Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Miloš Zeman diskuse strana 4150

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 12.01.2017 20:35
Chudák malá přepracovaná. Už aby ho odnes čert i se slovenským fízlem.

Anonym 90186 12.01.2017 20:34
Přehled funkcí:
Předseda poslaneckého klubu hnutí ANO
Předseda zemědělského výboru sněmovny
Člen organizačního výboru sněmovny
Člen představenstva Agrární komory
Člen představenstva Agrofert a.s.
Člen představenstva ZZN Pelhřimov
Člen představenstva společnosti OLMA
Člen představenstva společnosti Agrotec
Člen představenstva společnosti Oseva
Člen představenstva Zemědělské akciové společnosti Březno
Člen představenstva společnosti Agri CS
Zastupitel města Prostějov
Předseda bytové komise zastupitelstva města Prostějov
Člen představenstva Vodovodů a kanalizací Prostějov
Člen dozorční rady Moravská vodárenská
Člen dozorční rady A.S.A. TS Prostějov
Člen dozorční rady obchodní společnosti Navos
Předseda sdružení Agrární iniciativa
Představitel Konsorcia nevládních organizací
Člen představenstva Potravinářské komory
..co dodat? Celkové vyčerpání se dalo čekat.

Anonym 90186 12.01.2017 20:33
Adrejovo pevné jádro "firmy" se začíná bortit.

Anonym 90186 12.01.2017 20:32
Včera v rozhovoru na LžiDnes ty nesmysly nezvládal za sebe rozumně skládat už ani Bureš, Faltýnka dnes kleplo.
ANO, bude líp!

Anonym 90186 12.01.2017 20:32
Falcon se nám nějak přehřál. Tak to už nás asi Atrey Babiš nezachrání..

Anonym 90186 12.01.2017 20:31
vymýšlení nových rádobyinteligentních žvástů na obranu bureše porazí i vola.

Anonym 90186 12.01.2017 20:30
Nový slogan do volební kampaně přišel jak na zavolanou: "Kalousek utejral Faltýnka! Všetci kradnú! "

Anonym 90186 12.01.2017 16:24
Včerejší perličky neagenta Bureše
Agrofert určitě není závislý na zemědělských dotacích.
Proč by tedy mělo vadit, že společnost už žádné dotace nedostane? Možná proto, že toto tvrzení není tak úplně pravdivé.
Máme zákon o střetu zájmů a já se jím řídím. Nikdy nehlasuju, když se to týká mých firem.
A kdy tedy pan ministr hlasuje? V oblasti zemědělství, potravinářství, zdravotnictví či médií nikdy?
Já zásadně odmítám, že bych někdy někomu odpustil nějaké daně nebo že bych si přihrál nějaké dotace.
To je u ministra financí hodně zvláštní výrok. Daně se tedy asi odpouštějí na vnitru nebo u ministra zahraničí.
Jsem šokován z přístupu ČSSD a pana premiéra. Vždyť se mnou v roce 2013 vyjednával o koalici. Pan premiér podrazil Zemana u prezidentské volby a teď i mě.
Samozřejmě. Je vždy důležité se vhodným způsobem zastat těch, se kterými se později bude spolupracovat.
Je skandální, že lidi volí do sněmovny takovéhle lháře.
Souhlasíme, zvolený pane ministře. Je to šokující.
Máme tu mediální prostor, kdo je financuje? Dobře víte, jak fungují média. Vliv inzerentů, vliv majitelů.
Vliv majitelů? Ve společnosti MAFRA určitě nikdy!
Informace o tom, že jsem jinak orientovaný, zásadně odmítám. Já jsem byl v centrále Pentagonu. Já jsem byl v centrále CIA.
CIA, FBI Andrej Babiš byl všude. Kromě StB, samozřejmě.
Stokrát opakovaná lež je lež.
K tomu nezbývá než dodat, že to je pravda.

Anonym 90186 12.01.2017 16:15
Fotřík asad si hlavně brunnera najal na syrské židy. Přes bláboly místních rusáckých poskoků o syrském sekulárním režimu, chránícím všechny menšiny toto byla a je realita baasistického režimu asadovic famílie - vyvražďování židů.

Anonym 17847 12.01.2017 15:47
Po revoluci bude třeba zprovoznit dostatek katovských mučíren a začít razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Takzvaná demokracie ,díky tomu,že se hned po údajné revoluci prolhali lumpové k moci zkrachovala.Proto je jí třeba po revoluci nahradit krutou rukou mladé generace.Staré přitroublé lumpy nechat pochcípat hladem.

Anonym 17847 12.01.2017 15:34
Likvidaci národa Čechů může zabránit jen krutá revoluce vedená mladou generací.Při ní na katovských mučírnách odporazit co nejkrutěji vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko dodnes záměrně zbídačuje.Se zde vládnoucími lumpy,kteří sedmadvacet roků ženou Česko do státního bankrotu se dočkáme jedině likvidace národa Čechů.Proto je třeba vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách.

Anonym 17847 12.01.2017 15:25
Pro 90186. Takové lumpy jako jsi ty bude třeba odporazit na katovské mučírně za vlastizradu.Protože nevidíš jak Němci zbídačili za války národ Čechů potřebuješ na katovské mučírně vydloubat oči a pak roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.Němcům jde o to pomocí takových lumpů jako jsi ty oblbnout národ Čechů a pak zase zabrat Sudety.O ostatek zabrání Česka se postará světové židovstvo.

Anonym 94158 11.01.2017 23:21
Koukám mladý muži, že opět měníš dějiny. Československo válku nezačalo. Mnoho občanů Čech i Slováků bylo Němci povražděno. Mnoho Čechů bylo odvlečeno na práci do Německa. Mnoho Čechů padlo jako němečtí vojáci. Byli ze Sudet a dostali prostě povolávací rozkaz. Nesplnění takového rozkazu bylo tvrdě trestáno, a to včetně jejich rodin. Je vhodné najít mír, spolupráci a klid. Možná by pomohlo společné odpuštění a udělat pomyslnou čáru. Platit dnes odškodné jakékoliv straně je nesmysl. Kolik stojí sta tisíce vyhaslých životů? Kolik stojí 6 roků útrap, strachu a lidského ponížení milionů Čechů? Můžeme jen podat ruku na usmíření.

Anonym 90186 11.01.2017 19:40
"Od roku 2002 můžeme vidět jasný trend postupného klesání podílu těch, kdo odsun pokládají za spravedlivý," uvedlo CVVM. Proti poslednímu průzkumu z prosince 2013 se názor výrazně nezměnil, tehdy o spravedlivosti odsunu bylo přesvědčeno 40 procent dotázaných. Čtvrtina lidí teď míní, že odsun byl nespravedlivý, ale za minulostí je potřeba udělat tlustou čáru. Dalších devět procent si myslí, že odsun byl nespravedlivý a je třeba se za něj omluvit. Podle čtyř procent respondentů nestačí jen omluva, ale postiženým by mělo připadnout odškodnění či by se jim měl vrátit majetek. Roste také postupně podíl těch, kteří na věc nemají názor, nebo se o ni nezajímají. Bylo jich 25 procent.
O spravedlnosti odsunu jsou přesvědčeni spíš lidé starší, z menších měst a obcí, se špatnou životní úrovní a přívrženci KSČM a ČSSD. Obyvatelé Karlovarského a Jihomoravského kraje častěji míní, že odsun spravedlivý nebyl, ale měla by se za historií udělat tlustá čára. Mladí do 30 let zas častěji o tématu nic nevěděli, nebo se o ně nezajímali.
Za Benešovy dekrety se označují právní normy z let 1940 až 1945, které vydával prezident Edvard Beneš v londýnském exilu a po návratu do vlasti. Některé z nich zbavily občany německé a maďarské národnosti československého občanství a vedly k zabavení jejich majetku. Odsunu Němců a Maďarů z Československa se přímo netýkal žádný dekret, podle historiků pro tento krok ale předpisy vytvořily předpoklad.
Celkem 43 procent osob uvedlo, že by Benešovy dekrety měly dál platit. V roce 2002 si to myslelo 71 procent lidí, při posledním dotazování v roce 2013 polovina. Podle 12 procent dotázaných by se dekrety měly zrušit. Názor nemělo 45 procent respondentů. Pokračování platnosti dekretů podporují víc lidé nad 45 let, důchodci, Pražané, obyvatelé malých měst a obcí, sympatizanti KSČM, ČSSD a ANO. Názor, že by se dekrety měly zrušit, je častější mezi vysokoškoláky a voliči pravice.
Dvě pětiny lidí uvedly, že dekrety ovlivňují nepříznivě vztahy s Německem. U ostatních zemí - Rakouska, Polska, Slovenska a Maďarska - převládá názor, že na vzájemné vztahy dekrety nemají vliv.

Anonym 90186 11.01.2017 19:29
Ruská anexe Krymu je podle kandidáta na ministra zahraničí USA Rexe Tillersona porušením mezinárodního práva a Spojené státy potřebují mít v ruce nástroj, aby zabránily podobnému použití síly v budoucnu.
Tillerson během středeční rozpravy v senátním zahraničním výboru uvedl, že sankce jsou mocným nástrojem proti agresivní ruské politice a označil ruské vojenské akce v Sýrii za porušení mezinárodního práva. Samotného Putina však válečným zločincem nazvat odmítl. Takový termín bych nepoužil, odpověděl na otázku republikánského senátora Marca Rubia, který hovořil o civilních obětech připisovaných v Sýrii ruskému bombardování.
Anexe Krymu z roku 2014 prý Tillersona překvapila a USA na ni měly zareagovat výraznou podporou ukrajinských sil. Nedostatečně silová reakce prezidenta Baracka Obamy byla v Kremlu vnímána jako slabá odpověď, uvedl Tillerson.

Anonym 90186 11.01.2017 18:40
Koukal jsem na tiskovku Nebureše..místama připomínal Jakeše při legendárním projevu na Červeném Hrádku.

Anonym 90186 11.01.2017 18:40
Vážení soudruzi,
podpořte soudruha ing. Andreje Babiše, jenž
už od 12.12. 1980 se snažil jako "důvěrník" o důvěru StB. Teprve až za dva roky tu důvěru dostal a to dne 11.11 1982 ve vinárně "U obuvníka" se za vás všechny stal spolupracovníkem StB s krycím jménem Bureš pod číslem 25085.
Kdo z vás to dokázal?
Tak vidíte, nikdo, proto raději mlčte.
Máte možnost na webu označit své sousedy|spolupracovníky jako společensky nebezpečná individua.
Zeptejte se svých prarodičů jak se to dělá, jistě mají bohaté zkušenosti s oznamováním jednání "nebezpečné říši"
Nenechávejte ostouzet tady soudruha Babiše nějakými závistivci, vždyť soudruh Babiš je jeden z vás, vzpomeňte si na doby, kdy jste v mrazu a sněhové fujavici stáli u pomníku obětí kontralevolučního spiknutí, kdy stejně jako dnes byla venku zima ale stranický úkol jste splnili, společně se soudruhy z jiných jednotek Lidových milicí.
Celá rodina soudruha Andreje Babiše je rodinou hrdinů.
Otec Andreje spolupracoval s StB a prý i bratr Andreje spolupracoval s Stb, soudružka matka ing. Adriana Babišová to měla přímo v popisu práce, protože pracovala jak tajemnice Ústavu marx-leninismu UK.

Anonym 90186 11.01.2017 18:38
To naštve. Nejdříve si Sobotka přivlastní peníze za ušetřený přebytek a chce jej ve vlastní režii utratit, i když se všeobecně ví, že ten přebytek je jen fiktivní a teď ještě tohle

Anonym 90186 11.01.2017 18:36
chudáček jeden oligarchický, člověk by se nad ním i slitoval a dal mu pěťák, přitom káže vodu a sám chlastá víno..

Anonym 90186 11.01.2017 18:35
Všici lžou.
Všici kradnů.
Kalousek kradně.
Bla bla bla bla..
..
Koblihy.
Sliny.
Volební hlas.
Dobře zmáknuté.
Dobře cílené na elektorát s IQ - 90
Edit: Teď jsem se obrnil trpělivostí a zkusil jsem si to poslechnout.
Takže jen z prvních 5 minut:
Já. Já. Já.
Nepravda.
Já. Já. Já.
Lež.
Já. Já. Já.
Sprostá lež.
Já. Já. Já.
Kalousek.

Anonym 90186 11.01.2017 18:34
Je zajímavé, že Bureš tak kňučí, že se schválil zákon a jedním dechem kvičí, že žádné nenárokové dotace nečerpá. Tak proč mu to teda vadí?
Je to fízlovský buran.

Anonym 90186 11.01.2017 18:33
Chudáček, má na odhození agrofertu jen 14 dní. To je skandál.
A pamatuje si ten lhář, jak nam byli živnostníci před startem EET? Tisíce z nich taky nevěděli, jestli se jich to bude týkat či nikoliv, resp. jestli teď nevyhodí mnoho tisíc na to, aby se jejich povinnost za pár týdnů zrušila. Protože s. ministr nevěděl, kolik máme druhů podnikání.

Anonym 90186 11.01.2017 18:33
Nejen lháři, ale i zloději tam sedí. A ten kejklíř s dotacemi, kdo ho volil?

Anonym 90186 11.01.2017 18:33
Jasně, že jsou ve sněmovně lháři. Jeden z nich je dokonce místopředseda vlády a ministr financí.

Anonym 90186 11.01.2017 18:32
Už ten slovenský fízl našel doklady k Čapímu hnízdu? Už po něm FÚ jde?

Anonym 90186 11.01.2017 18:32
Bureš: "Já stát nestojím ani korunu! " Tak to je jedna z největších lží poslední doby, když už mluvíš o těch lhářích, estébáku! Škody, které jsi tu napáchal, jen tak nesplatíme. Pokud se povede zamezit dalším, bude to super, lháři a zloději.

Anonym 90186 11.01.2017 18:31
Ten, který lhal o Čapím hnízdě, chce druhé nazývat lháři? Tak tomu říkám nulová sebereflexe..
A kdyby Babiš neměl Kalouska, asi by si ho musel vymyslet coby Babišův "vinosvod"..

Anonym 90186 11.01.2017 18:30
Po dlouhé době mám ze zprávy z našich politických luhů a hájů radost. Sice to Hrabiš asi nějak obejde, ale už to nebude tak jednoduché. Ani dojemné souznění se Zemanem mu v tomto případě nepomohlo.

Anonym 90186 11.01.2017 18:30
Lhari se rekrutovali z celeho ANO.
Skandalni je, ze se do vlady dostal STBak.
Nicmene je usmevne pozorovat Burese, kdyz mu rupnou nervy.

Anonym 90186 11.01.2017 18:30
Ve sněmovně lháři bezpochyby jsou. Jeden z nich (Faltýnek) byl ze lži usvědčen a před chvílí se za ni musel u řečnického pultíku omluvit.

Anonym 90186 11.01.2017 18:29
Je skandální, že lidé volí do Poslanecké sněmovny takovéhle lháře,.
Tak, tak, chtělo by to jednotnou kandidátku NF, viďte, pane Bureši, co to píšu, Babiši.

Anonym 90186 11.01.2017 18:25
Zeman je nebezpečnější pro tento stát,než několik prdlejch teroristů!

Anonym 90186 11.01.2017 17:57
Pro 5822
Ty si dobrá slepice. že by jedna z vodňanské drůbeže?

Anonym 5822 11.01.2017 17:25
Babiše bych ráda viděla na Hradě. A víte proč? Je to jednoduché. Protože nekrade, nelže, nemluví nesmysli a má charisma. To, že šikovně podniká a je chytrý neznamená zlodějnu, hodně mafiánům vidí do karet. Proto to má těžké, ten si chudák ještě užije, ale lidi jeho stranu budou volit, to každopádně. Tedy ti poctiví a inteligentní. Nemusíte reagovat dědulové, nezajímáte mě :-))

Anonym 94158 11.01.2017 17:25
Jak slyším slovo Gabala, je téměř jisté, že se jedná o HemannNOVINU. To jsem si oddychl. Myslím, že lidovci kolaborovali i s Hitlerem.

Anonym 94158 11.01.2017 17:20
Demokraticky zvolený prezident pan Trump bude mít problém s oddělením tajných služeb od zbrojařské loby. Jako jeho fanoušek přeji hodně zdaru.

Anonym 5822 11.01.2017 17:18
Prezident Miloš Zeman podle poslance Ivana Gabala (KDU-ČSL) diskreditoval Česko u cizích rozvědek, když zveřejnil informaci, že v zemi se pohybuje člověk z oblasti severní Afriky podezřelý ze spolupráce s teroristickými islámskými organizacemi. Podle poslance Daniela Korteho (TOP 09) zřejmě není Zeman schopen zvážit dopad svých slov a činů. Podezřelého pouze upozornil na to, že se po něm jde, říká Korte
Bože, kdo tohoto psychopata zastaví? Možná by pomohla manželka, zajistit mu péči v psychiatrické léčebně, než přivede tuto zemi dědek do záhuby. To, že si nevidí do huby, chce se zviditelnit není jeho věc, týká se to celého národa. Odmítám skutečnost, že nějaký senilní dědek ohrožuje mojí rodinu. B l b e c, a teď ať mě třeba zavřou! Nejhorší prezident v dějinách naší země. Moc dobře ví, že už dlouho nebude, tak se producíruje, ale na úkol koho?? Těší se na den, kdy nebude prezidentem, těším se na den, kdy odejde Sobotka, těším se na den, kdy se stane Babiš premiérem.

Anonym 94158 11.01.2017 17:18
Milý rozumbrado 90186, myslím, že jsem Tě trochu přecenil. Rusko na nikoho neútočí. Je to nejbohatší země světa a nemá důvod obsadit a krmit ještě Estonce. Jeho ohromné bohatství tvoří nevyčerpatelné zdroje kovů, které Velkému bratrovi chybí pro další výrobu elektroniky. O energetických zdrojích nelze mluvit. Nemají ani 10% průzkumu. Pokud by nedošlo k fašistickému převratu na UA a pogromům na Rusy, kteří se díky opilcům a bolševikům Chruščeva a Jelcina stali cizinci ve vlastní zemi, byl by klid a MÍR! Našimi nepřáteli jsou lidé z INVAZE. Kdo je extremista, či tolerantní nikdo z nás nezjistí. Další pokolení může být obráceně. Je to nepředvídatelné.

Anonym 94158 11.01.2017 17:15
Milý bolševiku 18519, nepatřím k Tvé bolševické bandě. Užívám si s radostí demokracie, která je dnes na úrovni nejvyšší od roku 1918.

Anonym 90186 11.01.2017 16:36
V České republice zejména fakt, že ministerstvo financí, které Babiš vede, odpouští Agrofertu stále větší částky. V roce 2012, kdy oligarcha neseděl ve vládě, nedostal jeho holding ani jedinou daňovou výjimku. O dva roky později nemuselo platit plnou výši daní již sedm jeho firem, což pro státní rozpočet, který spadá do Babišovy gesce, znamenalo 1,56 miliardy korun. Jedná se o společnosti Precheza, Fatra, Penam, Vodňanská drůbež, Olma, Pekárna Zelená louka a fabrika na výrobu bionafty Preol. Jen pro srovnání za částku, která byla Agrofertu odpuštěna na daních, by mohl dva a půl roku fungovat senát. To je shodou okolností ta samá komora parlamentu, kterou chtěl vicepremiér zrušit hned po neúspěchu ve volbách.
Holding Agrofert navíc nepatří ani do první desítky plátců daní v Česku v roce 2014 se umístil až za Plzeňským Prazdrojem a Lesy ČR na dvanáctém místě.
Vraťme se ale ještě ke společnosti SKW Stickstoffwerke Piesteritz. Tento nejziskovější podnik má jednu zvláštnost, a to podobu své dozorčí rady. V ní totiž Andrej Babiš, český ministr financí, sedí. Je otázkou, co se stane nyní, v souvislosti se zákonem o střetu zájmů, takovéto angažmá je ale dlouhodobě více než sporné. Vládu to ale samozřejmě nijak neohrozilo přes původní hrdinná prohlášení o tom, že má vicepremiér v dozorčí radě skončit, se nestalo vůbec nic.
Pan ministr prý střet zájmů nezneužívá, a navíc prý platí daně. Věřit mu v podobných tvrzeních je ale při pohledu na čísla z otevřených zdrojů stále těžší.

Anonym 90186 11.01.2017 16:34
Ministr financí Andrej Babiš rád zdůrazňuje, kolik jeho holding Agrofert zaplatí na daních v České republice. Zapomíná ale zmínit důležitou věc v zahraničí jeho firmy odvádějí více než v tuzemsku, a to zejména díky společnosti na výrobu čpavku. U vicepremiéra české vlády se jedná o poměrně zajímavý paradox.
Konkrétní čísla hovoří za vše. Nejziskovější firmou Babišova holdingu Agrofert je podnik na výrobu čpavku SKW Stickstoffwerke Piesteritz, který za rok 2014 vykázal zisk 82 milionů eur.
V témže roce získal Babiš v České republice jakožto ministr financí řadu daňových úlev a do státního rozpočtu tak Agrofert poslal 0,743 miliardy korun. Jenomže celkově představovaly daňové odvody holdingu 1,505 miliardy korun, což znamená, že více než polovina skončila v zahraničí.

Anonym 90186 11.01.2017 16:31
Pan Čáp snídá. Od předešlého dne mu zbylo pár kousků dopékaných bulek ze supermarketu (Babišova společnost ProFrost). Na chléb si maže tuk Zlatá Haná (Babišovo), na namazaný chléb pokládá několik koleček salámu z Kosteleckých uzenin (Babišovo). Do kávy si přidává Tatra mléko (Babišovo). Po snídani se pan Čáp vydává na cestu do zaměstnání. Při cestě poslouchá rádio Impuls (Babišovo), u čerpací stanice tankuje palivo s příměsí (z Babišova Preolu). Na poli u silnice míjí kombajn od Agrotecu (Babišův na Babišově poli).
Pan Čáp pracuje v jedné ze společností ministra Babiše (jeho firmy zaměstnávají 34 tisíc lidí). K obědu ve firemní kantýně dostává čtvrtku vodňanského kuřete (Babišovo) s bramborem (Babišův), při obědě si čte Mf Dnes (Babišovo). Dočítá se v ní, že na ČSSD investigativci vyhrábli opět nějakou kauzu opřenou o úniky z policejních spisů. Na druhé a třetí straně je rozhovor s ministrem financí o tom, jak se od jeho nástupu dobře daří naší zemi. Řídí nás totiž jako rodinnou firmu. Dále se v rozhovoru dočítá, že svého střetu zájmů ministr financí nezneužívá. Prý to nemá zapotřebí.
Po práci jede pan Čáp domů. Ve večerce na rohu kupuje na ráno pár jogurtů (Babišova Olma), půlku chleba (Babišův Penam), kelímek pochoutkového salátu (Babišův Papei), olej na smažení (Babišův Preol Food), na tácku pár kousků zmraženého kuřete (Babišova Vodňanská drůbež) a balíček párků (Babišových) ke snídani.
Doma si pan Čáp vaří večeři z právě nakoupených surovin a unavený usedá k televizním zprávám na Primě. Dozvídá se, že by volby nyní s dvacetiprocentním náskokem vyhrálo ANO jeho šéfa. Že prezident Zeman ohlásil kandidaturu pro volby v roce 2018 a že na tradiční politické strany vyplavaly zase nějaké skandály. Znavený raději přepíná na hudební stanici Óčko (Babišova). Pan Čáp leží, usíná a hlavou se mu honí myšlenky, že druhý den má jít s přítelkyní na konzultaci na reprodukční kliniku (Babišovu). Nebude to nic příjemného, ale v sobotu a neděli si odpočine a přijde na jiné myšlenky. Od bratra dostal totiž poukaz na pobyt na Čapím hnízdě (Babišově). Tam mu bude dobře.

Anonym 90186 11.01.2017 16:25
ČSSD a KDU udělaly z A. Babiše ministra financí, přes jeho střet zájmů. Najednou se, skoro na konci volebního období, probudily a chtějí s tím něco dělat, i když samozřejmě s Babišem dále ve vládě. Důvěryhodné to moc není. To ale neznamená, že to nakonec není správné. Lépe pozdě než později, nebo dokonce nikdy.

Anonym 90186 11.01.2017 16:25
Prý se tu čtvrtstoletí jen kradlo, předtím tu byl zřejmě ráj (komunistický). V logice této úvahy, opakované několikrát poslanci ANO, se nabízí otázka, zda nám tím chtějí říci, že Andrej Babiše právě tímto způsobem přišel ke svému majetku? Že ho ukradl v divoké privatizaci? To by bylo od poslanců ANO zajímavé sdělení.

Anonym 90186 11.01.2017 16:24
Poslanci ANO si náramně rozumějí s komunisty, někteří se k tomu ve své řeči přímo hlásí. Tuto mentální koalici mějme na paměti.

Anonym 90186 11.01.2017 16:24
Hnutí ANO se snaží zatemnit pravou podobu zákona nejde o zákaz vlastnit majetek, ale o zákaz získávat pro své firmy veřejné dotace, zakázky a pobídky. A o to jde. Ne o majetek Andreje Babiše, ale o to, aby si jako veřejný ministr nemohl pro své soukromé podnikání přihrávat výhody a veřejné peníze.

Anonym 90186 11.01.2017 16:24
Zákon nepochybně zasahuje Andreje Babiše na citlivém místě. U žádného jiného zákona nevystupovalo tolik poslanců ANO a nebyli tak aktivní jako dnes. To je jasný signál. Řeči o tom, jak to A. Babišovi vlastně nevadí, jsou jen řeči.

Anonym 90186 11.01.2017 16:18
Úplně stejně v pohodě jako Af..anistán vypadala Kuba, než tam udělal Kreml s Castrem komunistickou revoluci, Kambodža než tam vtrhli rudí khmérové, Sýrie než tam Asad se stranou Bas udělal vojenský puč, KLDR než strýček Kim se SSR osvobodil lid, dokonce i ČSSR než tu Rus bojoval s ..kontrarevolucí"".. Kreml v 20 století vyvážel násilím komunistické revoluce s kalachem v ruce a zabil minimálně 100 milionů životů, rozvrátil desítky států, dovedl je k bankrotu a většinou se uchopil moci diktátor který masově vraždil.

Anonym 90186 11.01.2017 16:15
Pro 94158
Vážné je to i kdyby informace pravdivá nebyla. Zeman by měl v každém případě opustit funkci a jít se léčit. A Lex Babiš se týká i Ovarova milce Mynáře. Proto Ovar spěchá k ÚS, protože tento zákon dost omezí kšefty jeho kámošů. Babiš je jen zástěrka.

Anonym 90186 11.01.2017 16:11
Dívky ve školách, ženy v šatech, hrající si děti a smějící se muži. Nikde ani známka po válečném utrpení. Univerzitní profesor Bill Podlich zachytil na fotografiích v šedesátých letech Af..ánistán takový, na jaký nyní lze jen vzpomínat. Bezstarostný život vystřídala invaze Sovětského svazu, občanská válka, krutovláda Tálibánu i válka na začátku milénia.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti