Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 3650

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 26.02.2017 10:03
Představitel státní moci Andrej Babiš už navrhuje, aby zkrachovalé hospody a obchody přebíraly obce. Tímto atakem na soukromé podnikání se vracíme tam, kde jsme už jednou byli. Šéf hnutí ANO úspěšně navázal na komunistickou tradici, systémovou likvidaci drobných podnikatelů a živnostníků. Tentokrát nikoli v duchu fantasmagorických komunistických idejí, ale ve jménu páchání dobra a předvolebního marketingu hnutí ANO. Výsledek je úplně stejný. A to je nepopiratelný Babišův hlavní vklad k výročí Vítězného února.

Anonym 90186 26.02.2017 10:02
Zdaleka to není jediný případ. Už dnes se mohou mnozí přesvědčit na vlastní oči, že jejich oblíbené vesnické hospůdky a obchody, na které byli zvyklí, stahují rolety. Podle průzkumu Sdružení místních samospráv, které sesbíralo data od 1724 starostů zejména z nejmenších obcí do 500 obyvatel, až v 970 obcích hrozí uzavření hospod, obchodů a dalších služeb, kterých se dotkne EET. Přitom se jedná o data pouze z jedné čtvrtiny všech obcí a měst.
Přežijí jen větší obchody a supermarkety, pro které znamená zavedení EET náklady ve výši milionů korun, což si samozřejmě promítnou do cen. Výsledkem bude zhoršení dostupnosti služeb a obchodů, zejména na venkově, a zdražování. Zákazníkům to nepřinese pozitivního vůbec nic.

Anonym 90186 26.02.2017 10:01
Příkladem je vesnice Majetín s 1200 obyvateli, která v nedávné minulosti získávala ocenění v soutěži Vesnice roku v Olomouckém kraji. Podle zjištění serveru Proevropu jen na místní návsi kvůli EET zmizí tři obchody.
Jedním z nich je víceúčelová prodejna domácích potřeb, drogerie a papírnictví, kterou vedou majitelé Procházkovi, mající dva roky do důchodu. Stejně jsou na tom potraviny, které provozuje paní Gregůrková v důchodovém věku a vypomáhá jí dcera s malým dítětem. Třetím končícím obchůdkem je trafika, kde rovněž prodává seniorka, pro kterou je tato práce spíš jen společenskou náplní jejího života. Všechny tyto obchůdky byly otevřeny po revoluci a dnes končí, protože si nemohou dovolit náklady spojené s EET.
To jsou jen tři příběhy z jedné obce, takových budou tisíce. Výsledek? Přes dvacet let bylo možné v této obci nakoupit téměř vše, co místní usedlíci potřebovali, aniž by museli dojíždět do supermarketu do patnáct kilometrů vzdáleného města. To je konkrétní dopad na drobné obchodníky typu babičky z Kladenska, která si ministru financí stěžovala na vysoké náklady EET a na které se Babiš nakonec vykašlal.

Anonym 90186 26.02.2017 10:00
Odnáší to zejména venkov, který se stává první velkou obětí Babišových experimentů. Nutno však dodat, že bez klíčové výpomoci koaličních partnerů ČSSD a lidovců by neprosadil nic. Vzhledem k tomu, že v obcích do dvou tisíc obyvatel dnes žije 27 procent populace, nejde o maličkost, nad kterou by se dalo mávnout rukou. Potenciální zvýšená daňová výtěžnost je přitom vzhledem k celkovému objemu šedé ekonomiky ve venkovských regionech miniaturní. Brutálními technokratickými zásahy naopak poklesne.
Situace na venkově se postupně vyvíjí nepříznivým směrem. Tradiční česká vesnice mění v satelity s často přechodným ubytováním majitelů domků a chalup, dojíždějících za prací, službami a nákupy do větších obcí, s velmi sporadickou lokální veřejnou dopravou. Pro starousedlíky se možnosti místního společenského života stále více zužují. A Babišova EET jim zasadí poslední ránu.
Nejde jen o venkovské hospody, které ještě dorazí vládní protikuřácký zákon, a spolkové či další společenské aktivity. EET napomáhá mimo jiné i k likvidaci volného prodeje zahrádkářských a zemědělských produktů na farmářských trzích.
Začátkem března startuje druhá etapa EET, do které má být zapojeno 250 tisíc podnikatelů v maloobchodu a velkoobchodu. Patří sem všechny prodejny, trafiky, lékárny, e-shopy, večerky, stánky se suvenýry apod. Jaké dopady bude mít na venkovský život?
Předseda Družstva ESO Market Jiří Štorch varuje před tím, že se bagatelizuje dopad nákladů, které zavedení EET přinese například majitelům plnosortimentní prodejny potravin. Nejde jen o jednorázové náklady, jak tvrdí ministr financí, které mohou dosáhnout u běžné prodejny se dvěma pokladními místy na vesnici či menším městě 20 tisíc korun v nejlevnější verzi. To je suma pro malý venkovský obchůdek velmi citelná a jeho majitel bude uvažovat, zda se mu vůbec vyplatí pokračovat.
Navíc jde i o zvýšené měsíční náklady na provoz systému, přičemž velké množství těchto prodejen nemá ani zavedený internet. Podle průzkumů Asociace českého tradičního obchodu dnes více než 80 procent obchodníků nemá zařízení, které je schopno elektronické komunikace.

Anonym 90186 26.02.2017 09:58
Musíme ten prohnilej systém porazit, komentoval v euforii svoje znovuzvolení Andrej Babiš. Teď pomiňme, že se v tomto prohnilém systému vypracoval ve druhého nejbohatšího člověka v zemi s odhadovaným majetkem 70 miliard korun, vlastnícího jednu z největších tuzemských firem. Ponechme také nyní stranou, jak to dokázal a kdo z prohnilých politiků mu přitom vydatně pomáhal.
Staronový předseda hnutí ANO zřejmě za prohnilý systém považuje i drobné podnikatele, na které nastavil nejpřísnější metr. V živém vysílání Událostí České televize opět lhal, když tvrdil, že Česká republika je jednou z posledních evropských zemí, která nemá zavedenou elektronickou evidenci tržeb. Znovu je nutné uvést na pravou míru, že Babišův model v této podobě funguje jen v několika balkánských zemích a zjevně se neosvědčil. Šedá ekonomika se nesnížila, výběr daní se nezvýšil.Andrej Babiš rád hovoří o tom, jak všichni kradou. Proto konečně zavádí pořádek a administrativními zásahy státu vyčistí trh, přičemž tisíce lidí přijdou o živobytí, nebo minimálně o přivýdělek. Řídí se pořekadlem, když se kácí les, létají třísky.

Anonym 90186 26.02.2017 09:56
Je symbolické, že hnutí ANO zvolilo termín svého sněmu 25. února. Tedy v den, kdy si připomínáme 69. výročí nástupu československých komunistů k moci. Návrat do dob hluboké totality sice nehrozí, ale rezidua tuhého byrokratického režimu jsou znovu zpět. Typickým příkladem je konec mnoha malých vesnických hospod a obchůdků, pro které je poslední ranou zavedení elektronické evidence tržeb.

Anonym 90186 26.02.2017 09:55
Babiš navrhuje změnu ústavního pořádku směrem k diktatuře. Je to prý jeho sen

Anonym 90186 26.02.2017 09:53
Ten, kterej zavalil podnikatele a živnostníky novou byrokratickou bu.erací pod likvidačními pokutami, tu teď vykřikuje, že sníží byrokracii?

Anonym 90186 26.02.2017 09:51
Rýsuje se spoluvláda dvou samurajů - Tomio Okamury a Pindíka Soriako.

Anonym 90186 26.02.2017 09:51
To je asi jiný člověk než ten co přišel s KH, EET. Vypadá to že jich je v jedné tělesné schránce vypadající jak Babiš víc.

Anonym 90186 26.02.2017 09:50
Snížení byrokracie. To říká místopředseda vlády, která za dobu svého účinkování zvýšila počet státních zaměstnanců o 30 tisíc.

Anonym 90186 26.02.2017 09:50
Babiš sníží byrokracii tím, že jako místopředseda vlády zakládá nové úřady a vytváří místa pro tisíce státních úředníků. Pane Babiši, zpívat se bude smět? A pr.ět na veřejnosti? Já jen, že je to jedna z mála věcí, na kterou nemáme zákon, potažmo kontrolní orgány a úřad pro potírání tohoto jevu.

Anonym 17847 25.02.2017 14:56
Pro 5822.Aby jsi se z revolučních názorů strachy nepodělala.Dvacet sedm roků budovaný kapitalistický svinčík dojíždí na konečnou a nahradí ho ruka tvrdě levicové mladé generace.

Anonym 5822 25.02.2017 12:31
Bože, netrestej nás. Jsou tyto stránky srazem pomatených seniorů? No, to není dobrá reklama pro pana prezidenta. Dva pomatenci se zde přesvědčují o své pravdě |spíš de ..| a to již několik let, hrůza a děs jsou tyto stránky. Anebo jsou placeni za to, aby zde nevznikla žádná diskuze normálně myslících lidí?

Anonym 17847 24.02.2017 13:16
Patří bude mít..

Anonym 17847 24.02.2017 13:14
To,že nás začínají zahraniční banky řadit mezi rozvojové země bude mýt ten následek,že Česko nedosáhne na levnější zahraniční úvěry.Při našem zadlužení pojedou Češi do státního bankrotu jen to bude svištět.Holt za dlouhodobou troubovitost národa Čechů se pravděpodobně bude platit úplnou lividací národa,pokud se Češi včas nezvednou ke kruté revoluci.

Anonym 17847 24.02.2017 13:08
To,že někdo za úmysl se přidat k Islámskému státu dostane přes tři roky vězení a ti co oblbovali Čechy budoucím kapitalistickým rájem dnes mají nahrabáno a chodí po svobodě je zvrácenost.Chce to krutou levicovou revoluci vedenou mladou generací a pak začít dělat pořádný ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 90186 23.02.2017 18:59
Babiš bude díky ČSSD a své fintě po volbách zřejmě platit pouze 12% daň ze mzdy
Sazba 12 % by měla platit pro výdělky do 30 tisíc měsíčně. Nepřehánějme a řekněme, že si Babiš bude chtít vydělat v průměru jen dva miliony měsíčně. Kdyby se tedy stal manažerem Agrofertu na plný úvazek, dostal by každý měsíc dva miliony a z nich by musel zaplatit zhruba 32 % na dani z příjmu. Babiš se však zřejmě nechá zaměstnat na sto setinových pracovních úvazků. Za každý z nich tak obdrží mzdu ve výši 20 tisíc měsíčně. Tato mzda je v návrhu ČSSD již klasifikovaná jako nízká a Babiš tak zaplatí pouze 12 % z každé z těchto svých měsíčních mezd. Dohromady za všechny úvazky sice měsíčně získá ony dva miliony, jenže s mnohem nižší daní, než kdyby pracoval na jeden plný úvazek.
Zdá se vám to jako podvod? Jako krácení daně? Jenže přesně takhle Babiš už několik let postupuje při výpočtu své daňové povinnosti z držených korunových dluhopisů. Mezi oběma případy není z daňového hlediska vůbec žádný rozdíl. Uvedené přirovnání dokonce ani není přitažené za vlasy. Naopak. Lze jen stěží překonat důmyslnost Agrofertu z roku 2012, kdy naschvál rozdělil jediný dluhopis na miliardy kousků a Babiš z něj neplatí a nadále nebude platit daně.
Jestli je takový výpočet daně chybný, může rozsoudit pouze soud. V obdobných případech k Babišově smůle soudy rozhodly, že dvě ve své podstatě stejné transakce nemohou být zdaňovány odlišně a nelze si tak uměle snižovat daně.
Pokud by muselo být sto setinových pracovních úvazků počítáno z daňového hlediska jako jeden úvazek plný, musela by být zároveň asi 1,5 miliardy Babišových korunových dluhopisů daněna jako jediný dluhopis (v nominální hodnotě asi 1,5 miliardy). Nelze tvrdit, že by se Babiš dopouštěl umělým dělením svých pracovních úvazků při výpočtu daně ze mzdy trestného činu a zároveň si myslet, že nepáchá trestný čin, když neplatí daně ze svého na kousíčky rozděleného dluhopisu. Trestní sazba je až deset let.

Anonym 90186 23.02.2017 18:55
Drsný vzkaz poslala prostřednictvím videoportálu YouTube Andreji Babišovi mladá podnikatelka Klára Novotná. Dívka je velmi nespokojená se zavedením EET a její nefunkčností. Okamžitě se vzedmula vlna podpory, kterou Novotná oceňuje.Ahoj, lidi. Díky za podporu i za názory. Jak jste ve videu viděli, EET jsem si pořídila. Nepodporuji to, ale respektuji zákon. Daně řádně platím a platit budu dál, píše mladá žena. Ale pro ty, co se ohrazují, že EET jim nevadí a 8722; co když uděláte při zadávání nějakou chybu? Nebo se vám špatně odešle účtenka? Kvůli chybě za pár korun dostanete pěkně mastnou několikatisícovou pokutu, upozorňuje Novotná.
Podnikatelka upozorňuje, že takové případy už tu byly. Já sama to zažívám v restauracích, dlouhé fronty, čekání na účtenku. Zabývám se distribucí vlastní české kosmetické značky a každý prodejce u sebe musí mít zařízení pro vydání účtenky. Dosud nám stačilo vypsat paragon o prodeji a předat ho zákazníkovi, říká živnostnice. Malý bloček paragonu za 15 kč. Je logické, že se mi přechod na plné elektronické vydávání nelíbí. Stojí víc peněz a je větší šance, že uděláte nějakou chybu nebo že něco nebude fungovat, dodává.

Anonym 90186 23.02.2017 18:53
Okresní státní zastupitelství v Praze 1 prověří, jak Generální finanční ředitelství nakoupilo software pro EET. Potvrdil to mluvčí státních zástupců Jan Lelek. Otázka po původu systému EET se dostala ke státním zástupcům z toho důvodu, že na ni přes dotazy různých institucí nedokázaly odpovědět ani Generální finanční ředitelství ani ministerstvo financí.

Anonym 90186 23.02.2017 18:47
Náhoda? Daňová úleva navržená ministerstvem nahrává Babišovi
Zmíněná změna spočítá v tom, že by se dividendy vyplácené z fondů oproti současné praxi nemusely danit dvakrát. Babiš přitom na začátku února převedl akcie svých společností Agrofert a SynBiol právě do svěřenských fondů.

Anonym 90186 23.02.2017 18:08
Excelentní ekonomika řízená excelentní vládou
Česko už není vyspělou zemí. Experti nás přeřazují mezi ty rozvojové. Důvod? Výše příjmu na každého z nás, která se poslední tři po sobě jdoucí roky pohybuje pod úrovní stanovenou pro vyspělé země.
Takže ještě pár let s touto vládou a skončíme na stromech.

Anonym 17847 23.02.2017 16:35
Pro 90186.Taokové vlastizrádné lumpy jako jsi ty bude nutno za vlastizradu co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách .Je třeba aby po zprovoznění katovsých mučíren tyto pak jely v trojsměnném provozu.

Anonym 17847 23.02.2017 16:31
Už nás po sedmadvaceti létech budování kapitalistického ráje zahraniční banky přeřazují mezi rozvojové země.Proto to chce krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko z bídačilo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Jinak Češi na planetě zemi končí převálcováni rozumnějšími národy jako jsou Němci a Židé.

Anonym 90186 23.02.2017 15:53
Rozčílení válečných odbojářů nad výroky Karla Schwarzenberga
Při předvolebních kláních, při volbě prezidenta zazněly mnohé kritické hlasy na adresu Karla Schwarzenberga od válečných odbojářů. Překvapilo mne, že nikdo z týmu Karla Schwarzenberga se při této příležitosti podrobně nezabýval minulostí těchto odbojářů, kteří v drtivé většině tvořili před listopadem 1989 páteř organizace zvané Svaz protifašistických bojovníků a dnes se prezentují jak Svaz bojovníků za svobodu.
Tato organizace nejen že výrazně kolaborovala s KSČ, ale v mnohých případech její členové byli po okupaci ČSR 1968 vojsky Varšavské smlouvy v čele se SSR napojeni na sovětské bezpečnostní služby, což jsem měl jako bývalý zpravodajský důstojník FBIS a BIS možnost opakovaně prokázat.
Nevím, kde berou tito generálové zmíněné organizace tu drzost účelově vytýkat Karlovi Schwarzenbergovi jeho logický názor na tzv. Benešovy dekrety, když sami napomáhali upevňování zločinné normalizace. Za varující je i ta skutečnost, že v tomto kritickém názoru na Karla Schwarzenberga se tito váleční odbojáři spojili i s takovými levicovými extrémisty jako je Klub českého pohraničí.
Můj názor samozřejmě může být brán jako podjatý, neboť jsem si své zažil v řadách BIS za premiérování Miloše Zemana kdy jsem byl zatčen a vězněn a dobře si pamatuji na zločinné praktiky, které za jeho éry byly používány v BIS. Myslím si, že kdyby se všechny tyto okolnosti řádně a včas osvětlily, tak žádný slušný člověk ctící demokracii by nemohl volit za prezidenta Miloše Zemana.
Vladimír Hučín. 25. 1. 2013

Anonym 90186 23.02.2017 15:51
Kandidát na prezidenta (bývalý člen KSČ) Miloš Zeman v prvním televizním duelu tvrdil, že byl u StB veden jako nepřátelská osoba a že potom odjel do Anglie, což je nestandartní postup. Registr svazků však ukazuje, že nemluvil pravdu, že byl na něj zaveden svazek (PO), tedy prověřovaná osoba, který byl následně změněn na svazek signální (S). Krátce po 17.listopadu 1989 bylo zřejmě rozkazem gen Aloize Lorence rozhodnuto o skartaci dokumentace, což může mimo jiné znamenat, že Miloš Zeman byl využíván i jako informátor StB či vlivová osoba.
Je nutno si uvědomit, že Miloš Zeman byl osobou, která měla možnost se seznamovat s tak zvaným státním tajemstvím ekonomického charakteru. Divím se, že na tuto okolnost a na další souvislosti nikdo v televizním duelu neupozornil a nereagoval. Také se domnívám, že by měly ve sdělovacích prostředcích zaznít informace, že za premiérování Miloše Zemana byla BIS úkolována aktivitami, které měly zločinný charakter viz např. kauza Markéty Regecové, skupování knih o Janu Kavanovi a další, včetně vyrábění podvržených důkazů o kolaboraci šlechtických rodů s nacisty.
Jako bývalý důstojník BIS se hrozím představy, že tento bývalý premiér Miloš Zeman, který umožňoval v tajných službách po řadu let páchat zločinné aktivity, účastnil se schůzek s levicovými extrémisty, se může stát prezidentem ČR.
Vladimír Hučín - místopředseda KPV Přerov, 22.1.2013

Anonym 90186 23.02.2017 15:51
Kandidát na prezidenta (bývalý člen KSČ) Miloš Zeman v prvním televizním duelu tvrdil, že byl u StB veden jako nepřátelská osoba a že potom odjel do Anglie, což je nestandartní postup. Registr svazků však ukazuje, že nemluvil pravdu, že byl na něj zaveden svazek (PO), tedy prověřovaná osoba, který byl následně změněn na svazek signální (S). Krátce po 17.listopadu 1989 bylo zřejmě rozkazem gen Aloize Lorence rozhodnuto o skartaci dokumentace, což může mimo jiné znamenat, že Miloš Zeman byl využíván i jako informátor StB či vlivová osoba.
Je nutno si uvědomit, že Miloš Zeman byl osobou, která měla možnost se seznamovat s tak zvaným státním tajemstvím ekonomického charakteru. Divím se, že na tuto okolnost a na další souvislosti nikdo v televizním duelu neupozornil a nereagoval. Také se domnívám, že by měly ve sdělovacích prostředcích zaznít informace, že za premiérování Miloše Zemana byla BIS úkolována aktivitami, které měly zločinný charakter viz např. kauza Markéty Regecové, skupování knih o Janu Kavanovi a další, včetně vyrábění podvržených důkazů o kolaboraci šlechtických rodů s nacisty.
Jako bývalý důstojník BIS se hrozím představy, že tento bývalý premiér Miloš Zeman, který umožňoval v tajných službách po řadu let páchat zločinné aktivity, účastnil se schůzek s levicovými extrémisty, se může stát prezidentem ČR.
Vladimír Hučín - místopředseda KPV Přerov, 22.1.2013

Kj 10917 23.02.2017 05:55
Kořalečník Zeman, za ním v závěsu StBák Bureš nás táhnou do spárů východního marasmu. No a Putin si mne ruce.
To se tak často nestává, aby největší zloděj dělal ministra financí. A kořalečník po něm ani nevyžadoval lustrační osvědčení.

Anonym 90186 22.02.2017 16:51
Pokud se stal standardem chování agent Bureš a jeho ekipa , těžko tomu může býti jinak. Je to prostě signál, že některé věci zase přestávají vadit.

Anonym 90186 22.02.2017 16:50
Hergot tomu Burešovy to točení s tou korupcí nějak nejde. Ale na plakátech před volbama to bylo takový hezký psaní. Tak to kontrolní hlášení máme, eet taky jede a furt se korupčníkuje ve velkym. Že by ta korupce nebyla u těch sprostých živnostníků, ale naopak u hodnostářů? No tak to sorry jako.

Anonym 90186 22.02.2017 16:49
Stín korupce se kvůli Agrofertu Andreje Babiše vznáší nad hnutím ANO. Je neuvěřitelné, že vicepremiér na dotaz, odkud mu připluly peníze na dluhopisy, odpověděl, že sorry jako se nebude nikomu zpovídat. A jeho uskupení není zdaleka samo, které má zřejmě máslo na hlavě. Poslankyně Pavlína Nytrová svůj odchod z nejsilnější vládní partaje ve svém prohlášení odůvodnila politickou korupcí na všech úrovních ČSSD. Poukázala na podivné způsoby, styl a nekalé praktiky, které v posledních letech bují v sociální demokracii.
V této konstelaci je zvláštní, že ministra a předsedu Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí Jana Chvojku zaskočilo, že si Česká republika pohoršila. Zvlášť proto, že vláda za poslední rok dokázala prosadit nebo uvést do praxe velkou část svého antikorupčního programu, uvedl.
Jeho slova pramálo odpovídají realitě. Některé zásadní normy stále nebyly přijaty (zákony o whistleblowingu, o rozšíření pravomocí NKÚ, o teritorialitě exekutorů), jiné po bouřlivých diskusích prošly legislativním procesem, avšak v nedokonalé či nevyhovující podobě, jako jsou např. zákony o registru konečných vlastníků, o střetu zájmů, o financování politických stran či o loteriích.

Anonym 90186 22.02.2017 16:48
Jak docílit toho, aby se z Čechů stali poctivci, když ani vicepremiér, ministr financí a předseda jednoho s nejsilnějších politických uskupení v ČR hnutí ANO Andrej Babiš nejde příkladem? Vzpomeňme jeho vytáčky, když měl vysvětlit, kde přišel k miliardám, za něž si pořídil dluhopisy Agrofertu.
Není divu, že výsledky zveřejněné mezinárodním sekretariátem Transparency International (TI) týkající se Indexu vnímání korupce za rok 2016 (CPI 2016), jsou zdrcující: Česká republika neudržela pozitivní trend a v žebříčku CPI se propadla o deset míst. Náš index dosáhl hodnoty 55 bodů ze 100 možných, shodně s Kyprem a Maltou. Lépe než my dopadl třeba asijský Katar, který společně s Taiwanem, Slovinskem a Barbadosem skončil 31., dále také africká Botswana či ostrůvek v Karibském moři Grenada. V roce 2015 bylo Česko na 37. místě, roku 2016 kleslo na 47. příčku.Ředitel TI ČR David Ondráček upozornil na skutečnost, že korupce probíhá sofistikovaně a v rukavičkách. Vlivné zájmové skupiny už nepotřebují porušovat zákon, spíš prosadí jeho změnu a svou činnost tím legalizují, podotkl.
Podle mínění pracovníků TI je nezbytné pečlivě sledovat počínání klíčových politiků a nedovolit jim, aby hájili své ekonomické zájmy v rozporu s veřejným zájmem a se zájmy občanů. Jak je vidět na stále běžících korupčních kauzách či na procesu přijímání zákona o střetu zájmů, existuje prostor pro výrazné zlepšení, podotkl politolog Kamil Švec.

Kj 10917 22.02.2017 06:37
Pro 94158. Asi tomu opravdu nerozumíte. Kalousek mluvil o něčem úplně jiném.

Anonym 90186 21.02.2017 20:13
Prohlašovaná láska k Šumavě se ve Zdeňku Zbytkovi, rodákovi z Kunkovic u Kroměříže, prý začala probouzet v roce 1978, kdy se v pouhých 27 letech stal zástupcem velitele motostřeleckého pluku v Prachaticích a spoustu času trávil s mužstvem v přilehlém vojenském výcvikovém prostoru Boletice. Alespoň tak na to sám Zbytek vzpomíná.Dnes se na Šumavě výrazně angažuje v oblasti turistického ruchu. Ne přímo v národním parku, ale hlavně v oblasti Lipenska, kde se rozprostírá Chráněná krajinná oblast Šumava. V obci Loučovice, těsně pod lipenskou přehradou, Zbytkovi patří hotel Kilián, dříve zde vlastnil i výstavní Porákovu vilu po někdejším sudetském majiteli místních papíren. V Horní Plané má zase hotel Smrčina.

Anonym 90186 21.02.2017 19:51
Když už soudruh prezident tak velkoryse myslí na lidi, kteří by neměli být ve svých vzletných plánech likvidace a betonování svého životního prostředí omezováni nějakou přihlouplou přírodou nebo nějakou ochranou torza původní přírody, měl by také konkrétně jmenovat, které ze svých přátel, kteří si na Šumavě jako investici vykoupili od starousedlíků pozemky, ta ochrana omezuje v rozjezdu byznysu a postavení soukromých paláců s bazény a tenisovými kurty pro víkendy na čistějším vzduchu, než jaký mají ve svých kancelářích v Praze..

Anonym 94158 21.02.2017 19:25
Trochu nerozumím slovům pana Kalouska. Dle jeho výroku by se neměly danit dluhopisy domácnostem miliardářů. Připouští danění pouze u domácnosti pana Babiše. Mám za to, že naši občané jsou si rovni. Že by přátelé pana Kalouska byli přeci o něco rovnější??

Anonym 17847 21.02.2017 18:57
Nyní zde vládnoucí lumpové chtějí aby ti na které Němci ukáží mohli být stíháni podle německého práva.Vlastizrádnost zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů nemá obdoby.Proto je třeba vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko z bídačovalo odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Přitroublé dnešní důchodce,kteří pomohli v Česku lumpům k moci nechat vychcípat hladem.

Anonym 90186 21.02.2017 17:09
Polští státní zástupci se začali zabývat smrtí svých krajanů, kteří zahynuli po zásahu proudem při snaze překročit v Československu železnou oponu. V tiskové zprávě o tom v úterý informovala výkonná ředitelka Platformy evropské paměti a svědomí Neela Winkelmannová. Podnět k trestnímu řízení podala právě platforma, jež za hlavního žijícího viníka označuje někdejšího komunistického premiéra a ministra vnitra Lubomíra Štrougala.Trestnímu oznámení od platformy čelí Štrougal s někdejším generálním tajemníkem ÚV KSČ Miloušem Jakešem také v Německu, a to kvůli smrti pěti Němců na hranicích.
Případnému trestnímu stíhání Štrougala v Polsku či Německu nebrání jeho české občanství - stačí, že budou splněny podmínky pro stíhání podle polského nebo německého práva. Němci či Poláci se mohou na českou stranu obrátit s žádostí o právní pomoc, například ohledně získání informací či důkazů důležitých pro trestní řízení nebo výslechu svědků.

Anonym 90186 21.02.2017 16:54
Zemanův názor je názor developerů, šmelinářů s pozemky a tankisty Zbytka, který má Šumavu k podnikání..

Anonym 90186 21.02.2017 15:44
"Hlavním důvodem, proč mě Andrej Babiš tehdy pozval, byl jeho zájem získat Střední zemědělskou školu v Benešově. Vlastně po mě chtěl, abych mu ji dal, že ji pro Agrofert potřebuje a kraj má škol hodně. Snažil jsem se mu vysvětlit, že mu Středočeský kraj těžko může dát svoji příspěvkovou organizaci, což ho dost rozladilo," tvrdí Rath.
Babiš měl prý mluvit také o tom, že potřebuje zaměstnance pro Agrofert a školu by upravil tak, aby absolventi mohli jít rovnou do praxe v jeho závodech.
"Snažil se vyvíjet na mě i určitý psychologický nátlak, abych mu školu pomohl získat. K tomu mi vyprávěl spoustu příhod o tom, co všechno chtěl po různých politicích v rámci různých procesů, které bych nazval privatizací. Jak se k jeho snahám stavěli a podle toho je hodnotil. Kdo mu vyhověl, toho pomlouval jen málo, kdo mu nevyhověl, toho počastoval velmi vulgárními výrazy," říká doslova bývalý politik ČSSD, jenž už několik let čelí obviněním z přijetí mnohamilionových úplatků.Rath ve svých vzpomínkách na někdejší návštěvu Čapího hnízda jde ještě dál, přičemž ale jen naznačuje, čeho dalšího se jeho údajné rozhovory s Babišem měly týkat.
"Taky mi říkal, co kdo chtěl po něm, jak vyhověl, jak finančně podpořil různé politické strany a různé politiky a vždy zdůrazňoval, jak to bylo pro něho výhodné," tvrdí trestně stíhaný muž, který dnes v Hostivici u Prahy vykonává lékařskou praxi.
Konkrétní ale být nechce. "Víc informací říci zatím nemohu, protože jsem svědkem a tak by informace měla nejdřív dostat policie, pokud bude mít vůbec zájem. Obávám se, že Babišovy kontakty na vrchní státní zástupkyni paní Bradáčovou mohou vést k zametení pod koberec. I proto nechci dávat záminku ke zpochybňování mého svědectví," uvádí bývalý středočeský hejtman Rath.

Anonym 90186 20.02.2017 18:59
Kostelecké uzeniny právě teď nabízejí v inzerátu zaměstnání, práce na tři směny, nástupní plat 13,5 tisíce hrubého. Takže pokud vám vadí nízké platy ve fabrikách, tak můžete začít u svého oblíbence.

Anonym 17847 20.02.2017 18:43
Komunisté dokázali vytvořit zemědělství ,které dobře uživilo národ.I když do zemědělství zatahovali mnoho lidí násilím.Ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci toto zemědělství záměrně zbídačují aby bylo Česko dříve ve státním bankrotu.Proto po revoluci bude nejrozumnější znovu znárodit všechny pole a lesy.Navíc ,s patřičnými úroky požadovat na vlastnicích polí ,to co v restitucích ze zemědělství odebrali.Navíc těmto sedláům a jejich dědicům sprásat zadek bejkovcem za to,že pomáhali poctivě pracující družstevníy zbídačit.

Anonym 17847 20.02.2017 18:28
Sedmadvacet roků v Česku vládne jen banda lumpů co Česko úspěšně zatahuje do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů a obyčejný český blb na uvedené pořád kouká jako blb.

Anonym 90186 20.02.2017 15:56
Nikdo snad nečeká, že Pindík SorryJako Bureš předloží jasné dokumenty k této kauze. Vše se děje v klasickém stylu StBáka: mlžil, lhát, zatloukat. Vytvořit zmatek, ve kterém se už nikdo nevyzná.
Šetřit by ho Finanční správa začala pouze v případě, že by ho Dluhoslav odvolal z postu ministra financí. Nepochybuji o tom, že byly už dříve vydány jasné instrukce, jak se vůči pánkovi velkomožnému a jeho firmám chovat. Důkazem je ono prominuté penále tuším za 1,5 miliardy. A podnikatel, který má nesrovnalosti ve výši 7 Kč, na pokute krvácí.

Anonym 90186 20.02.2017 15:55
Tímhle nedokladem neBureš jen ukazuje, že všechna podezření jsou opodstatněná. Za žádné dluhopisy ve skutečnosti nezaplatil, ty peníze tam zjevně poslal až letos po provalení kauzy. Jinak by nepředložil tenhle směšný canc, který nemá z účetního a daňového hlediska ani tu nejmenší hodnotu, ale výpis z účtu.. Je to stejné, jako kdybych si do nákladů dal leták z lidlu..

Anonym 90186 20.02.2017 15:54
Titulek na Novinkách: "Babiš ukázal potvrzení z banky, že na nákup dluhopisů měl."
No.. a to koblihářům stačí.

Anonym 90186 20.02.2017 15:53
Jelikož podle médií Babiš kupoval dluhopisy na několikrát, chybí mi kdy kupoval a za kolik. UCB uvedla jen celkovou částku, a že "šla z vašeho běžného účtu". Proč potvrzení z banky? Proč ne kopie z výpisu účtu v daném období. Vypadá to, že UCB kryje Babišovi záda.
Není jasné, zda transakci neprovedla banka dodatečně, aby se Babiš vyhnul kriminálu.
Chtělo by to audit UCB, ale ne z Agrofertu.

Anonym 17847 20.02.2017 15:07
Současná vládní banda v Polsku chce horečným zbrojením proti Rusku tak zadlužit svojí zemi,že pak Němci za dluhy Polska zaberou tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Vládne tam stejná banda hlupáků jako sedmadvacet roků v Česku.

Anonym 17847 20.02.2017 13:38
Pro 94158.Hodnota Ruska s jeho surovinovými zásobami a rozlohou je mnohem větší než síla Anglie.Rusko má tu výhodu,že může existovat samo aniž by se muselo s někým spolčovat.Byla vlastizrádná činnost těch lumpů co se po komunistech prolhali k moci naše vztahy s Ruskem zpřetrhali.Nás zatahli do područí Německa.To je nejlepší cesta,aby Češi napřed přišli o Sudety a pak zbytek Česka byli nuceni prodat Židům,aby zde mohli vybudovat nový Izrael v lepším životním prostoru.

Anonym 17847 20.02.2017 10:24
Ještě Židé Česko nekoupili a už se zde chtějí nemravně roztahovat.V Prostějově chtějí Židé znovu obnovit dávno zrušěný židovský hřbitov.Uvedené je od Židů strašná nemravnost.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti