Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 4750

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 15.12.2016 20:58
Pro 94158
To je zvláštní. Z "osvobozeného" města se plánuje evakuace 50 tisíc civilistů.

Anonym 90186 15.12.2016 20:53
Asadova armáda a íránská koalice s podporou armády ruské soustředí všechny síly proti opozici v Aleppu (Chálebu). Ve stejné době využil ISIS této situace a začal ofenzívu ke znovudobytí Palmýry (Tadmůru), která dosahuje hrozivých výsledků. Zatímco jednotky této koalice zaměstnává znásilňování a vraždění civilistů v téměř dobytém Aleppu, přišla zpráva o tom, že ISIS znovu Palmýru dobyl.
Již delší dobu se ozývá ze světa krtika, že Rusko prakticky vůbec nebojuje s ISIS, ale zejména proti povstalcům nebo rebelům, odpůrcům Asada. Nyní nejenže Palmyra padla znovu do rukou vrahů, ale ISIS v oblasti pokračuje v rozsáhlé ofenzívě.
Tato ofenzíva zažila svůj vrchol ve středu, kdy vítězné jednotky islamistů vstoupily na syrsko-ruskou vojenskou leteckou základnu T4 nedaleko Palmýry. Přestože ofenzíva byla očekávaná obránce překvapila natolik, že na místě zanechali velké množství zbraní včetně protitankových střel. Ve skutečnosti místo, které bylo zřízeno jako zásobárna a muniční sklad pro celou oblast, nebylo vůbec vyklizeno a vše padlo do rukou vrahů, proti nimž měly být zbraně nasazeny. Ve vzniklém zmatku a panice se ruskému velení stěží podařilo zorganizovat evakuaci vojáků.Při útoku na Palmýru též byly použity ruské tanky, kterých se ISIS zmocnil již dříve z rukou Asadovy armády. Po pádu města došlo k obsazení křižovatky Džichár k vojenské základně T4 a po jejím dobytí se otevřela cesta k ovládnutí celé oblasti. ISIS tak ukázal, že všechny pověsti šířené o jeho brzké porážce jsou pouhým přáním, ale neodpovídají realitě. Dobytí Palmýry nyní neznamená pouze ostudu Ruska, které osvobození města propagovalo jako výkladní skříň svého působení v Sýrii. Jde o velmi nebezpečný zlom v bojích v Sýrii který ukazuje, že současné prostředky v boji proti ISIS selhaly a bez mohutného nasazení pozemních sil a ztrát nebude možné tuto válku vyhrát.Na současném vývoji situace je pozitivní, že je to jediná možnost, jak zachránit poslední zbytky povstaleckého Aleppa před spojenci, jelikož veškerá síla, která je nyní soustředěná právě sem, bude muset být obrácena proti ISIS. Asad a jeho spojenci ovšem budou chtít nejdříve s městem povstalců skoncovat, aby tak rebelům nedovolili se znovu zformovat. Během této doby ale bude ISIS postupovat stále dál a dojde tak k nejstrašnějšímu závodu těchto dní. Zdali bude dříve zničeno Aleppo nebo další syrské oblasti, nebo i obojí, nebo zdali se některé části Sýrie udrží a boje začnou nanovo, dokud nebude nalezeno skutečné řešení tohoto strašného konfliktu.

Anonym 90186 15.12.2016 20:42
Pro 94158
Za Kalouska se bouchalo hodně, ale na krajích. A tam vládli sosani a rudoši. Po středočeském, kde vládl mafián Dráth, nyní přišli na řadu karlovarský a ústecký(škoda 13,9 miliard). Další na řadě bude pravděpodobně jihomoravský, protože Bureš v honbě za korytama určitě na Haška něco najde.

Anonym 94158 15.12.2016 13:57
Tak Alepo je osvobozeno, lidé vítají hrdiny jako v Praze v květnu 1945. Teď honem na Palmyru a Raku.

Anonym 94158 14.12.2016 22:39
Milý protikorupčníku 90186, udělej si čas a přečti si zákony. Nemyslím, že je nutné soutěžit malé zakázky. Do 500 tisíc se nákupy ani nezveřejňují. Proces by mohl být dražší, než cena malé zakázky. Pak jsou některé zakázky státu, které nelze veřejně uvádět. Pokud Tvůj údaj o ceně nevysoutěžených zakázek je pravdivý, pak jsem příjemně překvapen takovou malou částkou. Očekával jsem větší rozsah. Jo za Kalouska se bouchalo hodně. Kdyby byl předsedou TOP 09 pan Heger, mohli by si přilepšit ve volbách.

Anonym 17847 14.12.2016 16:00
Pro 94158.Úřední šiml výstavbu nezastavil,ale to,že na výstavbu nových bytů mladá generace nemá finance.Bezhlavě se zadlužit z touhny po svém bytu je ta největší troubovitost co mohou mladí udělat,to je nejlepší cesta aby pak za pár let spali mezi bezdomovci pod širákem.

Anonym 90186 14.12.2016 15:59
Ministra financí a vicepremiéra Andreje Babiše dostihla vlastní slova, jimiž komentuje své investice do zdravotnictví. Tvrdí, že ve zdravotnictví nepodniká a není tak ve střetu zájmů, protože za jeho peníze nakupuje investiční fond Hartenberg. Centrální banka ale oficiálně potvrdila: Hartenberg není investiční fond.Žádná z vámi uvedených společností není ČNB evidována v seznamech regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu. Uvedené společnosti tedy nemají žádné oprávnění k činnosti nebo registraci ani podle zákona o investičních společnostech a investičních fondech, ani podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu nebo jiných právních předpisů, podle kterých je ČNB příslušná k vydání takového povolení, uvedla Markéta Fišerová z oddělení komunikace centrální banky.
Dotaz směřoval nejen na proklamovaný Hartenberg Holding, ale také na všechny spřízněné společnosti. Včetně správcovské společnosti Hartenberg Capital, kterou ovládá Babišův společník ve zdravotnickém byznyse Jozef Janov.
Skutečnost, že Hartenberg není investičním fondem, je klíčová ve vztahu Babišova propojování politiky s byznysem. Kdyby byl totiž Hartenberg mezi regulovanými fondy, nemohl by Andrej Babiš ovlivňovat jednotlivé investice; tedy rozhodovat, co fond koupí. Jinak řečeno by neměl své peníze pod kontrolou.
Takto je ale Hartenberg Holding jen dceřinou firmou koncernu SynBiol, který ministr financí stoprocentně vlastní. Navíc podle účetních závěrek firma, o níž Babiš mluví jako o investičním fondu, se SynBiolem konsoliduje účetnictví. Její zisky či ztráty a také řízení tedy spadají do pravomoci SynBiolu. Z vlivu ministra financí není nijak vyčleněna.

Anonym 90186 14.12.2016 15:56
Protikorupční vláda?
Rizikové veřejné zakázky bez soutěže jsou mezi českými politiky a úředníky čím dál oblíbenější. Analýza neziskové organizace God Governance uvádí, že průměr zakázek takzvaně z ruky byl v období 2014-2015 v zemích EU 6,6 procenta. V České republice to je pak téměř třikrát víc. A nejde podle analýzy o jednotlivá selhání, ale o systém.Letos za koaliční vlády ČSSD, ANO a KDU-ČSL se situace zase zhoršila. Jen za prvních devět měsíců letošního roku zakázky bez soutěže dosáhly 19,4 procenta z celkového objemu zakázek. V roce 2014 to bylo 17 procent, o rok později 15,5 procenta.
Když zakázku neproženete veřejnou soutěží, logicky nemáte záruku, že jste dosáhl nejlepší ceny a nejlepší kvality, vysvětluje jeden z autorů analýzy Lukáš Wagenknecht, proč je dobré zakázky za peníze daňových poplatníků vysoutěžit.Z detailního přehledu veřejných zakázek v zemí Evropské unie je zřejmé, že Česko skončilo na druhém místě. Před námi už je jen Kypr.
Už nyní je zřejmé, že uplynulý rok bude patřit pro Českou republiku mezi ty nejhorší. Jen za prvních devět měsíců roku 2016 totiž politici a úředníci rozhodli, že bez soutěže zadají zakázky za 10,63 miliardy korun.

Anonym 90186 14.12.2016 15:53
Bývalá ředitelka odboru ministerstva financí Martina Uhrinová přišla před časem o funkci poté, co odmítla tolerovat utajované šmejdění své podřízené kolem vyšetřování Babišovy kauzy Čapí hnízdo. Ministerstvo s ní kvůli tomu dokonce zahájilo kárné řízení. Martina Uhrinová nyní dostane cenu protikorupčního fondu.

Anonym 90186 14.12.2016 15:52
Ministr financí Andrej Babiš už nebude nijak popotahovaný za svá slova na adresu zemědělce Bohumíra Rady, kterého označil za podvodníka a lháře. Obecní úřad v Průhonicích řešil Babišova slova tak dlouho, až musel vyšetřování zastavit, protože uběhla promlčecí lhůta.

Anonym 90186 14.12.2016 15:36
Policisté v kauze podvodů s dotacemi ROP zatkli i náměstka ministra průmyslu a obchodu. Došli si pro něj přímo na ministerstvo

Anonym 90186 14.12.2016 15:32
Na Twitteru se objevilo i video jiné aktivistky Liny Šami. Více než 50 tisícům civilistů, kteří se chtěli vzepřít Asadovi, hrozí poprava nebo smrt při bombardování. Lidé z celého světa, nespěte. Můžete s tím něco udělat. Protestujte. Zastavte genocidu, říká na něm a dodává, že video je možná její poslední.

Anonym 90186 14.12.2016 15:30
Učitel a aktivista Abdulkafi al-Hamdo napsal: Tohle je možná poslední volání o pomoc. Zachraňte lid Aleppa. Zachraňte mou dceru a další děti.

Anonym 90186 14.12.2016 15:29
Na sociálních sítích se v úterý začaly objevovat závěrečné vzkazy obklíčených občanů východní části syrského města Aleppo. Reagují tak na rozšiřující se zprávy, že vládní jednotky prezidenta Bašára Asada se po čtyřech letech blíží zisku celého Aleppa do svých rukou. S jejich příchodem totiž aktivisté očekávají kruté zacházení ze strany Asadových vojáků.
Před možným násilím na civilistech varoval i humanitární poradce OSN v Sýrii Jan Egeland. OSN už informovala o 82 civilních obětech obsazování Aleppa vládními silami. O mimosoudním zabíjení hovořili i představitelé humanitární organizace Amnesty International.

Anonym 90186 14.12.2016 15:28
V Karlovarském kraji se obvinění týkají mimo jiné někdejší špičky krajské ČSSD. Obviněn byl Petr Navrátil, současný krajský předseda, Jakub Pánik, Miloslav Čermák, oba bývalí náměstci hejtmana, Petr Horký, který byl náměstkem hejtmana a místostarostou Mariánských Lázní.

Anonym 90186 14.12.2016 15:24
Sbírka zlatých předmětů z Krymu, které mělo zapůjčené archeologické muzeum v Amsterodamu v době, kdy poloostrov předloni zabralo Rusko, musí být vrácena Ukrajině. Rozhodl o tom dnes nizozemský soud. Exponáty se podle soudu tedy nevrátí do krymských muzeí, odkud původně pocházely.
Muzeum Allarda Piersona v nizozemské metropoli si na výstavu nazvanou Krym: Zlato a tajemství Černého moře půjčilo historické artefakty staré až několik tisíciletí ze čtyř muzeí na Krymu. Příslušné smlouvy podepsali Nizozemci s Ukrajinou. Po invazi a politickém převratu v roce 2014 už však muzea na ukrajinském poloostrově kontroluje Rusko.
O předměty, mezi nimiž jsou zlaté šperky, helmice, zbraně či nádoby, se od té doby Ukrajina a krymská muzea přely. Kyjev přitom argumentoval tím, že se jedná o státní majetek.
Nizozemský soud dnes rozhodl, že na základě pravidel Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) musejí být historické cennosti vráceny jako kulturní dědictví suverénnímu státu, což Krym není. Na ukrajinském soudu bude, aby po návratu sbírky na ukrajinskou půdu rozhodl, zda má na vlastnictví předmětů nárok ukrajinské národní muzeum, nebo krymská muzea. Podle agentury AP zlaté artefakty prozatím zůstanou v Nizozemsku pro případ odvolání proti rozsudku.

Anonym 90186 14.12.2016 15:22
Elektronická evidence tržeb (EET), která má podle ministerstva financí za cíl zlepšit výběr daní a narovnat podnikatelské prostředí, se dotýká i neziskových organizací, které nemají primárně za cíl podnikat. Pokud například provozují kavárny, kde zaměstnávají postižené lidi, nebo prodávají na trzích výrobky z chráněných dílen, online pokladnu mít musí. V některých případech to může znamenat zánik pracovních míst pro hendikepované. Přibližně před dvěma měsíci přitom autor zákona ministr financí Andrej Babiš (ANO) tvrdil, že se EET neziskových organizací týkat nebude.

Anonym 90186 14.12.2016 15:20
Výkonná moc se prostřednictvím Finanční správy vymyká kontrole. Odmítá se totiž řídit závěry Nejvyššího správního soudu, dělá si nároky na práva, která přísluší moci zákonodárné a tím narušuje důvěru veřejnosti v autoritu soudu. Upozorňuje na to Unie daňových poplatníků ČR a své závěry dokládá na dvou případech z nedávné doby. Jednání Finanční správy se ale nelíbí i samotnému soudu, který ve věcech rozhodoval.Podle Unie dochází stále častěji k případům, kdy Finanční správa opakovaně nerespektuje obecné závěry a výklady pramenící z rozhodnutí Nejvyššího správního soudu (NSS). V poslední době jsme zaznamenali hned dva případy, kdy Finanční správa odmítla akceptovat rozhodnutí NSS v daňovém sporu, uvedl k tomu předseda Unie daňových poplatníků ČR Ondřej Lichnovský.
Lichnovský uvádí, že první případ se týkal úroků ze zadržovaných nadměrných odpočtů, druhý rozhodnutí NSS o okamžiku uplatnění plné moci u správce daně. Ačkoli soud již v minulosti jasně uvedl, že pro rozhodnutí je stěžejní datum podání plné moci k poštovní přepravě, Finanční správa v praxi stále vychází z toho, že stěžejní je okamžik, kdy plná moc fakticky dorazí do rukou správce daně, dodává Lichnovský.Rozsudek Nejvyššího správního soudu, který tuto skutečnost v minulosti řešil, byl ale označen za ojedinělý. Jinými slovy Finanční správa NSS naznačila, aby se nad sebou zamyslel, jelikož říká hlouposti, komentuje to předseda Unie daňových poplatníků ČR. Podle Unie postoj Finanční správy, která nerespektuje závěry NSS, působí z celospolečenského hlediska škodlivě. Narušuje to důvěru veřejnosti v soudní autority a v individuálních případech svádí k nedodržování obecně aplikovatelných závěrů z konkrétních soudních rozhodnutí, píše se ve zprávě Unie.
Karel Šimka, soudce Nejvyššího správního soudu, který je autorem rozsudku ve věci úroku ze zadrženého odpočtu, je přesvědčený, že nerespektovat rozhodnutí vysokých soudů zkrátka nejde. Soudní systém musí fungovat závazně. Jestliže my něco řekneme, tak pokud to nezmění Ústavní soud, musí se to respektovat. A to platí i opačně. Když Ústavní soud změní naše rozhodnutí, musíme sklapnout podpatky, uvedl .

Anonym 90186 14.12.2016 15:17
Další podivný výrobek z masokombinátu ministra Andreje Babiše odhalili inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce v pražském Penny Marketu. Šlo o Poličan s fólií.
Na řezu výrobku byly patrné cizí modré částečky o velikosti do 4 mm. Pravděpodobně se jednalo o plastovou fólii. Potravina se nepovažuje za bezpečnou, pokud je kontaminována cizorodými nebo jinými látkami, stojí ve stanovisku Státní zemědělské a potravinářské inspekce.
Půlkilový výrobek pocházel ze společnosti Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s., který vlastní Andrej Babiš. Salám měl trvanlivost do 24.12.2016.Nejde zdaleka o první problém s výrobky ministra financí. Inspektoři upozornili v letošním roce na několik plesnivých uzenin. V minulosti zákazníci našli v jednom z výrobků dokonce část injekční jehly.
Pokud nepatříte mezi fanoušky Andreje Babiše a chcete se vyhnout výrobkům jeho firem, zde je seznam většiny potravinářských značek, které v distribuci Andrej Babiš používá: Uzeniny a maso: Krahulík, Maso Planá, Vysočina Hodice, Kmotr, Kostelecké uzeniny, Vodňanské kuře, Hyza, Animalco. Lahůdky: Procházka, Papei, stánky s rychlým občerstvením Parkys, mléčné výrobky: Tatra, Olma, Mlékárna Hlinsko, pečivo: Penam, mražené pečivo: Pro Frost.

Anonym 94158 14.12.2016 13:53
Pokles objemu stavebních prací vyrobil úřední "Šiml". Zejména mladí lidé mají zájem opustit panelák, či jen bývalou kočárkárnu a bydlet ve svém. V letošním roce je postihlo DPH za pozemek a zvýšení nutných peněžních prostředků při žádosti o hypotéky. Tak na těch půdičkách, sklepích a kočárkárnách je úřední "Šiml" zabrzdil do 40 let, a to již rodinu mít při vší snaze nemusí mít.

Anonym 17847 14.12.2016 13:49
To,že zde vládnoucí lumpové prodávají cizákům i Prazdroj ukazuje,že bude třeba při revoluci vybíjet celé rody všech lumpů co se po komunistech prolhnali k moci a Česko zbídačili na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Většinu důchodců,kteří nic nedělali při zbídčování Česka nechat vychcípat hladem.To je ta správná demokracie a humanita jakou Česko potřebuje.

Anonym 17847 14.12.2016 09:44
Rusko začne omezovat vývoz ropy plynu.Proto se dá předpokládat ,že toto omezení nejvíce dopadne n a ty státy kde si jejich politici otevírají na Rusko svoje nevymáchané huby.Tak už to na světě chodí.

Anonym 17847 14.12.2016 09:38
Každý vlastenecky založený Čech by si už nyní měl shánět revoluční bejkovec včas než kvalitní bejkovce podraží.Co je doma to se počítá.

Anonym 17847 14.12.2016 09:35
Pro 90186.Se šestadvacetiletou vládou lumpů se dal takový výsledek očekávat.Budoucí vývoj začne být nepříjemný hlavně na ty co stávající kapitalistický svinčík pomáhali nainstalovat.TEDY PRO POLITICKÉ LUMPY A PŘITRLUBLÉ DŮCHODCE.DŮCHODCŮM BUDE ZÁHODNO VYPLÁCET ZASLOUŽENÉ A SPRAVEDLIVÉ DŮCHODY PŘEVÁŽNĚ NA HOLÝ ZADEK B EJKOVCEM A POLITICKÉ LUMPY ODPORÁŽET NA KATOVSKÝCH MUČÍRNÁCH S BEZBŘEHOU KRUTOSTÍ.NAVÍC ZNÁRODOVAT VEŠKERÝ MAJETEK TĚCHTO VLASTIZRÁDNÝCH POLITICKÝCH RODŮ.

Anonym 90186 14.12.2016 00:12
Rumunsko, které je členem Severoatlantické aliance, hodlá kvůli rostoucí vojenské přítomnosti Ruska v oblasti Černého moře posílit svou obranu.
Prohlásil to dnes podle agentury AP rumunský ministr obrany Mihnea Motoc.
Ministr v rozhovoru, který agentuře poskytl, uvedl, že jeho země začne od příštího roku vyčleňovat na obranu dvě procenta hrubého domácího produktu, jak to NATO od svých členů žádá. Sociální demokraté, kteří tuto neděli vyhráli parlamentní volby, slíbili, že Rumunsko bude dodržovat své mezinárodní závazky.Motoc, který je členem končící technokratické vlády, poukázal na to, že ruské vojenské kapacity v Černém moři "v posledních letech podstatně zesílily". "Nevěřím, že k tomu můžete zůstat jen tak lhostejní," poznamenal.
Podle něj Severoatlantická aliance nemá v úmyslu dosáhnout rovnováhy s "vojenským růstem Ruska". "Naší myšlenkou není pustit se s nimi do zbrojních závodů," řekl ministr.

Anonym 90186 14.12.2016 00:09
Excelentní ekonomika
České stavebnictví v příštím roce klesne o 3,2 procenta, odhaduje stavební oborová asociace Euroconstruct (EC), která sdružuje 19 zemí. Ze všech členských zemí by na tom tak Česká republika byla nejhůře. Průměrný růst ve všech zemích sdružení má dosáhnout 2,1 procenta. Proti červnu letošního roku je prognóza EC pro Česko na příští rok téměř o šest procentních bodů nižší.

Anonym 90186 14.12.2016 00:07
Jedním z obviněných v aktuální kauze Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad je bývalý předseda výboru, krajský předseda ČSSD v Karlovarském kraji a starosta Chebu Petr Navrátil. Celý den je nedostupný telefon bývalého šéfa ČSSD v Ústeckém kraji Arna Fišera.

Anonym 94158 13.12.2016 23:35
Milý 90186, nejspíš jsem Tě přecenil. Možná jenom nemáš svatého doma.

Anonym 90186 13.12.2016 22:34
Pro 94158
Dle tvých příspěvků to vypadá, že tvým snem bylo žít v Sovětském svazu, ale i v roce 1986 jsme součástí Sovětského svazu nebyly. Gorbačovovi nic jiného nezbylo, protože mu docházeli chechtáčky, díky geniální fintě Reagana, který přesvědčil Rusy, že USA mají kosmické zbraně(program hvězdných válek). Ve skutečnosti USA nic takového nevlastnili, ale Rusové zbrojili jak bezhlaví a ještě si to znásobili okupací Af..ánistánu. Nyní Putler opakuje stejnou chybu jako sovětští vůdci před rozpadem Sovětského svazu. Bezhlavě zbrojí, okupuje několik zemí a ještě vede válku v Sýrii proti jejímu lidu, zatímco ruský lid živoří. Takže doba, kdy se z Ruska stane bezvýznamná středoasijská republika se zase o krok přiblížila.

Anonym 90186 13.12.2016 22:21
Pro 94158
Většina z 50 tisíc civilistů se chystá, že Alepo opustí. Není to divné, když je město "osvobozené"? Je veliká škoda, Asad věnuje tolik energie na likvidaci syrské opozice. Pokud by věnoval energii na likvidaci IS, tak by se islamisti těžko vrátili do Palmýry, kterou dobyli před několika dny. Pan Ki-mun oznámil, že existuje podezření o masakrech odcházejících civilistů ze strany Asadových hrdlořezů.

Anonym 94158 13.12.2016 21:10
Konec Sovětského Svazu nastal nástupem Gorbačeva, cca. v roce 1986. Tento pán dal najevo, že na smlouvě s Anglií, Francií a USA o sféře zájmů, tzv. jím osvobozených zemí, netrvá a dává jím volnost. V Čechách na to přišli až v roce 89. Pes setrvával u boudy, protože nevěděl, že není uvázaný.

Anonym 94158 13.12.2016 21:02
Radostná zpráva, IS byl v Alepu poražen. Dle dohody z milosti může část extremistů odejít se zbraněmi. Nerozumím. Osvoboditelé je mohou znovu potkat v Almyře, či Race. Mnoho osvobozených mužů stojí ve frontách k verbování do armády Sýrie (člen OSN). Toto jsou hrdinové. Přeji stejný úspěch i v Mosulu v Iráku.

Anonym 17847 13.12.2016 20:05
Pro 90186.Rusko je země ,která má velikou rozlohu a nesmírné zásoby surovin.Proto mu bude, s tvrdou rukou u moci, patřit budoucnost.Često má jen šestadvacet roků u moci pořádné lumpy co Česko úspěšně zbídačují.Pokud se včas mladá generace včas nezvedne ke kruté ravoluci pak za naše dluhy Němci zaberou Sudety a ostatek odkoupí Židé aby na zbytku Česka vybudovali nový stát Izrael v lepším a bezpečnějším životním prostoru a daleko od Arabů.Přitroublí Češi pak skončí podřezáni od Arabů ve stávajícím Izraeli po jejich odsunu v dobytčích vagonech do stávajícího Izraele.

Anonym 90186 13.12.2016 18:40
Zatímco se první podnikatelé už dva týdny potýkají s elektronickou evidencí tržeb (EET), aby měla finanční správa a ministerstvo financí přehled, kolik u nich občané utrácejí, finanční správa uzavřela další smlouvu se společností IBM a opět bez výběrového řízení. Za co konkrétně utratí 200 milionů korun z veřejných peněz ale občané vědět nesmí, podle finanční správy se totiž jedná o obchodní tajemství.

Anonym 90186 13.12.2016 17:18
Rusko nemůže být ani silné ani úspěšné, dokud nedokáže překonat imperiální syndrom. Donald Trump v tom Putinovi nepomůže: neslíbil obnovit velikost Ruska, ale Spojených států.

Anonym 90186 13.12.2016 17:17
Navzdory kremelské historiografii se Sovětský svaz nerozpadl 8. prosince 1991 v bělověžském hvozdu. Tam byla pouze konstatována smrt nebožtíka, která nastala mnohem dříve. Už od roku 1990 nejen pobaltské, ale také všechny ostatní svazové republiky prakticky odmítly platit Moskvě daně. Pozorně, prosím, sledujte průběh událostí! Už 11. března roku 1990 oficiálně vyhlásila nezávislost Litva. Dva dny na to se sovětská armáda pokusila zvrátit situaci v republice silou, obsadila řadu klíčových budov ve Vilniusu a zaútočila na televizní věž. Při útoku zahynulo 15 civilních obyvatel a na devět stovek jich bylo zraněno. Nikdo ze stranických nebo státních činitelů Sovětského svazu nepřevzal odpovědnost za ozbrojený zásah. Michail Gorbačov jako vždy trávil dovolenou jinde a o ničem nevěděl. Avšak ani to nebyl začátek rozpadu.
Válka o Náhorní Karabach mezi Arménskou a Ázerbajdžánskou republikou propukla už v únoru roku 1988. V dubnu dalšího roku skoro dva roky před zánikem SSR sovětská armáda pomocí ženijních rýčů potlačovala vzpouru opozice v gruzínském Tbilisi. Kdo z vás si pamatuje, proč Ruská federace slaví Den nezávislosti 12. června? No proto, že ten den roku 1990 parlament největší svazové republiky RSFSR schválil prohlášení o suverenitě. Rok poté, a pořád ještě dlouho před zánikem Sovětského svazu, byl Boris Jelcin zvolen prezidentem Ruska. Letos slavilo Rusko 26. výročí své novodobé státnosti. Sovětský svaz tudíž přetrvával ještě půldruhého roku už jen jako virtuální záležitost.
V březnu roku 1991 proběhlo v zemi první a poslední referendum o zachování SSR. Šest svazových republik z patnácti referendum zcela bojkotovalo. Moskva a Kyjev se vyjádřily proti zachování Svazu v jakékoli podobě. Poslední hřebík do rakve sovětské říše zatloukl protigorbačovský puč 19. srpna téhož roku. Pokus o svržení Gorbačova a jeho fiasko definitivně přesvědčily vedení i těch republik, které se až doposud chovaly zdrženlivě, že společné řídící orgány Svazu de facto neexistují. Obraz rozkladu dovršují ekonomická zaostalost a neadekvátní zahraniční politika neodpovídající objektivním možnostem země. Vrcholným výrazem této neadekvátnosti se stala válka v Af..ánistánu. Michail Gorbačov samozřejmě nemůže za to, že situaci nerozuměl a nebyl s to pochopit, že říše, v jejímž čele formálně stojí, je dávno neživotaschopná.
Zhruba totéž vidíme dnes stále stejně neadekvátní zahraniční politika na pozadí ekonomické slepé uličky. Ve své zahraniční politice se Rusko snaží napodobovat pozdní Sovětský svaz. Vladimír Putin si ani neuvědomuje, že když mluví o nesamozřejmých hranicích ruského státu, opakuje žertovný výrok z brežněvovských dob: Naše země má společné hranice s tím, s kým chceme my.

Anonym 90186 13.12.2016 16:29
"Nad 10 let pozabijet" takhle to bylo v Lidicich tam aspon zeny usetrili

Anonym 90186 13.12.2016 16:27
Syrské vládní jednotky za posledních 48 hodin zabily ve východním Halabu přinejmenším 82 civilistů, oznámil dnes podle agentury Reuters mluvčí vysokého komisaře OSN pro lidská práva Rupert Colville. Dodal, že podle zpráv z místa, které má OSN k dispozici, vstupují vládní vojáci do domů v bývalých povstaleckých čtvrtích a zabíjejí civilisty "na místě". Mezi oběťmi je 11 žen a 13 dětí.

Anonym 90186 13.12.2016 16:18
Mezi zadrženými v případu podezření ze zneužití evropských dotací je i bývalá hejtmanka Ústeckého kraje za ČSSD Jana Vaňhová.

Anonym 17847 13.12.2016 13:21
Převčírem měli komujniksté na UV KSČM vel,koužranikci-Filipamnoho dalšíochn soudruhů uáázali,že ujžz mají předepsanou váhu co je pro prasata.Komunisté měli po údajné revoluci tvrdě bojovat za lepší budoucnost mladé generace a nebo zalézt minimálně dva metry pod zem.Nic z tolho neudělali.Pouze vedení komunistů opruzuje národ u přeplněných koryt a oblbuje národ.

Anonym 17847 13.12.2016 13:03
Česko potřebuje co nejkrutější revoluci a vše co se po komunistech prolhali k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Důchodce,kteří svojí troubovitostí pomohli lumpům k moci a nechali Česko zbídačit a rozkrást nechat pochcípat hladem,aby nezacláněli mladé generaci v rozletu.

Anonym 17847 13.12.2016 12:47
Nyní prodávají zde vládnoucí lumpové Prazdroj Japoncům.To zbídačování Česka začalo tím hned co se po komunistech první prolhanci dostali k moci.V zájmu budoucích generací Čechů to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolalo k moci začít co nejkrutěji vybíjet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc to chce znárodňovat veškerý majetek, vlastizrádných rodů.Přitroublé důchodce,kteří lumpy volili a nechali jim Česko rozprodat a rozkrást je třeba nechat bez nějakých cirátů pochcípat hladem.Demokracie už v Česku šestadvacet roků není ,ale jen vláda vlastizrádných lumpů,které je třeba co nejkrutěji vybít.

Ovar 85845 13.12.2016 11:22
S nastupem soucasnych vylizancu do vedeni statu se demokracii efektivne vzdalujeme.Misto ni se nam tady rozleza fasismus slehnuty komunismem.

Anonym 17847 13.12.2016 10:35
Pokud má být přiznávání majetku účinné je třeba do uvedeného procesu zapojit katovské mučírny.

Anonym 94158 12.12.2016 23:33
Pokud se má v Čechách demokracie udržet, či dále sílit je nutné zrodit zákon o přiznání k majetku. Proč je tak důležitý? Tisíce nakradených miliard z minulosti mohou umožnit jejich držitelům nás vrátit do zločinů po roce 1993 a budeme čekat dalších 25 let na návrat do dnešního reálu.

Anonym 17847 12.12.2016 18:16
Všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a dodnes Česko zbídačujjí bude třeba po revoluci zpracovávat na tuhý krvavý biftek a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 12.12.2016 17:25
Advokát, který se pustil do informační války s Hradem, ve svém úsilí nepolevuje. Po dopisech, v nichž se domáhal informace, jestli je twitterový účet hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka jeho soukromým profilem, nebo na něm vystupuje jménem prezidenta Zemana, se zaměřil na manželku kancléře Vratislava Mynáře. Snaží se zjistit, jaký je mezi Kanceláří prezidenta republiky (KPR) a Alexandrou Mynářovou pracovněprávní vztah a proč má jako externistka v noci přístup na IV. nádvoří Pražského hradu.

Anonym 94158 11.12.2016 22:55
Smutné zprávy přichází z Turecka i SAR. Ta první je teror u stadionu, druhá je atentát na křesťanský chrám. Oba jsou akty nenávisti a zla. Není moudré vymýtit zlo zlem ještě horším. Je lépe hledat konsensus a smír. Hloupí redaktoři píší s pohoršením o českých občanech na Donbasu. Pravdou je, že je zločin bojovat v cizí armádě. V 30. letech odjelo mnoho Čechů do Španělska bojovat proti Hitlerovi a Frankovi. V té době to byl také zločin. Na UA se jedná o totéž, a to odpor proti fašizmu. Myslím, že OSN EU a jiné subjekty by měly najít kompromis jak zastavit vyhlazování občanů Donbasu Oděsy a pomoci jak hledat demokracii na východě Evropy.

Anonym 90186 11.12.2016 18:48
K sobotnímu teroristickému útoku u fotbalového stadionu istanbulského klubu Besiktas, při kterém zemřelo 38 lidí, se v neděli na internetu přihlásila radikální kurdská skupina Sokoli osvobození Kurdistánu (TAK), podle níž při útoku zemřeli dva její členové.

Anonym 90186 11.12.2016 18:30
navrhuji říci pravdu zaměstnancům, udělat o tom 2 hodinový pořad večer ve 20 hodin kde se zaměstnancům vysvětlí že stát si pomocí různých kliček a obezliček, obkliček a smyček, kamufláží a přímých daní a dvojího zdanění bere 60% z jejich mzdy. A myslím že situace bude vyřešena druhý den dopoledne a politici v tom budou hrát hlavní roli kdy se budou prát o sedadla ve vládním speciálu mířícím za hranice české republiky.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti