Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Miloš Zeman diskuse strana 3700

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 19.02.2017 11:01
Babišovi úředníci podváděli, konkrétně zneužili započítání DPH, když porovnávali tržby v hospodách, kempech, tábořištích či penzionech z prosince 2015 a tzv. evidované tržby, které byly v těchto sektorech podnikání přijaty na Babišovu centrálu v rámci povinné on-line evidence tržeb.
Babišovo ministerstvo se snažilo předstírat, že se tržby zvýšily o 100 %. Český statistický úřad však později v podrobnějším průzkumu odhalil, že se prosincové tržby meziročně (tedy oproti prosinci 2015) nezvýšily ani o 8 %.
Důvodem tohoto rozporu jsou jistě především Babišovými lidmi špatně vybrané hospody či penziony.Důvody jsou ještě dva další: zahrnutí inflace a především zahrnutí DPH. Ministerstvo zkrátka, jak už to tak bývá, nějak zapomnělo, že DPH není součástí tržeb (taková už jsou zkrátka pravidla a je to tak logické, protože podnikatelé stejně musí DPH odevzdat státu), ale je součástí evidovaných tržeb zachycených na Babišově centrále.
Proč je součástí evidovaných tržeb? Protože Babišovi lidé řekli, že se ona známá elektronická evidence tržeb netýká tržeb, nýbrž pokladních příjmů. Jaký je v tom hlavní rozdíl? Inu, jednak v okamžiku uskutečnění, ale jednak právě také v DPH. Příjmy jsou peníze, které přijímáte. Přijímáte od zákazníků v ceně zboží DPH? Jistě, tedy pokud jste plátci. DPH je tedy vaším příjmem, byť není tržbou (není součástí zisku).
Porovnáte li pak tržby bez DPH za prosinec 2015 s příjmy včetně DPH za prosinec 2016, nutně vám vyjde, že si hospody vydělávaly minimálně o nějakých 15 % více díky EET, přestože se hospodám bude v reálu dařit stále stejně. Svým voličům pak snadno nakukáte, že hospody či kempy dříve okrádaly na daních a vy jste jim to zatrhli.

Anonym 90186 19.02.2017 11:00
Pro 94158
Kalousek nevydával žádné akcie, takže je logické, že ani babičky si je nemohli koupit. Kalousek vydával dluhopisy. Rozdíl mezi akcií a dluhopisem je, že nákupem akcií se stáváš spolupodílníkem společnosti, která akcie vydala. Nákupem dluhopisu vydavateli poskytuješ půjčku za předem daných podmínek.
Nic exkluzivního na Kalouskových dluhopisech nevidím. Oproti Babišovým(ke kterým neměl nikdo přístup) mají poloviční výnos. Kdo chtěl mohl si je nakoupit na poště nebo na pobočkách bank. Kalousek vydáním těchto státních dluhopisů umožnil nákup právě běžným lidem, protože běžné státní dluhopisy se obchodují minimálně od 1 milionu korun výše.

Anonym 94158 19.02.2017 10:24
Jestliže EET zdvojnásobila drobným podnikatelům tržby, pak se mají také lépe. Je také možné, že po zavedení EET přiznávají více příjmů. Tím se tito podnikatelé stávají solidární se zaměstnanci, kterým daně strhne zaměstnavatel dle zákona. A to je právě rovnost známá v demokratických systémech. Nejsme v KLDR!

Anonym 94158 19.02.2017 10:00
Pro 90186, pokud nevíš kdo má tyto exkluzivní dluhopisy vydané panem Kalouskem v držení, pak nemá smysl někoho osočovat. Babičky si na poště Kalouskovy akcie nekoupili. Na chvilku se zhaslo a již byly prodány. Pokud by měly být v miliardářských domovech zdaněny, pak všem, nebo nikomu.

Anonym 90186 19.02.2017 09:55
V dubnu uplynou čtyři roky od chvíle, co v Česku platí zákon umožňující léčbu konopím lidem trpícím například roztroušenou sklerózou nebo nesnesitelnými bolestmi. Za tuto dobu nedokázal Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) uspořádat efektivní výběrové řízení, které by do lékáren dlouhodobě dostalo dostupné konopí. Faktický důsledek? Možná kriminalizace pacientů i vyšší ceny na černém trhu.
Ale dopad to bude mít i na postavení ČR jako země, která své legislativní přednosti dokázala využít a stala se lídrem v oblasti lékařského výzkumu i otázek ochrany konopných spotřebitelů. Možnost legální dostupnosti léčebného konopí a možnost pracovat s ním jak v léčbě, tak ve výzkumu, byla jednou z důležitých konkurenčních výhod, říká v rozhovoru ředitel Mezinárodního institutu pro konopí a kanabinoidy (ICCI) Pavel Kubů. Tento náskok teď Česko postupně ztrácí.
Institut v Praze působí od prosince 2015 a investoři z USA a Kanady do něho vložili prozatím půl miliardy korun. Jde tak o jednu z největších privátních zahraničních investic do oblasti vědy a výzkumu v ČR.

Anonym 90186 19.02.2017 09:53
Přinášíme příběh dalšího podnikatele, kterého omezuje elektronická evidence tržeb a kontrolní hlášení. Obě povinnosti jsou dílem ministra financí Andreje Babiše. EET se ho týká až od roku 2018, už teď ale ví, co udělá.
Vzhledem k tomu, že živnost provozuji při zaměstnání, tak mi moc času na práci nezbývá. Proto si neberu větší díla. Provozuji topenářství, vodoinstalatérství a plynařské práce. Živnost jsem založil z donucení v období krize. Jenže tohle řemeslo je sezonní, tak jsem se nechal zaměstnat a živnost jsem si ponechal jako přivýdělek, přibližuje řemeslník, kterého uvádíme pouze pod jeho iniciálami L. M.
Důvod, proč podniká, je dluhová past. Mám dvě děti a žena byla šest let na mateřské, což nám nevycházelo dobře finančně. Už jsem naštěstí z dluhové pasti pryč, ale za těch osm let mi živnost přirostla k srdci. Trvalo dlouho, než se v silném konkurenčním období vytvořila skupina stálých, popřípadě nových zákazníků na doporučení. Zaměstnání zatím opustit nechci. Firma mi platí zdravotní, sociální, a pokud opustím živnost, tak budu mít jistě lepší zajištění v případě nemocnosti nebo v penzi, vysvětluje L. M. A dostává se k rozhodnutí, které kvůli krokům současné vlády učinil.
V lednu 2016 jsem zrušil plátcovství DPH kvůli kontrolnímu hlášení. Dnes vidím, že to byl dobrý krok. Omezil jsem zakázky a vyhnul jsem se pokutám, které by mě mohly znovu finančně poškodit. Nejde dělat dvě práce a úředníka k tomu. Což mě vede k tomu, že se zavedením EET zruším živnost. Nebudu riskovat sankce pro pár legálních melouchů. Řemeslo samozřejmě na hřebík nepověsím. Pro kamarády můžu dělat třeba za naturálie, uzavírá řemeslník.

Anonym 90186 19.02.2017 09:50
Kolik stálo EET? Několik stovek milionů vypsané Babišem protizákonně bez výběrového řízení, miliardy na byrokracii a reklamu, tisíce ukončených živností a zničených životů = a do kasy nic navíc, zvednutí šedé ekonomiky a pokuty pro ty kteří svou podnikatelskou činnost neuzavřeli hned.

Anonym 94158 19.02.2017 09:50
Není špinavost jen u českých poskytovatelů informací. Bolševická média przní dějiny nejen v Čechách. Pan Trump se musí potýkat se stejným problémem.Přeji mu, i jeho týmu pokračovat v míru. Nejlepší cesta je tyto prznitele dějin usvědčit ze lží a zbavit se jich. USA bude jediná země, kde další pokolení křesťanů nalezne mír před muslimskými pogromy v Evropě.

Anonym 90186 19.02.2017 09:50
Odpoved pro pana Rehore:
data jsme si vycucali z prstu, nasim priznivcum to takhle staci a na vas se ted zamerime tvrdou kontrolou FU, takoveto rejpaly co nam kazi kseft tu nepotrebujeme.

Anonym 90186 19.02.2017 09:44
Odkud ministr financí Andrej Babiš zjistil, že po spuštění EET přiteče do státního rozpočtu 18 miliard korun? Jak jeho ministerstvo spočítalo, co všechno se za tyto peníze dá pořídit? A jak moc (ne)bezpečné je shromažďování dat o podnikatelích na jednom místě? Na to všechno se v otevřeném dopise zaslaném politikům, novinářům a institucím ptá podnikatel Jiří Řehoř. Od Babišova ministerstva financí se totiž zatím příliš odpovědí nedočkal.

Anonym 5822 19.02.2017 09:27
Avyboji, doporučila jsem ti známého psychiatra, rád tě vyšetří zadarmo, proč k něm nejdeš? Uleví se ti, chudáčku :-))

Anonym 17847 19.02.2017 08:56
Pro 5822.Ty potřebuješ zmalovat zadek,pěkně po bolševicku,řádně do ruda.

Anonym 5822 18.02.2017 19:42
90186 Dědku, jdi už do pihele, tvoje dlouhý slovní průjmy nikdo stejně nečte. Apropos, píše se standardní, nikoliv standartní, standarta znamená něco zcela jiného, chápeš?

Anonym 5822 18.02.2017 19:38
Pětačtyřicetiletý hasič Jan Odermatt, který zemřel při úterním zásahu v hale ve Zvoli nedaleko Prahy, je novodobým hrdinou, kterých zase tolik nemáme. V pátek za něj drželi hasiči po celé republice, včetně jeho domovské základny v Radotíně, minutu ticha a pro jeho rodinu připravují i celostátní sbírku. Práci hasičů vyzdvihují lidé i na sociálních sítích a zároveň rodině zemřelého Jana Odermatta vyjadřují soustrast.
Znám jeho paní, o to více se mne to dotklo. Co mne zaráží, že stát není schopný se postarat o pozůstalé |v tomto případě hlavně o desetiletou dcerku|. Někdo nasazuje život, aby chránil životy a majetek lidí, a na rodinu bude sbírka, není to potupné? Náš stát v těchto případech stojí za h..o. Fuj! Hlavně, že si kdejaký úředník ve státní správě mastí kapsy!

Anonym 90186 18.02.2017 16:30
Místo toho pan ministr Babiš už několik let neplatí daně ze svých dluhopisů a ještě řadu dalších let v tom bude pokračovat (pokud za to nebude potrestán), stávající vláda mu jako zemědělci v rostlinné výrobě schválila obrovské vratky spotřební daně z pohonných hmot, využívá obrovských daňových úlev, de facto čerpal dotace pro menší podniky na vybudování Čapího hnízda a nyní vybere od některých hostinských několik stovek korun ročně na daních ze zisku a ze spropitného navíc, protože poctivost musí být a platit daně má přece každý, jak sám Babiš říká.

Anonym 90186 18.02.2017 16:30
Ministr Babiš také s oblibou tvrdí, že díky zavedení EET v prosinci 2016 vzrostly v létě 2016 mzdy v restauracích. Myslel to asi tak, že už od léta začali hostinští pro jistotu pozvolna přiznávat vyšší tržby a na jejich základě zvýšili mzdy (nebo alespoň přiznávané mzdy). Nechme stranou, že tato úvaha postrádá logiku, protože by v takovém případě bylo lepší postupně zvyšovat i vykazované zisky a nesnižovat si je tedy prostřednictvím mzdových nákladů, nehledě na to, že je vždy výhodnější snižovat si náklady investicemi (resp. následnými odpisy) či nákupem zásob než mzdami a vysokým sociálním a zdravotním.
Není ale pravda ani to, pane ministře, že by tržby v restauracích v létě podezřele rostly. Ve stravování a pohostinství se prodej dařil nejvíce v srpnu (meziroční nárůst o 11,8 %), v únoru (9,1 %), v září (8,7 %) a následně pod dohledem online evidence tržeb v prosinci (8,2 %). Obdobně v ubytování. Nic překvapivého. Třeba v roce 2015 štamgasti i příležitostní opilci nejvíce zvýšili spotřebu (oproti roku předchozímu čili roku 2014) v červnu a červenci (o 7,8 %) a dále v prosinci (o 7,2 %).
V každém případě tedy byly náklady na EET vynaloženy přinejmenším pro sledování malých a středních živnostníků v restauracích či penzionech zbytečně. Náklady každého z desítek tisíc od prosince zapojených živnostníků (nákup on-line pokladny, kvalitní tiskárny, čteček kódů, stabilního internetového připojení atd.) i stovky milionů korun na vybudování Babišovy centrály či na televizní reklamu na EET (což je stejně ze zákona povinný projekt, takže zbytečnost reklamy byla zřejmá od počátku). Stresy kvůli hrozícím likvidačním pokutám (až půl milionu za nenahlášení prodeje na Babišovu centrálu a dalších až půl milionu za nevydání nového typu účtenky vaším zaměstnancem). Vše bez viditelného výsledku, alespoň v případě běžných hospod a ubytovacích zařízení.
Kdyby naopak byly daně (z příjmů a z přidané nominální hodnoty) těm nejmenším odpuštěny, bylo by zcela narovnáno konkurenční prostředí mezi nimi, jistě by vzrostl počet živností, tedy i zaměstnanost, zlepšil by se bez výběrových (nespravedlivě rozložených) dotací život na venkově, odpadly by náklady nejen na EET osvobozených (vyňatých) živnostníků, ale i na většinu jejich kontrol ze strany finančních úřadů, a státní rozpočet by ročně přišel jen o nepatrný zlomek z celkového výběru těchto daní (přičemž by byl tento výpadek alespoň zčásti kompenzován např. daněmi a odvody za zaměstnance v nově vzniklých či zachráněných živnostech).

Anonym 90186 18.02.2017 16:28
Babišovi úředníci podváděli, konkrétně zneužili započítání DPH, když porovnávali tržby v hospodách, kempech, tábořištích či penzionech z prosince 2015 a tzv. evidované tržby, které byly v těchto sektorech podnikání přijaty na Babišovu centrálu v rámci povinné on-line evidence tržeb.
Babišovo ministerstvo se snažilo předstírat, že se tržby zvýšily o 100 %. Český statistický úřad však později v podrobnějším průzkumu odhalil, že se prosincové tržby meziročně (tedy oproti prosinci 2015) nezvýšily ani o 8 %.
Důvodem tohoto rozporu jsou jistě především Babišovými lidmi špatně vybrané hospody či penziony.Důvody jsou ještě dva další: zahrnutí inflace a především zahrnutí DPH. Ministerstvo zkrátka, jak už to tak bývá, nějak zapomnělo, že DPH není součástí tržeb (taková už jsou zkrátka pravidla a je to tak logické, protože podnikatelé stejně musí DPH odevzdat státu), ale je součástí evidovaných tržeb zachycených na Babišově centrále.
Proč je součástí evidovaných tržeb? Protože Babišovi lidé řekli, že se ona známá elektronická evidence tržeb netýká tržeb, nýbrž pokladních příjmů. Jaký je v tom hlavní rozdíl? Inu, jednak v okamžiku uskutečnění, ale jednak právě také v DPH. Příjmy jsou peníze, které přijímáte. Přijímáte od zákazníků v ceně zboží DPH? Jistě, tedy pokud jste plátci. DPH je tedy vaším příjmem, byť není tržbou (není součástí zisku).
Porovnáte a 8209;li pak tržby bez DPH za prosinec 2015 s příjmy včetně DPH za prosinec 2016, nutně vám vyjde, že si hospody vydělávaly minimálně o nějakých 15 % více díky EET, přestože se hospodám bude v reálu dařit stále stejně. Svým voličům pak snadno nakukáte, že hospody či kempy dříve okrádaly na daních a vy jste jim to zatrhli.

Anonym 90186 18.02.2017 16:21
Už druhá trafika.A přibude ještě pro Ištvána, a ty soudce ubytovatele, u kterých, v rozporu se zákonem , nechali Šlachta ,Ištván a Komárek, uvalit vazbu na jimi stíhané.
Za to jsme my , daňoví poplatníci zaplatili odškodné.

Anonym 90186 18.02.2017 16:19
Jímá mne hrůza z toho, jak se policejní plukovníci demokratické země začínají houfovat okolo komunistického udavače s nevyjasněnými majetkovými poměry, nikoliv proto aby jej usvědčili, ale aby mu plnili veškerá přání!

Anonym 90186 18.02.2017 15:28
Případy pokutovaných plátců DPH se zabývá také Jan Rambousek z Unie daňových poplatníků. Řeším případ, kdy padla pokuta 30 tisíc korun kvůli rozporu v kontrolním hlášení ve výši 6,72 koruny. Podnikatel ale opravné kontrolní hlášení poslal pozdě, z datové schránky si ho vyzvedl až 13. den, dodal Rambousek. Ze zákona totiž platí, že pokud se podnikatel nepřihlásí do datové schránky do 10 dnů od odeslání, dojde k doručení fikcí.
I v druhém případě, který Rambousek popsal, figuruje pokuta 30 tisíc korun. Podnikatel odevzdal kontrolní hlášení, ve kterém se ale neshodovaly údaje s údaji od jeho dodavatele. Dodavatel údaje následně opravil, mezitím byl ale podnikatel vyzván, aby potvrdil zpochybněné údaje. Toto potvrzení však poslal později, než stanoví zákon, popsal daňový poradce.
Jan Rambousek kontrolní hlášení DPH tvrdě kritizuje. Považuje ho za nehospodárnost státní správy. Nejdříve udělí pokutu a až pak řeší, jestli ji můžou odpustit? Kontrolní hlášení navíc bylo zavedeno, aby se jím potíraly daňové úniky, a místo toho tu řešíme rozdíl 6,72 korun? Podle mě je to nesmyslně nastavené a ten zákon je napsaný špatně, dodal.

Anonym 90186 18.02.2017 15:26
Stanislava Marková, majitelka firmy, která prodává nátěrové hmoty, laky nebo čisticí prostředky, dostala sankci za to, že včas nezareagovala na výzvu od finančního úřadu. Obdržela jsem pokutu 30 tisíc Kč za takový strašný přečin, jako je zpoždění v odezvě na výzvu. Podotýkám, že hlášení, které jsem odevzdala, bylo správné, uvedla. Finanční úřad ale měl v jejím hlášení pochybnosti, proto ji vyzval, aby původní údaje změnila, doplnila nebo potvrdila.Stanislava Marková dostala od Finančního úřadu pro Zlínský kraj výzvu k napravení pochybností v kontrolním hlášení do své datové schránky v pátek 3. června 2016. Po pěti kalendářních dnech, ve středu 8. června, jí úřad vyměřil pokutu. Až pozdější novela zákona s účinnosti od 29. července prodloužila tuto lhůtu z 5 kalendářních dní na 5 pracovních dnů.

Anonym 90186 18.02.2017 13:29
Pro 94158
Babišovy dluhopisy si mohl koupit akorát Babiš. Nikdo jiný k nim neměl přístup. Navíc si Babiš z těchto dluhopisů vyplácí nadstandartní úrok. Kalousek vydal dluhopisy pro všechny občany. Každý kdo měl zájem si je mohl nakoupit. Stačilo zajít na poštu.

Anonym 94158 18.02.2017 12:26
Trochu nerozumím slovům pana Kalouska. Dle jeho výroku by se neměly danit dluhopisy domácnostem miliardářů. Danění připouští pouze u domácnosti pana Babiše. Mám za to, že naši občané jsou si rovni. Že by přátelé pana Kalouska byli přeci o něco rovnější??

Anonym 17847 17.02.2017 15:59
Současná členové KSČM a ČSSD je stejný politický dobytek,který národu Čechů od státního bankrotu nepomůže.Straníkům těchto stran je třeba znárodnit majetek za podíl na zbídačení Česka.Revolucí to chce dostat k moci tvrdou levicovou ruku mladé generace a ne tyto staré lumpy.I Ransdorf doporučoval komunistům se zúčastnit kuponové privatizace,tedy velkozlodějny co Česko nejvíce zbídačila.

Anonym 5822 17.02.2017 10:41
Koalice s komunisty by nebyl problém. Mládka neodvolám, říká Sobotka!!
Tleskám za tento výrok, pane Babiši máte zelenou. Sobotka si připravil provaz, nyní jenom najít vhodný strom. Náš moučný tlustý červík zřejmě moc nemyslí. Přijde o voliče, zaplať pánbůh. Vždy bylo jasné, že ČSSD a KSČM jsou jedna .. Pa

Anonym 17847 17.02.2017 09:54
Zde vládnoucí lumpové předhazují národu diskuse,zda je Trumph vhodným prezidentem USA ,nebo ne.Ale aby zahájili diskusi jak zabránit masivnímu prodeji zemědělské půdy v Česku spekulantům to zde vládnoucí lumpy nezajímá.Je to politický dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.

Anonym 17847 16.02.2017 17:44
Tím,že za sedm roků ještě Rath nesedí v base je zapříčiněno prohnilou justicí spojenou s politickými lumpy v jednu velkou rodinu.Když někdo prohlásí,že chce mezi islamisty tak by ho nejraději poslali na doživotní,ale okrádat stát o miliony to se netrestá,pokud jde o větší zvíře z politiky.V Česku je takový kapitalistický svinčík,že to chce krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak zprovoznit dostatek katovských mučírnách kde by se političtí lumpové předvedli ve zpěvu o svých lumpárnách.

Anonym 90186 16.02.2017 10:40
Podle dotázaných právníků se Babiš dopustil klasického příkladu obcházení zákona, který byl už vícekrát popsán v rozsudcích Nejvyššího správního soudu i Evropského soudního dvora. Nejvyšší správní soud například v roce 2008 odmítl stížnost na Finanční ředitelství v Brně, které vyměřilo daň podnikateli bez ohledu na to, že snížil daňový základ vyplacením vysokého nájmu spřízněné firmě. Snížit daňový základ o peníze za nájem je sice v souladu s právními předpisy, podotýká daňový poradce Tomáš Golaň, pokud ovšem bylo hlavním účelem tohoto kroku snížení daně, pak ho může finanční úřad považovat za neplatný.

Kj 10917 15.02.2017 19:22
Pro 90186. Plně souhlasím. Jeden příklad za všechny, který se stal v úterý tentot týden. Do restaurace přišly dve dámy a dali si kafe. Když chtěly platit, řekly že nechtějí účet z EET. Přesto jim jej číšnice dala. Druhý den přišly opět a daly si kafe. Když chtěly platit, zeptala se číšnice na to zda chťejí účtenku. Řekly, na to my si nehrajeme. Nic nechceme. Tak jim ji nedala, prostě ji hodila do koše.
No a druhý den přisly tyto dámy v doprovodu tří celníků a prolezli celou restauraci, účetní doklady a zboží. Celkem jim to trvalo asi 4 hodiny. No a nakonec sdělily, že jsou z finančního úřadu, že jim nebyl vydán doklad a že firmu teď čeká dle zákona pokuta ve výši pětsettisíc korun. Tak mi řekněte, není ten Babiš hjaz..

Ovar 85845 15.02.2017 17:03
Milouše,za dnesni vyrok Te chvalim. Stovka v nemocnici skutecne nikoho nezabije.

Anonym 94158 15.02.2017 13:32
Myslím, že pan Stropnický jako herec musí být často překvapený. Pan Babiš by měl mít rozum a vyměnit ho za někoho, kdo má vojenské vzdělání a rozum. Zatím to vypadá, že má něco společné s Fidelem. Fidel byl vojna na Kubě a Stropnický je Kuba na vojně.

Anonym 90186 15.02.2017 11:54
Ministra obrany Martina Stropnického (ANO) taková položka v armádních nákladech překvapila. Mezi výdaji jeho ministerstva obrany je totiž i 647 tisíc na servis švédských raketometů, kdy hodina technika vyjde na 9510 korun.

Anonym 90186 15.02.2017 11:35
Když miliardář neplatí daně (optimalizuje po milionech daňový základ), je to obdivovaný šikula, filantrop, hrdina, politik, oblíbený ministr a kandidát na premiéra. Kdo nevydá účtenku z EET, okrádá stát a hrozí mu půlmilionová pokuta. Taková pravidla hry v naši společnosti nastavuje pan Andrej Babiš. Znáte toho pána?

Anonym 90186 15.02.2017 11:35
Babiš je nechutný prase, které se neštítí vůbec ničeho!

Anonym 90186 15.02.2017 01:28
U člověka s hrubou mzdou přibližně do 10 250 korun už uplatnění základní daňové slevy stačí k tomu, aby daň z příjmů neplatil vůbec.
Daňových slev je ale podstatně víc. Na vyživované dítě, které s vámi žije ve společné domácnosti, si můžete odečíst z daně až 13 404 korun ročně, tedy 117 korun měsíčně (slevu může vždy uplatnit jen jeden rodič). Na druhé vyživované dítě je sleva vyšší: 15 804 korun (1317 korun měsíčně), na třetí a každé další dítě dokonce 17 004 korun za rok (1417 korun měsíčně).
Z daně z příjmů si jeden z rodičů může v roce 2016 odečíst výdaje na školku nebo jiné předškolní zařízení až do výše 9900 korun.
Využít můžete také daňovou slevu na manžela nebo manželku | registrovaného partnera či partnerku. Podmínkou je, že jeho nebo její roční příjmy nepřevýší 68 tisíc korun. Výše daňové slevy 24 840 korun za rok. Když je zákonný partner držitelem průkazu ZTP|P, sleva se dvojnásobí na 49 680 korun.

Anonym 94158 14.02.2017 23:08
Je pravda, rozdíl mezi bohatým a chudým je velmi nepřesný. Snad by tam mohl být ještě pojem "průměrný" I to není relevantní. Bohatých v Čechách není příliš. Jsou to pouze ti jedinci, pro které pravice konkrétně chystá daňový ráj a očekává jejich štědrou vděčnost. Jejich jména by se vešla asi na 12 listů obvyklé knihy. Daně neplatí občané, kteří žijí z podpor. Někdy se omylem považujeme za bohaté, ač prodáváme svoji manuální práci, či duševní schopnosti.

Ovar 85845 14.02.2017 22:36
Vole 94158, jak se krade chudym,kdyz už teď chudi neodvadi zadny dane, diky odpoctum.Ty tady spadas mezi chudy, ale duchem.

Kj 10917 14.02.2017 20:11
Pro anonyma 94158. Nevím proč tu stále omíláte Kalouska. Zadlužování státu přece spusti ten opilec Zeman. Začal rozdávat sockám a nemakačenkům. Zvýšil nezaměstnanost a vytvořil jako první dluhovou spiralu. Socky nic nevytvořili pouze začali projídat budoucnost. Parazitovali na poctivě pracujících a volili socany, aby již nikdy nemuseli dělat. Proto jim Zeman sypal stále více, zadlužoval stát a očekával jejich hlasy, což také nastalo.

Anonym 17847 14.02.2017 18:00
Pro 94158.Nižší zadlužení je zapříčiněno většími dotacemi z EU a tím,že ministerstva rozpouští rezervy.Takže Babiš žádný zázrak v ekonomice nepředvedl.I tak ,při našem zadlužení,je šedesát miliard jako když dáš volovi malinu.Chce to dostat revolucí k moci mladou generaci,která na lumpy zprovozní dostatek katovských mučíren,kde vy se zloději předvedli ve zpěvu o svých lumpárnách a důchodcům navíc za jejich pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 94158 14.02.2017 16:50
Díky dnešní české vládě poklesl náš dluh o 60 miliard. To by se za Kalouska nestalo. Chybí nám jen narovnání nejnižšího příjmu na úroveň Slovenska, či Polska. Je nemravné méně úspěšné pracující občany dávat na roveň těch, kteří se spokojí s dávkami. Dnešní vládu bych hodnotil za "2", a to pro hašteření. Nejspíš příští vládu bude stavět ANO, je vhodné hledat demokratické spojence. Nikdo si nepřeje modré a fialové lumpy, kteří kradou chudým a rozdávají stát miliardářům, a to za hezký úsměv obdarovaných lumpů. Či za něco jiného?

Anonym 17847 14.02.2017 14:33
Maďaři si po pádu komunistů alespoň ošetřili to ,že nelze zemědělskou půdu prodat cizákům.Zde vládnoucí lumpové uměli jen tuto zemi rozprodávat a rozkrádat.Právě nyní spekulanti skupují v Česku zemědělskou půdu aby jí pak mohli se ziskem prodat cizákům.Vládnoucím lumpům to nevadí a obyčejný český blb na uvedené kouká jako blb.Jsme s lumpy u moci a přitroublou voličskou základnou na nejlepší cestě k úplné likvidaci národa Čechů.

Anonym 17847 14.02.2017 14:23
Při škodách co ČSSD národu Čechů nadělala bude po revoluci nejrozumnější vše co do ČSSD vlezlo protáhnout katovskou mučírnou.Stejně jednat s vlastizrádným dobytkem z KDU.Majetky rodů těchto lumpů znárodnit.

Anonym 17847 14.02.2017 14:18
Pro 90186.I prodání daňového sektoru ukazuje vlastizradu všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a pak znárodňovat tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Přitroublé důchodce,kteří pomáhali lumpům k moci bude nejrozumnejší nechat vychcípat hladem.

Anonym 90186 14.02.2017 12:19
Andrejko: Já tu ukradnutú čokoládu rozdám!

Anonym 90186 14.02.2017 12:00
"Ukazuje se, že ČSSD nic nepochopila. Nejde o banky ani o výši, ale o to kde se daní a co utíká," komentoval návrh na zavedení bankovní daně na twitteru europoslanec hnutí ANO Pavel Telička. Jurečka na stejné sociální síti poznamenal, že právě sociální demokraté souhlasili s prodejem českých bank zahraničním vlastníkům. "Škoda, že díky ČSSD jsme kompletně ztratili celý bankovní sektor a prodali (za hubičku) za vlády ČSSD zahraničním vlastníkům," uvedl. Později dodal, že podle propočtů ČSSD tak Česko prodáním daňového sektoru přišlo o 460 miliard Kč.

Anonym 90186 14.02.2017 11:20
Pokud zahraniční banka investovala v ČR své peníze, tak chce podíl ze zisku odvést zpět ve formě dividend. Co je na tom špatně?
Pokud já investuji do americké společnosti nákupem akcií, tak také budu chtít své dividendy dostat do ČR.

Anonym 90186 14.02.2017 11:19
A co se stane, když Bohuš více zdaní banky? Banky si to vyberou od klientů. Takže budeme mít nejdražší bankovní služby v Evropě.
S tím, že dividendy potečou zahraničním vlastníkům se přeci muselo vědět už v době, kdy Zeman banky (rodinné stříbro se neprodává, vzpomínáte? ) prodal zahraničním investorům.
A pak, proč musí Bohuš uvalovat další daně, když je stát na tom tak dobře, že má přebytek rozpočtu? Aby zvýšil mandatorní výdaje? To by mu šlo, teď ještě aby se pohyboval v reálném rámci.

Anonym 90186 14.02.2017 11:18
Socani mají jen dvě témata: rozhazovat peníze a zvyšovat daně.

Anonym 17847 14.02.2017 10:44
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02.2017 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti