Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 4900

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 04.12.2016 10:36
Oba Babišovy deníky se snaží odvést pozornost od pro svého majitele neblahého faktu, že zdražení přichází v den zavedení EET. Co však už nezmiňují, hlavním důvodem zvyšování cen jídel a pití, které bude vysoce pravděpodobně pokračovat v následujících měsících, je kumulovaný nárůst administrativních povinností za současné vlády (nejen) v sektoru pohostinství. Stoupající byrokracie zatěžuje hostinské časově i finančně, a kvůli tomu rostou i mzdové náklady.

Anonym 90186 04.12.2016 10:34
Dříve se tradovalo, že vláda, která zdraží pivo, padne. Mladá fronta DNES však obrací hněv proti majitelům restaurací. Podle jejího propočtu by hospody, kde se převážně vaří a jsou registrované k DPH, zdražovat neměly, prý díky snížení této daně na pokrmy a nealko. Moralizuje stejně jako jejich majitel, že zdražují jen ty podniky, kde se údajně podvádělo, a nepřiznávaly se všechny tržby. Na alkohol se však snížená DPH nevztahuje, a tisk vědomě pomíjí ty podniky, které DPH neplatí.
Ve stejný den přinesly obdobný alarmující text Lidové noviny (2. 12. 2016, EET: nižší daň, přesto dražší pivo a obědy). Podle jejich zjištění se vyšší čísla v jídelních a nápojových lístcích vynořila po celé republice. Nelze říci, že by zdražil každý, ale je to jev pozorovatelný ve všech krajích. Podle zpráv přicházejících celý včerejšek z krajů se zdražení v případě jídla pohybovalo nejčastěji kolem 15 korun, píšou Lidové noviny.

Anonym 90186 04.12.2016 10:33
Jelikož zavedení EET přináší předem neavizované negativní dopady pro veřejnost, musel na pomoc na titulních stranách nastoupit stranický tisk hnutí ANO. Mladá fronta DNES přinesla článek (2. 12. 2016, Hospody zdražily, i když nemusely), pozastavující se nad tím, že zákazníci se první den s elektronickou evidencí tržeb nestačili divit skoro všechny hospody a restaurace hlásí zdražení.
Babišovi redaktoři provedli vlastní sondu, když oslovili celkem 34 hospod a restaurací, z toho u 22 jim potvrdili majitelé zdražení jídel i nápojů, šest podniků skončilo, jen pět ceny prý měnit nebude a jedna restaurace dočasně zlevnila. Jen u necelé pětiny podniků tedy nedojde k negativním dopadům zavedení EET pro zákazníky hned první den.
Pikantní na tom je, že podle zjištění deníku výrazně zdražila i jídelna Bifé restaurant v mateřském vydavatelství Mafra, která ze dne na den zvedla ceny jídel o 20 až 25 procent, v průměru o dvacet korun. Obdobné zdražení vypátrali v řadě dalších restaurací, zatímco cena piva stoupla o několik korun.
Mimochodem, na druhé straně zřejmě nepodražil jídelní lístek v restauraci ve vyšetřované Babišově farmě Čapí hnízdo. Lidové ceny 70 korun za espresso, čaj nebo džus, 80 korun za pivo, 85 korun za polévku, nebo hlavní chod od 340 korun zahrnují takovou marži, že majitel Agrofertu snad zatím zdražovat nebude.

Anonym 90186 04.12.2016 10:31
Do druhého světa patří každý, kdo z výše uvedených důvodů ukončí podnikání, dovolí si zdražit svoje služby kvůli stoupajícím nákladům, nebo se jen kriticky ozve. Okamžitě je pasován za zloděje, nebo minimálně za jejich ochránce.

Anonym 90186 04.12.2016 10:30
Spor o elektronickou evidenci tržeb, tedy typicky socialistický model zostřeného dozoru státu zejména nad malým podnikáním, odhalil dva světy.
Jeden svět představuje oligarcha Andrej Babiš toužící řídit stát jako rodinnou firmu, což poněkud evokuje sicilské poměry. Po jeho boku stojí kolaborující zástupci velkých společností, kam patří prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý, nebo prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák, který nepokrytě prohlašuje: Čím více se EET zavede a čím více lidí to postihne, tím lepší.
Tyto funkcionáře drobný podnikatel nezajímá, v duchu Babišova památného výroku: Malé a střední podniky to jsou klišé a kecy. My potřebujeme podporovat velký průmysl. Ministrův bezprecedentní střet zájmů nekritizují. Nečinně přihlížejí nevídanému omezování svobody podnikání a obřímu nárůstu povinností, represí a šmírování podnikatelské sféry. Nástup vlády všeobjímajícího státu s rekordně bobtnajícím byrokratickým aparátem, propojeného s korporativismem silných ekonomických skupin, tak přináší svoje ovoce.

Anonym 17847 04.12.2016 10:08
Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Chce to dostat k moci tvrdou levicovou ruku mladé generace.

Anonym 94158 03.12.2016 22:21
EET přinesla rovnost mezi zaměstnancem a živnostníkem. Zaměstnancům hrozilo obvinění, a to v případě krádeže. Nyní nejsou zlodějny tolerovány ani u živnostníků. Neplatit daně je ve vyspělých zemích odporný zločin. Běžní živnostníci nekřičí, křičí Ti, kteří perou špinavé peníze cestou fixních kšeftů. Dle mého názoru si perou špinavé peníze politici, kteří s pompou a vervou do toho tlačí. V médiích je vidíme všichni.

Anonym 88243 03.12.2016 16:51
Sobotka nadává na Babiše, má strach že nebude ve vládě a bude muset
pracovat to neumí a kecáním se uživí jen ve sněmovně. Je to křivák
a ke všemu nicneumějící v.l který v životě nepracoval.

Anonym 90186 03.12.2016 16:39
Otázkou pro mne zůstává kdo je větší zloděj a podvodník ,zda hospodský,který neodvádí DPH tak jak by měl,nebo stát,který jedno pivo 3x zdaní - spotřební daň,daň z příjmu a ještě DPH.

Anonym 90186 03.12.2016 16:39
Jak se lze v ČR vyhnout placení daní? Pokud někdo platil málo,proč FÚ nekonal? Proč,pokud někdo tzv. krátil tržby,přistoupíme ke kolektivní vině a zatížíme všechny regulací a evidencí? Pro srovnání: řidiči jezdí špatně(všichni),porušují pravidla(všichni)-zaplombujeme na každém autě rychlosti od dvojky výš. A je vyřešeno.

Anonym 90186 03.12.2016 16:37
V dalších fázích zavádění EET se ale z nynějších čtyřiceti tisíc registrovaných stane několik set tisíc zaregistrovaných, a třeba třicet milionů účtenek denně. Takže tento systém bude schopen po plném zavedení do úplného provozu vygenerovat denně až osm set udání.
Počet udavačů nemůže narůstat donekonečna, i krys je v našem národě omezený počet, ale jsou zato pilné. Takže jeden práskač podá za den tři nebo pět udání, aby si konečně chvíli připadal, že má nad někým navrch. A předpokládaných osm set udání denně - to, při vší úctě a respektu, neměla ani Státní bezpečnost.
Takže panu ministrovi Andreji Babišovi gratuluji! Systém EET je asi nejefektivnější generátor udavačů a udání, jaký kdy v zemi fungoval, a výrazně předčí i tak kvalitní systémy, jaké generovalo Gestapo i StB. Jeho příspěvek k české demokracii je plně v intencích Babišovy předrevoluční minulosti. Prostě - čest Vaší práci, soudruhu velkotovárníku!

Anonym 90186 03.12.2016 16:36
Babišův fízlácký patent jménem EET spolehlivě demoralizuje národ. Za první dva dny fungování systému přišlo sto třicet udání, a to jen do pátku třinácti hodin. Udávání se socializuje a normalizuje, a stává se z něj společensky vyžadovaná forma chování.
Ze sociálněpsychologického hlediska jsou Babišovy postoje poměrně jasné. Vzhledem ke své struktuře osobnosti dělí společnost na dvě skupiny: Vrchnost - kterou je on sám, a jeho aparát, smečka jím placených managerů všeho druhu. A konečně mendíky, kteří všichni kradnů a je třeba na ně dohlížet, šmírovat je a omezovat jim práva. Zaměstnance, dělníky. Je to v podstatě stejné dělení společnosti, jaké produkovali komunisté - vykořisťovatelé a dělníci. Jen Babiš se za tu dobu od převratu jaksi dostal na stranu těch vykořisťovatelů, ale bipolární vidění mu zůstalo. A na ty mendíky vymyslel bič, který funguje.
Už první dva dny běhu EET ukázaly, že vybudovaný systém je mravní rakovina, která ničí poslední zbytky morálky v lidech a učí je, aby hlavně práskali vrchnosti. Je to plně v intencích myšlení ministra financí, o kterém je známo, že má složku fakt na každého. Je to pochopitelné a vysvětlitelné, a funkční, protože to stojí na nejhorších lidských vlastnostech: Závisti a zášti. Pohrajme si trochu s čísly. Do pátku 13.00 hodin zaregistroval systém asi čtyři a půl milionu účtenek, a udávací systém pak zaregistroval asi sto třicet udání. Takže to jsou čísla za jeden a půl dne.
Za jeden den se tedy v této fázi vydá asi tři miliony účtenek, s tím, že se počet zaregistrovaných hospodských ještě poněkud navýší, ne všichni to stihli a mají zavřeno. A za první den - podle výše uvedených čísel - prásklo osmdesát lidí nějakého hospodského, že jim účtenku nevydal. To je jedno udání na pětatřicet tisíc účtenek. Tolik zla vydání oněch pětatřiceti tisíc účtenek vygenerovalo.

Anonym 90186 03.12.2016 16:32
Kličkování a kroucení Andreje Babiše okolo jeho projektu elektronické evidence tržeb v posledních dnech je jen dalším důvodem pro jeho odvolání. Jednoznačně potvrzuje svoji nekompetentnost pro výkon funkce ministra. Je to další z dlouhé řady důvodů, kvůli kterým nemá velkodrůbežář co dělat ve vládě.
Po mnoha a mnoha měsících, kdy šikanózní projekt EET usilovně prosazoval a vyhazoval za něj státní stamiliony, se najednou začal kroutit. Necelý týden před startem. A že by prý někteří podnikatelé vlastně mohli mít výjimku. Že by mohli mít jakousi možnost, že by moudří úředníci berňáku mohli vlastně třeba dojít k závěru, že se na některé živnostníky EET vztahovat nebude. Co to? Andrejovi našeptávači zřejmě dostali aktuální průzkumy veřejného mínění.
Opravdu skvělou ilustrací je tato Babišova věta: Netušili jsme, kolik druhů podnikání u nás máme. To prohlásil ministr financí a vicepremiér před týdnem, když zjistil, že existují také e-shopy.Babiš je jednoznačně nejproblémovějším členem vlády. Zatím oficiálně nepotvrzené udavačství StB. Vyšetřování kvůli údajným dotačním podvodům. Vyšetřování kvůli zmanipulování výběrového řízení státní České pošty. Obří střet zájmů. Média jako nástroj pomsty. Bohužel tento poslední bod je jediným důvodem, proč ve vládě ještě sedí. ČSSD se ho bojí. Bojí se předčasných voleb a masivní kampaně jeho médií.
Babiš svým vykrucováním a plazením se okolo EET dokázal dvě věci. Za prvé, nemá na funkci ministra. Nedokáže rozhodnout a stát si za svým rozhodnutím. Za druhé, i když s oblibou prohlašuje, že není politik, je politik. Populista lačný po hlasech, který se snaží za každou cenu podlézat voličům.
Neměl-li Bohuslav Sobotka do této doby oficiální důvod pro odvolání Babiše kvůli jeho profesním pochybením na ministerstvu (i když těch by se našla celá řada), tak teď už má. Monstrózní důvod. Vyhozené státní stamiliony. Nejasný systém. Nejasná pravidla. Stovky končících znechucených živnostníků.

Anonym 90186 03.12.2016 16:29
Sondáž zdražování v restauracích v den startu systému provedli i redaktoři Mladé fronty na pražském Smíchově. Podle jejich zjištění tu jen malá část restauratérů zdražovat kvůli EET nebude. Co je ještě pozoruhodnější, mezi podniky, které zdražily denní menu, patří i mateřská jídelna vydavatelství Mafra, vlastněného Agrofertem.
Mladá fronta zjistila, že cena polévky tu stoupla o 5 korun, zatímco ceny hlavních chodů v průměru o 15 korun, tedy o 20 procent. Pokud bychom tedy použili příměr ministra financí, kradlo se a neplatilo daně i v jeho firmě. Naopak nepřekvapivě nezdražují obří nadnárodní řetězce typu McDonald"s.

Anonym 90186 03.12.2016 16:24
Pro 88243
Zloději rozhodně nekončí. Co končí, tak to jsou sociální kontakty na vesnici a také částečně ve městech, protože tzv. "obyčejní" lidé na dražší pivko nebudou mít a raději skončí s lahváčem z marketu u telky na gauči. Kdo na EET rozhodně vydělá jsou pijáci ze státního cecíku. A protože je Bureš největší pijavicí ze státního cecíku, tak samozřejmě za tento ekonomický nesmysl tak lobuje. On si hlavně uvědomuje, že v dohledné době se naše země stane dárcovskou zemí a proto dotace z EU vyschnou. Proto si zajišťuje pramen od českých daňových poplatníků.
Ono EET by dávalo smysl jen, pokud by na finančních úřadech byli propouštěni úředníci a ne aby se nabírali, když za ně nyní budou odvádět práci podnikatelé. Pokud by Bureš chtěl opravdu lidem pomoc, tak sníží daně, např. z příjmů, majetkové a za různé převody, sníží poplatky na úřadech a vyhází úředníky, pak se budou moci platy viditelně přibližovat těm německým. Pamatuji si, když v 90tym k nám do podniku přijeli poprvé Němci a koukli na pětipatrovou kancelářskou budovu. Jenom se usmáli a řekli. Dokud tady budete mít tuto budovu, tak z vás strach nemáme.

Anonym 90186 03.12.2016 16:03
Ve středu 30. listopadu vydal soudce Městského soudu v Brně Libor Hanuš příkaz k domovní prohlídce bytu Shahrama Abdullaha Zadeha na návrh Vrchního státního zastupitelství v Olomouci. Vedle údajného ovlivňování svědků je jako důvod uvedena diskreditace orgánů činných v trestním řízení. Hanobení prezidenta republiky trestné není, ale hanobení orgánů činných v trestním řízení ano? Řekne-li se, že Vrchní státní zastupitelství v Olomouci je skupina zneužívající moc, je to pravda, nebo je to hanobení státního zastupitelství, anebo obojí?
V zákoně trestnost diskreditace státního zastupitelství nenajdeme. Vrchní státní zastupitelství v Olomouci se diskredituje samo svou činností, kterou hodnotím jako zneužívání moci. Avšak nelze očekávat policejní vyšetření podezření na tyto činy, jelikož případná trestní oznámení může vedení státního zastupitelství zamést pod koberec.
Proto je důležité, aby Poslanecká sněmovna vyšetřila protiprávní činnost Vrchního státního zastupitelství v Olomouci nejen v případu policejní reformy, ale i v dalších kauzách. Je také důležité, aby parlament změnil zákon tak, že promlčecí doba zneužívání pravomoci státním zástupcem neběží, pokud je státní zástupce ve funkci a může věc ovlivnit ve svůj prospěch.
Zřejmě i ve vedení státního zastupitelství jsou někteří lidé zděšeni činností vrchního státního zástupce v Olomouci Iva Ištvana. Zaslechl jsem, že se připravuje jeho uklizení na teplé místečko na Nejvyšším státním zastupitelství. Je-li to pravda, ukáže budoucnost. Bude zajímavé sledovat, zda policie začne takové případné přidělení trafiky stíhat jako korupční jednání. Obdobně stíhalo Vrchní státní zastupitelství v Olomouci některé poslance za to, že se vzdali mandátu a odešli na jiné pozice.
Shahram Abdullah Zadeh je znám svou aktivní obhajobou a netajil se tím, že očekává sankci za to, že poukazuje na nezákonný postup státního zastupitelství ve své věci i ve věcech jiných. Skvěle zesměšnil pokus státního zastupitelství držet jej ve vazbě pro údajné vydávání do Íránu, který o to nežádal a kam Zadeh jako státní občan České republiky nemůže být vydán bez svého souhlasu. Dnes by se snad již nenašel státní zástupce, který by zavíral občany s odůvodněním, že je chce někam vydat.
Boj proti zločincům v taláru je těžký. Pro hájení práv lidí udělal Zadeh víc než ministr, údajně pro lidská práva, Jiří Dienstbier za celou dobu svého přežívání ve funkci. Je ale třeba si připomenout, že ani při debaklu našeho státu v případu Yekta Uzunoglu nebyl za zneužití moci nikdo potrestán.

Anonym 88243 03.12.2016 08:39
Pro 90186 Trochu slušnému podnikateli to nevadí a je správné že
zlo.ěji skončí. To oni jen straší, najdou si fintu a budou okrádat dál.
Zlo ěj zůstane zlo.jem i kdyby vůbec nic neplatil, hold mají to v krvi.

Anonym 94158 02.12.2016 18:20
V Čechách je přibližně 4% nezaměstnaných. Češi jsou tímto evropskou jedničkou. Zvyšují se platy i příjmy podnikatelů plošně. Rekordy vykazují i daňové příjmy státu. Jen ve zdravotnictví je problém. Ty nejchudší zdravotní pojišťovny platí nemocnicím více, než ty bohaté, které mají movitější klientelu. Např. chudá zdravotní pojišťovna proplatí 28 tisíc za operaci slepého střeva a ta nejbohatší třeba jen pět tisíc. Myslím, že nemocnice by měla miliardářům oznámit, že na operaci si připlatí nějaký tisíc, a to pro lakotu jeho pojišťovny. Chybí zákon o zdravotních pojišťovnách, pardon "džunglích". No a pan premiér dal novému ministrovi úkol natlačit z MF do džunglí ještě více peněz!

Anonym 90186 02.12.2016 17:46
Kdysi jsem jezdil jako distributor s chovatelskými potřebami a fascinovalo mě, jak někteří majitelé pidi krámků na úplně blbém místě, se vůbec mohou uživit. Ale uživili se. Tento stát nic nestáli a nic po něm nechtěli. Jasně, že z těch svých prťavých tržeb něco zatajili, aby přežili.
Šoupněte jim na ty krámky velkého bratra EET a druhý den je máte na pracáku.
Ty své platby sociálce a nemocenskou už platit nebudou, bude to solit stát.
Hurá! Budeme mít narovnané podnikatelské prostředí.

Ovar 85845 02.12.2016 11:27
Tak co práskači, už jste práskli svýho číšníka?

Anonym 18519 02.12.2016 09:33
Nejšikovnější podnikatelé-Ovčáček Mlynář.To je síla

Anonym 17847 02.12.2016 09:22
Pro 90186.Troubo! Já na rozdíl od Ratha nekradu,tak nevím proč bych měl za kritiku lumpáren skončit jako Rath.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 94158 01.12.2016 21:43
Myslím, že jediný důvod řvaní zločineckých stran kvůli EET je asi praní špinavých peněz. Dříve to byly fixní stavební firmy na Slovensku.

Anonym 90186 01.12.2016 18:13
Zásobovací loď Progress havarovala.
Ruští internetoví diskutéři se ohledně této zprávy v svých názorech různí. Někteří soudí, že že raketa možná ani neodstartovala, protože nebyla vyrobena. O takto ušetřené peníze se pak všichni zúčastnění rozdělili a do světa pustili záběry z nějakého přechozího startu.

Anonym 90186 01.12.2016 17:02
Když mě státní sektor dohnal k tomu, abych nepodnikal, tak si vezmu poprvé dovolenou. Pan Babiš se o mě teď chvíli postará, připomněl podnikatel.
Vysvětluje, že nekončí kvůli tomu, že by se s EET nebyl schopen naučit pracovat. Ale zdržovalo by mě to, narušovalo by mi to podnikání, uvedl muž, který má vystudovanou vysokou školu. Je to stavař a nejspíše tedy bude pracovat v tomto oboru.
Hospodu prý zavřel ze zásady. Pan Babiš o mně a dalších podnikatelích říká, že neplatíme daně. Ale já je platím. Jen na nepřímých daních se tato malá hospoda ročně podílela 330 až 350 tisíci, patří tam zdravotní a sociální pojištění, DPH, spotřební daň, na té jsem u piva ročně zaplatil 160 tisíc korun, popsal podnikatel.
O tyto peníze podle něj nyní státní rozpočet přijde. A to jsem malinkatý podnikatel, který pracuje jako OSVČ, doplnil čtyřiapadesátiletý muž, který se teď chce věnovat vnoučeti a porozhlížet se po práci.
Na otázku, jestli restauraci pod jiným názvem neotevře v Čachrově nebo jinde zanedlouho znovu, odpověděl, že se to očekávat nedá.

Anonym 90186 01.12.2016 17:00
Kvůli elektronické evidenci tržeb po pětadvaceti letech ukončila provoz restaurace Šedlbauer v Čachrově na Klatovsku. Nad vchodem visí černý flór a na dveřích je parte, které uvádí, že podnik končí kvůli aroganci státní moci.
Pro mnoho lidí projíždějících šumavským Čachrovem byla hospoda Jana Ježka jasnou volbou. Věděli, že dostanou třeba ke svíčkové za rozumnou cenu tolik knedlíků, kolik sní. Výjimkou nebyly ani dvacetiknedlíkové porce a omáčky bylo i na nášup. To vše bez příplatku. A když všechny knedlíky hosté snědli, dostali i dárek - čokoládovou minci.

Anonym 90186 01.12.2016 16:12
Nejspíše v souvislosti se spuštěním elektronické evidence tržeb a udavačského webu, na kterém je možné anonymně sdělit, kde vám nevydali účtenku, byl spuštěn web Bonzačka. Pokud přes aplikaci někoho prásknete, slibuje možnost získat výlet na Čapí hnízdo, které Babišovi patří. Pravda se ale ukáže ve chvíli, kdy se pokusíte aplikací stáhnout.Utrácí Váš soused víc než si vydělá? Má podezřele drahé auto? Nevydali vám účtenku v restauraci či na tržnici? Stáhněte si aplikaci Bonzačka a nahlašte to! Díky mobilní aplikaci Bonzačka nebylo hlášení podezřelého jednání nikdy jednodušší, stojí na webu. Anonymita zaručena.
Vzápětí je možné rozkliknout možnost stažení aplikace pro Apple i Android. Po přesměrování se ale na stránce objeví: Vážně si chtěl stáhnout aplikaci Bonzačka? Tak běž před zrcadlo a koukni se na sebe.To co vidíš je opravdu velkej ubožák. No snad jsi na to klikl jen ze zvědavosti.Pak bude fajn, když stránku Bonzačka pošleš dál.Schválně kolik ubohých bonzáčků se objeví.
Smutné je, že Babišův udavačský web žádnou recesí není.

Anonym 90186 01.12.2016 16:06
Nejvýše položená provozovna v zemi Česká poštovna na Sněžce měla dnes na protest proti EET zavřeno. Samotné České poštovny se povinnost elektronické evidence zatím nedotkla, jako provozovna charakteru stánkového prodeje se do EET přihlásí k 1. březnu 2017. Jsme solidární s ostatními hospodskými, proto jsme dnes zavřeli. Se zavedením EET nesouhlasíme, řekl majitel poštovny Milan Blaha. Konkrétně na poštovně má obavu z pomalého internetu, kvůli kterému by se mohly tvořit velké fronty. Odezva internetu tam je někdy i několik minut. Čím více je na Sněžce turistů připojených na internet, tím je internet pomalejší, dodal.

Anonym 90186 01.12.2016 16:04
Provoz ukončila také restaurace Slowpec nedaleko Prahy, kterou letos výběr Grand Restaurant Pavla Maurera zařadil mezi 100 nejlepších restaurací v ČR. V žebříčku se umístil na 42. místě.

Anonym 90186 01.12.2016 16:02
Sněmovna ve čtvrtek schválila protokol o přijetí Černé Hory do Severoatlantické aliance. Česko rozšíření NATO o tuto balkánskou zemi dlouhodobě podporuje. Horní parlamentní komora souhlasila s přístupem Černé hory do aliance už v říjnu.

Anonym 90186 01.12.2016 15:53
Takto Češi kulturně obohacují Němce
Tresty vězení od devíti do 11 let uložil soud v německém Weidenu trojici Čechů za loňské brutální loupežné přepadení německé rodiny. Muži ve věku 34 až 44 let postarší rodinu - včetně devětaosmdesátileté ženy - v jejím vlastním domě trýznili více než čtyři hodiny. Odcizili přitom peníze a šperky za více než 20 tisíc eur (přes 540 tisíc korun).

Anonym 90186 01.12.2016 15:47
Slováci mají s pomocí neschopným Čechům spoustu zkušeností. Např. Vasil Biak musel pozvat sovětské tanky k zamezení kontrarevoluce vyvolané pražskými intelektuály (předchůdci dnešní pražské kavárny, která si opět přeje havlovský rozvrat) proti vůli pracujícího lidu, Gustáv Husák úspěšně normalizoval českou společnost a stabilizoval hospodářství skvěle plněnými pětiletkami.
A nyní přichází Andrej Bureš, aby nezištně (tedy bez vlastního prospěchu) pomohl českým pracujícím zatočit s nepoctivci, kteří nám nechtějí umožnit postavit dálnice, přidat 4.600 Kč zdravotním sestrám nebo zvýšit dotace a odpustit daně potřebným, třeba Agrofertu.
Příštím krokem pana ministra by mělo být vyvlastnění hospod a začlelnění do státního podniku RaJ.

Anonym 90186 01.12.2016 15:43
Včera menu za 74 Kč, dnes po startu EET 82 Kč. Děkujeme, pane ministře

Anonym 90186 01.12.2016 15:37
Pro 17847
Buď za kopečkama nebo bude dělat Drathovi souseda na Pankráci.

Anonym 17847 01.12.2016 15:14
Pro 94158.Za šest roků je pravděpodobné,že bude Babiš už za kopečkama,nebo řádně naražený sedět na kůlu.Stávající kapitalistický svinčík nevydrží věčně.To tvrdím i mojí slečně.

Anonym 94158 30.11.2016 21:50
Pokud pan Babiš by chtěl za 6 let kandidovat na prezidenta, pak má můj hlas. V té době bude o něco moudřejší a svůj byznys předá v rodině jako Trump. Pokud nejedná v rozporu se zákony, nemám s tím problém. Naopak šít zákony na míru pro 1 osobu považuji za zvrhlé.

Anonym 94158 30.11.2016 21:39
Myslím, že jediný důvod řvaní zločineckých stran kvůli EET je asi praní špinavých peněz. Dříve to byly fixní stavební firmy na Slovensku.

Anonym 90186 30.11.2016 20:59
Píší se právní dokumenty, které mě zcela vyřadí z bysnysu. Prezidentsví je mnohem důležitější, řekl příští americký prezident
Donald Trump

Anonym 90186 30.11.2016 20:57
Západní demokracie versus česká demokracie
Bureš cucá ze státního cecíku pro své firmy a je hrozně rozladěný, když by si měl vybrat jestli stát nebo jeho firmy.
Naproti tomu Trump ohlásil odchod ze svých firem, aby se mohl plně soustředit na novou funkci.

Anonym 90186 30.11.2016 20:50
Realitní kanceláře hlásí vý-
razné zvýšení počtu prázdných
restaurací amalých
vesnických hospod určených
kpronájmu aprodeji. Ikdyž
je provozovatelé opouštěli
idříve, sostrým startem
elektronické evidence tržeb
nabídky skokově vzrostly.
Například realitní síť
Re|Max měla loni vdatabázi
38 restaurací kpronájmu
a25 kprodeji. Kekonci listopadu
se její nabídka zvýšila
očtyřiaosmdesát, respektive
sto procent. Jen zaposlední
dny nás oslovilo pět zájemců,
kteří se rozhodli podnikání
ukončit. Častěji jsou to ti,
kteří jsou vpronájmu, uvedl
českobudějovický makléř
Miroslav Hodina.
Hlavně navenkově se přitom
uvolněné prostory zaplní
těžko. Poptávka pohospodách
je slabá. Důvodem jsou
vysoké nájmy, sdělil realitní
odborník Pavel Hasman.
Miroslav Procházka, šéf
Asociace hotelů arestaurací
veZlínském kraji, odhaduje,
že pozavedení EET skončí 20 až 30 procent provozoven.
Nestane se to hned, ale třeba
až zakvartál, řekl.
Řada podnikatelů měla
už teď dost problémů adalší
sEET neunese. Kdyby nekrátili
odvody, naprovoz ani
nasebe by si nevydělali, míní
Simona Závěsická, která před měsícem zavřela restauraci
vDolním Benešově naOpavsku.
Mnohé ztížily investice
doelektronických pokladen
stiskárnami. Na18 tisíc
korun zaně zaplatil provozovatel
hlučínské Hospody 56
Jaroslav Zdařil. Jeden systém
už testujeme adruhý mobilní,
snímž číšnice mohou chodit
khostům, jsem ještě dokoupil,
uvedl stím, že náklady
jsou mnohem vyšší než pětitisícová
částka, již si bude moci
jednorázově odečíst zdaní.
Platit musí iměsíční paušály.
Zdařil zvýší ceny asi odeset
procent. Co vím, zdražovat
budou všechny hospody arestaurace
vokolí, dodal.
Napomalý systém atisk
účtenek si stěžuje Kateřina
Ptáčková zPilsner Urquell
Original Restaurant Slezska
vOstravě. Vydání jedné
účtenky trvá minutu. Navíc
už nemůžeme vytisknout jen
jednu apak ji hostům rozpočí-
tat, řekla. Iona už část jídel
zdražila, další sortiment to
čeká. Jídla najídelním lístku
podražila odeset korun, meníčka
opolovinu, upřesnila.
Ministerstvo financí ozná-
milo, že zaměsíc testovacího
provozu zpracovala centrální
databáze nadevět milionů
účtenek. Nyní jich bude muset
zvládnout násobně více
zajeden den.

Anonym 94158 30.11.2016 20:19
Myslím, že jediný důvod řvaní zločineckých stran kvůli EET je asi praní špinavých peněz. Dříve to byly fixní stavební firmy na Slovensku.

Anonym 90186 30.11.2016 19:28
Zbývá jen den do ostrého startu elektronické evidence tržeb (EET) a už nyní je jasné, že evidence bude mít velký dopad i na samotné zákazníky. Přes tisíc hospod zavře, další provozovny již připravují zdražení. Odlišné ceny lze zaznamenat už v poledních nabídkách na tento týden, kdy se cena jídla od čtvrtka zvedne.

Anonym 17847 30.11.2016 17:14
Pokud se Češi včas nezvednou k pořádně kruté revoluci,tak tento národ brzo na planetě Zemi končí převálcovián rozumnějšími národy,jako jsou Němci a Židé.Sudety,za dluhy Česka zaberou Němci.Ostatek odkoupí Židé aby na zbytku Česka vybudovali v lepším životním prostoru,než je ten jejich stávající, nový stát Izrael.Do stávajícího Izraele pak odsunou přitroublé Čechy k podřezání od Arabů.

Anonym 17847 30.11.2016 17:05
Pro 90186.Pro Ukrajince je nejrozumnější se zvednout k velice kruté revoluci a vše co se tam po rozpadu SSR prolhalo k moci vystřílet,neb o co nejkrutěji odporazit.Pak se vžebrávat znovu do spolku s Ruskem.Spolek s EU a s NATO je pro Ukrajinu spolehlivý prostředek jak Ukrajince dostat do bezedné bídy.Tam už průměrný důchod je kolem tisíci našich korun měsíčně.To české blby důchodového věku se stávajícími lumpy u koryt bude brzo čekat také.Ono se už dlouho Česko na debužírování důchodců dluží.Až se dostane mladá generace k moci tak první co bude nucena udělat bude naordinovat přitroublým důchodcům takovou dietu,jakou neměli an i za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.Na víc státní pokladna mít nebude.

Anonym 90186 30.11.2016 16:58
Andrej Babiš opět nemluvil pravdu, když se dušoval, že on ani jeho firmy nebudou mít přístup k databázím elektronické evidence tržeb. Přestože EET začíná až zítra, už nyní se na mailech registrovaných podnikatelů objevují zprávy od společností, spadajících pod Babišův koncern Agrofert. Pokud se tedy na adresy, které patří budoucím uživatelům šmírovacího nástroje, dostanou newslettery s Vodňanským kuřetem,jak se podle informací Svobodného fóra děje už nyní, je jasné, že data z registru už kolují adresáři zaměstnanců velkopodnikatele a ministra financí.
Na nebezpečí shromažďování dat na jednom místě upozorňuje pravicová opozice již několik měsíců. V současnosti se však do písmene naplňuje to, před čím ODS a TOP 09 varovaly. Babiš má očividně přístup k emailovým adresám podnikatelů, které donutil použít svůj důmyslný nástroj, pomocí kterého může zničit jakéhokoliv obchodního konkurenta.

Anonym 90186 30.11.2016 16:54
Izraelské letouny podnikly ve středu brzy ráno letecké údery na dva cíle v oblasti západně od syrského Damašku, uvedla syrská státní média s tím, že nedošlo k žádným zraněním. Jedním z terčů náletů byl údajně zbrojní konvoj radikálního libanonského šíitského hnutí Hizballáh, který v zemi bojuje na straně prezidenta Bašára Asada. Druhým cílem bylo vojenské zařízení patřící organizaci loajální syrskému režimu.
Izraelská armáda útok nepotvrdila ani nepopřela, což je v případě podobných zahraničních vojenských aktivit běžné, uvedl deník The Jerusalem Post.
Nálet Izraelci podle syrských médií podnikli z libanonského vzdušného prostoru, rakety dopadly v oblasti Sabúra. Útok byl pokusem, jak odvrátit pozornost od úspěchů syrské armády, uvedla syrská agentura SANA s odvoláním na nejmenovaný vojenský zdroj. Obyvatelé Damašku na sociálních sítích uvedli, že slyšeli silné exploze kolem druhé hodiny ráno místního času

Anonym 90186 30.11.2016 16:14
Mlékárnám zase tak sankce neublížili, když většině loni stoupl čistý zisk, v některých případech jako u Mad.ty, Dan.ne, Choceňské mlékárny či Mlékárny Valaš.ké Meziříčí čistý zisk stoupl výrazně.

Anonym 90186 30.11.2016 16:13
Proč ti připadá zavedení sankcí za nespravedlivé? Rusové napadli vojensky Ukrajinu. Ukrajina požádala ostatní státy o pomoc. Státy EU, USA, Kanada, Austrálie, Jižní Korea, Japonsko, Švýcarsko, Lichnštejnsko, Norsko, Island, Albánie, Nový Zéland, Ukrajina a Gruzie této žádosti vyhověli a využili jednu z možností, které jim dává mezinárodní právo. A tím jsou sankce proti agresivnímu Rusku. Pokud jsme součástí EU, tak je v pořádku, že tyto státy drží jednu lajnu. Nebo do EU jsme vstupovali pouze kvůli dotacím?

Anonym 90186 30.11.2016 16:12
Pro 94158
Ty si dobrej jetel. Na strojírenské výrobky se sankce nevztahují. To, že je Rusko závislé na ropě, za to sankce nemohou. Prostě klesla cena ropy a Putlerovy docházejí chechtáčky, takže si strojírenské zboží ze západu nemůže dovolit. To, že zemědělci nemůžou vyvážet do Ruska je problém Rusů, protože ti uvalili sankce na potraviny ze západu.

Anonym 17847 30.11.2016 09:56
Česko už svobodu rozhodování nemá.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci z nás udělali vazaly EU a NATO.Dotace co EU poskytla Čechům dolkázali zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové obratem ruky rozkrást.Za čtyři roky bude už rozprodané a rozkradené Česko bez doltací a připravené na parcelaci mezi Němce a Židy.Čechy pak bude čekat odsun do Izraele k odporažení Arabům.Tak bude pro Čechy končit Havlem a ostatními lumpy slibovaný kapitalistický ráj.Proto to chce aby se včas Češi zvedli ke kruté revoluci a při ní co nejkrutěji vybili vše co se po komunistech prolhalo k moci na katovských mujčírníách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Pak znárodnit veškerý majetek všech vlastizrádných rodů.Důchodcům za jejich pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku vyplácet zaslolužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Právě důchodci jsou tím stádem trotlů co stálo přitrouble ve frontě na kuponové knížky a ve frontě na podnikové akcie,aby pomohlo lumpům u koryt Česko rozkrást.Při této Bohu milé práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky přitroublých důchodců.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti