Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 4250

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 08.01.2017 19:22
Jediná elektronická čipová karta pro 370 různých podniků městské hromadné dopravy? To chtějí nejpozději v roce 2019 zavést v Německu. S kartou by pak bylo možné bez problémů jezdit v Berlíně, Hamburku, Kolíně či Mnichově. Vedle toho vypadá pražská Lítačka či brněnská šalinkarta jako produkty z pravěku. Německá karta by pak navíc po celé zemi sloužila na pronájem aut a placení parkování.

Anonym 94158 08.01.2017 19:16
Milá 5822, máš dobrý vkus a jsi velkým příznivcem ANO. To je dobré. Myslím, že opisovat jiné, než vlastní příspěvky není slušné. Jistě jsi dobrou maminkou i babičkou, snad bývalou učitelkou. Prosím z těch uváděných 93 let si alespoň 30 uber.

Anonym 90186 08.01.2017 19:11
Pro 94158
Vládu Nečase si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb.
Pak přišli pučisté Zeman, Šlachta a Ištvan a tetrálními výstupy shodili vládu. Z celé kauzy vyšlo najevo, že Nagyová nezdanila kabelky. Stejného prohřešku se dopustila Babišova přítelkyně. I když další vláda posbírala ve sněmovně podporu, Zeman jí obstrukcemi nejmenoval a místo toho si dosadil vládu svých kamarádů. Ta ovšem nebyla vzešlá z voleb a ani neměla podporu parlamentu. Po předčasných volbách Zeman pokračoval v obstrukcích, aby udržel co nejdéle vládu svých kámošů. Když už konečně jmenoval vládu vzešlou z voleb a která měla podporu parlamentu, tak porušil zákon tím, že na post ministra financí jmenoval člověka bez lustračního osvědčení. Což je protizákonné. Základem demokracie je dodržování zákonů. A ty zcela evidentně Zeman a jeho squadra porušuje.
Ještě nám tady vyblinkáš nějaký svůj plk?

Anonym 94158 08.01.2017 19:05
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím znovu začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

Anonym 94158 08.01.2017 19:04
Myslím, že účtenková loterie by měla být neanonymní. Občan, který ukáže na zloděje by se měl podepsat. Na druhé straně by stát měl povinnost chránit identitu občana před pomstou zločinců, kteří rozkrádají daně státu.

Anonym 94158 08.01.2017 19:03
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letošní i další roky výrazně více než LÍP! Jenom si myslím, že by se vláda nemusela mezi sebou hašteřit. Vše je OK! Tady platí přísloví "když se 2 perou třetí se směje. I manželé se občas pohádají. Ti moudří doma a potichu.

Anonym 94158 08.01.2017 19:02
Milý mladý muži, 90186. Vládu si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb. Pana prezidenta zvolili občané, a to výrazným rozdílem nad druhým kandidátem. To je demokracie. Přemýšlel jsem i o prezidentském systému za velkou louží. Bylo by úžasné, kdyby vládu ČR vybral pan Zeman, a to obdobně jako pan Trump.

AvybojKomouš 5822  93 let 08.01.2017 18:43
Anonym 90186 10.11.2016 18:35
Ani 25 let nestačilo na to, aby se česká ekonomika výrazněji přiblížila Německu.
Teď si musí naopak hlídat záda.
Dotahují ji další východní státy jako Polsko nebo třeba Estonsko. Vyplývá to ze studie, jež vznikla u příležitosti dnešní konference Kam kráčíš, Česko organizované Aspen Institutem a magazínem Forbes.
České hospodářství se přitom pohybuje na hranici svých současných možností.
Posunout je výše by si vyžádalo například hlubší změny v daních a dávkách nebo větší podporu vědy a výzkumu.

Anonym 90186 10.11.2016 18:33
Ministerstvo financí musí do konce listopadu doložit, jak postupovalo v případě založení Státní pokladny Centrum sdílených služeb. Klíčový podnik zajišťující jádro elektronické evidence tržeb (EET), tedy příjem a zpracování účtenek, vznikl zkraje roku 2015 odštěpením od Státní tiskárny cenin. Zákon o státním podniku to však tehdy výslovně neumožňoval. Dokumentaci si od šéfa resortu Andreje Babiše (ANO) vyžádali poslanci z kontrolního výboru, podle kterých tak ministerstvo postupovalo v rozporu se zákonem. Pokud se jejich obavy potvrdí, mohlo by to znamenat stopku nejen pro EET, ale i projekty dalších státních podniků. Ministerstvo financí pochybení odmítá.

Anonym 90186 10.11.2016 18:32
Institut Václava Klause ve středu neskrýval nadšení z vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách s tím, že nevyhrál pouze republikánský kandidát, ale také samotný institut. Ještě v březnu letošního roku přitom český exprezident Václav Klaus označoval Trumpa za symbol naprostého zoufalství a beznaděje, s nimiž se republikánská strana dlouhodobě potýká.


Anonym 90186 10.11.2016 18:30
Kvalita českého univerzitního vzdělání upadá. V domácích poměrech pro to však žádné jasné důkazy nenajdete. Vysoké školy se sice dominantně financují z veřejných peněz, stát ale nenabízí žádné jasné a přehledné měření kvality vzdělání na jednotlivých školách. Do žebříčků vybraných fakult se sice v posledních letech pustila některá média, ani z nich však nezískáte jasný přehled, jak kvalitně vzdělaní lidé jednotlivé školy a fakulty opouštějí. Existují však mezinárodní žebříčky a studie, z nichž se ten trend dá vyčíst. Lze v nich objevit i vysvětlení, proč kvalita škol upadla.

Anonym 90186 10.11.2016 18:07
Zemřela již v roce 1996, ale její věštby děsí lidi dodnes. Slepá bulharská vědma Baba Vanga (85) totiž předpověděla teroristický útok 11. září 2001 i rozpad Evropy v podobě brexitu. Před svou smrtí ale také řekla, že Barack Obama (55) bude posledním prezidentem USA. Čeká Donalda Trumpa (70) špatný osud?
Slepá Vanga prorokovala, že 44. prezidentem Spojených států amerických bude černoch. To se splnilo. Barack Obama se jím stal. V roce 2012 byl dokonce znovu zvolen hlavou USA na další období. Teď už se ale blíží konec jeho šéfování z Bílého domu.
Nástupníkem Obamy byl zvolen Donald Trump, který porazil Hillary Clintonovou (69). Prezidentskou přísahu ale ještě nesložil a úřad nepřevzal. Schyluje se k neštěstí,... (zkráceno)<|i>

Anonym 17847 08.01.2017 18:20
Pokud si tak troubovitý národ nechá předhodit na kandidátky lumpy,tak obyčejní češí blbové ty lumpy zvolí.Demokratické to sice je,ale národ to vede k likvidaci.Proto to chce krutou revoluci a tu část národa co pomohla stávající kapitalistický svinčík nainstalovat umlčet.Proto to chce krutou revolucí dostat moci mladou generaci co by nejkrutěji všechny lumpy co se po komunistech prolhali moci co nejkrutěji odporazila na katovských mučírnách.Demokratické to sice nebude,ale bude možnost tvrdou rukou mladé generace zachránit Česko od státního bankrotu.To přitroublé stádo důchodců co pomohlo lumpům k moci bude nutno nechat vychcípat hladem.Tak omezit počet blbů co budou rozhodovat o budoucnosti Česka.

Anonym 90186 08.01.2017 18:01
Finská veřejnost usvědčila Čechy z maloměšťáctví, omezenosti a rasismu. Zatímco u nás zuří skandál kolem černocha v katalogu, Finové si za královnu krásy zvolili černošku. Ale náprava našich omezených malých českých poměrů je snadná!
Pro připomenutí: Řetězec Lídl, který již zaznamenal, že lidé mají hodně barev, zařadil do svého katalogu fotografii modelu - muže snědé pleti, černocha. Okamžitě se hlavně na sociálních sítích strhl uragán nevole a protestů, který přesvědčivě ukázal omezenost české většinové společnosti.
Naši spoluobčané doposud nezaznamenali, že v samoobsluze je zcela lhostejné, zda si krabici mléka kupuje osoba bílé, snědé, žluté či černé pleti. A tak ti naši spoluobčané rozpoutali protilidlovský rasistický hurikán, který dobře ukazuje, že jsme pořád ještě omezenou, maloměšťáckou a úzkoprsou zemí. Na Facebooku jsme se například mohli dočíst, že onen černošský model (který se evidentně živí jako model, a tudíž pracuje) je flákač, vyžírka a příživník, na kterého musí naše většinová bílá populace doplácet.Jako kdyby nám chtěli Finové nastavit zrcadlo, zvolili si v soutěži Miss Helsinki dívku, která je tmavé pleti. Černošku. Pro mne je ta volba celkem pochopitelná - typicky finská vyšisovaná barbie blondýna je ve srovnání s ženou afrického původu od pohledu chladná až frigidní. Ovšem pro českou veřejnost je finská volba stejným, ne-li větším šokem, než byl černoch v letáku. Facebook žije černoškou stejně, jako žil před pár dny černochem.
V čem spočívá tak odlišný postoj veřejnosti? Proč Finové zjevně hodnotí černochy lépe než Češi? Proč je náš národ v evropském kontextu rasisticky buranský? Odpověď je jednoduchá: Máme málo zkušenosti. Pokud se v české republice řekne černoch, představí si běžný občan zlého imigranta mužského pohlaví v nejlepším věku, který sem přichází devastovat naši kulturu. A to je potřeba změnit. Jak ukazuje finská zkušenost, veřejnost potřebuje k tomu, aby se zbavila rasismu, především zkušenost s černoškami.
A proto vyzývám ministerstvo zahraničí, aby začalo přednostně a promptně udělovat víza všem Afričankám splňující kriterium hezká holka. Pokud budeme tento typ dovozu a imigrační politiky pár let praktikovat, negativní postoj Čechů k lidem tmavé pleti zaručeně řádově poklesne.

Anonym 90186 08.01.2017 17:54
Pokud by zde fungoval prezidentský systém jako v USA, tak s největší pravděpodobností by Zeman volby nevyhrál, protože propadl v Praze. Podle amerického modelu by Praha měla nejvíce volitelů a kraje s většinovou komunistickou populací by naopak měli volitelů málo. Stejně tak prohrála Clintonová na počet volitelů. Pokud by v USA volby probíhali podle našeho systému, tak vyhrála Clintonová, protože jí volilo více voličů.

Anonym 90186 08.01.2017 17:42
Pro 94158
Vládu Nečase si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb.
Pak přišli pučisté Zeman, Šlachta a Ištvan a tetrálními výstupy shodili vládu. Z celé kauzy vyšlo najevo, že Nagyová nezdanila kabelky. Stejného prohřešku se dopustila Babišova přítelkyně. I když další vláda posbírala ve sněmovně podporu, Zeman jí obstrukcemi nejmenoval a místo toho si dosadil vládu svých kamarádů. Ta ovšem nebyla vzešlá z voleb a ani neměla podporu parlamentu. Po předčasných volbách Zeman pokračoval v obstrukcích, aby udržel co nejdéle vládu svých kámošů. Když už konečně jmenoval vládu vzešlou z voleb a která měla podporu parlamentu, tak porušil zákon tím, že na post ministra financí jmenoval člověka bez lustračního osvědčení. Což je protizákonné. Základem demokracie je dodržování zákonů. A ty zcela evidentně Zeman a jeho squadra porušuje.
Ještě nám tady vyblinkáš nějaký svůj plk?

Anonym 94158 08.01.2017 17:10
Milý mladý muži, 90186. Vládu si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb. Pana prezidenta zvolili občané, a to výrazným rozdílem nad druhým kandidátem. To je demokracie. Přemýšlel jsem i o prezidentském systému za velkou louží. Bylo by úžasné, kdyby vládu ČR vybral pan Zeman, a to obdobně jako pan Trump.

Anonym 94158 08.01.2017 17:00
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letošní i další roky výrazně více než LÍP! Jenom si myslím, že by se vláda nemusela mezi sebou hašteřit. Vše je OK! Tady platí přísloví "když se 2 perou třetí se směje. I manželé se občas pohádají. Ti moudří doma a potichu.

Anonym 17847 08.01.2017 16:18
5822 je stará rajda co nyní píše pod značkou AvybojKomouš.Při tom na internet psala,že už tam psát nebude.Revoluční bejkovec potěš její zadnici!

Anonym 90186 08.01.2017 16:12
Před chvíli jsem ho poslouchal, rozparádil se na tema co řekne Chovancovi až ho uvidí ,pač censuru nema rád.,,bud byl zase pod parou a nebo začíná stařecky žvanit..ale doslova přiváděl k smíchu..

Anonym 90186 08.01.2017 16:12
Lalok a jeho kumpán Bureš jsou- bohužel- dokonalými zástupci českého národa,to lidé tyhle dva h.jzly poslali do jejich funkcí.Dokud se Češi neodnaučí bolševickému myšlení,tak nám takové a jim podobné lidské zrůdy budou dál vládnout.

Anonym 90186 08.01.2017 16:11
Unda sem, unda tam,
jenom já vždy pravdu mám!

Anonym 90186 08.01.2017 16:10
Tak kam to šoupneš teď, frajere. Vpravo dole?

Anonym 90186 08.01.2017 16:10
Lalok a Bureš nám ve světě dělají stejnou ostudu jako dřív dělal ostudu Slovákům Mečiar.Nebo spíše v Evropě,protože ve světě ty dva komoušské práskače nikdo nezná,když Lalok žvanil v OSN,tak tam sedělo asi tak 8 lidí.

Anonym 90186 08.01.2017 16:09
Předpokládám, že v brzké době se můžou občané ČR těšit již v pořadí na 4 soud usvědčující Zemana ze lhaní

Anonym 90186 08.01.2017 16:09
Prezident Miloš Zeman i nadále trvá na svých nepravdivých slovech o čínských investicích v Německu. Zeman tvrdí, že Čína je v sousední spolkové republice největším zahraničním investorem. To ovšem není pravda. Zeman v nedělním rozhovoru pro server Blesk uvedl, že pověří tiskové oddělení Hradu, aby udělalo rešerši, která jeho slova prokáže. Připustil však, že s dokazováním jeho slov to může dopadnout podobně jako v případě Ferdinanda Peroutky.

Anonym 90186 08.01.2017 13:55
Svobodná Ukrajina se už zvedá.
Zbrojní průmysl na Ukrajině se velmi rychle vzpamatoval z krize po okupaci Krymu a válce na východě země. Ukrajina je v desítce největších exportérů zbraní na světě. Kromě mohutných dodávek pro vlastní armádu zvládá vyvážet zbraně také do Thajska, Alžírska, nebo Číny.

AvybojKomouš 5822 08.01.2017 13:37
Ovce, nohsled Ovara
Studoval Arcibiskupské gymnázium v Praze,(pozn. 1) následně přešel na soukromé Ekologické gymnázium(3), kde odmaturoval. Nedokončil studia andragogiky na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze(4) a začal se věnovat žurnalistice. Byl redaktorem a parlamentním zpravodajem Haló novin,(4) později redaktorem Blesku.(5) Autor vystupující pod pseudonymem GhostBuster v únoru 2015 na serveru Echo24 uvedl, že Ovčáček za dobu působení v komunistických Haló novinách napsal za dva roky (20022004) 443 článků, které dle autora svědčí o Ovčáčkově fascinaci komunismem.(6)

Anonym 90186 08.01.2017 13:22
Lidé se nechali ovlivnit i vámi pane presidente a to mohli selským rozumem pochopit, že jste jedna ruka s Klausem a že šlo o to aby jste kryl lumpárny z let kolem roku 2tisíce. Tak proč by se lidé v Americe nedali zmanipulovat lživou propagandou z Moskvy? Podívejte se jen na české internetové stránky a kolik je zde ruských pomocníků a jak překrucují realitu a doslova vymývají mozky našim lidem. Už jsem z úst mladých lidí zaslech jak si představují co se odehrálo v roce 1968 u nás a jelikož jsem byl přímým svědkem a v ty dny jsem hodně cestoval po zemích Československa a viděl jsem co se děje a tak to mladým vysvětlovat že je to lživá propaganda bylo dosti náročné a někteří prostě nevěřili a brali si pravdu z Moskvy jak tu skutečnou. Takže zase lež z vašich úst a beru to jako zradu na nás všech z vaší strany a je jasné že se jedná o vědomou podporu Putina a vaší vlastizradu.

Anonym 90186 08.01.2017 13:17
Zeman jmenoval ministrem financí člověka, který ve chvíli jmenování nesplňoval zákonné požadavky pro jakoukoliv jmenovanou funkci. Jmenoval někoho, kdo neměl ne.ativní lustrační osvědčení. Soudruh lžiprezident porušil jasně zákon s tvrzením, že ANO bylo zvoleno občany, tedy Babiš byl zvolen občany, a že kdyby ho nejmenoval, nebylo by možno sestavit tuto koaliční vládu. Zeman tedy, aby bylo možno vládu sestavit, porušil platný lustrační zákon. Nic se nestalo. Češi trpně tolerovali, že prezident porušuje náš zákon. Stejně jako Češi mlčí k tomu, že Zeman dál podporuje Babiše, který tuto zemi řídí jako svou firmu a k jejímu prospěchu (tedy své firmy).
Profesor Höschl v nedávném rozhovoru pro magazín MF DNES naznačuje, že u Zemana postupuje jeho šílenství a že ta nemoc je zlá.Nedomnívám se, že jde o šílenství v pravém slova smyslu. Jde o chorobnou lhavost, o elitářské přesvědčení o vlastní dokonalosti, o tom, že nad něj není. Proto dál drze lže o neexistujícím Peroutkově článku, přestože soud rozhodl, že soudruh lžiprezident lhal. Proto dál ponechává ve funkci pana Mynáře, přes své dávné prohlášení o tom, že ho odvolá okamžitě, pokud nedostane bezpečnostní osvědčení. Proto je dál jeho poradcem zkrachovalý podnikatel Nejedlý, jehož Lukoil byl odsouzen k pokutě 27 miliónů korun. Proto se neobává používat veřejně slova na úrovni žumpy, ať už v souvislosti s ruskou kapelou, našimi zákony, nebo novináři.. vše jedno, ple.su se to bude líbit.
Český národ si v první přímé prezidentské volbě nezvolil lidového prezidenta. Zvolil si nesmírně šikovného manipulátora, jemuž je úplně jedno, co veřejně hájí, co prohlašuje, který absolutně vše navenek přizpůsobuje zájmům a názorům svých voličů, tedy toho nejhoršího pó.lu. Protože pouze pó.l může volit a zvolit komunistu s manýry neomezeného vládce.

Anonym 94158 08.01.2017 10:41
Myslím, že účtenková loterie by měla být neanonymní. Občan, který ukáže na zloděje by se měl podepsat. Na druhé straně by stát měl povinnost chránit identitu občana před pomstou zločinců, kteří rozkrádají daně státu.

Anonym 94158 08.01.2017 10:36
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím je začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

Anonym 94158 08.01.2017 10:34
V loňském roce se v Čechách mělo prodat 250 tisíc nových aut. Je to nový historický rekord. Občané si žijí lépe. Navýšení platů v kategorii učitelek a zdravotních sestřiček by se mělo promítnout v tržbách a následném kolotoči daní. Obě kategorie nepatří do skupiny, která by měla své peníze odvést do daňových rájů. Avizované zvyšování platů zaměstnanců napomůže stavebnímu průmyslu. Občané dosáhnou na tvrdé podmínky bank při poskytnutí hypoték.

Anonym 94158 08.01.2017 10:33
Je dobrá zpráva, že pan Trupmp si vybral odborníky na slovo vzaté. Myslím, že ti předchozí moc zkušení nebyli. S ohledem na jejich neznalost tragicky zahynul Obamův velvyslanec v Libyi. Je to velmi smutná událost.

Anonym 94158 08.01.2017 10:33
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letos i další roky vše více než LÍP!

Anonym 90186 08.01.2017 10:24
Babiš zdůraznil, že web zrušil navzdory odporu Finanční správy. Samozřejmě jim to ulehčuje práci, jako že to mají v jedné formě. Finanční správa chtěla poskytnout nějaký komfort, ale vyznělo to velice špatně.
Vzápětí ovšem ujistil čtenáře, že s koncem webu udání na EET chodit nepřestanou, protože chodily i bez formuláře. Lidi udávali a udávat budou, dodal otevřeně.
Zrušením kontroverzního webu se šéf hnutí ANO rozhodl zbavit až příliš křiklavého klacku, který na EET oprávněně používali oponenti. Zejména však proto, aby odvedl pozornost od obludné podstaty samotného a v západní Evropě nevídaného projektu, který drtivé většině poctivých podnikatelů přinese jen zvýšené náklady, administrativu a riziko zneužití dat. Nemluvě o těch, které zlikviduje.
Dokonce ani není jisté, jestli tento podivně servírovaný úkrok není jen dalším matením veřejnosti, a vlastní podstata udávání v systému EET coby veřejné kontroly, o níž hovoří Finanční správa, zůstane nedotčena. Aspoň si to myslí zakladatel portálu HlídačEET Michal Bláha, podle kterého se příliš mnoho nezmění.
Trošku méně průhledné pro novináře i veřejnost je, že tam stále jeden formulář zůstává. Formulář, ve kterém si můžete zkontrolovat, jestli máte platnou účtenku, nebo ne. A když se kouknete, jaké informace finanční správa v tomto formuláři sbírá, tak jsou totožné jako v tom bonzovacím formuláři, takže ten druhý formulář funguje naprosto stejným způsobem, prohlašuje Bláha na adresu portálu Finanční správy.
Ano, udávalo se a udávat se bude dál.

Anonym 90186 08.01.2017 10:23
Finanční správa přitom už v říjnu před spuštěním webu sdělovala zcela jasně: Možnost zkontrolovat si vydanou účtenku nebo nahlásit její nevydání by měla být funkční od 1. prosince. Podle zákona má totiž podnikatel povinnost vydat účtenku. Jestliže ji nevydá, jedná protizákonně a zákazník má tak možnost obrátit se na Finanční správu.
Minimálně od té doby se o webu hojně psalo, a pokud by se tato informace k šéfovi hnutí ANO nedostala dříve, svědčilo by to o fatálně špatné práci jeho mediální a marketingové sekce a dalších poradců, kterými je obklopen.
O tom, že ministr financí fabuluje, svědčí i jeho textová zpráva, kterou poslal redaktorovi Blesku (8. 12. 2016). Reagoval v ní na dotaz, co říká na počet anonymních udání. To číslo mě nijak neznepokojuje ani nepřekvapuje. Finanční správa zavedla formulář pro oznamování porušování zákona o EET, protože by tato podání na FS chodila různými kanály, jako jsou e-maily, stížnosti atd. Když dáte do poměru počet vydaných účtenek, kterých je k dnešnímu dni více než 19 milionů, oproti 700 upozorněním od občanů, jde o zanedbatelné číslo, bagatelizoval tehdy.
O měsíc později už pod tlakem okolí uznal, že udavačský web je jeho slovy kravina.
V rozhovoru pro Blesk (7. 1. 2017) se však bránil tomu, že by lhal. Dokonce se distancoval od inkriminované textové zprávy, kterou prý jen přeposlal. Já jsem si to ani neuvědomil, určitě to byla nějaká SMS přeposlaná z Finanční správy, určitě jsem ji ani já nepsal. Takže mi nepodsouvejte, že já lžu, na to jsem alergický. Já nelžu!

Anonym 90186 08.01.2017 10:21
Další problém nastal kolem udavačského webu provázejícího start EET. Šéf hnutí ANO znovu předvedl, že pokud se dostane do úzkých, nepomůže mu ani armáda výtečně placených marketingových mágů, kteří linkují každý jeho krok. Vykrucuje se, zamotává se do lží a polopravd a pokaždé si najde obětního beránka, protože on sám chyby nedělá. Vždy mu někdo něco zlovolně podstrčí, spáchá nepravost za jeho zády, nebo ho dokonce sprostě podrazí.
Tentokrát je v roli sabotéra úředník, který bez vědomí ministra financí vymyslel a spustil anonymní udavačský web na daňovém portálu Finanční správy. Aspoň tak znělo vysvětlení strážce státní kasy, který z EET učinil svoji vlajkovou loď a měl by ji znát do posledního nýtu.
Kritici webu od samého počátku upozorňovali na to, že tento nástroj může být zneužíván v konkurenčním boji nebo k vyřizování osobních účtů. Ministerstvo financí tyto výhrady dosud odráželo. Přitom šéf hnutí ANO si opakovaně stěžuje, že na něj neustále někdo podává anonymní trestní oznámení, a to i v Bruselu na Úřad pro boj proti podvodům (OLAF).
O tom, že udávání je u nás skutečně oblíbená kratochvíle, svědčí přes 2300 nahlášení během prvního měsíce provozu EET. Z toho dvě třetiny přes web, který ve specifickém vzorku populace získával na popularitě.
Já jsem nevěděl, že ten web vznikl. Já jsem se o tom dozvěděl z Twitteru před Vánoci, reagoval Babiš na otázku v pořadu 90" České televize (4. 1. 2017), zda věděl o jeho existenci. My jsme nechtěli vyzývat lidi, aby udávali. Úředník viděl, že tam chodí různá oznámení, tak byl vstřícný a udělal nějaký formulář. Ten úředník asi nedomyslel tu reakci veřejnosti.

Anonym 90186 08.01.2017 10:19
První letošní Babišova nepříjemnost nastala zjištěním, že hospodářská kriminálka vyšetřuje, zda se nedopustil trestného činu krácení daní. V roce 2012 nakoupil za tři miliardy korun jednokorunové dluhopisy Agrofertu. Zřejmě využil mezery v zákoně, umožňující tehdy tímto způsobem fyzickým osobám atraktivnější nákup státních dluhopisů, u kterých se nemusely danit úroky.
Dnes majitel Agrofertu vlastní tyto dluhopisy za 1,5 miliardy korun a ročně si tak přijde na 90 milionů, přičemž jen loni na daních ušetřil 13,5 milionu. Bude muset prokázat, zda všechny okolnosti nákupu proběhly v souladu se zákonem a jestli k němu použil vlastní úspory. Jinak by spáchal trestný čin.
Minimálně však zůstane pachuť, že ministr financí, který šlape živnostníkům na krk kvůli každé koruně, sám vyhledává každou skulinu, aby daně platit nemusel.

Anonym 90186 08.01.2017 10:18
Nový rok začal pro Andreje Babiše smolně. Nejprve vyšlo najevo, že je vyšetřován kvůli podezření z daňových úniků. Vzápětí předvedl další ze svých názorových obratů a zrušil udavačský web k EET, o kterém prokazatelně lhal. Vzápětí však ujišťuje, že udávat se bude dál. Problémy přehazuje na ostatní a novinářům posílá SMS, ke kterým se nehlásí.

Anonym 90186 08.01.2017 10:16
Přestože Andrej Babiš stále tvrdí, že nevěděl (nebo možná věděl) o vzniku udavačského webu k EET, jeho poradce Aleš Michl o napráskání obchodníků otevřeně hovořil už v roce 2015. Konkrétně se o něm zmíňoval, když se v říjnu 2015 zúčastnil debaty na půdě VŠE. Debata se týkala právě chystaného projektu EET. Michl tehdy uvedl, že kdyby měl možnost elektronicky napráskat nepoctivého obchodníka, hned by dal ano.

Anonym 94158 07.01.2017 23:25
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím je začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

Anonym 94158 07.01.2017 18:15
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letos i další roky vše více než LÍP!

Anonym 94158 07.01.2017 18:05
Je dobrá zpráva, že pan Trupmp si vybral odborníky na slovo vzaté. Myslím, že ti předchozí moc zkušení nebyli. S ohledem na jejich neznalost tragicky zahynul Obamův velvyslanec v Libyi. Je to velmi smutná událost.

Anonym 94158 07.01.2017 17:59
V loňském roce se v Čechách mělo prodat 250 tisíc nových aut. Je to nový historický rekord. Občané si žijí lépe. Navýšení platů v kategorii učitelek a zdravotních sestřiček by se mělo promítnout v tržbách a následném kolotoči daní. Obě kategorie nepatří do skupiny, která by měla své peníze odvést do daňových rájů. Avizované zvyšování platů zaměstnanců napomůže stavebnímu průmyslu. Občané dosáhnou na tvrdé podmínky bank při poskytnutí hypoték.

Anonym 90186 07.01.2017 17:33
Pár dnů po skončení starého roku, jak jsou k dispozici čísla, je jasné, že hnutí ANO ve svých volebních slibech nelhalo. Prostě to zařídili, že bude líp. Alespoň ministrovi financí a jeho koncernu - ale o to přece šlo!


Ten má dost, ten už nepotřebuje krást! , bylo oblíbené předvolební heslo prosťáčků, kteří odevzdávali své hlasy ve volbách Agrofertu a jeho majiteli. Zveřejněná čísla ukazují, že to heslo bylo opravdu hloupé a že to Babiš sice zařídil, ale ne pro občany této republiky. Pan velkouzenář si to zařídil pro sebe a své firmy.
Vzhledem k tomu, že je všeobecně známo, že dotace křiví ekonomiku, nešetří naše vláda při dotování dokonce ani velkých podniků. Státní dotace směrované do mlékáren, masokombinátů, konzerváren, pekáren a výroben krmiv pro dobytek zaměstnávajících 250 až 750 lidí jsou evidentně úplný nesmysl. Neomarxismus v ekonomické praxi. Přesto i na tomto nesmyslu dokázal pan ministr vydělat.Jak píše Ekonom: "Před Babišem" dával stát potravinářům na dotacích ročně kolem sto třiceti milionů korun. V roce 2015 suma se to navýšilo na více než 200 milionů, a konečně v loňském triumfálním roce dosáhly dotace velkým potravinářským firmám na 396 milionů. Necelých sto čtyři milionů korun pak v rámci těchto dotací směřovalo na dotování pana ministra, tedy do jeho Agrofertu. Nejvíce získaly Kostelecké uzeniny (devatenáct mega), pekárny Penam a Vodňanská drůbež, každá osmnáct milionů.
Celá causa by měla být poučením pro fungování našeho státu i pro média. Při každé další větší dotaci, zvýhodnění či ochraně nějakého průmyslového či zemědělského odvětví, které se bude ve vládě projednávat, by mělo být od samého počátku jasné a pregnantně vyčíslené, kolik z té dotace půjde Babišovi do Agrofertu. Výrazně to prospěje transparentnosti naší ekonomiky a pan ministr bude mít ve svých příjmech skrze dotace a subvence pořádek už od samého počátku. On totiž přece, jak je všeobecně známo, nekradně. On totiž čerpá.

Anonym 17847 07.01.2017 17:09
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek ta to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 90186 07.01.2017 17:03
Po této informaci Zemanovi s Ovčáčkem možná ztuhla ruka při honění se nad Trumpem.

Anonym 90186 07.01.2017 17:01
Budoucí prezident Spojených států Donald Trump si jako ředitele amerických tajných služeb vybral někdejšího republikánského senátora a člena senátního výboru pro rozvědky Dana Coatse. Trump v oznámení zdůraznil, že Coats prokazuje hlubokou odbornou znalost problematiky a má skvělý úsudek.
Coats má podle Trumpa neochvějnou vůdcovskou autoritu, kterou tajné služby respektují. "Není pro mě důležitějšího úkolu než udržet Ameriku v bezpečí. Aby tomu tak bylo, využiju k tomu každý nástroj, který budu mít k dispozici," uvedl Coats ve společném prohlášení s Trumpem.
O očekávané nominaci Coatse americká média informovala již ve čtvrtek, Trump ji ale oznámil až v sobotu, tedy den poté, co se sešel s představiteli tajných služeb. Ti ho seznámili se zprávou, podle které se Rusko na pokyn prezidenta Vladimira Putina snažilo ovlivnit loňské prezidentské volby v USA.Třiasedmdesátiletý Coats působil osm let ve Sněmovně reprezentantů, poté se v roce 1989 přesunul do Senátu. Na začátku tisíciletí pak za prezidenta George Bushe mladšího působil jako americký velvyslanec v Německu a po návratu do vlasti opět pokračoval v kariéře senátora. Coatsovo funkční období skončilo tento týden v úterý, kdy se funkcí ujali noví zákonodárci zvolení v listopadových volbách. V nich Coats již nekandidoval.
Coats v Senátu patřil k hlasitým kritikům Ruska a tlačil na administrativu dosluhujícího prezidenta Baracka Obamy, aby Moskvu tvrdě potrestala za anexi ukrajinského autonomního poloostrova Krym v roce 2014. Když Rusko kvůli americkým sankcím uvalilo na Spojené státy odvetná opatření, byl jejich součástí i Coats, kterému Kreml zakázal cestovat na území Ruské federace.

Anonym 17847 07.01.2017 17:00
Důchodcům je třeba za jejich většinovou troubovitost,lenost přemýšlet a pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku odebrat volební právo.Začít jim vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Pokud bude zlumpačelý důchodce proti této výplatě zaslouženého důchodu remcat,ta mu ubalit pár ran okovanou násadou od rumpáče po hubě a on remcat přestane.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.

Anonym 17847 07.01.2017 16:53
Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.Po revoluci je třeba u cenzorů vybíjet celé jejich vlastizrádné rody,protože jsou pro budoucnost národa Čechů největším nebezpečím.

Anonym 90186 07.01.2017 16:48
Za dvacet let nebude premiér České republiky šetřit ostrými slovy, až přijde řeč na výkony Sobotkovy vlády v oblasti penzí. Zvláště rozhodnutí o valorizaci důchodů v roce 2017 se bude všeobecně považovat za počátek všech potíží. Lidé v tom roce odvedli na pojistném o pět procent navíc, všechny peníze se však utratily za zvýšení průměrného důchodu o 308 korun. Schodek důchodového účtu proto zůstal mezi 25 a 30 miliardami jako v předchozím roce.
Na první pohled nejde o nic dramatického. Kdyby se to však nestalo a kdyby v tom nepokračovaly další vlády, nemusel by premiér za dvacet let drastickými úspornými kroky zachraňovat důchodový systém před pádem do nezvladatelného ročního deficitu okolo čtvrt bilionu korun. Zastavení valorizace penzí na několik let bude v roce 2035 jenom jedním z drastických opatření.
Takový katastrofický scénář vznikne, když se domyslí důsledky letošních kroků Bohuslava Sobotky a jeho ministrů v oblasti důchodů.

Anonym 17847 07.01.2017 16:46
U nasekaných dluhů Česka musí mladá generace tvrdě prosadit názor,že kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí.Proto bude třeba všechny politické strany a hnutí co se podíleli na rozprodání,zadlužení a rozkradení Česka brát jako vlastizrádné organizace a uvedené příslušníky stran a hnutí brát jako vlastizrádné zločince,které je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Držet se názoru,že kdo neuměl vládnout bez zbídačovaní Česka ta se neměl do vládnutí hnát,když se hnal tak potom za zbídačení Česka musí krutě zaplatit.

Anonym 90186 07.01.2017 16:38
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se stále více zamotává do svých slov o udavačském webu k EET. V aktuálním rozhovoru pro deník Blesk sice přiznává, že o udavačském webu věděl už v prosinci. V tom samém rozhovoru však na jiném místě tvrdí, že o zmíněném webu nevěděl.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti