sklad zbraní nedaleko silnice, po které jezdí často on sám.
Bělehradský list Danas napsal, že Bělehrad vyhostil ze země dva ruské občany a že do země musel přiletět šéf ruské Bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev, aby urovnal narůstající skandál.
Se stejnou verzí přišel i moskevský deník Kommersant. Ten odmítl oficiální verzi o přípravě podpisu jakési smlouvy o bezpečnostní spolupráci s tím, že v takovém případě by se Patrušev asi nemusel setkávat s ministrem zahraničí Stefanovičem, premiérem Vučičem a prezidentem Nikoličem. Kreml obvinění vehementně popřel a označil je za "výmysly".

Anonym 90186 07.11.2016 19:56
Černohorský vládní prokurátor Milivoj Katnič o víkendu prohlásil, že za pokusem o státní převrat v Černé Hoře po volbách v polovině října stáli dva ruští občané. Spolu se srbskými radikály chtěli zabránit vstupu Černé Hory do Severoatlantické aliance. Kreml sice jakoukoli účast odmítá, pozorovatelé ale upozorňují na podobnost s vývojem na Krymu a na Ukrajině. I tam Kreml působil přes členy nejrůznějších nacionalistických a paramilitárních organizací. V obou případech se dokonce objevují i stejná jména.
"Začalo to tím, že pochopili, že černohorské vedení nemůže být odstraněno bez použití násilí. Dva občané Ruska získali jednoho z našich podezřelých pro organizaci tohoto teroristického útoku. Ten to nabídl srbským nacionalistům a ti to přijali. Jejich cílem bylo zabránit vstupu Černé Hory do NATO," řekl Katnič.
Podle něj se spiknutí účastnili občané Srbska, Ruska a Černé Hory. Do plánu měla být zapletena minimálně jedna politická strana.
"Srbské orgány sledovaly dva ruské občany. Už nejsou v Srbsku, jestli jsou ale v Rusku, nebo v jiné zemi, to nedokážu říct," prohlásil černohorský prokurátor.

Anonym 17847 07.11.2016 18:27
Pro 586.Pokud by něcxo tak troubovitého jako ty pracovalo v NBU tak tuto zemi potěš Pánbůh.

Anonym 90186 07.11.2016 17:06
Šéf Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) Dušan Navrátil přiznal v rozhovoru pro Právo, že na něj byly během rozhodování o prověrce Vratislava Mynáře vyvíjeny jisté tlaky. Různí lidé mu prý přátelsky radili, jak se má zachovat. Hradnímu kancléři nakonec minulý podzim prověrka udělena nebyla. Navrátil zpětně toto období hodnotí jako jedno z nejsložitějších za deset let ve funkci.

Anonym 586 07.11.2016 17:06
Trochu vás poopravím. Není Nejvyšší bezpečnostní úřad! Ale Národní bezpečnostní úřad, zkr. NBÚ, něco o tom vím :-))

Anonym 90186 07.11.2016 17:04
Čtyři nejvyšší čeští ústavní činitelé kolektivně sehráli ve vztahu k Pekingu úlohu kusu hadru, napsal v pondělí slovenský list Denník N v reakci na prohlášení představitelů ČR po návštěvě dalajlamy.

Anonym 90186 07.11.2016 17:03
Bureš už jede jasně proti Ovarovi. Svědčí o tom články v jeho tisku.
Ministra kultury Daniela Hermana, po jehož výměně volá prezident Miloš Zeman, se specifickým způsobem zastal šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Se mnou mluví asi tři ministři normálně a pan Herman patří mezi ně, řekl Babiš při příchodu na jednání vlády.
Nadační fond Ivany Zemanové přijal dar ve výši padesát tisíc korun od porcelánky Rudolf Kämpf, jejíž ředitel Petr Kovylin byl v minulosti označen Nejvyšším bezpečnostním úřadem za bezpečnostní riziko. Informuje o tom pondělní MF DNES. Kvůli stykům s Kovylinem přitom přišel v dubnu o prověrku šéf vojenské prezidentské kanceláře Rostislav Pilc.

Anonym 17847 07.11.2016 14:07
V rámci humanity by bylo dobré zprovoznit dostatek plynových komor kde by se mohli nechat dobrovolně důchodci zplynovat CYKLONEN B a tak nemuseli z hladu skákat z mostu nebo pod vlak a tak navíc znečištovat životní prostředí.

Anonym 17847 07.11.2016 14:01
Pro 94158.Pokud má Česko kráčet k lepším zítřkům tak je nutno napřed vyléčit pořádnou dietou obyčejného českého blba důchodového věku z troubovitosti.K tomu je nutná krutá revoluce vedená mladou generací.Pak odebrat za většinovou troubovitost důchodcům volební právo a důchod jim začít vyplácet převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy korun použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů

Anonym 17847 07.11.2016 13:52
Pro 94158.Všechen ten lidský dobytek,který nás oldtahl od surovinově bohatého Ruska a zatahl do područí USA a Němců bude třeba při revoluci odporážet za vlastizradu národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 586 07.11.2016 06:01
Prezident bude odvolávat ministry? Bude tlačit na premiéra? To mě pobavilo. Takové pravomoci nemá, toho si zřejmě není vědom. Na co má své poradce? No, však víme na co :-). Nejraději by zřejmě odvolal všechny, kteří mu nelezou do.. Ty ostatní možná příště vyznamená, jak nízké.

Anonym 94158 06.11.2016 21:36
Je čitelné, že opoziční strany a lidovci torpédují obchodní aktivity, které by ještě výše rozhýbaly zisky českých podnikatelů a občanů. Asi si říkají čím hůře, tím lepe pro zloděje. Na jejich aktivitách je propad českého zemědělství i průmyslu. Nadějné projekty pro spolupráci např. v leteckém průmyslu, zemědělství i jiných odvětvích končí na přistoupení k sankcím vyhlášených za oceánem i "kazišukům" v Čechách.

Anonym 90186 06.11.2016 19:19
V Karlovarském kraji sestaví koalici ANO, ODS, Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst (HNHRM), Piráti a SPO. Zástupci těchto stran v neděli podepsali koaliční smlouvu. V zastupitelstvu bude mít koalice 24 hlasů ze 45, hejtmankou bude Jana Vildumetzová (ANO).

Anonym 90186 06.11.2016 19:14
Pro 94158
Tak Ovar prezidentem už nebude. Burešův tisk již začal vydávat články, které nestaví Ovara a jeho partu do dobrého světla. Dá se očekávat až začne předvolební kampaň, tak Burešův tisk výrazně přitvrdí.

Anonym 94158 06.11.2016 18:58
V Čechách žije přibližně sto tisíc lidí na vysoké noze. Je logické, že si pana Zemana nepřejí. Chtějí VIP zlodějny tak, jak jim bylo dobře za Kalouska. Za poslední 3 roky se zvyšovaly příjmy těch dolních deseti milionů občanů, a to výrazně. Pokud bude i v dalším období vláda ANO a ČSSD a prezidentem pan Zeman, pak bude pokračovat trend zvyšování platů u dolních 10 milionů občanů a snižování dluhu státu. Přibližně za 5 let by se mohl výrazně snížit rozdíl mezi platy v Čechách a dalšími demokratickými státy západně od nás.

Anonym 586 06.11.2016 17:03
povedzte, čo znamená slovo absurdné??
To znamená český Ovar :-))

Anonym 90186 06.11.2016 16:30
Americký vývoz ropy vzrostl v září na nové maximum 692 tisíc barelů denně a proti srpnu stoupl o pět procent. Uvedly to americké oficiální statistiky. Proti úrovni před zrušením zákazu z konce roku 2016 je vývoz ropy z USA vyšší o zhruba polovinu.
Předešlého rekordu dosáhl vývoz v květnu, kdy vystoupil na 662 tisíc denních barelů. V září se z USA vyvezlo nejvíce ropy do tradiční vývozní destinace Kanady, kam američtí producenti expedovali 243 tisíc barelů denně. Do Singapuru odešlo 99 tisíc barelů a vysoký byl i export do Evropy, uvádějí statistiky.
Americký Kongres loni v prosinci zrušil dlouhodobý zákaz vývozu ropy, který USA zavedly po ropné krizi let 1973 až 1974. Před prosincovým zrušením se vyvážely objemy do půl milionu barelů denně, zejména z Aljašky a několika dalších míst, které federální vláda povolovala, hlavně do Kanady.Těžba ropy v USA obnovila v roce 2009 růst po téměř čtvrtstoletí poklesu a do roku 2014 se zvyšovala rekordními tempy kolem 15 procent ročně. O prudký nárůst produkce ropy v USA se zasloužil nástup technologií dobývání ropy z břidlicových zdrojů.
Spojené státy loni těžily v průměru 9,4 milionu barelů ropy denně, z toho asi polovina pocházela z břidlicových ložisek.

Anonym 17847 06.11.2016 15:46
Sobotka stále předvádí svoji troubovitost.Ono mu nestačí jak EU zbídačuje Česko,ještě by tam chtěl zatahovat země Balkánu.Z EU a NATO to chce co nejrychleji zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.

Anonym 90186 06.11.2016 15:14
Zeman, Tvrdík by měli skončit ve vazbě. Dneska Bubis mimoděk potvrdil, ze vláda o smlouvách s Čínou nikdy nejednala.

Anonym 90186 06.11.2016 14:33
"Velká bitva za osvobození města Rakka a jeho provincie začala," řekla podle zahraničních agentur na tiskové konferenci ve městě Ajn Ísa asi 50 kilometrů severně od Rakky mluvčí SDF. V prohlášení upřesnila, že ofenziva se jmenuje Hněv Eufratu. Podle ní budou podporovat SDF letecké útoky koalice vedené Spojenými státy.
"Demokratické síly Sýrie se definitivním způsobem dohodly s mezinárodní koalicí (vedenou Washingtonem), že v ofenzivě nebudou mít žádnou roli Turci," upřesnil další představitel SDF. Páteří SDF jsou kurdské milice YPG, které sousední Turecko považuje za teroristickou organizaci.Americký generál Stephen Townsend, který v srpnu převzal velení amerických vojenských operací proti IS, koncem října uvedl, že syrské kurdské milice YPG budou součástí jednotek, jež se budou podílet na dobytí města Rakka. "Jedinou silou, která má určité schopnosti, jsou Demokratické síly Sýrie (SDF), jejichž jsou YPG důležitou součástí," uvedl Townsend.
Rakka je v rukou IS dva a půl roku. Oznámení o ofenzivě přišlo v době, kdy v Iráku útočí provládní síly za pomoci koalice v čele s USA proti další baště džihádistů, městu Mosul. Páteří SDF jsou kurdské milice YPG, které sousední Turecko považuje za teroristickou organizaci.

Anonym 17847 06.11.2016 12:41
To,že se komunisté propadají je logické,protože se umí jen rozvalovat u koryt a občas něco levicového žvejknout.Možná by při revoluci bylo nejrozumnější hned při revoluci vymlátit všechny prolhané lumpy co se ve vedení komunistů rozvalují a jen pro sebe hrabou.Tak by přišli o možnost nadále oblbovat voliče.Komunisty nahradit tvrdou rukou mladé levice.Ta si dá za cíl tak tvrdé znárodování,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak se má pořádně znárodovat.

Anonym 90186 06.11.2016 12:24
Kdo přišel oslavit výročí advokátní kanceláře Radka Pokorného:
Bývalý ředitel polostátního gigantu ČEZ Martin Roman
Šéf česko-čínské komory a exministr Jaroslav Tvrdík
Lobbista, někdejší politik a dnešní člen představenstva Kellnerovy PPF Vladimír Mlynář
Programový šéf veřejnoprávní televize Milan Fridrich
Šéfka mediálního koncernu CNC Libuše Šmuclerová
Lobbista Vladimír Johanes
Právník a šéf sportovní unie Miroslav Jansta
Pražský radní za ČSSD Petr Dolínek
Poslanec ČSSD Richard Dolejš
Bývalá Babišova pravá ruka Radmila Kleslová
Bývalý Paroubkův tajemník Martin Vlasta
Někdejší šéf akvizic ČEZ Vladimír Schmalz
Prezident rádií Frekvence 1 a Evropa 2 Michel Fleischmann
Bývalá ministryně Petra Buzková s manželem Josefem Kotrbou, vedoucím partnerem české pobočky Deloitte.
Petr Dimun, někdejší poradce Jiřího Paroubka a spolupracovník exministra Pavla Němce
Bývalý ministr vnitra za ODS Ivan Langer
Někdejší poslanec za ODS Marek Šnajdr
Bývalý guvernér ČNB Miroslav Singer
Někdejší ministr ČSSD Pavel Mertlík
Vdova po expremiérovi Stanislavu Grossovi Šárka
Bývalý šéf státních aerolinek Radomír Lašák
Bývalý ministr spravedlnosti a poslanec ODS Pavel Blažek
Marcela Hrdá, někdejší šéfka státní pošty a dnes manažerka čínské společnosti CEFC
Ředitel redakce Lidových novin Veselin Vačkov
Ředitel obsahu mediálního domu Economia Vladimír Piskáček
Vydavatel a šéfredaktor Echo24 Dalibor Balšínek
Někdejší Bakalův manažer Kamil Čermák, dnes pracuje v ČEZ

Anonym 90186 06.11.2016 12:19
Účast na úterní oslavě dvacetiletého výročí advokátní kanceláře Pokorný, Wagner a partneři se stala vrcholnou politickou záležitostí. Jméno Radka Pokorného, zákulisního hráče číslo 1 a blízkého přítele sociálnědemokratického premiéra Bohuslava Sobotky, se zcela jistě v příštím roce stane součástí kampaně v parlamentních volbách.

Anonym 90186 06.11.2016 11:55
Jsme myslel, ze islamisty vyzbrojuji USA a ted najednou ruska strela Kornet! Som z toho volaky zmateny.

Anonym 17847 06.11.2016 10:28
Je třeba aby až se po revoluci budou většině důchodců vyplácet spravedlivé a zasloužené důchody,za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku,převážně na holý zadek bejkovcem výplatci důchodů z řad mladé generace odváděli jen kvalitní práci.Aby každý řádně bejkovcem vyplacený důchodce trpěl do další výplaty důchodu půořádnou kulhavkou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít proti mladé generaci u moci demonstrovat.Bude rád když se dobelhá domů aby mu mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.

Anonym 17847 06.11.2016 10:17
Máš štěstí,že nechci kandidovat na prezidenta.Kdybych kandidoval tak bych si dal jako první bod svého programu to,že všechny hubaté ženské ,jako jsi ty,budou musit povinně,z moci úřední,nosit celý den náhubek.Pak by hubaticím roupy urážet nás slušné lidi přešly.Bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 17847 06.11.2016 10:11
Pro 586.Zavři svoji nevymáchanou pravicovou hubu včas.Jinak ti ji my budoucí zasloužilí revolucioníáři při revoluci sťuknem pětikilovou palicí deset až patnáct čísel vlevo.Potom ji budeš mít akorát.

Anonym 90186 06.11.2016 10:06
Nikomu nelze zazlívat sympatie k jinému národu, které více či méně vypovídají o vnitřním nastavení člověka a jeho hodnotách. Co ale zazlívat lze, zvláště pak u nejvyššího ústavního činitele, je nekritičnost, submisivnost, hrbení zad a překrucování skutečnosti. Když prezident odletěl před dvěma roky do Číny, kde se v tamní televizi pochlubil Krtečkem, bylo to úsměvné. Společné prohlášení ústavních činitelů České republiky, pod které se podepsali Miloš Zeman, Milan Štěch, Jan Hamáček a Bohuslav Sobotka, ale už tak legrační není.
To vše kvůli penězům. Zaprodanost za čínské investice. Obchod s Čínou nekvete, naopak klesá a řada ohlášených čínských vstupů do tuzemských firem se jaksi zpozdila. Dovoz z Číny do Česka letos podle údajů Českého statistického úřadu klesl o 1,7 procent a český export do Číny meziročně oslabil o 5 procent. Podle společnosti Bisnode i přes oznámené čínské akvizice letos poklesl objem čínského kapitálu v základním jmění českých firem o 10 procent.
A jak jsou na tom s čínskými investicemi země Evropské unie jako celek? Statistiky OECD z roku 2014 ukazují, že objem čínských investice v zemích Evropské unie dosahují 0,5 procenta. Největším investorem zůstávají USA s podílem 39,5 procenta.

Anonym 90186 06.11.2016 10:05
Miloš Zeman a Václav Klaus přiletěli pozdě na státní pohřeb Michala Kováče. Stačilo by říct prosté: promiňte, je nám to líto. Místo toho se z Hradu sypalo jedno vysvětlení za druhým. Nejdříve zdrželo let počasí. Potom pochybilo Řízení letového provozu. Posléze se ale ukázalo, že zpoždění prezidentského speciálu nemohl mít na svědomí silný protivítr a že letadlo odstartovalo podle letového plánu. Je docela možné, že celá akce byla jen špatně připravená. A to se může stát i těm nejlepším.

Anonym 90186 06.11.2016 10:05
Prezident rád a hojně cituje. Občas chybně a mylně. Miloš Zeman na konferenci k 70. výročí osvobození Osvětimi řekl: Jeden z největších českých novinářů Ferdinand Peroutka uveřejnil v prestižním časopise Přítomnost článek s titulkem Hitler je gentleman. Historici poté upozornili na to, že Peroutka takový článek nenapsal. Prezident na svém výroku trval a později řekl. Na vlastní oči jsem viděl článek Ferdinanda Peroutky, kde bylo napsáno Hitler je přece gentleman. Vnučka Ferdinanda Peroutky proto podala žalobu. Mezitím se ukázalo, že takový článek existuje. Nevyšel v Peroutkově Přítomnosti, ale v Rudém právu. A Hitlera neobdivoval, ale kritizoval. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček si předsevzal článek dohledat, a jak uvedl v nedávném rozhovoru pro DVTV, v hledání článku bude pokračovat, protože pan prezident je stále přesvědčený o jeho existenci. Já když mám volno, tak se tomu věnuji, protože mě to období zajímá. Je to velmi cenné se tomu období věnovat, zvláště druhé republice, prozradil na sebe. Hledání neexistujícího článku bude trvat nekonečně dlouhou dobu. A pravda se dostává na paškál, protože jsme opravdu už v takové fázi, že pokud se nedohledá, nebude jasné, že neexistoval? Není to už orwellovský rok 1984?

Anonym 90186 06.11.2016 10:04
Lži a podpásovky provázely už prezidentskou kampaň v roce 2013. Vzpomeňme si na lživý inzerát, jenž vyšel o Karlu Schwarzenbergovi v Blesku. Tehdy ho podal pražský advokát Vladimír Zavadil, který před rokem 1989 působil jako důstojník StB. Po revoluci pracoval v několika advokátních kancelářích, například i s právníkem Miroslavem Janstou, kdysi šedou eminencí v ČSSD. Mimochodem, byl to Miroslav Jansta, který mezi prvními navštívil Miloše Zemana po jeho zvolení.

Anonym 90186 06.11.2016 10:00
V loňském roce dostal svaz na dotacích ze státní kasy 9 284 164 korun. Největší podíl z částky tvořil příspěvek od ministerstva financí ve výši 8 milionů. Celkem 200 tisíc poskytlo svazu ministerstvo obrany. Významnou částku dal Jihomoravský kraj, který svazu přispěl 300 tisíci. Na činnost přispělo třeba ministerstvo kultury a další kraje nebo samotná města.

Anonym 90186 06.11.2016 09:59
Vodičkova společnost JADA je zajímavá i tím, že jejím jednatelem a také společníkem byl od prosince 2015 až do konce června tohoto roku Martin Otáhal. Ten figuruje ve dva roky starém případu podvodného cestovního portálu Travelsun, na jehož nabídky levných zájezdů naletěly stovky lidí a který loni skončil u soudu. Otáhal figuroval ve společnosti jako jednatel, tvrdil ale, že ji založil pro neznámého muže a že o její činnosti neměl žádné informace. Server E15 v roce 2015 napsal, že Otáhal je bílý kůň a že zakládáním firem se zřejmě živí, protože jeho jméno figuruje v rejstříku u desítek firem. Vodička byl také kritizovaný kvůli nevýhodnému prodeji domu v Legerově ulici v Praze 2. Vodička prodal dvě patra domu za 7,2 milionu korun, celý dům by měl být prodán za zhruba 18 milionů korun. Podle odborníka na reality je ale cena domu vyšší vzhledem k dopravní dostupnosti a blízkosti Václavského náměstí. Cena celého činžovního domu by se tak mohla pohybovat mezi 45 až 60 miliony korun, jak uvedl pro Českou televizi. S prodejem domu je propojen i nákup vozu Škoda Superb. Dvě patra domu totiž od svazu koupil majitel společnosti Auto Opat, který poté svazu za výhodnou nabídku 800 tisíc auto v plné výbavě prodal.

Anonym 90186 06.11.2016 09:57
Podle deníku Euro se s dluhy v minulosti potýkal též místopředseda svazu Milan Andres, který nezvládal splácet více než dvoumilionový spotřební úvěr, a upadl proto do insolvence. Andres stejně jako přeseda Vodička má zajímavou komunistickou minulost, podle zjištění České televize totiž pracoval pro vojenskou kontrarozvědku spadající pod StB.

Anonym 90186 06.11.2016 09:56
Vodička, který za minulého režimu jako tajný agent spolupracoval s Veřejnou bezpečností, založil v minulosti dvě firmy společnost STK Krásný dvůr už v roce 1998, později v roce 2007 společnost JADA .. Obě nakonec skončily v konkurzu. Z dokumentů dostupných na webu Justicevyplývá, že Vodička dlužil téměř 130 tisíc firmě DKV ČESMAD s.r.o.
Vodička měl ale také velký finanční závazek u Všeobecné zdravotní pojšťovny, které dlužil 406 798 korun. Kvůli němu byl na Vodičku vydán exekuční příkaz. Exekutorský úřad v Děčíně, který exekuci provádí, nechtěl aktuální stav komentovat. Z Centrální evidence exekucí ale vyplývá, že poslední nařízení exekuce proběhlo ještě v polovině srpna tohoto roku.

Anonym 90186 06.11.2016 09:55
Předseda problematického Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) Jaroslav Vodička má za sebou neúspěšnou podnikatelskou minulost. Dvě jeho firmy skončily v konkurzu a Vodička dlužil přes 400 tisíc na zdravotním pojištění. Vodička a vedení svazu je přitom kritizováno odcházejícími členy nejen kvůli nedemokratického chování, ale také kvůli špatnému hospodaření. To kritizoval například válečný veterán a bojovník od Tobrúku Pavel Vranský nebo dnes již bývalá předsedkyně zrušené kladenské buňky svazu Gabriela Havlůjová. Činnost svazu je přitom z velké části dotovaná ze státních peněz.

Anonym 88243 06.11.2016 08:56
Kdo má prachy chce být prezident (Horáček)
Horáček na hradě,
jak plevel v zahradě.

Anonym 586 06.11.2016 06:30
17847 Dědulo pomatený, máš snad na mysli Masaryka a Havla? Pokud je někdo verbež, tak jsi to v první řadě ty, otravuješ tyto stránky svým stařeckým jedem. A nejen tyto stránky, ale celé tvoje široké okolí v domově seniorů.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti