Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 3750

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 20.02.2017 18:59
Kostelecké uzeniny právě teď nabízejí v inzerátu zaměstnání, práce na tři směny, nástupní plat 13,5 tisíce hrubého. Takže pokud vám vadí nízké platy ve fabrikách, tak můžete začít u svého oblíbence.

Anonym 17847 20.02.2017 18:43
Komunisté dokázali vytvořit zemědělství ,které dobře uživilo národ.I když do zemědělství zatahovali mnoho lidí násilím.Ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci toto zemědělství záměrně zbídačují aby bylo Česko dříve ve státním bankrotu.Proto po revoluci bude nejrozumnější znovu znárodit všechny pole a lesy.Navíc ,s patřičnými úroky požadovat na vlastnicích polí ,to co v restitucích ze zemědělství odebrali.Navíc těmto sedláům a jejich dědicům sprásat zadek bejkovcem za to,že pomáhali poctivě pracující družstevníy zbídačit.

Anonym 17847 20.02.2017 18:28
Sedmadvacet roků v Česku vládne jen banda lumpů co Česko úspěšně zatahuje do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů a obyčejný český blb na uvedené pořád kouká jako blb.

Anonym 90186 20.02.2017 15:56
Nikdo snad nečeká, že Pindík SorryJako Bureš předloží jasné dokumenty k této kauze. Vše se děje v klasickém stylu StBáka: mlžil, lhát, zatloukat. Vytvořit zmatek, ve kterém se už nikdo nevyzná.
Šetřit by ho Finanční správa začala pouze v případě, že by ho Dluhoslav odvolal z postu ministra financí. Nepochybuji o tom, že byly už dříve vydány jasné instrukce, jak se vůči pánkovi velkomožnému a jeho firmám chovat. Důkazem je ono prominuté penále tuším za 1,5 miliardy. A podnikatel, který má nesrovnalosti ve výši 7 Kč, na pokute krvácí.

Anonym 90186 20.02.2017 15:55
Tímhle nedokladem neBureš jen ukazuje, že všechna podezření jsou opodstatněná. Za žádné dluhopisy ve skutečnosti nezaplatil, ty peníze tam zjevně poslal až letos po provalení kauzy. Jinak by nepředložil tenhle směšný canc, který nemá z účetního a daňového hlediska ani tu nejmenší hodnotu, ale výpis z účtu.. Je to stejné, jako kdybych si do nákladů dal leták z lidlu..

Anonym 90186 20.02.2017 15:54
Titulek na Novinkách: "Babiš ukázal potvrzení z banky, že na nákup dluhopisů měl."
No.. a to koblihářům stačí.

Anonym 90186 20.02.2017 15:53
Jelikož podle médií Babiš kupoval dluhopisy na několikrát, chybí mi kdy kupoval a za kolik. UCB uvedla jen celkovou částku, a že "šla z vašeho běžného účtu". Proč potvrzení z banky? Proč ne kopie z výpisu účtu v daném období. Vypadá to, že UCB kryje Babišovi záda.
Není jasné, zda transakci neprovedla banka dodatečně, aby se Babiš vyhnul kriminálu.
Chtělo by to audit UCB, ale ne z Agrofertu.

Anonym 17847 20.02.2017 15:07
Současná vládní banda v Polsku chce horečným zbrojením proti Rusku tak zadlužit svojí zemi,že pak Němci za dluhy Polska zaberou tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Vládne tam stejná banda hlupáků jako sedmadvacet roků v Česku.

Anonym 17847 20.02.2017 13:38
Pro 94158.Hodnota Ruska s jeho surovinovými zásobami a rozlohou je mnohem větší než síla Anglie.Rusko má tu výhodu,že může existovat samo aniž by se muselo s někým spolčovat.Byla vlastizrádná činnost těch lumpů co se po komunistech prolhali k moci naše vztahy s Ruskem zpřetrhali.Nás zatahli do područí Německa.To je nejlepší cesta,aby Češi napřed přišli o Sudety a pak zbytek Česka byli nuceni prodat Židům,aby zde mohli vybudovat nový Izrael v lepším životním prostoru.

Anonym 17847 20.02.2017 10:24
Ještě Židé Česko nekoupili a už se zde chtějí nemravně roztahovat.V Prostějově chtějí Židé znovu obnovit dávno zrušěný židovský hřbitov.Uvedené je od Židů strašná nemravnost.

Anonym 94158 19.02.2017 23:47
Někdy člověk přemýšlí o krátkozrakosti politiků na úrovni EU. Řeší problémy s žárovkami, či jinými hloupostmi. To hlavní definovat neumí. Pro nás je nejdůležitější bezpečnost občanů před neevropským náboženstvím a s tím souvisejícím extrémizmem. Mlčí! Strkají hlavu do písku a nevidí zločiny Ukrajiny na Donbasu. Ani nekomentují zločiny v KLDR. Nevnímají, že IS neprohrává, nýbrž jen mění místa pro následující dějství. Tady je potřeba spolupráce celé Evropy, a to až po Ural a ne uměle tvořit nenávist a nepřátelství s Ruskem. Jeho síla je srovnatelná s Anglií a nemůže být pro Evropu vážným soupeřem. Myslím, že je lépe být jeho partnerem. Lži a nenávist nejsou dobrým rádcem. Věřím, že administrativa pana Trumpa napraví zlo jeho předchůdce a laskavě změní pro Evropu i nás mrňavou zemičku to špatné na FÉR.

Anonym 90186 19.02.2017 15:08
Překažený atentát od začátku provází spekulace o případné roli Moskvy. Černohorské úřady už dříve uvedly, že za chystaným činem stáli ruští občané. Jejich napojení na ruskou vládu se však nedařilo prokázat.
Až nyní černohorský ministr obrany britskému The Telegraph řekl, že není žádná pochybnost o tom, že operace byla financována a organizována příslušníky ruských tajných služeb. To samé britskému deníku řekly i nejmenované zdroje z prostředí tajných služeb. Podle nich chystaná operace musela probíhat přinejmenším s vědomím ruské vlády.
Akce byla podle zdrojů Telegraphu naplánovaná tak, aby ruská vláda mohla jakékoli napojení popřít a vinu případně svalit na selhání jednotlivců.

Anonym 90186 19.02.2017 15:06
Za chystaným atentátem na premiéra Černé Hory, který se podařilo překazit loni na podzim, stáli ruští agenti a patrně i Moskva. S odvoláním na černohorského ministra obrany a zdroje z prostředí tajných služeb to uvedl britský deník The Telegraph na titulní straně. Důvodem k odstranění premiéra měly být obavy Kremlu z prozápadního směřování země.

Anonym 94158 19.02.2017 12:43
omyl dluhopisy

Anonym 94158 19.02.2017 12:42
EET se pro malé a střední podnikatele stala velmi užitečným nástrojem. Jen za první měsíc od zavedení výrazně stouply tržby. Takový nárůst zisku jako EET by žádná upoutávka, či reklama nezvládla.

Anonym 90186 19.02.2017 11:01
Babišovi úředníci podváděli, konkrétně zneužili započítání DPH, když porovnávali tržby v hospodách, kempech, tábořištích či penzionech z prosince 2015 a tzv. evidované tržby, které byly v těchto sektorech podnikání přijaty na Babišovu centrálu v rámci povinné on-line evidence tržeb.
Babišovo ministerstvo se snažilo předstírat, že se tržby zvýšily o 100 %. Český statistický úřad však později v podrobnějším průzkumu odhalil, že se prosincové tržby meziročně (tedy oproti prosinci 2015) nezvýšily ani o 8 %.
Důvodem tohoto rozporu jsou jistě především Babišovými lidmi špatně vybrané hospody či penziony.Důvody jsou ještě dva další: zahrnutí inflace a především zahrnutí DPH. Ministerstvo zkrátka, jak už to tak bývá, nějak zapomnělo, že DPH není součástí tržeb (taková už jsou zkrátka pravidla a je to tak logické, protože podnikatelé stejně musí DPH odevzdat státu), ale je součástí evidovaných tržeb zachycených na Babišově centrále.
Proč je součástí evidovaných tržeb? Protože Babišovi lidé řekli, že se ona známá elektronická evidence tržeb netýká tržeb, nýbrž pokladních příjmů. Jaký je v tom hlavní rozdíl? Inu, jednak v okamžiku uskutečnění, ale jednak právě také v DPH. Příjmy jsou peníze, které přijímáte. Přijímáte od zákazníků v ceně zboží DPH? Jistě, tedy pokud jste plátci. DPH je tedy vaším příjmem, byť není tržbou (není součástí zisku).
Porovnáte li pak tržby bez DPH za prosinec 2015 s příjmy včetně DPH za prosinec 2016, nutně vám vyjde, že si hospody vydělávaly minimálně o nějakých 15 % více díky EET, přestože se hospodám bude v reálu dařit stále stejně. Svým voličům pak snadno nakukáte, že hospody či kempy dříve okrádaly na daních a vy jste jim to zatrhli.

Anonym 90186 19.02.2017 11:00
Pro 94158
Kalousek nevydával žádné akcie, takže je logické, že ani babičky si je nemohli koupit. Kalousek vydával dluhopisy. Rozdíl mezi akcií a dluhopisem je, že nákupem akcií se stáváš spolupodílníkem společnosti, která akcie vydala. Nákupem dluhopisu vydavateli poskytuješ půjčku za předem daných podmínek.
Nic exkluzivního na Kalouskových dluhopisech nevidím. Oproti Babišovým(ke kterým neměl nikdo přístup) mají poloviční výnos. Kdo chtěl mohl si je nakoupit na poště nebo na pobočkách bank. Kalousek vydáním těchto státních dluhopisů umožnil nákup právě běžným lidem, protože běžné státní dluhopisy se obchodují minimálně od 1 milionu korun výše.

Anonym 94158 19.02.2017 10:24
Jestliže EET zdvojnásobila drobným podnikatelům tržby, pak se mají také lépe. Je také možné, že po zavedení EET přiznávají více příjmů. Tím se tito podnikatelé stávají solidární se zaměstnanci, kterým daně strhne zaměstnavatel dle zákona. A to je právě rovnost známá v demokratických systémech. Nejsme v KLDR!

Anonym 94158 19.02.2017 10:00
Pro 90186, pokud nevíš kdo má tyto exkluzivní dluhopisy vydané panem Kalouskem v držení, pak nemá smysl někoho osočovat. Babičky si na poště Kalouskovy akcie nekoupili. Na chvilku se zhaslo a již byly prodány. Pokud by měly být v miliardářských domovech zdaněny, pak všem, nebo nikomu.

Anonym 90186 19.02.2017 09:55
V dubnu uplynou čtyři roky od chvíle, co v Česku platí zákon umožňující léčbu konopím lidem trpícím například roztroušenou sklerózou nebo nesnesitelnými bolestmi. Za tuto dobu nedokázal Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) uspořádat efektivní výběrové řízení, které by do lékáren dlouhodobě dostalo dostupné konopí. Faktický důsledek? Možná kriminalizace pacientů i vyšší ceny na černém trhu.
Ale dopad to bude mít i na postavení ČR jako země, která své legislativní přednosti dokázala využít a stala se lídrem v oblasti lékařského výzkumu i otázek ochrany konopných spotřebitelů. Možnost legální dostupnosti léčebného konopí a možnost pracovat s ním jak v léčbě, tak ve výzkumu, byla jednou z důležitých konkurenčních výhod, říká v rozhovoru ředitel Mezinárodního institutu pro konopí a kanabinoidy (ICCI) Pavel Kubů. Tento náskok teď Česko postupně ztrácí.
Institut v Praze působí od prosince 2015 a investoři z USA a Kanady do něho vložili prozatím půl miliardy korun. Jde tak o jednu z největších privátních zahraničních investic do oblasti vědy a výzkumu v ČR.

Anonym 90186 19.02.2017 09:53
Přinášíme příběh dalšího podnikatele, kterého omezuje elektronická evidence tržeb a kontrolní hlášení. Obě povinnosti jsou dílem ministra financí Andreje Babiše. EET se ho týká až od roku 2018, už teď ale ví, co udělá.
Vzhledem k tomu, že živnost provozuji při zaměstnání, tak mi moc času na práci nezbývá. Proto si neberu větší díla. Provozuji topenářství, vodoinstalatérství a plynařské práce. Živnost jsem založil z donucení v období krize. Jenže tohle řemeslo je sezonní, tak jsem se nechal zaměstnat a živnost jsem si ponechal jako přivýdělek, přibližuje řemeslník, kterého uvádíme pouze pod jeho iniciálami L. M.
Důvod, proč podniká, je dluhová past. Mám dvě děti a žena byla šest let na mateřské, což nám nevycházelo dobře finančně. Už jsem naštěstí z dluhové pasti pryč, ale za těch osm let mi živnost přirostla k srdci. Trvalo dlouho, než se v silném konkurenčním období vytvořila skupina stálých, popřípadě nových zákazníků na doporučení. Zaměstnání zatím opustit nechci. Firma mi platí zdravotní, sociální, a pokud opustím živnost, tak budu mít jistě lepší zajištění v případě nemocnosti nebo v penzi, vysvětluje L. M. A dostává se k rozhodnutí, které kvůli krokům současné vlády učinil.
V lednu 2016 jsem zrušil plátcovství DPH kvůli kontrolnímu hlášení. Dnes vidím, že to byl dobrý krok. Omezil jsem zakázky a vyhnul jsem se pokutám, které by mě mohly znovu finančně poškodit. Nejde dělat dvě práce a úředníka k tomu. Což mě vede k tomu, že se zavedením EET zruším živnost. Nebudu riskovat sankce pro pár legálních melouchů. Řemeslo samozřejmě na hřebík nepověsím. Pro kamarády můžu dělat třeba za naturálie, uzavírá řemeslník.

Anonym 90186 19.02.2017 09:50
Kolik stálo EET? Několik stovek milionů vypsané Babišem protizákonně bez výběrového řízení, miliardy na byrokracii a reklamu, tisíce ukončených živností a zničených životů = a do kasy nic navíc, zvednutí šedé ekonomiky a pokuty pro ty kteří svou podnikatelskou činnost neuzavřeli hned.

Anonym 94158 19.02.2017 09:50
Není špinavost jen u českých poskytovatelů informací. Bolševická média przní dějiny nejen v Čechách. Pan Trump se musí potýkat se stejným problémem.Přeji mu, i jeho týmu pokračovat v míru. Nejlepší cesta je tyto prznitele dějin usvědčit ze lží a zbavit se jich. USA bude jediná země, kde další pokolení křesťanů nalezne mír před muslimskými pogromy v Evropě.

Anonym 90186 19.02.2017 09:50
Odpoved pro pana Rehore:
data jsme si vycucali z prstu, nasim priznivcum to takhle staci a na vas se ted zamerime tvrdou kontrolou FU, takoveto rejpaly co nam kazi kseft tu nepotrebujeme.

Anonym 90186 19.02.2017 09:44
Odkud ministr financí Andrej Babiš zjistil, že po spuštění EET přiteče do státního rozpočtu 18 miliard korun? Jak jeho ministerstvo spočítalo, co všechno se za tyto peníze dá pořídit? A jak moc (ne)bezpečné je shromažďování dat o podnikatelích na jednom místě? Na to všechno se v otevřeném dopise zaslaném politikům, novinářům a institucím ptá podnikatel Jiří Řehoř. Od Babišova ministerstva financí se totiž zatím příliš odpovědí nedočkal.

Anonym 5822 19.02.2017 09:27
Avyboji, doporučila jsem ti známého psychiatra, rád tě vyšetří zadarmo, proč k něm nejdeš? Uleví se ti, chudáčku :-))

Anonym 17847 19.02.2017 08:56
Pro 5822.Ty potřebuješ zmalovat zadek,pěkně po bolševicku,řádně do ruda.

Anonym 5822 18.02.2017 19:42
90186 Dědku, jdi už do pihele, tvoje dlouhý slovní průjmy nikdo stejně nečte. Apropos, píše se standardní, nikoliv standartní, standarta znamená něco zcela jiného, chápeš?

Anonym 5822 18.02.2017 19:38
Pětačtyřicetiletý hasič Jan Odermatt, který zemřel při úterním zásahu v hale ve Zvoli nedaleko Prahy, je novodobým hrdinou, kterých zase tolik nemáme. V pátek za něj drželi hasiči po celé republice, včetně jeho domovské základny v Radotíně, minutu ticha a pro jeho rodinu připravují i celostátní sbírku. Práci hasičů vyzdvihují lidé i na sociálních sítích a zároveň rodině zemřelého Jana Odermatta vyjadřují soustrast.
Znám jeho paní, o to více se mne to dotklo. Co mne zaráží, že stát není schopný se postarat o pozůstalé |v tomto případě hlavně o desetiletou dcerku|. Někdo nasazuje život, aby chránil životy a majetek lidí, a na rodinu bude sbírka, není to potupné? Náš stát v těchto případech stojí za h..o. Fuj! Hlavně, že si kdejaký úředník ve státní správě mastí kapsy!

Anonym 90186 18.02.2017 16:30
Místo toho pan ministr Babiš už několik let neplatí daně ze svých dluhopisů a ještě řadu dalších let v tom bude pokračovat (pokud za to nebude potrestán), stávající vláda mu jako zemědělci v rostlinné výrobě schválila obrovské vratky spotřební daně z pohonných hmot, využívá obrovských daňových úlev, de facto čerpal dotace pro menší podniky na vybudování Čapího hnízda a nyní vybere od některých hostinských několik stovek korun ročně na daních ze zisku a ze spropitného navíc, protože poctivost musí být a platit daně má přece každý, jak sám Babiš říká.

Anonym 90186 18.02.2017 16:30
Ministr Babiš také s oblibou tvrdí, že díky zavedení EET v prosinci 2016 vzrostly v létě 2016 mzdy v restauracích. Myslel to asi tak, že už od léta začali hostinští pro jistotu pozvolna přiznávat vyšší tržby a na jejich základě zvýšili mzdy (nebo alespoň přiznávané mzdy). Nechme stranou, že tato úvaha postrádá logiku, protože by v takovém případě bylo lepší postupně zvyšovat i vykazované zisky a nesnižovat si je tedy prostřednictvím mzdových nákladů, nehledě na to, že je vždy výhodnější snižovat si náklady investicemi (resp. následnými odpisy) či nákupem zásob než mzdami a vysokým sociálním a zdravotním.
Není ale pravda ani to, pane ministře, že by tržby v restauracích v létě podezřele rostly. Ve stravování a pohostinství se prodej dařil nejvíce v srpnu (meziroční nárůst o 11,8 %), v únoru (9,1 %), v září (8,7 %) a následně pod dohledem online evidence tržeb v prosinci (8,2 %). Obdobně v ubytování. Nic překvapivého. Třeba v roce 2015 štamgasti i příležitostní opilci nejvíce zvýšili spotřebu (oproti roku předchozímu čili roku 2014) v červnu a červenci (o 7,8 %) a dále v prosinci (o 7,2 %).
V každém případě tedy byly náklady na EET vynaloženy přinejmenším pro sledování malých a středních živnostníků v restauracích či penzionech zbytečně. Náklady každého z desítek tisíc od prosince zapojených živnostníků (nákup on-line pokladny, kvalitní tiskárny, čteček kódů, stabilního internetového připojení atd.) i stovky milionů korun na vybudování Babišovy centrály či na televizní reklamu na EET (což je stejně ze zákona povinný projekt, takže zbytečnost reklamy byla zřejmá od počátku). Stresy kvůli hrozícím likvidačním pokutám (až půl milionu za nenahlášení prodeje na Babišovu centrálu a dalších až půl milionu za nevydání nového typu účtenky vaším zaměstnancem). Vše bez viditelného výsledku, alespoň v případě běžných hospod a ubytovacích zařízení.
Kdyby naopak byly daně (z příjmů a z přidané nominální hodnoty) těm nejmenším odpuštěny, bylo by zcela narovnáno konkurenční prostředí mezi nimi, jistě by vzrostl počet živností, tedy i zaměstnanost, zlepšil by se bez výběrových (nespravedlivě rozložených) dotací život na venkově, odpadly by náklady nejen na EET osvobozených (vyňatých) živnostníků, ale i na většinu jejich kontrol ze strany finančních úřadů, a státní rozpočet by ročně přišel jen o nepatrný zlomek z celkového výběru těchto daní (přičemž by byl tento výpadek alespoň zčásti kompenzován např. daněmi a odvody za zaměstnance v nově vzniklých či zachráněných živnostech).

Anonym 90186 18.02.2017 16:28
Babišovi úředníci podváděli, konkrétně zneužili započítání DPH, když porovnávali tržby v hospodách, kempech, tábořištích či penzionech z prosince 2015 a tzv. evidované tržby, které byly v těchto sektorech podnikání přijaty na Babišovu centrálu v rámci povinné on-line evidence tržeb.
Babišovo ministerstvo se snažilo předstírat, že se tržby zvýšily o 100 %. Český statistický úřad však později v podrobnějším průzkumu odhalil, že se prosincové tržby meziročně (tedy oproti prosinci 2015) nezvýšily ani o 8 %.
Důvodem tohoto rozporu jsou jistě především Babišovými lidmi špatně vybrané hospody či penziony.Důvody jsou ještě dva další: zahrnutí inflace a především zahrnutí DPH. Ministerstvo zkrátka, jak už to tak bývá, nějak zapomnělo, že DPH není součástí tržeb (taková už jsou zkrátka pravidla a je to tak logické, protože podnikatelé stejně musí DPH odevzdat státu), ale je součástí evidovaných tržeb zachycených na Babišově centrále.
Proč je součástí evidovaných tržeb? Protože Babišovi lidé řekli, že se ona známá elektronická evidence tržeb netýká tržeb, nýbrž pokladních příjmů. Jaký je v tom hlavní rozdíl? Inu, jednak v okamžiku uskutečnění, ale jednak právě také v DPH. Příjmy jsou peníze, které přijímáte. Přijímáte od zákazníků v ceně zboží DPH? Jistě, tedy pokud jste plátci. DPH je tedy vaším příjmem, byť není tržbou (není součástí zisku).
Porovnáte a 8209;li pak tržby bez DPH za prosinec 2015 s příjmy včetně DPH za prosinec 2016, nutně vám vyjde, že si hospody vydělávaly minimálně o nějakých 15 % více díky EET, přestože se hospodám bude v reálu dařit stále stejně. Svým voličům pak snadno nakukáte, že hospody či kempy dříve okrádaly na daních a vy jste jim to zatrhli.

Anonym 90186 18.02.2017 16:21
Už druhá trafika.A přibude ještě pro Ištvána, a ty soudce ubytovatele, u kterých, v rozporu se zákonem , nechali Šlachta ,Ištván a Komárek, uvalit vazbu na jimi stíhané.
Za to jsme my , daňoví poplatníci zaplatili odškodné.

Anonym 90186 18.02.2017 16:19
Jímá mne hrůza z toho, jak se policejní plukovníci demokratické země začínají houfovat okolo komunistického udavače s nevyjasněnými majetkovými poměry, nikoliv proto aby jej usvědčili, ale aby mu plnili veškerá přání!

Anonym 90186 18.02.2017 15:28
Případy pokutovaných plátců DPH se zabývá také Jan Rambousek z Unie daňových poplatníků. Řeším případ, kdy padla pokuta 30 tisíc korun kvůli rozporu v kontrolním hlášení ve výši 6,72 koruny. Podnikatel ale opravné kontrolní hlášení poslal pozdě, z datové schránky si ho vyzvedl až 13. den, dodal Rambousek. Ze zákona totiž platí, že pokud se podnikatel nepřihlásí do datové schránky do 10 dnů od odeslání, dojde k doručení fikcí.
I v druhém případě, který Rambousek popsal, figuruje pokuta 30 tisíc korun. Podnikatel odevzdal kontrolní hlášení, ve kterém se ale neshodovaly údaje s údaji od jeho dodavatele. Dodavatel údaje následně opravil, mezitím byl ale podnikatel vyzván, aby potvrdil zpochybněné údaje. Toto potvrzení však poslal později, než stanoví zákon, popsal daňový poradce.
Jan Rambousek kontrolní hlášení DPH tvrdě kritizuje. Považuje ho za nehospodárnost státní správy. Nejdříve udělí pokutu a až pak řeší, jestli ji můžou odpustit? Kontrolní hlášení navíc bylo zavedeno, aby se jím potíraly daňové úniky, a místo toho tu řešíme rozdíl 6,72 korun? Podle mě je to nesmyslně nastavené a ten zákon je napsaný špatně, dodal.

Anonym 90186 18.02.2017 15:26
Stanislava Marková, majitelka firmy, která prodává nátěrové hmoty, laky nebo čisticí prostředky, dostala sankci za to, že včas nezareagovala na výzvu od finančního úřadu. Obdržela jsem pokutu 30 tisíc Kč za takový strašný přečin, jako je zpoždění v odezvě na výzvu. Podotýkám, že hlášení, které jsem odevzdala, bylo správné, uvedla. Finanční úřad ale měl v jejím hlášení pochybnosti, proto ji vyzval, aby původní údaje změnila, doplnila nebo potvrdila.Stanislava Marková dostala od Finančního úřadu pro Zlínský kraj výzvu k napravení pochybností v kontrolním hlášení do své datové schránky v pátek 3. června 2016. Po pěti kalendářních dnech, ve středu 8. června, jí úřad vyměřil pokutu. Až pozdější novela zákona s účinnosti od 29. července prodloužila tuto lhůtu z 5 kalendářních dní na 5 pracovních dnů.

Anonym 90186 18.02.2017 13:29
Pro 94158
Babišovy dluhopisy si mohl koupit akorát Babiš. Nikdo jiný k nim neměl přístup. Navíc si Babiš z těchto dluhopisů vyplácí nadstandartní úrok. Kalousek vydal dluhopisy pro všechny občany. Každý kdo měl zájem si je mohl nakoupit. Stačilo zajít na poštu.

Anonym 94158 18.02.2017 12:26
Trochu nerozumím slovům pana Kalouska. Dle jeho výroku by se neměly danit dluhopisy domácnostem miliardářů. Danění připouští pouze u domácnosti pana Babiše. Mám za to, že naši občané jsou si rovni. Že by přátelé pana Kalouska byli přeci o něco rovnější??

Anonym 17847 17.02.2017 15:59
Současná členové KSČM a ČSSD je stejný politický dobytek,který národu Čechů od státního bankrotu nepomůže.Straníkům těchto stran je třeba znárodnit majetek za podíl na zbídačení Česka.Revolucí to chce dostat k moci tvrdou levicovou ruku mladé generace a ne tyto staré lumpy.I Ransdorf doporučoval komunistům se zúčastnit kuponové privatizace,tedy velkozlodějny co Česko nejvíce zbídačila.

Anonym 5822 17.02.2017 10:41
Koalice s komunisty by nebyl problém. Mládka neodvolám, říká Sobotka!!
Tleskám za tento výrok, pane Babiši máte zelenou. Sobotka si připravil provaz, nyní jenom najít vhodný strom. Náš moučný tlustý červík zřejmě moc nemyslí. Přijde o voliče, zaplať pánbůh. Vždy bylo jasné, že ČSSD a KSČM jsou jedna .. Pa

Anonym 17847 17.02.2017 09:54
Zde vládnoucí lumpové předhazují národu diskuse,zda je Trumph vhodným prezidentem USA ,nebo ne.Ale aby zahájili diskusi jak zabránit masivnímu prodeji zemědělské půdy v Česku spekulantům to zde vládnoucí lumpy nezajímá.Je to politický dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.

Anonym 17847 16.02.2017 17:44
Tím,že za sedm roků ještě Rath nesedí v base je zapříčiněno prohnilou justicí spojenou s politickými lumpy v jednu velkou rodinu.Když někdo prohlásí,že chce mezi islamisty tak by ho nejraději poslali na doživotní,ale okrádat stát o miliony to se netrestá,pokud jde o větší zvíře z politiky.V Česku je takový kapitalistický svinčík,že to chce krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak zprovoznit dostatek katovských mučírnách kde by se političtí lumpové předvedli ve zpěvu o svých lumpárnách.

Anonym 90186 16.02.2017 10:40
Podle dotázaných právníků se Babiš dopustil klasického příkladu obcházení zákona, který byl už vícekrát popsán v rozsudcích Nejvyššího správního soudu i Evropského soudního dvora. Nejvyšší správní soud například v roce 2008 odmítl stížnost na Finanční ředitelství v Brně, které vyměřilo daň podnikateli bez ohledu na to, že snížil daňový základ vyplacením vysokého nájmu spřízněné firmě. Snížit daňový základ o peníze za nájem je sice v souladu s právními předpisy, podotýká daňový poradce Tomáš Golaň, pokud ovšem bylo hlavním účelem tohoto kroku snížení daně, pak ho může finanční úřad považovat za neplatný.

Kj 10917 15.02.2017 19:22
Pro 90186. Plně souhlasím. Jeden příklad za všechny, který se stal v úterý tentot týden. Do restaurace přišly dve dámy a dali si kafe. Když chtěly platit, řekly že nechtějí účet z EET. Přesto jim jej číšnice dala. Druhý den přišly opět a daly si kafe. Když chtěly platit, zeptala se číšnice na to zda chťejí účtenku. Řekly, na to my si nehrajeme. Nic nechceme. Tak jim ji nedala, prostě ji hodila do koše.
No a druhý den přisly tyto dámy v doprovodu tří celníků a prolezli celou restauraci, účetní doklady a zboží. Celkem jim to trvalo asi 4 hodiny. No a nakonec sdělily, že jsou z finančního úřadu, že jim nebyl vydán doklad a že firmu teď čeká dle zákona pokuta ve výši pětsettisíc korun. Tak mi řekněte, není ten Babiš hjaz..

Ovar 85845 15.02.2017 17:03
Milouše,za dnesni vyrok Te chvalim. Stovka v nemocnici skutecne nikoho nezabije.

Anonym 94158 15.02.2017 13:32
Myslím, že pan Stropnický jako herec musí být často překvapený. Pan Babiš by měl mít rozum a vyměnit ho za někoho, kdo má vojenské vzdělání a rozum. Zatím to vypadá, že má něco společné s Fidelem. Fidel byl vojna na Kubě a Stropnický je Kuba na vojně.

Anonym 90186 15.02.2017 11:54
Ministra obrany Martina Stropnického (ANO) taková položka v armádních nákladech překvapila. Mezi výdaji jeho ministerstva obrany je totiž i 647 tisíc na servis švédských raketometů, kdy hodina technika vyjde na 9510 korun.

Anonym 90186 15.02.2017 11:35
Když miliardář neplatí daně (optimalizuje po milionech daňový základ), je to obdivovaný šikula, filantrop, hrdina, politik, oblíbený ministr a kandidát na premiéra. Kdo nevydá účtenku z EET, okrádá stát a hrozí mu půlmilionová pokuta. Taková pravidla hry v naši společnosti nastavuje pan Andrej Babiš. Znáte toho pána?

Anonym 90186 15.02.2017 11:35
Babiš je nechutný prase, které se neštítí vůbec ničeho!

Anonym 90186 15.02.2017 01:28
U člověka s hrubou mzdou přibližně do 10 250 korun už uplatnění základní daňové slevy stačí k tomu, aby daň z příjmů neplatil vůbec.
Daňových slev je ale podstatně víc. Na vyživované dítě, které s vámi žije ve společné domácnosti, si můžete odečíst z daně až 13 404 korun ročně, tedy 117 korun měsíčně (slevu může vždy uplatnit jen jeden rodič). Na druhé vyživované dítě je sleva vyšší: 15 804 korun (1317 korun měsíčně), na třetí a každé další dítě dokonce 17 004 korun za rok (1417 korun měsíčně).
Z daně z příjmů si jeden z rodičů může v roce 2016 odečíst výdaje na školku nebo jiné předškolní zařízení až do výše 9900 korun.
Využít můžete také daňovou slevu na manžela nebo manželku | registrovaného partnera či partnerku. Podmínkou je, že jeho nebo její roční příjmy nepřevýší 68 tisíc korun. Výše daňové slevy 24 840 korun za rok. Když je zákonný partner držitelem průkazu ZTP|P, sleva se dvojnásobí na 49 680 korun.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti