Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Blood Red Roses (Stewart Rod) Mar De Colores (Alvaro Soler) Trilobit (Olympic) Pošli to tam (Pavlíček, Michal) 7 (Guetta, David)

Miloš Zeman diskuse strana 2600

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 07.05.2017 15:23
Pro 88243
Tak Ovar už je taky v řiti. Po jeho čarování s hůlkou před Sobotkou, raketově vzrostly preference Horáčka. Díky tomuto výstupu už má Horáček 50tisíc podpisů.

Anonym 90186 07.05.2017 15:20
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš je pod velkým tlakem a rozhodl se omluvil za své nahrávky, na kterých úkoluje bývalého novináře MF Dnes Marka Přibila. Učinil tak v prohlášení na svém facebookovém profilu. Rovněž oznámil, že nepřijde do diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, kde by jej čekala konfrontace s předsedy parlamentních stran. Ve zbytku prohlášení útočí na ČSSD.

Anonym 88243 07.05.2017 14:56
Pane prezidente, Vy jediný se můžete postavit těm lumpúm
Jako je Holohlavec Sobotkový, Bl.ec Fialový, a Troubovec
Kalouskový. Nedejte se Děkujem

Anonym 94159 07.05.2017 12:40
V případě,že by po volbách došlo ke zrušení EET a KH,za situace,že by ODS a TOP09 utvořili koaliční uskupení,odmítám platit DPH z každého nákupu.

Anonym 94159 07.05.2017 12:11
Díky troubovitým b..m v této republice stoupají prefence gaunerů z ODS a TOP09.

Kj 37103 07.05.2017 09:58
Kořalečník Zeman už je snad úplně mimo. Na místo toho aby řešil nastalou situaci, tak jede na dovolenku do Asie.
Politici mají sloužit lidem. To říká i ústava. Ale při jeho aroganci nebo snad už demenci na to zapoměl. Chce znovu kandidovat ale vypadá to, že se toho snad ani nedožije. Možná tak když ho nadopují nějakou megadávkou.
To by mě zajímalo proč se tak křečovitě drží funkce když vidí že je aut. Buď je tak pomstychtivý nebo senilní? Kdo ví?

Anonym 5822 07.05.2017 05:47
Ať to dopadne jakkoliv, tak už nyní je naprosto jasné, že preference ČSSD budou nadále klesat. O to se zasloužil moučný červík. Včera jsem se zasmála, kolem naší zahrádky šli tři kluci, o něco se přetahovali a jeden na druhého křičel JSI B L B E J JAK Sobotka. Domluvila jsem mu s tím, že tak bl.. nemůže být snad nikdo.

Anonym 94158 06.05.2017 21:31
Myslím, že by měl pan Sobotka raději odvolat Valachovou. Sám ví jaké noty mezi ministrem a náměstkem fungují.

Anonym 95170 06.05.2017 20:20
Pan Bohuslav Sobotka jen dela divadlo. Kdo tedy pujde s kola ven.
Andrej Babis, nebo Bohuslav Sobotka.
Nakonec demise, nebo ted uz nedemise vlady.
Politicka strana ANO, by se spise mela jmenovat NE.

Anonym 90186 06.05.2017 19:13
Jiří Ovčáček zřejmě těžce nese, že Miloše Zemana a Andreje Babiše premiér Bohuslav Sobotka převezl. Jejich plán vyšachovat z vlády Sobotku a vyšetřovaného Babiše nechat na svém místě nevyjde. Po čtvrteční šaškárně na Hradě, kterou Sobotka ustál, se navíc veřejné mínění výrazně obrací proti dvojici Zeman Babiš. Jediný, kdo tyto dva politiky brání, jsou Parlamentní listy, Mf Dnes a Jiří Ovčáček.
Poslední jmenovaný už dva dny zběsile tweetuje urážky Bohuslava Sobotky. Zastupuje tak kromě Zemana nově i Babiše, pro kterého zřejmě začal pracovat také. Mainstreamoví novináři neustále obdivně vzdychají, že jeden nejmenovaný politik prý našel ,koule a 8219;. Nenašel. Vyměnil je na burze za mozek, napsal Ovčáček například v sobotu.
Ovčáčkovo tradičně směšné počínání je tak nyní ještě zábavnější o to, že s tím, co kritizuje, nemůže on, Zeman ani Babiš nic dělat. Podle Ústavy ČR prezident musí na základě návrhu premiéra neprodleně odvolat navrhovaného ministra. Pokud tak neučiní, bude to poprvé od roku 1989, kdy prezident nebude v tomto směru respektovat premiéra a Ústavu ČR. Pokud jde Zemanovi o to, aby nebyl za pár měsíců zvolen znovu prezidentem, je to to nejlepší, co může dělat. Jde ke dnu společně s Babišem. Ovčáčkovi a jeho kamarádům Babišovi a Zemanovi tak nezbývá nic jiného než zběsile tweetovat. To je asi tak jediné, co s tím mohou dělat.

Anonym 90186 06.05.2017 19:11
Lidé, kteří v ranních sobotních hodinách zamířili přes Modrý most v Českých Budějovicích, mohli spatřit jeho zvláštní výzdobu. Na průčelí mostu přes Malši byl během noci umístěn kříž. Na něm byl v roli mučedníka vyobrazen ministr financí Andrej Babiš (ANO). Na rozdíl od Ježíše Krista mu však na hrudi visela cedulka s nápisem Kradnu za vás za všechny.

Anonym 37532 06.05.2017 14:59
Zbabělec Sobotka si situaci na hradě zasloužil. Předseda senátu Štěch v médiích hrubě urazil prezidenta této republiky-že je to senilní pán,který neví co mluví,to je přes čáru slušné parlamentní demokracie,měl by odejít. Senát je zbytečný,drahý,žádná pojiska parlamentu. Volím opět pana Zemana

Anonym 31168 06.05.2017 14:19
Chce to aby se národ Čechů zvednul včas k velice kruté revoluci a všechny lumpy co Česko zbídačují odporážel na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňoval veškerý majetek celých vlastizrádných rodů.Znárodňovat majetek lumpů co Česko zbídačují je třeba tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.

Anonym 31168 06.05.2017 14:15
Na internetu vystavují snímky ze Severní Korey pod názvem říše zla.To Česko je říší zla už sedmadvacet roků co se lumpové po komunistech prolhali k moci a úspěšně žene zde sedmadvacet roků vládnoucí dobytek Česko do státního bankrotu.

Anonym 90186 06.05.2017 13:21
To, co se na Pražském hradě včera odehrálo, nebyla politika. Čelný střet prezidenta Zemana a premiéra Sobotky měl ráz osobní msty. To nebyl příběh pro politology a novináře, ale pro romanopisce typu Balzaca nebo Lustiga.
Všechno sice probíhalo v duchu debat o demisi vlády a úvah, jestli demise vlády znamená demisi jen premiéra nebo celého kabinetu, ale nenechme se mýlit. Prezident Zeman jen zkoncentroval veškeré své pohrdání českým premiérem a připravil mu šílené aranžmá přijetí před zraky desítek novinářů. Nepříliš statečný a politicky nevynalézavý Sobotka z toho nakonec vyšel docela dobře, i když širší veřejnost jeho politické kroky dnes většinou nechápe.
To, co chápe zcela jistě, je, že dva političtí predátoři (Zeman, Babiš) útočí a politického králíčka (Sobotka), což začíná vyvolávat vlnu solidarity s tím slabším. Sobotkovi to zpříjemní jeho postupný odchod a jeho premiérství dostane pozitivní tečku. A jak to skončí s českou vládou v demisi-nedemisi?
Prezident Zeman se bude ústy nezvoleného viceprezidenta Ovčáčka snažit interpretovat celou situaci tak, že Sobotka neví, co chce atd. Během následujících dní však vychladne a uvědomí si fatální chybu, kterou udělal. Tím, jak se vložil do čelního konfliktu Babiš a 8722;Sobotka na jednu stranu, nalepil si na čelo značku Agrofertu, což může být pro jeho tradičně levicové voliče problém. Proto se bude snažit toto stigma zakrýt, jak to jen půjde. A jak?
Nejpozději během jeho čínské cesty (za přítomnosti ministrů ČSSD Zaorálka a Chovance) bude dohodnuto nové aranžmá nová vláda jednoho z těchto pánů bez Sobotky i Babiše. Mezitím se OBSAH celého konfliktu (daňové podvody a zneužívání médií ze strany Andreje Babiše) přenese tam, kde patří na půdu poslanecké sněmovny.
Část poslanců se pokusí ještě jednou a důrazně vykřičet do světa, že Babiš je lhář a podvodník. Ti kreativnější by se měli zamyslet nad následující cestou. Jestli v celé krizi něco selhalo, pak je to úcta k ústavě a ústavním zvyklostem ze strany prezidenta republiky. Byla to právě tahle NESHODA, která nutila premiéra Sobotku dělat různé piruety, které hodnotila spousta lidí jako slabost.
Politici, jimž záleží na osudu této země, by měli přijít s následujícím řešením prostě překopírovat zažité ústavní zvyklosti do ústavy. Přesně řečeno, konkretizovat postupy spojené se jmenováním a demisí vlády přímo do tohoto základního zákona státu. Každá země, která nemá pevné ústavní tradice (typu Řecka) to má.Pro radikálněji orientované poslance by byla ještě jedna iniciativa odhlasujte zrušení přímé volby hlavy státu. Chce to jen 120 hlasů z 200 ve sněmovně. Neříkejte, že to nejde, zkuste to a uvidíte. Zemanův příběh by se totiž dal interpretovat ještě jinak než jenom jako příběh mstivého staříka.
Daleko více je to o přímo voleném prezidentovi, který má silný mandát daný přímo lidmi, ale slabé pravomoci. Proto je v permanentním pokušení je posunovat. Zbavme Zemana a všechny další prezidenty tohoto pokušení.

Anonym 90186 06.05.2017 13:16
Silné vyjádření, které mělo charakter přísahy, zaznělo z úst šéfa hnutí ANO, když v polovině roku 2013 překvapivě oznámil nákup velkého vydavatelského domu Mafra. Týkalo se zdraví jeho rodiny, které dal všanc jako zástavu, že zasahování do chodu redakcí je pro něj svaté.
Já můžu tady veřejně prohlásit na zdraví mojich čtyř dětí a dvou vnuček, že já v žádném případě nebudu nikdy zasahovat do práce redaktorů v Mafře, pronesl majitel Agrofertu a šéf hnutí ANO na archivním záznamu České televize 27. června 2013. Na tento výrok současného vicepremiéra a ministra financí upozornili v pátek na sociální síti redaktoři pořadu Newsroom ČT24.

Anonym 90186 06.05.2017 13:15
Prezident Miloš Zeman by měl návrh na odvolání ministr financí Andreje Babiše (ANO) přijmout bezodkladně, říká ústavní právník a místopředseda Legislativní rady vlády Aleš Gerloch. Prezident má ale podle něj právo chtít odpovědi na řadu otázek, a tím celý proces zdražovat. Připouští ale, že současná situace je spíše fraška.

Anonym 90186 05.05.2017 20:03
Pátek 15.5.2017 je den, kdy si M.Zeman snad už konečně uvědomí, že tím lepším hráčem je vždy ten, kdo má připraven poslední tah a ten také provede. A nemusí to být tah ani velkolepý, stačí jen když je vítězný. A to se podařilo Sobotkovi. Teď už budou jen následovat upocená prohlášení z Hradu a děj se bude pomalu posouvat atd. Celý národ ale už ví, že za prezidenta máme člověka pro kterého bylo neštěstím to, čeho dosáhl na politickém žebříčku. I desetiletí chlapci mají k sobě větší respekt a už i v takovém věku se dokáží oprostit od nedůstojných poťouchlostí a samolibosti. Bohužel se M.Zeman stal jen pohůnkem Andreje Babiše a tak to asi bude do trapného konce jeho kariéry. Sobotka sice asi volby prohraje a i jeho osud v rámci samotné ČSSD je asi také spočítán, ale postavil se A.Babišovi a nakonec i o víc jak jednu generaci staršímu politickému souputníkovi a úhlavnímu nepříteli Zemanovi a kupodivu vyhrál i nyní. A to mu budiž ke cti i když ani on naší politické scéně moc kreditu nepřidal ..

Anonym 90186 05.05.2017 20:01
V perspektivě blížících se parlamentních voleb by současná krize měla pomoct teoreticky všem stranám kromě ANO. Babiš je pod mediální palbou, kterou řečmi o štvavé kampani nezastaví. Zatím ale nemůžeme vědět, na kolik dosahuje anti-babišovská lavina za hranice větších měst, nebo i jen Prahy. Babišovi voliči pravděpodobně ve velkém nesledují pořady jako Interview ČT24 nebo facebookové streamy DVTV.
Další otázkou je, kolik z celé situace vytěží opoziční strany. Jejich role v seriálu vyplyne na povrch až ve chvíli, kdy budeme vědět, zda se Bohuslavu Sobotkovi jeho záměr skutečně povedl. A to vytvořit dojem, že duel voleb bude mezi ANO a ČSSD, nikoli mezi vládou a opozicí. V posledních měsících bez Babiše se má Sobotkův kabinet z jejich strany každopádně na co těšit.

Anonym 90186 05.05.2017 20:00
Scénář měl po čtvrtečním jednání na chvíli ve svých rukou prezident Zeman. Po tom, co ve před zraky novinářů odešel z místnosti, zatímco Sobotka hovořil, se nedá čekat, že by šel předsedovi vlády na ruku. Mýlili by se však ti, kdo předvídali výraznější Zemanovu intervenci. Ačkoli by u nás nebyla instalace vlády přátel prezidenta ničím novým, je momentálně daleko pravděpodobnější, že se prezident bude držet při zemi. Tři čtvrtě roku před druhým bojem o hrad si takový risk podruhé nedovolí.

Anonym 90186 05.05.2017 20:00
Dopis redaktorů Mladé fronty ze známějších jmen nepodepsal snad pouze šéfredaktor Plesl a strategický ředitel vydavatelství František Nachtigal, který je na nahrávce zmíněn. Jako kdyby krátký se zdá teď být na celou situaci marketingový tým kolem experta Marka Prchala, který už ministra vytáhl z kdejakého blikance. Babiš se v rozhovorech vzteká, vykrucuje a doposud nedokázal přiznat ani popřít, že na nahrávce skutečně mluví on a Přibil. Ve včerejším rozhovoru pro ČT 24 pobavil odseknutím, že se proti němu vedou praktiky StB. Na jeho facebookovém profilu vyšel během středy a čtvrtka jeden jediný příspěvek. Uvidíme, jak Babišovi lidé zareagují, když si Sobotka svůj tah rozmyslel. Odposlechy jim práci každopádně neulehčí.

Anonym 90186 05.05.2017 19:58
V podstatě na každé straně celého sporu stojí v tuto chvíli minimálně jeden velký otazník. Tak tedy za prvé: Kdo pořídil nahrávku Andreje Babiše při schůzce s podřízeným novinářem? A kdo naplánoval, že budou oba záznamy zveřejněny právě teď? Fakt, že v naší zemi docházelo nebo dochází k odposlouchávání místopředsedy vlády, zůstává ve veřejné debatě po právu zcela stranou. Paradoxem celé věci je, že za normalizací užívání a zveřejňování odposlechů v rámci politického boje stojí především právě Babišova média, která jich v koordinaci s policejními orgány v posledních letech vypustila několik.

Anonym 90186 05.05.2017 19:58
Z nastalé vládní krize prozatím jako jediný alespoň z části dobře vychází premiér Sobotka. Míček odpovědnosti nejdříve smečoval na Hrad, kde mělo podle zvyklostí dojít maximálně k přijetí jeho demise, podle posledního prezidentova vyjádření asi skutečně pouze té premiérské. Sobotka nicméně nečekaně otočil a oznámil, že demisi podávat nebude a pokusí se odvolat pouze ministra financí.
Premiér se ukazuje jako hráč, který dokáže překvapit během jednoho týdne několikrát. Naopak Andrej Babiš, který se okamžitě jal stylizovat do pozice mučedníka, se zamotává a dost možná právě v těchto dnech naráží na hranice svých možností.
Ještě ve středu ráno se přitom zdálo, že navrch bude mít právě stále ještě úřadující ministr financí. Na demisi vlády zareagoval nasazením celostránkového inzerátu do čtyř velkých novin, v případě deníku Metro dokonce Babišova podobizna s páskou přes pusu ani nebyla označena jako inzertní sdělení. Frontální mediální útok šéfa ANO byl ale následován zveřejněním nahrávky, na níž vicepremiér úkoluje redaktora MFD Marka Přibila a konzultuje s ním články o svých oponentech.Právě v tuto chvíli se směr krize obrátil. Babišův odposlech druhého dne chtě nechtě zveřejnila téměř všechna velká média včetně ministrových zpravodajských serverů, desítky redaktorů Mladé fronty se podepsaly pod otevřený dopis, kde ho obviňují z veřejných lží. To je od masového opouštění redakcí Mafry po Babišově příchodu vůbec poprvé, co se větší množství zaměstnanců oligarchova vydavatelství postavilo na odpor svému majiteli. Právě této turbulence se patrně snaží Sobotka nyní využít.

Anonym 90186 05.05.2017 19:50
Dvě nahrávky, které kolují poslední dny na internetu a na nichž Andrej Babiš domlouvá vycházení kompromitujících článků na Milana Chovance v Mladé frontě DNES a také vulgárně hovoří o svých vládních kolezích, zřejmě budou mít i třetí pokračování. Uvádí to alespoň Janek Kroupa, reportér Českého rozhlasu. Na dalším záznamu by se podle něj mělo hovořit o spolupráci Andreje Babiše s StB.V tuto chvíli můžeme potvrdit, že nahrávky jsou autentické, řekl pro server rozhlas Janek Kroupa. Na každé z nich se objevují vždy dva lidé: jedním je Andrej Babiš, druhým novinář Marek Přibil, potvrdil novinář to, o čem se občas ještě spekulovalo.
Jak říká Kroupa, schůzky mezi ministrem financí a dnes už bývalým redaktorem Mladé fronty DNES proběhly minimálně tři, z čehož odvozuje, že by měla existovat ještě jedna nahrávka. S pravděpodobností hraničící s jistotou můžeme říct, že nahrávky pořídil právě Marek Přibil. Proč to udělal, zatím nevíme, uvedl Kroupa.
Už nyní víme, co obsahuje další nahrávka, která má uniknout: debatu o tom, že lidé kolem Penty připravují kompro na Andreje Babiše. Kompromitující materiály se prý mají podle Českého rozhlasu týkat údajné spolupráce Andreje Babiše s StB.

Anonym 90186 05.05.2017 18:02
Mimořádná schůze Sněmovny svolaná z popudu ODS a TOP 09 k údajnému zneužívání médií a dalších institucí šéfem hnutí ANO a ministrem financí Andrejem Babišem se uskuteční příští středu 10. května od 13:00. Novinářům to dnes řekl předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). O svolání mimořádné schůze požádalo 41 poslanců ODS a TOP 09.

Anonym 31168 05.05.2017 17:40
To,že se dodnes v Česku zloději stále smějí slušným lidem do ksichtu je zapříčiněno tím,že nejsou katovské mučírny součástí právního řádu.Tak se nemohou lumpové předvést na mučidlech ve zpěvu o svých lumpárnách.Ve středověku byl v Česku jiný pořádek než je preferování stávajícího kapitalistického svinčíku.

Anonym 31168 05.05.2017 17:32
Po tom jak se čile lumpárny zlodějům promlčují ukazuje na nutnost zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren aby se tam všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci mohli předvést na mučidlech ve zpěvu o svých lumpárnách.

Anonym 90186 05.05.2017 16:06
Šlachtu kvůli odposlechům prověřuje GIBS

Anonym 90186 05.05.2017 15:58
Prezident nemůže postupovat jinak než odvolat Babiše. Opačný krok by nebyl v souladu s ústavou, říká právník

Anonym 90186 05.05.2017 15:54
Inzerát s umlčovaným Andrejem Babišem vzbudil v řadě lidí negativní emoce. Jedním z nich je i Patrick Zandl, který je Babišovým častým kritikem. Protože má Zandl velký vliv na sociálních sítích, Babiš ho chtěl přetáhnout na svoji stranu. Ten mu dal košem a ve čtvrtek chtěl se svojí kritikou s vlastním inzerátem pokračovat na stránkách deníků Mafry. Ta mu to ale svojí cenovou politikou prakticky znemožnila.

Anonym 90186 05.05.2017 15:53
Hrad chce zkoumat, jestli je Sobotkův dokument platný. Hradu je to ale prd platný.
A je úsměvné, jak se Mluvčáček po včerejším prezidentově ješitném výstupu na hradě dovolává "elementární slušnosti". Že zrovna oni se dovolávají u druhých něčeho, čeho tato sqadra sama není schopna.

Anonym 90186 05.05.2017 15:52
Soudruh prezident se jede poradit do Číny

Anonym 90186 05.05.2017 15:52
Zeman asi letí s Burešem do Číny, kdyby už Bureš nebyl ministrem, tak by musel Zeman přiznat, že je tam Bureš za Agrofert.

Anonym 90186 05.05.2017 15:51
Jinak je zajímavé, jak lidé mají jasno, že Kalousek je zloděj, přitom na něj nikdo trestní oznámení nepodal a nikdo proti němu nic nemá. Proti Babišovi také sice nic není, ale tam mají lidé jasno, že on je poctivý a pravdomluvný a maká pro lidi, takže zatímco u Babiše platí pro lidi presumce neviny, u Kalouska presumce viny. Zajímavé. Jako nestraník a nefanoušek obou pánů na to koukám jak z větve, protože buď jsou slušní oba dva, když na ně nikdo nic nemá anebo oba kradou a nikdo není schopen je nachytat. Ale proč jeden je poctivý a druhý zloděj automaticky, nechápu. Tady je vidět, jak lidé při volbách a obecně používají jakési falešné pocity a zvyky a neřídí se nikdy rozumem, i když na to mozkové kapacity často mají..

Anonym 90186 05.05.2017 15:49
Hrad by měl hlavně po včerejšku prozkoumat duševní příčetnost prezidenta.

Anonym 31168 05.05.2017 14:37
Ze současných politických stran se jeví jako nejrozumnější řešení volit stranu sociální spravedlnosti.Na to,že zde vládnoucí lumpové z této strany dělají nacisty nehledět.Zde vládnoucí lumpové budou špinit každého,kdo by je chtěl připravit o tučná koryta.

Anonym 31168 05.05.2017 14:32
Současné události jsou jenom začátkem pořádného sešupu od moci pro všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci.

Anonym 94158 05.05.2017 12:33
Je známo, že úřad Premiéra předevčírem požádal prezidenta aby připravil akt na demisi pana Sobotky. Ve včerejším uveřejněném aktu na hradě pan prezident demisi pana Sobotky přijal. Pan Sobotka tam po provedeném aktu demise ještě něco povídal. To by ale nemělo mít vliv na stav, že pan Sobotka již premiérem není. Teď by pan Zeman mohl jmenovat nového předsedu vlády.

Anonym 90186 04.05.2017 22:32
Tvrdý rozhovor čekal v podvečer Andreje Babiše v České televizi. V živě přenášeném pořadu mu redaktorka pustila nahrávky, které dokazují, že ovlivňoval obsah MF Dnes a připravoval s novináři kampaň proti svým oponentům. Reakce Babiše? Stejná jako vždy, když někdo dělá něco, co se mu nelíbí. Křičel a mluvil poloslovensky, opakoval stále dokola několik slov jako kampaň, Sobotka, kdo to platí atd.
Přinášíme odpověď ministra financí na otázku, zda je hlas na záznamu jeho a zda se scházel s novináři z Mf Dnes: Je to kampaň, proč právě teď? Nebudu se k těm vyjádřovat, považuju to za skandálny! Já se nechci bavit o obsahu, já znám plno redaktorů, je to negativní kampaň, neustále řešíte ty lži o mně. Toto jsou praktiky StB, není normálný. Já se k tomu nebudu vyjadřovat. Zkuste jinou tému. Komu to prospěje?! Já s panem Přibilem jsem se možná potkal. Já se nebudu scházet s žádným novinářem z Mafry už nikdy! Tak zněla alespoň částečně srozumitelná slova, kterými Babiš reagoval na dotazy moderátorky. Nepopřel, že hlas na záznamu je jeho, a přiznal, že se s redaktorem Přibilem, který je na záznamu, setkal.

Ív 82565 04.05.2017 20:26
Pro 5822 Vy jste Ti co vstávají ve čtyři.Ty má Zeman rád. Všechno mu věří

Anonym 82565 04.05.2017 20:21
Zeman má z ostudy kabát.A ještě ke všemu prohlásil,že všichni normální lidé v 7 hodin ráno spí.Byla to jeho hloupá reakce na Sobotkovo vysvětlování ,že na Hrad posílal zprávu ráno.Podle Zemana je asi většina národa blázni,když tito duševní chudáci vstávají před pátou hod.ranní ,aby dorazili na šestou do práce.

Anonym 5822 04.05.2017 19:47
Prezidenta moc nemusím, ale nyní má u mne palec nahoru! Rozmazlený hošíček si přišel na Hrad stěžovat, žalovat, demisi nepodal, prezident ho poslal do pr.. Krása, ach jo. S manželem se smějeme ještě teď.

Anonym 90186 04.05.2017 19:16
Z rozhovoru do rozhovoru dnes putuje Andrej Babiš, ministr financí, kvůli kterému se Bohuslav Sobotka rozhodl pro demisi vlády. A co rozhovory s Babišem, který čelí mnoha kauzám, přinášejí? Nic. Tedy kromě dojmu, že místopředseda vlády už naprosto ztratil nervy. Neodpovídá na otázky, stále dokola jede svoji písničku o tom, jak se proti němu všichni spojili.
Babiš podle svých vyjádření čelí obrovské kapani, kterou pochystal pan Sobotka, Kalousek, Chovanec, média novinářů, kteří opustili jeho Mafru, píárové agentury a prý i nějaká státní organizace. Prostě všichni. Mafiánské způsoby. Pseudokauzy, vymyšlené kauzy, reagoval Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou na DVTV. Když se ho novinářka zeptala na informace, které zveřejnil deník FORUM 24, tedy nahrávky, kde uráží kolegy a plánuje diskreditační kampaň ve svých médiích, nebo text právníka Aleše Rozehnala, který říká, že se Babiš ovlivňováním obsahu novin mohl dopustit trestného činu, reagoval ministr pouze urážením autora zmíněného textu a šéfredaktora FORUM 24.
Vtipná pak byla odpověď na otázku, proč Babiš prosazuje za nového premiéra Lubomíra Zaorálka, když ho na nahrávce označuje za deb.la a kxkota. S panem Zaorálkem jsem byl na snídani. Protože si umí povídat. Chodím s Marxovou na pivo (tu označil na nahrávce za krávu). Oni s tim nemají problém, mám s nimi dobrý vztah, řekl vicepremiér.

Anonym 90186 04.05.2017 18:39
Pustil jsem si to video s demisí o které se Emanovi zdálo v lihovém opojení a musím konstatovat, že Zeman opravdu není normální a svéprávný. Celou dobu co mluvil Sobotka, tak jen pokyvoval hlavou jako ten pejskem, co se dával v 80tých letech v autě za zadní sklo. Je to prostě pusydent Kývačka :-)) PS: A jeho zdravotní stav nevypadá vůbec dobře. Příroda je mocná a spravedlivá..

Anonym 90186 04.05.2017 18:38
Milosek mluvil jako Husak. Sice nevedel o cem, ale scenar byl jasny a tak je to spravne, tak to ma byt!

Anonym 90186 04.05.2017 18:37
Člověk nemusí se Sobotkou souhlasit politicky, ale za poslední 2 dny mu musí držet palce. Zeman jen opět prokázal, co je zač a jak moc škodí této zemi. Nejsmutnější je, kolika lidem se toto líbí a líbit bude, a kolik lidí to Babišovi pořád ještě žere.

Anonym 90186 04.05.2017 17:14
Odvážná brněnská skautka sebevědomě čelí rozčílenému extremistovi. Fotografie z prvomájových demonstrací zaujala nejen česká, ale i světová média. Pochází z pondělního brněnského průvodu Dělnické mládeže, kterému se postavili hudebníci, tanečníci i skauti. Podle šestnáctileté skautky Lucie Myslíkové, kterou fotografie proslavila, je důležité být aktivní a vymezit se proti extremismu.
Fotografie zachycuje mladou dívku ve skautském kroji, která stojí tváří tvář mladému muži s oholenou hlavou a slunečními brýlemi. Byli právě zabraní do bouřlivé konverzace, když je zachytil se svým fotoaparátem Vladimír Čičmanec. Momentku pak zveřejnil počítačový programátor a amatérský fotograf na svém Facebooku, kde okamžitě získala tisíce sdílení. Fotografie se v řádu hodin dostala i do zahraničních médií, zveřejnila ji například televize CNN, The Guardian či list The New York Times. Fotografii následně sdílela i Světová organizace skautského hnutí.

Anonym 90186 04.05.2017 17:12
Klobouk dolů před Sobotkou, jak to zvládl. Nečekaná situace, totální improvizace a ve finále jeden z nejlepších projevů, které jsem od něj kdy slyšel. Zeman tam tekl jak sněhulák na sluníčku a celou situací se megaztrapnil. Sobotkovi tleskám.

Anonym 90186 04.05.2017 17:12
Podívejte se dobře na tu vylitou kremlobotí trosku z Vysočiny, ale jen kdo máte silný žaludek. Jestli tahle zombie vydrží pět měsíců, bude to zázrak moderní medicíny.

Anonym 90186 04.05.2017 17:11
Zeman nam dnes na Hrade predvedl, co je to pochod smrti

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti