Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 3200

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 31168 11.04.2017 12:59
Církvím měly být hned na začátku výplaty restitucí restituce vypláceny jedině na holý zadek bejkovcem.V uvedené výplatě restitucí pokračovat dokud si sami kněží neřeknou ,že mají dost.

Anonym 90186 11.04.2017 10:57
Ústí nad Labem chce vyzkoušet samořiditelná auta v běžném provozu v ulicích.
Stalo by se tak prvním městem v Česku, které něco podobného udělalo.
Pilotní projekt, který má pomoci v rozvoji technologií a otestovat možnosti autonomních aut, má podporu kraje i ministra dopravy Dana Ťoka.

Anonym 90186 11.04.2017 10:55
Celá kauza chovu krokodýlů na Moravě a jejich porcování a zpracování v závodě Kostelecké uzeniny (Agrofert) je smutná a tragická. O život přišlo zbytečně minimálně 160 krokodýlů. Jejich maso skončilo v kafilerii. Navíc člověk, který je vlastnil a s jehož vědomím byli usmrceni, si nyní hraje na ochránce zvířat. Jeho píáristé mu doporučili, aby využil aktuálního tématu chovu kožešinových zvířat. Andrej Babiš se tak v posledních dnech stal ochráncem kožešinových zvířat, přitom firmy, které ještě před pár týdny ovládal, chovají a zabíjejí krokodýly jen kvůli kůži a masu, které vyhodí.

Anonym 90186 11.04.2017 10:54
Sháníte peněženku? Kabelku? Ochránce zvířat Babiš chová krokodýly na kůži
A jak probíhá porážka krokodýla? Před porážkou se krokodýli z Karlova nechávají pět dní v antistresové zóně vyhladovět, tlama se jim fixuje páskou, zvíře se omráčí jateční pistolí s vratným projektilem a přeřízne se mu mícha, uváděla MF Dnes (Agrofert) v srpnu 2013. V tomto roce měli možnost ochutnat krokodýla také obyčejní lidé. Babiš ho totiž rozdával na některých svých předvolebních mítincích.

Anonym 90186 11.04.2017 01:49
Zaměstnancům petrohradského metra hrozí obvinění z nedbalosti, která mohla napomoci k teroristickému útoku z minulého pondělí. Uvedl to dnes petrohradský server Fontanka, který informoval o závěrech kontroly městské prokuratury.
Ukázalo se, že dvaadvacetiletý útočník Akbaržon Džalilov pronesl bombu do stanice metra bez větších překážek. Zvuk bezpečnostních rámů byl totiž vypnutý. Obsluha by si ho tak všimla jen v případě, že by cestující nepřetržitě sledovala.
Rámy však zůstaly bez dozoru, dva zaměstnanci se bavili mezi sebou v kabině obsluhy. Dalšího inspektora, který byl kvůli nemoci nepřítomen, nahradili dva stážisté. Ti však neměli žádný výcvik, ani pravomoci. Chyběl i policista, který měl u stanice hlídkovat.
Metro zvuk bezpečnostních rámů ve stanicích po provedených kontrolách znovu zapnulo. Vyšetřovatelé posoudí, zda někoho ze zaměstnanců obviní z nedbalosti.

Anonym 90186 11.04.2017 01:47
Cenu Františka Kriegla, kterou každoročně uděluje Nadace Charty 77, letos získá zpěvák a hudebník Radek Banga. Ocenění získal za odvážný občanský postoj, když při loňském vyhlašování hudebních cen Český slavík protestoval proti ocenění skupiny Ortel. Cenu obdrží Banga v květnu v rezidenci pražských primátorů.

Anonym 90186 11.04.2017 01:47
Karikaturu s názvem Sv.ně zbořená, která si utahuje z prezidenta Miloše Zemana, si koupil Miroslav Kalousek. Předseda TOP 09 to oznámil v pondělí na svém Facebooku. Soška je jednou z desítky politických karikatur vystavených v plzeňské galerii, kvůli kterým desítky lidí drsně vyhrožují jak galeristce, tak i výtvarníkovi Vítězslavu Netrvalovi. Tomu dokonce kdosi neznámý poslal dopis, ve kterém mu hrozil smrtí.

Anonym 90186 11.04.2017 01:43
Rusko mělo dopředu vědět o chemickém útoku v syrském městě Chán Šajchún, k němuž došlo minulé úterý. Tvrdí to aspoň agentura Asociated Press. Podle jejich informací operoval chvíli po chemickém útoku u nemocnice, kde byli ošetřováni ranění, ruský dron. Několik hodin poté jedna stíhačka MIG nemocnici bombardovala, což mělo být údajně pokusem o zahlazení stop. Podle amerických představitelů přítomnost dronu u nemocnice a její následné bombardování nemohlo být náhodné. Agentura AP se v tomto tvrzení odvolává na nejmenovaného vysoce postaveného amerického úředníka.

Anonym 94158 10.04.2017 21:48
O velkém bratru za oceánem se vždy říkalo, že napřed všechno vystřílí a pak se ptá co se vlastně stalo.

Anonym 31168 10.04.2017 15:15
Když si Šporcl stěžuje na těžké podmíny podnikání,ta ať se přihlásí do kurzu na kvalitního kata.Touto prací se po revoluci pohodově uživí.

Anonym 31168 10.04.2017 15:11
Po revoluci bude nejrozumnější na Václaváku postavit kvalitnímu bejkovci pomník hned vedle sochy svatého Václava s nápisem,že tento inštrment dokázal v Česku lumpy od koryt vypráskat.

Anonym 31168 10.04.2017 15:05
Základ lepší budoucnosti mladé a budoucích generací je místo dalšího debužírování důchodců na dluh jim naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Pak jim roupy jásat pro nebožtíka Havla a podobné lumpy přejdou.

Anonym 31168 10.04.2017 10:51
Až se začne po revoluci vyplácet většině důchodců zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejkovcem,tak to chce při této Bohu milé práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky zlumpačelých důchodců.Když se pak bude zlumpačelý důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem ,tak začne dokonce přemýšlet.Dojde důchodci,že ty lumpy co sedmadvacet roků ve své troubovitosti volil přece jenom volit neměl.Tím značne vzroste jeho inteligence,což je jedině dobře.Za čas se pak bude moci národ Čechů začlenit mezi rozumné národy světa.

Anonym 90186 10.04.2017 10:33
Velvyslankyně USA v Organizaci spojených národů Nikki Haleyová uvedla pro stanici CNN, že odstranění syrského presidenta Bašára Asada je pro Spojené státy prioritním cílem. Stalo se tak dva dny po bombardování syrského letiště, nařízeného presidentem Donaldem Trumpem jako odveta za chemický útok vládního režimu na syrské opoziční síly.

Anonym 90186 10.04.2017 10:28
Podpora živnostníků v ČR v praxi: V březnu zbankrotovalo rekordních 700 podnikatelů

Anonym 90186 10.04.2017 10:28
Houslový virtuos Pavel Šporcl kritizuje stále se zhoršující podmínky pro podnikání a absurditu elektronické evidence tržeb.

Anonym 90186 10.04.2017 10:21
Pro 94158
Před válkou byl v Sýrii 40 let výjimečný stav. Pro tebe speciálně se tomu říká stanné právo. Tento stav u nás zavedli např. Němci ve 40 letech. Buď si narazil čelíčkem do zdi a máš z toho trvalé následky anebo se účastníš schůzí místních bolševiků, kde ti totálně vymyli ten tvůj mozeček. Jak se člověk může svobodně pohybovat ve státě, kde je vyhlášeno stanné právo? Většina syrských Kurdů nemá státní příslušnost.

Anonym 94158 09.04.2017 23:32
Je podivné nazývat diktátory v zemích, kde před válkou běžný občan měl plat výrazně převyšující možnosti v Čechách. Nečisté práce tam dělali Turci a Palestinci. Mohli se svobodně pohybovat a jezdit do všech zemí světa. Diktátorské režimy nic takového neumožňují, viz KLDR ap. Syřané žili v pohodě. Na pokraji měst bylo mnoho Turků a Palesinců, kteří čekali na "pikap" až je odveze na nějakou stavbu, či na úklid smetiště. Pak dostali žold a za peníze mecenášů ze zemí "zálivu" se z nich stali bojovníci IS. Pro Syřany je nejlepší MÍR a svobodné volny. Čím dříve, tím lépe!

Anonym 31168 09.04.2017 19:22
Komunisté přebírali cikány povětšinou jako kočující zloděje.Přesto z nich udělali pracující lidi co se živili svojí prací.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci záměrně z pracujících cikánů,tahaním cizinců, udělali většinově povaleče na podpoře.Uvedené pomáhá zatahování Česka do státního bankrotu.Vykupování prasečáků v Letech aby tam postavili pomník cikánům zase navíc zatíží státní pokladnu a dopálí většinu národa.Pokud chce zde vládnoucí banda lumpů pro cikány udělat něco rozumného,tak ať je naučí pracovat jako to dělali komunisté sehnat jim práci aby se mohli svojí prací živit sebe a i svoje rodiny a ta nenatahovali ruce do státní pokladny.

Anonym 90186 09.04.2017 15:00
Tento diktátor ze socialistické panarabské strany má své fanoušky mimo jiné i v České republice. Náš současný ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a tehdejší předseda ČSSD Jiří Paroubek si byli s Asadem v roce 2008 popovídat. Vyjednávali o diktátorově spolupráci s ČSSD.
Asad je spojencem diktátorů v Íránu (kteří mu mohou dodat balistické střely) i KLDR, teroristické organizace Hezbollah či ruského prezidenta Vladimira Putina. Všichni uvedení přátelé si vzájemně pomáhají a mají spolu hezké vztahy. Nejsou to vztahy z lásky, ale takové nebývají trvalé. Tyto vztahy jsou posíleny svou pragmatičností. Připomeňme si na závěr v této souvislosti poučná slova poručíka Duba z románu o poctivém vojáku Švejkovi: Láska vojáků k pánům důstojníkům činí neuvěřitelné oběti možnými, a na tom nezáleží, a naopak, není-li tato láska ve vojákovi urozena, musí se vynutit. V civilním životě nucená láska jednoho k druhému, řekněme školníka k profesorskému sboru, tak dlouho vydrží jako moc vnější, která ji vynucuje, na vojně však vidíme pravý opak, poněvadž nesmí důstojník povolit vojákovi ani toho sebemenšího uvolnění oné lásky, která poutá vojáka k jeho představenému. Tato láska není jenom obyčejnou láskou, ale je to vlastně úcta, strach a disciplína.

Anonym 90186 09.04.2017 14:58
Je prakticky zaručené, že syrský diktátor proti nám, nebo spíše proti našim spojencům vyvíjel jadernou zbraň. Sice už ji nevyvíjí, ale jen díky Izraeli. Izraelské tajné služby objevily v Sýrii podezřelý domek bez zahrádky, který navštěvovali jaderní inženýři ze Severní Koreje. Muselo se tedy jednat jedině buď o mezinárodní zahrádkářský klub, ale pak je divné, proč u domku nebyla zahrádka, nebo o vyvíjený jaderný reaktor.
Izrael proto kontaktoval americkou vládou, zda by nepomohla se zbouráním domku. Tehdejší americký prezident George Bush (pravicová Republikánská strana) byl sice ochotný případně zasáhnout, nicméně považoval, na rozdíl od některých členů jeho kabinetu, informace od tajných služeb za nedostatečné. Píše se září 2007 a izraelská vláda už není ochotna dále riskovat vyčkáváním. Domek z letounů likviduje. Jednalo se o přesný zásah, protože již o den dříve dorazili do oblasti příslušníci izraelské armády a cíl označili laserovými paprsky.
Víte, co se po útoku stalo? Jistě to uhádnete. Jsou přece jen dvě možnosti. První možnost je, že se tajné služby spletly, jednalo se skutečně o mezinárodní zahrádkářský spolek a Sýrie si stěžovala u Spojených národů, jejichž představitelé dorazili na místo, aby kvůli vyšetřování vše zdokumentovali. Druhá možnost, pro ty méně naivní, zní, že jaderný reaktor byl zničen a Sýrie v tichosti odklidila trosky.

Anonym 90186 09.04.2017 14:56
S Asadem za to vyjednal likvidaci téměř veškerých chemických zbraní. Od počátku tu však byly dva problémy. Za prvé, jak chcete najít všechny piksly s jedy po celé Sýrii? Za druhé, čím budou Syřané čistit vodu, když jim seberete chlór? Sýrie následně pod mezinárodním dohledem zlikvidovala údajně všechny své chemické zbraně, ovšem právě s výjimkou chlóru, který jí byl z praktických důvodů ponechán. Od té doby tedy probíhají v Sýrii vraždy civilistů téměř výhradně už jen chlórem, jak si to asi přál Obama. Jestliže jste se tedy z některých médií dozvěděli, že syrský diktátor nemá v držení pravděpodobně žádné chemické zbraně hromadného vraždění, není to pravda. Má jich obrovské množství, je to veřejně známo a dezinfikuje jimi vodu. Alespoň to tvrdí paní diktátorová, která na některé lidi marketingově funguje.

Anonym 90186 09.04.2017 14:55
Diktátor a 8209;Asad, někdejší spojenec ČSSD, samozřejmě vlastní spoustu chemických zbraní, byť některá média tvrdí opak. Navíc vyvíjel také zbraně jaderné.
Sýrie měla až do roku 2013 podle odborných odhadů zhruba čtvrtý největší arzenál chemických zbraní na světě. Všude po světě tak od ní hrozil třeba sarinový útok. Mnozí z vás si možná vzpomenou na děsivý útok tímto nervovým plynem jistou sektou v tokijském metru v roce 1995. Pachatelům stačily malé plastové kapsy, které na místě propíchli. Několik mrtvých a tisíce zraněných, kterým byl více či méně paralyzován nervový systém. Taková zbraň v rukách nebezpečného diktátora je hrozbou pro celý svět.
Po opakovaných chemických útocích v Sýrii v roce 2013 slíbil tehdejší prezident Spojených států Barack Obama (levicová Demokratická strana), že tomu učiní přítrž a na Sýrii zaútočí. Sehnal si podporu některých evropských spojenců, britský premiér si na hlasování vylámal zuby a pak Obama couvl a útok odvolal. Samozřejmě tím poškodil vztahy s EU.

Anonym 90186 09.04.2017 10:24
Jak bude vypadat setkání Miloše Zemana s Donaldem Trumpem? Bude český prezident skutečně jednat s vůdcem Ameriky v Bílém domě u slavného krbu, nebo půjde o skromnější setkání? Odpověď na tuto otázku je stále nejistá. Hrad příliš sdílný není a nový velvyslanec v USA Hynek Kmoníček mluví o tom, že se dolaďují detaily. Nyní vyšlo najevo, že si Kmoníček najal na zprostředkování návštěvy dokonce americkou lobbistickou firmu.

Anonym 90186 09.04.2017 10:21
Rusko podle britského ministra obrany Michaela Fallona nese vinu za smrt každého syrského civilisty, který přišel o život tento týden při chemickém útoku ve městě Chán Šajchún. Napsal to v listu Sunday Times.
Moskva nese nepřímou odpovědnost za životy těchto lidí coby nejdůležitější stoupenec režimu syrského prezidenta Bašára Asada. V uplynulých letech měli (Rusové) příležitosti zastavit tuto občanskou válku, uvedl Fallon. Sýrie podle něho potřebuje takovou vládu, v níž Asad nebude hrát žádnou roli. Ministr uznal, že to není jednoduché, ale není to nemožné.

Anonym 31168 09.04.2017 08:54
Pro 90186.Než se naši političtí lumpové pustili do církevních restitucí tak si měli napřed ověřit zda církvemi omílaný Bůh existuje.Rěšení je snadné.Před každého kněze se postaví kýbl s vodou a dá de mu minuta,aby poprosil svého Boha o zázrak a ten změnil vodu na víno.Pokud jeho Bůh existuje,tak to rád udělá aby zachránil svého služebníka před co nejkrutějším odporažením na katovské mmučírně.Pokud zůstane voda vodou,tak kněžského podvodníka na místě pořádně spráskat a pak odlifrovat na katovskou mučírnu k co nejkrutějšímu odporažení za pokus okrást národ Čechů.

Anonym 31168 09.04.2017 08:45
PRO 94158.USA jsou možná tvoji přátele a ne moji.USA je nejzločinější země světa a všechny naše lumpy co nás zatahli do spolku s touto zemí je třeba za vlastizradu co nejkrutěji odporážet na katovsých mučírnách za vlastizradu.

Anonym 94158 08.04.2017 23:29
Je známo, že naší přátelé za oceánem vyzbrojili brigádu tzv. povstalců a ti do jednoho muže přešli i se zbraněmi k teroristům. Vím, je těžké se v nich vyznat. Pozitivně vnímám, že už naši přátelé k teroristům řadí An Nasru. Asi jim to jde pomalu. Věřím, že naši přátelé se nevrátí opět na stranu IS a jeho odnoží.

Kj 10920 08.04.2017 19:58
Socany sice nemusím, ale proč někdo řeší chatu Zimoly za pár peněz. Proč neřeší Stébáka Bureše a jeho nakradené a nezdaněné stovky milionů?
Podivný svět.

Anonym 90186 08.04.2017 18:07
Tlak na hejtmana Jiřího Zimolu ČSSD, který řeší svůj politický přešlap v podobě víkendového sídla na Lipně, zesiluje. Objevila se nahrávka, z níž vyplývá pokus hejtmanových podřízených ovlivňovat novináře, kteří o kauze chalupy informují. Konkrétně jde o jednu z jihočeských regionálních televizí, které kraj údajně kvůli reportážím o hejtmanově kauze zastavil obchodní spolupráci. Zimola trvá na tom, že se ničeho nezákonného nedopustil, poprvé ale připustil, že ho jeho dača může stát kariéru.

Anonym 90186 08.04.2017 17:40
Takzvané restituce nebyly přehnané, jak soudí Zeman, byly spíše velmi okleštěné. Církevním institucím se vracela asi třetina ukradeného majetku a ani koruna z ušlého zisku. Ten by činil dalších asi sto miliard korun. Zeman to buď neví a pak by se měl poučit , nebo ví a vědomě lže.
K tomu můžeme jen dodat, že ani oblíbené tvrzení, že církvím nic nepatřilo, a odvolávání na Josefa II. a pozemkovou reformu za první republiky je nesmysl. Církevní majetky nezpochybňovali dokonce ani komunisté. Místo legend o dávných časech je třeba vyjít například z pozemkových knih z roku 1948, kde je majetek jako církevní jasně zanesen. S krádeží katedrály svatého Víta si dokonce nedali ani formální práci to pořádně v dokumentech přepsat.
Jde prostě o další nadbíhání nevzdělaným davům, kterým se chce Zeman zalíbit svou lží a domnělým chlapáctvím. Je to ale jen primitivismus a obdivovat se mu mohou jen lidé stejné krevní skupiny.

Anonym 90186 08.04.2017 17:26
Britský ministr zahraničí Boris Johnson kvůli rostoucímu napětí okolo Sýrie zrušil návštěvu Moskvy plánovanou na pondělí. V prohlášení uvedl, že jeho prioritou místo cesty do ruské metropole budou nadcházející rozhovory s jeho protějšky ze skupiny největších vyspělých ekonomik G7 o situaci v Sýrii a pokračující ruské podpoře (syrského prezidenta) Bašára Asada i po chemickém útoku na civilisty ve městě Chán Šajchún.

Anonym 90186 08.04.2017 15:45
Koukám, Trumpík vám zvednul mandle Puťkové, co?

Anonym 90186 08.04.2017 15:35
Kremlousove se pekne pudrujou

Anonym 31168 08.04.2017 15:16
Ty lumpy z řad Čechů co schvalují bombardování USA v Syrii je třeba za vlastizradu národa Čechů po revoluci za vlastizradu odporážet na katovských mučírnách.

Anonym 90186 08.04.2017 14:59
Revoluční burzovní model pro umění ARTSTAQ zvítězil v těžké konkurenci nejlepších 50 fintech startupů v Evropě
ARTSTAQ je v Londýně a Praze založený technologický startup, jenž poskytuje nový burzovní model pro obchodování s uměním. Burzovni model je zalozen na principech kapitalovych trhu a prinasi do sveta umeni tolik chybejici transparentnost a likviditu. To ma za nasledek zvysenou důvěru mezi investory a potvzeni statusu umění jako nejstabilnější třídy alternativních investičních aktiv.
EXEC Berlin je přední fintech and insurtech evropská konference, která spojuje vybrané hlavní hráče fintech a insurtech ekosystémů. Spojuje nejrelevantnější zakladatelé startupů s korporátními manažery a investory. EXEC hraje důležitou roli v mezinárodní spolupráci.

ADost 5822 08.04.2017 14:26
Anonym 17847 05.11.2016 16:44
Pro 94158.Ten tvůj výhled je budoucnosti je výhledem pořádného ekonomického primitiva.Ani při současných dotacích nedovedou zde vládnoucí lumpové hospodařit bez dalšího zadlužování země,V roce 2020 končí dotace z EU.V té době zde bude jenom rozkradená a astronomicky zadlužená země s většinou majetku co patřil Čechům tak ta už bude patřit cizincům.Zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové úspěšně ženou Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to pořád kouká jako blb a vyhlíží Havlem slibované kapitalistické radostné řítřky.Důchodci se dřív než těchto zítřků dočkají výplaty zasloužených a spravedlivých důchodů n a holý zadek bejkovcem .Až se mladá generace dolstane revolucí k moci tak ta se na další debužírování důchodců na dluh dlužit nebude.Ta důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z ušetřených peněz ale začne splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 05.11.2016 16:42
Pražský hrad zase jednou ukázal, jak dokáže čarovat s realitou. Tentokrát to předvedl na fotografii publikované mluvčím Jiřím Ovčáčkem, na níž je vidět plné náměstí během Zemanova mítinku v Bruntále. Fotografie pořízená z jiného úhlu však ukazuje, že náměstí je zaplněno jen u pódia.
Jiří Ovčáček na svém facebookovém profilu ve čtvrtek odpoledne zveřejnil fotografii, která vytváří dojem, že Zeman v severomoravském městě promlouval k přeplněnému náměstí. Bruntál. Diskuse pana prezidenta s občany, zněl doprovodný komentář.
Na síti se však záhy začala šířit fotografie z městského kamerového systému, která situaci na náměstí zachycuje z jiné perspektivy. Na snímku z kamery je vidět, že náměstí během Zemanova mítinku nebylo plné ani z poloviny.

Anonym 90186 05.11.2016 16:41
Zvláštní monitorovací mise OBSE na Ukrajině za dva a půl roku zaregistrovala víc než dvacet nákladních aut, která přepravovala do Ruské federace zemřelé vojáky. Informuje o tom UNIAN.
Pozorovatelé Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přinášejí další důkazy o přítomnosti ruských jednotek na východě Ukrajiny. Velvyslanec USA při OBSE Daniel Baer ve své poslední zprávě uvedl, že za dva a půl roku na rusko-ukrajinské hranici bylo zaregistrováno kolem dvaceti nákladních aut s ruskými poznávacími značkami a nápisem náklad 200, což je zvláštní vojenské označení, které znamená převážení zemřelých vojáků na pohřební místa.
Ruská federace stále odmítá uznat přítomnost svých vojenských jednotek na Ukrajině, ale podle Baera existují důkazy, které tento fakt potvrzují. Velvyslanec ve zprávě také vyzval Rusko, aby přestalo s násilím a v plné míře plnilo dohodu o odchodu vojsk.

Anonym 90186 05.11.2016 16:39
Předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička, kvůli němuž odešla z kdysi prestižní organizace řada osobností, nyní poprvé přiznal, že byl tajným spolupracovníkem komunistické Veřejné bezpečnosti. Kritika se na něj a na svaz přitom nevalí jen kvůli jeho komunistické minulosti a nedemorkatickým p... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 08.04.2017 14:25
Anonym 17847 05.11.2016 16:44
Pro 94158.Ten tvůj výhled je budoucnosti je výhledem pořádného ekonomického primitiva.Ani při současných dotacích nedovedou zde vládnoucí lumpové hospodařit bez dalšího zadlužování země,V roce 2020 končí dotace z EU.V té době zde bude jenom rozkradená a astronomicky zadlužená země s většinou majetku co patřil Čechům tak ta už bude patřit cizincům.Zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové úspěšně ženou Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to pořád kouká jako blb a vyhlíží Havlem slibované kapitalistické radostné řítřky.Důchodci se dřív než těchto zítřků dočkají výplaty zasloužených a spravedlivých důchodů n a holý zadek bejkovcem .Až se mladá generace dolstane revolucí k moci tak ta se na další debužírování důchodců na dluh dlužit nebude.Ta důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z ušetřených peněz ale začne splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 05.11.2016 16:42
Pražský hrad zase jednou ukázal, jak dokáže čarovat s realitou. Tentokrát to předvedl na fotografii publikované mluvčím Jiřím Ovčáčkem, na níž je vidět plné náměstí během Zemanova mítinku v Bruntále. Fotografie pořízená z jiného úhlu však ukazuje, že náměstí je zaplněno jen u pódia.
Jiří Ovčáček na svém facebookovém profilu ve čtvrtek odpoledne zveřejnil fotografii, která vytváří dojem, že Zeman v severomoravském městě promlouval k přeplněnému náměstí. Bruntál. Diskuse pana prezidenta s občany, zněl doprovodný komentář.
Na síti se však záhy začala šířit fotografie z městského kamerového systému, která situaci na náměstí zachycuje z jiné perspektivy. Na snímku z kamery je vidět, že náměstí během Zemanova mítinku nebylo plné ani z poloviny.

Anonym 90186 05.11.2016 16:41
Zvláštní monitorovací mise OBSE na Ukrajině za dva a půl roku zaregistrovala víc než dvacet nákladních aut, která přepravovala do Ruské federace zemřelé vojáky. Informuje o tom UNIAN.
Pozorovatelé Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přinášejí další důkazy o přítomnosti ruských jednotek na východě Ukrajiny. Velvyslanec USA při OBSE Daniel Baer ve své poslední zprávě uvedl, že za dva a půl roku na rusko-ukrajinské hranici bylo zaregistrováno kolem dvaceti nákladních aut s ruskými poznávacími značkami a nápisem náklad 200, což je zvláštní vojenské označení, které znamená převážení zemřelých vojáků na pohřební místa.
Ruská federace stále odmítá uznat přítomnost svých vojenských jednotek na Ukrajině, ale podle Baera existují důkazy, které tento fakt potvrzují. Velvyslanec ve zprávě také vyzval Rusko, aby přestalo s násilím a v plné míře plnilo dohodu o odchodu vojsk.

Anonym 90186 05.11.2016 16:39
Předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička, kvůli němuž odešla z kdysi prestižní organizace řada osobností, nyní poprvé přiznal, že byl tajným spolupracovníkem komunistické Veřejné bezpečnosti. Kritika se na něj a na svaz přitom nevalí jen kvůli jeho komunistické minulosti a nedemorkatickým p... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 08.04.2017 14:25
Anonym 17847 05.11.2016 16:44
Pro 94158.Ten tvůj výhled je budoucnosti je výhledem pořádného ekonomického primitiva.Ani při současných dotacích nedovedou zde vládnoucí lumpové hospodařit bez dalšího zadlužování země,V roce 2020 končí dotace z EU.V té době zde bude jenom rozkradená a astronomicky zadlužená země s většinou majetku co patřil Čechům tak ta už bude patřit cizincům.Zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové úspěšně ženou Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to pořád kouká jako blb a vyhlíží Havlem slibované kapitalistické radostné řítřky.Důchodci se dřív než těchto zítřků dočkají výplaty zasloužených a spravedlivých důchodů n a holý zadek bejkovcem .Až se mladá generace dolstane revolucí k moci tak ta se na další debužírování důchodců na dluh dlužit nebude.Ta důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z ušetřených peněz ale začne splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 05.11.2016 16:42
Pražský hrad zase jednou ukázal, jak dokáže čarovat s realitou. Tentokrát to předvedl na fotografii publikované mluvčím Jiřím Ovčáčkem, na níž je vidět plné náměstí během Zemanova mítinku v Bruntále. Fotografie pořízená z jiného úhlu však ukazuje, že náměstí je zaplněno jen u pódia.
Jiří Ovčáček na svém facebookovém profilu ve čtvrtek odpoledne zveřejnil fotografii, která vytváří dojem, že Zeman v severomoravském městě promlouval k přeplněnému náměstí. Bruntál. Diskuse pana prezidenta s občany, zněl doprovodný komentář.
Na síti se však záhy začala šířit fotografie z městského kamerového systému, která situaci na náměstí zachycuje z jiné perspektivy. Na snímku z kamery je vidět, že náměstí během Zemanova mítinku nebylo plné ani z poloviny.

Anonym 90186 05.11.2016 16:41
Zvláštní monitorovací mise OBSE na Ukrajině za dva a půl roku zaregistrovala víc než dvacet nákladních aut, která přepravovala do Ruské federace zemřelé vojáky. Informuje o tom UNIAN.
Pozorovatelé Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přinášejí další důkazy o přítomnosti ruských jednotek na východě Ukrajiny. Velvyslanec USA při OBSE Daniel Baer ve své poslední zprávě uvedl, že za dva a půl roku na rusko-ukrajinské hranici bylo zaregistrováno kolem dvaceti nákladních aut s ruskými poznávacími značkami a nápisem náklad 200, což je zvláštní vojenské označení, které znamená převážení zemřelých vojáků na pohřební místa.
Ruská federace stále odmítá uznat přítomnost svých vojenských jednotek na Ukrajině, ale podle Baera existují důkazy, které tento fakt potvrzují. Velvyslanec ve zprávě také vyzval Rusko, aby přestalo s násilím a v plné míře plnilo dohodu o odchodu vojsk.

Anonym 90186 05.11.2016 16:39
Předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička, kvůli němuž odešla z kdysi prestižní organizace řada osobností, nyní poprvé přiznal, že byl tajným spolupracovníkem komunistické Veřejné bezpečnosti. Kritika se na něj a na svaz přitom nevalí jen kvůli jeho komunistické minulosti a nedemorkatickým p... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 08.04.2017 14:25
Anonym 17847 05.11.2016 16:44
Pro 94158.Ten tvůj výhled je budoucnosti je výhledem pořádného ekonomického primitiva.Ani při současných dotacích nedovedou zde vládnoucí lumpové hospodařit bez dalšího zadlužování země,V roce 2020 končí dotace z EU.V té době zde bude jenom rozkradená a astronomicky zadlužená země s většinou majetku co patřil Čechům tak ta už bude patřit cizincům.Zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové úspěšně ženou Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to pořád kouká jako blb a vyhlíží Havlem slibované kapitalistické radostné řítřky.Důchodci se dřív než těchto zítřků dočkají výplaty zasloužených a spravedlivých důchodů n a holý zadek bejkovcem .Až se mladá generace dolstane revolucí k moci tak ta se na další debužírování důchodců na dluh dlužit nebude.Ta důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z ušetřených peněz ale začne splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 05.11.2016 16:42
Pražský hrad zase jednou ukázal, jak dokáže čarovat s realitou. Tentokrát to předvedl na fotografii publikované mluvčím Jiřím Ovčáčkem, na níž je vidět plné náměstí během Zemanova mítinku v Bruntále. Fotografie pořízená z jiného úhlu však ukazuje, že náměstí je zaplněno jen u pódia.
Jiří Ovčáček na svém facebookovém profilu ve čtvrtek odpoledne zveřejnil fotografii, která vytváří dojem, že Zeman v severomoravském městě promlouval k přeplněnému náměstí. Bruntál. Diskuse pana prezidenta s občany, zněl doprovodný komentář.
Na síti se však záhy začala šířit fotografie z městského kamerového systému, která situaci na náměstí zachycuje z jiné perspektivy. Na snímku z kamery je vidět, že náměstí během Zemanova mítinku nebylo plné ani z poloviny.

Anonym 90186 05.11.2016 16:41
Zvláštní monitorovací mise OBSE na Ukrajině za dva a půl roku zaregistrovala víc než dvacet nákladních aut, která přepravovala do Ruské federace zemřelé vojáky. Informuje o tom UNIAN.
Pozorovatelé Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přinášejí další důkazy o přítomnosti ruských jednotek na východě Ukrajiny. Velvyslanec USA při OBSE Daniel Baer ve své poslední zprávě uvedl, že za dva a půl roku na rusko-ukrajinské hranici bylo zaregistrováno kolem dvaceti nákladních aut s ruskými poznávacími značkami a nápisem náklad 200, což je zvláštní vojenské označení, které znamená převážení zemřelých vojáků na pohřební místa.
Ruská federace stále odmítá uznat přítomnost svých vojenských jednotek na Ukrajině, ale podle Baera existují důkazy, které tento fakt potvrzují. Velvyslanec ve zprávě také vyzval Rusko, aby přestalo s násilím a v plné míře plnilo dohodu o odchodu vojsk.

Anonym 90186 05.11.2016 16:39
Předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička, kvůli němuž odešla z kdysi prestižní organizace řada osobností, nyní poprvé přiznal, že byl tajným spolupracovníkem komunistické Veřejné bezpečnosti. Kritika se na něj a na svaz přitom nevalí jen kvůli jeho komunistické minulosti a nedemorkatickým p... (zkráceno)<|i>

Anonym 90186 08.04.2017 14:02
Agrokor je největším výrobcem potravin a maloobchodním prodejcem na Balkáně a největší soukromou společností v Chorvatsku. Na celém Balkáně má zhruba 60tisíc zaměstnanců.
Agrokor po ovládnutí chorvatského maloobchodního trhu začal expandovat v sousedních zemích a získal dominantní pozice i na maloobchodních trzích Slovinska, Srbska a Bosny. Todori díky expanzi posledních let získal přezdívku nový jugoslávský král, během expanze však jeho podnik navršil obrovské dluhy. Ty se vyšplhaly na zhruba 45 miliard kun (asi 160 miliard Kč), což téměř odpovídá jejím celoročním tržbám a šestinásobku jejího kapitálu.
Agrokor na konci minulého týdne uzavřel předběžnou dohodu s šesti věřiteli pod vedením ruských finančních domů Sberbank a VTB o zmrazení splátek dluhu a nespecifikované finanční injekci. Dohoda měla otevřít cestu k finanční restrukturalizaci podniku. Dodavatelé Agrokoru se k ní ale odmítli připojit a dnes navíc oznámili, že firmě přestanou dodávat zboží, dokud nebudou její finanční problémy vyřešeny.
Od soboty přestaneme Agrokoru dodávat veškeré zboží s výjimkou čerstvého chleba, uvedla skupina reprezentující dodavatele Agrokoru.

Anonym 90186 08.04.2017 14:01
Zadlužená chorvatská společnost Agrokor požádala vládu o aktivaci nového zákona na ochranu ekonomiky před pádem velkých společností. Uvedla to dnes agentura Reuters. Magnát Ivica Todori, který je majitelem této potravinářské skupiny, je podle českých médií známým a vzorem českého ministra financí Andreje Babiše. Ten byl donedávna majitelem podobně zaměřené české skupiny Agrofert.
Chorvatský parlament přijal nový zákon ve čtvrtek v reakci na rostoucí problémy Agrokoru. Podle zákona může stát v případě finančních potíží firmy s nejméně 5tisíci zaměstnanci a dluhem minimálně jedné miliardy eur (26,6 miliardy Kč) jmenovat správce, který na žádost dlužníka či věřitelů se souhlasem společnosti povede proces restrukturalizace.

Anonym 90186 08.04.2017 13:59
Firma Argun, která získala státní zakázku na dodávku neprůstřelných vest za 255 milionů korun pro ministerstvo Martina Stropnického, si zřejmě své vítězství ve výběrovém řízení pojistila. V době, kdy se totiž rozhodovalo, která ze čtyřech firem lukrativní smlouvu podepíše, poslal majitel Argunu 200 tisíc hnutí ANO, jehož je Stropnický místopředsedou.
Jak upozorňuje sobotní deník Právo, na celou zvláštní situaci poukázala organizace Transparency International. Její analytik Milan Eibl varoval před podobnými obchody. Takový krok zbytečně zavdává závažná podezření o celém výběrovém řízení, když následně toto řízení firma vyhraje, řekl.
Obě strany ovšem tvrdí, že náhodné okolnosti nemají s vítězstvím státní zakázky nic společného. Žádné nepříjemné souvislosti nevidím, protože výběrové řízení bylo nastaveno na nejnižší cenu. A tu jsme my, a to dost radikálně, podali. Takže není o čem mluvit, řekl Právu Stanislav Petr, majitel Argunu, který dvousettisícový dar vysvětluje jako příspěvek hnutí, s nímž sympatizuje.
Chtěl jsem, aby se ANO dostalo do zastupitelstva ve městě, ve kterém žiji a kde chci, aby to k něčemu vypadalo, trvá na svém Petr. Ministr Stropnický údajně o daru vůbec nevěděl. Tato informace je pro mě nová. Nemohu ovlivnit, kdo a kdy se rozhodne poskytnout hnutí sponzorský dar. Představa, že by to ovlivnilo zakázku, je scestná. Rozhodovala nezávislá komise a vítězná společnost podala nejlepší nabídku, řekl Právu místopředseda Babišova hnutí.

Anonym 5822 08.04.2017 12:51
B l . e č k.. 90186 a jinak ti chutná? :-))

Anonym 90186 08.04.2017 11:45
Pro 5822
Kobliha nemůže rozchodit reportáže ČT o své minulosti a tak skrze svůj plátek útočí. Stejně tak jako po svém volebním neúspěchu do Senátu, chce tuto instituci zrušit.
Základní plat Janečka činil 225 tisíc. Aby dostal odměny, tak mu stačilo udržet sledovanost na 26 procentech, splnit 4 kritéria a hlavně si odměny mohl vypisovat sám, bez souhlasu Rady ČT. Naproti tomu Dvořák musí mít sledovanost na 30 procentech, splnit 12 kritérií a odměny dostává pouze pokud mu je odklepne Rada ČT.
Za Janečkovy éry měla ČT příjmy z reklamy na všech programech. Dvořák musel rozjet digitalizaci ČT, navýšil počet programů a nyní bude muset investovat do sítě DVB-T2.
Janeček si v roce 2008 vydupal zvýšení koncesionářských poplatků(135 Kč - dnes je reálná hodnota tohoto poplatku 113 Kč).
Dvořák byl ve straně několik dní, Janeček několik let (absolvent VUML, patřil mezi elitní komunisty v okrese Tábor).
Samozřejmě, že by se Koblihovi líbilo, když by tady byli pouze soukromé stanice, které by mohl vodit jako svoje loutky.

Anonym 5822 08.04.2017 09:49
České televizi (ČT) se tenčí úspory. Od doby, kdy do jejího vedení nastoupil Petr Dvořák, klesly téměř o dvě miliardy korun, informuje sobotní MF DNES. Přesto šéf veřejnoprávní televize pobírá k měsíčnímu platu 230 tisíc korun každý rok milionové odměny. Jedním z argumentů pro jejich udělení je přitom vyrovnaný rozpočet, kterého by však bez odčerpávání úspor televize nedosáhla, upozorňuje deník.
A co očekáváte, vždyť Dvořák je komunistická rychlokvaška, která po revoluci zahodila rudou knížku. Musíme být rádi, že pobírá takový plat, peníze mizí neznámo kam, vlastně na vysoké odměny :-)) A my to platíme. Jednoduchý člověk jako je 90186 toto ovšem nikdy nepochopí. Raději budu přispívat na soukromé TV stanice, než tomuto zl..

Anonym 94158 07.04.2017 23:00
Velmi reálný a poučný dokument odvysílala Prima. Není řádně vyšetřeno z nezávislých zdrojů a je více variant více pravděpodobných. Doporučuji dokument shlédnout. Opět po Petrohradu přišla smutná zpráva ze Švédska. Paní Angelo, Toto jste chtěla?

Anonym 90186 07.04.2017 18:28
Americký raketový útok je pouze ojedinělou akcí ve složitém soukolí syrské války. Pokud by měl být nějakým odrazovým můstkem ke změnám, muselo by následovat rychlé smetení režimu Bašára Asada a současně zničení Islámského státu. K tomu prvnímu se ale rozhodně neschyluje.

Diskuse o dodržování mezinárodního práva je proto v případě útoku USA nesmyslná, protože právo bylo porušeno vážněji mnohokrát předtím, než přišla Trumpova odpověď na odporný útok na civilisty za použití chemických zbraní. Tyto zbraně v Sýrii vlastnil jen Asadův režim. Slíbil je zlikvidovat. Zda to udělal, neví ani náš Bůh, ani jejich Alláh.
Bohužel místo řešení problému a razantních mohutných akcí čekejme jen další izolované útoky a další pofiderní diskuse.

Anonym 90186 07.04.2017 18:27
Sýrie je na mnoho let v podstatě ztracená. Bude ohniskem neklidu, který leží nedaleko Evropy.
Recept, jak to změnit, nelze najít ani lehce, ani rychle. Mocenské střety velmocí i přímý střet mezi jednotlivými znesvářenými proudy islámu se odehrává právě v Sýrii a může za ně měrou vrchovatou i syrský režim, který odmítl připustit politickou opozici. Cesta k nějakému řešitelnému a přijatelnému stavu byla dávno uzavřena.

Anonym 90186 07.04.2017 18:26
Diskuse nad dnešním americkým zásahem v Sýrii by měla proto probíhat zcela v opačném pojetí. Musíme se ptát na tyto otázky: Proč podobný útok přišel tak pozdě? Proč Západ léta nečinně přihlížel ničivé válce a masovému vyhánění lidí? Proč bylo umožněno Rusku, aby se roztahovalo v Sýrii? Proč trvá tak dlouho zničení vojensky poměrně slabého Islámského státu?
Odpovědi nejsou moc povzbudivé. Západ v čele s bývalým americkým prezidentem Barackem Obamou celé roky nechtěl v Sýrii (po zkušenostech z A..hánistánu a Iráku) zasáhnout, ponechal tuto nešťastnou zemi vlastnímu osudu a důsledky jsou strašlivé: Islámský stát, migrace v řádu milionů lidí, semeniště terorismu a džihádismu.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti