Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Queen (Minaj Nicki) Teatime Dub Encounters (Underworld / Iggy Pop) The Now Now (Gorillaz) Love Is Dead / Mint Pack (Chvrches) Sweetener (Grande Ariana)

Miloš Zeman diskuse strana 3850

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 24.01.2017 19:47
Sám říkal, že kdo je čistý, nebude mu vadit důkladná kontrola majetku a příjmů od finanční správy.
Tak proč mu to najednou tak vadí?

Anonym 90186 24.01.2017 19:46
Bureš je kompetentní velkohrabiš a mafián

Anonym 90186 24.01.2017 19:45
Pan Babiš začíná lhát jako jeho chráněnec pan Zeman.. O své minulosti u STB, o legalitě získání Agrofertu, o čapím hnízdě, o EET, o výběru daní a kondici státní kasy, o svých příjmech a spolupracovnících

Anonym 90186 24.01.2017 19:44
Ministr financí a nejpopulárnější politik v zemi Andrej Babiš přichází s novým vysvětlením, kde vzal dost osobních legálních příjmů, aby si mohl pořídit od daní osvobozené dluhopisy Agrofertu za 1,482 miliardy korun. Ty jsou dnes hlavním zdrojem jeho osobních příjmů. Ročně z nich inkasuje 90 milionů korun a nezaplatí do státní poklady ani korunu na daních. Stále se ale zamotává do toho, kde vzal dost legálních osobních příjmů na to, aby si tento nový od daní osvobozený zdroj živobytí mohl pořídit.Andrej Babiš teď pro Český rozhlas, jenž byl spolu s deníkem E15 jediným médiem, které se do nesrovnalostí v Babišových legálních příjmů pustilo, tvrdí, že si dalších 668 milionů v minulosti vydělal tak, že z nich nemusel platit daně. Údajně na kapitálovém trhu, kde jsou některé příjmy od daní osvobozené. Jsou i příjmy, které se nedaní, jako prodej firem, akcií a další produkty kapitálového trhu, uvedl Babiš pro Český rozhlas. Odmítl ale sdělit jakékoliv detaily, jakou firmu, kdy a za jakou cenu prodal. Prý už toho o svém majetku řekl víc než kdokoliv z politiků a to stačí.
Babiš používá klasický trik, že se snaží salámovou metodou celý příběh o svých legálních osobních financích rozmělnit tak, aby se stal nesrozumitelným.
Jen velmi neochotně a neúplně vysvětluje lidem, kde vzal dost legálních osobních příjmů na pořízení dluhopisů Agrofertu. V roce 2013 mu na ně totiž chybělo 142 milionů korun. A to bez ohledu na životní výdaje, které se u Babiše, jen pokud jde o investice do osobního majetku a životního stylu, pohybují v desítkách milionů korun.
Na to, že neměl Babiš dost osobních legálních příjmů sám upozornil ve dvou prohlášeních pro Hospodářské noviny a Deník.Podle svých slov si v letech 1993 až 2015 vydělal 1,526 milionů zdaněných plus 668 milionů korun nezdanitelných. K dispozici měl tedy 2,194 miliardy korun legálních čistých příjmů. Po odečtení dluhopisů za 1,482 miliardy korun mu tedy dle jeho vlastních účtů zbývá na živobytí 712 milionů korun. On sám pro Echo i Český rozhlas ale shodně tvrdí, že to bylo 1 049 498 231 korun.
Potíž v Babišových vyjádření je v tom, že motá čísla navzájem mezi sebou. Neříká jasně, co bylo řádně zdaněné, co od daní osvobozené, ze kterých let ty příjmy má.
Z celého příběhu je však zřejmé, že Andrej Babiš umí vydělat hodně peněz. Nechce se mu z nich ale státu platit daně, a tak hledá všechny možné cesty, jak se jim vyhnout.

Anonym 90186 24.01.2017 19:37
Bohuš si takhle dupnul? Není možná. Je to rebel!

Anonym 90186 24.01.2017 19:37
Náš žlučovitý vládce si nepamatuje skoro nic kromě takovýchto věcí, dětinská pomsta přijde..

Anonym 90186 24.01.2017 19:37
Typické pro Zemana je, že spolupráce s StB, kterou vyčítá doc. Ošťádalovi mu vůbec nevadí u Srpa anebo Pelikánové..a Ovčáček se k tomu ještě jako obvykle vyjadřuje jako kanál.

Anonym 90186 24.01.2017 19:36
Ja uz jen cekam, kdy Milous Zeman jmenuje reditelem uradu pro studovani zlocinu komunismu generala Alojze Lorence.

Anonym 90186 24.01.2017 19:36
Tak pokud Miloš Zeman navrhuje členy Etické komise, nemohl by třeba David Rath navrhovat vedení protikorupční policie?

Anonym 90186 24.01.2017 19:36
Ten Miloš má ale kamarády.

Anonym 90186 24.01.2017 19:35
Komunistický režim se opíral o represivní složky, zejména o StB. Představa, že by StB měla ve své evidenci nepořádek nebo že by si řídící důstojníci přivydělávali falešnými spisy je úsměvná. Jednak by nikdo neriskoval vyhazov z teplého místa a znalci (historici) na její činnost potvrdili, že spisy procházely přísnou kontrolou, takže existence falešného spisu je de facto vyloučena.
Pokud je ve spisech, že existoval vázací list, tak skutečně existoval bez ohledu na to, že ho soudruzi dokázali krátce po revoluci skartovat. Rozhodnutí soudů, že je donašeč (agent) čistý jen proto, že dnes vázací list neexistuje (nebo existuje jen na mikrofiši) je silně alibistické. Srp byl zkrátka udavač , stejně jako koblihový ministr a takoví mají chodit kanály.

Anonym 90186 24.01.2017 19:34
Nevím, co je Etická komise, ale už podle názvu je pochopitelné, že bývalý spolupracovník StB tam asi nepatří. Ovšem co mě potom zaráží, že to samé nevadí panu Sobotkovi u členů jeho vlastního kabinetu.

Anonym 90186 24.01.2017 19:34
Stejně jako Miloš nemusí jmenovat profesory, pokud nechce, tak nemusí Bohouš jmenovat někoho do Etické komise, pokud nechce. Jednoduché.

Anonym 94158 24.01.2017 16:39
EET je poctivá a dobrá věc. Díky zavedení EET tržby podnikatelům vzrostly o 100%. Je i možné, že část nárůstu je i skutečnost dřívějšího švindlování některých "také podnikatelů".

Anonym 90186 24.01.2017 16:27
A samozřejmě všude kolem nás to máme, všude se vydávají účtenky.
Lež. Nikde kolem nás není EET v naší podobě a tvrdosti zásahu do podnikání. Andrej Babiš, jako obratný manipulátor, ovšem tuto lež spojí s pravdou, když říká, že všude se vydávají účtenky. To přece nelze rozporovat, a tak spojením dvou nesourodých a nesouvisejících tvrzení AB vyvolává dojem pravdy.
Nemá to nic společného s Chorvatskem.
Lež. Chorvatsko bylo od počátku projektu EET Babišovým vzorem. Přestal se jím chlubit, až když se prokázalo, že EET v Chorvatsku byla jedno velké fiasko.
Je to narovnání podnikatelského prostředí, větší výběr daní a všichni žijeme z daní.
Lež. Dokonce třikrát v jedné větě. EET nenarovnává podnikatelského prostředí a EET nebyla zavedena pro větší výběr daní. A především víme, že Andrej Babiš žije z našich daní, ale my ostatní žijeme za svoje peníze. Tomu všichni žijeme z daní se říká freudovské přeřeknutí, pane Babiši.
EET a podnikatelské spolky a hromada lží
To jsme to v naší demokratické České republice dopracovali. Ministr vlády nám takto servíruje to, čím chce společnost ovlivňovat a rozdělovat. Neuvádí zdroje svých tvrzení, jeho výroky nelze ověřit. Klidně zneužije oficiální tiskovou konferenci, aby vypustil do veřejnosti lži. Že ty lži někdo za pár dnů vyvrátí? To mu nevadí, zůstanou už v hlavách mnoha lidí, a tím splní svůj účel.
Navíc politik Babiš stále zkouší, kam až může, co vše si může dovolit. A stále posunuje hranice manipulace veřejností a propagandy dále a dále. Třeba se dočkáme, že jednou nařkne živnostníky z krvavých orgií, na kterých pijí krev mláďátek. Nepředstavitelné? Vzorů na to má dost, od hilsneriády, přes nacisty až ke své rodné straně. Copak nepostupovali komunisté při budování své moci stejně?

Anonym 90186 24.01.2017 16:26
V Mostě je sedm nových hospod.
Lež? Tady váhám, protože AB samozřejmě nikdy nedodá potřebné další údaje ani zdroje svých informací. Asi by se dalo souhlasit s tím, že v Mostě vzniklo sedm nových hospod. Za jaké časové období? Za minulých pět let, možná za dva roky? Těžko uvěřit, že v Mostě vzniklo nových sedm hospod od zavedení EET? Tak s námi AB manipuluje. Dává do souvislosti dva nesouvisející údaje počet hospod, které kvůli EET zanikly, proti počtu hospod, které vznikly, a to bez souvislosti s EET. No prostě manipulátor.
Byl jsem v takové hospodě, v Nemojově, na plesu, kde ten starosta, vzhledem k tomu, že tam byl provozovatel, s kterým nebyli spokojeni a který to ukončil, ano, z důvodu toho, že asi nechtěl platit daně, no tak ten starosta to nechal vymalovat a otevřel tu hospodu.
Lež? Možná třeba i pravda, ale AB do ní stejně lež dostane. Všimněte si, jak nám podsouvá, že ten hospodský skončil z důvodu toho, že asi nechtěl platit daně. Doložit to nemůže, neví, ale stejně to zveřejní. Hnusná pomluva, ale tak účinná.
My určitě, jako stát, bychom měli ulehčit podnikání, hlavně těm nejmenším, a mě to zajímá a o tom přemýšlím, a to je naše role.
Lež. Sice začíná pravdivým výrokem jako stát bychom měli ulehčit podnikání, hlavně těm nejmenším, ovšem hned to napraví a v babišovském duchu lže, když říká: a mě to zajímá a o tom přemýšlím, a to je naše role. Jen člověk s naivitou dítěte nebo se sníženou příčetností mu tohle může věřit. Dělá se hezkým, a přitom jde malým podnikatelům po krku. Pokrytectví v nejčistší podobě.

Anonym 90186 24.01.2017 16:24
ten odpor proti tomu projektu je samozřejmě obrovský, hlavně ze strany těch, který nechtějí u nás platit daně a podnikat poctivě
Lež. Nikdy neprokázal, že se proti EET staví podvodníci, kteří na sebe přece neradi upozorňují. AB jen pomlouvá a očerňuje své oponenty, protože proti EET protestují především lidé poctiví, kteří brání svobodu občanů a svobodu podnikání.
za to období zavřelo 104 hospod, ale vzniklo 370.
Lež. Není náhoda, že starostové obcí mají lepší informace. Jenže ty se Andreji Babišovi nehodí, tak si vymyslí svoje čísla.
Většina těch provozovatelů je spokojená.
Lež. Většina podnikatelů a živnostníků nesnáší EET. Že se s ní smířili? No jistě, co jim zbývá, když jim hrozí půl milionové pokuty nebo zavření krámu. Těch pár spokojených Andrejovi vyhledává jeho tým, aby se s nimi mohl potkávat a chlubit. On totiž vždy jezdí jen tam, kde ho čeká přátelské uvítání.
My máme už první data, jednoznačně se potvrdilo a my jsme si to porovnávali za prosinec 2015 a prosinec 2016, že skutečně došlo k nárůstu (tržeb? , pozn. autora), podle našich propočtů o 100 %.
Lež. A to tak zjevná, že k ní netřeba nic dodávat. Snad jen, že nám Babiš a spol. dva roky tvrdili, že nemají podrobná data o tržbách, proto prý potřebují EET. Že by najednou ta data našli?

Anonym 90186 24.01.2017 16:22
Na začátek citát, který uvedla na svém webu Česká televize: Přitvrdíme u EET, protože jsme zjistili, že nás podnikatelé neberou vážně. Máme signály, že se podvádí dál, že když je tam cizinec, tak se ta účtenka nevydává. Dále mají dvě kasy, upřesnil pro ČT praktiky podnikatelů Babiš.
Lež. Neříká kolik, kdo, ani jak to zjistili. Nemůže to doložit, jen rozsévá pomluvy. Srovnejte to navíc s počtem kontrol (1842) a zjištěných přestupků (162, od těch formálnějších po zásadní) a zjistíte, že platí to, co jsme tvrdili od začátku většina podnikatelů jsou poctiví lidé, jen zlomek se chová nepoctivě.

Anonym 90186 24.01.2017 16:21
Od státního úředníka, třeba ministra, občané očekávají, že je bude informovat pravdivě. Je to dokonce jeho povinnost, protože pokud by nám státní úředník lhal, pak by veřejnost podváděl, a možná by tím i porušoval zákon.
Učebnicovou ukázkou toho, jak se nesmí státní úředníci chovat, byla tisková konference Andreje Babiše dne 19. 1. 2017. Během asi devíti minut svého vystoupení vyslovil nejméně deset lží. Servíroval nám je chytře, nenápadně, jako by jen tak nezávazně plkal. Opravdu chytré, ovšem o to nebezpečnější. V textu proloženě uvádím citáty z vystoupení AB, jejichž autenticitu si každý může ověřit na záznamu z TK.

Anonym 90186 24.01.2017 16:17
Ministr financí Andrej Babiš se rozhodl uklidnit podnikatele sdělením, že už jim naházel dost klacků pod nohy a od této chvíle se jim budou dít jen samé dobré věci. Své poselství zveřejnil na Facebooku.
Babiš se ke své sebereflexi inspiroval na návštěvě v Olomouci, kde si pravděpodobně konečně poslechl také příběhy lidí, kterým svými buze.ačními kroky zničil podnikání. Mám pro vás docela důležitou zprávu. Kontrolním hlášením a EET to skončilo. Teď už budeme připravovat projekty, abychom podnikatelům hlavně ulehčovali život. V týdnu jsem jim to říkal, když jsem byl v Olomouci na konferenci o EET a při návštěvách majitelů hospod a drobných podnikatelů. Zase jsem se toho od nich spousty dozvěděl, dočteme se na jeho profilu na sociální síti.
Těžko si ovšem představit, že by se dalo vymyslet něco horšího (jmenovat by se dalo například znárodňování, ale to se dá prozatím očekávat od jiných Babišových vládních kolegů) než elektronická evidence tržeb, která se zatím ani nerozjela, a kontrolní hlášení, které podnikatelům zvýšilo náklady a zkomplikovalo život nejen jim, ale také účetním.
Takže děkujeme, pane ministře, to se nám všem opravdu ulevilo.

Anonym 17847 24.01.2017 16:03
Pro 90186.To,že komunisté zadrátovali hranice bylo velice rozumné řešení.Tak nemohli lumpové z venku sem ani s nakradeným ven.Za komunistů bylo bezplatné školstvi,ale pak musel každý tam kam ho komunisté poslali.A ne ten stav ve stávajícím Česku,že někdo zde vystuduje medicínu za peníze Čechů a pak jim neřekne ani děkuji a jde pracovat do Německa.Takto vypadá zde vybudovaný kapitalistický svinčík.

Anonym 17847 24.01.2017 15:51
Až se dostane v Česku revolucí k moci mladá generace,tak ta se na další debužírování důchodců na dluh dlužit nebude,proto bude třeba,v zájmu humanity,zprovoznit dostatek plynových komor kde by se mohli nechat důchodci dobrovolně zplynovat CYKLONEM B.Ten docela příjemně voní,takže by důchodcům zajistil voňavou smrt.Bylo by to pro důchodce mnohem výhodnější než z hladu skákat z mostu ,nebo pod vlak a tak navíc znečišťovat životní prostředí.

Anonym 90186 24.01.2017 15:43
Odhad českého ministra financí, jak se v prosinci zvýšily tržby hospodských, ztrácí ve světle slovinských a rakouských zkušeností na významu. Zvýšení tržeb je pouze jedním z parametrů reformy. I když k němu v některých restauracích a hotelích dojde, může být vyváženo tím, že se jiné provozy zavřou. Příklad Chorvatska z roku 2013 dokonce ukázal, že vyšší tržby nutně nemusí zajistit vyšší výnos DPH. Podnikatelé odvedou na DPH víc peněz, zároveň však požádají, aby jim stát o to víc vrátil na odpočtech.
Po měsíci od zavedení pokladen EET v Česku jde připustit, že se tržby v restauracích zvýšily, i když nepůjde o stoprocentní navýšení proti stejnému období předchozího roku, jak tvrdí Babiš. Není jisté, že se tím zvýší výběr daní. V každém případě Český statistický úřad informoval, že se v prosinci zvýšily v restauracích ceny o čtyři a půl procenta.

Anonym 90186 24.01.2017 15:42
Stejné fiasko potkalo Rakušany, i když zvolili jiný, tzv. off-line model. Tržby rakouských obchodníků se zaznamenávají v paměti elektronických pokladen, do kterých se mohou finanční úřady kdykoli připojit přes internet. Pro ministra financí Hanse Jörga Schillinga byly pokladny jen jedním, byť hlavním motivem daňové reformy, ve které se také například zvýšila dolní sazba DPH z 10 na 13 procent pro zemědělské produkty, umělecké předměty, vstupné do bazénů, na sportovní akce, do kin, divadel i muzeí nebo pro tržby z hotelů, penzionů a nájemního bydlení. Proto ministr Schelling předpokládal, že se výnosy z DPH zvýší proti roku 2015 o osm a půl procenta.
Po sečtení daňových výnosů za loňský listopad už bylo jasné, že to nevyjde. Finanční úřady vybraly 24,7 miliardy eur, o 950 milionů víc než za jedenáct měsíců roku 2015. To znamená zvýšení o čtyři procenta, které lze vysvětlit jenom zvýšením daňové sazby.
V Rakousku se na rozdíl od Slovinska daňová reforma nepodepsala na snížení maloobchodního prodeje, který podle očekávání vyrostl o 1,4 procenta, ani na likvidaci živností. Jedním z důvodů byl fakt, že po dvou měsících fungování reformy vláda zmírnila příliš přísné předpisy. Zatímco ve Slovinsku (i v Česku) musí mít pokladnu každý, v Rakousku si je nemusí pořizovat obchodníci s obratem do 30 tisíc eur ročně.

Anonym 17847 24.01.2017 15:41
V zájmu Česka to chce hlavně začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy,jinak Češi na planetě Zemi končí převálcováni rozumnějšími národy,tedy Němci a Židy.Sedmadvacet roků volí obyčejný český blb většinově lumpy.Proto je Česko na pokraji státního bankrotu,což českým blbům dodnes nedochází.

Anonym 90186 24.01.2017 15:40
Slovinský ministr financí Dušan Mramor spustil loni v lednu chorvatský model elektronických pokladen, které jsou on-line napojeny na finanční úřady. Stejně jako český kolega Andrej Babiš chtěl tímto způsobem zvýšit výběr daně z přidané hodnoty (DPH). Úspěch se nedostavil. Podle ministerské databáze inkasoval slovinský stát za prvních deset měsíců 2,71 miliardy eur. To je o necelé procento víc než ve stejném období roku 2015, kdy úředníci vybrali 2,69 miliardy. Slovincům se loni daně vybírat dařilo, příjmy vyrostly skoro o čtyři procenta. Neúspěšní byli jen u DPH, i když podnikli složitou operaci s pokladnami, aby zabránili únikům.
Současné vedení lublaňského ministerstva financí takový výsledek příliš netrápí. Reformátor Mramor byl vyzýván hned v lednu, ať odstoupí. I když ho premiér Miro Cerar podržel, tak Mramor přežil jen do července, kdy se nad veškerou pochybnost ukázalo, že systém nesplnil očekávání. Nová ministryně Mateja Vraničar Ermanová tak vděčí pokladnám za své křeslo.
Objem vybraných daní ukazuje exaktní výsledek, o důvodu selhání se zatím dá pouze spekulovat. Jisté je, že se ve Slovinsku počátkem roku maloobchodní tržby propadly, na rozdíl od všech okolních zemí. Pokladny tedy neodhalily skryté tržby obchodníků, spíše způsobily šok mezi obchodníky, kteří zavírali obchody, a také spotřebiteli, kteří najednou nevěděli, kde nakupovat. Spotřebitelský optimismus se vrátil až v posledních měsících minulého roku a výnosy DPH už nezachránil.

Anonym 90186 24.01.2017 15:38
Tuzemské ministerstvo financí slaví výsledky svého průzkumu, podle kterého hospodští a hoteliéři zvýšili v prosinci tržby na dvojnásobek. Podle ministra Andreje Babiše to je důkaz, že pokladny EET dokážou odhalit daňové úniky. Babiš se přitom chlubí vymyšlenými čísly, neboť zkoumal jen čtyři procenta provozoven.
Chmurnější nálada panuje u Babišových kolegů v Lublani a ve Vídni. Tam už kompletují definitivní čísla o výběru daní po prvním roce fungování elektronických pokladen. Stejně jako Chorvatům v roce 2013 jim nezbývá než uznat fiasko.

Anonym 17847 24.01.2017 15:32
Pro 90186.Pokud migranty nezastaví žádný plot,tak je bude nutno postřílet.To,že by si měli nechat Češi od migrantů zlikvidovat celé Česko je nejméně humánní řešení.Chce to dostat revolucí k moci co nejkrutější ruku mladé generace a pak se nemazlit jak s lumpy z česka,tak s lumpy z dovozu.

Ovar 85845 24.01.2017 08:36
Marxová je sociální inženýrka,takže nacistka a komunistka v jednom -lidská zrůda.

Anonym 94158 24.01.2017 00:06
Myslím, že paní Marxová je feministka. Spíše je vhodné podpořit rodiny s dětmi do 5 let. Do 5 let věku dítěte by matka měla pobírat stejný plat, který měla v zaměstnání, a to vč. valorizace. Je příliš málo dětí. Je divné, že rodiče jedináčků nechápou budoucí život jejich dětí mezi Romy a hordou z INVAZE.

Anonym 90186 23.01.2017 18:56
Podpora tradiční rodiny podle Marxové: je třeba zvýšit soc. dávky svobodným matkám, pěstounům, homose.uálním párům.

Anonym 90186 23.01.2017 18:49
Turistické a mapové centrum na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara po 24 letech zavře. Končí posledního února. Důvodem je zavedení elektronické evidence tržeb (EET) pro maloobchodníky a neustále se zvětšující administrativní zátěž, řekl jednatel Marcel Goetz. Říká, že už nedokáže maloobchod táhnout dál v atmosféře nátlaku a destrukce.
"Jsme jen malé "eseróčko", která má tři zaměstnance, v letní sezoně pět. Pracuju sedm dní v týdnu a nemůžu si dát ani minimální mzdu, protože centra měst se vylidňují. Zisky, které dřív pomáhaly udržovat domy v centrech měst, mizí. Bývalo obvyklé, že dole byl obchod a nahoře byty, ale to končí," řekl Goetz.
Stát podle něj nakládá na podnikatele čím dál víc administrativní zátěže, kterou už nechce snášet. "Bude mi 66 let, mám v hlavě řadu krásných projektů. Těch se nevzdám, ale maloobchod zavřu. Vnímám EET jako plošnou likvidaci. Jako dítě jsem zažil padesátá léta strachu a udávání. Tohle je pro mě stejné. Je to likvidace kreativní síly národa. Neprojeví se to hned, ale až za několik let," míní Goetz.
Zavedení EET podle něj malým maloobchodníkům výrazně zkomplikuje život. "Máme tři různé DPH a ceniny na jedné kase. Střídáme se na ní přes den a večer bych musel kontrolovat, jestli se někdo nespletl. Ceny se zadávají v halířích, takže není problém udělat chybu v desetinné čárce. Všechno zboží bych musel dostat do podoby čárového kódu, pohledy, odznáčky.. To je iluzorní. O zachování bych přemýšlel snad jedině, kdyby se sjednotilo DPH na deseti či dvanácti procentech. DPH 21 procent je likvidační," řekl Goetz.
Funguje zároveň jako regionální vydavatel map či knih a dalšího zboží, které nabízejí turistická infocentra. "Už teď vím, že kvůli EET končí ve Stožci a v Nové Peci, a uvidíme, co další. Znám se se všemi od Železné Rudy po Telč a všichni jsou naštvaní," řekl Goetz.
Jeho infocentrum fungovalo od roku 1993 čtyři roky jako českobudějovické, poté s nově zřízeným oficiálním městským centrem velmi dobře spolupracovalo. "V roce 1994 jsme zakládali asociaci cestovního ruchu a infocenter. Na špici byli vždy živnostníci, ale tahle drobná kreativní síla je postupně likvidována. Je to neštěstí," uvedl Goetz. "Andrej Babiš bohužel nevnímá, že jde o destrukci národa," doplnil.
Přemýšlel i nad tím, kolika vystavovatelům se nevyplatí přijet příští rok na veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour do Brna. Řada z nich totiž prodává drobné zboží v hodnotě desetikorun. Zatímco dosud si vystačili s kasičkou, tužkou a papírem, příští rok už by s sebou museli mít elektronickou pokladnu. "Jezdíme také na knižní veletrh a uvidíme, jestli bude za této situace vůbec proveditelný," řekl Goetz.

Anonym 90186 23.01.2017 18:32
Pro 17847 No hlavně nikdo nemohl ven. Sem chtěl akorát Dean Read. Rudoši měli strach, že se jim lidi rozutečou. Proto drátovali. Ale sto milionů hladových migrantů žádný plot nezastaví, ani ten nejdrátovanější.

Anonym 17847 23.01.2017 18:25
Pro 90186.To zadrátování hranic byl od komunistů rozumný čin.Ta nemohli lupové sem ani odsud.Takže šlo lumpy snadno dopadnout.Dnes zloděj večer ukradne v Česku auto a druhý den ráno už ho prodává v cizí zemi.Za ten svinčík co v Česku udělali ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci je bude tře ba po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 23.01.2017 17:53
Pro 17847
A jak ti pomůže zadrátování hranic? Pokud by to bylo účinné jak si myslíš, tak je zde dodnes Římská říše, která své hranice chránila obdobným způsobem. A jak dopadli Římani.

Anonym 17847 23.01.2017 17:48
Vlivem sucha v Africe se dá předpokládat,že počet migrantů do EVROPY MASIVNĚ STOUPNE.PROTO JE TŘEBA ZNOVU V ČESKU VYTVOŘIT POHRANIČNÍ STRÁŽ A ZASE ZADRÁTOVAT HRANICE.POKUD ZDE VLÁDNOUCÍ LUMPOVÉ TOTO BUDOU BAGATELIZOVAT A AŽ SE DO ČESKA ZAČNOU MIGRANTI VALIT,TAK SE MIGRANTŮ NVŠÍMAT,ALE SVIŽNĚ VYBÍJET CELÉ RODY TĚCH LUMPŮ CO SE V ČESKU PO KOMUNISTECH PROLHALI K MOCI.

Anonym 90186 23.01.2017 16:05
Bývalý guvernér ČNB a bývalý generální ředitel ČS a zároveň dvojnásobný bankéř roku Pavel Kysilka prohlásil, že pokud se chce Česko pohnout dopředu a v budoucnu neupadat, tak je třeba učitelům přidat alespoň 50% platu. Zdroj těchto peněz vidí v propuštění 75% úředníků. Tak to jede Česko hodně z kopce, když tento pán vidí přesnější čísla. Já jsem předpokládal zlepšení, pokud se propustí 50% úředníků. Tato vláda nábory nových úředníků nabrala směr Řecko. Nejkomičtější je nabírání úředníků na pracovní úřady při rekordní nezaměstnanosti.

Anonym 90186 23.01.2017 15:50
Gross šel od válu za par nevysvětlených milionů na byt. Ale u Babise miliarda sem, miliarda tam a lidi mu ještě tleskaji. On ten pan prezident mel s tou charakteristikou občanů CR naprostou pravdu!

Anonym 17847 23.01.2017 10:21
Vlastizrádní lumpové oblbují národ,že Rusko chce někoho napadnout.Při tom Rusko s jeho rozsáhlými zásobami surovin a velkým územím je zemí co nikoho obsazovat nemusí.To,že zabrali Rusové Krym byl prozíravý čin.Jinak tam dnes byla základna USA proti Rusku.Poláci si USA, při svojí troubovitosti, zatahují na své území.Stejně brzo Ukrajincům dojde,že je pro ně nejlepší řešení se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska a celou EU směle kopnout do zádele.

Anonym 94158 22.01.2017 23:38
Ve Lvově zapálili ukrajinští fašisté památník asi sto tisíce Poláků, kteří byli umučeni předchozími ukrajinskými fašisty ve 40. letech. Věřím, že Poláci chápou dobro a zlo. Považuji je za nejlepší sousedy. Ve válkách Rusů a Poláků padlo více Rusů. Asi by bylo lepší zakopat válečnou sekeru a hledat mír, bezbariérový obchod a prosperitu. Neumím si představit obsazení Polska Ruskem. Je to velmi hloupý nápad. Přeji Polákům dobrou noc a v duši klid.

Anonym 17847 22.01.2017 19:41
Poláci horečně a draze zbrojí proti Rusku.To je pro Polsko nejlepší cesta aby jim pak za jejich dluhy Němci za brali tu část Polska co do konce války patřila Říši.

Anonym 90186 22.01.2017 19:29
Suporti trefili hřebíček na hlavičku
Pohádka
Povím vám pohádku
o čertech a kůzlátku
kdo bude zlobit, ten bude bit
bylo a nebylo, čertům se přitížilo
utíkaj z pekla, hledají klid
Woou woou woou kůzlátko má strach
Woou woou woou bije na poplach
Woou woou woou už cítí jejich pach
Woou woou woou krev teče po rukách
Budeme kázat víno, vodu dáme dětem
problémy co přijdou, oplotíme plotem
není cesty zpátky, pryč s láskou citem
hlavně ať naše zadky mlaskají blahobytem
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Strašný, ale stane se
nedaleko za lesem
kůzlátko má útulný byt
kdo jiný pomůže
kopyta, rohy, kůže
jistě jim poskytne úkryt
Ale našla se babička
andělskýho srdíčka
zželelo se jich plačících
navzdory zprávám
buřícím vol.m, krá.ám
tančí satánci v ulicích
Woou woou woou kůzlátko má strach
Woou woou woou bije na poplach
Woou woou woou už cítí jejich pach
Woou woou woou krev teče po rukách
Budeme kázat víno, vodu dáme dětem
problémy co přijdou, oplotíme plotem
není cesty zpátky, pryč s láskou citem
hlavně ať naše zadky mlaskají blahobytem
Budeme kázat víno, vodu dáme dětem
problémy co přijdou, oplotíme plotem
není cesty zpátky, pryč s láskou citem
hlavně ať naše zadky mlaskají blahobytem
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom

Anonym 90186 22.01.2017 17:46
Pro 94158
Proč tě udivuje, že Amíci podnikly nálety z Kataru? Právě v Kataru mají Američani největší leteckou vojenskou základnu na středním východě. Pojme až 10 tisíc amerických vojáků a 120 letadel. Krom letadel typu F-16 mají Američani na základně též B-52. Američani jsou přítomni od roku 1996 a od roku 19.9.9 na přání Katařanů začali s výstavbou základny.Krom této základny je v Kataru základna obrněných brigád, která pojme až 11 tisíc amerických vojáků.

Anonym 17847 22.01.2017 17:42
Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.

Anonym 90186 22.01.2017 16:12
Americké ministerstvo vnitra dostalo pokyn uzavřít všechny své twitterové účty poté, co na jednom z nich jeho zaměstnanci retweetnuli nelichotivé porovnání fotek z inaugurace exprezidenta Baracka Obamy a nynějšího šéfa Bílého domu Donalda Trumpa. Vyplývá z nich, že na Obamovu první přísahu v roce 2009 přišlo mnohem více lidí než na tu Trumpovu, upozornil deník The Washington Post.

Anonym 94158 22.01.2017 12:02
Velmi dobré zprávy. Nejvíce ceněno je vítězství pana Trumpa. Až udivující je zpráva, že z Kataru Američané bombardovali pozice IS. Katar, který patřil se Saudií k tvůrcům IS a hlavním sponzorům couvá. To je velmi dobrá zpráva. Německo přišlo na geniální nápad, a to platit INVAZI 10 tisíc EUR rodině za návrat. Demokracie v Evropě má viditelnou, sice malou leč znatelnou cestičku k přežití tohoto století.

Anonym 90186 21.01.2017 14:35
Pro 94158
Ten zákon je už platný od prosince. Babiš má problém věrohodně doložit rozdíl osobního příjmu a úspor, takže finanční správa má už konat. Díky tomu, že hlavní aktér je šéfem finanční správy, tak ta samozřejmě nekoná. Je to paradox, když někdo v tomto státě nezdaní pár kabelek, tak do bytu vlítne zakuklené komando, ale když má někdo rozdíl v příjmech a úsporách několik set milionů korun, tak řídí ministerstvo financí a žádná kontrola ze strany kompetentních orgánů neprobíhá.

Anonym 94158 21.01.2017 14:23
Je nutné zákon o přiznání majetku a státem stanovení subjektů na kontroly, případně i soudy na rychlé odebrání majetku. Začít v horních patrech a končit nad 5 milionů. Cestou mezinárodních soudů zajistit majetek v daňových rájích, a to bez náhrady.

Anonym 90186 21.01.2017 13:13
Rozdílem v osobních příjmech a výdajích ministra financí Andreje Babiše (ANO), by se měla zabývat finanční správa. Zásah finanční správy žádají někteří poslanci a to nejenom opoziční, ale i z vládních stran. Finanční správa má totiž podle nového zákona od začátku prosince loňského roku možnost prověřovat původ majetku, nepřiznané příjmy zdanit a vyměřit penále.

Anonym 90186 21.01.2017 10:43
Tuto písničku napsal Kryl v druhé polovině šedesátých let.
Důchodce:
Kalhoty roztřepené na vnitřní straně,
zápěstí roztřesené a seschlé dlaně,
kterými žmoulá kůrku chleba sebranou z pultu v závodce,
tak tedy říkejme mu třeba důchodce.
Rukávy u zimníku odřením lesklé,
čekává u rychlíků na zbytky ve skle,
stydlivě sbírá nedopalky ležící v místech pro chodce
a pak je střádá do obálky, důchodce.
V neděli vysedává na lavičce v sadech
a starou špacírkou si podepírá ustaranou hlavu,
sluníčko vyhledává, naříká si na dech
a vůbec nikdo už mu neupírá právo na únavu.
Na krku staré káro a úzkost v hlase,
když žebrá o cigáro, zlomí se v pase,
namísto díků sklopí zraky a není třeba žalobce,
když vidím tyhle lidský vraky, třesu se strachem před přízraky,
že jednou ze mne bude taky důchodce.
O padesát let později vložili komunisté organizovaní kandidátem na předsedu Josefem Skálou na Facebook jídelní lístek z restaurace U Fleků z roku 1962 a zdůraznili, že za 20 Kč se tam tehdy člověk naobědval. Uvedl to server Novinky.
V červenci 1963 vyhlásili komunisté bezmasé čtvrtky. Věřící katolíci se postí v pátek. Materialisté zavedli půst o den dříve, aby nevypadali, že se opičí. On také důvod byl zcela rozdílný. U komunistů nedostatek. Rok poté to strana a vláda vzdala. Zvedla výrazně ceny masa a uzenin. Myslím, že pak už oběd U Fleků dvacet korun nestál.
Bez ohledu na to, zda flákota byla nebo ne a také nehledě na její cenu chodívali jsme s kamarády na omáčku bez masa za tři koruny do bufetu Koruna na spodním konci Václavského náměstí. Kolik se tam motalo tzv. bufeťáků, obdob dnešních žebráků a bezdomovců! Taky se jim říkalo dojížďáci. To proto, že dojížděli zbytky, které zanechali ostatní hosté na talířích. Slogan: Ten páreček už nebudete, pane? byl jejich erbovním heslem. Nechával jsem z charitativních důvodů jak kus žvance na pultu, tak alespoň hlt piva v půllitru.
To všechno vyprávím, abych zaryté vyznavače starých časů upozornil, že i za nich byli žebráci a socky. Potkávali jste je nejen v Koruně, ale i u Juliše, U Rozvařilů, v každém pražském bufetu jste na dojídající somráky narazili Měli hlad a báli se policajtů. Proto je nebylo vidět. Víc se skrývali. Pro bolševický režim to byli příživníci. Dneska se za ně bijí coby za oběti kapitalismu.A jen tak na okraj: jestli někdo křičí nyní o prostitutkách na Václavském náměstí měl by vzpomenout také na starou dobrou Perlovku a podloubí u stanice tramvají na Můstku. Korzovaly tam jedna vedle druhé a oslovovaly pány. V zimě se chodívaly zahřát na čaj nebo grog do vinárny na Uhelném trhu, oficiálně pojmenované U lvíčků, obecně zvané U Kafky. Kolik hodin jsme tam s nimi prokecali. Byly to holky s osudy.
Budu se opakovat: tenkrát je komunisté nazývali příživnicemi. Či se tvářili, že neexistují. Dnes dle nich a jejich příznivců prý za výskyt prostituce může současné zřízení.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti