Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 2750

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81824 08.05.2017 21:20
Milosi hod se marod.. tim Sobotku vytocis.. n to mravo kazdy

Ivan 37136  56 let 08.05.2017 21:13
Tyto nové nahrávky jsou závažné,tak nevím koho volit. Ovšem ti co toto pořídili včetně tzv.tradičních stran nejsou prohnilý,ale supprohnilý!! Nechť se to vyšetří padni komu padni.

Anonym 90186 08.05.2017 19:11
Mladé frontě DNES a Lidovým novinám už věří snad jen blázen, do televize se Babiš bojí a Impuls zrovna není typem rádia, které by přesvědčilo občany o korektnosti politika. Veškerá práce tak zbývá na Marku Prchalovi a jeho nohsledech. Kde však najít téma, které by přebilo to, že váš šéf je lhář a zřejmě i podvodník na daních?
Chvilku fungovala svatba, kterou Monika Babišová přes své kontakty šikovně prodávala do Blesku, ale bůhví, jestli se v současné situaci vůbec uskuteční. Měla totiž být jakousi předčasnou oslavou volebního úspěchu ANO, které teď už tak jasně nevypadá. O Čapím hnízdě by se raději mluvit také nemělo, přece jen, dopadá na něj stín 50milionového dotačního podvodu. A kniha O čem sním? Těžko se tam dočtete o Robertu Šlachtovi jako policejním prezidentovi, takže také nedůvěryhodná.
Zbývá asi jen zaměření se na souhru s prezidentem. Ten jediný se totiž neštítí Babiše v jeho prohnilosti podporovat a ještě si to veřejně užívat. Ona symbióza se současnou hlavou státu se však dříve nebo později stane tím, co každému srazí vaz. Píáristé oligarchy z ministerstva financí budou mít co dělat. A pokud dokáží z Babiše udělat čestného člověka, měli by dostat státní vyznamenání za svou jedinečnost.

Anonym 90186 08.05.2017 19:09
Egoismus dohnal Andreje Babiše tam, kde teď je. Když odhlédneme od všech neskutečných věcí, které bez jakéhokoliv postihu prováděl při tom, když vznikaly nahrávky, kolující internetem, zvládal mít nad vším dozor. Pokaždé se našla i úniková cesta, kdyby se někdo ozval. Tomu je však konec. Babišovi zdatní marketingoví poradci si totiž nyní neví rady, jak šéfa dostat z tak velkého průšvihu, jakým je možné korupční jednání nebo přístup k živým spisům. Na tohle Prchalovi s Hančem už lemur, svatba ani knížka o snech stačit nebudou.
Zatím se dařilo všechny problémy Andreje Babiše bez větších problémů zahladit. Dost lidí si totiž skutečně myslelo, že ministr financí je oním dobrodincem, který s přecpaným kontem nemá potřebu získávat další finance, a každá kritika jeho činů, je vedena závistí zakomplexovaných politiků a novinářů, kteří za svůj život ničeho nedosáhli.
Nyní je však jasné, že šéf státní kasy je lhář, k tomu několikanásobně usvědčený. Babiš se rád poslouchá, mluví hodně a s chutí dává najevo, že ostatní jsou pod jeho úroveň, jelikož on je jediným, kdo v životě makal a díky tomu byl po zásluze odměněn. Doteď si však občas i uvědomil, že v některých oblastech není nejsilnější, a tak najal nejschopnější PR tým, kterým se může pochlubit česká politická strana. Ten je však nyní bezradný.
Všeuměl Babiš se totiž evidentně o svém úmyslu nadstandardního mocenského rozkročení až tak úplně se svými marketéry nepodělil. Podle náhlých výpadků na sociálních sítích, kde jinak fungoval přesný plán publikování statusů, je zřejmé, že je zle. Tu a tam se sice objeví nějaká zmínka typu Čau lidi, ale je z ní jasně cítit křeč, ve které se nyní v Průhonicích, na Chodově i jinde, kde vládne hnutí ANO, nachází většina koupených přívrženců.

Anonym 90186 08.05.2017 19:04
Ministr financí Andrej Babiš byl na Pražském hradě navštívit svého spojence Miloše Zemana. Není jasné, zda si popovídali o novém odposlechu, který byl dnes uveřejněn a který upozorňuje na závažný trestný čin v souvislosti s živým policejním spisem a jeho zneužitím. Zeman přes svého mluvčího vzkázal, že Babiše zatím neodvolá.
Prezident republiky obdržel dopis předsedy vlády navrhující odvolání Andreje Babiše k 9. květnu 2017. Prezident republiky konstatoval, že předseda vlády nemůže úkolovat prezidenta určováním termínu odvolání. Dále konstatoval, že návrh na odvolání je v rozporu s koaliční smlouvou, která podmiňuje odvolání jakéhokoliv člena vlády souhlasem vedení jeho strany, stojí v Zemanově prohlášení. Prezident nejspíše neví, že koaliční smlouva není nadřazena Ústavě.

Ovčáček dále napsal: Prezident republiky konstatoval, že mu nebyl předložen návrh na nového ministra financí, což by v souvislosti s návrhem na odvolání dosavadního ministra financí vedlo k tomu, že by vedení ministerstva financí nebylo obsazeno. Což by prezident republiky považoval za krajně nezodpovědné, dozvěděli jsme se z Hradu.

Anonym 90186 08.05.2017 17:29
Další zajímavé video na Youtube určené pro koblihy s drátkem mezi ušima místo mozku. Video je sice staršího data, ale pro osvěžení paměti výborné.
"Who is next Czechia Prime minister Andrej Babis (agent Bures)? "

Anonym 31168 08.05.2017 16:41
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 90186 08.05.2017 15:15
Kdo řešil Brunclíka z Babišovy nahrávky? Lidovky, které dehonestovaly Sobotku i Chovance

Anonym 90186 08.05.2017 15:15
Třetí nahrávka, kterou publikovala anonymní twitterová skupina Julius Šuman, je zatím nejzávažnější. Babiš sice na ni výrazně mluví až k závěru a spíše poslouchá redaktora MF DNES Marka Přibila, který mu předkládá kompromitující materiály na Babišovy politické protivníky. Ale důsledky zaznamenané situace jsou zatím nejzávažnější.Andrej Babiš si nechává od svého zaměstnance novináře předkládat výslechy z policejního vyšetřování, neboli živé vyšetřovací spisy. Předání takových spisů a neoprávněná manipulace s nimi je trestným činem. Takový trestný čin musel spáchat ten, kdo spisy z policie vynesl, tedy buď policista, nebo státní zástupce. Trestněprávní zodpovědnost má však nepochybně i redaktor Přibil a také sám Andrej Babiš, který musel vědět, že spis se k němu dostává na základě trestné činnosti, a tudíž měl okamžitě oznamovací povinnost. Jestliže to neoznámil policii, tak je zřejmé, že sbírá takové materiály pro jejich další použití. Kupříkladu, jak sám říká, by se informace v nich obsažené mohly zveřejnit v příhodnou dobu. Třeba před sjezdem ČSSD.
Zneužité vyšetřovací spisy pocházejí podle nahrávky zřejmě ještě ze zrušeného útvaru ÚOOZ, kde působil Robert Šlachta. Babiš na konci nahrávky zaperlí, když Přibil spekuluje nad tím, že by Šlachta mohl být v budoucnu ministrem. Zřejmě ministrem vnitra v budoucí Babišově vládě. Babiš na to poznamená, že Šlachta mu vzkázal, že by chtěl být spíše policejním prezidentem.
Neboli: Náš románový hrdina Robert Šlachta, který se nebojí vyšetřovat i politiky, škemrá u Andreje Babiše o místo policejního prezidenta. Tím se dobře ukazuje, jak to mezi nimi v minulosti bylo.
Nahrávky nejsou jistě optimální metodou nápravy naší kritické situace. Twitterová skupina Julius Šuman, která si půjčila ke své akci jméno Babišova řídícího důstojníka z StB, ovšem dokázala, že Babiš ohrožuje demokratický systém i samotný právní stát. Copak po něčem takovém může být Babiš předsedou vlády a kontrolovat bezpečnostní složky v naší zemi?
Babiš musí ihned rezignovat a odejít na vždycky z politiky. Už včera bylo pozdě.

Anonym 90186 08.05.2017 15:08
Zajímavé video na Youtube:
"Kauza Babiš!! Neuvěřitelný příběh: jak přišel o Kostelecké uzeniny a skončil v lese"

Anonym 88243 08.05.2017 15:06
Sobotka ubožák, který umí jen a jen kecat.
Bože chraň nás od takových politiků.

Anonym 90186 08.05.2017 14:32
Patnáct minut před jednou hodinou po obědě, twitterová skupina Julius Šuman, vypustila třetí díl nahrávek odposlechů mezi novinářem MfDnes Markem Přibilem a Andrejem Babišem. Načasoval bych to před tím socanským sněmem, říká v nahrávce Andrej Babiš, zatímco si pročítá živé policejní spisy. Ty mu přinesl právě Přibil. Babiš také novináři sděluje, že někdejší šéf ÚOOZ mu řekl, že má zájem stát se policejním prezidentem. Šéf ANO odmítl zveřejnění nejnovějších nahrávek komentovat s tím, že je to provokace s cílem ho kompromitovat.

Anonym 90186 08.05.2017 12:55
Těžko lze předpokládat, že Andrej Babiš tímto neúplným a místy zavádějícím elaborátem přesvědčí, že je křišťálově čistý. Nejspíš jde jen o úhybný manévr, aby mohl tvrdit, že na vše už odpověděl, všechny lži vyvrátil, a stejně je tradičními stranami šikanován.

Anonym 90186 08.05.2017 12:55
Vyhnul se i odpovědi na kardinální otázku, kdo stojí za švýcarskou společností O. F. I. s anonymními vlastníky, která financovala rozjezd jeho podnikání v polovině devadesátých let. Pouze zopakoval dávno zveřejněné údaje, že se jednalo o jeho švýcarské spolužáky a přátele z doby, kdy ve Švýcarsku studoval. Těm se prý líbil jeho projekt Agrofertu, na který mu půjčili peníze.Jenže jiné zdroje tuto teorii zpochybňují. Dušan Valko ve své knize Počestný pan Babiš (2002) tvrdí, že je to jen pohádka a žádní spolužáci neexistují. O. F. I. je samotný Babiš, tvrdí jeden z jeho tehdejších společníků. Podle jeho blízkých kamarádů je to jen nastrčená společnost, prostřednictvím které má Babiš přelévat nespočetné množství (údajně) nezdaněných peněz. Činí tak prostřednictvím off-shoreových účtů, píše Valko.
Proč místopředseda vlády tato podezření nevyvrátí a neodhalí akcionářskou strukturu této tajemné společnosti? Zvláště když se stal v době nástupu do politiky nejhorlivějším bojovníkem proti firmám s anonymními akciemi, které považuje za jeden ze symbolů českého Palerma. Dodnes není průkazné, o jaký kapitál se jednalo, a o skutečném pozadí této firmy hovořit nechce.

Anonym 90186 08.05.2017 12:53
Předseda hnutí ANO rovněž neodpověděl na otázku, jak v roce 200 získal peníze na koupi 35procentního podílu v Agrofertu, jehož celková hodnota tehdy dosahovala čtyři miliardy korun. Akcie jsem koupil za tržní cenu, tedy za cenu, za kterou byli akcionáři ochotni prodat, uvedl pouze. Nedoložil, odkud na tento nákup vzal peníze, když v letech 1996200 zveřejnil příjem pouze 8,3 milionů korun. Spokojil se s větou, že vydělával už před rokem 1996.

Anonym 90186 08.05.2017 12:53
Nepřesvědčivé je i vysvětlení, proč ministr financí nepředložil jím slíbené výpisy z bankovních účtů, které by potvrdily platbu za nákup dluhopisů. Unicredit bank pouze poskytla jakési potvrzení, že ze soukromého účtu Andreje Babiše odešly prostředky v souhrnné výši kolem 1,5 miliardy korun. Není jasné kdy a kolik plateb to bylo. Výpisy prý nechce ukázat kvůli možnému podezírání, že si je vyrobil sám. To moc věrohodně nezní, když by je mohla potvrdit banka.
Neprůkazný zůstává i původ Babišových příjmů. Znovu odkazuje na auditní zprávy zhotovené společnostmi Ernst a Young a Pricewaterhaus Cooper, které si zadal sám a navíc firmám, které jsou s Agrofertem obchodně propojeny. Hodnověrnost auditu je zpochybňována, jelikož auditoři nebyli nadáni vyšetřovací pravomocí, a vycházeli jen z údajů, které jim byly předloženy. Obě společnosti uvedly, že nešlo o audit podle mezinárodních standardů, ten plnohodnotný by mohl vyústit v jiné závěry. V těchto zprávách nejsou zahrnuty všechny výdaje včetně investic do firem a nákupu nemovitostí.

Anonym 90186 08.05.2017 12:51
Na některé otázky musí definitivně odpovědět teprve policejní vyšetřování. Babiš stále tvrdí, že jeho obchod s korunovými dluhopisy Agrofertu v hodnotě 1,5 miliardy korun, ze kterých má nezdaněné příjmy, je v naprostém pořádku. Už nyní se však dopouští nepravd, když stále opakuje, že je nakoupil ještě před vstupem do politiky.
Největší objem dluhopisů ve výši 1,3 miliardy korun koupil 22. listopadu 2013, tedy měsíc poté, se stal poslancem za hnutí ANO. Druhou a třetí část dokoupil dokonce v době, kdy už působil ve funkci ministra financí. V květnu 2014 zaplatil 153 milionů korun a v srpnu zatím poslední emisi 82 milionů.
Stále existuje podezření, zda přitom nedošlo k účelovému obcházení placení daní. Pokud vydáváte soukromé emise svým známým privátním investorům v objemech desítek milionů až jednotek miliard korun, tak nominální hodnota každého jednotlivého dluhopisu jedna koruna za mě nemá byznysově vůbec žádné opodstatnění jiné, než dosáhnout daňové výhody. To přesně naplní definici zneužití práva, tvrdí například bývalá náměstkyně ministra financí Simona Hornochová.

Anonym 90186 08.05.2017 12:50
Ministr financí Andrej Babiš zveřejnil odpovědi na dvaadvacet otázek, které obsahoval analytický materiál z dílny premiérových poradců. Použil svůj obvyklý styl. Všechno jsou lži a nesmyslné útoky nekompetentních osob na úspěšného podnikatele, který nikdy nepodváděl. Bohužel však některé otázky zamlžil a na další vůbec neodpověděl. Hodnověrné a úplné důkazy o čistotě a transparentnosti svého podnikání nepředložil.

Anonym 90186 08.05.2017 12:49
Tomáš Klus o Majálesu: Babiš si myslí, že problémy vyřeší selfie na baru

Anonym 90186 08.05.2017 12:46
Policisté se zabývají stránkou na facebooku, která vyzývala k lynčování studentky známé z prvomájového protestu v Brně. Přijímají kroky k zajištění bezpečí dívky a zvažují právní kvalifikaci, uvedlo dnes na twitteru Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH).
Fotografie dívky, která se během prvomájového protestu v Brně postavila příznivcům krajní pravice, vyvolala velký zájem českých i zahraničních médií.
Policie ČR i uživatelé FB nahlásili stránku, která vyzývala k lynčování studentky známé z prvomájového průvodu. Policie vyhodnocuje související rizika, přijímá kroky k zajištění bezpečí dívky a zvažuje právní kvalifikaci tohoto nebezpečného jednání, uvedlo centrum na twitteru. Případem se podle Jozefa Bocána z policejního prezidia zabývají jihomoravští policisté.

Anonym 90186 08.05.2017 12:44
Další skupinka studentů v čele s Karolínou Lukášovou a Štěpánem Sukdolem se rozhodla protestovat proti chování Andreje Babiše a dalších politiků.
Rozšíří proto původně pražskou akci i do Českých Budějovic. Nazvali ji "Proč? Proto! ".
Ve středu 10. května v 18 hodin proto aktivisté svolávají občany na náměstí Přemysla Otakara II., kde chtějí dle svých slov vyjádřit nesouhlas s postupem Andreje Babiše a Miloše Zemana, kteří si podle nich dělají z Česka gubernii.
"Je naší občanskou povinností vyjádřit svůj postoj k momentální politické situaci. Doufáme, že se k nám připojí i další krajská města," řekl k připravované akci Štěpán Sukdol.
Jedná se v těchto dnech už o druhý protest ze strany českobudějovických studentů proti chování vrcholných politiků. Hlavně si berou na mušku chování ministra financí. "Ukřižovaný Andrej Babiš", který se v sobotu 6. května objevil na Zlatém mostě, je nyní na policii. Ta instalaci protestního uměleckého díla prošetřuje zatím jako přestupek.

Anonym 90186 08.05.2017 10:59
Měla to být velice tvrdá debata. Premiér Sobotka a první místopředseda jeho vlády Babiš. K tomu Kalousek, Fiala, Bělobrádek, Filip. Nahrávky Babiše, zneužívání médií proti politickým oponentům ANO, (ne)demise vlády, odvolání, vyšetřování Čapího hnízda OLAF
Debata byla v neděli, jen několik málo dní poté, co Babiš vyhodil miliony za celostránkové inzeráty, na kterých se v tuzemských denících nechal zvěčnit s přelepenými ústy. Umlčený chudák, který nesmí mluvit. Že je to až zvrhle trapná kampaň se ukázalo o den později, když vyšlo najevo, že svá média zneužívá pro boj proti politickým soupeřům. Takže ve skutečnosti ne umlčený, ale vysmátý politik a direktor novinářů zároveň. Zatvrzele říká, že vše je jen kampaň, všichni jsou proti němu, za vše může Kalousek a Sobotka atd. Bez ohledu na to, na co se ho ptáte, jede tuto básničku, jen sloky občas prohazuje.
Normálního člověka by tak napadlo, že dvouhodinový prostor na veřejnoprávní televizi v hojně sledovaném diskusním pořadu Otázky Václava Moravce tento chudák, na kterého jsou všichni oškliví, využije. Natře jim to. Předloží jasné důkazy o tom, že všichni lžou, že je to kampaň a že Sobotka rozhodně neměl důvod ho odvolávat. Je nevinný, média neovlivňuje, dluhopisy kvůli oje.ávání státu nekupoval, dotační podvody nepáchá
Nestalo se. Nehájil se. Jeho stolek ve studiu byl prázdný. Babiš se neomluvil. Prostě jako nepřišel. Místo toho kritizoval Sobotku na twitteru, oponoval mu v době, kdy ještě pořad jel v televizi. Hrdina.
Co to znamená? Dost možná jde o jeden z těch případů, kdy nejjednodušší vysvětlení bývá to správné. Neměl na to se hájit, protože obrana proti zveřejněným důkazům ani není možná. Znamená to, že je vinen? Jeho odvolání je dostatečně podložené a odůvodněné? Znamená to, že bez Babiše ve vládě bude líp? Asi ANO.

Anonym 90186 08.05.2017 10:55
Ve staronovém složení Přibil, Nachtigall, Plesl běží další a zatím neukončená soudní pře z února 2016. Přibil napsal do Mladé fronty text s názvem Sobotkovi lidé koupili podezřele levně hotel, ve kterém napadl mimo jiné Miloše Růžičku, poradce ministra vnitra Chovance z ČSSD a spoluzakladatele agentury Bison a Rose.
Podle textu měl Miloš Růžička spolu s dalšími společníky pod cenou koupit hotel z dědictví OKD, na jehož privatizaci dohlížel dnešní premiér Bohuslav Sobotka.Růžička je vůbec už delší dobu oblíbeným cílem útoků Přibilova zaměstnavatele Andreje Babiše. Šéf hnutí ANO s Růžičkou dříve spolupracoval, oba se pak ale rozešli ve zlém ještě před Babišovým vstupem do politiky.
Ministr financí teď označuje Růžičku jako muže, který odvádí za premiéra Bohuslava Sobotku špinavou práci. Do téže kategorie řadí i advokáta Radka Pokorného. Stejnou agendu pak čas od času vytáhla i Babišova média hlavně Mladá fronta s Markem Přibilem.
Kvůli zmíněnému článku z února 2016 se nakonec agentura Bison a Rose rozhodla MAFRU jako vydavatele Mf DNES zažalovat. Přibilův text je podle Miloše Růžičky i partnera agentury Vladimíra Bystrova manipulativní.
Jsme přesvědčení, že Přibil je pouze nástrojem nějaké redakční politiky, která se shoduje se zájmy vydavatele Andreje Babiše, řekl k autorovi textu už před zveřejněním nahrávek Bystrov. Je to trošku srabácká taktika pana Babiše, že neútočí přímo na svého protivníka (Bohuslava Sobotku), ale okopává jeho okolí, dodal tehdy Bystrov.

Anonym 90186 08.05.2017 10:53
Třetí případ z roku 2012, k němuž nebudeme na přání žalobce uvádět více podrobnosti, se týkal porušení ochrany osobnosti. Šlo opět o článek v Týdnu pod vedením Františka Nachtigalla, ve kterém Přibil znovu sehrál podobnou úlohu jako v předchozích dvou sporech. Soud dal znovu zapravdu žalobci.

Anonym 90186 08.05.2017 10:52
Nejednalo se ale o jediný případ. V roce 2015 soud Přibila usvědčil ze lži v dalším článku z Týdne tentokrát už po odchodu Plesla i Nachtigalla. Text, který vyšel 15. září 2014 s titulkem Rittigův sok na policejním mejdanu diskreditoval osobu Vladimíra Sitty ml., který je korunním svědkem v tzv. jízdenkové kauze proti lobbistovi Ivo Rittigovi. Přibil psal, že Sitta má nadstandardní styky s policií a svá tvrzení zakládal na nepravdivých informacích i fotografiích.
Podle zdrojů z pozadí se i tento Přibilův text stal nástrojem politického boje. Soud stejně jako u případu Vladimíra Sitty ml. následně potvrdil, že Přibilem podané informace nebyly pravdivé tedy lživé. Marek byl tvůrce textů na objednávku. Přebíral účelově podané informace a neuměl je rozlišit, s tím jsem měl hned problém, řekl k Přibilovi dnešní ředitel redakce Týdne Daniel Köppl.

Anonym 90186 08.05.2017 10:17
Mormon Chládek
Z tohoto období (leden 2014) pochází Přibilův článek Ministerstvo: Učte podle mormonů, za který se musel Týden omlouvat.
Do svého textu tehdy Přibil napsal, že školicí firma FranklinCovey nutí českým školám vyučovací metody sektářských mormonů. Vše se podle Přibila mělo dít pod záštitou ministerstva školství vedeného Marcelem Chládkem (ČSSD), který byl už tehdy vládním sokem Andreje Babiše. Verdikt soudu? Manipulativní, neověřené a nepravdivé informace.
Pode mnou tohle nikdo neudělal, to nejde, já bych mu to nepustil, okomentoval nyní zmíněný článek tehdejší zástupce šéfredaktora Plesl s tím, že na další otázky nebude odpovídat. Hlavní odpovědnost tak přenáší na svého tehdejšího i dnešního nadřízeného Nachtigalla ten ostatně podle anonymních zdrojů řídí obsah MF DNES více než Plesl.

Kj 37103 08.05.2017 10:14
Jak chce kořalečník Zeman kandidovat, když není schopen se ani doplazit na Vítkov k uctění památky a položením věnců.
No co čekat od senila?

Anonym 90186 08.05.2017 10:13
Marek Přibil působil jako redaktor Mladé fronty Dnes, kde pracoval v roli volného novináře. Věnoval se různým politickým kauzám a nezřídka se podílel i na názorových stranách listu.
V této souvislosti je pozoruhodný jeden fakt i před zveřejněním nahrávek Babiše a Přibila byly jeho texty soudem minimálně třikrát označeny jako lživé, jejich autor ale úspěšně působil v médiích pod vedením Františka Nachtigalla nebo Jaroslava Plesla dál.

Anonym 90186 08.05.2017 10:10
Miloš Zeman - listopad 2011
Zastávám názor, že člověk, který vstupuje do politiky, respektive působí v politice, má-li být dlouhodobě úspěšný, musí splňovat tři základní kritéria. Zaprvé nesmí krást, zadruhé nesmí podrážet a zatřetí musí dodržovat uzavřené dohody. Pokud jde o pana Babiše, byl jsem přímým účastníkem podpisu dohody s ním při privatizaci Unipetrolu a konstatuji, že pan Babiš tuto podepsanou dohodu nedodržel. To je pro mě dostatečný důkaz nevěrohodnosti pana Babiše. Nehledě na jistá další podezření, která se, doufám, časem prošetří.

Anonym 5822 08.05.2017 08:33
94158 Absolutní souhlas, máte to v hlavě srovnané, na rozdíl od 90186, a hlavně nekopírujete příspěvky z novin, ale máte vlastní názor a používáte vlastní jazyk. Toho si cením. Hezký den.

Anonym 5822 08.05.2017 08:31
Macron vítěz, to je dle mého názoru pěkný průšvih. Považuji ho za psychicky labilního člověka. I vzhledem k jeho osobnímu životu. Prezidentovi velí jeho stará matka, pardon manželka :-)).

Anonym 5822 08.05.2017 08:29
Volím ANO, už mimo jiné i na truc těm politickým kreaturám Sobotka, Kalousek, Fiala, Bělobrádek. Jak si vůbec moučný červík Sobotka dovolí urážet pana Babiše, že je zbabělec? Když jím sám je? Jenom proto, že nepřišel k Moravcovi, aby poslouchal trapné neustále se opakující stejné fráze? Také bych tam nešla, a zbabělec rozhodně nejsem. Však volby ukáží a kreatury se budou svíjet vztekem.

Anonym 90186 07.05.2017 23:46
Emmanuel Macron francouzským prezidentem. Evropa si zatím může oddechnout

Anonym 90186 07.05.2017 23:45
Pro 94158
Hezky se ti bortí bábovičky.

Anonym 94158 07.05.2017 23:31
Odposlech pana Babiše považuje slušný člověk jako selhání bolševického šmejda. Od šmejda to byl perfektní podraz psychologicky vyvážený. Nejspíš měl komplice. Je tam falešná návnada a graduje blafy. Pan Babiš mluví spíše pasivně. Možná jen neodporoval. Začalo to Hermanovinou a nabírá to velmi silný Goebelsovský tón. Volby budou za 5 měsíců a těžko je odhadnout s čím šmejdi ještě vyrukují.

Anonym 31168 07.05.2017 20:17
Tato země je vládnoucími lumpy už pořádně zbídačená a zadlužená,proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.U cenzorů a ty co cenzuru prosazují se zdá jako nejrozumnější vybíjet celé vlastizrádní rody,protože tito lumpové jsou národu nejvíce nebezpeční.

Anonym 90186 07.05.2017 18:28
Pro 94158
Tak v Čechách je nejvíce majetku v rukou Kellnera. To je ten pán, který poskytuje letadla našemu Ovarovi. A jako druhý si nejvíce nahrabal agent Bureš. To je ten pán, který se promenáduje s Ovarem na Čapím hnízdě, nutí běžným občanům svojí řepku do motorů, aby tyto motory se zanášeli, označuje občany ČR za zloděje, aby nemusel danit svoje příjmy a ještě okrádal zaměstnance tím, že drží pod krkem jejich zaměstnavatele. Nevšim jsem si,že by Fiala s Kalouskem stranili těmto pánům.

Anonym 90186 07.05.2017 17:55
Zajímavá slova padla v nedělních Otázkách Václava Moravce. Například místopředseda vlády Pavel Bělobrádek pronesl, že jednání s Babišem byla vždy složitá a že se společně s premiérem Sobotkou snažil držet vládu funkční. Řekl také, že při jednáních za zavřenými dveřmi jeho a premiéra ministr financí několikrát odeslal do oblastí dámských pohlavních orgánů.
Slyšel jsem to dobře, byly to osobní útoky. Vždy jsme chtěli pokračovat ve věcných záležitostech vlády. Nyní je ale situace jiná. Babiš je podezříván z toho, co celou dobu křičí na ostatní, řekl Pavel Bělobrádek. Myslím, že někteří bývalí premiéři by si určité věci s Babišem vyřídili ručně, my jsme byli klidní. Chtěli jsme, aby vláda fungovala, uvedl Pavel Bělobrádek.

Anonym 90186 07.05.2017 17:54
Nad obrovským střetem zájmů, který je nyní jedním z důvodů, proč musí Andrej Babiš opustit vládu, se před časem pozastavili i němečtí novináři. Přinášíme starší reportáž, kterou televize ARD odvysílala po odhalení machinací u projektu Čapí hnízdo. Tento případ, kdy se ministr financí mohl dopustit dotačního podvodu, stále vyšetřuje Policie ČR a Evropský úřad pro boj proti podvodům OLAF.
Reportáž ARD uvedena slovy: 92 milionů eur z fondů EU shrábly soukromé firmy českého ministra financí Andreje Babiše. Obzvlášť pikantní je, že nad vším bdí jeho vlastní úřad. Nyní vše zkoumají evropští vyšetřovatelé podvodů.

Anonym 90186 07.05.2017 17:51
Julius Šuman v popisu svého profilu píše: Andrej Babiš má na každého složku. My máme složku na Andreje Babiše. Jsme Skupina Juliuse Šumana, která v anonymitě sbírá informace o AB. Profil vznikl v listopadu 2016. Kdo za ním stojí, není známo.
Počítačový expert Tomáš Charvát řekl České televizi, že zjistit, kdo profil používá, bude téměř nemožné. Cesta spolupráce s Googlem bude s největší pravděpodobností neefektivní, protože budou použity anonymizační nástroje, řekl Charvát.
Jméno Julius Šuman odkazuje na řídícího důstojníka agenta Bureše, který podle mnohých je Andrejem Babišem. Podle slovenského soudu byl však Babiš veden ve spisech StB nevědomě a neoprávněně.

Anonym 90186 07.05.2017 17:50
Zřejmě na absenci vicepremiéra Andreje Babiše v televizním pořadu OVM zareagovala anonymní skupina Julius Šuman, která krátce po skončení debaty na twitterovém účtu oznámila, že její produkce odposlechů zdaleka nekončí: Dobře, nedá se nic dělat, je sice neděle, ale když se Andrej Babiš bojí umlčení, jdeme do střižny a necháme ho promluvit.

Anonym 94158 07.05.2017 16:41
Porovnáním platů v EU bylo zjištěno, že občané v Čechách jsou svými zaměstnavateli v porovnání s EU okrádáni o 25-30% platu. Je to běžný trend ve světě. 51% majetku je v rukou 1% občanů světa. Ta nenasytnost a okrádání zaměstnanců v Čechách je výrazně vyšší. Ortodoxní pravice straní 1 % majetných a napomáhá totálnímu zbídačení občanů. Proč Fiala a Kalousek tlačí na zvyšování zisků nemorálních zaměstnavatelů. Budou zbídačení občané žít v demokracii? Fiala populisticky tvrdí, že sníží daně zaměstnancům i podnikatelům?? Po volbách by asi své sliby splnil jen na 50%. Prostě na zaměstnance se vyondil, Ti mu "zdvořilé úsměvy" nepřinesou.

Anonym 5822 07.05.2017 16:26
Pan Sobotka by měl navštívit psychiatra. Mohl by vzíti sebou Kalouska, Fialu, Chovance, Bělobrádka, nebo jak se ten křivák jmenuje, a také 90186, zavřít do kotce a nepouštět do voleb. Pana prezidenta už není nutno nazývat ovarem, je nemocný hubený pán, nemám ho ráda, ale není nutno ho urážet.

Anonym 5822 07.05.2017 16:21
Směji se, strana p. Babiše, díky těmto eskapádám, nejen chováním, ale také zjevem, odpudivých zkorumpovaných politiků, vyhraje. Tleskám!!

Anonym 94158 07.05.2017 16:09
Myslím, že korunové dluhopisy měl pan Kalousek nachystané pro své strakapoudy. Očekával od strakapoudů jako poděkování za kšeft "zdvořilý úsměv". Jenže vedle strakapoudů si je v malém procentu pořídil i normální kos. Potom pro pana Kalouska zbylo málo "zdvořilých úsměvů". Z toho pramení, že ne Kalousek a ne strakapoudi, nýbrž kos je lump. Jak se k Fialům a Kalouskům dostal Sobotka je mi záhadou.

Anonym 90186 07.05.2017 15:29
Pro 94159
Tak to si zloděj.

Anonym 90186 07.05.2017 15:27
V době, kdy Andrej Babiš už byl odpovědný za řádný výběr daní, nakupoval sám dluhopisy své firmy Agrofert za stamiliony korun. Díky této operaci získává Babiš každoročně devadesát milionů korun (každý den 246 tisíc Kč), ze kterých nemusí zaplatit ani korunu daně.

Anonym 90186 07.05.2017 15:23
Pro 88243
Tak Ovar už je taky v řiti. Po jeho čarování s hůlkou před Sobotkou, raketově vzrostly preference Horáčka. Díky tomuto výstupu už má Horáček 50tisíc podpisů.

Anonym 90186 07.05.2017 15:20
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš je pod velkým tlakem a rozhodl se omluvil za své nahrávky, na kterých úkoluje bývalého novináře MF Dnes Marka Přibila. Učinil tak v prohlášení na svém facebookovém profilu. Rovněž oznámil, že nepřijde do diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, kde by jej čekala konfrontace s předsedy parlamentních stran. Ve zbytku prohlášení útočí na ČSSD.

Anonym 88243 07.05.2017 14:56
Pane prezidente, Vy jediný se můžete postavit těm lumpúm
Jako je Holohlavec Sobotkový, Bl.ec Fialový, a Troubovec
Kalouskový. Nedejte se Děkujem

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti