Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 4150

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 94159 19.01.2017 22:12
Nejde o žádnou integraci muslimů do evropských struktur,naopak jde o to,jak důsledně a beze zbytku vykořenit tuto neintegrovatelnou chátru mimo evropský prostor.Podobný distrikt by měly zachovat i USA,pakliže křesťansko-židovská populace a její kultůra chtějí přežít.Pořady na toto téma (Máte slovo s MJ)nošení dikábu) je akorát ztráta času a peněz.

Anonym 94158 18.01.2017 21:28
Na Novinkách uvádí, že stopy diskreditace pana Forejta vedou do rezortu pana Hermana. Je také možné, že ptáček neví, co jeho banda činí? Sňatky z rozumu s lidovci asi nebylo to pravé ořechové.

Anonym 17847 18.01.2017 17:24
Zde vládnoucí dobytek reklamou ujišťuje národ,že je normální se dlužit.Proto se bezhlavě zadlužují občané i stát a přitroublí lidé nadále čekají,že přijdou Havlem slibované krásné kapitalistické ztítřky.To,že uvedené je cesta Česka k úplné likvidaci národa,to většina českých blbů zatím nechápe.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je za jejich troubovitost po vítězné válce odsunout na Sibiř.Dnes tam Rusové Čechy nepustí,takže po státním bankrotu Česka je šance pouze na odsun Čechů do stávajícího Izraele k odporažení od Arabů.Sudety by za dluhy Česka zabrali Němci a ostatek skoupili Židé aby na zbytku Česka vybudovali nový stát Izrael.Jak Němcům,tak Židům by Češi co jsou nyní v Česku jedině překáželi,takže jejich odsun by byl na programu dne.

Anonym 17847 16.01.2017 19:27
Zde vládnoucí lumpové při stávající nezaměstnanosti sem chtějí tahat na práci Ukrajince.Komunisté to byli machři,ti uměli najít práci každému,kdo nechtěl makat,toho zavřeli.Zde vládnoucí lumpové ženou národ Čechů do likvidace.Proto potřebují na katovských mučírnách co nejkrujtěji odporazit za vlastizradu a znárodnit veškerý majetek jejich vlastizrádných rodů.

Láďa 18519  60 let 16.01.2017 14:13
Čest práci pane Zeman-vemte klacek a žeňte grázla Ováčka a toho podvodníka bez prověrky z hradu k lopatě.Volil jsem vás a ne ty podvodníky, jsou hamba národa,Děkuju

Anonym 17847 16.01.2017 13:29
Scénář budoucí volby prezidenta v Česku už nadčasově popsal Jaroslav Hašek v povídce o volbě obecního ponocného.V této povídce starosta před volbou upozorňuje radní,že volba to bude těžká protože co se týče kandidátů tak je to jeden větší syčák než druhý.

Anonym 17847 16.01.2017 13:22
I když má Česko skoro deset milionů lidí,tak sehnat na funkci prezidenta slušného člověka bude velký problém.Lumpů co touží po dobře placeném korytu bude sice dost,ale slušný člověk ,když uvidí tu přesilu lumpů proti slušným lidem se o toto místo raději ucházet nebude.Chce to krutou revoluci,aby nejprve Česko od lumpů vyčistila.

Anonym 17847 16.01.2017 09:56
Zase cizinci v Česku skupují zde nemovitosti.Prostě cíl zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů zůstává stále stejný,chtějí co nejvíce rozprodat a zadlužit Česko,aby ho pak zašmelili mezi Němce a Židy.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a všechny vlastizrádné lumpy co Česko zbídačují odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách a navíc znárodňovat veškerý mejetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 15.01.2017 11:09
Chce to v Česku krutou revoluci a všechen vlastizrádný dobytek co se po komunistech prolhal moci a dodnes národ zbídačuje odporážet co nejkrutěji na katovsých mučírnách a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 15.01.2017 11:05
Zase zde vládní dobytek cenzuruje.Když je Zeman proti cenzuře,tak by si zde měl udělat pořádek.U cenzorů bude třeba po revoluci vybíjet celé vlastizrádné rody,protože toto lumpáctví je pro národ Čechů velkým nebezpečím.

Anonym 90186 14.01.2017 21:33
Státní Čepro najelo na Babišovu bionaftu. Agrofert s firmami Preol a Primagra v minulém roce ovládl její dodávky do strategického státního podniku, podřízeného ministerstvu financí.
V roce 2013, než se Andrej Babiš stal vicepremiérem a ministrem financí, se jeho Agrofert podílel na celkovém nákupu bionafty pro Čepro 44 procenty. Vloni to bylo bezmála už 69 procent, což je nárůst o více než polovinu. Aktuální údaj za rok 2016 získal týdeník Ekonom od společnosti Čepro.
"Od dodavatelů, s nimiž máme uzavřené rámcové smlouvy, nakupujeme biopaliva na základě nejvýhodnější ceny," uvádí mluvčí Čepra Lenka Svobodová. Z přehledu, který poskytla Ekonomu, vyplývá, že lovosický Preol vloni dodal největšímu distributorovi pohonných hmot 62 procent z celkového nákupu bionafty. Rok předtím to bylo necelých 45 procent. Milínská Primagra, menší Babišův výrobce bionafty, v uplynulém roce dodala Čepru dalších bezmála sedm procent.
Preol a Primagra jsou jedinými tuzemskými výrobci bionafty pro státní Čepro. Do začátku roku 2014 jim byla konkurencí ještě ústecká Kratolia. Po zásahu Daňové kobry ovšem fabrika v areálu bývalé Setuzy s výrobou skončila.
Významným obchodním partnerem státního Čepra je také společnost Ethanol Energy ze skupiny Agrofert. Zásobuje ho bioetanolem, přimíchávaným do benzinu. Rok předtím, než Andrej Babiš nastoupil na ministerstvo financí, se jeho Ethanol Energy na celkovém nákupu bioetanolu pro Čepro účastnil 21 procenty. V uplynulých třech letech se jeho podíl pohyboval mezi 32 a 36 procenty.

Anonym 94158 14.01.2017 15:55
Většina občanů si oddechla po vítězství pana Trumpa. Co vedlo k jeho vítězství? Jasný a přímočarý tah na branku. I ekonomika USA radostí poskočila. A co preference? Feministky nutily své partnery k podpoře madam, která má problém s elektronickou. Muži jim to odkývali a dělali si své. Je to asi vzpoura mužů a dobrá. Nejspíš je děsilo, co by madam mohla činit s červeným tlačítkem. Konec dobrý, všechno dobré.

Anonym 90186 14.01.2017 13:58
Donald Trump riskuje otevřenou válku s Čínou, pokud nepřehodnotí svůj postoj k situaci v Jihočínském moři, napsal čínský státní list China Daily. Tomu se nelíbí projev pravděpodobného budoucího ministra zahraničí USA Rexe Tillersona, který asijské mocnosti pohrozil zamezením přístupu k některým ostrovům v této strategické oblasti.

Anonym 90186 14.01.2017 13:57
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) nechápe snahu prezidenta Miloše Zemana zabránit platnosti zákona o střetu zájmů. Hlava státu by prý měla přestat prosazovat zájmy miliardářů a raději se zaměřit na podporu dolních deseti milionů občanů, tak jak Zeman sliboval ve své volební kampani. Sobotkovi se příliš nelíbí ani snaha vicepremiéra Andreje Babiše převést svůj majetek na svěřenský fond, více by prý ocenil, kdyby se ministr financí svého majetku úplně zbavil.

Anonym 90186 14.01.2017 13:56
Ale cožpak vítězství Donalda Trumpa v Americe není dostatečnou náplastí na všechny vředy svrabu a neštovic? Devátého listopadu loňského roku liberální demokrat Vladimir Žirinovskij v bufetu Státní dumy objednal pro své kolegy tucet beden šampaňského a s pohárem v ruce si připil na úspěch Ruska v amerických volbách. Poněkud neadekvátní euforie ruského nacionalisty trochu připomínala záchvat štěstí Josepha Goebbelse, který svého času vtrhnul do vůdcova bunkru s bujarým pokřikem: Roosevelt je mrtev! Teď už nic nestojí v cestě našemu vítězství. Psal se 13. duben roku 1945. Vůdce se na něho podíval nevidoucíma očima. Zrovna přemýšlel o tom, jaký druh sebevraždy má zvolit.

Anonym 90186 14.01.2017 13:55
Mnozí u nás vážně věří, že Rusko je země na vzestupné dráze a Putin že kráčí od jednoho vítězství ke druhému. Na přímou žádost o příklady překvapivého zdaru v jakékoli oblasti si takoví obdivovatelé Putina většinou poklepávají na čelo: Copak vítězné tažení v Sýrii není dostačujícím důkazem zdrcující úspěšnosti současného Ruska? No, není. Zaprvé tažení ještě před vítězstvím končí st a 1072;žením, zadruhé odcházející Obama záludně přihrával protihráčům, kde mohl, zatřetí ruské základny byly už v minulosti nejednou roztroušeny po zeměkouli od Vietnamu přes Afriku po Kubu a Venezuelu a kdo si na to dnes vzpomene? Pro pozorovatele zírajícího na planetu z oběžné dráhy zůstávají skryty tektonické posuvy, pnutí zemských ker a probouzení podmořských sopek, leč jen to je důležité z hlediska schopnosti předpovídat bořivé zemětřasy. O stavu Ruska nám více než neutichající televizní jásot řeknou demografické a sociologické ukazatele, třeba z oficiální statistické ročenky čísla porodnosti, úmrtnosti, věk dožití, počty vražd a sebevražd, psychických onemocnění, notorického alkoholismu a drogových závislostí, přiznaná degradace školství a zdravotnictví. Patnáct milionů pravidelných pijanů, jimž místo vodky stačí kosmetické náhražky s příchutí hlohu toť předvoj země vstávající z kolenou a padající na hubu. Právě proto před několika lety vstoupila moc na cestu válečných dobrodružství, aby drogou televizních válečných oslav otupila vědomí a umrtvila nerv národa hnaného do záhuby.

Anonym 94158 14.01.2017 13:28
Je smutné, že v Čechách se daří neobolševizmu a fašizmu. Nositelé tohoto zla představují tzv. zlodějské elity, které po pádu vlády v roce 2013 mají opět hlad. Nopasaran! Přestože za kompromitující zprávou z Ruska je britský agent, bolševická NOVA mluví opak. Myslím, že stejné zprávy jako NOVA šířili i bolševici v roce 1948. Podobně i Hitler ve 30. letech.

Anonym 94158 14.01.2017 13:26
Věřím, že pan Trump ochladí horké hlavy a přinese ve vztahu s Ruskem a Čínou spolupráci, důvěru a další prosperitu, která pomůže i malým národům jako jsme my. Zatím můžeme řešit své problémy cestou V 4. Nabízí se společné financování vědy, vývoje a výzkumu. Klíčem pro řízení společných týmů by měla být národní úspěšnost a dosažené výsledky již řešených projektů. Je to jedna z variant jak zachránit vynaložené finance před jejich rozkradení, a to nejen v Čechách.

Anonym 88243 14.01.2017 12:27
Pane prezidente, jak jste mohl pozvat do Lán takového
slizouna jako je Sobotka na oběd, mě by s ním nechutnalo.

Anonym 90186 14.01.2017 11:21
Po vládě ČSSD, ANO a KDU tak zůstává v oblasti daní velmi rozpačitý dojem. Přestože máme nejhojnější dobu růstu, daně nesnížila, naopak prodloužila na věčné časy původně časově omezenou solidární přirážku u daně z příjmu fyzických osob, fakticky druhou sazbu daně. V DPH napáchala naprosté zvěrstvo. A rozšířila daňový systém o spoustu drahých slev a odpočtů, o jejichž smysluplnosti prostě nemůžeme být zcela přesvědčeni.
Tato vláda má štěstí, že celkový dojem se neposuzuje jen podle její daňové politiky. Protože kdyby tomu tak bylo, verdikt by musel znít: "Máte nejvyšší čas odejít."

Anonym 90186 14.01.2017 11:20
Asi nejpřitažlivější částí schváleného daňového balíčku byly ty věci, které tam vůbec neměly být, a to změny v EET. Andrej Babiš s grácií dohrál svou etudu "chtěl jsem ulevit malým živnostníkům a e-shopům, ale ti zlí korupčníci mi to zatrhli". Takže už definitivně víme, jak budou vypadat podmínky pro druhou a největší fázi EET, která se rozjede v březnu. Žádné výjimky pro malé živnostníky, všichni pěkně na internet a posílat na berňák údaj o každém rohlíku. Až v březnu najede EET pro obchody, určitě uvidíme, jak spousta vesnických krámků, kde se prodává jen chleba, mléko a pivo, zavře. A Babiš, který to vše původně vymyslel, prohlásí: "Já vás chtěl zachránit v lednovém daňovém balíčku, ale koaliční strany mě totálně podrazily, u nich si stěžujte! "

Anonym 90186 14.01.2017 11:19
Jestli si něco po této vládě budeme v ekonomické oblasti pamatovat (kromě EET), tak to bude asi poměrně masivní navyšování slev na druhé a třetí dítě. Zákon zvyšuje slevu na dani už po několikáté a to na druhé dítě o 2400 Kč na 19 404 Kč ročně, na třetí a další dítě o 3600 Kč na 24 204 Kč ročně. Nikdo se ovšem neptá po efektivitě tohoto opatření, protože všichni přeci chceme podporovat pracující rodiče, že? Ale tak jednoduché to není. Ti opravdu chudí rodiče už nyní žádné daně stejně neplatí a nemají si slevy od čeho odečítat. Slevy tak disproporčně podporují střední a vyšší vrstvy. A ani nevíme přesně jak, protože propočty neexistují. Podobné je to se zánovní, poměrně štědrou dávkou školkovným. Vládu vede strana, která si říká sociální, ale jestli její daňové změny pomáhají i těm jejím nejchudším voličům, o tom nemá ani páru.

Anonym 90186 14.01.2017 11:18
Na půl cesty vláda zůstala také u reformy výdajových paušálů živnostníků. Po několikáté snížila limity pro paušály, takže na ně dosáhne čím dál méně lidí, ale to jediné možné tedy snížení jejich procentní výměry valí kabinet dál před sebou a toto nepopulární opatření nechává na další vládu. Přitom by to mělo být naopak. Na paušály by měl dosáhnout celkem kdokoliv, ale nemělo by to být efektivní snižování daní jako dnes, ale procento by mělo alespoň zhruba odpovídat skutečným výdajům dané profese.
Jestli snad za něco vláda zaslouží uznání, tak za to že napravila celou řadu nelogických daňových diskriminací minulé vlády. Nejprve navrátila daňovou slevu pracujícím důchodcům, protože to je jednoznačně v zájmu státu udržet důchodce jako daňového plátce co nejdéle v pracovním procesu. A nyní vrátila daňovou slevu na dítě i živnostníkům a končí tím státní podlost, kdy živnostník-rodič s výdajovým paušálem byl diskriminován vůči svobodnému paušálníkovi bez závazků.

Anonym 90186 14.01.2017 11:16
K daňové tvořivosti vlády je možné přistupovat dvojím způsobem. Buď z pohledu předvolebních slibů ČSSD, které harašily nesmyslnými sektorovými podnikovými daněmi a zdaněním bohatých. A pak to vlastně nedopadlo tak špatně. Anebo být přísnější a posuzovat změnu od změny. A pak nám občas zůstává rozum stát.
Dobře je to vidět na tom, co vláda za ty roky napáchala v DPH. Přebírala tuto daň s celkem vysokou sazbou, protože jsme prošli krizí a tato ohebná daň měla navíc dotovat penzijní reformu. Krize je pryč a důchodová reforma zrušena. Místo celkového snížení základních sazeb však vláda předvedla naprosto nesmyslné bastlení. Zavedla bez velkého smyslu další sazbu 10 procent na kojeneckou výživu, léky a knihy. Jak tato sazba láká k dalším výjimkám, předvedla sněmovna před pár dny, kdy tam přeřadila bez jasného odůvodnění i tisk. A aby toho nebylo málo, vláda také využila DPH jako odpustek hospodským za elektronickou evidenci tržeb a snížila jen jim sazbu na jídla na 15 procent. Jestliže jsme za začátku této vlády měli celkem smysluplný systém sazeb DPH, nyní je to naprostý chaos.

Anonym 90186 14.01.2017 11:15
Schváleným daňovým balíčkem de facto končí vládní kutilství v oblasti daní. Jistě, na podzim před sněmovními volbami ještě vláda zvýší důchody o tisíc procent, případně přídavky na děti o bambilión, aby se zavděčila voličům. Ale ten základní rámec daní, které tu po vládě ČSSD, ANO a KDU zbudou, už máme hotový. A moc veselý pohled to není.

Anonym 90186 14.01.2017 11:08
Stát přitom v žalobě vychází ze znaleckého posudku Vysokého učení technického v Brně, který označil za zásadního viníka právě kamenolom. Posudek si však nenechal vypracovat stát, ale soukromá osoba, která vede se současnými majiteli lomu spor o vlastnictví. Ministerstvo se o posudek opírá a to i přesto, že mu Česká geologická služba nedoporučila, aby ho k žalobě použilo. Je podle ní vypracovaný nekompetentním subjektem, neodborně a navíc tendenčně se záměrem svalit veškerou vinu na kamenolom.
Na to upozornil ve sněmovně i Laudát. Par excellence Česká geologická služba, která je chloubou naší země v tomto oboru, vám říká, tohle nedělejte. Nechápu, proč nebyl zadán posudek, který by mohl sloužit jako žalobní podklad u této instituce anebo u někoho skutečně věrohodného. Já to považuji za ostudný postup, který se v tomto případě stal, řekl Laudát před poslanci.
Dálnice D8 je od loňského 17. prosince otevřená řidičům. Kvůli nestabilnímu podloží na trase v Českém středohoří je ale u takzvané prackovické estakády provoz sveden na jeden ze dvou mostů. Jde o úsek, kde silničáři odhalili pohyb mostních podpěr. Ťok ve středu naléhal na to, aby se z dálnice D8 nedělal strašák. Nelze přitom ale vyloučit, že se neuzavře i druhá část dálnice, jak pro Týdeník Echo naznačil ředitel České geologické služby Zdeněk Venera.
D8 patří mezi nejdéle rozestavěné dálnice v Evropě, od samého začátku se ale potýkala s problémy a řadou soudních sporů s ekology. Původně měla důležitá komunikace spojit Německo s Českem už v roce 2010, nakonec se tak stalo právě až 17. prosince 2016. Původně Ředitelství silnic a dálnic stavbu vysoutěžilo za 9,9 miliardy. Nakonec se zaplatilo přes 14 miliard. Práce totiž zkomplikovaly povodně a v roce 2013 i velký sesuv půdy na 56. kilometru.

Anonym 90186 14.01.2017 11:06
Myslím si, že největší problém je v přípravě projektu. Že vůbec řekl, že lze tuto trasu postavit, vysvětlil Laudát. Čtyřproudová dálnice totiž vede přes vulkanické České středohoří a u obce Prackovice musí překonat tři nestabilní kilometry, kde se hýbe svah. Na nesmyslnost trasy poukazují ve studii i experti z Akademie věd ČR.
Audit má podle usnesení Sněmovny zahrnovat zejména prověrku přípravy stavby, kvalitu projektu nebo výkon činnosti technického dozoru stavby. Usnesení hovoří i o právním auditu uzavřených smluv včetně dodatků, dodržování zákona o zadávání veřejných zakázek nebo o analýze víceprací. Hloubkovou kontrolu musí nařídit vláda, proběhnout by přitom měla během několika následujících měsíců. Vláda má totiž poslance o zjištěních informovat už v červnu letošního roku.
Provedení auditu podpořil i sám Ťok, nesouhlasil ale se zveřejněním všech zpracovaných analýz příčin sesuvu z června 2013, což byl další požadavek sněmovny. Ťok to považuje za zbytečné, poukázal na to, že analýzy už jeho úřad zveřejnil. Sněmovna ale zveřejnění prohlasovala. Odmítla však návrh poslance Ludvíka Hovorky (KDU-ČSL), který požadoval, aby vláda předložila přehled fyzických i právnických osob včetně zaměstnanců, které se na výstavbě a její přípravě podílely. Neprošel ani další Hovorkův návrh, aby vláda předložila přehled nákladů vynaložených na podání žaloby na společnost Kámen Zbraslav, která je majitelem lomu Dobkovičky. Stát se s firmou soudí o náhradu škody za poškození stavby dálnice.

Anonym 90186 14.01.2017 11:04
Výstavba problematického úseku dálnice D8 mezi Lovosicemi a Řehlovicemi by měla být podrobena zkoumání forenzního auditu. Shodli se na tom ve středu prakticky všichni poslanci. Překvapením může být, že pro něj hlasovali i poslanci z hnutí ANO, z nějž pochází ministr dopravy Dan Ťok. Ten dálnici v polovině srpna sice slavnostně otevřel, kvůli nestabilnímu podloží to nemusí mít dlouhého trvání a může dojít ke kompletní uzavírce.
Hnutí ANO bylo ještě před Vánoci, když jsem navrhoval zařazení mimořádného bodu k D8, proti. Ale byli přehlasováni, bod byl zařazen. Nyní už věděli, že nemají šanci to zvrátit a hlasovali pro, uvedl poslanec František Laudát (TOP 09), který provedení nezávislého forenzního auditu ve sněmovně navrhl. Když na začátku prosince navrhl, že by měl Ťok podat k situaci D8 informace, poslanci z hnutí ANO byli proti. Pro ale naopak hlasovali jejich koaliční partneři ČSSD a KDU-ČSL. Při středečním hlasování u auditu už nebyl proti prakticky nikdo.

Anonym 90186 14.01.2017 10:56
Podle budoucího ministra zahraničí USA představuje Rusko nebezpečí a musí nést odpovědnost za anexi Krymu. Pro někoho to může být studená sprcha.
Pokud si někdo myslí, že za nového prezidenta USA Donalda Trumpa nastanou nějaké líbánky mezi Moskvou a Washingtonem, musí být poněkud zklamán. Šéfem amerických tajných služeb byl jmenován bývalý republikánský senátor Dan Coats a ministrem zahraničí zřejmě bude Rex Tillerson, který sice proslul dobrými vztahy s Vladimirem Putinem, šlo samozřejmě o byznys, ale jeho poslední výroky nevypadají příliš rusofilsky.
Tillerson řekl v Senátu, že Rusko představuje nebezpečí pro USA a jeho nedávné činnosti odhlížely od amerických zájmů.
Rusko musí nést odpovědnost za své činy, jako je invaze na Ukrajinu, řekl během úterního slyšení před senátním výborem pro zahraniční vztahy.
Tillerson dále zákonodárcům řekl: Naši spojenci v NATO mají právo být znepokojeni ožívajícím Ruskem, a konstatoval, že k tomu došlo v období absence amerického vedení. Uvedl také, že je třeba otevřený a upřímný dialog s Ruskem, pokud jde o jeho ambice. Zvýšená asertivita Ruska má počátek v roce 1991, v době rozpuštění Sovětského svazu, federace euroasijských zemí řízených komunistickou stranou v Moskvě. Rusko více než cokoli jiného chce obnovit svou roli v globálním světovém pořádku, řekl.

Anonym 94158 13.01.2017 18:59
Rusové jsou úplně Ti poslední, kteří by to mohli udělat. Je taková věc poškodila nejvíce. Myslím, že mají zájem o mírovou spolupráci. Mír chtějí i občané v naší zemi.

Anonym 94158 13.01.2017 18:55
Věřím, že pan Trump ochladí horké hlavy a přinese ve vztahu s Ruskem a Čínou spolupráci, důvěru a další prosperitu, která pomůže i malým národům jako jsme my. Zatím můžeme řešit své problémy cestou V 4. Nabízí se společné financování vědy, vývoje a výzkumu. Klíčem pro řízení společných týmů by měla být národní úspěšnost a dosažené výsledky již řešených projektů. Je to jedna z variant jak zachránit vynaložené finance před jejich rozkradení, a to nejen v Čechách.

Anonym 90186 13.01.2017 18:45
Pro 94158
Zprávu o tom, že na Trumpa mají Rusové kompro materiály opravdu přinesl britský agent. To ovšem nic nemění na tom, že autory kompra jsou Rusové.

Anonym 94158 13.01.2017 18:40
Je známo, že gruzínský prezident začal masakrovat v noci své spící negruzínské občany. Dostalo se jim záchrany od Ruska na poslední chvíli. Toho prezidenta pak Gruzínci nezvolili a tak se uchýlil na Ukrajinu. Po nějakém čase přišel na odporný systém drancování a vzal do zaječích. Na Ukrajině není demokracie a občané nemají možnost referenda o své budoucnosti. Výjimkou je referendum na Krymu, kde 96% občanů hlasovalo o odtržení a mají svobodu. K demokracii jako v Čechách mají asi 20 následujících let.

Anonym 94158 13.01.2017 18:30
Domnívám se, že Savčenkovou měli zatknout a předat do Haagu k soudu. Stydím se za bandu fašistů, kteří ji v naší demokratické zemi vítali. Myslím, že je to zneuctění vzpomínky na našeho českého hrdinu pana Velíška. Čest jeho památce.

Anonym 90186 13.01.2017 18:24
Rusácká Horda zbrojí vede války proti svým sousedům ale nemá na zdravotnictví
Nezapomínejte, že v Groznij spadlo bomb na km|t více než na Drážďany, jak se chlubil zločinec Putler.
Podívejte se co jste ještě nikdy neviděli, podívejte se jaké má Rusácká Horda zdravotnictví, špína, nemoci prostě hnus.

Anonym 94158 13.01.2017 18:24
Je smutné, že v Čechách se daří neobolševizmu a fašizmu. Nositelé tohoto zla představují tzv. zlodějské elity, které po pádu vlády v roce 2013 mají opět hlad. Nopasaran! Přestože za kompromitující zprávou z Ruska je britský agent, bolševická NOVA mluví opak. Nesmíš je milý mladý válečníku 90186 tolik hltat. Myslím, že stejné zprávy jako NOVA šířili i bolševici v roce 1948. Podobně i Hitler ve 30. letech.

Anonym 90186 13.01.2017 18:23
Od pana Kalouska, topky, pana Svobody a lidovců velmi sympatické gesto!

Anonym 90186 13.01.2017 18:22
Vidím, že kámoši moskevského cara se mohou ztrhat v kydání špíny. Co kdyby raději sdělili něco pozitivního ze země, kde včera ještě nebylo.

Anonym 90186 13.01.2017 18:22
Nemůžu si pomoct, ale Kalousek je prostě kabrňák. Všechna čest!

Anonym 90186 13.01.2017 18:21
Ukrajinská hrdinka boje proti rusáckým teroristům byla obdarována a místní rusáckobolševická sběř se může vzteky pominout. Jak typické.

Anonym 90186 13.01.2017 18:20
Kalousek jí vložil dýku do rukou. Místní rusobolševici by jí ji nejradši vrazili mezi lopatky..

Anonym 90186 13.01.2017 18:20
Přeji paní Savčenko úspěchy v jejím konání!

Anonym 90186 13.01.2017 18:19
Díky Topko a díky Nadě za návštěvu. Ať se ti a Ukrajině daří. Zvláštní uznání ještě jednou paní Zelienková, která se angažovala ze všech českých politiků snad nejvíc.
A vy kremloboti, opět jste dokázali, co jste za morální a lidský odpad.

Anonym 90186 13.01.2017 17:57
Od loňského léta otřásalo vládní koalicí nařčení, že policejní prezident Tomáš Tuhý je podezřelý z brutálního úniku informací. Odpůrci změn v policii z bývalého ÚOOZ vyrukovali se silným kalibrem, kterého se okamžitě ujal Babišův tisk. Dnes se potvrzuje, že celá kauza stála na vodě a policejní spis, který unikl do médií, byl zmanipulovaný.

Anonym 90186 13.01.2017 17:38
Domácí násilí na ženách a dětech by v rámci ruského trestního zákoníku již nemělo být zločinem. Návrh zákona prošel zatím prvním čtením a pro přijetí hlasovalo 368 poslanců proti jednomu nesouhlasnému hlasu, informuje server Politico.

Anonym 90186 13.01.2017 16:33
Pěkný tančíky ty američtí rekové mají.

Anonym 90186 13.01.2017 16:28
"Kreml ve čtvrtek označil rozmístění amerických tanků na polském území za ohrožení ruských zájmů.." - samozřejmě, že ohrožují ruské zájmy - hlavně ty v Pobaltí.

Anonym 90186 13.01.2017 16:24
Jó, Češi, to je jiná liga
Téměř osmdesát let od holocaustu se Prostějovem přehnala vlna hysterie a nenávisti, která nemá obdoby. Souvisí se snahou o rehabilitaci židovského hřbitova a zejména se zmanipulovanou peticí proti tomuto plánu. Podepsaly ji tři tisíce lidí a přestože vznikla na základě lží, rada města jí doporučila vyhovět.Hřbitov, na kterém jsou pohřbeny dva tisíce židovských obyvatel Prostějova, leží u základní školy a reálného gymnázia. Nyní je tam park, kde lidé venčí psy, a parkoviště. Za druhé světové války hřbitov zlikvidovalo město Prostějov a náhrobky rozprodalo nebo rozdalo. Řada místních s nimi poté vydláždila chodníky či dvorky .
O rehabilitaci pamětihodnosti nyní usilují dobročinná nadace Kolel Damesek Eliezer a Federace židovských obcí. Mecenášem je významný rabín Louis Kestenbaum z Brooklynu, který se věnuje záchraně židovských památek ve střední a východní Evropě. Návrh zahrnuje zvýšení piety celého místa, živý plot, rozšíření zeleně a vystavení několika náhrobků.
Proti tomu vznikla petice, její autoři ovšem strašili kompletní obnovou pohřebiště, kácením stromů, rušením laviček, visutými lávkami a využili vizualizaci, na níž je park obehnán zdí. Nadace i město se od toho distancovaly, bylo však už pozdě.
Zmanipulovaná petice odbrzdila protižidovské nálady. Obrázek se zdí řada lidí označila za drzost a na sociálních sítích, internetu, v diskusích a v některých článcích v místním tisku se to začalo hemžit žiďáky, cizáky, židozednářskými klany či ultraortodoxními americkými Židy.

Anonym 90186 13.01.2017 16:19
Ačkoli je počet slovenských uživatelů Facebooku mnohem nižší než počet uživatelů českých, nasbírala stránka Andreje Kisky oproti Zemanově téměř trojnásobný počet fanoušků. A nejde zdaleka jen o čísla. Online PR slovenského prezidenta Andreje Kisky je na vyšší úrovni, než je tomu v případě českého prezidenta Miloše Zemana. Zásadní problém Zemanovy stránky tkví ve způsobu jeho komunikace příspěvky obsahují často jen jedinou větu, která je navíc ryze informativního charakteru. Nenalezneme ani stopové množství nějakých emocí, které jsou pro úspěšné PR na Facebooku klíčové, popisuje autor výzkumu Milan Fiala.
Oproti tomu Kiskova komunikace na Facebooku je podle něj prakticky ideální. Jeho stránka působí vysoce reprezentativně, což ovšem nemá vliv na velké množství osobitosti a lidskosti v jeho příspěvcích. Již jen taková maličkost, jako je jeden smajlík v příspěvku, mu totiž dokáže dodat zcela nový ráz, říká expert na online marketing. Čísly vyjádřeno, stránka českého prezidenta měla v době průzkumu na Facebooku 86 758 uživatelů a Kiskova 237 669. Ač za sledovanou dobu výzkumu pověsil aparát slovenského prezidenta na Facebook jen 185 příspěvků oproti Zemanovým 328, získává slovenský prezident v průměru 4130 označení to se mi líbí oproti Zemanovým 1098. Zemanovi průměrně lidé sdílí příspěvek 92krát, Kiskovi pak 223krát. Zeman prohrává i v průměrném počtu diskusních příspěvků.
Podobné je to i s účtem na Twitteru. Zatímco slovenský prezident má více než 60 tisíc sledujících, profil Miloše Zemana je od 7. 10. 2013 neaktivní s 5463 sledujícími.Jediné, co Andrej Kiska nemá, je aktivní mluvčí. Zemanův Jiří Ovčáček dával vloni na Twitter téměř sedm zpráv denně včetně všech svátků a víkendů.

Anonym 17847 13.01.2017 15:38
Už nebožtík Hitler považoval Čechy za méněcennou rasu a chtěl je po vítězné válce s Ruskem Čechy ,za jejich troubovitost,odsunout na Sibiř.Když se podívám jaké lumpy už sedmadvacet roků většinově obyčejný český blb volí vidím,že měl nebožtík Hitler v uvedeném pravdu.Pokud nemá být narod Čechů převálcován rozumnějšími národy,jako jsou Němci a Židé,tak to chce uměle zvýšit inteligenci národa Čechů.Začít u důchodců.Těm je třeba za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo.Protože náklady na zdravotní zabezpečení důchodců a výplata důchodů příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Ve zdravotnictví je třeba aby důchodci měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platili ze svých úspor.Je třeba vytvořit výplatní místa zasloužených a spravedlivých důchodů. .Funkcí výplatců důchodů pověřit mladé chasníky ve výborné fyzické kondici a předzásobit je dostatkem pracovních pomůcek ve formě kvalitních bejkovců a okovaných násad od krumpáče.Pak vzít každého žadatele o důchod nejprve na pohovor.Tam ho upozornit,že po sedmadvacetileté vládě lumpů je tato země rozprodaná,rozkradená a astronomicky zadlužená.Pak se žadatele o důchod zeptat co proti tomu celých sedmadvacet roků dělal.Pokud nic,tak mu vyplatit zasloužený a spravedlivý dlchod jedině na holý zadek bejkovcem.Když bude proti této výplatě důchodů remcat,ta mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Je třeba,aby výplatci důchodů odváděli jen kvalitní práci a tak řádně bejkovcem vyplacený důchodce trpěl do další výplaty důchodu pořádnou kulhavkou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít proti mladé generaci u moci do ulic demonstrovat.Bude každý bejkovcem vyplacený důchodce se belhat k domovu,aby mu pak mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Až se bude takový důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co sedumadvacet roků volil přece jenom volit neměl.Tím značně vzroste jeho inteligence a národ Čechů bude mít šanci se zařadit mezi rozumné národy světa.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti