Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Miloš Zeman diskuse strana 4300

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 08.01.2017 16:11
Unda sem, unda tam,
jenom já vždy pravdu mám!

Anonym 90186 08.01.2017 16:10
Tak kam to šoupneš teď, frajere. Vpravo dole?

Anonym 90186 08.01.2017 16:10
Lalok a Bureš nám ve světě dělají stejnou ostudu jako dřív dělal ostudu Slovákům Mečiar.Nebo spíše v Evropě,protože ve světě ty dva komoušské práskače nikdo nezná,když Lalok žvanil v OSN,tak tam sedělo asi tak 8 lidí.

Anonym 90186 08.01.2017 16:09
Předpokládám, že v brzké době se můžou občané ČR těšit již v pořadí na 4 soud usvědčující Zemana ze lhaní

Anonym 90186 08.01.2017 16:09
Prezident Miloš Zeman i nadále trvá na svých nepravdivých slovech o čínských investicích v Německu. Zeman tvrdí, že Čína je v sousední spolkové republice největším zahraničním investorem. To ovšem není pravda. Zeman v nedělním rozhovoru pro server Blesk uvedl, že pověří tiskové oddělení Hradu, aby udělalo rešerši, která jeho slova prokáže. Připustil však, že s dokazováním jeho slov to může dopadnout podobně jako v případě Ferdinanda Peroutky.

Anonym 90186 08.01.2017 13:55
Svobodná Ukrajina se už zvedá.
Zbrojní průmysl na Ukrajině se velmi rychle vzpamatoval z krize po okupaci Krymu a válce na východě země. Ukrajina je v desítce největších exportérů zbraní na světě. Kromě mohutných dodávek pro vlastní armádu zvládá vyvážet zbraně také do Thajska, Alžírska, nebo Číny.

AvybojKomouš 5822 08.01.2017 13:37
Ovce, nohsled Ovara
Studoval Arcibiskupské gymnázium v Praze,(pozn. 1) následně přešel na soukromé Ekologické gymnázium(3), kde odmaturoval. Nedokončil studia andragogiky na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze(4) a začal se věnovat žurnalistice. Byl redaktorem a parlamentním zpravodajem Haló novin,(4) později redaktorem Blesku.(5) Autor vystupující pod pseudonymem GhostBuster v únoru 2015 na serveru Echo24 uvedl, že Ovčáček za dobu působení v komunistických Haló novinách napsal za dva roky (20022004) 443 článků, které dle autora svědčí o Ovčáčkově fascinaci komunismem.(6)

Anonym 90186 08.01.2017 13:22
Lidé se nechali ovlivnit i vámi pane presidente a to mohli selským rozumem pochopit, že jste jedna ruka s Klausem a že šlo o to aby jste kryl lumpárny z let kolem roku 2tisíce. Tak proč by se lidé v Americe nedali zmanipulovat lživou propagandou z Moskvy? Podívejte se jen na české internetové stránky a kolik je zde ruských pomocníků a jak překrucují realitu a doslova vymývají mozky našim lidem. Už jsem z úst mladých lidí zaslech jak si představují co se odehrálo v roce 1968 u nás a jelikož jsem byl přímým svědkem a v ty dny jsem hodně cestoval po zemích Československa a viděl jsem co se děje a tak to mladým vysvětlovat že je to lživá propaganda bylo dosti náročné a někteří prostě nevěřili a brali si pravdu z Moskvy jak tu skutečnou. Takže zase lež z vašich úst a beru to jako zradu na nás všech z vaší strany a je jasné že se jedná o vědomou podporu Putina a vaší vlastizradu.

Anonym 90186 08.01.2017 13:17
Zeman jmenoval ministrem financí člověka, který ve chvíli jmenování nesplňoval zákonné požadavky pro jakoukoliv jmenovanou funkci. Jmenoval někoho, kdo neměl ne.ativní lustrační osvědčení. Soudruh lžiprezident porušil jasně zákon s tvrzením, že ANO bylo zvoleno občany, tedy Babiš byl zvolen občany, a že kdyby ho nejmenoval, nebylo by možno sestavit tuto koaliční vládu. Zeman tedy, aby bylo možno vládu sestavit, porušil platný lustrační zákon. Nic se nestalo. Češi trpně tolerovali, že prezident porušuje náš zákon. Stejně jako Češi mlčí k tomu, že Zeman dál podporuje Babiše, který tuto zemi řídí jako svou firmu a k jejímu prospěchu (tedy své firmy).
Profesor Höschl v nedávném rozhovoru pro magazín MF DNES naznačuje, že u Zemana postupuje jeho šílenství a že ta nemoc je zlá.Nedomnívám se, že jde o šílenství v pravém slova smyslu. Jde o chorobnou lhavost, o elitářské přesvědčení o vlastní dokonalosti, o tom, že nad něj není. Proto dál drze lže o neexistujícím Peroutkově článku, přestože soud rozhodl, že soudruh lžiprezident lhal. Proto dál ponechává ve funkci pana Mynáře, přes své dávné prohlášení o tom, že ho odvolá okamžitě, pokud nedostane bezpečnostní osvědčení. Proto je dál jeho poradcem zkrachovalý podnikatel Nejedlý, jehož Lukoil byl odsouzen k pokutě 27 miliónů korun. Proto se neobává používat veřejně slova na úrovni žumpy, ať už v souvislosti s ruskou kapelou, našimi zákony, nebo novináři.. vše jedno, ple.su se to bude líbit.
Český národ si v první přímé prezidentské volbě nezvolil lidového prezidenta. Zvolil si nesmírně šikovného manipulátora, jemuž je úplně jedno, co veřejně hájí, co prohlašuje, který absolutně vše navenek přizpůsobuje zájmům a názorům svých voličů, tedy toho nejhoršího pó.lu. Protože pouze pó.l může volit a zvolit komunistu s manýry neomezeného vládce.

Anonym 94158 08.01.2017 10:41
Myslím, že účtenková loterie by měla být neanonymní. Občan, který ukáže na zloděje by se měl podepsat. Na druhé straně by stát měl povinnost chránit identitu občana před pomstou zločinců, kteří rozkrádají daně státu.

Anonym 94158 08.01.2017 10:36
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím je začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

Anonym 94158 08.01.2017 10:34
V loňském roce se v Čechách mělo prodat 250 tisíc nových aut. Je to nový historický rekord. Občané si žijí lépe. Navýšení platů v kategorii učitelek a zdravotních sestřiček by se mělo promítnout v tržbách a následném kolotoči daní. Obě kategorie nepatří do skupiny, která by měla své peníze odvést do daňových rájů. Avizované zvyšování platů zaměstnanců napomůže stavebnímu průmyslu. Občané dosáhnou na tvrdé podmínky bank při poskytnutí hypoték.

Anonym 94158 08.01.2017 10:33
Je dobrá zpráva, že pan Trupmp si vybral odborníky na slovo vzaté. Myslím, že ti předchozí moc zkušení nebyli. S ohledem na jejich neznalost tragicky zahynul Obamův velvyslanec v Libyi. Je to velmi smutná událost.

Anonym 94158 08.01.2017 10:33
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letos i další roky vše více než LÍP!

Anonym 90186 08.01.2017 10:24
Babiš zdůraznil, že web zrušil navzdory odporu Finanční správy. Samozřejmě jim to ulehčuje práci, jako že to mají v jedné formě. Finanční správa chtěla poskytnout nějaký komfort, ale vyznělo to velice špatně.
Vzápětí ovšem ujistil čtenáře, že s koncem webu udání na EET chodit nepřestanou, protože chodily i bez formuláře. Lidi udávali a udávat budou, dodal otevřeně.
Zrušením kontroverzního webu se šéf hnutí ANO rozhodl zbavit až příliš křiklavého klacku, který na EET oprávněně používali oponenti. Zejména však proto, aby odvedl pozornost od obludné podstaty samotného a v západní Evropě nevídaného projektu, který drtivé většině poctivých podnikatelů přinese jen zvýšené náklady, administrativu a riziko zneužití dat. Nemluvě o těch, které zlikviduje.
Dokonce ani není jisté, jestli tento podivně servírovaný úkrok není jen dalším matením veřejnosti, a vlastní podstata udávání v systému EET coby veřejné kontroly, o níž hovoří Finanční správa, zůstane nedotčena. Aspoň si to myslí zakladatel portálu HlídačEET Michal Bláha, podle kterého se příliš mnoho nezmění.
Trošku méně průhledné pro novináře i veřejnost je, že tam stále jeden formulář zůstává. Formulář, ve kterém si můžete zkontrolovat, jestli máte platnou účtenku, nebo ne. A když se kouknete, jaké informace finanční správa v tomto formuláři sbírá, tak jsou totožné jako v tom bonzovacím formuláři, takže ten druhý formulář funguje naprosto stejným způsobem, prohlašuje Bláha na adresu portálu Finanční správy.
Ano, udávalo se a udávat se bude dál.

Anonym 90186 08.01.2017 10:23
Finanční správa přitom už v říjnu před spuštěním webu sdělovala zcela jasně: Možnost zkontrolovat si vydanou účtenku nebo nahlásit její nevydání by měla být funkční od 1. prosince. Podle zákona má totiž podnikatel povinnost vydat účtenku. Jestliže ji nevydá, jedná protizákonně a zákazník má tak možnost obrátit se na Finanční správu.
Minimálně od té doby se o webu hojně psalo, a pokud by se tato informace k šéfovi hnutí ANO nedostala dříve, svědčilo by to o fatálně špatné práci jeho mediální a marketingové sekce a dalších poradců, kterými je obklopen.
O tom, že ministr financí fabuluje, svědčí i jeho textová zpráva, kterou poslal redaktorovi Blesku (8. 12. 2016). Reagoval v ní na dotaz, co říká na počet anonymních udání. To číslo mě nijak neznepokojuje ani nepřekvapuje. Finanční správa zavedla formulář pro oznamování porušování zákona o EET, protože by tato podání na FS chodila různými kanály, jako jsou e-maily, stížnosti atd. Když dáte do poměru počet vydaných účtenek, kterých je k dnešnímu dni více než 19 milionů, oproti 700 upozorněním od občanů, jde o zanedbatelné číslo, bagatelizoval tehdy.
O měsíc později už pod tlakem okolí uznal, že udavačský web je jeho slovy kravina.
V rozhovoru pro Blesk (7. 1. 2017) se však bránil tomu, že by lhal. Dokonce se distancoval od inkriminované textové zprávy, kterou prý jen přeposlal. Já jsem si to ani neuvědomil, určitě to byla nějaká SMS přeposlaná z Finanční správy, určitě jsem ji ani já nepsal. Takže mi nepodsouvejte, že já lžu, na to jsem alergický. Já nelžu!

Anonym 90186 08.01.2017 10:21
Další problém nastal kolem udavačského webu provázejícího start EET. Šéf hnutí ANO znovu předvedl, že pokud se dostane do úzkých, nepomůže mu ani armáda výtečně placených marketingových mágů, kteří linkují každý jeho krok. Vykrucuje se, zamotává se do lží a polopravd a pokaždé si najde obětního beránka, protože on sám chyby nedělá. Vždy mu někdo něco zlovolně podstrčí, spáchá nepravost za jeho zády, nebo ho dokonce sprostě podrazí.
Tentokrát je v roli sabotéra úředník, který bez vědomí ministra financí vymyslel a spustil anonymní udavačský web na daňovém portálu Finanční správy. Aspoň tak znělo vysvětlení strážce státní kasy, který z EET učinil svoji vlajkovou loď a měl by ji znát do posledního nýtu.
Kritici webu od samého počátku upozorňovali na to, že tento nástroj může být zneužíván v konkurenčním boji nebo k vyřizování osobních účtů. Ministerstvo financí tyto výhrady dosud odráželo. Přitom šéf hnutí ANO si opakovaně stěžuje, že na něj neustále někdo podává anonymní trestní oznámení, a to i v Bruselu na Úřad pro boj proti podvodům (OLAF).
O tom, že udávání je u nás skutečně oblíbená kratochvíle, svědčí přes 2300 nahlášení během prvního měsíce provozu EET. Z toho dvě třetiny přes web, který ve specifickém vzorku populace získával na popularitě.
Já jsem nevěděl, že ten web vznikl. Já jsem se o tom dozvěděl z Twitteru před Vánoci, reagoval Babiš na otázku v pořadu 90" České televize (4. 1. 2017), zda věděl o jeho existenci. My jsme nechtěli vyzývat lidi, aby udávali. Úředník viděl, že tam chodí různá oznámení, tak byl vstřícný a udělal nějaký formulář. Ten úředník asi nedomyslel tu reakci veřejnosti.

Anonym 90186 08.01.2017 10:19
První letošní Babišova nepříjemnost nastala zjištěním, že hospodářská kriminálka vyšetřuje, zda se nedopustil trestného činu krácení daní. V roce 2012 nakoupil za tři miliardy korun jednokorunové dluhopisy Agrofertu. Zřejmě využil mezery v zákoně, umožňující tehdy tímto způsobem fyzickým osobám atraktivnější nákup státních dluhopisů, u kterých se nemusely danit úroky.
Dnes majitel Agrofertu vlastní tyto dluhopisy za 1,5 miliardy korun a ročně si tak přijde na 90 milionů, přičemž jen loni na daních ušetřil 13,5 milionu. Bude muset prokázat, zda všechny okolnosti nákupu proběhly v souladu se zákonem a jestli k němu použil vlastní úspory. Jinak by spáchal trestný čin.
Minimálně však zůstane pachuť, že ministr financí, který šlape živnostníkům na krk kvůli každé koruně, sám vyhledává každou skulinu, aby daně platit nemusel.

Anonym 90186 08.01.2017 10:18
Nový rok začal pro Andreje Babiše smolně. Nejprve vyšlo najevo, že je vyšetřován kvůli podezření z daňových úniků. Vzápětí předvedl další ze svých názorových obratů a zrušil udavačský web k EET, o kterém prokazatelně lhal. Vzápětí však ujišťuje, že udávat se bude dál. Problémy přehazuje na ostatní a novinářům posílá SMS, ke kterým se nehlásí.

Anonym 90186 08.01.2017 10:16
Přestože Andrej Babiš stále tvrdí, že nevěděl (nebo možná věděl) o vzniku udavačského webu k EET, jeho poradce Aleš Michl o napráskání obchodníků otevřeně hovořil už v roce 2015. Konkrétně se o něm zmíňoval, když se v říjnu 2015 zúčastnil debaty na půdě VŠE. Debata se týkala právě chystaného projektu EET. Michl tehdy uvedl, že kdyby měl možnost elektronicky napráskat nepoctivého obchodníka, hned by dal ano.

Anonym 94158 07.01.2017 23:25
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím je začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

Anonym 94158 07.01.2017 18:15
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letos i další roky vše více než LÍP!

Anonym 94158 07.01.2017 18:05
Je dobrá zpráva, že pan Trupmp si vybral odborníky na slovo vzaté. Myslím, že ti předchozí moc zkušení nebyli. S ohledem na jejich neznalost tragicky zahynul Obamův velvyslanec v Libyi. Je to velmi smutná událost.

Anonym 94158 07.01.2017 17:59
V loňském roce se v Čechách mělo prodat 250 tisíc nových aut. Je to nový historický rekord. Občané si žijí lépe. Navýšení platů v kategorii učitelek a zdravotních sestřiček by se mělo promítnout v tržbách a následném kolotoči daní. Obě kategorie nepatří do skupiny, která by měla své peníze odvést do daňových rájů. Avizované zvyšování platů zaměstnanců napomůže stavebnímu průmyslu. Občané dosáhnou na tvrdé podmínky bank při poskytnutí hypoték.

Anonym 90186 07.01.2017 17:33
Pár dnů po skončení starého roku, jak jsou k dispozici čísla, je jasné, že hnutí ANO ve svých volebních slibech nelhalo. Prostě to zařídili, že bude líp. Alespoň ministrovi financí a jeho koncernu - ale o to přece šlo!


Ten má dost, ten už nepotřebuje krást! , bylo oblíbené předvolební heslo prosťáčků, kteří odevzdávali své hlasy ve volbách Agrofertu a jeho majiteli. Zveřejněná čísla ukazují, že to heslo bylo opravdu hloupé a že to Babiš sice zařídil, ale ne pro občany této republiky. Pan velkouzenář si to zařídil pro sebe a své firmy.
Vzhledem k tomu, že je všeobecně známo, že dotace křiví ekonomiku, nešetří naše vláda při dotování dokonce ani velkých podniků. Státní dotace směrované do mlékáren, masokombinátů, konzerváren, pekáren a výroben krmiv pro dobytek zaměstnávajících 250 až 750 lidí jsou evidentně úplný nesmysl. Neomarxismus v ekonomické praxi. Přesto i na tomto nesmyslu dokázal pan ministr vydělat.Jak píše Ekonom: "Před Babišem" dával stát potravinářům na dotacích ročně kolem sto třiceti milionů korun. V roce 2015 suma se to navýšilo na více než 200 milionů, a konečně v loňském triumfálním roce dosáhly dotace velkým potravinářským firmám na 396 milionů. Necelých sto čtyři milionů korun pak v rámci těchto dotací směřovalo na dotování pana ministra, tedy do jeho Agrofertu. Nejvíce získaly Kostelecké uzeniny (devatenáct mega), pekárny Penam a Vodňanská drůbež, každá osmnáct milionů.
Celá causa by měla být poučením pro fungování našeho státu i pro média. Při každé další větší dotaci, zvýhodnění či ochraně nějakého průmyslového či zemědělského odvětví, které se bude ve vládě projednávat, by mělo být od samého počátku jasné a pregnantně vyčíslené, kolik z té dotace půjde Babišovi do Agrofertu. Výrazně to prospěje transparentnosti naší ekonomiky a pan ministr bude mít ve svých příjmech skrze dotace a subvence pořádek už od samého počátku. On totiž přece, jak je všeobecně známo, nekradně. On totiž čerpá.

Anonym 17847 07.01.2017 17:09
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek ta to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 90186 07.01.2017 17:03
Po této informaci Zemanovi s Ovčáčkem možná ztuhla ruka při honění se nad Trumpem.

Anonym 90186 07.01.2017 17:01
Budoucí prezident Spojených států Donald Trump si jako ředitele amerických tajných služeb vybral někdejšího republikánského senátora a člena senátního výboru pro rozvědky Dana Coatse. Trump v oznámení zdůraznil, že Coats prokazuje hlubokou odbornou znalost problematiky a má skvělý úsudek.
Coats má podle Trumpa neochvějnou vůdcovskou autoritu, kterou tajné služby respektují. "Není pro mě důležitějšího úkolu než udržet Ameriku v bezpečí. Aby tomu tak bylo, využiju k tomu každý nástroj, který budu mít k dispozici," uvedl Coats ve společném prohlášení s Trumpem.
O očekávané nominaci Coatse americká média informovala již ve čtvrtek, Trump ji ale oznámil až v sobotu, tedy den poté, co se sešel s představiteli tajných služeb. Ti ho seznámili se zprávou, podle které se Rusko na pokyn prezidenta Vladimira Putina snažilo ovlivnit loňské prezidentské volby v USA.Třiasedmdesátiletý Coats působil osm let ve Sněmovně reprezentantů, poté se v roce 1989 přesunul do Senátu. Na začátku tisíciletí pak za prezidenta George Bushe mladšího působil jako americký velvyslanec v Německu a po návratu do vlasti opět pokračoval v kariéře senátora. Coatsovo funkční období skončilo tento týden v úterý, kdy se funkcí ujali noví zákonodárci zvolení v listopadových volbách. V nich Coats již nekandidoval.
Coats v Senátu patřil k hlasitým kritikům Ruska a tlačil na administrativu dosluhujícího prezidenta Baracka Obamy, aby Moskvu tvrdě potrestala za anexi ukrajinského autonomního poloostrova Krym v roce 2014. Když Rusko kvůli americkým sankcím uvalilo na Spojené státy odvetná opatření, byl jejich součástí i Coats, kterému Kreml zakázal cestovat na území Ruské federace.

Anonym 17847 07.01.2017 17:00
Důchodcům je třeba za jejich většinovou troubovitost,lenost přemýšlet a pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku odebrat volební právo.Začít jim vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Pokud bude zlumpačelý důchodce proti této výplatě zaslouženého důchodu remcat,ta mu ubalit pár ran okovanou násadou od rumpáče po hubě a on remcat přestane.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.

Anonym 17847 07.01.2017 16:53
Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.Po revoluci je třeba u cenzorů vybíjet celé jejich vlastizrádné rody,protože jsou pro budoucnost národa Čechů největším nebezpečím.

Anonym 90186 07.01.2017 16:48
Za dvacet let nebude premiér České republiky šetřit ostrými slovy, až přijde řeč na výkony Sobotkovy vlády v oblasti penzí. Zvláště rozhodnutí o valorizaci důchodů v roce 2017 se bude všeobecně považovat za počátek všech potíží. Lidé v tom roce odvedli na pojistném o pět procent navíc, všechny peníze se však utratily za zvýšení průměrného důchodu o 308 korun. Schodek důchodového účtu proto zůstal mezi 25 a 30 miliardami jako v předchozím roce.
Na první pohled nejde o nic dramatického. Kdyby se to však nestalo a kdyby v tom nepokračovaly další vlády, nemusel by premiér za dvacet let drastickými úspornými kroky zachraňovat důchodový systém před pádem do nezvladatelného ročního deficitu okolo čtvrt bilionu korun. Zastavení valorizace penzí na několik let bude v roce 2035 jenom jedním z drastických opatření.
Takový katastrofický scénář vznikne, když se domyslí důsledky letošních kroků Bohuslava Sobotky a jeho ministrů v oblasti důchodů.

Anonym 17847 07.01.2017 16:46
U nasekaných dluhů Česka musí mladá generace tvrdě prosadit názor,že kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí.Proto bude třeba všechny politické strany a hnutí co se podíleli na rozprodání,zadlužení a rozkradení Česka brát jako vlastizrádné organizace a uvedené příslušníky stran a hnutí brát jako vlastizrádné zločince,které je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Držet se názoru,že kdo neuměl vládnout bez zbídačovaní Česka ta se neměl do vládnutí hnát,když se hnal tak potom za zbídačení Česka musí krutě zaplatit.

Anonym 90186 07.01.2017 16:38
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se stále více zamotává do svých slov o udavačském webu k EET. V aktuálním rozhovoru pro deník Blesk sice přiznává, že o udavačském webu věděl už v prosinci. V tom samém rozhovoru však na jiném místě tvrdí, že o zmíněném webu nevěděl.

Anonym 90186 07.01.2017 13:30
Babiš stejně jako ti živnostníčci optimalizuje daně takže vypadá před FÚ jako nuzák a nemá šanci dokázat kde ty prachy vzal ( pokud nenajde křišťálového strýce co půjčil ) Agrofert je se ziskem 3 největší firma v ČR a platí daně jako firma na 25 místě(FÚ).. Pochybuji že Babiš osobně platí horentní sumy z daně z příjmu, inu zloděj křičí chyťte zloděje

Anonym 90186 07.01.2017 13:24
Pro 94158
Reálně Češi koupili 219 235 osobních aut. Zbytek jsou přeregistrace(kupec je zahraniční občan) a účelové registrace(automobilky si uměle vylepšují výsledky).
Pokud se jedná o fyzické osoby, tak ty nakoupili loni pouze 64 780 nových automobilů. Zbytek nakupovali firmy.

Anonym 94158 07.01.2017 13:03
V loňském roce se v Čechách mělo prodat 250 tisíc nových aut. Je to nový historický rekord. Občané si žijí lépe. Navýšení platů v kategorii učitelek a zdravotních sestřiček by se mělo promítnout v tržbách a následném kolotoči daní. Obě kategorie nepatří do skupiny, která by měla své peníze odvést do daňových rájů.

Anonym 90186 07.01.2017 12:55
Tik tak, Bureš, tik tak.
Mno, na to, že je teprve 7. ledna, se ten nový rok vyvíjí nadějně.
Jen houšť a větší kapky.

Anonym 94158 07.01.2017 12:55
Dle mého názoru by policie měla řešit, kdo připravil ČR o 3 až 5 bilionů po roce 1993, a to až do roku 2013. Je velmi divné, že 1 ze stovek kauz TOP 09 a ODS, ve které šlo o kšeft za miliardu a ministr s náměstkem nesli sto milionů úplatek jiné firmě, která podala odpor proti soutěži, bylo soudy uznáno jako "KOŠÉR"?

Anonym 90186 07.01.2017 12:52
Česká ekonomika viditelně zpomaluje svůj růst již od 3. čtvrtletí 2015. Tempo růstu klesalo z vrcholu ve výši 5 % ve 2. čtvrtletí 2015 přibližně rovnoměrně až na uvedených 1,9 % růstu v zatím posledním změřeném období.
BRAVO, BABIŠI!

Anonym 94158 07.01.2017 12:48
Excelentní výsledek české ekonomiky je důkazem, že to jde i jinak, než za Kalouska a Nečase. Přebytek by měl být směrován ke snížení dluhu. Ušetřené úroky pak na infrastrukturu. Současné zvyšování platů by mělo umožnit více občanům dosáhnout na hypotéku a opět rozhýbat stavebnictví.BRAVO BABIŠ!

Anonym 90186 07.01.2017 10:40
Policie musí zjistit, kde vzal Babiš 1,5 miliardy, píše Láska
Buď Andrej Babiš prokáže, že dluhopisy zakoupil za své úspory (1,5 miliardy korun), což se zjistí jednoduše, předložením daňových přiznání, z nichž takový příjem (plus životní náklady) bude vyplývat. A pak bych zůstal u toho, že AB jen využil mezery v zákoně, ale bez trestněprávního aspektu, vysvětluje Láska i když podle něj by to byl zvláštní počin od člověka, který svoji následnou politickou kariéru postavil na tom že zařídí, aby se daně platili řádně.Já bych se ale zaměřil na otázku, zda svým jednáním nespáchal trestný čin. A myslím, že odpověď nebude složitá, prohlašuje senátor a bývalý vyšetřovatel. Buď tedy koupil Babiš dluhopisy ze svých úspor legálně. Anebo z půjčky. Pravděpodobně od Agrofertu. Nebo dokonce žádných 1,5 miliardy neexistovalo a jednalo se o fiktivní účetní operaci. V obou případech se jedná o trestný čin jak vyšitý, píše na svém FB bývalý vyšetřovatel kriminality.

Anonym 90186 07.01.2017 10:05
Kampaň, která měla ovlivnit loňské prezidentské volby v USA, nařídil ruský prezident Vladimir Putin. Jejím cílem bylo podkopat demokratický proces v zemi a pošpinit demokratickou kandidátku Hillary Clintonovou. K tomuto hodnocení dospěly americké tajné služby ve zprávě o ruském vměšování do amerických voleb, jejíž odtajněnou část v pátek večer zveřejnily.

Anonym 17847 07.01.2017 09:47
Chce to dostat revolucí k moci velice krutou ruku mladé generace,která bude svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.

Anonym 90186 06.01.2017 22:40
Jedno staré české přísloví hovoří o chlubení se cizím peřím. Ale že mu to jde! A o tom udavačském webu nevěděl, chudák. Asi jej na MF podvedli, darebové!

Anonym 90186 06.01.2017 22:40
Doma si naplánuju, že příští rok pojedu na Bahamy a bude mě to pro rodinu stát 250 tisíc korun, které ovšem nemám. Rodinný rozpočet tak bude na příští rok minus 250 tisíc Kč. Nakonec se během roku rozhodnu, že na Bahamy nepoletím, ale místo toho pojedu s rodinou jen na Macháč za 20 tisíc Kč. Kolik jsem tím v rodinném rozpočtu ušetřil?
A co z toho všeho plyne? Věřte víc číslům než hezkým slovům.

Anonym 90186 06.01.2017 22:38
A právě z toho důvodu by se přebytek neměl použít na investice, nýbrž na absolutní snížení státního dluhu.Což znamená, že se sníží náklady na obsluhu státního dluhu. Pan ministr ovšem uvádí náklady na obsluhu státního dluhu jako svoji zásluhu. Jenže ve skutečnosti je to opět souhrn tří faktorů, z nichž ani jediný jeho zásluhou není. Je to kvantitativní uvolňování Evropské centrální banky, je to kurzová intervence naší národní centrální banky a jsou to plody naší státní pokladny, která byla nastartována k 1. 1. 2013, když tam ještě nebyl. Já jsem rád, že se tímto mimořádným způsobem snižují náklady na obsluhu státního dluhu. Vydává-li to ale pan ministr za svoji zásluhu, je to poněkud úsměvné. To už je opravdu jenom propaganda.

Anonym 90186 06.01.2017 22:36
Dalšími, bohužel opět jen domnělými zásluhami, o kterých Babiš tak často a rád hovoří, jsou investice. Je to s nimi ale opravdu tak slavné, jak se nás pořád snaží přesvědčit? Když spočteme celek, tak v letošním roce vláda proinvestovala panem ministrem zmíněných 84 miliard. To je mnohem méně, než jsme investovali my v roce 2012, kdy to bylo někde kolem 112 miliard. Je to mnohem méně než v roce 2011. Vláda v roce růstu investovala mnohem méně, než jsme investovali my v době krize. Pro rok 2017 stále počítá s nižšími investicemi, než jsme my reálně investovali v době krize. To jsou veřejně dostupná čísla z otevřených zdrojů. Každý si je může ověřit. Vláda jak v letošním roce, tak v přípravě na rok příští bohužel prokázala naprostou neschopnost příslušné množství peněz proinvestovat.

Anonym 90186 06.01.2017 22:34
Od ministra financí Babiše také stále slyšíme, že konečně začal efektivně vybírať daně. Na první pohled se zdá, jako by měl pravdu, protože celková vybraná částka je skutečně větší. Jenže jako téměř ve všem, co tvrdí, i tady pan ministr spoléhá na to, že druhý pohled tomu už nikdo nevěnuje a všichni prostě uvěří, aniž by ověřili. Vyšší výběr daní totiž ještě neznamená vyšší efektivitu. Neznamená, že se vybírá účinněji a lépe, ale pouze to, že se vybírá z větší hromady.
Vyšší příjmy z daní nejsou dány efektivnějším výběrem. Jsou produktem vyššího hospodářského růstu z vyšší základny se logicky více vybere. Kdyby ministerstvo financí opravdu vybíralo daně efektivně, jak neustále tolik zdůrazňuje, vybralo by na DPH o tolik víc, o kolik stoupla spotřeba. Jestliže ovšem spotřeba jde téměř k sedmi procentům, ale DPH se vybralo víc o pouhá čtyři procenta, tak se v žádném případě efektivněji nevybírá.

Anonym 90186 06.01.2017 22:32
Největší vliv na příjmy mají peníze z Evropské unie, kterých bylo o 65 miliard víc, než vláda rozpočtovala. To je mimořádný vliv, který se vzhledem ke konci periody nebude nikdy opakovat. Ten nám gumuje celý přebytek. To je to hlavní.

Anonym 90186 06.01.2017 22:24
K tomu si přidejme třeba zákaz prodávání zboží o vybraných státních svátcích, pokud má váš obchod velkou podlahu.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti