Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Miloš Zeman diskuse strana 350

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Avboje 89154 11.02. 16:07
Lumpy z ČSSD za to,že chtějí odvolat Okamuru za to,že říká pravdu o táboře v Letech je třeba v dalších volbách nevolit,aby dál nemohli národu Čechů škodit. Veškerý majetek členů této lumpácké strany znárodnit na náhradu této zemi nadělaných škod.Ze straníků ČSSD udělat kopáče uranu pro Temelín.Na tyto lumpy to chce pořádně tvrdou ruku mladé generace.

Avboje 89154 10.02. 17:52
Lumpy co chtějí vyhazovat za odkup vepřína v Letech skoro půl miliardy korun je třeba odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Napřed ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci dělali z pracujících cikánů povaleče na podpoře a nyní chtějí vyhazovat další peníze za údajný koncentrák pro cikány.Těmto lumpům jde jen o to dotlačit Česko do státního bankrotu a pak Čechy zlikvidovat.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebuje.

Anonym 89154 09.02. 18:19
Pro 19322.Naložit je hlavně třeba těm lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili.Já jsem se za komunistů za jejich kritiku dostal až k soudu.Kdybych tehdy věděl jaký se po komunistech prolže za lidský dobytek k moci a jak Česko zbídačí,tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil ani kdyby to tehdy trestné nebylo.

Anonym 19322 09.02. 16:47
Víte kdo vytvořil tydle dvě kreatury bolševická demokracie.ukazka jak jednoduše se opět dostali komunisti kmoci lidí rychle zapomněli jak ty prasata mlátily lidí na nar.tride.abychom nedopadli jak na Ukrajině! už by se neslo zvonit klíči .ale rovnou.? tu bandu ty komunisti.ck kreatury vyhnat za Putinem fuj hanba a velice pochyby. o inteligenci voličů p.zemana a pana StB Babiše jste mimo a patřilo by vám pořádně naložit pendrekamana vase hrby.cau

Anonym 89154 09.02. 15:31
Pro 19322.V Česku demokracie není,ale je zde pravý nefalšovaný kapitalistický svinčík.Demokracie zde bude až se zprovozní dostatek katovských mučíren a tam budou s bezbřehou krutostí odporáženi všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci a Česko úspěšně tlačí do státního bankrotu.

Anonym 19322 09.02. 13:27
Babiš a pan Zeman právě začali likvidovat demokracii svoboda slusnejch a poctivejch lidu dostává na frak.ty dvě kreatury si tady dělají co chtějí.demikracie vybudována v osmdesátým devátým je fuc.ustavu si přetvařují k obrazu svému jen proto aby mohly kryt svoje zlodějny.svych firem a nebo těch jejich pacholku.dofejme že rozumnější a poctivej lid brzy povstane.tidle dva by dokázali zlikvidovat i ten poslední kousek demokracie

Anonym 89154 08.02. 16:47
Pro 94236.Zatím je v Česku dobře jen pro lumpy a zloděje.Aby bylo dobře i pro slušné lidi tak to chce zprovoznit katovské mučírny a tam všechen lidský dobytek co Česko zbídačuje co nejkrutěji odporážet za vlastizradu.Chce to dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 89154 08.02. 16:40
Před patnácti léty stát postavil budovu za 55 milionů,k ní příjezdovou cestu za dvacet milionů.Dodnes nemá pro uvedené využití.Tak se hospodaří ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Ukazuje se,že už ti první lumpové co se po komunistech prolhali k moci měli za cíl dotlačit Česko do státního bankrotu a pak k úplné lividaci národa Čechů.Proto to chce zprovoznit katovské mučírny a tam všechen vlastizrádný lidský dobytek odporážet s bezbřehou krutostí.

Anonym 89154 08.02. 12:36
Pro 94236.Všechny lumpy co nás udržují v EU a tak pomáhají hnát do státního bankrotu bude třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu národa Čechů.

Anonym 19345 08.02. 11:47
Pro anonym 94236 víte čím vyhrál Zeman volby že podporují a kryjí zloději.ze jeho voliči jsou čestní a slušní.kdyby byli čestní a slusnitak ho nevoli.volici Zemana jsou stejný jak ta Zemanová zlodějská smetánka .podívejte se na vyšetřování obora lany viz pan mynarzlodejina nejvyššího kalibru tydle lidi máte ve svYch řadách.tydle lidí volite vy inteligenti.to co se kolem.pana Zemana děje je cestnost a slušnost.jste spíš najivni a hloupý spíš mi řeknete co proti tomu děláte vy bando

Anonym 94236 07.02. 21:08
Češi jsou s EU již srostlí ekonomicky, různými projekty a fungujícím řízením. Pokud nás nebudou mrskat za nepřijímání teroristů, je to OK. Mnoho let zde píši o nutnosti společné obrany EU, bezpečnostních systémů a zpravodajství. Něco se pohnulo a věřím, že bude lépe.

Anonym 89154 06.02. 20:22
To,že někteří političtí lumpové jsou proti tomu aby mohlo referendum rozhodovat i o vystoupení z EU a NATO je lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.Do EU nás vládnoucí lumpové zatahli oblbováním,že Česko může každé rozhodnutí zablokovat.Pak už bez referenda EU změnila rozhodování,že už jsme pod diktátem Německa a úspěšně se Česko žene do státního bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.Proto to chce krutou revoluci a všechen politický dobytek co se po komunistech prolhal k moci a národ žene k likvidaci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 94236 06.02. 09:44
Stále se komentuje co vedlo k vítězství pana Zemana. Slušnost jeho samotného i čestnost a slušnost jeho voličů. Na druhé straně podrazy mafie, podrazy části živnostníků, kteří kradou státu daně. Nejvíce se měly aktivovat novobolševici na ČT. FUJ ČT! Naši slušní občané se nedali zmást pražskými tlučhuby a kavárenskými povaleči. Pumpované miliardy,lži a nátlak žoldáckých novinářů nechaly slušné občany chladné.

Anonym 89154 05.02. 18:07
Lidovci jsou tak vlastizrádný lidský dobytek,že by o táboře v Letech měli držet hubu.Tam učili nepracující cikány pracovat,což bylo jen dobře.I komunisté udělali z nepracujících cikánů pracující občany.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci z pracujících cikánů záměrně dodnes dělají povaleče na podpoře,aby tak cikáni pomáhali dotlačit Česko do státního banrotu.Proto bude třeba po revoluci všechny tyto lumpy odporážet za vlastizradu co nejkrutěji na katovských mučírnách.

Anonym 89154 05.02. 09:43
Bylo by dobré,že pokud budou předčasné volby do nich už kandidovala Strana nového pořádku co by měla jako hlavní cíl začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy a to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Tak odvrátit státní bankrot Česka s následnou likvidací celého národa Čechů.

Anonym 89154 05.02. 09:36
Protože důchodci mají ten největší podíl na zatažení Česka na cestu do státního bankrotu je třeba ,jako první,odebrat důchodcům volební právo se zdůvodněním,že už toho za svůj život svojí většinovou troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Protože výplata důchodů v penězích enormně zadlužuje Česko bude třeba, v zájmu budoucích generací, začít většinově důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy korun použít na svižné splácení starými lumpy nadělaných dluhů a ne si na debužírování důchodců stále dlužit.Straníkům všech stran co se podílely na zadlužování Česka znárodňovat majetky na umořování státního dluhu přdnostně.Držet se zásady,že na lumpy musí být přísnost.

Anonym 19339 04.02. 17:24
Demokracii se vytrácí a s ní i slušnost což bohužel předvedli oboje volby a hlavně prezidentské a volici p.zemana i s ním.humus hnus největšího kalibru co tady předvádí ta skvadra která tady likviduje demokracii od Babiše až po zemana.oni si usmusleli že bez nich to nepůjde.formo lži a nepravd a špíny kterou tlachání oblbli volicea ti jimuverili ..strašný je mi vás líto volici pana Zemana a Babiše ze jste tak naivní..cau

Anonym 89154 03.02. 11:51
Pro 94236.Právě katovské mučírny osazené co nejkrutějšími katy je základ toho jak dostat Česko z cesty do státního bankrotu.A znárodňovat bude třeba tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak se má pořádně znárodňovat.A to tehdy znárodňovali i moji rodině.Pokud se toto prošvihne tak Sudety,za dluhy Česka zaberou Němci a ostatek Česka skoupí světové Židovstvo na vybudování nového Izraele v lepším a bezpečnějším prostoru ,než je ten stávajcí.Současný Izrael je poušť a polopoušť s Araby kolem Izraele i v Izraeli.Proto tam by bylo rozumné poslat Čechy k likvidaci národa Čechů aby si i Arabové pomohli.

Anonym 94236 02.02. 19:40
Jaroslave, můžeš nějak definovat Tvůj pohled na demokracii? Ty katovské mučírny beru jako vtip. Spíše mi jde o pohled na rovnost občanů. Mám za to, že dříve byli občané rovní, také ale jiní ještě rovnější. Dnes jsi rovným občanem, a to stejně jako Tvoji spoluobčané Kalousek, Bakala, Drahoš, Fiala a další.

Anonym 94236 02.02. 10:55
Koruna trhá rekordy. Dnes už se mi vyplatí nakupovat originální potraviny v Německu a upustit od nechutných, nezdravých a prošlých plagiátů, kterými nás Němci krmí.

Anonym 89154 01.02. 18:53
Pro 94236.V Česku není žádná demokracie,ale pravý nefalšovaný kapitalistický svinčík.K demokracii patří tvrdá ruka na lumpy s zloděje,což v Česku chybí.

Anonym 88243 01.02. 08:55
94236 má úplnou pravdu, když vidím jaký hlupáci dnes mají
maturitu, tak se stydím ne za maturanty ale za ty
učitele kteří jim udělat maturitu umožnily.
Je to hanba, hanba a znova hanba.

Anonym 94236 31.01. 22:43
Někdy člověka napadají obavy, a to kam povede úpadek vzdělání v české společnosti. 85% maturantů nedokáže vypočítat trojčlenku! Pokud by to bylo před 30 lety, pak by takový student propadl v 8. třídě. Vypadá to, že maturanti jsou na roveň 7. třídy obecné a univerzitní vzdělání je na roveň maturity. Pak se člověk nemusí divit velkému počtu mladých voličů pro Drahoše a jeho páníčky.

Anonym 94236 31.01. 22:32
Milá babičko, 19339, hodně mafiánů mluví o nutnosti vyměnit voliče v Čechách. Nedej se tím poplést. Žijeme v demokracii a prosperitě. Ubývá chudých a jsme mezi nejlepšími zeměmi pro život občanů a demokracii ve světě. Chybí nám postavit vládu s vítězným premiérem a užívat si.

Anonym 19339 31.01. 16:58
Takovou hrůzu zavinily voliči p.zemana.kdyz se dívám na jeho vystupování to je tragédie je to skratka sama ostuda.oni ti jeho zlatokopové takovou figurku tam potřebují.man úctu ke stáří ale tohle je fakt katastrofa.vono když člověk krade tak nepotřebuje ani tak noh jak hlavu.ta skupina těch prezidentského povalečů ti jej tam potřebovali aaby mohli pět let dojit státní kasu ti pikolici a jejich panickY mne to připomíná když tam kdysi seděl Husák ani chodit ani myslet nemusel ale těch parazitů měl kolem sebe požehnaně kteří houževnaté ukrajovali z koláče poctivejch lidí .Ach voliči p.zemana je mi vás líto cau

Anonym 89154 31.01. 09:39
Media se dohadují proč Zeman vypadá tak zdravě.Dohadují se zda za tím nejsou drogy.Já se spíše domnívám,že si Zeman vylepšuje kondici bezuzdným sexem.Já uvedené vylepšování kondice dělám už mnoho let a je dost svědkyň co by to mohly potvrdit.

Anonym 94236 30.01. 11:18
Ano zvítězili slušní občané proti lži a nenávisti. Často přemýšlím proč se z redaktorů ČT mohly stát "zvířata", či Stalinovci?? Možná, že v tom byl hodně dlouhý peníz. Prostě asi mafie přišla o pár špatně investovaných miliard.

Anonym 88243 30.01. 08:58
Pro 19323 Porážku neutrpěli slušní lidé,
jen lidé hloupí kteří nevidí dopředu.
Bohužel jich bylo poměrně hodně.

Anonym 19323 29.01. 21:12
Demokracie a slušní lidi v Česku utrpěli porazku

Anonym 86189 29.01. 19:04
Doufám, že těch 5 let nevydrží

Anonym 89154 29.01. 16:39
Lumpové co se po komunistech polhali k moci osmadvacet roků vedou Česko do státního bankrotu a následné likvidaci národa Čechů.Proto je třeba aby se národ proti osmadvacet roků vládnoucím lumpům zvedl a vypráskal je od koryt.Pak znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 82094 29.01. 12:11
Pane Zemane,blahopřeji k znovuzvolení.Mám z Vás radost a taky jsem se moc nasmála jak jste se radostí i bolestí nafukoval.Trochu jsem se i bála,protože i velká radost by mohla člověka porazit.Vaše radost byla moc krásná.Ráda se dívám na šťastné lidi a vy si to opravdu zasloužíte,za to co pro lidi děláte.Opatrujte se do dalších let a nezapomeňte na těch spodních deset tisíc, jak jste to doposud dělal.
Když jsem šla z voleb,měla jsem krásný pocit a hrdost,že jsem člověk který může do toho vroucího kotle přidat i tu svojí maličkou bublinku svobodného člověka,trochu té svojí esence svého názoru a to je opravdu krásný pocit,že člověk může něco v tomto státě i když jen maličko,ovlivňit.Přeji krásné deny celé rodině ..Jarka Marvanová

Anonym 94236 28.01. 21:15
To jsou krásná a pravdivá slova. My platíme ČT peníze a ČT šíří lži a nenávisti jako za Stalina. Kam jsme se to dostali? . To je nezávislá televize? Občané ba mohli v referendu rozhodnout, či je správné od poplatků ČT odstřihnout. Já bych klidně platil polovinu TV Nova a polovinu TV Barrandov.

EvaPetr 91988  30 let 28.01. 18:31
Vážený Pane prezidente, z CELÉHO SRDCE VÁM BLAHOPŘEJEME ke ZNOVUZVOLENÍ do PREZIDENTSKÉHO ÚŘADU.
Velmi jsme si přáli, aby volby dopadly tak, jak dopadly a my jsme měli v čele státu nadále vlastence, člověka seriozního, čestného, férového, který má jasné názory které se nebojí říkat a také podle nich jednat. Člověka, který to myslí s lidmi v tomto státě dobře, dělá moudré kroky, moudrá rozhodnutí a je odvážný. Neboť unést tolik špíny, neférovosti a podrazů z protistrany může jen silná osobnost! Sami se stydíme a jsme znechuceni za to, co všechno je v této společnosti možné, jak lze urážet, překrucovat fakta a zákeřně jednat proti člověku, s jehož názory nesouhlasíme a kolik lidí je ovlivnitelných bez vlastního rozumu. Přejeme Vám i Vaší paní Ivance hodně zdraví, úspěchy ve Vaší funci a co nejvíce seriozních lidí kolem Vás.
Eva a Petr z Brna

Anonym 89154 28.01. 16:16
Je třeba aby nový parlament prohlasoval možnost referenda o vystoupení z EU a NATO.Také je třeba znárodnit lesy a zemědělskou půdu dřív než ji líní sedláci prodají cizákům.Politické lumpy co prosadili takové zákony co pomáhají Česko zbídačit je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 89154 28.01. 16:00
Pro Josef Straka .Budoucnost Čechů je v kruté revoluci a při ní na katovských mučírnách vybíjet co nejkrutěji všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili.S těmito lumpy je třeba jednat tak krutě aby se v Česku ještě za sto roků darebáci politice obloukem vyhýbali.

Anonym 94236 28.01. 15:29
Pokud se člověk ohlédne na všechna nedávná volební klání v ČR, pak to má jeden společný rozměr, a to dříve neznámý. Je silně agresivní a nepřijatelný pro slušné občany. Mám za to, že taková agresivita je zaplacená mediální kampaň a jejím cílem bylo umožnit rozkradení majetku jako po roce 1993. Ortodoxní pravice se učí od Stalina? Tentokrát slušní lidé vyhráli. Co bude za 4 roky?

Anonym 89154 28.01. 11:06
Drahoš si za svoji prohru může svojí troubovitostí.Kdyby z lidí nedělal blby co mohou rozhodovat jen o podružných věcech a o všem důležitém mohou rozhodovat jen politici tak tak špatně nedopadl.

JosefStraka 17620  40 let 28.01. 00:20
Fascinuje mne kolik lidí se dalo zblbnout a přičítám to zejména katastrofální kvalitě vdělávání již na základních školách po roce 1989. Zatím jsou zde silné ročníky narozené v 60tých 70tých letech takže to ještě stačilo na vítěztví zdravého rozumu. Obávám se však budoucnosti pokud dnešním školou povinným důsledně nezajistíme úroveň a náročnost vzdělávání která byla jakýsi standart v době kdy jsme do škol chodili my. Nemyslím pochopitelně vymývání mozků soudruhem Gottwaldem Stalinem Leninem atd. nýbrž Matematiku Fyziku Chemii Dějepis v prvé řadě. A pochopitelně i ostatní předměty s vyjímkou takzvané občanské výchovy. Budoucnost je ve vzdělání. Bez vzdělání žádná skutečná budoucnost neexistuje. Kvalitní školství "zadarmo" pro všechny "tedy hrazené z našich daní" má a musí mít vždy priotitu číslo jedna jelikož bez něj by žádné další obory neexistovali. Šmejdi Feudálové dotace jejich blahobytu našimi odpracovanými penězi musí být vymýceny a musí být tvrdě bráněno všem pokusům o jejich vznik. Toho bez poctivého vdělání lidí všude na světě nikdy dosáhnou nelze.

Anonym 94236 27.01. 21:41
Je po volbách, věřím že dojde k uklidnění vášní a ortodoxní pravice přejde z nechutných scén na slušnější platformu. Některá volební agitace extrémní pravice zaváněla 50. léty minulého století. Konec dobrý, všechno dobrý.

Anonym 94236 27.01. 20:54
Vítězství pana Zemana je další vítězství pro demokracii v Čechách. Srdečně blahopřeji.

Avyboje 89154 27.01. 16:31
Pro 89154.Tvůj příspěvek je přímo geniální.

Anonym 88243 27.01. 15:59
Ze volby nevyhrál Drahoš si za to můžou pražané.
Kdyby si vybraly lepšího kandidáta, ne takového
moulu tak to dopadlo mnohem lépe.
Na lidi nepůsobí jaké má tituly, ale jak umí
mluvit a to Drahoš NEUMĚL.
DOBŘE VÁM TAK, PRAŽSKÁ KAVÁRNO.

Avyboje 89154 27.01. 12:48
Gratuluji Zemanovi k vítězství ve volbách.Dle pr§zkumů jasně vede.

Anonym 94236 26.01. 16:57
Česká společnost je velmi vzdělaná a má schopnosti tvořit velmi příznivé podmínky pro život. Právě v podmínkách pro demokratický život občanů jsme ve světě na 6. místě. Mezi námi žije menšina, která má tendenci vše opět rozkrást. Pokud bude zvolen někdo z pražské galérky a parazitních kavárenských povalečů, pak bude zle pro všechny.

Anonym 88243 26.01. 11:12
To je na tom česká společnost tak špatně
že neumí vybrat solidniho člověka na prezidenta
i když asi slušného ale na funkci
prezidenta se p. Drahoš nehodí.
P.S. ševče drž se svého kopyta.

Avyboje 89154 26.01. 10:20
Všude kde jsou k článkům k prezidentským volbám komentíře čtenářů hodnoceni klikáním tak vede několikráte násobně Zeman.

Anonym 88243 26.01. 09:21
Pan Drahoš je jistě slušný člověk, ale na funkci prezidenta nemá.
Předpovídám že jestli bude zvolen, bude neviditelný a nevýrazný,
řídit ho bude jeho žena, která ho do k tomu svému zviditelní dohnala.

Anonym 94236 25.01. 23:18
Myslím si, že dobro zvítězí nad mafií. Občané si nepřejí drancování mafie jako po roce 1993. Myslím si, že OF se tenkrát mělo více snažit a nedopustit extrémně pravicovou vládu. Dnes žijeme v lepším rozměru. Jen to nevracejme zpět do bídy za Kalouska.

Anonym 19319 25.01. 21:56
Pro toho co mluvil o,dutý hlavě.pana Drahoše spíš si myslím že bojujete že svou neschopnosti ale lék na tohle vyyspitese a vše bude jinak..dík pane zemané za vaši práci ale už nemáte těmhle lidem co dát nastal čas změny.drahos je naše jistota pozn.urazky nic nevyřeší .pojďme jednotné a volme pana Drahoše dík za váš hlas jste skvely

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti