Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 2900

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 04.05.2017 16:00
Podle Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí (UDHPSH) není politická reklama hnutí ANO, která ve středu vyšla v několika českých denících, v souladu s právní úpravou. Informaci přinesl web České televize.
Ten plakát podle našeho názoru není v pořádku, uvedl pro ČT předseda úřadu Vojtěch Weis. Správní řízení zatím ale úřad zahajovat nebude.

Anonym 90186 04.05.2017 15:58
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) ve středu spustil celostátní kampaň před podzimními volbami, když ve většině denících nechal otisknout svou tvář s lepící páskou přes ústa. Inzerce, kterou hnutí ANO zadalo, měla podle oficiálních ceníků stát 2 251 198 korun. Je však možné, že za ni strana nemusela zaplatit ani korunu. Sám Babiš odmítl, že se jedná o kampaň. Tiskový mluvčí hnutí ANO přitom prohlásil opak. A za kampaň to označil i ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).

Anonym 90186 04.05.2017 15:56
Co říkal Babiš do telefonu redaktorovi
Takže vám to zakázali, mám tomu tak rozumět?
Takže v tuto chvíli je Babiš na černé listině?
To vám dal pan Balšínek?
Aha, a kdo vám dal ten pokyn?
Kdo vám to konkrétně řekl?
Jak že se jmenuje?
A vy to považujete za správné, co děláte jako?
Můj ksicht ty noviny prodává, pokud jste to ještě nezjistil.

Anonym 90186 04.05.2017 15:56
Andrej Babiš opakovaně tvrdil, že svá media neovlivňuje. Jednoznačně to popřel ve středu zveřejněný tajně pořízený zvukový záznam, na kterém s redaktorem Mf Dnes Markem Přibilem probírá strategii publikování kompromitujících textů na své politické soupeře především z ČSSD.
Skutečnost, že Andrej Babiš bude tímto způsobem zneužívat svá média, dokládá telefonický hovor s tehdejším redaktorem Lidových novin. Konflikt se odehrál 27. června 2013, tedy několik dní poté, co oznámil nákup vydavatelství Mafra, které vydává Lidové noviny, MfDnes nebo iDnes. Babiš si tehdy nevybíravě stěžoval, že deník Lidové noviny nenapsal o jeho tiskové konferenci a dožadoval se vysvětlení.
Koukám do monitoringu, v Právu mám otvírák, na hospodářkách mám velký článek a v Lidovkách jsem nic nenašel, zahájil Babiš telefonát. Poté, když mu redaktor vysvětlil, že zpráva z tiskové konference tehdy neparlamentního hnutí nepřišla vedení Lidových novin zajímavá, Babiš ještě přitvrdil: Doufám, že kluci vědí, co dělaj, jako. Asi nevědí, s kým maj tu čest, řekl.

Anonym 31168 04.05.2017 12:40
Pro 5822.kdyby jsi měla v hlavě rozum místo pilin,ta bys věděla že to co nahrabal Babiš se poctivou cestou nahrabat nedá.

Anonym 5822 04.05.2017 06:49
Moučný červík podrazí nejprve vlastní stranu, kterou nic méně ihned prosí o podporu, třese se strachem, že přijde o koryto, hází neustále bláto na pana Babiše, kterému nic z těch bludů není prokázáno. Směšnějšího politika jsem snad nezažila ani v totalitě. Jo , jednoho ano, Milouše Jakeše, stejná pakáž.

Anonym 5822 03.05.2017 19:00
90186 Bude to úplně jinak, dědečku :-))

Anonym 90186 03.05.2017 18:28
Ministr vnitra Milan Chovanec se vyjádřil ke své schůzce s prezidentem Milošem Zemanem. Tlumočil prezidentovi, že ČSSD nepreferuje úřednickou vládu. Zásadním vyjádřením však bylo stanovisko k dnes uveřejněné nahrávce slov ministra financí Andreje Babiše.
ČSSD přinesu zprávu o tom, že je třeba jednat, uvedl Chovanec s tím, že ve světle nových informací bude jednání velmi těžké.
Z těchto informací jasně plyne, že Andrej Babiš ovlivňuje svá média. Chovanec uvedl, že Babiš bude muset jednoznačně takové věci vyvrátit. Ministr vnitra je přesvědčen o tom, že ministr financí má nyní co vysvětlovat.

Anonym 90186 03.05.2017 17:28
Pro 5822
Zeman přijme demisi. Vláda pojede dál akorát už bez Sobotky a Babiše. Od Sobotky chytrý tah. Babiš už nebude mít takový vliv a policii se konečně rozvážou ruce, aby mohla konat, obdobně jako dnes u Pelty. Sázkovky sázejí na Bělobrádka jako na premiéra.

Anonym 90186 03.05.2017 15:46
Vládě se v ekonomice podařilo mnoho věcí. Jako první vláda po více než dvaceti letech dokázala alespoň v jednom roce hospodařit s přebytkem. Dokázala taky snížit nezaměstnanost. To jsou ohromné úspěchy. I když vážně to jsou její úspěchy?
Kazem na kráse je, že k obojímu přišla jak slepý k houslím. Přebytek vygenerovala tím, že neinvestovala a přesunula výdaje z jednoho roku do druhého. Po zázračném a neplánovaném loňském přebytku už letos hodlá hospodařit s deficitem.
Nízká nezaměstnanost je zase dána především příznivým středoevropským vývojem. Zatímco podle Eurostatu má celá Evropská unie nezaměstnanost na 8,0 %, my ji máme na 3,2 %, tedy nejnižší v celé unii. Úžasné. Ale je to dáno tím, že Němci mají nezaměstnanost nejnižší od znovusjednocení Německa v roce 1990 a také pod čtyřmi procenty. Kdyby německá nezaměstnanost rostla, naše poroste taky. Nemusíme se bít do prsou, jde to mimo nás, jsme jen německými subdodavateli.A pak jsou tu i nepovedené věci. Tak třeba, že ekonomika zpomaluje. V HDP na hlavu a ve mzdách stále výrazně zaostáváme za západní Evropou. V tisícovce nejbohatších lidí planety přesto přibývá Čechů, takže nůžky ve společnosti se rozevírají. Lidé jsou naštvaní, už zase tu máme mizernou náladu. Vládě se podařilo obnovit mezi lidmi závist, zášť a udavačství krom jiného i tím, že všeci kradnú, a tudíž na ně musíme nasadit EET. Nálada je přitom pro ekonomiku klíčová. To je jeden ze skutečných motorů růstu společnosti.
Zajímavé je, že koruna na demisi vlády zareagovala jen mírným oslabením a jen na pár minut. To jinými slovy znamená, že demise byla sice překvapivá, ale přesto pro spekulanty, investory a podniky nepodstatná. Ještě jinými slovy: V jejich očích už stejně vláda nevládla. Jen se čekalo na volby a rozdávaly se dárky. Jestli totiž bude v ČR vládnout Sobotka nebo Babiš, je pod rozlišovací schopnosti Londýna ani jeden neudělal a neudělá zásadní změny směřování země. Kdo chce velkou změnu, musel by volit někoho, kdo zatím není v Parlamentu.

Anonym 90186 03.05.2017 15:39
Tvorba básníka Egona Bondyho, která byla nepohodlná komunistickému režimu, opět narazila. Brněnská konzervatoř zakázala vystupovat své studentce na recitační soutěži. Dívka si vybrala k přednesu báseň od undergroundového básníka Egona Bondyho. Podle školy je však báseň plná vulgarit a byla nevhodná k přednesu. Škola chce potrestat i učitelku, která se studentkou text básně nacvičovala.

Anonym 90186 03.05.2017 15:37
V sídle Fotbalové asociace ČR na Strahově zasahuje policie, která zadržela předsedu asociace Miroslava Peltu. Rovněž byl zadržen šéf České unie sportu Miroslav Jansta a vlivný pražský zastupitel za ČSSD Karel Březina. Vyšetřovatelé prohledávají kanceláře v souvislosti s dotacemi ministerstva školství. Pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová uvedla, že tři osoby a jedna firma byly obviněny ze zneužití pravomocí.

Anonym 90186 03.05.2017 15:36
Internetem koluje další skandální nahrávka, na níž je Andrej Babiš zachycen v rozhovoru s redaktorem Mladé fronty DNES. Ministr financí a bývalý vlastník společnosti MAFRA, pod kterou deník spadá, se s novinářem domlouvá na tom, kdy a jak uveřejnit články, které poškodí politiky z ČSSD.
Pětiminutovou audionahrávku umístil na svůj twitterový účet uživatel s přezdívkou Julius Šuman. Ten už dříve zveřejnil jiný záznam, na němž je zachycen Andrej Babiš při nadávání na své politické konkurenty. Premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) v něm například označil za svini, ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) za de.ila.
Nejnovější audiozáznam se však netýká pouze drsného vyjadřování předsedy ANO. Naopak naznačuje, jak silný vliv by mohl Babiš mít v médiích, které až donedávna vlastnil.V rozhovoru se ministr financí domlouvá s redaktorem například na tom, jaké články budou v listu vycházet. Oba muži se dohadují i nad tím, koho by deník mohl v příštích dnech poškodit. Mezi plánovanými terči zaujímá významnou roli například Babišův kritik a ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Na toho prý mají v deníku nachystáno hned pět materiálů.Mladá fronta DNES patří stejně jako Lidové noviny pod společnost MAFRA, kterou až donedávna vlastnil přes holding Agrofert přímo ministr financí Andrej Babiš. Kvůli zákonu o střetu zájmů se však rozhodl svých společností zbavit a převést je do údajně nezávislého svěřenského fondu. Nová nahrávka však dokazuje, že nad vydavatelstvím nemusel ztratit kontrolu ani po této majetkové operaci. Rozhodující roli ve fondech, které média kontrolují, mají navíc Babišovi loajální lidé jako předseda představenstva Agrofertu Zbyněk Průša, jeho právník Alexej Bílek a Babišova partnerka Monika Babišová.

Anonym 31168 03.05.2017 14:37
Pro 5822.V takto rozprodané ,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi dlouho pro Čechy ráj nebude.Se sedmadvacetiletou vládou lumpů má Česko dobře našlápnuto jedině ke státnímu bankrotu a pak k likvidaci národa Čechů odsunem do Izraele,aby si stávající životní prostor Čechů mohli rozparcelovat Němci a Židé.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř.Protože rozumný národ by lumpy od koryt dávno vykopal a odporazil je za vlastizradu na katovských mučírnách.Navíc znárodnil veškerý majetek vlastizrádných rodů.Duchodce je třeba přivést k rozumu pořádnou dietou a zbavením volebního práva a debužírování nadluh.Když stávající důchodci nechali lumpům Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást tak je třeba zlumpačelým důchodcům zajistit takovou dietu,jaou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku a ne si nadále na debužírování přitroublých důchodců dlužit.Když dnešní důchodci volili lumpy a nechali jim Česko rozprodat,zadlužit a rozkrást, tak je žádoucí aby tito přitroublí důchodci o hladu sušili hubu a zajistit jim takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 5822 03.05.2017 13:33
Ještě mám jednu krásnou vizi, že vypadne křivohubý Bělobrádek, tlustý Chovanec, sebestředný Kalousek, a bude v česku ráj na zemi :-))

Anonym 5822 03.05.2017 07:08
Staré české přísloví nelže. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Moučnýho červa bych poslala na rok do lomu, aby konečně zjistil, co je dřina. Nebudu překvapena, kdyby se ten bledulínek ve svářečských brýlích ocitl časem v Bruselu. Ten makat nebude nikdy!
Pane Babiši, Sobotka má z vás nesmírný strach, jeho straně klesají preference, vaší straně naopak stoupají, a bude ještě lépe. Červík si podřízl vlastní větev. Za toto ho určitě jeho strana a voliči nepochválí, všichni od něho dají ruce pryč. Doufám, že Zeman rozhodne dobře, nechá dovládnout vládu v demisi, vykopne červíka, post premiéra dostane někdo jiný. Předčasné volby jsou příliš drahé, a kdo by je zaplatil? Samozřejmě, že daňoví poplatníci. Červík se snaží o destrukci, z ješitnosti a hlavně strachu o flek, takhle o něj přijde zcela určitě. Na to se těším.

Kj 10920 02.05.2017 22:08
Kořalečník by měl okamžitě demisi podepsat. Pokud tedy není Babišův uctívač. Doufám, že neuskyšíme ty plky o stabilitě jako důvod odkladu podpisu.

Anonym 94158 02.05.2017 22:07
No koukám že 90186 má jasno. Tady je spíše otázka pro české občany, či chceme zastavit projekty, které dají vydělat občanům, chceme ohrozit dotace od EU, chceme mrzačit nadále českou měnu, chceme zbídačit důchodce jako za Kalouska ap. Vláda padá odchodem premiéra. Možná by bylo vhodné jmenovat tuto vládu znova s racionálním premiérem z ČSSD (Chovanec, Hašek) bez Sobotky. To by mohlo mít úspěch v parlamentu a zachovalo občanům vše co je uvedeno v úvodní části příspěvku. Je smutné vidět pád nejschopnější vlády od roku 1989.

Anonym 90186 02.05.2017 19:29
Zpráva o demisi české vládě neunikla ani pozornosti oficiální čínské tiskové agentury Nová Čína. Také ona informuje, že premiér Sobotka oznámil demisi po sporu s vicepremiérem a ministrem financí Babišem.

Anonym 90186 02.05.2017 19:29
Dnešní krok podle AP odráží napětí ve vládní koalici zhruba půl roku před parlamentními volbami.
AP rovněž píše o Sobotkově poukazu na podezření na daňové machinace Babiše v minulosti a také o pochybnostech o způsobu nabytí majetku miliardáře, který je někdy označován za českého Berlusconiho.
S tím nikdo nepočítal. Český premiér Bohuslav Sobotka hází ručník šest měsíců před řádnými parlamentními volbami. Důvodem je mohutný spor s ministrem financí Andrejem Babišem, píše DPA. Tato agentura a také rakouská APA dále píšou, že důvodem demise jsou obvinění z daňového podvodu vůči Babišovi, který je předsedou liberálně-populistického koaličního partnera, hnutí ANO.
Agentura Reuters cituje Sobotkovo vysvětlení, že demise má umožnit buď nové uspořádání kabinetu bez Babiše, nebo povede k předčasným volbám. Reuters zvlášť přinesl také rychlou zprávu o tom, že český prezident Miloš Zeman k oznámené demisi nemá bezprostřední komentář.
Podle AFP je demise důsledkem konfliktu mezi Sobotkou a vlivným miliardářem Andrejem Babišem podezíraným z fiskálních podvodů. AFP také podrobněji vysvětluje, že premiér opakovaně Babiše žádal o vysvětlení, jak získal dluhopisy své vlastní skupiny Agrofert za 1,5 miliardy korun, a cituje dnešní Sobotkova slova, že pravidla mají platit pro všechny a že Babiš je v konfliktu zájmů.
Agentury rovněž připomínají, že Sobotkova ČSSD v průzkumech na druhém místě výrazně zaostává za Babišovým ANO.

Anonym 90186 02.05.2017 19:26
Ruská tisková kancelář už má jasno. Zeman by měl pověřit Babiše. Takže "noty pro Zemana" už bychom měli. Dokonce vyslané přes veřejnou síť.

Anonym 90186 02.05.2017 19:23
Pan Babiš potřebuje mít na významných místech ovladatelné kašpárky, které může dobře manipulovat. Třeba jako je pan Janeček. Pan Zaorálek je ideální postava do jeho loutkohry.

Anonym 90186 02.05.2017 18:38
Mandátový a imunitní výbor Sněmovny obdržel žádost o vydání poslanců Jaroslava Borky (KSČM) a Josefa Novotného (ČSSD). Podle serveru Česká justice je chce policie stíhat v souvislosti s kauzou ROP Severozápad.

Anonym 90186 02.05.2017 16:48
V březnu 2017 se v Evropě prodalo téměř 29 tisíc aut do zásuvky. Za první čtvrtletí to celkem dělá 65 tisíc plug-in hybridů a elektromobilů.

Anonym 31168 02.05.2017 16:47
Pro 90186.Komunisté uměli vládnout bez zadlužování Česka.Když lumpové co se po komunistech prolhali k moci umí jen rozkrádat Česko,rozprodávat jeho majetek cizím společnostem a pořádně zadlužovat Česko,ta potřebují od koryt vykopat ,co nejkrutěji potrestat a znárodňovat veškerý majetek těchto lumpáckých rodů.

Anonym 31168 02.05.2017 16:42
Pokud budou předčasné volby bude dobré když mladá generace bude volit stranu sociální spravedlnosti.Ta hájí zájmy mladých.KSČM ta hájí jen zájmy vlastních lumpů co obsadili vrcholová koryta,proto tuto lumpáckou stranu nevolit.

Anonym 90186 02.05.2017 16:40
Přebytek státního rozpočtu ke konci letošního dubna stoupl na 6,3 miliardy korun z březnových 4,7 miliardy korun. Dnes o tom informovalo ministerstvo financí. Loni ke konci dubna byl rozpočet v rekordním přebytku 30,5 miliardy korun. Důvodem výrazného meziročního poklesu je menší množství peněz přijatých z EU, dodalo ministerstvo. Na celý letošní rok je rozpočet schválen se schodkem 60 miliard korun.

Anonym 31168 02.05.2017 16:36
Než tato vláda padne tak by měla zprovoznit alespoň jeden uranový důl,aby se pak mohli všichni členové stávající vlády hlásit o místo kopáčů uranu pro Temelín a tak pomáhali nahrazovat škody co národu Čechů nadělali.

Anonym 90186 02.05.2017 16:17
Zřejmě nejstarší muž světa zemřel ve věku 146 let. Indonésan Mbah Ghoto byl minulý měsíc převezen do nemocnice poté, co si začal stěžovat na svůj zdravotní stav. O několik dní později zemřel. Informaci pro BBC oznámil jeho vnuk Suyanto.
Mbah Ghoto, který se podle dokladů narodil v prosinci roku1870, se považoval za nejstaršího muže světa. Indonéské úřady pátraly, zda Ghotovo tvrzení je pravdivé, jelikož všechny narozené děti v zemi se začaly zaznamenávat až po roce 1900. Nicméně tamní úřednici potvrdili, že jsou jeho doklady s datem narození platné.
Bývalý farmář a rybář přežil deset svých sourozenců a čtyři manželky. "Žil jsem dlouhý život," řekl Ghoto. V minulém roce už však sám prohlašoval, že jediné, co si přeje, je zemřít. Na svou smrt se připravoval již od roku 1992, kdy si koupil pozemek včetně náhrobku, na kterém bylo napsáno: "To, co chci, je zemřít."
Ghoto byl celý život vášnivý kuřák, minulý měsíc se ale jeho zdravotní stav začal zhoršovat. Byl proto převezen do místní nemocnice na Jávě. I přes apel lékařů trval na tom, že se chce vrátit domů. "Od chvíle, co se vrátil z nemocnice, skoro nejedl ani nepil," řekl Suyanto pro BBC. Po pár dnech starý Indonésan zemřel, jeho tělo bylo pohřbeno v pondělí ráno. Pro vesnici zůstane Mbah Ghoto legendou a člověkem, na kterého budou lidé vzpomínat. Indonésan po sobě zanechal pět dětí, 12 vnoučat, 17 pravnoučat a dvě prapravnoučata.

Anonym 90186 02.05.2017 16:05
ZeměPrůměrná měsíční čistá mzda
Švýcarsko
146 649
Island
115 601
Norsko
97 206
Austrálie
95 553
Lucembursko
86 863
USA
79 781
Dánsko
79 190
Nizozemí
79 179
Švédsko
74 403
Velká Británie
73 723
Japonsko
73 293
Korea
68 477
Finsko
67 895
Rakousko
67 734
Nový Zéland
67 029
Izrael
66 004
Německo
64 590
Irsko
64 348
Belgie
61 769
Francie
60 399
Kanada
59 253
Itálie
47 260
Španělsko
47 018
Řecko
33 531
Portugalsko
28 426
Slovinsko
27 271
Estonsko
24 960
Chile
23 073
Česko
21 015
Polsko
18 985
Slovensko
18 754
Maďarsko
15 804
Turecko
15 298
Mexiko
10 899

Anonym 90186 02.05.2017 16:02
Na nahrávce není nejdůležitější záplava vulgarit na adresu premiéra, ministrů nebo novinářů. Tím zásadním sdělením je Babišovo přiznání k tomu, že chtěl ovlivňovat arbitrážní soud prostřednictvím šéfa Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého.
Na webu rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky můžeme nalézt seznam rozhodců a tam je mj. také jméno Radka Pokorného, kterého Babiš dlouhodobě nenávidí.
Babiš v nahrávce říká, že mu Dlouhý slíbil, že Pokorného z arbitrážního soudu dostane. A měl by to udělat proto, že si přeje stát se prezidentem, s čímž by mu Babiš mohl velmi účinně pomoci. Jelikož Pokorný zjevně rozhodcem zůstal, Babiš Dlouhého označil za zkxrveného kariéristu.

Anonym 90186 02.05.2017 15:48
Andrej Babiš se rád stylizuje do role jakéhosi novodobého Tomáše Bati. Vnučka Jana Antonína Bati dokonce před časem uvedla, že Babiš chtěl jejich jméno použít v předvolební kampani. Jenže Babiš rozhodně žádným novodobým Baťou není.Baťa své impérium vybudoval naprosto od nuly. Vypracoval se z obyčejného ševce. Jak známo, Babiš svůj majetek naproti tomu získal za nejasných okolností, je komunistou (sice už není v KSČ, ale mentálně komunistou je), dost možná i estébákem a předrevolučním prospěchářem z prominentní rodiny, nyní je podezírán z toho, že neplatí daně a okrádá EU a Českou republiku při podvodu s dotacemi. Svůj byznys má postavený na státních dotacích a na přebírání podniků za podivných okolností. Perlička vyplula na veřejnost včera. Babiš o svých zaměstnancích mluví jako o deb.lech.
A jak to bylo u Baťů? Babišovi soudruzi z KSČ je okradli o vše. Rodina přišla o domov i o majetek. Baťa platil daně, svou zemi měl rád a mnohé pro ni udělal. Svých zaměstnanců si vážil a oni si vážili jeho. Zlín, který Baťa vybudoval, byl před válkou výstavním městem.
Ne, Babiš opravdu není Baťa. Je jeho opakem.

Anonym 90186 02.05.2017 15:44
Zástupci Evropského úřadu pro boj proti podvodům OLAF navštívili na přelomu března a dubna Farmu Čapí hnízdo ministra financí Andreje Babiše. Na místě měli obstarávat poslední svědecké výpovědi v kauze dotačního podvodu.

Anonym 5822 02.05.2017 15:22
Moučný červík se chytil do vlastní pasti, důvod k oslavě.

Anonym 5822 02.05.2017 14:23
Nádherné :-)) Ten náš veliký chlapák moučný červ Sobotka se bojí střetu, tak raději podá demisi vlády. No není to zábavné? Víc zesměšnit se už nemohl. Padá na dno, hošík. Mám radost.

Anonym 90186 01.05.2017 19:14
Na veřejnost unikly originální nahrávky toho, jak se vyjadřuje ministr financí Andrej Babiš a 8722; o policii, svých zaměstnancích nebo třeba o koaličních partnerech. Premiéra Bohuslava Sobotku označil (nejen) za bl.ečka, několikrát se ostře otřel o ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka, ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová podle něj nic nedělá (a to je to nejslušnější, co o ní říká). Novinářku Sabinu Slonkovou zase označil za zhrzenou pxču.Ostatně Babišův přístup shrnuje jediná věta: Moji zaměstnanci jsou de.ilové.

Anonym 31168 01.05.2017 16:21
Nejspíše budu v dalších volbách volit Dělnickou stranu sociální spravedlnosti protože mají správný program pro mladou generaci.Pokud má mladá generace přežít i v budoucnosti ve stávajícím životním prostoru,tak se musí proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům zvednout.Je třeba volit mladou generaci co se umí rázně zvednout proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům.

Anonym 90186 01.05.2017 14:04
Není to poprvé, kdy Babiš mluvil o tom, jak byl pracovitý již od dětství a jak uměl vždy vydělávat peníze. Když mi bylo devět let, sbíral jsem tenisové míčky za pět korun na hodinu na Slovaně. To byl můj první výdělek a potom jsem pracoval až do konce vysoké školy, manuálně. Chodil jsem na balíky, nosil jsem mléko ráno a vykládal jsem bavlnu. Pracoval jsem manuálně. Rodiče mi nedali ani korunu. A když mi půjčili, musel jsem to vrátit, říká Andrej Babiš například v jednom ze svých propagačních videí. Přitom ale nedodal, že chodit na brigády a vydělávat si peníze o prázdninách nebo víkendech v době střední školy bylo pro drtivou většinu tehdejších učňů a studentů pravidlem. Školní brigády byly dokonce povinné, byť mizerně placené.

Anonym 90186 01.05.2017 14:03
Andrej Babiš má v dnešních dnech značné problémy vysvětlit původ svých financí. Kritici mu vyčítají, že neměl dost legálních příjmů na osobní nákupy. Na to Babiš v pátek reagoval historkou, v níž tvrdí, že ve svých patnácti letech koupil na Slovensku pozemek za 35 tisíc korun, který následně výhodně prodal. Tak já vám můžu říct, že v minulosti jsem podnikal v zahraničí. Dokonce na Slovensku jsem kdysi zamlada, to mi bylo tak patnáct, koupil pozemek za 35 tisíc korun, který jsem následně prodal za 8 miliónů, řekl Andrej Babiš.
Přitom bylo prakticky nemožné, aby neplnoletý člověk nabýval koupí nemovitý majetek. I v případě, že by nemovitost získal dědictvím, nemohl by s ní do svých 18 let sám volně nakládat.
Podivnost budí i cena, ta nebyla samozřejmě tržní, byla totiž stanovená vyhláškou. Například na samém konci vlády komunistů v roce 1988, kdy byly ceny už podstatně vyšší než koncem 60. let, kdy by hypoteticky teenager Babiš mohl s pozemky obchodovat, byla cena stavebního pozemku v Praze, Brně (a srovnatelně v Bratislavě) stanovena Ministerstvem financí ČSR na 20 Kčs za metr čtvereční, v okresních městech 15 Kčs, v obcích 6 Kčs. Nestavební pozemky v republice, jako například sady, byly ceněny na 2 koruny, ostatní nespecifikované pozemky 0,40 Kčs za metr čtvereční. Ceny domů a bytů byly vypočítávány podle určených koeficientů. Pokud by někdo uskutečnil podobný obchod v době komunismu, (předpokládejme pouze teoreticky, že by se takový kupec našel), že by koupil pozemek za 35 tisíc korun a prodal za 8 milionů, byl by pokládán za spekulanta a těžko by se vyhnul trestnímu stíhání.
V jiném případě, pokud by Babiš koupil pozemek na samém koncem totality za zmíněnou cenu, a za řekněme dva roky by ho už po revoluci za tržní cenu s velkým ziskem prodal, muselo mu už být přibližně 37 let.

Anonym 90186 01.05.2017 14:01
Multimilionář Andrej Babiš velice rád připomíná, že pracoval a vydělával již od útlého dětství. Konkrétně od devíti let. Nejdříve to bylo sbírání tenisových míčků za pět korun na hodinu. Později prý roznášel balíky a mléko či vykládal bavlnu. Rodiče mu údajně nikdy nedali ani korunu. V tomto týdnu vytáhl z klobouku další historku. V patnácti letech prý koupil pozemek za 35 tisíc korun a později ho prodal za 8 miliónů. To samozřejmě může budit nejméně u poloviny Čechů, kteří zažili dobu komunismu, úsměv.

Anonym 90186 01.05.2017 12:15
Kdyby šéfa ANO Andreje Babiše nebo někoho z poslanců či senátorů hnutí začala stíhat policie, nemusí se obávat o okamžitý odchod z parlamentu ani z partaje. Podle upraveného dokumentu Morální kodex reprezentanta politického hnutí ANO 2011 by byl zájem vyšetřovatelů o politika posuzován mírněji než dosud.
Na jaře mělo přitom padnout rozhodnutí v kauze Čapí hnízdo, kde Babišovi hrozí obvinění kvůli údajnému dotačnímu podvodu. Městské státní zastupitelství v Praze tvrdilo, že policie případ buď odloží, nebo zahájí stíhání. Nakonec opět požádala o prodloužení lhůty na prověřování do konce září. Původně měl verdikt padnout už na podzim.
Reprezentant, proti němuž je podána obžaloba pro úmyslný trestný čin nebo nedbalostní trestný čin spáchaný v souvislosti a ve spojení s výkonem veřejné funkce, neprodleně rezignuje na volený mandát a na svou funkci, píše se v článku X. upraveného kodexu.Donedávna musel reprezentant neprodleně rezignovat už při sdělení obvinění. Obžaloba je až další fáze trestního řízení, o níž rozhoduje dozorující státní zástupce. Podá ji v okamžiku, kdy si je jistý tím, že policie nashromáždila dostatek důkazů, které obstojí před soudem.
Lhůtu pro podání obžaloby, tedy pro postavení obviněného před soud, zákon stanovuje na dva, tři, respektive šest měsíců. Státní zástupce ji však může prakticky neomezeně prodlužovat. Samotné vyšetřování tak může trvat i několik let.

Anonym 90186 01.05.2017 11:02
Už tento čtvrtek začne soud řešit vraždu romského krále podsvětí Antonína Běly. Případ současně otevírá šanci na vyjasnění dalších šestnácti mafiánských vražd z éry kmotra Františka Mrázka, včetně popravy jeho samotného. Před soud jde bodyguard podsvětí Pavel Šrytr, kterého se ještě před začátkem procesu snažili jeho komplicové dostat z vazby. Odvolací soud to ale nakonec odmítl.
Tlak na detektivy, kteří dostali Šrytra k soudu, těsně před procesem zesílil. Nejprve krajský soud pár dní před procesem rozhodl, že Šrytr může z vazby ven. Následně inspekce bez vysvětlení dala na 24 hodin do cely kriminalisty, kteří na případu pracují, aby je pak bez jakéhokoli obvinění propustila.Vrchní soud ale nakonec dal za pravdu odvolání státní zástupkyně a původní verdikt o propuštění Šrytra na svobodu zrušil. Informoval o tom o víkendu list Právo. A za kriminalisty se postavili jejich nadřízení. Zákulisní bitva v justici o Šrytra ale pokračuje.
Přitom jen málokdo toho ví o pozadí šestnácti neobjasněných vražd z éry kmotra Františka Mrázka tolik co on. A dnes není daleko od toho, aby ve vazbě promluvil. Nikdy před tím policisté takhle blízko k prolomení vražedných tajemství z podsvětí nebyli. A vzhledem k promlčecím lhůtám už také ani nebudou.
Pavel Šrytr znal prakticky všechny hlavní postavy tuzemského podsvětí, včetně těch, kteří měli přesah do politiky. Pracoval jak pro Antonína Bělu, tak později pro Františka Mrázka, Radovana Krejčíře či Tomáše Pitra. A navzdory své veřejné prezentaci Šrytr nesnáší vazbu právě nejlépe. Ti, co jej znají, se shodují: Pokud by v tom měl zůstat sám, promluví.
Policie kdysi připisovala Bělovu vraždu právě Mrázkovi, nikdy na to ale nebyla schopna shromáždit dostatek důkazů. Loni v březnu, krátce před tím, než byl případ promlčen, si tým Tempus došel pro Mrázkova někdejšího bodyguarda Pavla Šrytra a obvinila ho z vraždy. Na soud čeká ve vazbě, jeho údajný komplic Ján Kaco je se stejným obviněním vyšetřovaný na svobodě.
Tlak, aby se Pavel Šrytr dostal ven, je podle vyšetřujících kriminalistů enormní. Ale není to nic nového, ani překvapivého. Vraždy z éry Františka Mrázka se už v minulosti pokoušely rozplést nejméně dva policejní týmy. I jejich členové zpětně mluví o tom, čemu všemu museli čelit.

Anonym 90186 01.05.2017 10:26
Důvěra ve vládu za posledního půl roku setrvale klesá. Aktuálně jí podle průzkumu společnosti Kantar TNS pro Českou televizi důvěřuje 36 procent dotázaných, což je druhý nejhorší výsledek od února 2014. Důvěra v kabinet od loňského ledna poklesla o devět procentních bodů, řekl České televizi Pavel Ranocha z Kantar TNS.

Anonym 90186 01.05.2017 10:12
Přesto vás právě za volbu Petra Dvořáka kritizoval na Kavčích horách antikomunistický aktivista Jan Šinágl, který dokonce uspořádal menší demonstraci. Rada se podle něj nechala zkorumpovat a nevybrala lepšího kandidáta Martina Konráda.
Jestli máte na mysli tu demonstraci o dvou demonstrantech, z nichž jeden byl ještě ke všemu sám její svolavatel pan Šinágl, to pak ano. V poslední době nám totiž aktivista Jan Šinágl chodil v rámci svých samolibých exhibicí na radu sdělovat, že mluvčím ČT je předseda TOP 09 Miroslav Kalousek a veřejnoprávní televize prý neustále ubližuje panu Babišovi. Čili na chlup stejné blbosti, jaké slýchávají občané právě od Babiše a Zemana. A při samotné volbě ředitele ČT nadšeně vykřikoval skoro za každou větou Babišova kandidáta Konráda. ANO a Babiš podle něj dělají všechno skvěle, jejich kandidát na ředitele ČT byl prý nejlepší. Jak lze, proboha, brát pana Šinágla vážně, když tenhle antikomunistický aktivista, resp. jeho občanské sdružení Sodales Solonis podle veřejně dostupného transparentního účtu u Raiffeisen Bank inkasovalo letos v únoru 100 tisíc korun světe div se od Agrofertu! A za poslední dva měsíce se jako zástupce veřejnosti na radě ČT urputně bije za exkomunistu Babiše a teď i za jeho kandidáta na ředitele veřejnoprávní televize? Patnáct lidí z Rady ČT je podle něj zkorumpovaných, ale peníze z Agrofertu mu nesmrdí. To je už vážně na zvxacení!

Anonym 31168 01.05.2017 09:53
Pro 88243.V takovém výkvětu lumpů co je v ODS se ten největší těžko vybírá.

Anonym 88243 01.05.2017 09:00
Němcová, největší kr.va v ODS.

Kj 37164 01.05.2017 06:41
Tak soudruh Zeman již zahájil svvoji kampaň na TV Barandov. Ale asi mu to nebude moc platné. Vypadá to, že by se mohl kvůli roztříštěným hlasům ostatních dostat do druhého kola. Nicméně tam už moc šancí nemá. Jeho arogance, pomstychtivost a trapné provokativní vtipy korespondují s jeho hulvátstvím. Pro zahraničí je šaškem či klaunem v českém cirkuse. Prostě postavička pro zasmání. Dnes potřebujeme solidního reprezentanta státu, ktrerý nás nepotáhne na východ lákán vůní vodky.

Anonym 90186 30.04.2017 19:22
Radši letos z legrace než příští rok doopravdy. Tak zní podtitul pondělního recesistického průvodu Prahou, jehož cílem je podle organizátorů v nadsázce ukázat možné důsledky zrodu jednoho vůdce, který koncentruje obrovskou moc. Událost pořádají členové spolků: Politika a Svědomí, OPEN-DOORS, EEIC East European Information Centre, kteří se společně hlásí ke značce Občanský budíček.
Výbor nového Svátku práce, jak se aktivisté ironicky nazývají, vydal k celé události prohlášení, které ukazuje, v jakém duchu se celá akce ponese: Jsme ti, kteří včas rozpoznali, že tradiční politické strany nemají odpovědi na základní otázky dneška. Jsme ti, kteří chtějí založit moderní prvomájovou tradici a spolu s občany oslavit úspěchy firemního řízení státu. Veřejné mínění jasně říká, kdo má pravdu a koho je třeba velebit. Vy, kdo máte stejný názor a nedělá vám problém pořádně makat, přihlaste se! Nabíráme dobrovolníky pro budování lepšího Česka!
Aktivisté dále dodávají: ANO! Andrej Babiš je nejlepší, je velmi bohatý, nepotřebuje tedy krást. Chce řídit náš stát jako firmu. A daří se mu to. Dokázal, že i ministr může být jako úspěšný ředitel a prostě makat. Kromě toho má nejbarevnější billboardy, nejchutnější párky a nejlepší zprávy. Buďme jeho zaměstnanci! Přijďte ho s námi podpořit! Oddejme se plně oslavě skutečně silného premiéra, víc než premiéra, největšího kancléře a šéfa! Proč čekat ještě rok? Vyzkoušejme si to již nyní! Oslavme dosavadní práci pana ministra pro firmu naši zemi oslavme Svátek práce Andreje Babiše! píší aktivisté na facebookové události pondělní akce.

Anonym 94158 30.04.2017 18:59
Asi včera v 10:41 se 90186 stal prognostikem ve věci volby prezidenta. Češi nejsou ovečky. Vědí, že Drahouše s Voráčkem upřednostňuje stejná parta, která nám tlačila Karlíka. O co jde? Zlodějny, které dobří právníci umí zdržovat pár let až do následné AMNESTIE. Takto naši občané přišli asi o 3 - 5 tisíc miliard. Z Akademie věd nikdo neodchází, ledaže by mu hořela koudel u zadní části člověka.

Anonym 90186 30.04.2017 18:43
Výdaje na obranu Spojených států amerických v loňském roce po pěti letech poprvé rostly. V Asii o snížení armádních nákladů také nemůže být řeč. S růstem 4,6 procenta je asijsko-pacifický region nejrychleji zbrojícím koutem světa. Vydal to ve své zprávě Stockholm International Peace Research Institute (SIPRI).
Poprvé od roku 2010 Spojené státy meziročně zvýšily výdaje na armádu. Předchozích pět let se režie snižovaly zejména kvůli hospodářské nejistotě a stahování jednotek z Iráku a A..hánistánu. Nárůst, který činil 1,7 procenta, je podle zprávy SIPRI důsledek nečekaného zvolení Donalda Trumpa za prezidenta a nejisté politické situace. Zvýšení také podporuje americké zbrojní firmy na akciových trzích, když největší nárůst v roce 2016 zaznamenal letecký výrobce Lockheed Martin.Přestože americké náklady tvoří třetinu světových, asijsko-pacifický region roste o téměř tři procenta rychleji. Pět z prvních patnácti nejvýznamněji zbrojících států pochází z této oblasti. Za uplynulou dekádu se jejich výdaje zvýšily už o 64 procent. Toto číslo odráží zejména politické napětí na Korejském poloostrově a v Jihočínském moři.V regionu utrácí nejvíce Čína, která stojí celkem za 48 procenty. Na druhém místě se nachází Indie, která ale ročně vydá na armádu čtyřikrát méně.
V posílení obrany nezůstává pozadu ani Evropa, která tvoří 20 procent celkových výdajů. Meziročně rostly evropské režie více než americké, a to konkrétně o 2,8 procenta. Německo, Velká Británie, Itálie a Francie tvoří deset procent světových výdajů. Rusko se celosvětově zařadilo na třetí místo, když meziročně rostlo o 5,9 procenta, což odpovídá 5,3 % ruského HDP.Největší meziroční růst nákladů na armádu mělo celosvětově Lotyšsko, které zvýšilo armádní rozpočet kvůli politickému riziku v Pobaltí a východní Evropě o 44 procent.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti