Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 3800

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 11.02.2017 01:00
Pro 94158
Drábová potvrdila, že pro Horáčka dělá poradkyni pro energetiku.
Drábová, Jančíková, Vašáryová, Marková, Pafko, Bláha, Eliáš, Císař, Reichel, König, Urban, Petříček.
Jak uvedla Drábová: ta sestava je velmi dobrá.
Sestava Ovara: Ovce, Nejedlý, Mynář, Bohdalová, Hůlka.

Anonym 90186 11.02.2017 00:47
Pro 94158
Kalousek mluvil o finanční krizi a ta se Česku vyhnula.A přesně jak to Kalousek popsal, tak se to taky událo.
Co přesně Kalousek řekl:
Podle Kalouska je pro vývoj ekonomiky podstatné, jak eurozóna dokáže vyřešit problémy v bankovním sektoru. Obává se však, že řešení nebude důsledné.
"Pak nás čeká poměrně vleklá finanční krize. Ta nezasáhne český bankovní systém. Finanční krize Česku nehrozí, ale vleklá finanční krize se překlopí do krize poptávky, krizi hospodářskou, a to exportní ekonomiku, kterou česká ekonomika je, zasáhne velmi," upřesnil Kalousek.

Anonym 94158 10.02.2017 23:16
Jaroslave, žijeme v demokracii. Své katovské mučírny bys měl rozpustit. Bude jich dost až našimi vládci bude invaze.

Anonym 94158 10.02.2017 23:09
Jsem velmi potěšen, že paní Drábová popřela jakoukoliv spolupráci s panem Horáčkem. Je to dáma, kterou si naši občané váží. Děkuji.

Anonym 94158 10.02.2017 23:05
Milý študente, 90186, alias 77184 a 15814. Jsi velký optimista, a to pokud máš dojem, že pan Nečas někomu vládl. Kdysi pan Kalousek opakovaně prohlásil, že krize se Čechům vyhne. Odůvodnil to již úspěšnou konsolidací bank. Pak možná zvážil, že na takové umělé krizi by se mohlo hodně vytřískat a už to bylo. Švindl a ještě jednou švindl. Pan Mládek se do dneška bojí vymáhat miliardy za solární švindl. Fuj s takovým ministrem! Ze známých lumpáren je to jen asi 1%. Někde se začít musí.

Anonym 90186 10.02.2017 18:20
Řidič spatřil Jakeše, nemohl uvěřit svému štěstí a dupl na plyn.

Anonym 17847 10.02.2017 17:28
Pro 15814.Po revoluci nebude moci národ Čechů takové blby jako jsi ty živit.Proto je bude nucen na katovských mučírnách odporážet.

Anonym 15814 10.02.2017 16:56
Babišova stížnost na ČT? Estébácká mentalita velí vyhazovat lidi z práce

Anonym 15814 10.02.2017 16:55
Součástí jejich prohlášení je také zásadní odstavec: Být domobrancem Národní domobrany je záležitostí občanské cti, pevného charakteru a odvahy. Domobranci Národní domobrany jsou v těchto neklidných a historicky přelomových dobách průkopníky ušlechtilé myšlenky domobranectví a nesou na svých bedrech velkou odpovědnost za obranu své domoviny a budoucí existenci státu. Jednomu každému z nich patří hluboká úcta ostatních domobranců, rady, celé iniciativy a všech vlastenců České republiky.
Vzhledem k tomu, že České republice nehrozí aktuální nebezpečí od žádného sousedního státu a migranti do ČR nechtějí, jeví se existence Národní domobrany z oficiálně uváděných důvodů naprosto zbytečná. Navíc Armáda ČR a Policie ČR při zajištění bezpečnosti občanů za posledních 28 let ani jednou nijak neselhaly. Česká republika je bezpečnou zemí, což jistí členství v NATO. Zbytečná Národní domobrana tak připomíná spíše komunistické lidové milice, národněsocialistické jednotky SA, nebo výše zmíněné na Rusko napojené separatisty na východě Ukrajiny.V loňském roce se zástupci Národní domobrany chlubili tím, že jejich organizace má už téměř 2500 členů. Novináři, kterým se následně podařilo proniknout do několika buněk domobrany, však toto číslo zpochybnili. Navíc velká část z devadesáti buněk je zřejmě neaktivní. Národní domobrana tak evidentně nemůže znamenat problém pro Armádu ČR nebo Policii ČR. Bezpečnostní experti však upozorňují, že tajné služby by organizaci měly mít pod dohledem. Jejími členy totiž mohou být nebezpeční jednotlivci. Část členů domobrany totiž jen nechodí po lese s kompasem a nechystá si doma krabičku poslední záchrany. Členy organizace jsou i bývalí vojáci, někteří členové mají zbrojní průkazy a například jedna z pražských buněk pořádá pravidelné kurzy střelby.

Anonym 15814 10.02.2017 16:53
Proruská komunita na českém internetu vytváří mnoho obskurních skupinek a skupin. Ne všechny jsou však zcela k smíchu. Jednou z těch nebezpečných je Národní domobrana. Problémem je, před kým chtějí republiku bránit. Domobrana má jasné nepřátele. Migranty, pražskou kavárnu, USA (Trumpa ale mají rádi), EU a NATO. To je obzvláště nebezpečné, vzhledem k tomu, že Česká republika je plnohodnotným a hrdým členem NATO. Vedení domobrany tak své členy fakticky připravuje na boj proti vlastní vládě a armádě.Domobranu vedou známí čeští fanoušci Ruska Nela Lisková, Marek Obrtel a František Krejča. Bývalý voják Armády ČR Obrtel například vrátil vyznamenání získaná během služby pod AČR a NATO, promlouvá na demonstracích za vystoupení ČR z EU atd. Lisková až fanaticky obhajuje ruské počínání na Ukrajině. Vyhlásila také konzulát Doněcké lidové republiky v Ostravě, od čehož se Ministerstvo zahraničních věcí ČR distancovalo, protože Doněckou lidovou republiku neuznává žádná země na světě. Lisková také oblibou používá termíny jako vlastizrádná vláda.
Tato parta se snaží v ČR vytvořit skupiny k bojům odhodlaných milovníků maskáčů. Tento postup kopíruje situaci na východní Ukrajině před vstupem ruské armády na její území. Rovněž vznikaly vlastenecké skupiny domobranců, které však byly pouhými buňkami Kremlu na cizím území. Evidentní je, že Národní domobrana je jakousi pátou kolonou Ruska v ČR.Že Národní domobrana nechce jen sdružovat pár desítek křiklounů ze sociálních sítí, dokazuje mnoha články na svém webu. Skupiny navazují užitečné kontakty v rámci obce i mimo ni, dokonale obec a její okolí zmapují, připraví krizové scénáře a plány postupu pro případ zhoršení místní i celostátní bezpečnostní situace. Podle svého uvážení a svých možností se vybaví spolehlivými radioelektronickými prostředky vysílačkami, mobilními telefony, navigačními moduly GPS a GLONAS a vhodnými prostředky osobní ochrany. Hlídky pozorují, získávají poznatky, vyhodnocují je a ukládají pro pozdější použití. Snahou hlídky pohybující se mimo obecní nebo městskou zástavbu je vidět a nebýt viděn, stojí například na webu Národní domobrany. Členové se tam mají připravovat na určitou formu partyzánského boje a obrany.
V dalších sekcích na webu pak svým příznivcům a členům doporučují, jak se ozbrojit, jaký pořídit nůž, rozebírají, na co se hodí krátká a dlouhá palná zbraň, nebo řeší výhody a nevýhody teleskopického obušku.

Anonym 15814 10.02.2017 16:49
Odborníci z Hospodářské komory zjistili, že řadě živnostníků hrozí pokuty kvůli nesprávnému pochopení EET. Navíc jim kvůli napojení pokladen na Babišovu centrálu hrozí úspěšné hackerské útoky a úniky obchodního tajemství.
Hospodářská komora tyto překvapivé hrozby odhalila díky testování zařízení pro EET, na němž se její experti podíleli. Vzhledem k možným problémům s EET (jako je např. dočasné přerušení on-line spojení s Babišovou centrálou či zničení pokladny včetně uložených dat při přepětí v elektrické síti) se navíc podíleli na přípravě prvního pojištění pro EET, které podnikatele vyjde na stovky korun ročně.
Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý, který samotnou myšlenku okamžité evidence tržeb na centrále podporuje, upozornil, že u podnikatelů byly odhaleny závažné bezpečnostní mezery. Vzhledem k tomu, že Sobotkova vláda nařídila povinné připojení pokladních zařízení k internetu, mohou se tak nyní podle Dlouhého dostat hackeři u mnoha podnikatelů ke všem možným informacím, které byly dříve pouze v uzavřeném systému.

Anonym 15814 10.02.2017 16:39
Přesně pro to je stbák v politice!

Anonym 15814 10.02.2017 16:38
Tak už nejen hrad šlape po zákonech, ústavě a morálce, ale i Babiš si v přímém přenosu v zákonech upevňuje totální monopol Agrofertu, likviduje živnostníky a ovládl FÚ .. Zatímco sám neumí vysvětlit odkloněné miliardy, krádež Agrofertu Petrimexu nebo STBáckou minulost. Jaká paka tomuhle můžou fandit?

Anonym 77184 10.02.2017 16:36
Takto si Bureš šije zákony na míru.
Hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše spáchala trestný čin, z něhož byla obviněna v případě manipulace se zakázkami České pošty. Její stíhání soud zastavil, protože vynaložila veškeré možné úsilí, aby protiprávnímu jednání zabránila. Uvedl to dozorující státní zástupce Zdeněk Matula z pražského vrchního státního zastupitelství. Holding Agrofert, jehož součástí Agrotec je, s tímto výkladem nesouhlasí, žádný trestný čin se podle něj nestal ani nevznikla žádná škoda.
Podle Matuly tento postup soudu umožnila novela zákona o trestní odpovědnosti právnických osob, která vstoupila v platnost loni v prosinci. Žalobce proti rozhodnutí podal stížnost.

Anonym 17722 10.02.2017 16:34
Ministr zdravotnictví hodlá pokračovat v Julínkově zdravotnické reformě. Škoda, že socanští povaleči před lety házeli Julínkovi klacky pod nohy a vrátili naše zdravotnictví o několik let zpět.

Anonym 12918 10.02.2017 16:29
Statistický úřad ve středu zveřejnil údaje o růstu tržeb loni v prosinci. Za prvé ukázaly, že tržby v hospodách, hotelech a restauracích nevyrostly po zavedení EET o sto procent, jak tvrdil ministr financí Andrej Babiš. Zavedení EET mělo naopak negativní efekt, protože lidé zaplatili o přibližně miliardu více, než kdyby opatření neexistovalo.

Anonym 77180 10.02.2017 16:10
Na lepších číslech státního dluhu nese svůj podíl také rozšiřování okruhu subjektů, které se účastní systému řízení likvidity. Ministerstvo financí tak může disponovat vklady čím dále tím širšího okruhu subjektů, nejen státních (např. zdravotních pojišťoven) a využívat je k financování potřeb státu. Tyto prostředky opticky vylepšují stav veřejných financí.Svůj podíl na stabilizaci státního dluhu má v neposlední řadě také činnost předchozích vlád. Ty v letech krize, konkrétně v období 2010 až 2012, vytvářely rezervu na další roky. Nárůst státního dluhu tak ve zmíněných letech, zejména pak v roce 2012, převyšoval úroveň v daný rok vykázaného rozpočtového deficitu. Od roku 2013 pak tyto rezervy byly s odezněním krize rozpouštěny, což mělo zásadní podíl na tom, že státní dluh zůstal víceméně stabilizovaný i při opakovaném schodkovém hospodaření rozpočtu vlády ČR v letech 2013 až 2015.

Anonym 77180 10.02.2017 16:09
Pro 94158
Ano díky české vládě, ale té Nečasově. Tato vláda se chlubí pouze cizím peřím. Využívá rezervy institucí, které s vládou nemají nic společného a hlavně rozpouští finanční polštář, který vytvořil Kalousek.
Za Kalouska se to stát nemohlo, protože po socanských vládách žádný polštář nezbyl.

Anonym 94158 10.02.2017 15:53
Díky české vládě poklesl náš dluh o 60 miliard, dluhu zbývá již jen 153 tisíc na občana. BRAVO! To by se za Kalouska nestalo. Chybí nám jen narovnání nejnižšího příjmu na úroveň Slovenska, či Maďarska. Je nemravné z občanů nadále dělat otroky jako za vlády TOP 00 a ODS!

Anonym 17847 10.02.2017 15:06
Po zprovoznění katovských mučíren razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Prostě dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Většině důchodců za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Tak zachránit alespoň mladou generaci od úplné likvidace národa po státním bankrotu.

Anonym 17847 10.02.2017 14:58
Poslední zbytky zlata co je v trezorech zde vládnoucí banda rozprodává.Po revoluci bude třeba všechny straníky zde po komunistech vládnoucích stran co nejkrutěji odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 09.02.2017 21:33
Novinářští bolševici se snaží zviditelnit člověka, který bohatl na hazardu. Občané považují podnikatele s hazardem, prostitucí, prodejem hrnců a pod. za nemravná povolání.

Anonym 17847 09.02.2017 20:57
Novinářští a političtí lumpové dělají aféru z toho,že jeden Čech se chtěl přidat na stranu islamistů,ale,že speulanti skupují půdu v Česku aby jí mohli v budoucnosti zašmelit cizákům a tak dopomoci k likvidaci národa Čechů to politické a vládní lumpy nezajímá.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí,protože zde vládnoucí lumpové záměrně ženou Česko k úplné likvidaci národa Čechů.Proto to chce krutou revoluci a pak všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a v trojsměnném provozu.Veškerý majetek celých vlastizrádných rodů bude třeba znárodnit.

Anonym 77153 09.02.2017 19:03
Bohuslav Sobotka
a 8207;SlavekSobotka
Sledovat
Víc
Miliardář A.Babiš žádá pracovněprávní postih novinářů,co si dovolili dávat nepříjemné otázky. Ještě,že ČT nepatří do Agrofertu,už by letěli.

Anonym 77153 09.02.2017 19:00
Jevgenij Žilin
Rodák z ukrajinského Charkova pracoval jako policista, později byl obviněn z přípravy atentátu na tamního gubernátora. Obvinění bylo ale později staženo. Založil klub bojových umění Oplot, jehož členy využíval k ochraně obchodních zájmů i k rozhánění akcí opozice. Po vypuknutí Euromajdanu v Kyjevě na konci roku 2013 vedl v Charkově pokus o obsazení ukrajinských státních budov. Když selhal, odjel do nedalekého Doněcku. Tam se ale neshodl s dalšími lídry proruských separatistů a odjel do Moskvy. Tam byl zastřelen v září 2016 v elitní restauraci. Nejpravděpodobnější verzí byl konflikt spojený s nelegálním obchodem s uhlím na Donbasu.

Anonym 77153 09.02.2017 19:00
Igor Bezler zvaný Běs
Rodák z krymského Simferopolu strávil celá 90. léta v ruské armádě, v roce 2003 získal ukrajinské povolení k pobytu a pracoval ve východoukrajinském městě Horlivka jako šéf ochranky tamního strojírenského závodu. Aktivně se zúčastnil ruské anexe ukrajinského Krymu a následně odtud přivezl oddíl ozbrojenců do Horlivky, jejímž neomezeným pánem byl několik letních měsíců roku 2014. Po první čistce mezi polními veliteli separatistů v Donbasu odjel do Ruska, kde zůstává dodnes. Tvrdě kritizuje tzv. DNR a LNR a nazývá je banánovými republikami.

Anonym 77153 09.02.2017 18:59
Igor Girkin Strelkov
Ruský monarchista a důstojník FSB je dodnes pyšný na to, že rozpoutal boje ve východoukrajinském Donbasu. Aktivně se zúčastnil ruské anexe ukrajinského Krymu, kde se představoval jako důstojník ruských tajných služeb. V dubnu 2014 se svým oddílem obsadil východoukrajinské město Slovjansk a zahájil boje s armádou. V červenci se už jako ministr obrany DNR stáhl do Doněcku a brzy rezignoval. Jeho odchod měl být podle některých médií podmínkou pro Moskvu, aby do ukrajinského Donbasu poslala své regulérní armádní jednotky. Strelkov nyní žije v ústraní v Moskvě, tvrdě kritizuje Kreml za zradu Novoruska a pohybuje se v marginálních nacionalistických kruzích.

Anonym 77153 09.02.2017 18:58
Oleg Anaščenko
Bývalý voják ukrajinské armády patřil mezi první ozbrojence, kteří v řadách proruských separatistů obsazovali budovu tajné služby SBU ve východoukrajinském Luhansku. Jako polní velitel vedl boje s ukrajinskou armádou, loni byl jmenován velitelem lidové milice LNR. Počátkem února 2017 zahynul při výbuchu nálože ve svém automobilu. Separatisté z atentátu obvinili kyjevskou vládu. Podle jiné verze byl odstraněn prezidentem LNR Plotnickým. Důvodem mělo být Anaščenkovo zapojení do příprav na svržení Plotnického. Z toho byl obviněn i bývalý "premiér" LNR Gennadij Cypkalov, který byl krátce po zatčení nalezen v cele oběšený.

Anonym 77153 09.02.2017 18:57
Alexej Mozgovoj
Profesionální voják před válkou vedl vojenskou správu ve východoukrajinském městě Lisičansk. Patřil mezi nejaktivnější odpůrce Majdanu a od samotného začátku prosazoval aktivní bojové akce. Kvůli konfliktu s budoucím prezidentem LNR Igorem Plotnickým se stáhl do města Alčevsk, kde proslul především hrozbou, že nechá zmrskat svobodné ženy, které chodí po večerech do barů. V květnu 2015 byl jeho automobil rozstřílen neznámými útočníky a zahynul spolu s ochrankou a tiskovou mluvčí. Podle řady médií stál za atentátem šéf luhanských separatistů Igor Plotnickij.

Anonym 77153 09.02.2017 18:56
Alexandr Bednov zvaný Batman
Rodák z ukrajinského Luhansku pracoval celý život jako policista a v posledních letech před válkou v bezpečnostních agenturách. Po vypuknutí bojů vytvořil v řadách separatistů oddíl rychlé reakce Batman. Měl i politické ambice, vytvořil vlastní hnutí, ke sporným "volbám" na separatistickém území v listopadu 2014 ale nebyl připuštěn. Zahynul v lednu 2015, kdy útočníci rozstříleli jeho automobil z těžkých kulometů a granátometů. Luhanské úřady následně prohlásily, že Bednov se odmítl vzdát, když měl být zatčen kvůli únosům lidí, vydírání a vraždám. Jeho příznivci tvrdí, že byl zabit na příkaz prezidenta LNR Igora Plotnického.

Anonym 77153 09.02.2017 18:55
Pavel Dremov
Samozvaný ataman Velkého kozáckého donského vojska pracoval do vypuknutí konfliktu na východní Ukrajině jako kameník. Zúčastnil se obsazování státních budov v Luhansku a následně velel oddílu separatistů v Severodoněcku. Koncem roku 2014 se dostal do konfliktu s prezidentem Igorem Plotnickým. Natočil na YouTube video, ve kterém Plotnického častoval hodně vulgárními výrazy a obvinil ho z rozkrádání ruské humanitární pomoci. V prosinci 2015 zahynul při výbuchu automobilu, který ho vezl na jeho vlastní svatbu.

Anonym 77153 09.02.2017 18:55
Valerij Bolotov
Etnický Rus a bývalý výsadkář sovětské armády patřil mezi první, kteří na východě Ukrajiny vyzvali k ozbrojenému odporu proti kyjevské vládě. V dubnu 2014 byl na demonstraci proruských separatistů zvolen lidovým gubernátorem luhanské oblasti a řídil jeden z bojových oddílů rebelů. V srpnu odstoupil s tím, že si potřebuje vyléčit zranění a odjel do Ruska. Na jeho místo přišel prezident LNR Igor Plotnickij. Bolotov se z Ruska na východní Ukrajinu už nikdy nevrátil. V prosinci 2016 v rozhovoru tvrdil, že byl z Luhansku vyhnán Plotnickým, a obvinil ho z korupce i zrady LNR. Nevyloučil, že by se mohl vrátit a Plotnického odstranit. Zemřel v Moskvě v lednu 2017 údajně na infarkt, jeho žena je přesvědčena, že byl otráven.

Anonym 77153 09.02.2017 18:54
Arsenij Pavlov zvaný Motorola
Sirotek ze severoruské republiky Komi sloužil jako profesionál v ruské armádě, jeho jednotka bojovala i v Čečensku. Od roku 2009 pracoval na automyčce v ruském Rostově na Donu. Taky on přijel do ukrajinského Donbasu z Ruska bojovat mezi prvními. Vytvořil si brzy vlastní jednotku s názvem Sparta, která mimo jiné kryla ústup proruských separatistů z ukrajinského Slavjansku. Proslavil se rozhovorem, ve kterém tvrdil, že osobně zastřelil 15 ukrajinských zajatců. Zemřel v říjnu 2016 při výbuchu výtahu v domě, kde bydlel.

Anonym 77153 09.02.2017 18:53
Michail Tolstych zvaný Givi
Rodák z ukrajinského Ilovajsku a bývalý voják ukrajinské armády pracoval před vypuknutím konfliktu jako řidič náklaďáku a výškový montér. Bojovat začal v květnu 2014 jako podřízený jednoho z prvních vůdců proruských separatistů v Donbasu, ruského občana Igora Strelkova. Brzy se ale stal velitelem vlastní separatistické jednotky s názvem Somali. Zahynul v únoru 2017 při výbuchu bomby, podle jiné verze po zásahu z granátometu.

Anonym 77153 09.02.2017 18:17
Babiš žádal ve stížnosti na ČT propouštění redaktorů, teď couvá

Anonym 90186 09.02.2017 17:26
Ministerstvo vnitra zveřejnilo analýzu mediální reprezentace tématu reorganizace policie v českém denním tisku. Podle analýzy byla například velká část článků Lidových novin a Mladé fronty Dnes otevřena perspektivou odpůrců reorganizace, jejich pohled se tak stává primárním interpretačním rámcem situace. Dále si autor analýzy, nezávislý odborník PhDr. Tomáš Trampota, Ph.D., z New York University in Prague, který dlouhá léta působil na katedře mediálních studií Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy, všímá například, že Lidové noviny a Mladá fronta Dnes měli tendenci častěji poskytovat prostor názorům odpůrců reorganizace (Pelikán, Šlachta, Babiš).

Anonym 90186 09.02.2017 16:16
Podobný postup zvolil Babiš u ještě složitější kauzy turecké elektrárny Adularya, kterou s úvěrem od České exportní banky a pojištěním od Exportní a garanční pojišťovací společnosti stavěl koncern Vítkovice. Vítkovický dodavatel zkrachoval, turecká firma byla po puči vládou znárodněna, elektrárna nefunguje, protože je tam kotel, který neodpovídá uhlí, jaké se tam má spalovat. A exportní banka tam má ohrožených 15 miliard korun z kapes daňových poplatníků.
Babiš místo zdlouhavého vyjednávání právníků s tureckou stranou zvolil rychlé řešení a vyslal do Turecka emisara, který dohodl, že český stát elektrárnu za symbolickou cenu převezme a dostaví. Neváhal a pochlubil se svou akceschopností v médiích. Jenže jaksi zamlčel, že to znamená zvednutí všech zástav, které ČEB v Turecku stále ještě má, aniž by česká strana měla jakoukoli záruku, že turecké orgány dají souhlas s připojením elektrárny do sítě, aniž by byla k dispozici veškerá data o kvalitě a množství uhlí v lokalitě a jeho použitelnosti a s tím, že v elektrárně pracuje tisícovka tureckých zaměstnanců, kterým bude třeba vyplatit dlužné mzdy.
Existuje tak velmi vysoká pravděpodobnost, že když Česko za peníze daňových poplatníků elektrárnu dostaví, bude tureckou stranou obstrukcemi donuceno k extrémně nevýhodnému prodeji s mnohamiliardovými ztrátami. Ale to také bude až po volbách a nějak se to zatluče.

Anonym 90186 09.02.2017 16:15
V případě zbankrotované společnosti OKD se ukazuje tradiční nemohoucnost státu v byznysu. Stát jako největší věřitel a zároveň zachránce pracovních míst podpořil prodej podniku insolvenčním správcem. A ten prodej nyní spěje k blamáži, protože se žádný zájemce zřejmě nenajde. Opět se mluví o tom, že doly převezme stát za korunu, tak jak to už dříve navrhoval ministr průmyslu Jan Mládek. Jen tentokrát se o majetek zřejmě přihlásí Babišův úřad. Řešení je to nejhorší z možných, ale je naprosto logické a vyplývá z postupu zvoleného hned na začátku ministerstvem financí. To totiž odmítlo pro prodej garantovat úhradu nákladů na útlum a rekultivaci. Jenže v takovém případě je hodnota OKD zá.orná a firmu by koupil jen blázen.
Kdyby stát tuto garanci vydal, doly by se prodaly za nějakou slušnou částku a z ní by podstatnou část získal stát a mohl by ji použít alespoň jako malý příspěvek na rekultivaci, kterou stejně bude muset nakonec zaplatit. Když mu doly zbudou na krku, zaplatí sanaci celou a představa, že na provozu podniku vydělá to, co by získal z prodeje, se nakonec ukáže jako lichá.
Stát totiž podnikat neumí, a obchodovat s uhlím už vůbec ne. Zvlášt když odboráři mávají kolektivními smlouvami ošetřujícími extrémně vysoké odstupné při útlumu, jejichž plnění si na státu, na rozdíl od privátního vlastníka, dokážou vynutit. Asi nelze předpokládat, že zkušený byznysmen Babiš se v této situaci ne orientuje. Jen akceptování nákladů na útlum by se do státní kasy promítlo hned, zatímco současný spíše natvrdlý než tvrdý postup vypadá pro laika politicky populárně a škody se budou sčítat až ve vzdálené budoucnosti po volbách.

Anonym 17847 09.02.2017 16:05
Pro 90186.Máš ve svém příspěvku úplnou pravdu.Už sedmadvacet roků dělají lumpové u koryt vše aby dotlačili Česko do státního bankrotu a pak zašmelili mezi Němce a Židy.Čechy pak jako nepotřebnou veteš odsunuli do Izraele k odporažení Arabům.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací,která by pak staré lumpy důchodového věku nechala ,za jejich lumpáctví a troubovitost vychcípat hladem.Místo dlužení na debužírování důchodců.co pomáhlai svojí troubovitostí kapitslistický svinčík nainstslovat začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 09.02.2017 15:47
Pro 94158
Já na rozdíl od tebe nepotřebuju, aby mě někdo vodil za ručičku, ale zároveň mi vadí, když lemplové strkají rypáky do cizích peněženek. Tato vláda bude jednou hodnocena jako nejhorší v historii. Dělat sekyry při hospodářském růstu může totální neumětel. Drbou se tady lidi až na kost, kteří se sami o sebe umějí postarat a stát potřebují jen minimálně a lemplové se tady vykrmujou. Lemplům se třeba dává 50 tisíc za to, že budou ochotni dojíždět do práce. Normálně uvažující vláda by jim sebrala soc. dávky a ne, aby je v lemplovitosti podporovala. Tento příspěvek by se dal pochopit v době krize, ale v době, kdy se zaměstnavatelé o zaměstnance perou je to obyčejná zlodějna.

Anonym 90186 09.02.2017 15:35
Pro 5822
Já tady adoruju neestébáka, neBureše, r.č. 25085, kandidáta a člena KSČ?
Ty si musela jako malinká spadnout z kočárku hlavičkou přímo na betůnek a od té doby máš těžké následky.

Anonym 17847 09.02.2017 13:26
Jednoho Čecha co se prý chtěl přidat k džihádistům chtějí zde vládnoucí lumpové zavřít na mnoho let,ale,že svým lumpáctvím tahnou Česko do státního bankrotu a pak k odsunu národa Čechů do Izraele k odporažení od Arabů to zde vládnoucím lumpům nevadí. Vládne zde sedmadvacet roků výstavní dobytek.

Anonym 5822 09.02.2017 10:01
90186 a ještě dodatek. Debyyl se píše s měkkým, debyyle! Pa a kousni se do zadele.

Anonym 5822 09.02.2017 04:56
90186 Už ti někdo řekl, že máš inteligenci na úrovni mražené makrely? Soudruhu?

Anonym 94158 08.02.2017 23:33
Myslím si, že urážek na pana Babiše bylo již dost. Milý studente, 90186, nežer halucinogenní látky a přemýšlej. Až dostuduješ a budeš chtít rodinu, Fiala a Kalousek Ti nepomohou, miliardář nejsi a elita asi také ne. Žij v reálu. Dnes je pro běžného občana nejlepší doba za historii české státnosti. Je to dobrou vládou. Hádky uličníků ve vládě jsou zatím nepoznaným folklorem. Snad by mohl pan prezident nositelům hašteření spravedlivě naplácat na zadní konec člověka.

Anonym 90186 08.02.2017 20:06
toho debyla nám byl čert dlužen!!

Anonym 90186 08.02.2017 20:05
Babiš je jen zloděj a podvodník a zastávat se ho může jen retardovaná lama.

Anonym 90186 08.02.2017 19:15
Tak, tak. Volby do PS vyhraje Ing. Nebureš, prezidentské Ing.Jitrnička. Než všemulidu dojde, že ani jeden z nich pro ně ani nehne prstem, jeden proto, že jediné, co ho zajímá, je firma, druhý proto, že nedisponue žádnými (výkonnými) pravomocemi, ještě to něco potrvá.

Anonym 90186 08.02.2017 17:40
Mafián se nezapře
Jen baštěte milci toho podvodníka a zloděje
Kostelecké uzeniny, které jsou jednou z vlajkových lodí společnosti Agrofert, tedy zemědělského impéria Andreje Babiše, klamou své zákazníky na obalech svých výrobků. Dokázal to nezávislý průzkum dTestu, který se tentokrát zaměřil na levné párky. Výrobek z Kostelce sice obsahoval více masa, než deklaroval na obalu, ale zároveň v něm laboratoř objevila separát, který výrobce zatajil.
Test, který ministra financí zřejmě nepotěší, zařadila do svého pořadu Černé ovce Česká televize. Podle redaktora dTestu Jana Maryšky, právě Frankfurtské párky z Kostelce dopadly ze všech zkoumaných výrobků nejhůře. Přestože se jednalo o jedny z nejdražších párků v testu. Prokázali jsme obsah strojně odděleného masa, výrobcem nedeklarovaného, potvrdil Maryška.Strojně oddělené maso, jinak také známé jako separát, je to, co zbude, když se z kuřete sundají všechny obchodní části, jako jsou prsa a stehna. Poté stále na kostře ještě něco málo masa zůstane. Maso se rozemele, i s tou kostí a pak se přes síta oddělí jenom to maso, vysvětluje redaktor dTestu. Nejedná se tedy o to nejkvalitnější, co může zákazník dostat. Separát prozradí právě zbytky kostí, které se při výrobě můžou přes síto dostat, dodává znepokojivou informaci Jan Maryška.

Anonym 90186 08.02.2017 17:30
Petr Fiala dále reaguje na výrok Andreje Babiše z minulého týdne, kdy v souvislosti se zveřejněním výsledků vyšetřovací komise pro reorganizaci policie označil české politické prostředí za Palermo.Fiala se ohradil právě proti spojování mafiánského prostředí s aktuální ODS, která si podle něj zakládá na snaze o poctivou politiku, na hodnotách a na silném programu. Chtěl tím asi říci, že všichni jsou mafiáni, že tady vládla a vládne mafie a on sám je jediný čistý, komentuje jeho výrok Fiala s tím, že si vyprošuje, aby Babiš ODS takto urážel.V současné české politice je jenom jediný člověk, který si podával ruce s kýmkoliv, který musel uzavírat dohody s různými morálně pochybnými lidmi a to je současný ministr financí. Pokud se tu někdo setkává s různými kmotry a šíbry, tak je to především ministr financí, nešetřil kritikou Fiala.
Je v byznyse přes 25 let, setkával se s kdekým, s tou špinavou politikou uzavíral obchody, byl v zákulisí politiky, pohyboval se tam i podle svých slov. A pokud je tady politika mafie, tak on sám je přinejmenším konciliér. Nikdo další takový v dnešní politice není. Je to on, kdo představuje minulost včetně všech jejích chyb a omylů, pokračuje Fiala na videu.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti