Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 4950

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 01.12.2016 15:43
Včera menu za 74 Kč, dnes po startu EET 82 Kč. Děkujeme, pane ministře

Anonym 90186 01.12.2016 15:37
Pro 17847
Buď za kopečkama nebo bude dělat Drathovi souseda na Pankráci.

Anonym 17847 01.12.2016 15:14
Pro 94158.Za šest roků je pravděpodobné,že bude Babiš už za kopečkama,nebo řádně naražený sedět na kůlu.Stávající kapitalistický svinčík nevydrží věčně.To tvrdím i mojí slečně.

Anonym 94158 30.11.2016 21:50
Pokud pan Babiš by chtěl za 6 let kandidovat na prezidenta, pak má můj hlas. V té době bude o něco moudřejší a svůj byznys předá v rodině jako Trump. Pokud nejedná v rozporu se zákony, nemám s tím problém. Naopak šít zákony na míru pro 1 osobu považuji za zvrhlé.

Anonym 94158 30.11.2016 21:39
Myslím, že jediný důvod řvaní zločineckých stran kvůli EET je asi praní špinavých peněz. Dříve to byly fixní stavební firmy na Slovensku.

Anonym 90186 30.11.2016 20:59
Píší se právní dokumenty, které mě zcela vyřadí z bysnysu. Prezidentsví je mnohem důležitější, řekl příští americký prezident
Donald Trump

Anonym 90186 30.11.2016 20:57
Západní demokracie versus česká demokracie
Bureš cucá ze státního cecíku pro své firmy a je hrozně rozladěný, když by si měl vybrat jestli stát nebo jeho firmy.
Naproti tomu Trump ohlásil odchod ze svých firem, aby se mohl plně soustředit na novou funkci.

Anonym 90186 30.11.2016 20:50
Realitní kanceláře hlásí vý-
razné zvýšení počtu prázdných
restaurací amalých
vesnických hospod určených
kpronájmu aprodeji. Ikdyž
je provozovatelé opouštěli
idříve, sostrým startem
elektronické evidence tržeb
nabídky skokově vzrostly.
Například realitní síť
Re|Max měla loni vdatabázi
38 restaurací kpronájmu
a25 kprodeji. Kekonci listopadu
se její nabídka zvýšila
očtyřiaosmdesát, respektive
sto procent. Jen zaposlední
dny nás oslovilo pět zájemců,
kteří se rozhodli podnikání
ukončit. Častěji jsou to ti,
kteří jsou vpronájmu, uvedl
českobudějovický makléř
Miroslav Hodina.
Hlavně navenkově se přitom
uvolněné prostory zaplní
těžko. Poptávka pohospodách
je slabá. Důvodem jsou
vysoké nájmy, sdělil realitní
odborník Pavel Hasman.
Miroslav Procházka, šéf
Asociace hotelů arestaurací
veZlínském kraji, odhaduje,
že pozavedení EET skončí 20 až 30 procent provozoven.
Nestane se to hned, ale třeba
až zakvartál, řekl.
Řada podnikatelů měla
už teď dost problémů adalší
sEET neunese. Kdyby nekrátili
odvody, naprovoz ani
nasebe by si nevydělali, míní
Simona Závěsická, která před měsícem zavřela restauraci
vDolním Benešově naOpavsku.
Mnohé ztížily investice
doelektronických pokladen
stiskárnami. Na18 tisíc
korun zaně zaplatil provozovatel
hlučínské Hospody 56
Jaroslav Zdařil. Jeden systém
už testujeme adruhý mobilní,
snímž číšnice mohou chodit
khostům, jsem ještě dokoupil,
uvedl stím, že náklady
jsou mnohem vyšší než pětitisícová
částka, již si bude moci
jednorázově odečíst zdaní.
Platit musí iměsíční paušály.
Zdařil zvýší ceny asi odeset
procent. Co vím, zdražovat
budou všechny hospody arestaurace
vokolí, dodal.
Napomalý systém atisk
účtenek si stěžuje Kateřina
Ptáčková zPilsner Urquell
Original Restaurant Slezska
vOstravě. Vydání jedné
účtenky trvá minutu. Navíc
už nemůžeme vytisknout jen
jednu apak ji hostům rozpočí-
tat, řekla. Iona už část jídel
zdražila, další sortiment to
čeká. Jídla najídelním lístku
podražila odeset korun, meníčka
opolovinu, upřesnila.
Ministerstvo financí ozná-
milo, že zaměsíc testovacího
provozu zpracovala centrální
databáze nadevět milionů
účtenek. Nyní jich bude muset
zvládnout násobně více
zajeden den.

Anonym 94158 30.11.2016 20:19
Myslím, že jediný důvod řvaní zločineckých stran kvůli EET je asi praní špinavých peněz. Dříve to byly fixní stavební firmy na Slovensku.

Anonym 90186 30.11.2016 19:28
Zbývá jen den do ostrého startu elektronické evidence tržeb (EET) a už nyní je jasné, že evidence bude mít velký dopad i na samotné zákazníky. Přes tisíc hospod zavře, další provozovny již připravují zdražení. Odlišné ceny lze zaznamenat už v poledních nabídkách na tento týden, kdy se cena jídla od čtvrtka zvedne.

Anonym 17847 30.11.2016 17:14
Pokud se Češi včas nezvednou k pořádně kruté revoluci,tak tento národ brzo na planetě Zemi končí převálcovián rozumnějšími národy,jako jsou Němci a Židé.Sudety,za dluhy Česka zaberou Němci.Ostatek odkoupí Židé aby na zbytku Česka vybudovali v lepším životním prostoru,než je ten jejich stávající, nový stát Izrael.Do stávajícího Izraele pak odsunou přitroublé Čechy k podřezání od Arabů.

Anonym 17847 30.11.2016 17:05
Pro 90186.Pro Ukrajince je nejrozumnější se zvednout k velice kruté revoluci a vše co se tam po rozpadu SSR prolhalo k moci vystřílet,neb o co nejkrutěji odporazit.Pak se vžebrávat znovu do spolku s Ruskem.Spolek s EU a s NATO je pro Ukrajinu spolehlivý prostředek jak Ukrajince dostat do bezedné bídy.Tam už průměrný důchod je kolem tisíci našich korun měsíčně.To české blby důchodového věku se stávajícími lumpy u koryt bude brzo čekat také.Ono se už dlouho Česko na debužírování důchodců dluží.Až se dostane mladá generace k moci tak první co bude nucena udělat bude naordinovat přitroublým důchodcům takovou dietu,jakou neměli an i za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.Na víc státní pokladna mít nebude.

Anonym 90186 30.11.2016 16:58
Andrej Babiš opět nemluvil pravdu, když se dušoval, že on ani jeho firmy nebudou mít přístup k databázím elektronické evidence tržeb. Přestože EET začíná až zítra, už nyní se na mailech registrovaných podnikatelů objevují zprávy od společností, spadajících pod Babišův koncern Agrofert. Pokud se tedy na adresy, které patří budoucím uživatelům šmírovacího nástroje, dostanou newslettery s Vodňanským kuřetem,jak se podle informací Svobodného fóra děje už nyní, je jasné, že data z registru už kolují adresáři zaměstnanců velkopodnikatele a ministra financí.
Na nebezpečí shromažďování dat na jednom místě upozorňuje pravicová opozice již několik měsíců. V současnosti se však do písmene naplňuje to, před čím ODS a TOP 09 varovaly. Babiš má očividně přístup k emailovým adresám podnikatelů, které donutil použít svůj důmyslný nástroj, pomocí kterého může zničit jakéhokoliv obchodního konkurenta.

Anonym 90186 30.11.2016 16:54
Izraelské letouny podnikly ve středu brzy ráno letecké údery na dva cíle v oblasti západně od syrského Damašku, uvedla syrská státní média s tím, že nedošlo k žádným zraněním. Jedním z terčů náletů byl údajně zbrojní konvoj radikálního libanonského šíitského hnutí Hizballáh, který v zemi bojuje na straně prezidenta Bašára Asada. Druhým cílem bylo vojenské zařízení patřící organizaci loajální syrskému režimu.
Izraelská armáda útok nepotvrdila ani nepopřela, což je v případě podobných zahraničních vojenských aktivit běžné, uvedl deník The Jerusalem Post.
Nálet Izraelci podle syrských médií podnikli z libanonského vzdušného prostoru, rakety dopadly v oblasti Sabúra. Útok byl pokusem, jak odvrátit pozornost od úspěchů syrské armády, uvedla syrská agentura SANA s odvoláním na nejmenovaný vojenský zdroj. Obyvatelé Damašku na sociálních sítích uvedli, že slyšeli silné exploze kolem druhé hodiny ráno místního času

Anonym 90186 30.11.2016 16:14
Mlékárnám zase tak sankce neublížili, když většině loni stoupl čistý zisk, v některých případech jako u Mad.ty, Dan.ne, Choceňské mlékárny či Mlékárny Valaš.ké Meziříčí čistý zisk stoupl výrazně.

Anonym 90186 30.11.2016 16:13
Proč ti připadá zavedení sankcí za nespravedlivé? Rusové napadli vojensky Ukrajinu. Ukrajina požádala ostatní státy o pomoc. Státy EU, USA, Kanada, Austrálie, Jižní Korea, Japonsko, Švýcarsko, Lichnštejnsko, Norsko, Island, Albánie, Nový Zéland, Ukrajina a Gruzie této žádosti vyhověli a využili jednu z možností, které jim dává mezinárodní právo. A tím jsou sankce proti agresivnímu Rusku. Pokud jsme součástí EU, tak je v pořádku, že tyto státy drží jednu lajnu. Nebo do EU jsme vstupovali pouze kvůli dotacím?

Anonym 90186 30.11.2016 16:12
Pro 94158
Ty si dobrej jetel. Na strojírenské výrobky se sankce nevztahují. To, že je Rusko závislé na ropě, za to sankce nemohou. Prostě klesla cena ropy a Putlerovy docházejí chechtáčky, takže si strojírenské zboží ze západu nemůže dovolit. To, že zemědělci nemůžou vyvážet do Ruska je problém Rusů, protože ti uvalili sankce na potraviny ze západu.

Anonym 17847 30.11.2016 09:56
Česko už svobodu rozhodování nemá.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci z nás udělali vazaly EU a NATO.Dotace co EU poskytla Čechům dolkázali zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové obratem ruky rozkrást.Za čtyři roky bude už rozprodané a rozkradené Česko bez doltací a připravené na parcelaci mezi Němce a Židy.Čechy pak bude čekat odsun do Izraele k odporažení Arabům.Tak bude pro Čechy končit Havlem a ostatními lumpy slibovaný kapitalistický ráj.Proto to chce aby se včas Češi zvedli ke kruté revoluci a při ní co nejkrutěji vybili vše co se po komunistech prolhalo k moci na katovských mujčírníách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Pak znárodnit veškerý majetek všech vlastizrádných rodů.Důchodcům za jejich pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku vyplácet zaslolužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Právě důchodci jsou tím stádem trotlů co stálo přitrouble ve frontě na kuponové knížky a ve frontě na podnikové akcie,aby pomohlo lumpům u koryt Česko rozkrást.Při této Bohu milé práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky přitroublých důchodců.

Anonym 94158 29.11.2016 22:28
Milý rozumbrado, 90186. Češi chtějí mír a volný trh. Domlácení Čechů do sankcí považují za nespravedlivé. Velmi to poškozuje zemědělce, strojírenské firmy aj. Rusové se naučí nakupovat jinde a my budeme přemýšlet proč šidíme sami sebe. Nechceme být obětním beránkem pro ambice mocností. Jako středoevropané jsme již v minulosti byli vícekrát zneužiti. Chceme jenom mír, svobodu, demokracii a udržení suverénního státu.

Anonym 90186 29.11.2016 16:22
Reklamní spot, který zná snad každý majitel televizního přijímače, přesvědčující diváky o prospěšnosti zavedení elektronické evidence tržeb, lže. Toto tvrzení lze vydedukovat z vystoupení Aleny Schillerové, Babišovy pravé ruky na ministerstvu financí a první dámy projektu EET. Podle náměstkyně šéfa státní kasy totiž slibovaných 18 miliard do rozpočtu hrozí bůhvíkdy. Kdo si tedy myslel, že práskáním na číšníky pomůže české ekonomice, bude zklamán. Navíc, zmiňovaný videospot už na stránkách Finanční správy není k nalezení, což je také nestandardní chování.

Anonym 90186 29.11.2016 16:21
Chaotické změny ministra financí v systému elektronické evidence tržeb vyvolaly vážnou koaliční roztržku. ČSSD nehodlá podpořit jeho návrh vyjmout z EET podnikatele s příjmy do 250 tisíc korun ročně. Andrej Babiš prý tak chce vyjít vstříc podnikající babičce s nízkými příjmy. Ve skutečnosti jí nabízí buď zavést EET, nebo zaplatit vyšší daně.

Anonym 90186 29.11.2016 16:12
Ruský expert se domnívá, že i v dalších prezidentských volbách v České republice v lednu 2018 se budou angažovat jeho kolegové a kampaň bude probíhat ve stejném duchu. Nevyloučil ani to, že po nějaké době bude připraven poskytnout tajné dokumenty a jména lidí, kteří budou pomáhat současnému prezidentovi České republiky, aby byl opětovně zvolen na další funkční období. Včetně jmen těch, kteří pracují ve volebních komisích.
Je mi jasné, že tito lidé mohou jít do vězení, připouští agent.

Anonym 90186 29.11.2016 16:12
Agitační síť pro Miloše Zemana byla sestavena ze tří složek. V první řadě to byli majitelé malých obchodů. Každý z nich zná rodiny, které u nich neustále nakupují. Pomohli jsme jim s penězi a požádali je, aby při každém nákupu vyprávěli zákazníkům o pozitivním dopadu Ruska na ekonomiku České republiky.
Důraz byl kladen také na realitní kanceláře. Velká skupina realitních kanceláří od nás získala peníze, aby při prodeji a kupování bytů u českých občanů šířili jednoduchou myšlenku: V případě, že Česká republika bude spřátelena s Ruskem, bude to dobré Čechy.
Třetím důležitým prostředkem byli sportovci: Pomáhali jsme při pořádání mnoha sportovních akcí. Zároveň jsme hradili náklady, které musela nést česká strana. To znamená, že to nebyl přímý úplatek, ale nepřímá finanční pomoc.
Zjistili jsme, že Češi jsou tolerantní k sexuálním experimentům, ale například přítomnost milenek kandidáta v jeho kampani nebo návštěvu prostitutek odsuzují. V tom jsme hráli úspěšně.
Neočekávané problémy, kterým čelili ruští ruskými odborníci spočívaly v tom, že se Čechům nechtělo ničit agitační materiály protivníků. Nikomu se nechtělo strhávat letáky. Bylo na to nutno přivést skupinu chuligánů z Ruska.

Anonym 90186 29.11.2016 16:10
Netušil jsem, že s pravdou vylezou Rusové. I když tato zpráva je pouze potvrzením toho, co lidé se selským rozumem věděli hned od začátku.
Ruský server URA.Ru píše v článku z 28. 11. o tom, že prezidentské volby v Česku byly ovlivněny řadou ruských poradců a pomocí ruských peněz.Asi šest měsíců před volbami v České republice bylo vysláno 90 ruských profesionálních politických konzultantů. Dotazovaný uvedl, že jejich hlavním úkolem bylo podněcování antiamerických nálad a propagace přátelství s Ruskem. Peníze na jejich práci byly převáděny neobvyklým způsobem. Na oficiálních bankovní převody se nemohlo pomyslet.
Pro převody jsme použili sítě kasin nepřímo ovládaných jedním známým ruským úředníkem. Bylo nám řečeno, v jaký den, v kterou hodinu a v jakém kasinu k určenému stolku máme jít. Příjem peněz se maskoval jako výhra, říká politický poradce, který pracoval pro Zemana. Chlapci si vydělali velmi hezké peníze.
Zbývající množství peněz bylo vynaloženo především na finanční pomoc členům volebních komisí. Tehdy Česká republika začala aktivně používat počítačový systém zpracování hlasovacích lístků. Češi jsou jako děti, věřili, že počítače nemohou být podvedeny. Ale tak to není. Tyto stroje mohly být podvedeny a bylo nutno je podvést. Hledali jsme v každé komisi člověka, který by nám pomohl to udělat, říká zdroj agentury.
Ruský politický technolog uvedl, že před ním a jeho kolegy byl úkol plošného oklamání hlasů. Nicméně to se vyřešit nepodařilo. Na některých místech nakonec dostal abnormálně vysoké výsledky v hlasování Zeman. Tato anomálie může být vidět v tabulkách výsledků hlasování, a to i pouhým okem. Jsem velmi překvapen, že opoziční čeští politici tomu stále nevěnují žádnou pozornost. Je překvapen, že čeští matematici nepoužili takzvanou Gaussovu křivku, která jasně svědčí o přítomnosti falšování.

Anonym 90186 29.11.2016 16:04
Pro 94158
Za Hitlera bylo u nás drancování? Vždyť Hitler tady zavedl nulovou nezaměstnanost, dovolené, dálnice a mnoho dalších věcí, kterými se tak rádi chlubili jeho rudí bratří co po něm nastoupili na dalších 40. let.

Anonym 17847 29.11.2016 10:00
Se stávajícími vlastizrádnými lumpy bude obyčejným Čechům jen stále hůř.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje bude třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 94158 28.11.2016 23:50
Milý 90186, vy mladí máte velice mylné představy o minulosti. Naše předky drancovali po Keltech Germáni, Římani, Hunové. Nejhorší bylo ale drancování za Hitlera a bombardování našimi přáteli za oceánem a také drancování po rozpadu OF. Dle odhadu odborníků to mělo činit asi 3-5 státních rozpočtů. Myslím, že za pana Kalouska to bylo jenom čtvrtina a ještě dnes z něj mají občané husí kůži. Je vhodné se chovat ohleduplně a věci si zjistit. Nedávám Ti to za vinu. To co člověk slyší z Novy za zprávy je podobné bolševikům z roku 1948. Tak jako dříve za války je vhodné poslouchat Londýn. Je demokracie. Fízl před Tvým domem nebude naslouchat jako za Hitlera.

Anonym 90186 28.11.2016 23:46
Ve středu se ve Vídni schází k ostře sledovanému zasedání OPEC, aby dle slibu ze září jednal o snížení produkce ropy o 1,1 mil. na 32,5 mil. barelů denně. Výsledek však žádný výrazný růst cen černého zlata nepřinese. Především samotná domluva je hodně nejistá. Saúdská Arábie nechce být znovu tím členem, kdo ponese tíhu snížení a dalším členům se do snížení moc nechce: Írán se chce zahojit po létech sankcí, Nigérie a Libye po výpadcích produkce kvůli nepokojům, Venezuela po hrubě nezvládnutém experimentu se socialismem a Irák potřebuje peníze na svůj boj s Islámským státem. Mimo OPEC je také ochota nízká: Rusko se snaží prodat nezvyšování produkce jako efektivní snížení (plánovali jsme brzy zvýšit produkci, tak to neuděláme) a do nezvyšování se nehrnou ani další země.
I pokud se dohoda povede, růst cen nebude nijak dramatický. Kromě nabídkové strany (Trump, jehož energetická politika slibuje expanzi produkce a vytvoření milionů dobře placených pracovních míst) je zde na poptávkové straně pomalejší růst v Číně, která v nejbližších letech těžko poroste tempy viděnými před 5-10 lety, i stále anemický růst Eurozóny. Trojciferní ceny nedovolí ani američtí těžaři, kteří před dvěma lety donutili Saúdskou Arábii vyhlásit jim válku na volném trhu. Ačkoliv někteří skutečně nepřežili, celková data o produkci indikují snížení o zhruba 10 % od konce roku 2014, což však znamená, že americká produkce je stále o 45 % vyšší než počátkem roku 2012. Přeživší navíc potřebují nyní mnohem nižší cenu, aby byli profitabilní nepřežili ti nejméně efektivní. Růst cen k 60 -70 dolarům mnoho z amerických těžařů probudí k životu. Dle reforem, které S.Arábie dělá v posledním roce, to vypadá, že se stodolarovou cenou už nepočítá ani ona.

Anonym 17847 28.11.2016 17:58
Zase dobytek napadl moje příspěvky.

Anonym 17847 28.11.2016 17:46
Pro 90186.To,že komunisté odmítli spolek s USA ukazuje jejich jasnozřivost.Jinak by dnes už v bojích za zájmy USA padlo nejméně stokrát víc Česk7ch lid99(99 stav.Chce to yprovoynit katovsk0 mu49rn z a tam v3em prollhanc;m v hum8nn9m duchu rolytrhnouti hubu od ucha a6 k uchu.

Anonym 17847 28.11.2016 17:38
Pro 90186.Kdyby nás Sovětský svaz neosvobodil,tak bys dnes na internetu svoje troubovitosti nepsal protože by jsi vůbec nebyl.Právě na tvých mozkových výplodech vidím,že měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř.

Anonym 17847 28.11.2016 17:31
Velice rozumně jednala vojska Sovětského svazu s dopadenými členy SS a SA.Po dopadení je střílela bez soudu.Držela se rozumné zásady,že se měl každý napřed podívat do čeho dobrovolně leze.Podobně je třeba jednat se všemy straníky stran a členy hnutí co se pů komunistech prolhali k moci a dodnes Česko zbídačují.Pouze místo střílení je třeba tyto vlastizrádce co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Bezbřehá krutost k lumpům co Česko zbídačují je nutná proto aby se ještě za sto roků v Česku darebáci politice obloukem vyhýbali a tak měli slušní lidé u moci šanci zachránit stávající životní prostor Čechů i pro jeho další generace.

Anonym 90186 28.11.2016 17:24
Pro 17847
No vidíš. Němci si vzali podporu od USA a naši komunisti jí odmítli a raději nechali 40 let tuto zemi drancovat ruskými loupežníky.

Anonym 17847 28.11.2016 17:12
Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To chce dostat k moci mnohem krutější ruku mladé generace.Pak budou lumpové co se po komunistech prolhali k moci Česko rozprodali,rozkradli a astronomicky zadlužili tak krutá,že tito lumpové začnou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký,že to byl na lumpy veliký humanista oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.

Anonym 94158 28.11.2016 17:08
Je mnoho věcí, které by měly soudy ve světě řešit. K nejhrůznějším patří dle mého názoru zločiny Ukrajinců na občanech Donbasu a společné upálení cca. 60 osob v Oděse. Zodpovědné pohlaváry a vykonatele z UA doposud nikdo nesoudí. Něco je v naší Evropě shnilého.

Anonym 17847 28.11.2016 17:01
Pro 90186.Ty lžeš jak když tiskne.Zatajuješ jakou Němci dostali po válce podporu z USA.Právě to pomohlo rozhýbat ekonomiku Němců.Takové oblbovatele jako jsi ty bude třeba po revoluci lifrovat na katovské mučírny a tam jim v humánním duchu roztrhnouti hubu od ucha až k uchu.To bude ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebuje.Už šestadvacet roků je Česko rájem lumpů a zlodějů a naopak předpeklím pro slušné pracující lidi.

Anonym 90186 28.11.2016 16:23
Britská média zaujala podivná smrt jaderného vědce Matthew Punchera, který se podílel na vyšetřování vraždy zběhlého ruského agenta Alexandra Litviněnka. Podle soudního patologa Puncher spáchal sebevraždu tak, že se pobodal několika noži. Média tuto sebevraždu zpochybňují a naznačují možnost vraždy nařízené Kremlem.

Anonym 90186 28.11.2016 16:15
Takhle hospodaří jedna odnož komunistů
V Zimbabwe se dnes dostalo do oběhu nové platidlo ve formě dluhopisů. Jejich cena je stanovena v amerických dolarech. Celkem byly vydány bankovky hodnotě deset milionů USD. Nové platidlo má vyřešit problémy s nedostatkem bankovek cizích měn používaných jako oficiální platidlo. Kritici se obávají, že prudce klesnou úspory, což vážně ohrozí ekonomiku, napsala agentura Reuters.
Zimbabwe kvůli obrovské inflaci, tzv. hyperinflaci, která ochromila ekonomiku, opustila v roce 2009 svoji měnu a od té doby využívá zahraniční měny, hlavně americký dolar, ale také britskou libru nebo čínský jüan. Centrální banka však nemůže tyto měny tisknout a v zemi je nedostatek bankovek.Zimbabwská centrální banka oznámila svůj plán, jak bojovat s chronickým nedostatkem bankovek, již v květnu. Její oznámení však vyvolalo masivní výběry z bank, protože místní se snažili vyprázdnit své devizové účty. Zpráva o vydávání dluhopisových bankovek také vyvolala jedny z největších protestů proti prezidentovi Robertovi Mugabemu za poslední desetiletí.
Dluhopisové bankovky jsou oficiálně směnitelné za americký dolar v poměru jedna ku jedné. Podle dřívějších zpráv mají být dluhopisové bankovky v hodnotě dva, pět, deset a 20 dolarů. V zemi již podobné dluhové úpisy fungují pro americké mince, kterých je také nedostatek.
Zimbabwe v současnosti čelí největší finanční krizi od zrušení domácí měny. Ekonomický růst prudce klesá, příjmy z vývozu se snížily kvůli nízkým cenám surovin. Zemi také zasáhla sucha, která měla negativní dopad na zemědělskou úrodu. Milionům lidí tak hrozí nedostatek potravin.

Anonym 90186 28.11.2016 16:12
Současný ministr financí vstoupí do dějin českého parlamentarismu, protože se postavil do role lídra opozice proti vlastnímu návrhu. To tady opravdu ještě nebylo.

Anonym 90186 28.11.2016 16:09
Pro 17847
No jasně. Rudoši vládli tak skvěle, že rozbombardované a na několik desítek let rozdělené Německo nám frnklo o 40 let. Podobně jako Rakousko, které bylo před válkou daleko za námi.

Anonym 90186 28.11.2016 16:07
Skupina německých právníků se snaží zahájit trestní řízení proti syrskému prezidentovi Bašáru Asadovi pro podezření ze spáchání válečných zločinů ve městě Aleppo. Pro trestní postihy představitelů Asadova režimu se nedávno vyslovila i německá kancléřka Angela Merkelová.

Anonym 17847 28.11.2016 12:26
Pro 90186.Komunisté uměli vládnout.To co se po komunistech prolhalo k moci umí jen národu lhát a je výborné na zlodějnu.

Anonym 94158 27.11.2016 23:04
Ať ten cirkus vláda zastaví hřímá pan Kalousek. Myslím, že v demokracii si vláda nemůže dovolit Kalouskovo partě zastavit přešívání ruských praporů na trenýrky a ani vystavování červených karet feťáky za úplatu. Tahat nezletilé na protest za nesplněné ambice si myslím, že je nemorální. Po odchodu STAN vypadne TOP 09 z parlamentu a sním i náhradník za Karla, pán co jel v hazardu, myslím Horáček. Bude klid. Na Sládka si už také nikdo nevzpomene!

Anonym 17847 27.11.2016 15:55
Zeman šestadvacet roků oblbuje Čechy demokracií.Při tom neumí zajistit ani to, aby na jeho stránkách lumpové necenzurovali.Je to ubožák co se prolhal k prezidentskému korytu.

Anonym 17847 27.11.2016 15:40
Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.Po revoluci bude nutno u cenzorů vybíjewt celé jejich vlastizrádné rody.

Anonym 90186 27.11.2016 15:40
Zrusit podporu stavebniho sporeni, zrusit nesmyslne majetkove dane, zrusit poplatky na katastru. To je pomoc.

Anonym 90186 27.11.2016 15:39
Ale tak nějak mi to k té neokomunistické vládě sedí. Oživování starých časů, zasahování státu do soukromé sféry, další bobtnání státní byrokracie, atd.

Anonym 90186 27.11.2016 15:39
Celé je to postavené na hlavu a tvoří se zástupy mladých lidí závisících na státu. Jenom nový byt je zdaněn DPH sazbou 21%. To dříve nebývalo. I pozemek pod ním je po novu zdaněn DPH 21%. I to vybavení do bytu je zdaněno DPH 21%. PROČ? Půjčte si, zadlužte se a celý život nám to splácejte! To je chytristika.. A my stát Vám na to půjčíme, hlavně nám platte.. To už ty peníze nemají žádnou vypovídací hodnotu, to je vazalství na celý život.

Anonym 90186 27.11.2016 15:38
soudruzi komunisti ve vládě vzpomínají na mladá léta ve straně

Anonym 90186 27.11.2016 15:38
ministr spravedlnosti bojuje proti zadlužování obyvatel a ministryně sociálních věcí chce lidem dávat další půjčky.. jo, to dává smysl..

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti