Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Miloš Zeman diskuse strana 2750

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.04.2017 20:48
Už i Kobliha první očekává zpomalení ekonomiky.

Anonym 90186 06.04.2017 20:26
První pokus (to, jak ovládl na rok Unipetrol téměř zadarmo) se odehrál za vlády premiéra Zemana - v době opoziční smlouvy. A vyšetřovací komise v roce 2005 se nemohla na nátlak ČSSD zabývat vyšetřováním prvního pokusu. Významnou roli tehdy zahráli: Miloš Zeman, Jaroslav Tvrdík a stará garnitura ČSSD. Babišovým významným spojencem se v té době stává firma Amorepa a velmi zajímavá postava (vygoogli) Marc Rich.
To vše bylo před tím, než Andrej Babiš zkoupil mediální dům MAFRA a vstoupil do politiky napřímo. Musel, jelikož od roku 2006 (vláda Topolánka) se na jeho pozice vtlačili jeho konkurenti a vše najednou bylo pro Babiše dražší. Když něco člověk opravdu chce, musí si to udělat sám.

Anonym 90186 06.04.2017 20:24
Je zajímavé, když člověk pozoruje Babiše, jak se strašně snaží odstřihávat od politiků, co tu 25 let jen kradli. Jak se snaží ze sebe dělat pana čistého. Přitom Andrej Babiš je významným politickým hráčem již dlouhou dobu. Hraje stejnou hru, co hrával dříve. Používá i velmi podobné sítě a spojence. A také se učí z chyb. Například zjistil, že když něco člověk chce, musí si to udělat sám. Silným hráčem v politice je již dlouho.
Mimo jiné například donutil českou vládu (Špidla, Gross - ahoj Stando, tady máš ten byt, Sobotka, Rychetský, Tvrdík, Rusnok, Škromach, Němec) při privatizaci Unipetrolu, k vyřazení kazažské firmy, která tehdy nabídla o 40% větší cenu. Poláci (polská PKN Orlen hrála v privatizaci Unipetrolu významnou roli a nakonec Unipetrol také získala) byli z vlivu Babiše na vládu byli velmi příjemně šokováni.
I tak si Andrej ale dvakrát vylámal zuby na Unipetrolu - no, on spíš dvakrát vytřískal oproti původním předpokladům méně, než co měl v záměru. Mimochodem, víte, kdo ho zastupoval v kauze Unipetrol? Nějaký Radek Pokorný - ten do kterého se dneska trefuje a člověk by mu i věřil, že se snad neznají. Babiš má velmi selektivní paměť, když obviňuje všechny kolem sebe, že tady 25 let jen kradli. Byl totiž přímým účastníkem dění.

Anonym 90186 06.04.2017 20:22
"Zájemců" o Mrázkovu smrt bylo nejspíš víc. Podle Kmentovy knihy není vyloučené dokonce ani tehdejší vedení ČSSD. Mrázek totiž téhle straně údajně vyhrožoval, že odtajní nashromážděné informace o korupci, mj. z dob korupcí doslova prolezlé Zemanovy vlády (viz opět Kmenta). Byl zastřelen teprve poté. Ovšem hodit se to jistě mohlo i Babišovi. Doporučuju četbu Kmentova Kmotra Mrázka, je to dost zajímavé čtení o skutečně vychechtaných časech Zemana (Mlhy), Šloufa (Vodníka), Mrázka, Chemického Alího a dalších šoumenů, co řídili firmu a stát jako sicilskou rodinu Corleonů..

Anonym 90186 06.04.2017 20:21
Vsichni co vedeli uz čuchaji kytičky ze spoda.

Anonym 90186 06.04.2017 20:20
Bureš a jeho mord parta z StB odvádí svoji práci ruku v ruce s koupenými policisty a soudci čistě.. Snad se někdy dozvíme pravdu a tito lotři půjdou po zásluze do žaláře.

Anonym 90186 06.04.2017 20:20
Mrázek byl starej vexlák a darebák, ale asi překážel ještě větším mafiánům, kteří nám dnes káží svojí "pravdu".

Anonym 90186 06.04.2017 20:19
Pro oživení paměti a doplnění souvislostí: 2005 - Poláci vyšetřili kauzu Unipetrol - PKN Orlen (současný oficiální vlastník Unipetrolu) takto: Česká vláda mohla dostat za Unipetrol o 180 mimlionů EUR více (40%). O nižší výnos se měl postarat Babiš.
Říjen 2005: i u nás vzniká vyšetřovací komise. (Přes odpor ČSSD).
19. leden 2006. Babiš před ní vstupuje jako předposlední.
26. ledna 2006 - smrt Františka Mrázka, který byl společně s Pitrem hlavním konkurentem Andreje Babiše v boji o Unipetrol.
Komisi se mimo jiné nikdy nepodařilo zjistit, proč vláda stáhla mimo jiné nejvyšší nabídku na odkup Unipetrolu. Ani jeden člen vlády to nedokázal vysvětlit.
Únor 2006 - definitivní roztržka mezi Andrejem a PKN Orlen - Andreje zastupuje Radek Pokorný.
Babiš v boji s PKN Orlen získává spojence Jacka Spyru - člověka, který v celé kauze Unipetrol postaral nejvíce o neúspěch Agrofertu. Spyra se pokusil přes svůj kontakt (analytika Kejlu) si Babiše zavázat, ale to se mu nepovedlo. Spyra i Kejla byli zatčeni v sídle Agrofertu. Spyra se z toho dostal, Kejla dopadl hůře. Měsíc po zatčení jej při jízdě na motorce vytlačilo neznámé nákladní auto. (to ještě přežil, ale stejně jej v roce 2007 nalezli mrtvého - prý prášky a chlast).
29. května 2006 vzniká Kubiceho zpráva ( že do státní zprávy pronikl organizovaný zločin - zejména se jednalo o smrt Mrázka, vyšetřování povdodů při obchodu s ropnými produkty, vraždý okolo Solncevské mafie, korupce ve státní správě v souvislosti s biopalivy - kauza biolíh).

Anonym 90186 06.04.2017 19:56
Zeman samozřejmě shání hlasy pro budoucí volby, míří tím na fanklub jednodušších lidí, kteří se nechali oblbnout manipulátorem Klímou. To že se na začátku své prezidentské funkce zavázal, že milost poskytne jen ve vyjímečných případech a to jenom z důvodů těžké nemoci vězně, je také dokladem o jeho prolhanosti. Kdysi před lety podobně získal hlasy duševních analfabetů ze Sládkovy strany, která se rozpadla a díky hulvátským Zemanovým výrokům a útokům na tehdejší vládu drtivá většina bývalých de.ilů z této strany přešla k ČSSD. Zeman zoufale shání hlasy, aby udržel na Hradě nejenom sebe, ale i své hochštaplery kolem sebe, zejména dvorního šaška Ovčáčka.

Anonym 31168 06.04.2017 16:35
Konečně se i na internetu objevují rozumné články o fungování EU .Tím se ukazuje jaké bylo lumpáctví zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů nás do EU zatahnout.EU a zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové nás šikovně celou tuto dobu připravují na to aby mohli národ Čechů úplně zlikvidovat.Proto to chce krutou revoluci a vše co nás do EU zatahlo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat vešerý majetek všech vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 06.04.2017 16:26
Ačkoliv Andrej Babiš nejprve odmítal cokoliv komukoliv vysvětlovat ohledně svých příjmů, tak jak už je to u něj zvykem, o několik hodin později otočil a slíbil vysvětlení. To nyní zveřejnil. Adresováno je Imunitnímu a mandátovému výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Převážná část dokumentu je vyplněna vysvětlováním vyhlášky a toho, jaké příjmy kde musí Babiš přiznávat a uvádět a které kde nemusí přiznávat a uvádět.
V závěru se pak ministr financí a jeden z nejbohatších Čechů omlouvá za to, že se sekl. V Čestném prohlášení za rok 2014 prý uvedl 200 926 998 Kč jako mzdu po zdanění. To je podle ministra špatně. Nyní si vzpomněl na to, že jde o úhrn zúčtované hrubé mzdy.O tom, za jaké prostředky nakoupil dluhopisy, za jaké prostředky koupil akcie Agrofertu na konci devadesátých let (v té době měl jen 8 milionů legálních příjmů), se ministr nezmiňuje. Nepřibližuje ani důvody machinací okolo společnosti Profrost. Čemu se naopak věnuje, je tradiční útok na Kalouska a Sobotku. Doufám, že na svém příštím zasedání bude výbor řešit i daňová přiznání Sobotky a Kalouska za posledních dvacet let, a jak a za co nakoupili byty, napsal Andrej Babiš na Twitter současně s uveřejněním vysvětlení.

Anonym 90186 06.04.2017 16:23
V majetkovém přiznání ministra financí Andreje Babiše (ANO) jsou podle sněmovního mandátového a imunitního výboru nesrovnalosti. Výbor na dnešním jednání odhlasoval, že věc postoupí k prošetření úřadu v místě Babišova trvalého bydliště kvůli možnému přestupku. Novinářům to řekl místopředseda výboru Martin Plíšek (TOP 09). Úřad by ministrovi mohl uložit podle zákona o střetu zájmů až padesátitisícovou pokutu.
Výbor řešil nesoulad mezi údaji, které Babiš napsal do oznámení o příjmech, a mezi těmi, jež zveřejnil v nedávné prověrce svých příjmů. Babiš pochybení odmítá, rozdíly podle něj vyplývají z podstaty a odlišného účelu obou dokumentů. Čísla uváděná v majetkovém přiznání už z principu nemohou odpovídat údajům z prověrky, která zahrnuje i data z daňových přiznání, uvedl Babiš v dopise, který dnes zveřejnil na svém twitteru.

Anonym 90186 06.04.2017 16:20
Někdejší kardinál František Tomášek podle pražského arcibiskupství nikdy neslíbil, že restituce církevního majetku skončily v roce 1991 a církev už nic dalšího nebude požadovat, jak o tom ve středu mluvil prezident Miloš Zeman. Jedná se o lež, Tomášek nikdy nic podobného neřekl, uvedlo arcibiskupství na svém twitteru.

Anonym 90186 06.04.2017 16:18
Pan prezident by to mohl vzít z jedné vody načisto, a dát milost i panu Krejčířovi. A pozvat ho zpátky domů, do vlasti.
Kikině imponovali podvodníci v bílých límečkách, dnešní pan prezident je spíš na střílečky.

Anonym 90186 06.04.2017 16:17
O Kájínka přeci vůbec nejde, tu milost mu mohl dát už dávno. Jde o zviditelnění se v předvolební nekampani a většinový volič fandící romantickým gaunerům to jistě ocení.

Anonym 90186 06.04.2017 16:16
Teď už je to více, než zřejmé. Nejvážnější soupeřem Miloše Zemana v nadcházejících volbách je Miloš Zeman sám.. A troufám si tvrdit, že sám sebe nakonec porazí.. Jsem si téměř jist, že závěrečným majstrštykem bude udělení nejvyššího státního vyznamenání Vladimíru Putinovi..

Anonym 90186 06.04.2017 16:16
Toto není jediná trumfová karta pana prezidenta. V rukávu jich má mnohem více. Prostě je vždy vytáhne v pravý čas a jeho preference stoupnou o pár procent.
Slušný člověk ho prostě musí obdivovat.

Anonym 90186 06.04.2017 16:15
Nejdřív tvrdil, milosti bude dávat jenom ve zvlášť závažných případech, později zas, že žádnou kampaň nepovede.. a jestli zrovna tohle není volební kampaň, pak už skutečně netuším, co by jí mělo být, protože vážně netuším nic o tom, že by Kajínek byl natolik nemocen, aby mu zbývalo jenom pár dní - což podle soudruha měla být podmínka pro udělení milosti..Též tvrdil v roce 2015 před anexí Krymu, že na Krymu žádní ruští vojáci nejsou. Nebo v roce 2016 tvrdil, že na Česko se ženou hordy ekonomických migrantů

Anonym 90186 06.04.2017 16:11
Pro 94158
U nás je zase jiný fenomén. Ovar chce dát milost vrahounkovi Kájínkovi.

Anonym 90186 06.04.2017 16:10
Pro 5822
Ty naše diskutérko, napiš nám něco o "poctivém" Koblihovi.

Anonym 94158 06.04.2017 14:51
Znárodnit majetek je hloupost. Je tu nový fenomén. Na Slovensku našli způsob zrušení amnestie. Pokud by se zrušily amnestie Havla a Klause, mohlo by se do státní kasy vrátit pár bilionů.

Anonym 31168 06.04.2017 13:40
Pro 94158.S tím,že zde ODS a TOP 09 už vládnout nebude souhlasím,ale to neznamená ,že uvedeným straníkům nebude třeba znárodnit veškerý majetek jejich rodů za škody co Česku nadělali.U těchto straníků,v nejlepším případě,udělat kopáče uranu pro Temelín.

Anonym 31168 06.04.2017 13:31
Když byly zrušena víza pro Ukrajince,tak naši podnikatelští lumpové je začnou zaměstnávat místo Čechů a tak v Česku nezaměstnanost stoupne.Pokud zde vládnoucí lumpové uvedenému nezabrání vytvořením odvodů při zaměstnávání cizinců do fondu nezaměstnaných tak urychlí pád Česka do státního bankrotu a Němci a Židé si budou Česko brzo parcelovat.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat krutou revolucí k moci mladou generaci aby zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům řádně propleskla kalmuk.

Anonym 5822 06.04.2017 07:34
Ještě dodatek. Osoba, která píše pod 90186 je na tom podobně jako paní Borůvková, ale zde to zřejmě |kromě mne| nikomu nevadí. Vždy se najde nějaký troll, který kazí diskuzní stránky.

Anonym 5822 06.04.2017 07:32
Nepřipadá mi slušné a normální, když v Rozstřelu je zviditelňována výrazně psychicky nemocná paní Borůvková. Nechápu jejího manžela, že manželku, která evidentně neví co dělá, vystavuje takové potupě. Paní potřebuje odbornou péči. Borůvka zjevně také, jinak by ji toto netoleroval. A ještě se duševně chorou osobou má zabývat prezident a ministr zahraničí, není to směšné? Nebo naopak velmi smutné?

Anonym 94158 05.04.2017 23:03
Ve věci chemických látek v Sýrii bylo několikrát uvedeno, že po IS se nalezly komponenty pro výrobu ze Saudie. Verze, že bombardér zasáhl výrobnu je dle mého názoru 99%. Teprve nedávno USA souhlasili, že fronta AN Nasra je teroristická organizace. Věřím, že stejně brzy označí i bandu okupantů, která vyrábí zakázané zbraně. Myslím, že tady jde o obrovské vklady Sýrie ve světových bankách. Pro nás je lépe mír a návrat uprchlíků zpět domů. To pomůže demokracii v Evropě přežít ještě desítky let.

Anonym 90186 05.04.2017 17:46
Celá berní správa nyní zaměstnává 15 480 lidí, o 75 více než ke konci minulého roku. Původně ale chtěla kvůli nové agendě, jako je kontrolní hlášení, reverse charge a prokazování původu majetku, nabrat dvě stovky lidí. Finančně je tato složka státní správy proti loňsku významně lépe zajištěna. "Na platy zaměstnanců jde letos o 11,2 procenta více," upřesnila mluvčí. Průměrný loňský plat činil 32 418 korun, tedy o necelých pět tisíc korun více než celostátní průměr.

Anonym 90186 05.04.2017 17:46
Co se šéfovi finanční správy Janečkovi daří, je posilování pražské centrály. Před pěti lety mělo Generální finanční ředitelství 493 zaměstnanců, tedy něco málo přes tři procenta z celé berní správy. Předloni už 1020 lidí a 8722; podíl centrály na celkovém počtu zaměstnanců se zdvojnásobil. Úředníci z ředitelství se už nevtěsnají do budovy v Lazarské ulici, v létě se proto někteří přestěhují do domu v Žitné ulici, kde nyní sídlí Finanční úřad pro Středočeský kraj. "Ten se v květnu celý přesune do budovy Business Centra Vyšehrad v Praze 4," dodává Petlachová.

Anonym 90186 05.04.2017 17:46
Jestli byla finanční správa za Babišova nástupu na ministerstvo v rozkladu, v jaké kondici je nyní?
Personální situace není právě utěšená. Zaměstnanci mnohem častěji, než tomu bývalo dříve, z berní správy utíkají. V minulém roce byla fluktuace historicky rekordní. "Její míra činila 8,4 procenta," uvedla pro HN mluvčí Generálního finančního ředitelství Petra Petlachová. Odchod zaměstnanců prudce vzrostl v předloňském roce, tedy už za éry Martina Janečka, kterého Babiš povolal do čela berní správy na podzim 2014. Za předchozích 16 let, kdy finanční správa zveřejňuje informace o své činnosti, byla průměrná míra fluktuace 3,5 procenta.Důvodem je i fakt, že "pěšáci" na územních pracovištích jsou zavaleni stále přibývající agendou. Lidé jsou přetížení, nové posily v potřebném počtu a s erudicí však nepřicházejí. "Není možné získávat nové kvalitní uchazeče. Do výběrových řízení se často nepřihlásí žádný zájemce. Nebo poté, co se seznámí s podmínkami, rezignuje a nenastoupí nebo skončí ve zkušební době," postěžovalo si před časem v dopise ministru Babišovi Odborové sdružení zaměstnanců finančních orgánů. Výběrová řízení se tudíž vypisují opakovaně. V posledním březnovém týdnu poptávala finanční správa 57 lidí, týden předtím dokonce 71. Nedostatek lidí je ale na zdejším trhu práce obecný problém, shání je většina tuzemských firem.

Anonym 90186 05.04.2017 16:46
Americký prezident Donald Trump obvinil Bašára Asada z válečného zločinu, kterého se podle něj syrský režim dopustil během úterního náletu na město Chán Šajchún.
Podle výpovědí svědků a pozorovatelů byla při náletech použita chemická látka sarin.
Během útoku zahynulo více než sto lidí, další stovky utrpěly zranění.

Anonym 90186 05.04.2017 16:43
Babišovy lži: Kdybych chtěl krást, sídlí mé firmy na Kypru. Jedna taková existuje
Ministr financí Andrej Babiš rád říká, že všetci kradnú. Jak se ale postupně zveřejňují různé otazníky a podezřelé okolnosti jeho podnikání, ukazuje se, že jeho sebeprezentace jako naprosto čistého podnikatele, který se v České republice pravděpodobně zničehonic zjevil, aby ji zachránil, jsou naprosto nesmyslné. Dalším příkladem, kdy si zásadně protiřečil, je jeho tvrzení, že kdyby chtěl stát okrádat na daních, jeho firmy by sídlily na Kypru. Drobná chybička je, že se tak přinejmenším v minulosti dělo.
Dne 18. března 2017 server Novinky uveřejnil Babišovu citaci: Kdybych chtěl odrbávat stát na daních, tak moje firmy sídlí na Kypru. Babiš se totiž neustále snaží vysvětlit, jak to bylo s jeho korunovými dluhopisy a podezřelými akvizicemi kolem firem, které se objevily v nedávno zveřejněných auditech.
Háček je ovšem v tom, že Babišova firma Romneya, která koupila společnost od Milana Sládečka, měla své sídlo právě v Kyperské republice. Těžko říci, jestli to bylo kvůli hezkému počasí nebo proto, že tamní zaměstnanci se rádi koupou v moři, ale faktem zůstává, že země je považována za daňový ráj. Ale to asi bude náhoda.
Nikdo samozřejmě nemůže očekávat, že by Babiš svá slova vysvětlil, ani to, zda se někdy vyjádří k sebevraždě původního majitele firmy, kterou právě Romneya koupila. Ale možná by se dalo odpovědět, že to nebyla jeho firma, jenom prostě patřila do holdingu. Jako ostatně všechno, co u Babiše nesedí.
A kdyby to nezabralo, může za to Kalousek.

Anonym 90186 05.04.2017 16:39
Americká firma Alcentra ze skupiny BNY Mellon napsala premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), že byla připravena zaplatit za těžební společnost OKD nejméně 500 milionů korun. Uvedl to ve středu portál Euro. Firmě vadí, že má OKD získat státní podnik Prisko jen za 80 milionů korun. Zváží kvůli tomu arbitráž. Mluvčí OKD Ivo Čelechovský řekl, že firma proces hledání investora nebude komentovat. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) na dotaz uvedl, že o nabídce nemá informace.

Anonym 31168 05.04.2017 14:58
Pokud má stávající životní prostor nadále patřit Čechům ,tak to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat majetek všech vlastizrádných rodů.Zajistit svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů a to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet,navíc znárodnit veškerou zemědělskou půdu a lesy.Pokud bude uvedené patřit cizákům tak nebude žádné Česko to by si měl už obyčejný český blb uvědomit.

Anonym 31168 05.04.2017 14:50
Měl nebožtík Hitler pravdu když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř,protože rozumný národ by ty lumpy co se po údajné revoluci prolhali k moci dávno od koryt vykopal a co nejkrutěji odporazil za vlastizradu na národa Čechů.

Anonym 31168 05.04.2017 14:46
Plzeňský Prazdroj je v rukou Japonců.Zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové,kteří se dostali k moci díky trpoubovitosti obyčejného českého blba, stačili Česko zadlužit ,rozprodat a rozkrást.Proto to chce tvrdou levicovou revoluci vedenou mladou generací a starým českým blbům co tohle zavinili naordinovat takovou dietu jakou neměli za nebožtíka Hitlera ani vězňové v koncentráku a ne si nadále na debužírování důchodců dlužit.Když nechali lumpům u koryt tuto zemi rozprodat a rozkrást,tak budou prostě o hladu sušit hubu.

Anonym 94158 05.04.2017 12:54
Je dobré, že se jednotlivé rezorty naučily investovat rovnoměrně v průběhu celého roku. Dokladem je vykázaný přebytek státního rozpočtu. Bravo. To za Nečase se nakupovalo až na konci roku. Samé skvosty jako nepotřebné zdravotní knížky za 3 miliardy, nepotřebné SW, viz. pan Drábek a spol., či stovky dalších kšuntů. Vymyslet jak podojit stát, to bylo makačka na bednu a prostě jim to trvalo déle. Dobré je, že ODS, TOP a lidem již vládnout nebudou.

Kj 10920 05.04.2017 10:44
Co se týče daní a jejich výběru, je zřejmé, že EET navýšila ceny zboží, jídel a v budoucnu i služeb. Kdo to zaplatí? Samozřejmě, že ten poslední v řadě. To znamená zákazník, každý kdo si koupí rohlík, jídlo v restauraci, žárovku. Prakticky cokoli, ten bude platit nebo už paltí více. Toto sice může zvýšit příjem DPH do státní kasy, ale co z toho?
Položíme si tedy otázku. Myslíte si že stát umí hospodařit s těmito penězi lépe než ti co je platí v podobě DPH? Nebylo by rozumnější, aby si to každý nechal pro sebe a naložil s těmito penězi podle svého? Proč odvádět více, když se zadávají státní zakázky bez výběrových řízení, když EET zajistila neznámá firma jen tak, když někdo inkasuje dotace o kterých obyčejný občan vůbec nic neví natož aby o tom dokázal rozhodovat?
Proč platit vyšší daně když je potom státní úředník rozhází na podivné projekty nebo neefektivní výdaje. Proč platíme armádu 500 tis. státních darmošlapů. Proč si poslanci neustále zvyšují platy? A takových proč jsou tisíce.

Anonym 90186 05.04.2017 09:08
Finančním úřadům musíme přiznat, že se skutečně zvyšují daňové příjmy. Každý ať si udělá obrázek, jestli je to dobře a jestli je nutné ždímat i nejmenší živnostníky a jejich zaměstnance. Jestli by nebylo lepší zvýšit všem lidem (tedy samozřejmě i zaměstnancům) základní slevu na dani z příjmů, neomezovat výdajové paušály, jako to dělá stávající vláda, nebo zvýšit limit obratu pro povinnou registraci k DPH. Možná by pak nebylo tak výhodné soustředit obchody či kadeřnictví do velkých supermarketů a kadeřnických salónů ve městech, zatímco na venkově se často vyplácí zavřít živnost a otevřít sklad.
Na druhou stranu když Babiš už několik let neplatí vůbec žádnou daň ze svých každoročních přijatých úroků ve výši zhruba sto milionů z korunových dluhopisů, které mu vyplácí Agrofert, musejí se peníze najít u někoho jiného. Různé velké zahraniční koncerny dostávají od této vlády obrovské slevy na dani, takže je nutné sehnat peníze u někoho menšího a domácího.
Problém je, že souběžně s lepším vybíráním daní vláda taky dost utrácí. V minulém roce sice třeba oproti vládě Petra Nečase méně investovala (za stejně dlouhé období), ale zase toho více, jak se říká lidově, prožere. Letos je to s investicemi do budoucnosti ještě násobně horší. Zatímco loni vláda v lednu, únoru a březnu investovala alespoň 20 miliard, letos už je to jen o něco málo více než šest miliard. To máme pokles o nějakých 70 %. Lepší zítřky nás se starými známými socialisty, s novým, mladým a čerstvým Babišem ani s lidovci neminou.

Anonym 90186 05.04.2017 09:06
Ministerstvo financí vedené Andrejem Babišem musí povinně informovat o tom, jak se vládě daří hospodařit s penězi nashromážděnými na státních kontech. Téměř 40miliardový propad za pouhé tři měsíce roku 2017, jaký nyní oznámilo, je varováním i nepříjemným překvapením. Alespoň pro ty, kdo věřili ministru financí Andreji Babišovi (ANO), když začátkem roku tvrdil, že se díky lepšímu výběru daní zasloužil o přebytek za rok 2016.Důvody přebytku jsou úplně jiné a navíc zcela mimořádné. Jinak řečeno, hned tak se nebudou opakovat. Vzpomínáte si, čím byl velmi dobrý výsledek způsoben? Dary z Evropské unie. Pomohl také útlum investic a velmi nízké (nebo dokonce zá.orné) úroky z našich dluhů. Nízkým úrokům však bude konec po ukončení veřejně ohlášeného oslabování koruny (a znehodnocování úspor) Českou národní bankou. Samotné peníze z fondů EU stačily k tomu, aby byl výsledek za rok 2016 plusový. Tedy nikoli geniální ministr financí.Náhle je kohoutek penězovodu z EU v podstatě uzavřený a Babiš má problém. Bude muset přiznat, že minulé úspěchy ve skutečnosti nebyly jeho zásluhou. Jinak si teď totiž všichni, kdo mu věří, budou myslet, že za současným neuvěřitelným propadem státních čistých příjmů o 38 miliard a ještě 920 milionů k tomu vězí Babišova neschopnost.
Jak jsme tedy dopadli, pokud nebudeme brát v úvahu zdroje z EU (a z finančních mechanismů)? Za leden až březen 2016 nás vláda zadlužila dvanácti miliardami (čili asi 5,5 milionu za každou hodinu včetně noci). V roce 2017 činí nárůst dluhu způsobený vládou sice méně, asi 4,5 miliardy, ale zároveň došlo (i kvůli poklesu příjmů z EU) k rapidnímu poklesu investic do budoucnosti.

Anonym 94158 04.04.2017 22:57
No koukám, že dříve nápaditý mladý muž 90186 prochází jakousi změnou. Myslím si, že dění ve světě dnes vnímá skrz Ordinaci v "perverzní" zahradě. Či snad "halušky"? V částech Sýrie po útěku IS se našly materiály pro hromadné otravné látky s označením země, která dle amerických soudů má platit za dvojčata. Syřané v exilu? Kým jsou placeni? Asi také mecenáši ze "zálivu"?

Anonym 31168 04.04.2017 17:47
Pro 94158.Jaroslav píše z počítačů svých milenek,kterým musí za tuto službu poskytnout náležitou sexuální údržbu,takže se nadře jako kůň,ale říká co by neudělal pro to aby se Česko vyhlo státnímu bankrotu.Dokavad mu slouží zdraví a pořád se mu dobře staví,tak jde do toho.

Anonym 31168 04.04.2017 17:37
Podnikatelům co zaměstnávají cizince,místo našich lidí,je třeba na každého takového zaměstnance předepsat k náhradě průměr,který stát vydá na jednoho nezaměstnaného.Tak podnikatelům dojde,že je lepší zaměstnávat Čechy.

Anonym 90186 04.04.2017 16:36
Letecký útok v syrské provincii Idlib si dnes vyžádal nejméně 58 obětí, včetně 11 dětí. Desítky dalších lidí byly zraněny. Tvrdí to exilová Syrská organizace pro lidská práva (SOHR), podle níž jsou oběťmi civilisté. SOHR uvedla, že útočila letadla syrské vlády či jejího podporovatele Ruska a že byl použit toxický plyn.

Anonym 90186 04.04.2017 16:29
Pro 94158
Třeba Putin. Něco podobného už v minulosti nařídil. Ještě než byla novinářka Politovská zavražděna, tak odhalila, že při masakru v moskevském divadle byli mezi teroristy agenti FSB. Dále odhalila, že jeden údajně mrtvý člen čečenského komanda z Dubrovky přežil, a nyní pracuje pod jinou identitou v Putinově tiskovém oddělení. Tenkrát nechal Putin odkráglovat zhruba 170 civilistů. V podstatě se jednalo o řízený teroristický útok nařízený Putinem. Většina rukojmích zemřela na následky otravy plynem, který jim tam Puťka nechal pustit.
Při obdobném masakru v Beslanu mají opět na triku většinu obětí ruské federální síly. Když přemisťovali teroristi zajatce z hořící tělocvičny do jednoho křídla školy, tak na toto křídlo zahájili Rusové těžkou dělostřeleckou palbu. Hasit hořící tělocvičnu nařídili Rusové až dvě hodiny po vzniku požáru. Ti co tam uvízli uhořeli za živa. V křídle budovy rozstřílené těžkým dělostřelectvem zahynulo 110 zajatců. Celkem zahynulo 330 zajatců z toho 186 dětí.
V obou případech Putin potřeboval záminku, aby mohl okleštit svobodu Rusů. Obdobnou záminku potřebuje i dnes, protože Rusům se žije stále hůře a začínají remcat. Metro mu poslouží k tomu, aby zakázal veřejná shromáždění.

Anonym 94158 04.04.2017 15:49
90186, jsi vůbec člověk? Kdo může zneužít takové neštěstí ke špinavostem?

Anonym 90186 03.04.2017 22:09
Verze s KGB potažmo FSB je určitě pravdivá a přesně koresponduje se současnou situací v Rusku. Jen se divím, že Kreml obětoval pouze takovou hrstku občanů. Že by klucí vyměkli?

Anonym 94158 03.04.2017 21:52
Opět smutná zpráva, tentokrát z Petrohradu. Teroristé se ozývají v celé Evropě. Evropa musí mít centrální informační systém a ne se hádat o žárovky. Národní experti by měli být v ústředí i v centrálách Francie, Německo, Itálie, Polsko a Rumunsko a jednat okamžitě! V Evropě je asi 2 miliony mužů vojenského věku z válečných zemí. Jakou máme jistotu, že nedojde k jejich vyzbrojení?

Kj 10920 03.04.2017 15:46
Policie: Dětské por.. do Zemanova počítače nenahráli hackeři.
Podle informací Aktuálně si na závadný odkaz zřejmě klikl omylem sám Zeman.
Takže se můžeme dohadovat zda skutečně omylem??
No ono v deliriu se může stát lecos.

Anonym 90186 03.04.2017 15:41
Státní rozpočet se vyvíjí nejhůře za posledních pět let.

Anonym 94158 02.04.2017 23:09
Kdo jinému jámu kope má ze to dobře zaplaceno.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti