Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Miloš Zeman diskuse strana 4100

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 77146 04.02.2017 11:22
Kruh se uzavírá. Vylezli jsme z komunistického bo.delu a i díky Babišovi, který je té minulosti představitel, se tam vracíme. Za komunistů se řikalo, že jsme si všichni rovní, jen někteří jsou si rovnější. Je to důsledek našeho nevyrovnání se s minulostí. Děti bývalých papalášů této naší nedůslednosti toho pochopitelně využily. Proto jsou bývalí veksláci úspěšní lobisté, kteří ovládají chod ve státě, proto děti tehdejších papalášů a lidí startujících svojí kariéru pod jejich službami, jsou úspěšní tuneláři, proto mají komunisté dodnes takovou podporu a mohou se nám do očí smát a nepokrytě lhát a poukazovat na nešvary dnešní doby, na kterých se významnou měrou podílejí jejich kamarádi souvěrci a děti. Prostě Babiš se chová jen tak jak se za komunistů naučil, sory jako.

Anonym 77146 04.02.2017 11:18
Největším problémem současných i minulých patálií ministra Andreje Babiše je beznadějná demoralizace celého národa. Opět, jako za bolševika, se společnost dělí na my ti, kteří musí dodržovat zákony a platit daně a na papaláše ministra financí, jenž danit nemusí.Nyní se blíží březen, kdy budu danit svých pár tisícovek z vedlejšáků, a já asi poprvé v životě budu odesílat peníze na finanční úřad s pocitem, že je to nespravedlivé, že mne okradli a že žiju ve zlodějském státě. Pan ministr Andrej Babiš provedl jako podnikatel tak výhodnou optimalizaci daní, že má z těch jednoho a půl miliardy korunových akcií Agrofertu, co koupil, deset let příjem devadesát miliónů korun ročně nedaněný. Že prostě pro mne jako řadového zaměstnance, člena střední třídy, platí, že své tisíce a desetitisíce příjmu danit musím. Zatímco pan ministr Babiš své desítky miliónů danit nemusí. A upřímně řečeno ztrácím díky tomu jakýkoliv pocit daňové odpovědnosti a solidarity.
Nechci platit daně, když papaláši nemusí. Nechci dodržovat zákony, když papaláši nemusí. A myslím, že to tak má většina mých spoluobčanů. Proč my, normální lidi, platit musíme a papaláši, co nás kontrolují a řídí berňáky, ne? Výsledkem takového stavu je absolutní demoralizace společnosti, stav, kdy daně ošidí i ti nejpoctivější, protože nikdo není ochoten nechat se státem odírat na daních, když hlavní odírač sám daně neplatí.Ve středu dal navíc Babiš v Poslanecké sněmovně jasně najevo, že nehodlá dodržovat zákony této země. Jako ministr vlády je ze zákona povinen zpovídat se Parlamentu. Babiš však v Poslanecké sněmovně výslovně prohlásil: Já lidem jako pan Kalousek odpovídat nebudu. Já se odpovídám občanům této země, mým voličům! Vám (míněn Kalousek) určitě ne! Předsedající schůze Petr Gazdík v tu chvíli Babiše napomenul, že se mýlí, že se podle ústavy Poslanecké sněmovně zodpovídat musí. Já si můžu říkat, co chci tady! kontroval Babiš.
Jasně Babiš nemusí platit daně, Babiš nemusí dodržovat zákony, Babiš se nemusí nikomu zodpovídat, ale zato na nás, na občany, musí být přísnost. A taky ji přes EET máme. Jak dlouho to tomu hulvátskému bačovi budeme ještě tolerovat?

Anonym 77180 04.02.2017 00:31
S výší cenového stropu za roamingové služby, který stanovili zástupci členských zemí Evropské unie, Evropského parlamentu a Evropské komise nesouhlasili zástupci českého ministerstva průmyslu a obchodu, které vede Jan Mládek (ČSSD). Za to ho kritizoval Luděk Niedermayer (TOP 09), podle kterého jde o upřednostňování zájmů mobilních operátorů před zájmy spotřebitele.

Anonym 77180 04.02.2017 00:30
Ceny obědů po zavedení elektronické evidence tržeb (EET) dál rostou. Zatímco před Vánoci si lidé za obědové menu připlatili v průměru o čtyři koruny víc, v lednu už oběd stojí bez mála o šest korun víc.

Anonym 77180 04.02.2017 00:27
Mladý aktivista Jakub Čech byl hostem Martiny Bacíkové v rubrice VIDEOFORUM. Hovořil o svém boji s úřady na komunální úrovni v Prostějově, ale také o ministru financí Andreji Babišovi, s nímž se odmítl sejít. Podle Čecha, který je příznivcem Strany zelených, totiž Babiš i přes schopné marketéry nakonec z české politiky zmizí. Za deset let to bude marginální postava, říká středoškolák.

Anonym 77180 04.02.2017 00:25
Gratuluji této vládě k dalšímu úspěchu.
Česká republika si v celosvětovém žebříčku vnímání korupce pohoršila o deset míst a spolu s Kyprem a Maltou se umístila na 47. příčce. Vyplývá to z dnes zveřejněné zprávy organizace Transparency International, která hodnotí korupci v 176 zemích a územích světa.
Kalouskova opatření už ztrácejí na síle, takže plnou parou na řeckou riviéru.
Bureš je kompetentní velkohrabiš a mafián.
S českou demokracií to jde z kopce. Nasvědčuje tomu Index demokracie analytické společnosti Economist Intelligence Unit, podle kterého se země v posledních třech letech propadla do kategorie nedokonalá demokracie. Loni se hodnocení ještě výrazně snížilo.
Gratuluji.

Anonym 94158 03.02.2017 23:45
V Čechách je dnes nejširší demokracie, a to za celou existenci země. Jsme v pořadí nejpříznivějších zemí pro život občanů na 7. místě ve světě. Je velký potenciál tento stav ještě zlepšit. Na stavu jaký je má lví podíl prezident i současná vláda. Stav informovanosti občanů je strašný. Myslím, že je to stejné, ne - li horší jak po roce 48. Padlá vláda z roku 2013 má již hlad po moci a rabování. Je vhodné se obrnit na volby a čekat od padlého zla to nejhorší.

Ovar 85845 03.02.2017 18:05
Satane odstup a neškoď této zemi.

Anonym 17847 03.02.2017 14:57
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.Důchodcům co svojí troubovitostí a leností přemýšlet pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat sluší taková dieta jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Chce to aby pak výplatci důchodů z řad mladé generace měli v ruce kvalitní bejkovec a romantickou duši.Při této Bohu milé práci nešetřili ani bejkovce a ani zadky zlumpačelých důchodců co svojí troubovitostí a leností přemýšlet pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.

Anonym 77146 03.02.2017 11:58
V létě 2016 policejní prezident sloučil dva útvary, což bylo přesně v jeho kompetenci. Babiš cítil ohrožení zájmů, protože se Šlachtovými lidmi z protimafiánského útvaru dlouhodobě spolupracoval a vyvolal vládní krizi, která v jednu chvíli připomínala pokus o převrat ze strany některých bezpečnostních složek, jež se vymkly z hierarchické struktury řízení. Prezident Zeman nakonec situaci uklidnil a všichni se dohodli na zřízení vyšetřovací komise.Po více než půl roce zveřejnila svou zprávu, z níž vyplývá jedno: 99 Babišových vývodů jsou zmanipulované mystifikace, domněnky a drby, jimiž chtěl jen ochránit své spojence v bezpečnostních složkách. Kdyby řekl sorry jako a projevil aspoň náznak omluvy vůči policejnímu prezidentu Tuhému a ministru vnitra Chovancovi, mohlo by se to přejít a on by tím ukázal svou sílu.
Nicméně Babiš je přesně ten typ, který, když něco nejde silou, jde na to ještě větší silou. Mečiarovsky zprávu parlamentní komise odmítl jako prasárnu a opět se pasoval do role hlavního herce v protikorupčním boji. V tomto partu mu přizvukovala jeho média v čele s Lidovými novinami, která dlouhé dny neinformovala o jeho finančních problémech s nákupem dluhopisů.
Jedno je jasné: v Česku vyrostl nový Vladimír Mečiar. Na rozdíl od něj má ranec peněz a je s nimi schopen si koupit všechno. Když mu to nevyšlo se závěrečnou zprávou vyšetřovací komise, koupí si interpretaci té zprávy ve svých a spřátelených médií.

Anonym 77146 03.02.2017 11:57
Někdejší slovenský podnikatel Andrej Babiš si vzal z Mečiara obrovské poučení. Namísto uplácení státním majetkem si začal velkoryse kupovat spřízněné duše z aktivit svého kolosu Agrofert. Jako sendvič se obklopil poradci a poradci poradců, kteří procházejí všemi institucemi a vrstvami politického a mocenského světa, kde hájí jeho zájmy. Ta investice se vyplácí, protože tyto peníze zpětně dostává z legální renty v podobě dotačních penězovodů pro své firmy od státu.Od Mečiara si také vzal jedno důležité poučení: bez médií nejde dobýt politickou moc. Jeho koupě největšího vydavatelství tištěných médií v zemi (a nejposlouchanějšího rádia Impuls) dlouho vyvolávala spekulace, co je jeho smyslem. Hromadné odchody novinářů z koupených médií něco naznačovaly, ale od policejní krize v létě je jasné jedno: je to stejný mocenský nástroj jako držet většinový balík akcií ve firmě nebo mít svého člověka v čele regulačního úřadu.

Anonym 77152 03.02.2017 10:23
V čem tedy tkví problém? Jak známo, Babiš si koupil a drží asi 1,5 miliardy dluhopisů z jediné emise, každý v nominální hodnotě jedné koruny. Roční úroky z každého z nich jsou tak nízké, že se podle tehdejších pravidel daň z těchto výnosů zaokrouhluje na nulu. Pokud by však věděl, že se jednalo o uměle rozdělené dluhopisy, nebo by dokonce o jejich rozdělení rozhodl, musel by se k nim chovat při placení daní jako k celku, jak vyplývá z filozofie různých soudních rozsudků. Musel by tak dodnes platit každý rok mnohamiliónovou daň, které se přitom vyhýbá.
Je krajně nepravděpodobné, že by si nevšiml, že všechny nakoupené dluhopisy pocházely z jedné emise a že tedy tvoří jeden celek. Nyní však máme tolik potřebný důkaz, že o tom věděl. Sám totiž ve zmíněném pořadu potvrdil, že tuto emisi schválilo představenstvo, jehož byl a dosud je předsedou, a navíc se přiznal, že se z jeho strany jednalo o pokus o daňovou optimalizaci (která je legální, pokud se nezvrhne, jako v tomto případě, v krácení daně).
Co více si mohou vyšetřovatelé přát? Babiš se přiznal. Stačí, aby byl rozhovor pro Českou televizi přijat u soudu jako důkaz. Z aktuálního hlediska je ale především těžko představitelné, že by po takovém přiznání mohl Babiš nadále vykonávat funkci ministra financí, který ve vládě zodpovídá za spravedlivý a efektivní výběr daní.

Anonym 77152 03.02.2017 10:18
Rusko obvinilo Ukrajinu, že ostřeluje východ své země

Anonym 77152 03.02.2017 10:18
Nezávislá skupina investigativních novinářů Bellingcat dnes v souvislosti s nočními boji na Donbasu oznámila, že proruští povstalci umístili poblíž doněckých obytných čtvrtí své palebné posty a vystavují civilní obyvatelstvo nebezpečí. Z těchto míst bylo v noci odpáleno 50 raket, o čemž svědčí družicové snímky a výpovědi očitých svědků, uvedla skupina. Povstalecké raketomety Grad podle ní mířily hlavně na město Avdijivka, které je pod kontrolou ukrajinské armády.
Avdijivka leží těsně při frontové linii, která se dotýká severního okraje Doněcka. V posledních dnech se stala místem tvrdých bojů, z jejichž vyprovokování se povstalci a ukrajinská armáda vzájemně obviňují.
Kyjev dnes oznámil, že kromě Avdijivky se boje rozšířily i do nedalekých obcí Pisky, Verchnotorecke a Voďane. Povstalci prý nasadili tanky, granátomety a minomety různých kalibrů. Během bojů ztratili čtyři bojovníky. Přestřelky a ostřelování ukrajinská média hlásí i z okolí azovského přístavu Mariupol a z Luhanské oblasti.

Anonym 17847 03.02.2017 09:10
V Česku přibývá lidí co tvrdí,že komunisté byli oproti zde vládnoucím lumpům zlatí.

Anonym 17847 03.02.2017 09:08
Sankce,nesankce, Rusko Ukrajině Krym nevrátí,protože by pak sloužil jako základna proti Rusku.Vývoj pracuje na tom,že se celá Ukrajina začne vžebrávat znovu pod ochraná křídla Ruska.Do uvedeného Ukrajinu tlačí to,že za SSR se měli Ukrajinci mnohem lépe,než se mají dnes a EU je živit nechce.

Anonym 17847 03.02.2017 09:04
Zapadá dávná sláva pravičáků a romantika ta nežije už.Budoucnost v Česku patří kvalitním bejkovcům a mladé generaci.

Anonym 77181 02.02.2017 23:57
Jeden z hlavních ruských opozičních politiků Vladimir Kara-Murza mladší byl ve čtvrtek převezen s příznaky těžké otravy do nemocnice a umístěn na jednotku intenzivní péče. Oznámil to na svém webu list Moskovskij komsomolec. Charakter onemocnění je podle něj prakticky shodný s kolapsem, který Kara-Murzu postihl před necelými dvěma lety.

Anonym 77181 02.02.2017 23:55
Velmi tvrdý protiruský projev přednesla nová americká velvyslankyně při OSN. Nikki Haleyová při svém prvním vystoupení na půdě Organizace spojených národů obvinila Rusko z eskalace násilí na východní Ukrajině. Prohlásila také, že protiruské sankce, které byly zavedeny po anexi Krymu, zůstanou v platnosti, dokud se Krym nevrátí Ukrajině.

Anonym 94158 02.02.2017 21:41
Pan Zaorálek si utrhl pěknou ostudu. Zmíněným činem H útoků měly být dotčeny státní instituce. Myslím, že to zapáchá akcí "Forejt", který dle médií měl být řízen aktivitami úřadu pana Hermana. Vyšťourat si tučnou "myšku" to by bylo něco ku zdaru. Budou volby a jde nejspíš o koryta.

Ovar 85845 02.02.2017 15:53
Pěkně neestébák kolem sebe kope.

Anonym 17847 02.02.2017 09:58
Pro 94959.Zlodějnu podporovali ti lumpové co se po omunistech prolhali k moci záměrně,protože jejich cíl je dostat Česko do státního bankrotu ,aby ho pak zašmelili mezi Němce a Židy.Proto je třeba všechen vlastizrádný dobytek co se po komunistech prolhal k moci odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 02.02.2017 09:50
Sobotka by měl raději zveřejnit zda na dluhy co Česku nadělal věnuje majetek svého rodu aby pomohl tyto škody nahradit.Dělat zemi dluhy to dokáže každý blb co se po komunistech prolhal k moci,ale vládnout čtyřicet roků bez zadlužování země to uměli jen komunisté.Důchodci aby už si začali připravovat své zadky na výplatu zaloužených a spravedlivých důchodů na holý zadek bejkovcem.Na jinou výplatu důchodů peníze nebudou.

Anonym 77145 02.02.2017 08:45
Premiér Bohuslav Sobotka zveřejnil na svém twitterovém účtu dopis od Konfederace politických vězňů České republiky. Ta mu vyslovila podporu v případě Karla Srpa, jehož Sobotka odmítl jmenovat do Etické komise pro ocenění účastníků odboje a odporu proti komunismu. Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček označil v tweetu stanovisko konfederace za mylné.

Anonym 77145 02.02.2017 08:43
Podle některých daňových expertů byl nákup dluhopisů firmy Agrofert jejím majitelem ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) obcházením zákona. V úterý v televizi navíc Babiš přiznal, že dluhopisy Agrofert vydal, protože potřeboval dlouhé peníze. Pokud chtěl ale Babiš půjčit své firmě peníze, mohl to udělat jinými snazšími způsoby, například půjčkou. Jestli byly dluhopisy zástěrkou pro půjčení peněz Babišem, mohlo se jednat o závažný daňový únik, míní odborník.

Anonym 94159 01.02.2017 20:51
Smrt islámu po celém světě! ! !

Anonym 94159 01.02.2017 20:50
Kalousek,Schwarzenberg a další zlodějny napáchané v této zemi do kriminálu!

Anonym 94159 01.02.2017 20:46
Když na druhou stranu exekučně zatěžoval naše pacienty pro nezaplacené regulační poplatky ve výši 30,-Kč,které v systému zdravotnictví stejně nic neregulovaly.

Anonym 94159 01.02.2017 20:42
Je nepochopitelné s jakou benevolencí tento stát trpěl zlodějny vietnamských trhovců,

Anonym 94159 01.02.2017 15:33
Už konečně dojde na ty pracovitý zloděje z .ru|.ua|.vt,to jsou důslrdky politiky 90.let p.VH.

Anonym 77144 01.02.2017 00:17
Sory jako ale co je vám všem do toho, ja si můžu koupit co chci a vam je vsem po tom ho.no, som minister financí, všechny vas tu podojim, budeme jedna velka Agro.uck rodina a uděláme treba policejní stát..a vy malí zivnostničci budete všici sledování jako protože prostě proto, že jste podezřelí všichni..já až budu ten premier tak tu česků televizi taky koupim nebo proste prevezmu tak jak to udělali v Polsce.. Všetky vás pak budu řídit jako své zaměstnance protože nejste schopni sa o sebe postarat jako..ja nešel do politika kvůli penězům ale kvůli bohatství a moci jako..

Anonym 94158 31.01.2017 22:37
No koukám, že tu máme nového obhájce drobných zlodějíčků. Základem demokracie jsou rovná práva pro všechny občany! Proč nemohou podle Tebe krást zákonem stanovené daně zaměstnanci a proč by měli mít právo krást zákonem stanovené daně drobní podnikatelé?? Jsem pro rovnost všech občanů, a to od miliardářů až po bezdomovce. Hodnota jakéhokoliv občana je rovna číslu "1".

Anonym 77144 31.01.2017 10:49
Zajímavý vývoj má plánovaný rozjezd druhé vlny Elektronické evidence tržeb. Do této fáze spadají všichni podnikatelé a firmy podnikající v oboru maloobchod a velkoobchod. Podle dostupných údajů by se tak od 1.března, mělo do EET zapojit 250.tisíc300.tisíc podnikatelů. Oproti tomuto počtu se zdá být prosincový start EET se 45.tisíci restauracemi pouhou zkouškou.
Babišův projekt špiclovsko-udavačského systému Elektronické evidence tržeb má však jistý zádrhel. Maloobchodníci ho bojkotují. Do startu druhé vlny zbývá pouhých 21 pracovních dní a z oboru maoloobchod|velkoobchod si přihlašovací údaje vyzvedlo zatím jen necelých 40.tisíc podnikatelů. Zbývá tedy minimálně 210.tisíc firem a živnostníků. Znamená to, že finanční úřady by musely vydat denně 10.tisíc registrací do systému, aby se vše stihlo včas. To je dost, že?
Je to strategie, se kterou Ministerstvo financí ČR nepočítalo. Andrej Babiš je totiž zvyklý na to, že jeho zaměstnanci v Agrofertu poslouchají. Nedochází mu, že svobodní obyvatelé poslouchat nemusejí. Nejsou zaměstnanci jeho firmy. Z historie víme, že stát s represivními kroky nemusí nutně zvítězit. Jistě, k systému se do 1. března ještě přihlásí desítky tisíc obchodníků. Ale co když se do EET nepřihlásí třeba 100.tisíc maloobchodníků? Přijdou Babišovi kontroloři ke všem a udělí jim pokuty? A unese takový krok jeho systém? A unese to jeho firma ANO ve volbách? Neunese.
Pokud se podnikatelé skutečně kousnou a do systému EET se ve velkém počtu nezaregistrují, celý projekt Elektronické evidence tržeb se zhroutí. Finanční správa si nedovolí pokutovat desítky tisíc lidí. Ti, kteří se do systému přihlásí, se zase odhlásí v rytmu známého hesla proč já musím, a oni ne? . A pokud padne EET, padne i Babiš. Tak podnikatelé, co uděláte?

Anonym 77144 31.01.2017 10:45
Výňatek z rozhovoru Zemana z roku 2013
Já v tom nevidím znamení policejního státu. Já jsem velmi rád, že jak státní zástupci, tak i policie mají v dobrém slova smyslu volné ruce. A dokonce bych chtěl vyjádřit i určité uznání Petru Nečasovi za to, že jim tyto volné ruce dal. Nu a pokud jde o další pokračování této kauzy, tak samozřejmě záleží na výsledku vyšetřování a zejména na soudním jednání. Platí presumpce neviny. Pro běžného občana je posvátná a nedotknutelná. U politika ale platí presumpce viny proto, že politik má být prost jakýchkoliv podezření.
Skutečnost v roce 2017: Hájí největšího zloděje v historii této země a presumpci viny ani slovo. Naopak presumpci viny podporuje u běžných občanů svou podporou zákona o prokazování majetku a zavedení EET pokladen.
To jen pro připomenutí těm, kteří trpí silnou sklerózou.

Anonym 77144 31.01.2017 10:39
Takhle Pindík Babiška vysvětluje původ příjmů
Je pravda, že v Nečasově vládě by už dávno neseděl
Ministr financí Andrej Babiš nebyl příliš potěšen, že se stal hlavní postavou pořadu Reportéři ČT. Na reportérku Janu Neumannovou se během pořadu, který zkoumal nejasnosti v jeho dluhopisech, několikrát rozčílil.
Pořad Reportéři točí pořady na objednávku. Vy jste jedna zkorumpovaná pakáž, která natočila o mně 16 pořadů a teďka dotočíte zase něco o mně, obořil se na reportérku Babiš, který stále odmítá vysvětlit nejasnosti ve svých příjmech.
Babiš čelí podezření, zda se nedopustil krácení daně, když koupil korunové dluhopisy firmy Agrofert, které mu nyní vynášejí nezdaněných 90 milionů korun ročně.
Podle senátora a bývalého vyšetřovatele Václava Lásky (Zelení) musí kromě legálnosti splňovat taková operace i účel. Tím je v případě vydávání dluhopisu posílení kapitálu firmy. Pokud ten účel není naplněn, pokud je to obchod jen fiktivní, který má skutečně sloužit jen ke zkrácení daně, pak se dostáváme do roviny daňové a finanční úřad by tu daň měl doměřit, uvedl v pořadu Láska.
Tím největším paradoxem je však to, že trestním oznámením a vůbec celým podezřením se bude zabývat Finanční úřad, případně Finanční správa. Obojí je ale podřízeno ministerstvu, které Babiš řídí.
Děláte zmanipulované věci a jste zkorumpovaní, řekl ministr financí reportérce a připomněl, že v Reportérech ČT o něm vzniklo již šestnáct reportáží.

Anonym 77144 31.01.2017 10:32
Sedmadvacetiletý vrah, identifikovaný jako Alexandre Bissonnette, je studentem politologie na Lavalově univerzitě, která stojí nedaleko mešity, kde byl útok spáchán. Ještě v pondělí byl obviněn z šestinásobné vraždy a z pěti pokusů o vraždu. Bissonnette je podle agentury AFP nacionalista, stoupenec vůdkyně francouzské ultrapravice Marine Le Penové a odpůrce feminismu. Podle záznamů na jeho facebookovém profilu přivítal zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Anonym 17847 31.01.2017 09:14
Papež včera volal kardinálu Vlkovi,že se za něj bude modlit.Hned jak se za něho pomodlil,tak kardinál Vlk začal poletovat jak rybička.Potom,že se zázraky nedějí.

Anonym 17847 30.01.2017 12:26
Pro 94158.Když byly v Česku v provozu katovské mučírny tak zde takový svinčík nebyl.Proto je třeba se učit z moudrosti našich středověkých předků.

Anonym 90186 30.01.2017 12:06
Andrej Babiš navštívil před senátními volbami Most. Na svém facebookovém profilu přitom kritizoval mosteckého primátora, že ve městě dovolil postavit kasino. Vzápětí se však ukázalo, že to bylo přesně obráceně. Ministerstvo financí vydalo povolení k provozu kasina navzdory protestům mostecké rady.

Anonym 90186 30.01.2017 11:55
Předního barmského právníka a poradce šéfky vládnoucí strany Do Aun Schan Su Ťij v neděli zastřelil útočník na letišti v barmském největším městě Rangúnu. Právník Ko Ni byl jedním z mála vlivných muslimů v Barmě, kde dominují buddhisté.

Anonym 90186 30.01.2017 11:00
Na Trumpův výnos o víkendu zareagovaly také další americké podniky. "Nevpouštět uprchlíky do Ameriky není správné a my musíme stát při těch, které to zasáhne," uvedl Brian Chesky, spoluzakladatel a generální ředitel internetové služby Airbnb zprostředkovávající pronájem ubytování. Dodal, že Airbnb zajistí bezplatné ubytování každému, kdo se kvůli Trumpovu výnosu nedostane do Spojených států.
Generální ředitel technologického gigantu Apple Tim Cook v dopisu zaměstnancům uvedl, že Trumpův výnos není "politikou, kterou podporujeme". Zároveň slíbil pomoc zaměstnancům, kterých se výnos dotkne. Trumpův výnos kritizovali také například šéfové internetových společností Google a Facebook. "Mnozí lidé, které tato politika negativně zasáhne, jsou velkými podporovateli USA," prohlásil zakladatel a generální ředitel výrobce elektromobilů Tesla Motors Elon Musk.

Anonym 90186 30.01.2017 10:58
Americký řetězec kaváren Starbucks hodlá během příštích pěti let přijmout 10 tisíc uprchlíků. Oznámil to generální ředitel podniku Howard Schultz v reakci na páteční imigrační výnos nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Tento výnos podle Schultze vyvolal "zmatek, překvapení a odpor".

Anonym 90186 30.01.2017 09:31
Nejméně šest lidí zemřelo a další byli zraněni při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku v neděli večer. Policie zadržela dva podezřelé. Podle ředitele islámského centra, jehož citovaly některé agentury, je obětí pět. Kanadský premiér Justin Trudeau označil čin za teroristický útok na muslimy.

Anonym 94158 29.01.2017 23:16
Jaroslave, jsi velmi zatrpklý. Katovské mučírny jsou středověk. Do toho se můžeme dostat jedině INVAZÍ. Zatím si lidožrouti oblíbili Německo a majetnější severské země. Pokud jsou blízko hranic, pak hrozí jen jejich povyražení. Nejraději mají děvčata a chlapečky od 10 do 15 let. Měli bychom si své děti více hlídat.

Anonym 17847 29.01.2017 10:10
Pro 90186.Spolupráce s tak surovinově bohatou zemí jako je Rusko jsme si měli snažit udržet.Odklon od Ruska má za cíl dát Česko všanc Němcům a Židům,aby si Česko rozparcelovali.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes žene tuto zemi do státního bankrotu je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizhrádných rodů.

Anonym 17847 29.01.2017 10:03
Pro 94158. Až se začnou v Česku zprovozňovat katovské mučírny tak se o Kalouska katovští mistři nejspíše poperou.Každý katovský mistr bude chtít dostat Kalouska do svojí péče.

Anonym 17847 29.01.2017 09:58
Zde vládnoucí lumpové oblbovali národ,že prosadí zákon o referendu.Nyní už ukázali,že šlo jen o komedii pro potěšení voličů.Proto je třeba referendum v budoucnosti uskutečovat okovanou násadou od krumpáče přímo v ulicích.Pak straníky zde vládnoucích stran za zbídačení národa v ulicích přímo odporážet.Humanitu k lumpům si nebude moci tato z bídačená a rozkradená země dovolit.

Anonym 94158 28.01.2017 22:26
Dnes jsem se dověděl, že pan Kalousek vymyslel 13 ti letku. Je to lépe než bolševici. Ti měli jenom pětiletku. Také prohlásil, že budeme se mít jako Němci. Asi měl na mysli jen svoji bandu.

Anonym 90186 28.01.2017 19:49
Musí se národ Čechů naučit co nejkrutěji odporážet všechny vlastizrádce, kteří nás chtějí zatáhnout do otroctví ropného emirátu na východě.

Anonym 17847 28.01.2017 18:18
Členy ČOI,kteří dali restauraci pokutu za to,že nechce vařit pro imigranty bude třeba po revoluci co nejrutěji potrestat za vlastizradu.Většina Čechů zde imigranty nechce,proto není třeba pro ně vařit.Musí se národ Čechů naučit co nejkrutěji odporážet všechny vlastizrádce.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti