Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Miloš Zeman diskuse strana 5100

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 18.11.2016 10:17
Andrejovi Babišovi se daří. Nejenže podle výzkumů rostou preference jeho hnutí ANO, ale úspěch sklízí i jeho projekt elektronické evidence tržeb. Avšak jde o úspěch v tom neoficiálním smyslu EET: v likvidaci živnostníků. První hospodští oznamují, že ukončí činnost. Jsou znechuceni přístupem státu pod socialistickou vládou. Právě hospodských se týká první vlna EET startující od 1. prosince.

Anonym 90186 18.11.2016 09:51
Diplomaté jednotlivých členských států Evropské unie se dohodli, že zruší pro občany Ukrajiny povinnost vyřizování víz do států EU. Oznámili to dnes Slováci, kteří momentálně předsedají Radě EU.

Anonym 90186 18.11.2016 09:27
Demokracie tu vlastně nikdy nebyla, a je smutné že bývalý estébák teď pluje na živnostníky , prý jak kradou. Bych chtěl vidět všechny daňové přiznání pana Babiše , od roku 90. By jsme se asi všichni zasmáli!! Nebo si pobrečeli..že je toto vůbec možné!!

Anonym 90186 18.11.2016 09:24
Generální finanční ředitelství vypsalo na software EET celkem dvě veřejné zakázky. První z nich za padesát milionů korun měla připojit EET k daňovému softwaru ADIS a vytvořit v jeho prostoru úložiště sebraných dat. Také se jmenovala ADIS integrace EET. Protože ADIS dodává už čtvrt století nadnárodní společnost IBM, pověřilo ji finanční ředitelství touto zakázkou v tzv. jednacím řízení (JŘBU). To znamená, že se o zakázku nemohl ucházet nikdo jiný, úředníci s IBM jenom dohodli cenu. Vedle toho proběhla zakázka za 13 milionů, za něž společnost eIdentity vytvořila centrum, kde musí poplatníci registrovat svůj přístup do systému EET.
Žádná jiná zakázka neproběhla, a tak dodnes nikdo mimo finanční správu neví, kde se vzal samotný Systém evidence tržeb. Teoreticky nejde vyloučit dokonce ani to, že elektronické pokladny stojí na nelegálním softwaru, jejž ministerstvo financí koupilo na černém trhu.

Anonym 94158 17.11.2016 19:09
Čechy dle novinek rozděluje pohled na EET. Nerozděluje! Jenom zviditelní slušné lidi a skutečné zloděje, kteří nechtějí platit daně.

Anonym 94158 17.11.2016 13:34
Milý Rusofile, 90186. Pro Čechy je nejvíce přijatelný model spolupráce se všemi státy, které patří mezi ty demokratické. Tam patří USA, Čína, Německo, Rusko a desítky dalších. Spolupracovat a neponižovat se. Ponižování a sebemrskačství, či řitní akrobacii produkují obdivovatelé USA. Moc se za ně stydím!

Anonym 94158 17.11.2016 13:18
Dnes to vypadá, že se vrací rudé prapory z roku 1948 s pravnoučaty bolševiků. Stejné názory. Jenom ty vlajky se srpem a kladivem přešili na rudé trenýrky. Je jiná doba a intimnosti na veřejnosti již nejsou TABU. Doufám, že na pelešení budou mít pořádný stan.

Anonym 90186 17.11.2016 00:21
Poté, co Miloš Zeman v září přijal na Pražském hradě rakouského prezidentského kandidáta Norberta Hofera, podpoří nepřímo tamní populisty i Zemanův předchůdce Václav Klaus. Bývalý český prezident bude hlavní hvězdou sympozia pořádaného Svobodnými tento týden ve Vídni.Vystoupení Václava Klause na předvolební akci Svobodných však má ještě jiný rozměr. Znovu se totiž ukazuje, že pro některé bývalé i současné politiky v Česku je shoda v otázce migrace důležitější než rozpory v jiných tématech, zejména v otázce Benešových dekretů. FPÖ patří v Rakousku k vůbec nejradikálnějším zastáncům revize poválečného odsunu Němců z Československa a žádá, aby byly dekrety zrušeny.
"Jít za tím by byl akt politické hygieny a ukázka morálky a pevného postoje," prohlásil v souvislosti s požadavkem na zrušení dekretů už dříve Strache. Jeho rodina pochází z Liberce, Stracheho dědeček byl členem Waffen SS. Po válce byli příbuzní současného předsedy FPÖ z Československa odsunuti.
Svobodní dlouhodobě žádají nejen zrušení Benešových dekretů, ale také "odkriminalizování" všech Němců a Rakušanů, kteří za války bojovali v nacistické armádě.

Anonym 90186 17.11.2016 00:17
Mezinárodní trestní soud (ICC) rozhodl, že situace na Krymu a v okolí přístavního města Sevastopol se rovná mezinárodnímu ozbrojenému konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem. Informovala o tom v úterý ukrajinská agentura Unian."Informace, které jsou k dispozici, nasvědčují tomu, že se na Krymu a v krymském Sevastopolu jedná o mezinárodní ozbrojený konflikt," stojí ve zprávě ICC, kterou publikoval prokurátor Fatou Bensouda.
"Ozbrojený konflikt vypukl nejpozději 26. února 2014, tedy v době, kdy Rusko bez souhlasu ukrajinské vlády vyslalo na Ukrajinu příslušníky svých ozbrojených sil," uvádí se ve zprávě. "Zákon o mezinárodním ozbrojeném konfliktu se bude vztahovat i k období od 18. března, pokud se stále bude jednat o okupaci," pokračuje zpráva.

Anonym 94158 16.11.2016 23:47
Nevím, kdo je Mohorita. Je známo, že v Praze byl v té době druhý nejvyšší šéf KGB. Při poslaneckém vyšetřování bylo zjištěno, že student vydávající se za mrtvého a někteří další osoby měly spolupracovat s KGB. Občany nakopla do akce provokace o mrtvém studentovi. Gorbačov měl naléhat na Husáka k návratu k demokracii. V Rusku přechod nastal v roce 1986 a v Čechách nic. Pes setrvával u boudy, nevěděl, že není uvázaný. Dnes máme demokracii výrazně kvalitnější, a to oproti srovnání za Kalouska. Matky s hladovými dětmi v náručích již z balkonů neskáčou.

Anonym 94158 16.11.2016 23:35
Zítra to vypadá, že se vrátí rudé prapory z roku 1948 s pravnoučaty bolševiků. Stejné názory. Jenom ty vlajky se srpem a kladivem přešili na rudé trenýrky. Je jiná doba a intimnosti na veřejnosti již nejsou TABU. Doufám, že na pelešení budou mít pořádný stan.

Anonym 90186 16.11.2016 18:43
Bývalý šéf svazáků Vasil Mohorita: Sametovou revoluci, Havla i privatizaci připravila Moskva

Anonym 90186 16.11.2016 18:26
Jestli jsou si ve vztahu k Rusku Trump se Zemanem v něčem podobní, pak jedině v tom, že jsou oba dva oceňováni ruským prezidentem.
Na čem se tedy vlastně náš prezident shoduje s Donaldem Trumpem, že tak vítá jeho příchod? Pár věcí by se přece jen našlo. Za prvé, jak uvedl sám Miloš Zeman, na válce proti teroristům, jenže na tom se shodují s výjimkou Baracka Obamy téměř všichni včetně takového pacifisty, jako je bývalý prezident USA Jimmy Carter. Možná jsou jen Trump i Zeman příliš fascinováni jedním směrem, a to na Islámský stát. Oba také kritizují válku v Iráku, jejíž součástí přitom byla likvidace továrny na jedy a výcvikových táborů dnešního Islámského státu (tehdy irácké odnože al a 8209;Kajdy).
Za druhé, Donald Trump byl ostře proti zrušení sankcí vůči íránskému diktátorskému režimu. Prezident Zeman před časem navrhoval útok na tento nepřátelský režim, hlásící se k nebezpečnému výkladu islámu, a navíc je, stejně jako Trump, silně proizraelský. Přesto však Miloš Zeman dlouhodobě odmítal obranný systém proti balistickým střelám v ČR, který měl být určený především právě k obraně proti Íránu.
Na dotaz , jak se staví k tomuto projektu po zrušení sankcí vůči Íránu, Zeman odpověděl, že bude svůj názor tajit, dokud nás nová americká vláda nepožádá o případnou spolupráci (výstavbu radarové vojenské základny v brdských lesích apod.). Problémem však je, že Írán je teď velkým kamarádem ruské vlády, stejně jako náš prezident. A ruská vláda se z nepochopitelných důvodů staví proti obraně Evropy před iránskými balistickými střelami.
Za třetí, oba dva pánové si libují v nechutných urážkách žen.

Anonym 90186 16.11.2016 18:24
Oba prezidenti stojí na opačných březích i ve vztahu k současné ruské vládě. Donald Trump totiž kritizuje, že si Barack Obama nedokázal před ruským prezidentem Vladimirem Putinem vybudovat respekt. Trump chce vydání známého zrádce Edwarda Snowdena z Ruské federace do USA, podporuje Ukrajinu a tak dále.

Anonym 90186 16.11.2016 18:23
Nechceme a 8209;li zejména uprchlíky ze Sýrie ponechat napospas bombardování či útokům chlórem ze strany tamního diktátora Bašára Asada a také napospas obzvláště brutálním teroristickým organizacím, nezbývá než přinejmenším zajistit bezletovou zónu v západní Sýrii. Ruská armáda, která se zapojila do bojů proti syrské opozici, civilistům, ale i proti teroristům po boku syrského diktátora, tady mír zjevně nezajistí. Turci, kteří jsou náporem uprchlíků extrémně zatíženi, by bez problémů mohli rozšířit vzdušné hlídky ze svého vzdušného prostoru i na sousední Sýrii. Problém je, že by se to nelíbilo Kremlu.
Bezletovou zónu tedy zřejmě nebude možné prosadit bez účasti nebo alespoň garancí Spojených států. Donald Trump takovou zónu podporuje a dokonce na ni chce dát jako budoucí prezident peníze. Je tu ale jeden nepřekonatelný problém. Proti účasti Američanů v syrských bojích je totiž český prezident Miloš Zeman. Ten nedávno pro Parlamentní listy prohlásil, že Američany do Sýrie žádný legální představitel nezval. Účast ruské armády naopak obhajuje pozvánkou od legálního (zákonného) syrského diktátora, který je však legální jen díky tomu, že má velký vliv na svůj ústavní soud.

Anonym 90186 16.11.2016 18:22
Prezident Zeman se také še.edně mýlí, když tvrdí, že se shoduje s Trumpem v migrační politice. Zemanovým cílem totiž je, aby do České republiky a pokud možno ani do Evropské unie nepřicházeli uprchlíci z muslimského světa. Cílem Trumpa naopak je, aby Spojené státy už nepřijímaly další muslimské uprchlíky z Evropy. Jinak řečeno, jeho cílem je, aby uprchlíci zůstali případně i v Evropě, jen ať je nepřijímá Amerika.

Anonym 90186 16.11.2016 18:17
Donalda Trumpa navíc podle celé řady amerických komentátorů a analytiků volili zejména lidé, kterým se nelíbilo, jak byli, zejména po finanční krizi, Obamovou administrativou podporováni velcí hráči, zatímco menším Barack Obama zvýšil daně. Přesně jako to dělá Zemanem vychvalovaný ministr financí Babiš, ale také ministr průmyslu a obchodu Mládek. Babiš slušně vydělává na vratkách spotřební daně uvalené na pohonné hmoty, které jsou určeny pro rostlinnou výrobu (a budou zřejmě rozšířeny i na výrobu živočišnou, jak už schválili poslanci) a které prosadila současná vláda. Sám přitom (se souhlasem vládní koalice) všem ostatním lidem zvýšil daň z benzínu. Přece ne všichni lidé jsou tak splachovací, aby si to nechali líbit.
Totéž platí o české vládní podpoře velkých zahraničních firem i velkých českých vývozců, obecně schvalované i prezidentem Zemanem. Naproti tomu prakticky všichni čeští živnostníci včetně těch nejmenších budou muset pod hrozbou likvidačních pokut on-line informovat Babišovu centrálu o nákupu provedeném každým jednotlivým zákazníkem.

Anonym 90186 16.11.2016 18:14
Dále také Zeman důrazně doporučil progresivní zdanění. Neslyšeli jste nedávno ještě někde jinde ódy na zdaňování nejbohatších (tedy zpravidla těch, kteří umožňují zaměstnávat opravdu hodně lidí)? Jistě. Byl to základ domácího programu Hillary Clintonové. Pokud jde o domácí témata, lze v demokratickém světě jen stěží najít větší souznění, než je výše uvedená paralela mezi Zemanovým vánočním přáním a sny paní Clintonové (tedy pokud se jí v noci, když leží vedle svého manžela Billa, zdá o vlivu jednotlivých daňových pásem).
Na druhou stranu má prezident Zeman blíže k výrobě elektřiny či produkci ropy, jak si je představuje Donald Trump. To však není na české politické scéně překvapivé. Hillary Clintonová chtěla dotovat více než půl miliardy solárních panelů, pokračovat v blokádě výstavby obřího ropovodu z Kanady do Texasu a také pokračovat ve stopách Baracka Obamy ve válce proti uhlí. Naproti tomu prakticky celá česká politická scéna (ČSSD, ANO, KSČM, TOP 09, ODS, KDU a 8209;ČSL i další) upřednostňuje např. jadernou energetiku před sluníčkem a větrem.
Téměř celý někdejší parlament s výjimkou ODS sice schválil dotace pro obrovský boom solárních elektráren na českých polích a loukách, konkrétně se tak zachovala většina poslanců za ČSSD, KSČM, KDU a 8209;ČSL (včetně lidí ze současné TOP 09) a US a 8209;DEU, následně se však tyto strany kály, že to přehnaly. Stejně tak sice současná vláda (ČSSD, ANO, KDU a 8209;ČSL) úplně zmařila soutěž na dostavbu jaderné elektrárny Temelín, ale nebylo to z ideologických (zelených) důvodů, nýbrž ze zjevného amatérismu zejména ministrů Jana Mládka (ČSSD) a Andreje Babiše (ANO).

Anonym 90186 16.11.2016 18:12
Náš pan prezident Miloš Zeman podpořil už před časem Donalda Trumpa. Tvrdí, že pro to má dva zásadní důvody: shodu v migrační politice a shodný názor na válku proti teroristům hlásícím se k nebezpečnému výkladu islámu. Ve skutečnosti se však nově zvolený americký prezident s naším panem prezidentem jednak neshodnou v celé řadě dalších témat a jednak se neshodnou ani v té migrační politice.
Volební kampani Donalda Trumpa v domácích tématech dominoval velkolepý plán na obrovské snížení daní všem. Všichni Američané platící daně se teď tedy skutečně mají na co těšit. Pokud by se nemohli dočkat, až se daně dramaticky sníží, mohou si zatím pořídit pár adventních kalendářů a odpočítávat jednotlivé dny do konce roku.
Prezident Zeman chce přesný opak. Ve svém vánočním poselství z 26. prosince 2015 nadával na Topolánkovu a Nečasovu vládu, protože snahy o nezvyšování daní a zároveň o udržování relativně nízkých deficitů (děr ve vládním hospodaření) považuje za dušení ekonomiky. Zvláštní logika, že? Tím, že lidem necháte více peněz, je podle pana prezidenta škrtíte.

Anonym 17847 16.11.2016 15:56
Přibližuje se kvapem doba kdy my budoucí zasloujžilí revolucionáři budeme dělat pořádný ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 17847 16.11.2016 15:35
Pro 5822.TY JDI SMĚLE DO ZADELE".Potřebuješ dostat na zpěvník a řádně proplesknout kalmuk.Též bejkovec,v rukou zasloužilého revolucionáře,potěš tvojí zadnici.

Anonym 5822 16.11.2016 15:07
Jak šéf ANO, vicepremiér Andrej Babiš, tak lídr sociálních demokratů, předseda vlády Bohuslav Sobotka odmítají, aby byli lidé kriminalizováni za hanobení hlavy státu, jak navrhuje 64 poslanců, včetně třiceti z jejich politických uskupení. Vedení Babišova ANO se od návrhu, pod nímž je jako hlavní autor uveden komunista Zdeněk Ondráček, oficiálně distancovalo.
Domnívám se, že by kapacita českých lágrů nestačila. Neznám totiž člověka, který by současného prezidenta nehanobil. :-))

Anonym 5822 16.11.2016 11:22
Avyboji, J D I U Ž D O P . D. E. L E. Soudruhu!

Anonym 17847 15.11.2016 14:42
Též se ukazuje,že komunistický poslanecký dobytek se hned připojí ke každé lumpárně,proto komunisty bude třeba vybíjet jako první.

Anonym 17847 15.11.2016 14:38
Čím ten politický dobytek více národ zbídačil,tím je drzejší,proto ,v zájmu budoucích generací to chce všechny tyto politické lumpy co nejkrutěji odporážet na katovských mjučírnách.

Anonym 17847 15.11.2016 14:33
Poslanecký dobytek se zabývá troubovitostmi,ale a by začal, řešit svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů to ty poslanecké blby ani nenapadne,je to lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu národa Čechů.

Anonym 17847 15.11.2016 14:25
Poslanecký dobytek,který chce uzákonit to aby za kritiku prezidenta mohl být občan trestán až ročním vězením ukazuje,že to chce všechny odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a z národňovat veškerý majetek rodů těchto vlastizrádných lump,.protolže nikdo nemůže prezidenta Zemana víc pošpinit než jak se pošpinil sám tím,že vyznamenal nejvyššího církevníhno oblbovatele a velkozloděje Duku.Tím sám ukázal, národu co je za pořádného troubu.

Anonym 17847 15.11.2016 09:43
Sobotka je sprostý gauner,který sem chce proti vůli většiny Čechů nadále zatahnovat migranty.Potřebuje co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně za vlastizradu národa Čechů.

Anonym 17847 15.11.2016 09:31
Ohledně výplaty důchodů je třeba zavést stejný model co byl za komunistů.Nejprve vybrané finanční prostředky investovat do výstavby nových moderních továren.Tam by lidé našli práci a vydělávali sobě na mzdy a důchodcům na důchody.Stávající stav ,že se pracujícím odebrané prostředky hned nacpou na debužírování důchodců a tak je státní kasa stále prázdná musí skončit.Je třeba nejprve znáirodnit veškerý majetek lumpů co se po komunistech prolhali k moci.

Anonym 90186 14.11.2016 17:46
Srbsko deportovalo skupinu Rusů kvůli přípravě atentátu na černohorského premiéra Mila Djukanoviče. Spolu s pozdějším nálezem zbraní v blízkosti tentokrát srbského premiéra Aleksandra Vučiče se Srbům začíná rozsvěcet.

Anonym 17847 14.11.2016 10:01
Pro 90186.Sexu jsme si užili dost a se slevou.Příště tam vyrazím zas.Dokavad mně slouží zdraví a pořád se mně dobře staví.

Anonym 17847 14.11.2016 09:57
Pro Čechy se začíná blýskat jen na pořádně chmurné časy.Havlem slibovaný kapitalistický ráj nejspíše dorazil někam jinám než do Čech.

Anonym 17847 14.11.2016 09:55
Začíná odliv kapitálu z Česka.Pro důchodce to znamená aby si už začali připravovat zadky na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů na holý zadek bejkovcem.Na jinou výplatu důchodu nebudou finance.To už by obyčejnému českému blbovi důchodového věku mělo dojít.Při této výplatě důchodů nešetřit ani bejkovce a ani zadky přitroujblých důchodců co pomáhali lumpům ke korytům a též Česko rozprodat a rozkrást.

Anonym 90186 13.11.2016 20:19
Účastníci akce na podporu česko-ruských projektů, které udělil záštitu prezident Miloš Zeman, přebírali ceny pod logem pražského striptýzového klubu a za přítomnosti jeho hostesek. Při odchodu navíc mužská část osazenstva v Obecním domě dostala kupony se slevou do podniku sponzora události.

Anonym 17847 13.11.2016 16:00
Tu Němcovou z ODS co nám sem chnce zatahovat radar USA bude nutno odporazit na katovské mučírně.Na katovskou práci pozvat celou její rodinu.Pokud se nebude někdo chtít na jejím nejkrutějším odporažení podílet,tak ho odporazit také.

Anonym 17847 13.11.2016 15:48
Pokud se národ Čechů včas nezvedne proti všem zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům tak Česko končí ve státním bankrotu.Sudety zaberou Němci.Ostatek zaberou Židé aby budovali na zbytku Česka nový Izrael v lepším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.Kosti Čechů budou práchnivět ve stávajícím Izraeli po podřezání Čechů od Arabů.Tak bude Havlem slibovaný kapitalistický ráj pro Čechy končit.

Anonym 90186 13.11.2016 10:57
Pro 94158
Jeden radar(stejný typ jaký měl být umístěn v Brdech) je na Aljašce a druhý je v Kalifornii. Nejbližší města od tohoto radaru jsou: Santa Maria(102 tisíc obyvatel) - vzdálenost 20 km, Lompoc(43 tisíc obyvatel) - vzdálenost 12 km, Los Angeles (3,88 milonů obyvatel) - vzdálenost 191 km, Bakersfield (363 tisíc obyvatel) - vzdálenost 140 km. Samozřejmě v okolí je též řada vesnic a městeček do 10 tisíc obyvatel.

Anonym 17847 13.11.2016 10:23
Všechny vlastizríádné lumpy co nás zatahli do spolku s nejzločinější zemí světa,tedy USA ,bude třeba po revoluci vybíjet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 13.11.2016 10:18
Pro straníky stran co sem budou chtít zatahovat cizí vojska je třeba aby platilo,že budou za vlastizradfu vybiti s celými jejich vlastizrádnými rody.Jestliže Obama zrušil výstavbu radaru v Česku tak znovu obdobnou výstavbu radaru nepovolit.Cíl zde vládnoucíéch lumpů je jasný,prostě nás znepřátelit s Ruskem,aby až začnou za dluhy Česka Němci zabírat Sudety se nás Rusové nezastali.Zde šestadvacet roků vládnoucí vlastizrádný dobytek je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 13.11.2016 09:29
Pro 94158
Tak je jasné, že Obamovy kroky nikdo opakovat nebude. Bush mladší dostal nápad instalovat radar v Česku, Obama tento projekt zrušil a Trump tento projekt znovu obnoví. Trump chce navíc navýšit armádu o 350 tisíc vojáků a tyto vojáky chce přemístit do východní Evropy.

Anonym 94158 13.11.2016 00:11
Je známo, že nedávno se u Grónska našla jaderná puma. Z dřívějších dob letadlo upustilo asi 3 kusy ve Španělsku u vesnice Palomares. Ví někdo co asi mají naloženo bombardéry a drony, které nám létají nad hlavami?

Anonym 94158 13.11.2016 00:05
Američané mají radarové základny v pustině na Aljašce, a to minimálně 100 km od nejbližšího obydlí. Proč? Oni to dobře vědí. Je to VIP cíl, který by měla zničit obrana napadeného státu do několika hodin. Jakými prostředky? Všemi možnými. Bude se nám to líbit? Věřím, že pokusy pana Obamy nikdo opakovat nebude.

Anonym 90186 12.11.2016 17:48
Vzhledem k tomu, že Donald Trump problém s íránskými diktátory vnímá, plánuje výstavbu nesmyslně pozastaveného projektu obrany proti balistickým střelám. Alespoň to pro Českou televizi uvedl významný člen Trumpova týmu a bývalý starosta New Yorku Rudy Giuliani, kterého Trump zmiňoval i při povolební děkovačce a který by se podle NBC News mohl stát v jeho administrativě ministrem spravedlnosti.
Můžeme se tedy těšit na radarovou základnu v brdských lesích, která ochrání většinu Evropy před balistickými střelami s jadernými hlavicemi třeba z Íránu.

Anonym 17847 12.11.2016 13:13
Institut Václava Klause bny bylo dobré před volbami přejmenovat na spolek velkozlodějů.

Anonym 17847 12.11.2016 13:04
Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To bude chtít dostat k moci tak krutou ruku mladé generace,že staří lumpové co Česko zbídačili budou masově velebit nebožtíka Hitlera jaký že to byl na lumpy velký humanista oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.Ta bude,v zájmu svých dětí,nucena důchodcům naordinovat takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.Když staří hlupáci nechali lumpům u koryt Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást tak budou o hladu sušit hubu.Pouze v rámci humanity by bylo dobré zprovoznit dostatek plynových komor kde by se mohli nechat důchodci dobrovolně zplynovat CYKLONEM B.Ten se snadno vyrábí a docela příjemně voní,takže by důchodce čekala docela voavá smrt.To by pro ně bylo mnohem lepší než z hladu skákat z mostu,nebo pod vlak a tak navíc znečišťovat životní prostředí.

Anonym 17847 12.11.2016 11:13
Za Čtyři roky skončí dotace z EU,které povětšinou lumpové rozkradli.V tuto dobu už bude Česko řádně připraveno na státní bankrot a Češi aby balili ruksaky na cestu v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.V Sudetech se začnou rozvalovat Němci a zbytek Česka odkoupí Židé aby zde vzhbudovali nový Izrael v lepším a bezpečnějším životním prostoru a hlavněě daleko od Arabů.

Anonym 17847 12.11.2016 10:58
Horáček co chce kandikdovat na prezidenta je takový hlupák,že i nebožtík Hitler ho předčí v inteligtenci.Pokud se takový hlupák, díky troubovitosti obyčejného českého blba, dolstane na Hrad tak ho bude třeba odporazit na katovské mujčírně hned na začátku revoluce.Oni ti blbové co se ženou k prezidentskému korytu vůbec nemají ponětí jak se těžce žije většině rodin s malými dětmi.

Anonym 5822 12.11.2016 07:34
Prezident a paní Zemanová, by neměli tolik věřit svým nohsledům, kteří je vystavují posměchu. Někdy stačí použít pouze zdravý selský rozum.
Po této kauze v divadle se dalším mnoha lidem otevřeli oči, a to je moc dobře. Z toho mám radost.

Anonym 90186 11.11.2016 18:35
Babišův tisk
Možná by neškodilo pár faktů: představení Spalovače mrtvol, na které si paní Zemanová vyžádala osm vstupenek, je stále vyprodané. Divadlo se jí tudíž snažilo vyjít vstříc a přidalo jednu řadu. Hlediště navíc nemá číslovaná sedadla a televizní štáb v něm potřeboval mít mikrofony a kabely a vcházet do sálu jako první a odcházet jako poslední. Paní prezidentová žádala totéž. Další údajné provokace, výzva umělců k občanskému neklidu a tibetská vlajka, byly v divadle vyvěšené už při první obhlídce pracovníků prezidentské kanceláře v říjnu, vše prošlo bez stížností a návštěva se dál připravovala.
V den D divadlem prošla svita asi šestadvaceti lidí: lidé z kriminálního útvaru, ochranka, pes vyhledávající bomby atd. Ochranka se pak rozestavěla po divadle a vedení scény čekalo s kyticí. Marně, dvě minuty před začátkem bylo oznámeno, že se akce ruší. Když se divadelníci pak ptali v prezidentské kanceláři, co se stalo, bylo jim řečeno, však vy dobře víte.
Inu, stará dobrá kafkárna. Do které se ještě vložil odcházející hejtman Moravskoslezského kraje, který žádá, aby věc vyšetřovala policie. Ale co má vyšetřit? Že za paní prezidentovou měli sedět televizáci, ředitel na ni čekal zákeřně s kytkou a na divadle visí tibetská vlajka? Lze s takovými koninami uspět jinde než v Severní Koreji? Asi ano.

Anonym 90186 11.11.2016 18:26
Takže od této chvíle nebudou moci policisté kontrolovat spící bezdomovce a feťáky, protože Šabatová zjistila, že po probuzení je každý normální člověk většinou chvíli dezorientovaný, což je zřejmě obrovský problém, který tomu dotyčnému spáči brání, aby byl schopen prokázat svou totožnost..
Když zapojím selský rozum, tak nevím, co paní Šabatové vadí? Policisté si prostě v prostorách autobusového nádraží všimli spícího člověka, probudili ho, zjistili, zdali je v pořádku a pak jej požádali o prokázání totožnosti, protože pokud se někdo válí na nádraží, tak může být důvodný předpoklad, že jde třeba o hledanou osobu apod. Ten dotyčný svoji totožnost prokázat odmítl, choval se vulgárně a napadal policisty. Ti jej následně zpacifikovali a odvezli na služebnu. Já tam žádné pochybení nevidím.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti