Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 4100

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 27.01.2017 17:09
Oligarchistické rodiny drží tuto zemi, nabírají si svoje pomahače a přisluhovače, vazby sahají až k premiérům, bude se to stupňovat, očekávám ohňostroj špíny, k té budou sloužit média, která byla koupena, jsme svědky privatizace veřejného zájmu, vazby se posilují, nosí se peníze, motivuje se přímou korupcí, tlačí se funkcemi, dělá se to promyšleně, říká šéf české pobočky Transparency International David Ondráčka o korupci a fungování klientelismu v ČR. Případné dominantní vítězství Andreje Babiše v podzimních volbách by prý mohlo být rizikem. Kontrola veřejné moci by pak údajně byla v rukách strany, kterou vede jeden z miliardářů.

Anonym 90186 27.01.2017 16:35
Počet hospod, které musely ukončit svou činnost kvůli elektronické evidenci tržeb, je stále nejasný. Ministr financí Andrej Babiš minulý týden promluvil o 107 zavřených podnicích, toto číslo však vyvrací zástupci tuzemských pivovarů. Necelou stovku zavřených restaurací eviduje v souvislosti se zavedením EET například pivovar Staropramen. Podle Heinekenu, který pod sebou sdružuje značky Krušovice, Starobrno či Zlatopramen, ukončilo činnost přesně sto hospod. Nejvíce zavřených provozoven hlásí pivovar Svijany, celkem 150. Výpadek hlásí ovšem i pivovar Bernard, v jeho případě šlo o sedmdesát podniků.
Zavřené hospody eviduje i pivovar Zubr. Momentálně registrujeme 25 provozoven, které ukončily od prosince 2016 svojí činnost.Je přitom pravděpodobné, že celkový počet zavřených hospod ještě naroste. V průzkumu totiž prozatím není zohledněn například největší český pivovar Plzeňský Prazdroj nebo jeho další konkurenti.

Anonym 90186 27.01.2017 16:29
Historie osídlení Tibetu se díky novým archeologickým nálezům prodloužila přinejmenším o čtyři tisíciletí. Tím se však popírá čínské tvrzení o pevných historických a genetických vazbách mezi Tibeťany a většinovou populací čínských Chanů.

Anonym 17847 27.01.2017 16:28
Pro 90186.Ty jsi hlava značně přitroublá a navíc zralý na slepeckou hůl.17847 o nějaké planetě nikdy nepsal.Potřebuješ za prolhaná tvrzení po kebuli okovanou násadou od krumpáče pořádně líznout.Navíc bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 90186 27.01.2017 15:52
Pro 94158 a 17847
Vy dva tydýti o planetě, kterou nikdo neviděl věděli už Inkové. Proto vědci stále zkoumají jak tuto planetu objevit. Jiní vědci zase letos během krátké doby vytvořili protilátky proti viru Zika, jiný vědec transplantuje obličeje a když už přiblble čučíte do monitoru, tak zkuste zapojit mozek a popřemýšlet díky komu vděčíte, že můžete anonymně veřejně prezentovat svoje plky. Díky zemědělcům to asi nebude. To, že sis Klasi svůj objev nepatentoval a místo toho si požadoval pouze diplom svědčí o tvojí idiocii.

Anonym 88243 27.01.2017 14:37
Raději budu volit komunisty, než hnusného Kalouska.

Anonym 94158 26.01.2017 23:15
Jaroslav kápl na pravdu boží. Jako malé dítě jsem někdy v roce 65 slyšel přednášku pro školáky. Vědátoři mluvil o planetě, kterou neznáme. Víme o tom, že existuje. Mění dráhy jiných těles. Po 50 letech to ještě jednou objevili američtí mužici.

Anonym 94158 26.01.2017 23:01
Milý mladý muži, 90186. Věda je velmi zajímavá oblast. Zejména pro podnikavé polo zločince v Čechách. Je to něco jako acylpirin, neublíží a nepomůže. Dá se za ni vydělat. Pokud si pročteš více návrhů projektů, pak je zařadíš do 18 skupin. Věda by měla být jako strom, který plodí zlatá jablka. Už to vypadá, že se první jablko na větvičce urodí, má krásný květ, přesto větvička zaleze do kmínku a opět vyraší o něco později pod jiná a vzněšenějším názvem. Bez mezinárodní spolupráce je to jen krmení vědátorů. Co kdybychom je někdy potřebovali. Pro Tvůj obchod bych doporučoval zaměřit se na kvalitnější krmivo pro pejsky a luxusnější související zboží (pelíšky, doplňky a hračky pro pořádné psy). Lidé bohatnou a dávají přednost větším a silným plemenům.

Anonym 17847 26.01.2017 17:03
Pro 90186.To věda v Česku je na tom mnohem hůře než v Rusku.V ČSAV se kradou i práce ,které byly odvedeny už za komunistů.Staré objevy uskutečněné za komunistů se českým blbům prezentují jako novinka.Například objev co je na internetu pod názvem Atmosférické výboje.Napřílad lumpové co se po komunistech prolhali k moci hned zrušili udělování diplomů na objev.Místo toho raději začali cpát miliardy korun do církevního oblbování,aby přez kněžské lumpy urychlili zatažení Česka do státního bankrotu.Chce to uskutečnit krutou revoluci vedenou mladou generací.

Anonym 17847 26.01.2017 16:52
Pro 90186. Všechny zde po komunistech vládnoucí lumpy co umožnili rozprodej majetku Česka zahraničním zájemcům je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Hned první lumpové co se po komunistech prolhali k moci měli za cíl Česko zlikvidovat a zašmelit cizákům.Díky troubovitosti obyčejných českých blbů jim uvedená činnost dodnes prochází.Proto je třeba uměle snižovat počet českých blbů tím,že se počet přitroublých důchodců,kteří pomáhali stávající kapitalistický svinčík lumpům nainstalovat zredukuje takovou dietou jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 90186 26.01.2017 16:32
Plíživá invaze
Interaktivní mapa, kterou zveřejnil v pondělí server Municipalnyj skanjer, zaznamenává objekty v Karlových Varech. Po rozkliknutí se pak objeví jméno vlastníka a základně informace o něm. Web se nezaměřil jenom na Karlovy Vary, ale okrajově také na Prahu a Mariánské lázně. Zmapoval tak 238 objektů, které podle jeho informací patří 132 vlastníkům.Ruský server vycházel z analýzy všech budov v Karlových Varech. Prověřoval domy, části domů, hotely i apartmány. Data měl získat z registru nemovitostí, případně se na majitele informoval v obchodním rejstříku.
Mezi ruskými majiteli jsou podle webu úředníci a politici. Nicméně server zjistil, že významný podíl budov patří také lidem z Ukrajiny, Ázerbájdžánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a Gruzie.

Anonym 90186 25.01.2017 20:26
Ruská věda zaostává tak daleko za ostatními zeměmi, že je v nebezpečí, že se propadne až za Írán, sdělil ve čtvrtek šéf Akademie věd prezidentu Vladimiru Putinovi.
Jsme svědky explozivního celosvětového růst ve vědecké oblasti, ve které bohužel jasně zaostáváme, citovala Vladimira Fortova zpravodajská agentura Interfax.
Pokud jde o počet publikovaných vědeckých článků jako ukazatele úspěšnosti, Fortov řekl, že za posledních 15 let se ruská produkce vědeckých článků zvýšila o 12 procent ve srovnání s desetinásobným v Číně a ztrojnásobení v Indii.
Čína nás předstihla v roce 1997, Indie v roce 2005 a Brazílie v roce 2007. Írán nám dýchá na krk, konstatoval.

Anonym 17847 25.01.2017 20:24
Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Chce to dostat na staré lumpy k moci co nejkrutější ruku mladé generace.Z důchodců a politických lumpů pak udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Anonym 90186 25.01.2017 17:03
Z dokumentů StB vyplývá, že Srp se svým řídícím důstojníkem absolvoval 151 schůzek, z nich vzešlo na 299 zpráv, a netýkaly se již například všeobecně známého udávání Vlastimila Třešňáka či Jaroslava Hutky, ale i dalších osobností tzv. druhé kultury. Umělců, organizátorů nepovolených kulturních akcí a podobně. Srpova udavačská hlášení měla pro dotyčné i zcela reálný dopad vedla například k vyštvání Jaroslava Neduhy v rámci akce Asanace z vlasti.
Motivace ke spolupráci byla různá a nebyly výjimkami ani drastický fyzický či psychický nátlak, vydírání. Ne každý tomu dokázal vzdorovat a v takových případech by se našly i omluvné argumenty. To ovšem není Srpův případ. Ten práskal cíleně, aby likvidoval za pomoci represívního aparátu konkurenci. Těžko si lze představit odpudivější motivaci.
Na Srpově příkladu je rovněž signifikantní, že s dědictvím po StB si dodnes nedokáže poradit ani tuzemská justice. V roce 200 Srp uspěl s žalobou na ochranu osobnosti, že byl evidován neoprávněně. Vedle toho, že se nezachoval originál vázacího aktu, Srpa podrželi jeho řídící pracovníci. To není jen Srpův případ, kvůli této pochybné loajalitě s čistým štítem odešla od soudů řada dalších evidentních bonzáků.

Anonym 90186 25.01.2017 16:55
Další úspěch této vlády
S českou demokracií to jde z kopce. Nasvědčuje tomu Index demokracie analytické společnosti Economist Intelligence Unit, podle kterého se země v posledních třech letech propadla do kategorie nedokonalá demokracie. Loni se hodnocení ještě výrazně snížilo.
Gratuluji.

Anonym 90186 25.01.2017 16:23
Za propadem České republiky ve světovém žebříčku vnímání korupce jsou podle české pobočky Transparency International přesun korupčních snah od lobbistických skupin do nejvyšších pater politiky, nekvalitní zákony a nedořešené korupční kauzy. Novinářům to řekli zástupci organizace. Česko si v žebříčku pohoršilo o deset míst a spolu s Kyprem a Maltou se umístilo na 47. příčce.
Výrazný propad podle TI odráží proměny korupčních problémů, kdy se korupční snahy přesouvají do nejvyšších pater politiky. Tam už není potřeba pravidla porušovat, umí upravit zákony tak, aby vyhovovaly tomu, jak oni operují, řekl novinářům ředitel TI David Ondráčka. Jako příklad uvedl loňskou reorganizaci policejních útvarů, která vyvolala roztržku mezi koaličními ČSSD a ANO. Ani jedné z těch stran nešlo o to, aby policie lépe pracovala, ale spíš o to, aby pod svůj vliv získala klíčové útvary, dodal Ondráčka.
Mezi další důvody patří podle TI nepřijaté nebo nedokonalé zákony a nedořešené korupční kauzy, které se podle organizace soudcům nedaří rychle uzavřít. Očekávání veřejnosti a médií musí být realistická, musí odrážet poměrně složitý trestní řád i nedostatek respektu řady jednotlivců k soudu, řekl prezident Unie státních zástupců Zdeněk Matula.
Pozitivní trendy započaly zejména u vlády Petra Nečase. Téma korupce se ale z politického prostoru vytrácí, řekl politolog Kamil Švec. Veřejnost se podle něj zaměřuje na korupci na centrální úrovni, přitom je mnohem častější na úrovni regionů.

Anonym 90186 25.01.2017 16:16
Agent Bureš
Ale ja mam veľmi dobre spočítanie, že Kalósek kradne!

Anonym 90186 25.01.2017 16:15
Pokud je známo, tak Babiš jen nakupoval akcie a firmy. Kolik jich prodal za 668 miliónů? Tak ať to doloží, když má čistý stůl! On přece předložil zákon o prokazování majetku, tak ať on podle toho zákona doloží své příjmy.
Kolik vydělal před rokem 93, když za to koupil Petrimex a ještě mu zbyly stovky miliónů? Nejsou to peníze, které ždímal za Zemanovy vlády z Unipetrolu?

Anonym 90186 25.01.2017 16:13
..chudák Burešovi zaměstnanci na účtárně. Ten Jolanda každý den vystřelí nové číslo a oni aby se třeba podělali jak to musí "optimalizovat"..

Anonym 90186 25.01.2017 16:12
Pan Babiš lže stále více a spoléhá se přitom na poslaneckou imunitu i charisma nedotknutelného boháče.. Tohle mu už mohou ,,žrát"" opravdu jen momentálové a mozkově indisponovaný.

Anonym 90186 25.01.2017 16:11
Že Gross musel skončit kvůli pár miliónům na byt se v porovnání s Babišem jeví jako zpráva z jiného vesmíru. 50 melounů vysál z fondu pro menší podnikatele na jeho hnízdo. Neví kolik vydělal miliard, ale v pohodě prodal sám sobě 1,5 miliardy korunových dluhopisů, aby se vyhnul placení daní, zatímco hostinský v zapadlé vísce musí vykazovat tržby online.

Anonym 90186 25.01.2017 16:10
Já skutečně peníze nepočítám, já nevím kolik toho bylo. Volal jsem finanční ředitelce a měl jsem čistého, 1,8 miliardy
Ministr financí a majitel Agrofertu Andrej Babiš se od minulého týdne, kdy jsme zveřejnili pochybnosti o tom, zda měl dost peněz na nákup dluhopisů Agrofertu, snaží vysvětlit své příjmy. Pokaždé však uvádí jiná čísla. Ministr financí nejnověji o svých příjmech hovořil v takzvané Babišově kavárně, kterou zveřejnil na internetu 25. ledna. O zjištění mluvil Babiš i na své tiskové konferenci 19. ledna, kde standardně reagoval urážkami a pomluvami vůči . Ale čísla, která uváděl, byla jiná.

Anonym 90186 25.01.2017 16:08
Gratuluji této vládě k dalšímu úspěchu.
Česká republika si v celosvětovém žebříčku vnímání korupce pohoršila o deset míst a spolu s Kyprem a Maltou se umístila na 47. příčce. Vyplývá to z dnes zveřejněné zprávy organizace Transparency International, která hodnotí korupci v 176 zemích a územích světa.
Kalouskova opatření už ztrácejí na síle, takže plnou parou na řeckou riviéru.

Anonym 17847 25.01.2017 15:36
Čím větší cenzura bude dnes,tím bude zítra krutější revoluce.

Anonym 17847 25.01.2017 15:32
Vzestup důvěry v Českou ekonomiku je spojen s troubovitostí národa Čechů.Pokud by národ Čechů nebyl většinově troubovitý tak by na vše co mu političtí lumpové nalžou tolik nejásal.Při revoluci to pak budou jatka pořádná.Nevíc budou pak nadávat ti co dnes ve své troubovitosti jásají a nadávat na ty co je sedmadvacet roů obelhávají a úspěšně ženou Česko do státního bankrotu.

Anonym 94158 25.01.2017 14:57
Celková důvěra občanů v českou ekonomiku stoupla na 110 bodů. Je to nový historický rekord! Ten krásný výsledek nastal již jen 3 roky po pádu nenáviděné vlády. Hanba její památce. I kdyby všechny oči plakaly, již nikdy nevstane.

Anonym 90186 25.01.2017 00:00
Tak si tady v klidu podnikáte, platíte daně a najednou příjde úředník a řekne: "Jak to, že nejste napojeni na naši centrální databázi tržeb? Nás nezajímá, že podnikáte poctivě, že platíte daně, nás zajímá, že nerespektujete nový zákon o EET. Možná zaplatíte vysokou pokutu, možná to zde úplně zavřeme."
Tak tato kauza bude mít ještě zajímavý průběh a dohru kde se absurdita současného státního šmírování a bu.erování podnikatelů projeví v plné nahotě.

Anonym 90186 24.01.2017 23:56
Blbiš: "Je to pro mě šok, vůbec netuším, co to je a pokud vím, tak nikdo bitcoinem neplatí." Tak blbiši, netušíš, co to je a nebo pokud víš, tak tím nikdo neplatí? Obojí naráz nejde, to se na mě nezlob

Anonym 90186 24.01.2017 23:54
Pro osvěžení, co je Bureš za hň_upa:
Starosta Žabčic Vladimír Šmerda:
Tak jsem dnes měl možnost na sněmu starostů osobně vidět Andreje Babiše. Myslím, že všech 700 starostů se shodlo na tom, že jde o nejméně kompetentního ministra všech dob. Absolutně nerozumí problematice, kterou má v malíčku každá účetní. Odpovídal asi na 20 dotazů starostů a vysloužil si pískot, později smích. Jako kulturní vložka to bylo dobré, jinak to bylo spíš k pláči. Jeho přiznání, že umí spočítat pouze 1plus1 a s tím si vystačil celý život, jsme mu věřili. Škoda, že nerozumí RUD, rozpočtovému určení daní, které je pro nás starosty klíčové. Nakonec prohlásil, že obce mají peněz dost a bylo. květen 2015

Anonym 90186 24.01.2017 23:52
Proti totalitni zvuli statu je zapotrebi obcanska aktivita jako je tento protest.

Anonym 90186 24.01.2017 23:51
Kontroloři EET přišli do kavárny Ztohoven. Měli smůlu
Díky Ztohoven! Každá odvaha proti bu.erování ze strany StBáka a sosanů se cení!

Anonym 94158 24.01.2017 21:59
Celková důvěra občanů v českou ekonomiku stoupla na 110 bodů. Je to nový historický rekord! Ten krásný výsledek nastal již jen 3 roky po pádu nenáviděné vlády. Hanba její památce. I kdyby všechny oči plakaly, již nikdy nevstane.

Anonym 90186 24.01.2017 19:59
Třeba ty nezdaněné neproclené kabelky. Vzhledem k tomu že dělal na zahraničním obchodě už za moskevského sociku, tak nevědomostí to nejde omluvit.
A to byl jen záblesk co bylo vidět na okamžik na veřejnosti.
Takže toho budou hromady. Samozřejmě s touhle vládnoucí loupeživou bandou, které je členem se mu nic nestane.
Prostě se sejme až tady budou dělat pořádek ti co jsou mimo politiku a stát.

Anonym 90186 24.01.2017 19:55
Pokud se financování nově nabytého majetku prokázat nepodaří, finanční úřad dodatečně stanoví daň z příjmu. Její výši určí podle kvalifikovaného odhadu příjmu, který byl zapotřebí ke koupi daných nemovitostí. Pokud bude muset člověk doplatit daň nižší, než dva miliony korun, bude z této částky ještě určeno penále 20 procent. V opačném případě půjde o penále 50procentní. 100 procent navíc zaplatí pak ten, kdo nebude s finanční správou spolupracovat.
A máš to BABOUNE kdo jinému jámu kopá sám do ní sám

Anonym 90186 24.01.2017 19:53
Budu muset prohlédnout kapsy a šupliky, třeba tam pár zapomenutých miliónů taky najdu. Jeden nikdy neví

Anonym 90186 24.01.2017 19:52
Babiš prostě jen našel pár zakutálených drobných. To se stane.

Anonym 90186 24.01.2017 19:52
"Klondike skončil" pravil Bureš,když společně se známým dvojobčankovým podvodníkem Čuňkem dalšími demagogy,populisty a pokrytci snížili hranici "zlodějství"při "prokazování původu majetku" ze 7 na 5 mil.

Anonym 90186 24.01.2017 19:51
Bureš má za sebou tolik afér,že by položily deset politiků.On však nadále zůstává nejoblíbenějším českým politikem.Je neuvěřitelné,jací hňupi žijí v téhle zemi.

Anonym 90186 24.01.2017 19:50
Fakt zoufálek: svatá pravda, že udělat to nějaký ministr před tmhletím protikorupčním tažením, letěl by jak rachejtle. Standovi to nevyšlo o pár milionů.

Anonym 90186 24.01.2017 19:50
Už to, že miliardář platící jen 18 % z příjmu na všech třech daních z příjmu čerpá nějaké dotace, je fuj, teda v normální ekonomice a státě by to bylo fuj. Všechny jeho dotace by se měly rozdělovat formou nepodmíněného rovného příjmu všem lidem, nebo je přidat důchodcům, nebo o to snížit daně, všechny tyto tři metody by byly lepší než platit dotace miliardáři metodou "tomu dala, tomu nic, tomu málo, tomu víc". Se spravedlností daní a dotací to nemá nic společného a světe div se, ten "jediný spravedlivý" ministr to nějak nechce reformovat..

Anonym 90186 24.01.2017 19:47
Sám říkal, že kdo je čistý, nebude mu vadit důkladná kontrola majetku a příjmů od finanční správy.
Tak proč mu to najednou tak vadí?

Anonym 90186 24.01.2017 19:46
Bureš je kompetentní velkohrabiš a mafián

Anonym 90186 24.01.2017 19:45
Pan Babiš začíná lhát jako jeho chráněnec pan Zeman.. O své minulosti u STB, o legalitě získání Agrofertu, o čapím hnízdě, o EET, o výběru daní a kondici státní kasy, o svých příjmech a spolupracovnících

Anonym 90186 24.01.2017 19:44
Ministr financí a nejpopulárnější politik v zemi Andrej Babiš přichází s novým vysvětlením, kde vzal dost osobních legálních příjmů, aby si mohl pořídit od daní osvobozené dluhopisy Agrofertu za 1,482 miliardy korun. Ty jsou dnes hlavním zdrojem jeho osobních příjmů. Ročně z nich inkasuje 90 milionů korun a nezaplatí do státní poklady ani korunu na daních. Stále se ale zamotává do toho, kde vzal dost legálních osobních příjmů na to, aby si tento nový od daní osvobozený zdroj živobytí mohl pořídit.Andrej Babiš teď pro Český rozhlas, jenž byl spolu s deníkem E15 jediným médiem, které se do nesrovnalostí v Babišových legálních příjmů pustilo, tvrdí, že si dalších 668 milionů v minulosti vydělal tak, že z nich nemusel platit daně. Údajně na kapitálovém trhu, kde jsou některé příjmy od daní osvobozené. Jsou i příjmy, které se nedaní, jako prodej firem, akcií a další produkty kapitálového trhu, uvedl Babiš pro Český rozhlas. Odmítl ale sdělit jakékoliv detaily, jakou firmu, kdy a za jakou cenu prodal. Prý už toho o svém majetku řekl víc než kdokoliv z politiků a to stačí.
Babiš používá klasický trik, že se snaží salámovou metodou celý příběh o svých legálních osobních financích rozmělnit tak, aby se stal nesrozumitelným.
Jen velmi neochotně a neúplně vysvětluje lidem, kde vzal dost legálních osobních příjmů na pořízení dluhopisů Agrofertu. V roce 2013 mu na ně totiž chybělo 142 milionů korun. A to bez ohledu na životní výdaje, které se u Babiše, jen pokud jde o investice do osobního majetku a životního stylu, pohybují v desítkách milionů korun.
Na to, že neměl Babiš dost osobních legálních příjmů sám upozornil ve dvou prohlášeních pro Hospodářské noviny a Deník.Podle svých slov si v letech 1993 až 2015 vydělal 1,526 milionů zdaněných plus 668 milionů korun nezdanitelných. K dispozici měl tedy 2,194 miliardy korun legálních čistých příjmů. Po odečtení dluhopisů za 1,482 miliardy korun mu tedy dle jeho vlastních účtů zbývá na živobytí 712 milionů korun. On sám pro Echo i Český rozhlas ale shodně tvrdí, že to bylo 1 049 498 231 korun.
Potíž v Babišových vyjádření je v tom, že motá čísla navzájem mezi sebou. Neříká jasně, co bylo řádně zdaněné, co od daní osvobozené, ze kterých let ty příjmy má.
Z celého příběhu je však zřejmé, že Andrej Babiš umí vydělat hodně peněz. Nechce se mu z nich ale státu platit daně, a tak hledá všechny možné cesty, jak se jim vyhnout.

Anonym 90186 24.01.2017 19:37
Bohuš si takhle dupnul? Není možná. Je to rebel!

Anonym 90186 24.01.2017 19:37
Náš žlučovitý vládce si nepamatuje skoro nic kromě takovýchto věcí, dětinská pomsta přijde..

Anonym 90186 24.01.2017 19:37
Typické pro Zemana je, že spolupráce s StB, kterou vyčítá doc. Ošťádalovi mu vůbec nevadí u Srpa anebo Pelikánové..a Ovčáček se k tomu ještě jako obvykle vyjadřuje jako kanál.

Anonym 90186 24.01.2017 19:36
Ja uz jen cekam, kdy Milous Zeman jmenuje reditelem uradu pro studovani zlocinu komunismu generala Alojze Lorence.

Anonym 90186 24.01.2017 19:36
Tak pokud Miloš Zeman navrhuje členy Etické komise, nemohl by třeba David Rath navrhovat vedení protikorupční policie?

Anonym 90186 24.01.2017 19:36
Ten Miloš má ale kamarády.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti