Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 300

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Avyboje 89154 05.07. 11:01
Pro Dalibor.Po údajné revoluci se prolhali k moci jenom samí lumpové,takže na jménu nezaleží.Hlavně aby se dožili pokecu s co nejkrutějším katem.

Anonym 81166 03.07. 16:21
Pro Dalibor
Tehdy bylo Československo federací, proto mělo tři vlády - federální, českou a slovenskou.
Prvními porevolučními premiéry byly: československý - Čalfa
český - Pithart
slovenský - Čič
Stráský byl posledním československým premiérem.

Dalibor 95170  34 let 02.07. 19:25
Prosim vas, vysvetlete mi to, jak to bylo. Vsude se uvadi, ze prvnim
porevolucnim premierem, byl Petr Pithart. Ja mam ale v knize Nase Vlast
uvedeno, ze Jan Stransky. Ja si spis tak trochu pamatuji prave ho.
Tak jak to bylo?

Avyboje 89154 02.07. 15:44
Pokud by skutečně platilo,že víc než polovina Čechů je pro vstup do EU tak měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako m=něcennou rasu a chtěl je po vítězné válce odsunout na Sibiř aby mu svojí troubovitostí nenakazili celou Evropu.Také může být tento průzkum zde vládnoucími lumpy vylhaný,což považuji za pravděpodobnější.Proto je třeba důchodcům za jejich většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo s tím,že už toho svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Důchodcům patří pořádná dieta za podíl na zbídačení Česka a ne volební právo.

Avyboje 89154 02.07. 15:28
Před volbami Babiš oblboval národ,že bude po volbách řídit zemi jako svojí firmu.Firma mu díky dotacím z EU stále více zkvétá,ale Česko nadále žene do státního bankrotu.Proto je třeba pro vládnutí v Česku určit jako pravidlo,že každý straník zde vládnoucí strany zodpovídá za vládnutí svým životem,svým majetkem a navíc i svojí zadnicí.Za každou miliardu dalšího dluhu Česka je třeba každému straníkovi zde v ládnoucí strany vyplatit jednu ránu na holý zadek bejkovcem.Když se takto zpětně rozsekají zadky všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci pak bude šance pro vládnutí slušných a zodpovědných lidí.Straníkům zde vládnoucích stran je třeba znárodňovat majetky na náhradu této zemi nadělaných škod.Chce to dostat revolucí k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.Přitroublým důchodcům co pomohli zde po komunistech vládnoucím lumpům k moci a přes kuponové privatizace a prodej podnikových akcií Česko zbídačit vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Takto ušetřené miliardy korun použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Revoluční bejkovec potěš zadky všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačují.

Dalibor 95170  34 let 02.07. 13:10
Jen by me zajimalo, do kolika tam bude Milos Zeman sedet?
Do 85 let? No to je vladnuti skoro jako za Klementa Gottwalda.
Je to jedno, jestli tam sedi vochrapanej Karel Schwarzenberg, nebo
senilni Milos Zeman. Ja si myslim,ze uz nemel podruhe kandidovat.

Dalibor 95170  34 let 01.07. 21:36
Pro Avyboje.
V tom pripade, kdyz zil Hitler, tak Divoky Bill, William Wallace a Robert
Bruce, existovali taky. Je ti to jasny? Ty jeden cvoku, Avyboje?

Fanda 46426  72 let 01.07. 19:38
Avyboje poslanecká imunita by mněla být vázaná na tělesné tresty (co chyba to řádná facka , co zlodějna to řádný kopanec) pak bude všechno v ažuru.

Avyboje 89154 01.07. 16:52
Ohledně migrantů je třeba tvrdě prosazovat zásadu ,že každý v zemi kde se narodí má přiložit ruku k dílu aby se budoucí generace měla lépe než generace stávající.Ne si vlastní zemi nechat od lumpů u moci rozkrást a zbídačit a pak se vžebrávat do zemí kde je lepší životní úroveň s tím ,že tam mají za povinnost uvedené migranty dobře živit.Celá ideologie Merkelové ohledně migrantů je zcestná.Merkelové jde o to ,že přes migranty v Česku tuto zemi tak zbídačí,ýže se Němcům zase vrátí Sudety.Po tom jací lumpové se po údajné revoluci dostali k moci je uvedené velice pravděpodobné.Proto musí mladá generace vše co se po komunistech prolhalo k moci od koryt co nejkrutěji vypráskat a co nejkrutěji potrestat.

Avyboje 89154 01.07. 15:13
To,že Piráti ztrácejí preference mladé generace se dalo čekat.Ukázali národu,že se umí jen za velké peníze poflakovat v parlamentu.Chce to v dalších volbách dostat mladou generai zase do parlamentu,ale ve straně s názvem Strana nového pořádku.Ta strana by si měla vytknout za cíl svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy a to i zacenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Zakázat další rozprodej majetku Česka a ty lumpy co ho prodávali krutě potrestat.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádých rodů.Pole a lesy zovu znárodnit a razit zase heslo,že má půda patřit tomu kdo na ní pracuje.Pokud se to včas neudělá tak líní sedláci zašmelí půdu a lesy cizákům protože jim těžká príce pořádně smrdí.Hrabat náhrady od družstevníku je pro ně snažší.

Avyboje 89154 30.06. 19:31
Sprostota některých lékařů nezná mezí.Klidně si vystudují za peníze Čechů a pak jdou do ciziny aniž by Čechům za vynaložené náklady poděkovali.I když mají titul tak se chovají jako sprostý dobytek.I za komunistú se studovalo zadarmo,ale po studiích musel každý zařezávat tam kde ho stát potřeboval.Komunisté uměli vládnout.To co se po komunistech prolhalo k moci je zase šikovnější na lhaní a zlodějnu.

Avyboje 89154 30.06. 19:06
To,že komunisté KSČM chtějí podpořit lumpáckou vládu Babiše bude třeba na katovských mučírnách za vlastizradu odporážet veškerý tento vlastizrádný dobytek s bezbřehou krutostí.Filipa by bylo nejrozumnější narazit na špičku pořádně tlustého kůlu a ještě ztahnout z kůže.

Avyboje 89154 30.06. 18:37
Pro Dalibor.S tvrzením,že Hitler neexistoval s můžeš hlásit o titul největšího vola světa.

Avyboje 89154 30.06. 18:34
Poukd Merkelová lže ,že i Češi souhlasí s braním migrantů tak to chce z EU co nejrychleji zdrhat a všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do NATO a EU je třeba odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat vešketý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Dalibor 95170  34 let 29.06. 18:55
Cha, Peroutkuv clanek, Hitler je dzentlmen. Prosim vas, vzdyt zadnej
Hitler ani neexistoval. Proc? protoze jeho mrtvola se ani nenasla.

Dalibor 95170  34 let 29.06. 18:32
Myslim, ze by pan prezident Zeman, mel pana Miroslava Pocheho, tim ministrem jmenovat. Je to hanba, tech caviku, delaji ze vseho vedu.
A navic, pan prezident, by mel vladu poslouchat a ne si hrat na diktatora. Pan prezident, si moc dovoluje.

Avyboje 89154 28.06. 10:03
Pro 94236.Meleš blbosti.Když jsme byli ve spolku s Ruskem a byly zadrátované hranice tak tak sem migranti nelezli.Dnes už najdeš v Česku migranty na každém kroku.Pouze zde vládnoucí lumpové to neví.Proto to chce zas doma zase zadrátovat hranice.Všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci za vlastizradu co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto lumpáckých rodů. Znovu je třeba se vrátit do spolku s Ruskem.EU a NATO směle kopnout do zádele a všechny vlastizrádné lumpy odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Demokracie ta u nás není,tady je jen nefalšovaný kapitalistický svinčík.K demokracii totiž patří tvrdá ruka na lumpy a zloděje.Pro loumpy a zloděje je v Česku už osmadvacet roků ráj.Proto jsme tak zadluženi.Lumpové z KSČM prosazují další debužírování důchodců na dluh, proto je třeba tyto lumpy vybít.

Anonym 94236 27.06. 22:52
Jaroslave, nech už ten bejkovec, žijeme v demokracii. EU nelze z našeho života oddělit, již jsme srostli. Nato je pro nás výhodné, pokud jeho partnerem bude EU a ne jednotlivé státy. Příchod islámu a zotročení Evropy bez Nata nepůjde zastavit. Pokud muslimové se budou nadále považovat za nadlidé podobně jako gestapo a my budeme na úrovni židů z koncentráku, nemáme jinou možnost pro pokračování demokracie pro další pokolení. Od Izraele se máme co učit!!

Avyboje 89154 26.06. 12:41
Každý slušný vlastenec už shání kvalitní bejkovec aby s ním mohl splnit svojí vlasteneckou povinnost a lumpy od koryt pomohl vypráskat.

Avyboje 89154 26.06. 08:59
Všechny naše lumpy co by nás zatahovali do dalšího válečného spolku s NATO v Evropě bude třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu.

Anonym 94236 25.06. 13:39
V našich českých hotelích pro psy mají vodoteče, šlapadla pro psy a jiné atrakce. Někdy se pejskovi nechce ani odejít s páníčkem domů. Jen to páníček musí zaplatit. Rovněž muslimské země dokáží nás "pohanské PSY" za prachy rozmazlovat. Jen nesmíš umět arabsky. Mají pro nás vlastní názvy.

Anonym 81166 25.06. 11:22
Pro 94236
V Hurghadě jsem se zeptal obsluhy, kudy že se dostanu do místního kostela. Obsluha velice ochotná. Ovšem co mě překvapilo, tak byla monumentálnost kostela a v podstatě vedle mešity. Doporučuji navštívit. Vstup volný i při bohoslužbě.

Anonym 94236 24.06. 18:10
Pokud pan Babiš navrhne vítače teroristů, může přijít o polovinu voličů.

Anonym 94236 23.06. 21:47
V Egyptě žije asi 10 milionů křesťanů (Koptů). Jsou muslimy okrádáni, zabíjeni i sexuálně zotročováni. Až budeš milý 81166 v nějakém letovisku pozdrav obsluhu velmi slušným koptským pozdravem "Nahárek Saíd". Překvapí Tě jak umíš utíkat.

Anonym 94236 23.06. 21:28
Milý 81166, jeden milion nemuslimských svědků nemá u soudu cenu jediného muslima. Pokud bude v muslimském světě napadena Tvoje partnerka, nesnaž se ji bránit. To musí ona sama. Ty se můžeš jen obětovat za její čest. Ona to přežije, Ty ne. Oni jsou krutí i mezi s sebou.

Anonym 81166 23.06. 17:42
Ethan Gutmann: V Číně byly kvůli odebírání orgánů zabity desítky tisíc vězňů svědomí

Anonym 81166 23.06. 14:48
Tresty za znásilnění v některých muslimských zemích
Irán
Násilník je odsouzen k zastřelení na veřejnosti nebo k oprátce.
A..hánistán
A..hánistán je zemí, kde násilník nemá možnost svůj trest, jak se říká, odsedět. V A..hánistánu je totiž za znásilnění pachatel okamžitě střelen do hlavy.
Egypt
V Egyptě je odsouzený muž pověšen za genitálie na veřejnosti před zraky všech.
Spojené arabské emiráty
V této zemi je násilník bez váhání odsouzen k oběšení. Násilníka navíc nechají na svůj trest čekat sedm dnů.
Pokud jde o Egypt, tak zde je náboženská svoboda pro abrahámovská náboženství zakotvena v ústavě. Tudíž nelze odsoudit křesťanku, která jedná podle své víry. Pronásledovanou skupinou jsou v Egyptě atheisté. Ti jsou považováni za rouhače.

Anonym 94236 22.06. 22:35
Před rokem byla v Egyptě odsouzena k trestu smrti znásilněná dívka, která porodila dítě násilníka. Odsouzena byla za to, že jako křesťanka nevychovala dítě ke koránu. V Egyptě platí pro náboženství právo otce. Je dobré, že se tuto dívku mezinárodní organizaci podařilo zachránit. Dnes čeká na popravu další dívka, která byla násilně oddána v Sudánu. Odmítla manžela a jeho příbuzní ji roztáhli nohy, a to aby mohla být znásilněna. Druhý den ji čekalo pokračování a ona se vzepřela. Bránila se nožem a byla odsouzena k trestu smrti. To se ve všech muslimských zemích dělá. Chceme tohle u nás v Čechách??

Avyboje 89154 21.06. 17:54
Pro 94236.Tebou popsaní vlastizrádci byli i z KSČM.Všechny tyto vlastizrádné lumpy bude nutno odporážet s bezbřehou krutostí za vlastizradu.

Anonym 94236 21.06. 14:02
Horší je, že máme okolo sebe další vlastizrádce. Má někdo jiné vysvětlení zrady euro poslanců, kteří hlasovali pro natřískání teroristů do České republiky? Viz pan Poche a další. Dle mého názoru je to stejně odporné jako vlastizrada za Hitlera. Jaký je rozdíl mezi Hitlerem a náboženstvím, které nutí zabíjet tzv. bezvěrce a křesťany?

Anonym 94236 21.06. 13:27
Paní Merklová měla dle mého názoru mluvit o náhradě škod, které válka způsobila. Přes sto tisíc mrtvých a odškodnění pozůstalých ve výši 6 milionů EUR za každý zničený život a jednorázové odškodnění přeživších občanů ve výši 1 milionu EUR za tyranii, zoufalství a 6 let bez naděje. Za takových podmínek by se mohli dříve aktivní fašisté vrátit. Odsunuto bylo asi 50% Němců. NE všichni!

Avyboje 89154 21.06. 09:31
Prostě z EU tochce rychle zdrhat ,než bude pozdě.Poslance a senátory,kteří proti zatahování Česka do područí Němců bude nejrozumnější odporážet za vlastizradu s co největší krutostí.

Avyboje 89154 21.06. 09:27
Pro 81166.S tím,že když Němci spustili světovou válku a nakonec ji prohráli měli se sankcemi zbídačených válkou počítat.Chtít od Čechů aby se ještě omlouvali je pořádná sprostota..Před válkou Němci v Sudetech vyřvávali ,že jeden národ jedna Říše,tak jim to Češi umožnili.

Dalibor 95170  34 let 20.06. 17:35
Na to pani Merkelova teda prisla pozde. Migranti tady nemeli vubec co
delat. Jo a jeste, osm mesicu nemit vladu s duverou, to je teda katastrofa. Proc sme je volili. Je to vsechno chamrat.
Ja uz asi k volbam nepujdu.

Anonym 81166 20.06. 16:19
ve škole nás učili, že část Čechů plánovali nacisti poněmčit, část pobít, část vysídlit. A že to byly ohavné plány.
Ty ohavnosti, které nezvládli nacisti za 7 let, zvládla Benešova vláda za pár měsíců, jenom v opačném gardu
ukázali jsme, že dokážeme být mnohenm výkonnější než nacisti
to, že důsledkem bylo 40 let komunismu, to pro nás už tak dobře nedopadlo

Avyboje 89154 20.06. 15:22
Merkelová už vyřvává,že pro vyhnání Němců po válce nebylo morální ospravedlnění.To zlo co Němci nadělali světu nevidí.Tak aby už si lidé v Sudetech znovu balili ruksaky pro odsun do zbytku Česka.Chce to včas spustit krutou revoluci a všechny lumpy co se v Česku po komunistech prolhali k moci odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.

Avyboje 89154 19.06. 17:17
Česko potřebuje všechny lumpy co chtějí do tak rozprodané a zadlužené země jako je Česko tahat migranty odporazit na katovské mučírně s bezbřehou krutostí.Z kdysi pracujících cikánů z kterých zde vládnoucí lumpové záměrně udělali povaleče na podpoře aby je národ živil je třeba znovu udělat pracující co budou sebe a svoje rodiny živit svojí prací.Chce to dostat revolucí k moci mladou generaci aby začala dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Avyboje 89154 17.06. 14:02
Při revoluci budou v kurzu i mladí fotbalisté.Ti se hodí při vykopávání lumpů od koryt.

Avyboje 89154 16.06. 13:49
Ukazuje se ,že k moci se v Česku dere zas jen vlastizrádný lidský dobytek zralý na odporažení na katovské mučírně.Proto to chce odebrat důchodcům za jejich většinovou troubovitost a lenost přemýšlet volební právo.Potom vyvolat předčssné volby.Bez přitroublých a nezodpovědných důchodců pak bude sestava zodpovědné vlády vedené mladou generací bezproblémová.Na víc razit heslo,že kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí.Proto bude třeba z důchodců udělat kádrovou rezervu na svižné splácení jejich generací nasekaných dluhů i za cenu,že pak je bude čekat taková dieta jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Bezhlavé zadlužování Česka musí skončit.

Avyboje 89154 15.06. 18:00
Chce to si zopakovat komunistická padesátá léta v mnohem tvrdší podobě.

Avyboje 89154 15.06. 11:48
Tato země potřebuje pouze takovou vládu co svižně začne splácet starými lumpy nasekané dluhy i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Také je třeba znárodnit veškerou zemědělskou půdu a lesy dřív než uvedené Babiš a líní sedláci zašmelí cizákům.Pokud bude zemědělská půda a lesy v rukou cizáků,tak nebude žádné Česko.Také je třeba odebrat důchodcům volební právo se zdůvodněním,že už toho důchodci svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.

Avyboje 89154 15.06. 11:40
Spolek s Babišem je pro straníky KSČM a ČSSD nejrychlejší cesta pro budoucí ne příliš přátelský pokec s katem.

Anonym 81166 15.06. 00:53
Pitomio má ještě hnědou pusu, jak nahrazuje prezidentské trenky

Anonym 5822 14.06. 20:26
Nemocný člověk, který chce neustále provokovat. Blaničtí rytíři by měli konečně vyjet a tomu kr..novi utnout jeho nemocnou hlavičku.

Anonym 5822 14.06. 20:12
Ještě větší dobytek než jsme doufali. Do švestek!!

Avyboje 89154 14.06. 11:17
Dobytek z KDU chce hrát komedii,že je zachráncem nejchudších.Přitom lidovci dopomáhali schvalováním restitucí a prodeje státního majetku ke zbídačení této země.Vše co vlezlo do KDU je třeba odporazit co nejkrutěji na katovské mučírně a znárodnit veškerý majetek lidoveckých rodů.

Anonym 46426 12.06. 18:57
Hlupák možná ale umím si poradit a nemám vyramovanou lebeňu

Avyboje 89154 12.06. 09:52
Pro 46426.Potřebuješ v humánním duchu roztrhnout tvou hubu od ucha až k uchu.Mydlář byl mistr,i když katovský.Ty však jsi obyčejný hlupák.

Anonym 46426 11.06. 19:39
Sis přečetl KATA MYDLÁŘE a teď ti straší v lebeni , jdi se pěkně vymočit a opláchni se studenou vodou a budeš vidět jak to pěkně pomůže , hlavně klid

Avyboje 89154 10.06. 20:46
Se zde nyní vládnoucími lumpy oblbování národa Čechů masivně zvyšuje.Tvrzení,že vojáci SSR nevěděli zda mají více nadávat na komunisty nebo nacisty je sprostota za kterou by bylo třeba ty lumpy co nás takto oblbují odporazit na katovské mučírně.Právě tvrdá ruka vedení armády v SSR zapříčinila to,že SSR tuto válku vyhrál.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti