Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Miloš Zeman diskuse strana 4800

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 09.12.2016 16:19
Estébáckou atmosféru, která v posledních letech prostupuje celou společností, dokládají i legislativní kroky zejména z dílny hnutí ANO. Sem patří šmírovací systém EET, kde přes speciální web ministerstva financí už 700 udavačů využilo možnost nahlásit údajně nepoctivé hospodské. Patří sem i další Babišův zákon o prokazování původu majetku, rovněž umožňující anonymní udání movitých sousedů nehledě na to, zda majetek nabyli poctivě, či nikoli.
Není třeba dodávat, že systém EET se v žádném případě netýká Babišových firem, jejich daňové optimalizace, miliardových dotací a daňových úlev. A že majitel Agrofertu není nikým tlačen k tomu, aby věrohodně prokázal původ svého majetku nejen v prvopočátcích jeho podnikání v neprůhledných firmách O. F. I. a Ameropa. Ani jak přišel k miliardám ze eráru v dobách expanze Agrofertu zejména za vlád ČSSD.
Postupující atmosféra strachu, kdy se lidé znovu bojí veřejně projevovat, aby si nezpůsobili problémy se státní mocí, je jedním z průvodních znaků současnosti. Stejně jako zastrašování, vydírání a osobní likvidace nepohodlných, a to i za využití účelově vyrobených kompromitujících materiálů.

Anonym 90186 09.12.2016 16:18
V současné době jsme znovu svědky sbližování Miloše Zemana se šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Ten s podobnými praktikami nemá žádný problém, a zřetelně překonal svoje předchůdce z Bártovy formace Věci veřejné. O tom svědčí mimo jiné loňská aféra se složkou na poslance ČSSD Ladislava Šincla disponující informacemi, které nebylo možné dohledat v mediálních zdrojích. Tento případ vyvolal řadu spekulací o bezpečnostně-zpravodajské divizi Agrofertu, která se později potvrdila i úzkými Babišovými vazbami na bývalého ředitele ÚOOZ Roberta Šlachtu a jeho spolupracovníky.
Pokud dnes ministr vnitra Milan Chovanec v souvislosti s komprem na Forejta na jedné straně odmítá tyto estébácké metody, ale na druhé straně vnímá informace, které by mohly vést k odebrání bezpečnostní prověrky, měl by si uvědomit, že i on byl cílem diskreditačního ataku, kdy novináři z Babišových médií disponovali kompromitujícími fotomontážemi. A že počátkem letošního roku poukázal Babišův server Lidovky na krádež tisíců soukromých mailů premiéra Bohuslava Sobotky, která ovlivnila výběr ředitele Českého rozhlasu. Případ, kterého se tehdy ujal Šlachtův ÚOOZ, dodnes není vyšetřen, přičemž se spekulovalo o Babišových zájmech v pozadí.

Anonym 90186 09.12.2016 16:17
Podobné kompro se v okolí Miloše Zemana nevyskytlo poprvé. V roce 200 vyrobili poradci tehdejšího premiéra materiál s názvem Olovo s cílem zdiskreditovat Petru Buzkovou. Mimo jiné obsahoval smyšlené pomluvy o tom, že se významná politička ČSSD dříve živila prostitucí, týrala svou malou dceru a spolupracovala se Státní bezpečností. Ačkoli se prokázalo, že autorem hanopisu byl Zemanův poradce Vratislav Šíma, nebyl potrestán a z Úřadu vlády neodešel.
Nemusíme ale chodit daleko do minulosti. Kompromitující materiály nabízel v médiích bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák v době, kdy spolupracoval s Andrejem Babišem. Mstil se tak za svoje odvolání z funkce pravicovou vládou.
Zásahy do soukromí jsou stále patrnější. I pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová odsoudila zveřejnění soukromých hovorů expremiéra Petra Nečase týden před posledními volbami do Evropského parlamentu, pečlivě vypreparovanými z tisíců hodin odposlechů. Babišova Mladá fronta DNES tehdy za jejich zveřejnění, sloužící výlučně k osobní dehonestaci, dostala pokutu 240 tisíc korun.

Anonym 90186 09.12.2016 16:16
Výhrady k Forejtově práci přitom vyvrátil samotný Mynář, který po jeho rezignaci krátce poté, co se v médiích objevily zmínky o videu, oznámil, že odbor protokolu byl po celou dobu velmi dobře veden a zbylí pracovníci odboru nyní zvládnou bez problémů po nějakou dobu zajišťovat jeho chod. Tedy do nástupu nového hradního protokoláře Miroslava Sklenáře, který dnes působí v čínské společnosti CEFC pod patronátem Jaroslava Tvrdíka. Mynář v této souvislosti dosud nevysvětlil, proč musela být zapečetěna Forejtova kancelář po čtrnácti letech jeho působení na Hradě, když byly pracovní vztahy tak harmonické, a údajně odešel z vlastní vůle.
Hlavní a zásadní chybou hradního ceremoniáře Jindřicha Forejta je skutečnost, že Zemanovi uvěřil, do tohoto rizikového vlaku nastoupil, a že si včas neuvědomil, v jak toxickém prostředí se pohybuje. Octl se v nesprávný čas na nesprávném místě a doplatil na estébácké praktiky, které nejsou ničím novým, pouze v poslední době gradují. To nic nemění na tom, že štvanice a způsob jeho odstřelu jsou nepřijatelné.

Anonym 90186 09.12.2016 16:14
Není žádným tajemstvím, že Forejt příliš nezapadl do hradní party kolem kancléře Vratislava Mynáře a hlavního prezidentova poradce Martina Nejedlého, kteří se jej dlouhodobě snažili zbavit. Zdroje z Hradu ho pomlouvaly v médiích, Mynář do jeho odboru už před dvěma lety posílal audity a kontroly. Spekuluje se, že hlavním důvodem byl boj o vliv na prezidenta, ale možná také hradní ceremoniář postupem času příliš mnoho věděl. Prezident Zeman nad ním dlouho držel ochrannou ruku, měl také proč.
Není žádným tajemstvím, že Forejta přemluvil, aby zůstal na Hradě, a jeho práce si považoval. Slíbil mu, že jej časem jmenuje velvyslancem ve Vatikánu, čemuž bránil pouze chybějící podpis prezidenta. Ačkoli i dnes tvrdí, že jej bude na post velvyslance nadále podporovat, zní to po nevybíravé osobní dehonestaci, a poté, co jej zjevně hodil přes palubu, licoměrně.
Martin Nejedlý dnes tvrdí: Jindřich Forejt byl a je mým přítelem, mým kamarádem. Spekulace ohledně soupeření mezi námi je prosím totální blábol. Tomu lze jen stěží uvěřit. Stejně jako Zemanovu vysvětlení, že za Forejtovým odstoupením není žádné video, které prý ani neviděl.
Časová souslednost je jasná. Nejprve se v médiích zjevně z iniciativy Hradu objevily tři výhrady k Forejtově činnosti. Pozdní přílet na pohřeb bývalého slovenského prezidenta Michala Kováče, aféra kolem státního vyznamenání Jiřího Bradyho, a nesprávné informování prezidenta Zemana o tom, že americký velvyslanec Schapiro chyběl na Hradě při předávání státních ocenění.
Ani jedna nepůsobí přesvědčivě, pokud je připisována jedinému člověku, á propos proslulému svojí pečlivostí. Zejména trapná aféra kolem telefonátů Jiřímu Bradymu ukazuje, že se hradní protokolista zachoval jako loajální státní úředník, žehlící na tiskové konferenci rozhodnutí prezidenta vyznamenání neudělit. Jistě by neobvolával kandidáty bez jemu náležející kompetence. Obhajobou tohoto kroku na sebe zákonitě přitáhl negativní pozornost části veřejnosti, a stejně to nestačilo.

Anonym 90186 09.12.2016 16:12
Prezident Miloš Zeman se ohradil proti tomu, že za likvidací hradního protokolisty Jindřicha Forejta stojí intriky jeho kanceláře. Kompromitující video považuje za špínu. Nicméně byli to právě jeho lidé v čele s kancléřem Mynářem, kteří dlouhodobě usilovali o Forejtův odchod. Celá kauza je dalším projevem estébácké kultury, šířené v poslední době ve společnosti.Zatím se neví, kdo si kompro objednal a zřejmě i zaplatil, nicméně celá kauza výrazně připomíná rukopis ruských tajných služeb. Není to tak dávno, co i do českých médií pronikl případ britského diplomata Jamese Hudsona, který musel skončit kvůli videu, zveřejněnému ruským serverem informacia.ru. Byl na něm zachycen při návštěvě jednoho z nevěstinců v Jekatěrinburgu se dvěma prostitutkami. Krátce poté ve funkci skončil. Zdroj serveru dodal video s výhrůžkou: Ruské tajné služby mají spoustu takových filmů, aby mohly kompromitovat toho, kdo je neposlouchá.Oficiální důvod odstoupení Jindřicha Forejta uváděný Hradem je úsměvný. Nemůže mu věřit ani Jiří Ovčáček, pokud tvrdí, že hradní protokolista skončil sám dohodou z osobních a zdravotních důvodů.

Anonym 90186 09.12.2016 15:59
Elektronická evidence tržeb začíná citelně dopadat na život českých vesnic. Kvůli EET už za týden zaniklo zhruba 700 menších hospod, většinou bez nabídky teplého jídla. Vyplývá to z v pátek zveřejněného průzkumu Sdružení místních samospráv České republiky mezi starosty obcí. Ministr financí Andrej Babiš na svém Twitteru starostům naznačil, že situaci vyřeší zobecnění hospod. Obce pak prý nemusí EET zavádět.
Zánikem drobných pohostinství, obchodů a živností je přímo ohroženo 600 ze zhruba 900 zapojených obcí, uvedlo v tiskové zprávě sdružení. V České republice je přes 6200 měst a obcí.

Anonym 17847 09.12.2016 09:46
Babiš by jednak měl zveřejnit kolik státního majetku proda soukromníkům a kolik staveb zastavil.Pak by ta jeho bublina s úspěšným šetřením splaskla.Na další rok chce tento darebák zase zadlužit stát o šedesát miliard,korun a obyčejný český blb na to to jeho lumpáctví zase kouká jako blb Prostě se stávajícími lumpy u koryt bude cesta do státního bankrotu pokračovat.Chce to co nejkrutější revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a stále Česko zbídačujje odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 08.12.2016 23:53
Koukám, že 90186 tu marně propaguje zlodějnu. EET je spravedlivé řešení. Většina občanů jsou zaměstnanci a nemohou si ukrást v zaměstnání dočista nic. Ani daně, či zdravotní pojištění a vůbec ne sociální pojištění. Spravedlnost by měla být stejná pro všechny. Možná by to chtělo více úředníků, a to aby na ty kalouskoviny dohlédli. Poctivé miliardy z EET mohou ještě více vylepšit již tak excelentní ekonomiku. Podle průzkumu se kriminální činy týkají maximálně 2% obyvatel. Takže řve jen zanedbatelné procento. Jinak průměrný plat dvacet sedm tisíc dvě sta je rekordní a ještě poroste, pokud se k válu nedostanou Top lumpové a jejich modří kámoši. Po ukončení zásahů do mrzačení koruny si budeme moci úžívat v zahraničí a kupovat kvalitní potraviny z Německa. Či odnaučit české firmy švindlovat (učit polská vejce češtinu, nafukovat maso vodou, prodávat maso z prošlých strategických zásob okolních zemí, určeno pro psí krmivo a další lahůdky).

Anonym 17847 08.12.2016 14:14
Ideální stav by pro Česko byl kdyby už půl roku před parlamentními volbnami byl většině důchodců ,za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku,důchod vyplácen jedině na holý zadek bejkovcem.Tak by mnoho důchodců do voleb skapalo hladem a nezacláněli by mladé generaci v rozletu.

Anonym 90186 08.12.2016 12:46
5. Celkově si stále dovedu představit, že EET bude pro stát zisková. I když zavedení vyjde na půl miliardy a roční provoz na stamiliony, může být, že se slibovaných 10 i více miliard ročně navíc vybere. Ale způsob, jakým to Andrej Babiš udělal, jen dokazuje, jaký je to šlendrián a jak hluboce ministr pohrdá podnikatelským prostředím v zemi. Zejména malými firmami. Jak vůbec můžeme tolerovat, že se podmínky neustále mění?! Vždyť právě to je na českém podnikatelském prostředí to nejhorší! To z nás dělá ten věčný Kocourkov!

Anonym 90186 08.12.2016 12:46
4. Z neveřejných zdrojů dále vím, že Andrej Babiš má s EET ještě mnohem větší plány. To, co sledujeme, je jen jakási první vlna, u které se počítá, že se nebude občanstvu líbit. V pozadí už ale týmy odborníků pracují na druhé, více sexy fázi EET. V rámci ní prý Finanční správa začne ze sebraných dat dělat podnikatelům všelijaké chytré výkazy a reporty. Což má Andrejovi získat velkou lásku živnostníků. Jestli je to pravda, tak bych si zrovna na to dal velkého majzla tohle přece není práce pro stát! Já nechci, aby stát suploval nějaké podnikatelské systémy a radil vám, jak máte podnikat. To už je moc velký bratr a na to říkám prr!

Anonym 90186 08.12.2016 12:45
Chaos kolem elektronické evidence tržeb včetně několika informací o financování popsal před časem precizně analytik Martin Jaroš. Na svém facebookovém účtu uvedl pár poznámek o nešťastné EET.
1. Babišův šéf Finanční správy původně odhadoval, že software pro provoz EET vyjde stát na spíše méně než 50 milionů Kč.
2. Kolega Michal Bláha odvedl skvělou práci se svým Hlídačem smluv a zjistil, že zavedení EET zatím stálo 388,3 milionu korun, z toho 347 milionů dostala IBM bez soutěže. A to v tom nejsou mzdové náklady pro několik set lidí z Finanční správy a samozřejmě náklady samotných podnikatelů.
3. Nejnovější zmatky ministra Babiše ani nekomentuji, už to udělali jiní a lépe. Andrej je najednou překvapený, že existuje víc druhů podnikání než jen brát dotace z EU a vytvářet chemické sloučeniny pod značkou Penam. Ještě v srpnu přitom pan Babiš rozhodně odmítl výjimku pro farmářské trhy, protože je prý nesystémová . Ministerstvo také výslovně odmítlo výjimku pro kolotočáře, protože systémovost zákona nesmí nic narušit. No a vidíte, najednou jsou na stole 7 dní před startem výjimky pro FO s příjmem pod 250 tisíc korun ročně a pro část plateb z e-shopů. Je tohle možné?

Anonym 90186 08.12.2016 12:43
Michal Bláha, který založil web Hlídač EET, položil Generálnímu finančnímu ředitelství dotaz týkající se smlouvy mezi Generálním finančním ředitelstvím a společností IBM ohledně vývoje aplikace ADIS. Právě na ní je závislá elektronická evidence tržeb. IBM získala od GFŘ téměř 200 milionů korun. Konkretizace toho, co IBM dělá, ovšem zveřejněno nebude a jak bylo panu Bláhovi sděleno, je to z důvodu obchodního tajemství.

Anonym 90186 08.12.2016 12:40
Dobrý úředník, eliminovaný úředník. Čím méně úředníků tím nižší daně a podstatně jednodušší a bohatší život obyčejného dělného lidu.

Anonym 90186 08.12.2016 12:39
A až se jednou všichni staneme státními zaměstnanci na státních úřadech, nastane slibovaný ráj..

Anonym 90186 08.12.2016 12:39
"Chceme milé lidi za přepážkou, říká Marksová"
to je OK, ale ať vyhodí ty ostatní a neberou pořád nové a nové..

Anonym 90186 08.12.2016 12:39
Takže místo skutečně potřební, prožerou moje peníze sexy blondýny za přepážkou. Fajn.

Anonym 90186 08.12.2016 12:38
Darmojedi. Co na úřadu práce budou dělat, když máme rekordní zaměstnanost?

Anonym 90186 08.12.2016 12:38
co stovky , tisíce a desetitisíce úředníků potřebujeme
Až nás budou miliony.
a všichni budou pracovat pro stát a tatíček babiš to bude řídit jako svoji firmu.
Tak to se toho komunismu skutečně dožiju..
My ne, Babiš jo

Anonym 90186 08.12.2016 12:35
Řecká cesta v přímém přenosu :-(. Marksová se může přejmenovat na Třiprasovou.

Anonym 90186 08.12.2016 12:33
Nádhera.
Počet státních zaměstnanců se od roku 2012 zvýšil zhruba o 23tisíc na letošních 437tisíc. V příštím roce by se přitom měl jejich počet zvýšit o dalších 7600. Náklady na jejich odměňování od roku 2012 stouply o 16,6 miliardy na letošních 149 miliard korun. Příští rok by přitom měly výdaje státního rozpočtu na platy dále stoupnout na 162 miliard korun. Vyplývá to z údajů ministerstva financí.

Anonym 90186 08.12.2016 10:46
Možná by Babiš a jeho práskači mohli ty podnikatele, kteří údajně nevydali účtenku, označit na klopě nějakým žlutým symbolem jako dříve nacisti Židy, "ať je každý vidí".Ani bych se nedivil, kdyby ti udavači byli zaměstnanci Agrofertu, kteří ot mají nařízeno: "neudáš, máš padáka", nebo: "neudáš, nemáš prémie" atp. Na každého má Andrej jistě nějakou složku..

Anonym 90186 08.12.2016 10:45
Možná by se mohlo konat Mistrovství České republiky v práskání!
Hlavní cenu předá sám velký Babiš!

Anonym 90186 08.12.2016 10:44
Navrhuji jeste vytvoreni elektronickeho systemu udavacu tech, kteri jeste neudali..a pokutovat každého,kdo někoho neudá, nebo udání nepovede k pokutě..
To by bylo, aby stát nevybral dost peněz na dotace Agrofertu.

Anonym 90186 08.12.2016 10:44
Narovnání podnikatelského prostředí? Výsměch! To se narovná v okamžiku, kdy "podnikatelé" budou podnikat díky svým schopnostem a ne díky sosání dotací.

Anonym 90186 08.12.2016 10:43
Práskači rostou ve stovkách. Za týden 700 udání na EET

Anonym 90186 08.12.2016 10:42
Ministerstvo práce a sociálních věcí počítá pro rok 2017 se stovkami nových úředníků. Působit by měli na úřadech práce i České správě sociálního zabezpečení (ČSSZ). Ze státního rozpočtu na to dostane navíc 227 milionů korun.

Anonym 17847 08.12.2016 09:21
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 94158 07.12.2016 23:49
Myslím si, že nikdo z vlády si nedovolí porušit suverenitu státu a zvát sem tzv. dočasné okupanty. Je vhodné se chovat ke všem zemím přátelsky a nedělat si nepřítele tam kde není. Občas se dočítáme o nutností bičovat Rusa, a to od vymytých mozků po studiích za velkou louží. Nejspíš rozkazy z úst do úst o síle 120 dB jsou velmi škodlivé.

Anonym 17847 07.12.2016 19:00
Pro 90186.Všechny lumpy co do Česka chtějí zatahovat základnu USA je třeba vybíjet za vlastizradu s celými jejich rody.

Anonym 5822 07.12.2016 13:25
Forejt odvedl dobrou práci, může být velvyslanec ve Vatikánu, věří Zeman
Tak toto se hodí do silvestrovské estrády. Takový prase ve Vatikánu? Vtip týdne.

Anonym 90186 07.12.2016 12:01
Pokud se budeme odteď orientovat na Západ a ne na východní diktátory, tak za to budiž Zeman pochválen.Teď už americké základně na našem území nic nebude stát v cestě

Anonym 90186 07.12.2016 11:42
Prezident Zeman promluvil před poslanci k rozpočtu na rok 2017. Nejmenovaně setřel své odpůrce, třeba Vladimíra Špidlu za památný výrok zdroje jsou či Miroslava Kalouska za šetření v době celosvětové krize. Ministra Babiše na jedné straně zlehka pokáral za nízké investice, na straně druhé vychválil za přebytek letošního rozpočtu. Ale právě v téhle pochvale je zakopaný pes: když stát tak dobře hospodaří, proč má mít i příští rok sekyru?
Už se na to téma řeklo a napsalo hodně. Tedy jen stručně: plánovaný schodek rozpočtu na rok 2017 v šedesátimiliardové výši je zbytečný. V časech rekordního růstu ekonomiky a rekordní zaměstnanosti by neměl být žádný. Vláda si jen dělá pohodlný polštářek na předvolební utrácení. Stát se také až příliš rozrůstá, nabírá další úředníky a nejen na berňáky, kde budou mj. kontrolovat nabonzované hospodské, jestli správně vystavují účtenky EET.
U narůstání počtu úředníků se zastavme. Stala se totiž nenápadná, leč podstatná věc. Nový ministr zdravotnictví Ludvík sotva nastoupil do funkce, už chce zredukovat svých devět náměstků na sedm. Vláda mu to zatím neschválila, musí jí prý předložit pádnější důvody. S úředníky už totiž nelze podle nového služebního zákona jen tak šíbovat.Nejen ministrovi, původem manažerovi naší největší nemocnice, musí vrtat hlavou, k čemu potřebuje devět náměstků. Osm odborných (plus jeden politický) je vzhledem k počtu zaměstnanců ministerstva opravdu velký luxus. Aby nedošlo k mýlce: ministerstvo nespravuje oněch bezmála tři sta miliard zdravotních peněz, ty spravují pojišťovny. Samotné ministerstvo hospodaří jen se sedmi osmi miliardami korun ročně. Podobně jako třeba Česká televize.
Když politici zaváděli zákon o státní službě, počet náměstků na jednotlivých ministerstvech se téměř zdvojnásobil. Snad kromě vládních politiků nikdo nepochopil, k čemu je to dobré. K upíchnutí zasloužilých straníků a jejich zabetonování na úřadech až do penze, doufejme, nikoli. I tady se zbytečně utrácejí státní peníze přesněji peníze nás, daňových poplatníků. Miliardy, i ty půjčené, se přece skládají z korun. A ty se vydělávají těžce.

Anonym 90186 07.12.2016 11:22
Nově zvolený americký prezident Donald Trump v červnu prodal všechny své akcie, které držel v různých společnostech. Podle deníku The Washington Post (WP) to řekl Trumpův mluvčí. Těsně před volbami tak mohl Trump dosáhnout na značnou finanční hotovost. Prodej akcií ale také může zmírnit obavy ohledně možného střetu zájmů při výkonu prezidentské funkce.

Anonym 90186 07.12.2016 11:14
Prezident Miloš Zeman stále věří, že se končící šéf hradního protokolu Jindřich Forejt stane velvyslancem ve Vatikánu, záleží na ministerstvu zahraničí a souhlasu Vatikánu, uvedl po návštěvě Sněmovny. Novinářům také řekl, že Forejt na Hradě odvedl dobrou práci. Zatím s ním nemluvil, protože Forejt je nemocný.
Jenom moje osobní přání je, protože odvedl mnoho užitečné práce, aby se stal velvyslancem ve Vatikánu, kam ho schválila už předminulá vláda, uvedl Zeman. Na dotaz, zda je to v současné situaci ještě možné, řekl: To opravdu záleží na zamini, záleží na agrément, ale já tuto možnost stále vidím.

Anonym 17847 07.12.2016 10:08
Pro 90186.To,že ekonomika klesá to obyčejného českého blba nezajímá.Hlavně,že poslancům rostly platy.To je tím z čehop se obyčejný český blb raduje.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř,protože rozumný národ by zde šestadvacet roků vládnoucí lumpy dávno od koryt vykpopal.S léčbou národa z troubovitosti je třeba začít uj důchodců a těm za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet vyplácet zaslolužené a spravedlivé důchody převážně jen na holý zadek bejkovcem.Pořádná dieta buď důchodce z troubovitosti vyléčí,nebo pomřou hladem.

Anonym 90186 07.12.2016 09:35
Excelentní ekonomika.
Průmyslová produkce v říjnu meziročně klesla reálně o 1,7 procenta. Ve srovnání s předchozím měsícem byla po vyloučení sezónních vlivů nižší o 0,4 procenta. Hodnota nových zakázek meziročně klesla o 1,6 procenta.
Stavební produkce v říjnu klesla meziročně reálně o 8,5 procenta a po očištění od vlivu počtu pracovních dnů se snížila o 7,3 procent. Produkce v pozemním stavitelství meziročně klesla o 1,5 procenta. Produkce inženýrského stavitelství se snížila o 20,1 procenta. Český statistický úřad revidoval zářijový pokles na 7,7 procenta z 7,4 procenta.

Anonym 5822 07.12.2016 05:10
Je velmi alarmující , že nejbližší lidé pana prezidenta nedosáhnou na prověrku Tajné a Přísně tajné. Kladu si otázku, dosáhl by na ni pan prezident?

Anonym 5822 07.12.2016 05:08
Anonym 94158 10.11. 10:25
S panem Trumpem se mění mnoho. Slova "Evropa by měla zvětšit vlastní systém obrany". Jinak řečeno Evropa si může vytvořit vlastní evropské vojsko. Velmi dobrá zpráva! Marně několik desítek let Německo a Francie o tuto možnost žebraly u Pána světa bez výsledku. Nato by mělo řešit celosvětové záležitosti. Evropa asi nebude posílat miniponorky do švédských vod a přehrávat Švédům ruské častušky a Švédové se pak neopupínkují.

Anonym 17847 10.11. 09:31
Komunisté dokázali od svojí měnové reformy udržet ceny povětšinou stejné až do konce jejich vládnutí.Ten lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci plánuje dvouprocentní inflaci.Tím drze okrádá lidi o úspory.Proto to chce krutou revoluci a se vším tím lidským dobytkem co se po komunistech prolhal k moci a Česko zbídačuje co nejkrutěji zatočit.To se bez zprovoznění dostatečného množství katovskýuch mučíren neobejde.

Anonym 17847 09.11. 19:52
Pro 586.Neber si jména nás budoucích zasloužilých revolucionářů do své nevymáchané pravicové huby.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici.

Anonym 17847 09.11. 19:49
Uvedená volba USA pro Česko nic nemění.Pořád to chce z EU a NATO zdrhat a svižně se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.

Anonym 90186 09.11. 18:24
Ze všech diskusí tady zatím vyplývá,že většina levicových rusofilních mudrlantů tleská americkému republikánovi.Přeji obzvláště bolestivé vystřízlivění.

Anonym 90186 09.11. 18:23
Pro 94158
S Trumpem přichází posilování NATO ve střední a východní Evropě.
Jak nedávno Trump ve svém projevu v Polském americkém kongresu v Chicagu uvedl, je třeba aby členské země NATO začali plnit svůj závazek a to 2% státního rozpočtu na NATO. Ovšem to nebylo to nejdůležitější co pronesl. Daleko důležitější byla tato věta: Potřebujeme silné NATO, proto potřebujeme i silné Polsko a silnou celou východní Evropu.
To znamená jediné. Armády NATO se přes naše území budou promenádovat jak průvod na prvního máje a možná, že se dočkáme i radaru, který Obama s velkou slávou zrušil.


Anonym 586 09.11. 17:34
Pan prezident a jeho nohsledi si zřejmě vůbec neuvědomují skutečnost, že pan Trump nikdy neslyšel jméno Miloš Zeman, zcela určitě mu ale něco říká jméno Václav Havel :-)) Avyboji, neposerinkej se. Pa

Anonym 17847 09.11. 15:59
Pro 586.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici.Asi budu muset za tebou doject a pořádně tě oject.Prostě dol tebe nastrkat nějaký rozum spodem.Nic jiného tě z tvojí troubovitosti nevyléčí.

Anonym 586 09.11. 15:47
A je to tady, vlezdoprdka se ozval.

Anonym 17847 09.11. 13:14
Pokud pak bude důchodce proti výplatě důchodu na holý zadek bejkovcem remcat tak se jeví jako nejrozumnější řešení mu ubalit navíc pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.

Anonym 17847 09.11. 13:10
Když Česko z EU a NATO včas nezdrhne tak Němce nebude zajímat zda Češi chtějí evropský diktát nebo ne.Prostě zadluženým Čechům zaberou Sudety.Ostatek zaberou z prodluženého Č... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 07.12.2016 05:06
90186 Jdi už konečně do p..e!

Anonym 90186 07.12.2016 01:40
Vůdce donbaských separatistů Alexandr Zacharčenko v talk-show konzervativní ruské televize označil okupaci Velké Británie za podmínku nástupu zlatého věku Ruska. Dobytí ukrajinské metropole Kyjeva je podle šéfa samozvané Doněcké lidové republiky jen dílčím úkolem.
"Nestačí ani obsadit Berlín, je třeba jít dál a okupovat celou Británii jako takovou. Veškeré zlo, veškerý ruský osud spočívá v anglosaském (regionu). Pokud ho obsadíme, nastoupí podle všech našich předpokladů zlatý věk Ruska," prohlásil Zacharčenko v pondělním vysílání televize Cargrad TV, soukromého kanálu šířícího krajně konzervativní názory a pravoslavný extremismus.
Právě touto cestou se podle donbaského separatisty Rusku vrátí "ztracená" území. "Vrátíme území, které ztratilo ruské impérium, a navíc zabereme území, která jsme měli dostat od dob Krymské války," dodal Zacharčenko.V souvislosti s Krymskou válkou (1853-56) očividně hovořil o ruské expanzi na Balkán, zejména do dnešního Rumunska a Moldavska.
Ze Zacharčenkova proslovu není jasné, zda šlo o nadsázku. Slova o dobytí Velké Británie vůdce doněckých radikálů pronesl s vážnou tváří. Teze o rozšíření "ruského světa" za hranice dnešní Ruské federace se nezřídka objevují v projevech ideologů velkoruského šovinismu. Zatím své plány ale omezovali obsazením rusky mluvících oblastí Ukrajiny.

Anonym 90186 07.12.2016 01:24
Pražské služby chtějí převést část exkluzivní mnohamiliardové odpadové zakázky, kterou letos v létě pracně získaly, firmě Prostor. Prostor řídí Jan Kočka, syn jednoho z vlivných sociálních demokratů a pořadatele Matějské pouti Václava Kočky.
Pražské služby přicházejí s nápadem "přeprodat" část zakázky na svoz komunálního odpadu sotva čtyři měsíce po tom, co společně s firmou AVE vyhrály tento desetiletý tendr v hodnotě skoro dvanácti miliard korun. Už roky přitom management Pražských služeb magistrátním politikům tvrdí, že bez této zakázky bude firma skomírat. Nyní se však vedení služeb jeví pro svoz na skoro dvaceti procentech území Prahy málo efektivní. Podle generálního ředitele Patrika Romana Pražské služby vydělají víc, když v této části města přenechají práci Prostoru. O jak velké peníze se jedná, Roman opakovaně odmítl říci.Rodina Kočkových získala vliv v politických a i kulturních kruzích již v období totalitního Československa a udržuje si ho a 8722; byť neformálně a 8722; dodnes. Prostor se má stát třetím subdodavatelem obřího kontraktu na svoz odpadu.

Anonym 90186 07.12.2016 00:24
V diskuzi na úřetnickém portále byla následující zpráva. Možná by se, nezávislí novináři, mohli o to zajímat a zjistit o co go:
Dobrý den, chci upozornit, že EET vykazuje celkem zásadní chybu.
) Dnes jsem si na daňovém portálu kontrolovala součty nahlášených
) tržeb a za včerejšek mám namísto tisícikoruny (deset účtenek,
) zkontrolováno v kase, ve statistikách i v součtech v pokladně,
) účtenky jsou za sebou, u mě vše v pořádku) na portálu nahlášeno 189
) tržeb za 24 831,- Kč. Volala jsem na e-tržbový portál, nic nevědí,
) ale něco podobného prý už řešili včera a druhý den to paní měla už
) údajně dobře. Zažádala jsem si o podrobný výpis tržeb, zpracovává
) se. Kontaktovala jsem dodavatele systému, prý slyšeli i u konkurence
) o jakési chybě v rozhraní.. Dám vědět výsledek, trávím na tom už
) tři hodiny času, komu je mám účtovat..??

Anonym 90186 07.12.2016 00:23
Je přesvědčený, že nedělá nic nezákonného, i když Česká obchodní inspekce hovoří o porušení zákona. Provozovatel prý nemůže zpoplatnit svou zákonnou povinnost. Luděk Šorm proto na ČOI poslal žádost o poskytnutí informace dle zákona č. 106|199 Sb. Upřesněním paragrafu mu mají úředníci sdělit, kde zákon nařizuje poskytovat službu zaevidování do EET na vlastní náklady, případně ji zahrnout do ceny, a kde mu zakazuje ji zpoplatnit smluvní cenou a zákazníky o tom dopředu informovat, aby se mohli svobodně rozhodnout, zda na takovou nabídku přistoupí.
Odpověď zatím nepřišla. Přestože by na svém rozhodnutí zavést babišné nic neměnil, v případě zrušení EET by přestal službu zaevidování do EET poskytovat a s ní spojené náklady hned zrušil. Přece jen mi drásá srdce, když musím dát desetikorunovou přirážku dítěti bez rodičů, co si přišlo pro lízátko za čtyři koruny. To dítě Babiše nevolilo a nemůže ani v příštích volbách volit proti němu. Ale dospělí můžou, pokud jim to vadí. Pokud ne, tak se nedá nic dělat, uzavírá své povídání podnikatel.
Děti ze školního zájezdu si lízátka po dohodě s paní učitelkou kupují společně na jeden nákup a jednu účtenku.

Anonym 90186 07.12.2016 00:21
Samotná pokladna mu přitom jako poctivému podnikateli vyhovuje, umožňuje mu lépe poznat podnik a kontrolovat brigádníky. Babiš tvrdí, že on nás vlastně taky kontroluje, jako my kontrolujeme zaměstnance, ale my nejsme jeho zaměstnanci. Já za svoje brigádníky nesu odpovědnost, musím jim zajistit všechno potřebné k práci, to mi dává právo kontroly. Stát za nás odpovědnost nenese, na rozdíl od Agrofertu nedostávám od státu ani korunu dotace.
Navíc mu vadí, že účtenky jsou ze zákona slosovatelné. Babiš se totiž rozhodl EET podpořit takzvanou účtenkovou loterií, kterou chce spustit v červenci příštího roku. Potom budou všichni ty účtenky sbírat a soutěžit, protože budou moci vyhrát každý měsíc auto, řekl Babiš ve speciálu HN a DVTV. Tomu ale Luděk Šorm odmítá dělat stafáž. Za státní peníze chce před volbami rozdávat dary, ale losy, protože každá účtenka se tak stává losem, mu budou distribuovat podnikatelé, zdarma a povinně.
Zpoplatněním zaevidování do EET se podnikatel chce bránit také účelovému rozdělování nákupu na velké množství slosovatelných účtenek. Šance na vítězství v Babišově loterii se jako v každé loterii zvyšuje s počtem losů. Může se tak stát, že si někdo nechá naúčtovat každý rohlík zvlášť, aby zvýšil svoji šanci na auto, které mu pan Babiš slibuje, i když je to absurdní, říká.

Anonym 90186 07.12.2016 00:20
Perníková chaloupka k oblasti pod Kunětickou horou na Pardubicku neodmyslitelně patří už třináct let. V bývalém lovčím zámečku barona Drasche z Wartinberka je dnes zážitkový areál pro všechny, co dosud nepřestali věřit na pohádky. Většinu zákazníků tvoří rodiny s dětmi a školní výlety. Sama jsem sem jako malá holka chodila se školou. Po práci pak přicházejí pánové na pivo.
Klientele odpovídá i sortiment zdejší restaurace žádná položka z meníčka nestojí víc než padesát korun, prodávají se hlavně polévky a párky, včetně špekáčků, které si děti opékají venku v ohništi. A pak káva, limonáda, čaje, rum a pivo. K tomu nově přibylo zaevidování do EET za deset korun za účtenku takzvané babišné. Každý se může rozhodnout, jestli na to přistoupí, říká majitel Luděk Šorm a má pravdu. Restaurace na nový poplatek upozorňuje nejen na lístku, ale také na ceduli před vchodem.Jsem rád, že jsem to udělal, stojím si za tím, začíná své vyprávění podnikatel, neměli jsme tady zatím žádný konflikt. Jediná změna je, že si lidé berou jednu účtenku, třeba když přijdou chlapi na pivo, zaplatí radši dohromady. Pokud se útrata přehoupne přes stovku, pak dávám hostům jako poděkování akční slevu na službu EET a zaevidovaní provedu na svoje náklady. Dřív jsme měli nad stovku třetinu prodejů, dnes dvě třetiny.
Zároveň si pochvaluje, že hosté s babišným začali o EET uvažovat a když už nadávají, pak na Babiše. Pivo za EET nemůže, proto nemá cenu plošně zdražovat naše zboží a služby, aby o nás ještě Babiš řekl, že jsme předtím kradli. Vytvořením zvláštní položky na účtu si hosté uvědomují, za co si vlastně připlácejí. Jsou v tom zahrnuty náklady na pořízení a provoz pokladny, ale také míra rizika, se kterou podnikatel nově riskuje půlmilionovou pokutu.
To poslední vadí Luďkovi Šormovi ze všeho nejvíc. Člověk, který se svou minulostí sám nemá morální kredit, tady špiní celou skupinu obyvatel a hází jí klacky pod nohy. Tvrdí, že všetci kradnú a pro ty poctivé se nic nemění. To ale není pravda, je to podnikatel, kdo dostal nové povinnosti, všechny sankce jsou proti podnikateli, k tomu přibyla atmosféra práskačství, dokonce anonymního práskačství. Slušní lidé se přitom anonymy nikdy nezabývali. Jak má podnikatel dokázat svoji nevinnu? Jedině sem pořídit kameru a archivovat si záznamy, krčí rameny.

Anonym 5822 06.12.2016 19:36
Ryba smrdí vždy od hlavy, že? Těším až tento hulvát skončí na Hradě se všemi svými kumpány. To bude oslava.

Anonym 94158 06.12.2016 17:10
Koukám, že 90186 tu marně propaguje zlodějnu. Spravedlnost by měla být stejná pro všechny. Možná by to chtělo více úředníků, a to aby na ty kalouskoviny dohlédli. Poctivé miliardy z EET mohou ještě více vylepšit již tak excelentní ekonomiku. Podle průzkumu se kriminální činy týkají maximálně 2% obyvatel. Takže řve jen zanedbatelné procento. Jinak průměrný plat dvacet sedm tisíc dvě sta je rekordní a ještě poroste, pokud se k válu nedostanou Top lumpové a jejich modří kámoši. Po ukončení zásahů do mrzačení koruny si budeme moci úžívat v zahraničí a kupovat kvalitní potraviny z Německa. Či odnaučit české firmy švindlovat (učit polská vejce češtinu, nafukovat maso vodou, prodávat maso z prošlých strategických zásob okolních zemí, určeno pro psí krmivo a další lahůdky).

Anonym 94158 06.12.2016 17:09
EET přinesla rovnost mezi zaměstnancem a živnostníkem. Zaměstnancům hrozilo obvinění, a to v případě krádeže. Nyní nejsou zlodějny tolerovány ani u živnostníků. Neplatit daně je ve vyspělých zemích odporný zločin. Běžní živnostníci nekřičí, křičí Ti, kteří perou špinavé peníze cestou fixních kšeftů. Dle mého názoru si perou špinavé peníze politici, kteří s pompou a vervou do toho tlačí. V médiích je vidíme všichni.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti