Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 450

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Avyboje 89154 08.05. 13:35
Duka nadává na lumpy z KSČM.Myslím,že v Česku bude brzo katovským mistrům jdno zda mají pod rukou kněžského lumpa nebo lumpa z KSČM.

Avyboje 89154 08.05. 11:53
Pokud se dá do spolku hnutí ANO,lumpové z ČSSD a lumpové z KSČM tak to pak chce revoluci všechen tento vlastizrádný dobytek odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 08.05. 11:45
Babiš tím,že chce na důchodech potlačovat složku zásluhovosti chce jít hlavně na ruku cikánům co jsou osmadvacet roků na podpoře.Ti si takto mnohem polepší.Babiš je lump,kterého je třeba narazit na špičku pořádně tlustého kůlu a tam nechat chcípnout.

Avyboje 89154 07.05. 18:54
Je třeba abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři už dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.Aby až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.

Anonym 81166 07.05. 17:28
Pro 94236
Vnoučátka se v budoucnu pěkně prohnou, až budou muset splácet to současné rozhazování.

Anonym 5822 07.05. 17:09
Milý demagogický dědečku 94236, nikdy jsem neřekla a nepsala, že se mám špatně. Naopak :-). Akorát se obávám ,aby díky pomatenému dědkovi na Hradě a jeho lokajům nepřijeli opět tanky z Ruska. Neboj se o mne, mám dost na to, abych mohla zajistit i svá budoucí vnoučátka. Píšeš hlouposti dědulo :-)). Důchod nepotřebuji, dám ho někdy na charitu, pošlu ti zlaťák. MZ je id..ot. Pápáá

Anonym 94236 07.05. 16:06
Milá babičko 5822, pan prezident i pan Babiš patří k nejoblíbenějším občanům a doufám, že to tak bude nadále. Žijeme v nejpříznivější době za více než tisícileté, dříve Království České, nyní demokratické republiky. Po pádu Kalouska se máme úžasně. Těším se, že už to tak zůstane. Brzy bude průměrný plat 40 tisíců. I Tobě milá babičko zvýší důchod, raduj se, budeš mít na dárky pro vnoučátka.

Anonym 5822 07.05. 14:46
94236 Hezky jsi popsal své problémy, které mne naštěstí ještě nezatěžují, a nikdy nebudou, idi..te buranský. Páápáá Nyní jdi políbit kostnatou zadel svému velkému vůdci a hlavně hodně fotek, aby se národ pobavil, bezduchý lokaji. :-))

Anonym 5822 07.05. 14:43
Patologický lhář a vlastizrádce. Měl by být souzen.

Anonym 94236 07.05. 10:05
Milá babičko 5822, pokud míváš mindráky, tak se neboj a zajdi si za specialistou. Víš, už nejsme nejmladší. Lépe je dodržovat duševní hygienu. Dobře se vyspat, netrpět nadváhou a s ohledem na stáří si zasportovat. Doporučuji Ti z Růžové hory zdolat vrchol Sněžky. Je to lepší, než něco hulit. Sportu zdar.

Smutné 5822 07.05. 07:13
Opět samý psychopat, velmi smutné.

Anonym 94236 06.05. 22:50
Panu Trumpovi velmi fandím. Jen mu nerozumím v problému držení zbraní. Třicet tisíc úmrtí v USA střelnou zbraní ročně je něco jako válka proti Vietnamu.

Anonym 94236 06.05. 22:38
Angličané tvoří vtipy na Poláky, Čechy, Slováky i Maďary. Přitom za lehký vtip umlátili řetězem českého občana. Angličtí soudci vrahy osvobodili. Asi naši občané jsou podle těchto soudců otroci a jejich pán měl ještě nedávno právo v Americe svůj majetek, tedy otroka usmrtit.

Anonym 94236 06.05. 22:31
České ekonomice se daří a podle odborných studií za čtyři roky ČR ekonomicky předstihne Itálii. Je nám dobře a hltáme podvrhy našich přátel o novičoku, chemických zbraních nepřátelských Rusů a jiné hlouposti. Velký bratr by si přál nový rok "1945" kvůli kšeftům, Angličané utratili uloupené bohatství Indie a jejich ekonomika je na nule. Paříž je díky novým přátelům z Afriky jedno velké smetiště. A my se tu hádáme mezi sebou. Chtělo by to více vnímat jiné a myslet o tom, co chceme předat svým dětem. Rozkradenou zemi?

Avyboje 89154 06.05. 14:30
Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu.Protože rozumný národ by už dávno lumpy co se po komunistech prolhali k moci vykopal a co nejkrutěji odporazil na katovských mučírnách.Přitroublým důchodcům co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat a Česko zbídačit,rozprodat a rozkrást je třeba mladou generací naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Tak dostat národ z cesty k úplné likvidaci národa Čechů.

Anonym 81166 06.05. 14:03
Výše uvedená kombinace Strnadům nevyšla a nyní se skupina, v jejímž čele fakticky stojí generál FSB Jakunin a jejímiž členy jsou i Strnadové, podle informací od zdrojů blízkých tajným službám USA a EU, snaží za pomoci konkrétních lobistů, jež mají blízké napojení na státní společnost ČEZ (se kterou je úzce spojen i Firtaš), provést podobnou operaci, tentokrát však již prostřednictvím soukromých ukrajinských společností.
Budeme doufat, že ukrajinské silové struktury i tentokrát prokáží ostražitost a nedopustí diskreditaci mezinárodní autority Ukrajiny ve prospěch putinského režimu a jeho spojenců.

Anonym 81166 06.05. 14:01
Strnadové prakticky netají své úzké (veřejné i neoficiální) styky se stávajícím kremelským režimem a jeho tajnými službami a snaží se provádět transakce na reexportu zbraní přes Ukrajinu do rizikových oblastí ve světě, kam legislativa EU a USA vývoz zbraní zakazuje. A ačkoli ukrajinským orgánům bývá často dávána za vinu slabá regulace reexportu zbraní, v tomto případě se našim silovým strukturám podařilo zabránit zneužití státních ukrajinských společností k reexportu děl DANA a tanků T-72 do Jemenu a Libye. Můžeme si představit, jaký negativní společensko-politický ohlas by pro Ukrajinu mělo, kdyby se Strnadům podařilo s pomocí zkorumpovaných úředníků dodat zbraně jménem ukrajinských státních firem do zemí, pro která platí zbrojní embargo. Jedno je jasné: Kreml by jásal a obviňoval by Ukrajinu z obchodování se zbraněmi navzdory platným zákazům EU a USA a struktury rodiny Strnadových by na tomto špinavém obchodu celkem slušně vydělaly.

Anonym 81166 06.05. 14:00
Začíná být jasné, že v České republice a na Slovensku existuje určité uskupení složené z podnikatelů, politiků a advokátů, které jedná v zájmu Kremlu a proti Ukrajině, EU, USA a NATO. Podobných skupin je však v dnešní Evropě bohužel nemálo. Čím jsou tedy zajímaví právě Strnadovi a jejich Czechoslovak Group? Otec a syn Strnadovi a jimi ovládané struktury se vyznačují mimořádnou drzostí při plánování a provádění svých operací a nepokrytým pohrdáním zákony a zájmy EU.

Anonym 81166 06.05. 13:59
A tady se náš kruh uzavírá: největším finančním sponzorem českého prezidenta Miloše Zemana je Jaroslav Strnad a jeho Czechoslovak Group. Miloš Zeman často veřejně podporuje Jaroslava Strnada a jeho aktivity. Tak například během návštěvy českého prezidenta v Rusku v listopadu 2017 byl Jaroslav Strnad VIP členem české delegace, která se účastnila oficiálních rusko-českých jednání. A peníze na podporu českého prezidenta Zemana a na realizaci své expanze v Evropě v zájmu Kremlu dostává Jaroslav Strnad od struktur, které kontroluje generál FSB Vladimir Jakunin.

Anonym 81166 06.05. 13:58
Miloš Zeman je v Evropě a vůbec na Západě znám jako Putinova loutka: v silových strukturách NATO říkají jeho kanceláři líheň ruských špionů. Miloš Zeman při každé vhodné příležitosti podporuje svého blízkého přítele generála FSB Vladimira Jakunina a je v podstatě otevřeným zastáncem politiky ruského imperialismu. Oficiální ukrajinské orgány nejednou odsoudily slova a činy českého prezidenta Miloše Zemana, který veřejně pronášel protiukrajinské názory, když například prohlásil, že Krym je původně ruské území a že nepovažuje přítomnost ruských vojsk na východě Ukrajiny za invazi nebo agresi proti Ukrajině. Kromě toho prezident Zeman aktivně maří přijetí nových sankcí a realizaci již existujících protiruských sankcí, které přijalo mezinárodní společenství.

Anonym 81166 06.05. 13:58
A odkud tedy a proč se v kauze rodiny Strnadových a v kauze Dmitrije Firtaše objevil jako advokát právě Lanny Davis? Podle informací ze zdrojů blízkých americkým tajným službám Lanny Davis již poměrně dlouho pracuje pro generála FSB Vladimira Jakunina a plní jeho nejrůznější pikantní úkoly. Lanny Davis byl například svého času advokátem známého šéfa podsvětí Sevy Mogileviče v době, kdy začal mít problémy s evropskými orgány činnými v trestním řízení. Není tajemstvím, že experti západních tajných služeb označují Mogileviče za velmi úspěšný projekt FSB, realizovaný ve střední Evropě. V současné době Lanny Davis sleduje a pokouší se řešit otázky spojené s rizikem zařazení Jakunina na sankční seznamy Západu. Právě Jakunin doporučil Strnadům i Firtašovi, aby využili služeb advokáta Lannyho Davise. Jak je vidět, ukazuje se zde hodně zajímavá spojitost.

Anonym 81166 06.05. 13:57
Czechoslovak Group oficiálně oznámila, že si na obranu svých zájmů v USA najala advokáta Lannyho Davise. Lanny Davis je známý trestněprávní advokát, který v současnosti zastupuje ukrajinského oligarchu Dmitrije Firtaše a usiluje o jeho nevydání do USA. Davis se velmi profesionálně snaží zabránit pokusům americké prokuratury o dopadení uprchlého ukrajinského oligarchy, jenž je také znám svými úzkými styky s ruskými tajnými službami. Je pozoruhodné, že Dmitrij Firtaš je historicky blízce spojen s vysokým managementem české státní společnosti ČEZ, která je dnes pod politickou ochranou českého prezidenta Miloše Zemana.

Anonym 81166 06.05. 13:56
Vzhledem ke všemu výše uvedenému začíná být pochopitelné, proč jsou evropské struktury na ochranu práva i Američané tak znepokojeni činností společností Czechoslovak Group a.s. a Retia a.s. a proč evropská média vytrvale píší o kriminálních aspektech v aktivitách Jaroslava Strnada, který byl mimochodem největším oficiálním sponzorem Miloše Zemana v nedávných prezidentských volbách v České republice. Co to má ale společného s Ukrajinou?

Anonym 81166 06.05. 13:55
Činnost otce a syna Strnadových se však neomezuje jen na využívání ruských peněz patřících generálu FSB Jakuninovi a určených k vytvoření finančního a průmyslového impéria Kremlu ve střední a východní Evropě a korumpování státního aparátu těchto zemí. V říjnu 2017 tak byla společnost Retia a.s. sponzorem a účastníkem výstavy INTERPOLITEX v Moskvě, jejímž cílem bylo pomoci ruským silovým strukturám získat celou řadu nejnovějších evropských vojenských technologií. Tuto výstavu organizovaly ruská FSB, ruské ministerstvo vnitra a Federální úřad vojsk národní gardy RF (tento úřad řídí blízký Putinův poradce Viktor Zolotov, který patřil již od počátku 90. let do blízkého okolí budoucího prezidenta RF a měl na starosti jeho osobní bezpečnost a zajišťoval Putinovi těsné kontakty s organizovanými zločineckými skupinami v Petrohradě, zejména s takzvanou Tambovskou skupinou).

Anonym 81166 06.05. 13:54
Jaroslav a Michal Strnadovi jsou úzce spjati s ruskými tajnými službami a struktury, které jim patří, včetně společnosti Retia a.s., vícekrát přijaly finanční prostředky ze zdrojů označovaných v politicky korektní Evropě jako nebezpečné, jež finančně podporují různé druhy činnosti namířené proti NATO a EU. Ve skutečnosti podle informací lidí blízkých americkým tajným službám jsou těmito nebezpečnými zdroji struktury vytvořené a kontrolované bývalým šéfem RŽD, generálem FSB Vladimirem Jakuninem, který dle informací západních tajných služeb dokázal vyvést z Ruska na účty svých zahraničních společností více než 9 miliard dolarů a v současné době se usadil spolu se svým starším synem v Londýně. A právě z těchto 9 miliard dal generál FSB Vladimir Jakunin k dispozici Alexeji Beljajevovi a rodině Strandových značné prostředky, které tito v posledních letech aktivně využívají k získávání dalších nových aktiv v klíčových sektorech ekonomiky EU a k posilování svého politického vlivu ve východní a střední Evropě pomocí osvědčených a pro Rusko tradičních nástrojů korupce a vydírání.

Anonym 81166 06.05. 13:53
Alexej Beljajev vydělal většinu svého finančního majetku na obchodech s Ruskými drahami (RŽD) díky svým úzkým stykům s generálem FSB Vladimirem Jakuninem, který stál v čele Ruských drah v letech 2005 až 2015, a také díky přímým kontaktům s Vladimirem Putinem a Dmitrijem Medveděvem. Právě na dobu, kdy RŽD vedl Vladimir Jakunin, připadá ekonomický rozmach Beljajevovy Tatravagónky a s ní spojených obchodních struktur. V letech 2008 až 2013 bylo mezi RŽD a Tatravagónkou podepsáno několik velkých dohod, které z Tatravagónky učinily největšího zahraničního výrobce a dodavatele vagónů pro Ruské dráhy.

Anonym 81166 06.05. 13:53
Vliv ruských tajných služeb na českou ekonomiku je velmi dobře znám a má dlouhou historii. Nicméně v poslední době věnují západní (evropská a americká) média zvláštní pozornost vzrůstajícímu vlivu ruské rozvědky na vojensko-průmyslový sektor České republiky. Hlavním cílem šetření příslušných evropských a amerických státních orgánů se stala česká společnost Czechoslovak Group a.s., kterou fakticky vlastní a řídí otec a syn Jaroslav Strnad a Michal Strnad. Kapitalizace společnosti Czechoslovak Group a.s. před několika lety náhle vzrostla, a to díky značným investicím ze strany společností patřících Alexeji Beljajevovi, v dnešní době jednomu z nejdůležitějších a nejvlivnějších slovenských podnikatelů, který je předsedou představenstva slovenské společnosti Tatravagónka a.s. a prezidentem slovenského Svazu strojírenského průmyslu.

Anonym 46426 05.05. 23:23
Tu dobu mněla šilhavá baba jaga ráda a hodně se ji stýská hlavně když byl u vesla Topol no ten stou velkou kládou , ta musela hezky vlhnout

Anonym 94236 05.05. 21:32
Milá babičko 5822. Máme dobrého prezidenta a snad bude dobrá i staronová vláda. Věřím, že Sobotkova mise, demise a "odmise" se již opakovat nebude. Žijeme v demokracii a právo si našlo jak obyčejného člověka, tak i movitější spoluobčany. Občané bohatnou a dobře nám tak. Už nikdy NE drancování jako v dobách Klause, Topolánka a Kalouska.

Avyboje 89154 05.05. 17:49
Než se komunisté dostali k moci tak byla veliká neúroda.To stačilo k tomu aby zde komunisté čtyřicet roků čestprácovali.Při stávajícím suchu je předpoklad ,že se situace bude opakovat,ale místo profláknutých lumpů z KSČM se dostane k moci tvrdá levice mladé generace.Na staré komunistické lumpy už nebude nikdeo zvědavý.

Avyboje 89154 05.05. 17:38
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Avyboje 89154 05.05. 12:21
Pokud má národ Čechů přežít ve stávajícím životním prostoru tak to chce krutou revoluci a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a dodnes Česko zbídačují odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Přitroublým důchodcům co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat bude nutno naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Pokud stávající lumpové u moci budou chtít cenzurou zavřít lidem ústa tak bude nejrozumnější vybíjet celé tyto vlastizrádné rody aby nemohli národu Čechů škodit ani v dalších generacích.Chce to revolucí dostat k moci pořádně na staré lumpy krutou ruku mladé generace.Takto ušetřené miliardy použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů a odkup majetku co zde vládnoucí lumpové prodali cizákům.Uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.

Avyboje 89154 05.05. 12:00
Pro 94236.Pokud se má Česko zachránit před státním bankrotem s následnou likvidací národa Čechů tak se musí národ zvednout k velice kruté revoluci a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a Česko dodnes zbíodačují odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Tato bezbřehá krutost je nutností,aby se ještě za sto roků v Česku darebáci politice obloukem vyhýbali a slušní lidé u moci mohli území Česka zachránit i pro další generace Čechů.Zatím nás to stádo lumpů co se díky troubovitosti obyčejného českého blba po komunistech prolhali k moci ženou Česko úspěšně do státního bankrotu s následným zabrání Sudet Němci a ostatek by pak skoupilo světové Židovstvo aby tak Židům zhajistilo výborné území k rozvoji jejich populace.Současný Izrael je povětšinou poušť a polopoušť.Přitroublý národ Čechů by pak v dobytčích vagonech odsunuli do současné=ho Izraele k podřezání od Arabů.Tak b ude pro Čechy končit Havlem slibovaný kapitalikstický ráj pokud se národ proti zde osmadvacet roků vládnoucím lumpům včas nezvene.Z přijímaných migrantů a cizinců na práci se může rozhodnutím EU přes noc stát ozbrojená složka,která bude Čechy násilím cpát do vagonů aby je ve stávajícím Izraeli mohli Arabové následně podřezat.Tak může také skončit Havlem slibovaný kapitalistický ráj a kapitalistická prosperita.

Smutné 5822 05.05. 07:40
Podle kardiochirurga z pražského IKEMu Jana Pirka by Zeman neměl znovu kandidovat a raději si odpočinout. Kdyby dělal jakékoliv jiné zaměstnání, tak by byl v invalidním důchodu, nebyl by schopen jej vykonávat, řekl Pirk.(31) Pochybnosti o jeho zdravotním stavu vyvraceli v srpnu 2017 prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček a šéf lékařského konzilia Martin Holcát.(32) Citace z Wikipedie!

Anonym 5822 05.05. 07:10
Zdravím všechny zdejší psychopaty, užijte si to chudáčkové , ale je lépe vyjít ven na procházku, česká země je tak nádherná. :-)) Pápáá

Anonym 94236 04.05. 22:29
No koukám, že české ekonomice se daří a podle odborných studií za čtyři roky ČR ekonomicky předstihne Itálii. Je nám dobře a hltáme podvrhy našich přátel o novičoku, chemických zbraních nepřátelských Rusů a jiné hlouposti. Velký bratr by si přál nový rok "1945" kvůli kšeftům, Angličané utratili uloupené bohatství Indie a jejich ekonomika je na nule. Paříž je díky novým přátelům z Afriky jedno velké smetiště. A my se tu hádáme mezi sebou. Chtělo by to více vnímat jiné a myslet o tom, co chceme předat svým dětem. Rozkradenou zemi?

Avyboje 89154 04.05. 18:30
Vůbec nebude na škodu pokud národ Čechů všem lumpům co se po komunistech prolhali k moci ještě letos řádně proklepne kalmuk.

Avyboje 89154 04.05. 16:01
Pokud lumpové ze současné KSČM podrží Babiše u moci pak bude nejrozumnější tento lumpácký dobytek co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.K moci je třeba dostat na staré lumpy velice krutou ruku mladé generace.

Fanda 46426  72 let 04.05. 15:27
Pro 5822 ,čaučau poznalas mně podle té šavle zubaté že? a neposr neposr ,nechci se camrat ale dneska jsem to stihl babo pihovatá

Anonym 5822 04.05. 14:01
Agáto, to je velmi hloupý příspěvek. Já se nenudím, nějaký Zeman mne nemůže rozhodit. Vždyť je tak nevýznamný, máme přece svůj život a ten můj je barevný, od Zemana neočekávám nic zajímavého, tvůj život je dle komentáře je nudný, ale můj život nikoliv. Copak náš život závisí na nějakém kr..ovi?

Anonym 5822 04.05. 13:57
Ten člověk je prostě už velmi nemocný, nemá to v hlavě v pořádku. Je to na něm i vidět. Ubližuje národu a zřejmě se tím baví, proruský putinův poskok. No, naštěstí už mu kouká parte z kapsy. Fando anonymní, jsi pouze troll, jsi nula, nic více pápáá :-)) Přebal se, už ses opět pos..l.

Anonym 46426 04.05. 13:36
A ty 5822 zalez do hnoje a radši už nemluv protože co tvůj výrok to perla šavlo zubatá

Anonym 46426 04.05. 13:32
Teď jsem si přečetl názory na pana Zemana , takže cokoliv řekne prezident tak to je vlastizrada a zesměšňování , co děláte VY , svými výroky a názory zesměšňujete prezidenta před celím světem .Pan Zeman nesmí promluvit pokud mu to nějaký mudrc co má patent na rozum nedovolí , hrajete si na vše ználky a z těch vaších sprostých tlam leze všechno jenom jméno pana Zemana neumíte vyslovit slavní dmokrati

Anonym 5822 04.05. 07:38
Vlastizrádce!

Fanda 46426  72 let 04.05. 02:29
Agáto a Agáto když se tak nudíš a nudíš tak si najdi chlapa nebo investuj do šidítka - to nešpiní ponožky a s tím smíchem , pokud nevypadá jako když se sype koks tak nikdo nic nenamítá , na tu televizi už taky přestaň čučet a jdi za klukama ti mají zvědavou kameru ta se ti určitě bude zamlouvat taky tomu říkají zobcová flétna čaučau

Anonym 81166 03.05. 12:15
Zemanův hlavní sponzor Strnad dodá ukrajinské armádě zbraně v řádu stovek milionů.

AgátaBanášov 88692  37 let 03.05. 10:34
Za vlády Miloše Zemana zažívám tu největší nudu na světě. Je to příšerná doba nudy a ještě jednou nudy. Nic není tvůrčí, nikdo mě nevtáhl do žádného programu,nikdo se nesmí smát, protože si hned Miloš Zeman myslí, že se smějeme jemu. Už se nesměju ničemu. Je tu nuda a nuda a všichni sedí a čučí na televizi.

Anonym 88243 03.05. 08:46
Za to že se máme teď celkem dobře,
na to za deset, dvacet let
tvrdě zaplatíme.
Jak to dnešní padesátníci svým
dětem vysvětlíte??

Avyboje 89154 02.05. 18:31
S Babišem jako předsedou vlády dostali zloději a oblbovatelé národa zelenou.Tak překrucují fakta,že je to na jejich roztržení prolhaných hub od ucha k uchu.Tím,že se masově zdražuje se masivně znehodnocují úspory lidí co šetří na stáří.Tímto zdražováním pouze okrádají budoucí důchodce.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku to chce dostat k moci pořádně na lumpy krutou ruku mladé generace.Na uvedené by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.Ta ruka musí být na staré lumpy co Česko zbídačili tak krutá,že pak budou staří lumpové masově velebit nebožtíka Hitlera jaký že to byl na lumpy veliký humanista oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.Ta pak zajistí zlumpačelým důchodcům takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Mladá generace pak začne splácet starými lumpy nasekané dluhy a odkupovat zpět majetek co zde po komunistech vládnoucí lumpové cizákům za hubičku rozprodali.To rozprodávání majetku Česka pokračuje dodnes.

Avyboje 89154 30.04. 16:30
Nejlepší by bylo zprovoznit dostatek katovských mučíren a tam vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje tam co nejkrutěji odporážet.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů na náhradu této zemi nadělaných škod.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti