Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 2600

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 94158 17.05.2017 19:12
Je trochu nešťastné načasování hermanovin a jiných ptákovin. V této době by měl být připravován rozpočet, mělo by vrcholit pořizování projektů pro stát a podnikatelskou sféru. Zoufalý výkřik jednoho člověka nakopl naší ekonomiku do oblasti třísel. Škody mohou narůst na 10 i více miliard. Ten jeden člověk se s nikým neporadil, "je dokonalý" a tak to ani nepotřeboval! Podal demisi, která byla přijata a následně vše odvolal. Co si slušní občané mají myslet? Ten jeden člověk dělá ve světě z nás občanů Středoafričany.

Anonym 94158 17.05.2017 19:05
Ten Zeman je ale nehodný člověk, nedá mafiánům z pražských kaváren vydělat ani vindru. Už 4. rokem hladoví a touží po Kalouskovi. Občané nechtějí návrat Kalouska. Asi si ho nezaslouží.

Anonym 94158 17.05.2017 19:04
Milý 90186, řepkový olej je velmi příznivý pro zdraví člověka. Psal jsi včera v 17:01 o připuštění. Mohu Ti jen popřát abys byl také připuštěn. Je to pro zdraví také užitečné a na chvilku Tě odvede od depiny.

Anonym 94158 17.05.2017 19:04
Pan Zeman se velmi snaží zapojit Čechy do projektu "Hedvábná stezka". Tento projekt objemově převyšuje "Marshallův plán" pomoci Evropě na konci 40. let. Může to být další skok na dotažení západních ekonomik, který započal až pan Babiš. Od roku 1989 nedošlo k obdobnému růstu. Jenom samá bída. Věřím, že novou vládu povede právě on.

Anonym 90186 17.05.2017 16:14
Kdo letěl se Zemanem do Číny? Podnikatelé za 75 tisíc, soukromník Nejedlý zdarma

Anonym 90186 17.05.2017 16:12
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš vybral dalšího ze svých zaměstnanců, poslance Ivana Pilného, aby po něm vedl ministerstvo financí. Je skvělé, že vybral odborníka, který si věří. Protože ještě v pondělí Pilný nabídku odmítal a říkal, že by nedělal něco, čemu nerozumí.
Ta nabídka nepadla a jsem rád. Musel bych ji totiž odmítnout, řekl Pilný serveru Aktuálně s tím, že je ministerský post zcela mimo jeho odbornost. A když něčemu nerozumím, tak to nedělám, dodal.
Já myslím, že to je dobrý kandidát, je to zkušený člověk, řídil velké firmy, je zkušený v byznysu. V ekonomice se vyzná a dobře vystupuje na veřejnosti, vysvětloval své rozhodnutí Babiš.
Je dobře, že se můžeme spolehnout na to, že o rezort financí je postaráno.

Anonym 90186 17.05.2017 16:11
Zároveň sama promrhala zdaleka největší investiční plán, dostavbu jaderné elektrárny Temelín připravenou předchozími vládami, zejména pak někdejším ministrem průmyslu a obchodu Martinem Římanem (ODS). Připravená investice tak kvůli současné vládě stojí a ještě minimálně několik let stát nebo ležet ladem bude, kvůli čemuž přijdeme odhadem o stovky milionů korun, o další aspoň stovky milionů přijdou účastníci zrušené soutěže a navíc se propadáme do energetické závislosti, což je v době, kdy Spolková republika Německo likviduje všechny své jaderné elektrárny, nesmírně nebezpečné. To jen abyste viděli, jak umí Sobotkova vláda využít připravené investiční projekty. Vina padá zejména na exministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD) a již zmíněného ministra Babiše.
Vládě v hospodaření pomáhalo také znehodnocování našich úspor Českou národní bankou, díky čemuž si vláda půjčovala víceméně zdarma. Babiš však nemá pravdu, že takový dluh je přínosný. Vždy, když se vláda zadlužuje, tím bere a prodražuje úvěry i jiné zdroje soukromým firmám, které přitom zpravidla chtějí zkusit investovat.
Vláda (zejména ČSSD) chtěla výše uvedený přebytek hospodaření nějak rozdělit. Byl tu však problém. Ty peníze neexistovaly. Byl o ně snížen prodej nových (obnovených) dluhopisů čili státní dluh. Babiš na to upozorňoval, ale nakonec přistoupil na rozdělení neexistujících peněz. Většina půjde na snížení dluhu. Legrace však spočívá v tom, že aby mohl být dluh snížen, budeme se muset nejprve zadlužit, jak vyplývá z informací ČTK.
Nakonec se však ukázalo, že Babišovo ministerstvo dohlížející na státní pokladnu vlastně vůbec neví, jak jsme v minulých letech hospodařili. Odhalili to náhodou inspektoři z NKÚ, kteří tam přišli prověřit účetnictví za rok 2015. Ukázalo se, že má Babiš a jeho lidé v oficiálních výkazech nesrovnalosti jen za uvedený rok ve výši minimálně 240 miliard korun. V některých případech je přitom důvodem špatná metodika, takže lze předpokládat, že se nesrovnalosti nejen převalují do let následujících, ale zároveň se na ně rychlým tempem nabalují nepřesnosti další.
Když Babišovi lidé vykázali 83 milionů místo 83 miliard, nemusel to ještě být podvod, byť je do nebe volající hrůza, že na to nikdo z ministerstva nepřišel. Pak však byly nalezeny také nesrovnalosti, u nichž je nepravděpodobné, že by byly způsobeny pouhým opomenutím či chybným zaznamenáním. Babiš se totiž úplně vykašlal na tvorbu rezerv na další odstraňování ekologických škod napáchaných komunisty, k jejichž likvidaci se přitom stát při privatizaci pochopitelně zavázal. Obdobně ministerstvo nějak zapomnělo snižovat hodnotu části majetku.
Pokud patříte mezi Babišovy voliče, nabídli bychom vám samozřejmě koblihu. Jenže ještě netušíme, kolik ty Babišovy koblihy budou stát. Pošleme vám pak s nimi i účtenku.

Anonym 90186 17.05.2017 16:08
Meziroční propad rozpočtu činí 24 miliard, účetnictví hapruje nejméně o 240 miliard, vládní investice se meziročně propadly o více než 60 % a ministr Babiš byl opakovaně přistižen při lžích, které nasvědčují tomu, že se skutečně dopustil podvodů, ze kterých je podezřelý a které by měla prošetřovat mimo jiné finanční správa, jejíhož ředitele dosadil do funkce.
Andrej Babiš (ANO) má navíc na finanční správu nepochybný vliv, protože jí mimo jiné přikázal, aby zrušila část tzv. udavačského webu k EET, za nějž byl v médiích kritizován.
Ještě v lednu 2017 se Babiš na tiskové konferenci chlubil, jak skvěle dopadlo vládní hospodaření za rok předchozí. Jednak však neřekl, co bylo příčinou přebytku a jednak ještě veřejnost netušila, že se na ministerstvu financí falšovalo účetnictví, takže Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) varuje, že může být chybně vykázán i státní dluh.
Příčinou státního přebytku ve výši 62 miliard byly výhradně peníze, které k nám připluly z EU. Bez nich bychom v přebytku nebyli. Kromě toho si vláda nejen v roce 2016 pomohla útlumem investiční aktivity. Za první čtyři měsíce roku 2017 navíc i tak investice meziročně poklesly o neuvěřitelných 63 %, takže vláda aktuálně neinvestuje už téměř vůbec. Ministři se hájí, že nemají z minulosti připravené investiční projekty. Mohou však přece investovat do něčeho, kde nejsou zapotřebí rozsáhlá stavební povolení či ekologické posudky. Co třeba záchranné a horské služby, požární ochrana, čluny pro plavčíky, věda? Míra vládních investic výrazně pokulhává za mírou investic soukromých, což lze chápat tak, že vláda myslí na budoucnost méně, než by Češi chtěli.

Anonym 90186 17.05.2017 16:07
Babiš po sobě zanechá propad v rozpočtu i nejasnosti v účetnictví za 240 miliard

Anonym 90186 17.05.2017 16:04
Bývalý agent StB a komunistický špion Pavel Minařík, proslavený pokusem o odpálení sídla Rádia Svobodná Evropa, byl odsouzen k domácímu vězení za nedovolené držení zbraně. Toho se dopustil při nezdařeném pokusu o sebevraždu v roce 2015.

Anonym 94158 17.05.2017 13:48
Pan Zeman se velmi snaží zapojit Čechy do projektu "Hedvábná stezka". Tento projekt objemově převyšuje "Marshallův plán" pomoci Evropě na konci 40. let. Může to být další skok na dotažení západních ekonomik, který započal až pan Babiš. Od roku 1989 nedošlo k obdobnému růstu. Jenom samá bída. Věřím, že novou vládu povede právě on.

Anonym 94158 16.05.2017 22:37
Ten Zeman je ale nehodný člověk, nedá mafiánům z pražských kaváren vydělat ani vindru. Už 4. rokem hladoví a touží po Kalouskovi. Občané nechtějí návrat Kalouska. Asi si ho nezaslouží.

Anonym 94158 16.05.2017 22:33
Milý 90186, řepkový olej je velmi příznivý pro zdraví člověka. Psal jsi včera v 17:01 o připuštění. Mohu Ti jen popřát abys byl také připuštěn. Je to pro zdraví také užitečné a na chvilku Tě odvede od depiny.

Anonym 90186 16.05.2017 18:02
Rozmohl se nám tady takový nešvar. Důležití lidé na ministerstvu financí a ve finanční správě si nejspíš myslí, že lidé, firmy a celá ekonomika vůbec jsou tu hlavně proto, aby bylo od koho vybírat daně. Preventivně tak používají represívní nástroje, které mohou snadno zlikvidovat i podniky nevinných lidí.

Anonym 90186 16.05.2017 18:01
Poslanec za hnutí ANO Jaroslav Faltýnek čelil v nedělních Otázkách Václava Moravce řadě dotazů týkajících se problémů jeho předsedy. Čelil je ale možná příliš silné slovo. Faltýnek si totiž (nejen) v době vládní krize osvojuje pozoruhodnou komunikační strategii. O všem, co se týká Andreje Babiše, buď neslyšel, nečetl, nebo ho to radši jednoduše nezajímá.

Anonym 90186 16.05.2017 18:00
Finanční správa si kvůli svému nelidskému přístupu, kterým likviduje drobné podnikatele a živnostníky, vysloužila v posledních měsících vlnu kritiky. To, že svým postupem poškozuje poctivé firmy, nyní připustil i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Za viníka označil náměstkyni pro daně a cla Alenu Schillerovou, kterou chtěl Andrej Babiš (ANO) navrhnout jako svého nástupce, a generálního ředitele Generálního finančního ředitelství Martina Janečka.

Anonym 90186 16.05.2017 15:54
Konglomerát Agrofert, ještě před nedávnem svázaný s ministrem financí Andrejem Babišem, dodával Správě státních hmotných rezerv sušené mléko, a jak se nyní ukazuje, cena nebyla úplně obvyklá.
V říjnu 2016 uzavřela Mlékárna Hlinsko, jejímž jediným akcionářem je Agrofert, smlouvu se správou rezerv na nákup sušeného mléka za 37,5 milionu korun bez daně. Za tunu plnotučného mléka v 25kilových pytlích zaplatila správa rezerv podle smlouvy 75 tisíc korun bez daně, tedy 75 korun za kilo.
Ze statistik Státního zemědělského intervenčního fondu ale plyne, že mlékárny v říjnu 2016 prodávaly kilo sušeného plnotučného mléka průměrně za 68 korun a osm haléřů. Údaje přitom odpovídají balení v pytlích po 25 kilogramech. Cena Mlékárny Hlinsko tak byla o sedm tisíc korun na tunu vyšší. Celkově tak správa zaplatila na zakázce o 3,5 milionu více, než byla obvyklá cena.
Organizace měla se zakázkami potíže již v minulosti. Příkladem může být smlouva na skladování státních pohonných hmot s netransparentní českoněmeckou firmou Viktoriagruppe nebo takzvaná rotace přebytečného obilí, které pro stát zaopatřovala společnost Navos, taktéž z holdingu Agrofert.

Anonym 90186 16.05.2017 15:46
Čínská banka ICBC, které Rusnok přivezl do Pekingu licenci, má v západní Evropě problémy. Čelí vyšetřování kvůli praní špinavých peněz

Anonym 90186 16.05.2017 15:44
Forejt mohl být výstraha mocnějším, jak dopadnou, až se na ně vytáhne kompro

Anonym 90186 16.05.2017 15:43
Babišova pravá ruka Alena Schillerová se veřejně proslavila hned dvakrát. Poprvé si jí mohla široká veřejnost všimnout, když prosazovala v rámci projektu EET on-line evidenci úplně veškerého spropitného, které kadeřnice, hospodští či obchodníci obdrží od spokojených zákazníků, jak informovaly Hospodářské noviny. Tehdy se výjimečně dostala do sporu se svým šéfem Andrejem Babišem (ANO).
Podruhé se Schillerová proslavila, když propagovala podvodné statistiky, které měly prokazovat růst vykázaných tržeb v kempech, hospodách, penzionech či hotelích díky EET o 100 %.

Anonym 90186 16.05.2017 15:41
Mateřskému Petrimexu zbylo pouhých 25 % Agrofertu. Na základě výše uvedeného podezřelého zápisu totiž do Agrofertu vstoupily majetkově dvě společnosti. Spolana získala podíl 10 % za 400 tisíc korun a tajemná firma O.F.I. se sídlem ve Švýcarsku 65 % za 2,6 milionu Kč. Podíl O.F.I. získal za krátkou dobu Babiš přímo na své jméno. Později za podezřele nízkou částku odkoupil i podíl Spolany. Z vyhozeného ředitele se tak stal díky jednomu zápisu miliardář.
Ke společnosti O.F.I. Babiš uvedl, že patřila jeho spolužákům ze střední školy, na kterou chodil ve Švýcarsku. I tato teorie podle Reportérů ČT mírně pokulhává. Zjistili totiž, že do oné školy ve Švýcarsku chodil Babiš jen několik měsíců ve svých šestnácti letech. Tedy v roce 1970. Krajně nestandardní akce okolo Agrofertu se uskutečnila v roce 1995. Reportéři tak pokládají otázku, zda mohli mít neznámí čtyřicetiletí byznysmeni ze Švýcarska důvěru v člověka z donedávna komunistického Československa, kterého viděli naposledy před 25 lety, a to několik měsíců ve školní lavici. Otázkou spíše je, jestli si Babiše vůbec pamatovali. A s tím souvisí to nejdůležitější, podpořili by jeho byznys částkou 2,6 milionu Kč, za kolik tehdy koupili podíl v Agrofertu?
Babiš nikdy nesdělil jména oněch spolužáků, personální obsazení O.F.I. se zatím nepodařilo rozkrýt ani žádnému novináři.
Vzhledem k tomu, že je Babiš opakovaně přistižen při lži a to, že je lhářem potvrdili i poslanci, je tak možné, že příběh o spolužácích může být jen pohádkou. Tou nejdůležitější otázkou by pak bylo, kdo za O.F.I. stál a odkud pocházely peníze, které umožnily odebrání Agrofertu mateřskému Petrimexu. Evidentně nešlo o čistou hru.

Anonym 90186 16.05.2017 15:40
To mu po čase bylo zřejmě málo. Při zasedání v dubnu 1995 zjistili členové dozorčí rady Petrimexu, že už jejich společnost není 100% vlastníkem své společnosti Agrofert, ale pouhým 25% vlastníkem. Co se stalo? Stačil jeden papír. Někdy někde museli zasednout tři členové (Babiš, Anton Rakický a Elena Trenčianská) pětičlenného představenstva Petrimexu a museli rozhodnout o navýšení základního jmění Agrofertu a zároveň, že se Petrimex vzdává majoritní pozice ve své dceřiné firmě. Zápis z tohoto pro život Babiše naprosto klíčového zasedání, má však mnoho trhlin, jak zjistili Reportéři ČT. Například jedna ze tří účastníků onoho zásadního zasedání, Elena Trenčianská, byla v té době zřejmě na služební cestě v Anglii. Dalším problémem bylo, že o tomto zasedání nevěděli členové dozorčí rady. Dokonce to, že se uskutečnilo a že fakticky přišli o svou společnost, se dozvěděli až po dvou měsících. Reagovali však hned. Babiše podle reportáže odvolali a vyhodili. Sepsali žalobu a chtěli svou společnost zpět. Kvůli tomu, že jim zasedání bylo zatajeno, však žalobu podali až po lhůtě. Nebyla tudíž uznána. Petrimex tak přišel díky jednomu zápisu o mnohamilionovou společnost.

Anonym 90186 16.05.2017 15:38
Možné padělané listiny, podivný převod většiny Agrofertu tehdejším ředitelem Babišem, jeho následné vyhození a žaloba. Začátky Agrofertu nebyly zdaleka tak idylické, jak se je snaží Andrej Babiš vykreslovat. Reportéři ČT zjistili řadu zajímavých skutečností.
Společnost Agrofert byla v první polovině devadesátých let dceřinou firmou slovenské společnosti Petrimex, pro kterou člen KSČ (a možná i agent StB) Andrej Babiš už před rokem 1989 pracoval. A protože byl navíc dítětem prominentní komunistické rodiny, mohl pracovně i do zahraničí. Na konci vlády komunistů už byl zasloužilým kádrem, kterému se i díky známým podařilo udržet se u moci i po roce 1989, kdy se přerodil v manažera a podnikatele. A tak mu vedení Petrimexu dalo pozici ředitele Agrofertu, dceřiné firmy mateřského Petrimexu.

Anonym 90186 16.05.2017 15:37
Poslední výroky Miloše Zemana o likvidaci novinářů zajistily České republice opět pozornost na stránkách zahraničních médií. Informují o něm americký časopis Newsweek i zpravodajský server The New York Times. Deník o českém prezidentovi hovoří jako o člověku, kterému není kontroverze cizí. Reaguje tak na jeho výrok, že novináři by měli být likvidováni, který pronesl v rozhovoru s Vladimirem Putinem na pekingské konferenci.

Anonym 90186 16.05.2017 15:36
Iniciativa Radostné Česko bez EET podala žalobu na ministra financí Andreje Babiše (ANO). Cílem žaloby je před soudem prokázat, že ministr v řadě tvrzení o elektronické evidenci tržeb mystifikoval veřejnost. Z ČR se podle iniciativy stává byrokratické peklo. Na tiskové konferenci to dnes uvedl zakladatel iniciativy Boleslav Buzek.

Anonym 31168 16.05.2017 14:50
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 94158 15.05.2017 23:10
Je trochu nešťastné načasování hermanovin a jiných ptákovin. V této době by měl být připravován rozpočet, mělo by vrcholit pořizování projektů pro stát a podnikatelskou sféru. Zoufalý výkřik jednoho člověka nakopl naší ekonomiku do oblasti třísel. Škody mohou narůst na 10 i více miliard. Ten jeden člověk se s nikým neporadil, "je dokonalý" a tak to ani nepotřeboval! Podal demisi, která byla přijata a následně vše odvolal. Co si slušní občané mají myslet? Ten jeden člověk dělá ve světě z nás občanů Středoafričany.

Anonym 94158 15.05.2017 21:52
Milý 90186, řepkový olej je velmi příznivý pro zdraví člověka. Psal jsi v 17:01 o připuštění. Mohu Ti jen popřát abys byl také připuštěn. Je to pro zdraví také užitečné a na chvilku Tě odvede od depiny.

Anonym 31168 15.05.2017 18:41
Kněží všech církví by se měli modlit,aby Bůh sestoupil z nebes a včas začal dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku a mladá generace mu pomáhala.

Anonym 90186 15.05.2017 17:01
Prezident Miloš Zeman připustil, že udělení milosti pro dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka může být součástí jeho vlastní prezidentské kampaně.

Anonym 90186 15.05.2017 15:31
Pod časovým tlakem a hrozbou sankcí ze strany jedné z nejdůležitějších institucí ve státě jsme se v pátek rozhodli publikaci textu dočasně pozastavit, abychom měli vůbec příležitost rozsáhlou argumentaci Vrchního státního zastupitelství v Praze prostudovat. Hledali jsme zákonné ustanovení, které by umožňovalo vrchnímu státnímu zastupitelství zakázat nám publikaci textu způsobem, kterým to učinilo. Takové ustanovení podle našeho přesvědčení neexistuje, což shledala i externí advokátní kancelář, s níž jsme celou záležitost konzultovali. Rozhodli jsme se tedy text čtenářům znovu zpřístupnit. Argumenty, které nás k našemu postupu vedou, sdělíme ve stížnosti na postup státního zástupce, kterou podáme nadřízenému zástupci, uvedl dle Aktuálně ředitel redakcí a člen představenstva Economie Vladimír Piskáček.
Postup Vrchního státního zastupitelství v Praze vůči je podle Piskáčka nebezpečným precedentem, který ohrožuje svobodu médií a právo lidí na informace, které garantuje Ústava České republiky.

Anonym 90186 15.05.2017 15:29
Mediální dům Economia se rozhodl bránit ve snaze vrchního státního zastupitelství zasahovat do jeho textů. Byl tak znovu zpřístupněn text serveru Aktuálně s titulkem Pelta na ministerstvu protlačil i dotaci pro Spartu. Podle policie byly ve hře hned dvě jeho milenky. Vrchní státní zastupitelstvo Economii v pátek 12. května vyzvalo k odstranění materiálu.

Anonym 90186 15.05.2017 15:28
Jak na většině České republiky kvete řepka a všechno je žluté, objevila se také reakce. To jsou billboardy, které uveřejňují ti, kdo je na různých místech v zemi potkali, na sociálních sítích.
Nápisy na billboardech znějí například: Smrdí vám řepka? Andrejovi voní. Vidíte žlutě? nebo Vy máte zeleninu z dovozu. Andrej má 6 miliard za řepku. Vidíte žlutě?
Někde jsou k vidění i plakáty, na nichž je vidět zelenina, která vzkazuje: Pusť nás domů, Andreji.

Anonym 90186 15.05.2017 15:25
Já jsem zase v naprostém šoku jak si může úřednice dovolit komentovat rozhodnutí předsedy vlady tímto způsobem. Doufám, že jí nový ministr financí okamžitě odvolá, protože tohle chování je zcela v rozporu s její pozicí. To fakt mají Sobotku za troubu, když mu servírují takové propálené persony z kmotrovského prostředí?

Anonym 90186 15.05.2017 15:25
Úplně obyčejná ženská Schillerová je v šoku

Anonym 88243 15.05.2017 15:02
Sobotka největší kř.vák a h.ůj v politice.

Anonym 94158 15.05.2017 14:37
Odsouzený Kájínek sedí už 23 let. Dle soudního rozhodnutí měl usmrtit 2 osoby. Objednatel vraždy byl soudem osvobozen a on v tom zůstal sám. Většina dotazovaných občanů si přeje milost pro Kájínka. Já osobně se tímto problémem nezatěžuji a nepotřebuji mít názor. Vadí mi, že akt milosti strany blízké mafii zpochybňují.

Anonym 31168 15.05.2017 08:47
Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo se řítí k neslavnému funusu.

Anonym 94158 14.05.2017 22:44
Ten Zeman je nehodný člověk, nedá mafiánům z pražských kaváren vydělat ani vindru. Občané nechtějí návrat Kalouska. Asi si ho nezaslouží.

Anonym 94158 14.05.2017 22:41
Milý 90186, je vhodné každou větu chápat v kontextu celého dokumentu. Myslím, že máš vlohy na obecního policajta v malé obci. Je logické, že lidé méně vnímaví to mohou chápat jinak. Vysoce uznávaný znalec z Karlovy Univerzity to vysvětlil velmi dobře. Kdysi nebyly PC a profesoři přezkušovali studenty na strojích RX. Tento stroj měl celkem 49 kódů pro otázky a, b, c. Tito méně chápaví studenti bez logiky se na zápočty naučili nazpaměť 49 kódů. Nazývali jsme je Anča, bača, čabajka. Mnoho "Ančí, Bačů i Čabajek" podporuje "převrat" šmejdů z pražských kaváren.

Anonym 90186 14.05.2017 20:49
PRŮZKUM: Zeman se ve vládní krizi chová špatně, myslí si 61 % lidí

Anonym 90186 14.05.2017 20:49
Volby v nejlidnatější německé zemi Severním Porýní-Vestfálsku dnes vyhráli podle odhadů veřejnoprávní televize ARD poměrně jasně křesťanští demokraté kancléřky Angely Merkelové před sociální demokracií. Dosavadní vláda sociálních demokratů a Zelených tak v tomto velkém západoněmeckém regionu končí. Hlasování ve spolkové zemi, která má téměř 18 milionů obyvatel, bylo svým způsobem generálkou před parlamentními volbami v září.

Anonym 90186 14.05.2017 20:47
Babiš nepotřebuje Ukrajince, on si nadělal otroky z Čechů. Jeho firma Penam hledá expedientky za plat 12200,- Kč hrubého měsíčně a dělníky za 12800,- Kč měsíčně. Kostelecké uzeniny hledají dělníky do třísměnného provozu za 13500,- Kč hrubého a skladníky za 14tisíc,- Kč hrubého.

Anonym 90186 14.05.2017 20:45
V Otázkách Václava Moravce se dnes sešli místopředsedové čtyř parlamentních stran. ODS však byla zastoupená dokonce dvakrát. Kromě Martina Kupky tam seděl za ní i Jaroslav Faltýnek, alespoň podle označení České televize.
ODS vzala tento omyl České televize s humorem: Důrazně se ohrazujeme proti údajnému členství Jaroslava Faltýnka v ODS. Je to kampaň, kampaň a kampaň!! :-), píše ODS na svém twitterovém účtu.

Kj 37104 14.05.2017 18:25
"Tady jsou ještě další novináři? Novinářů je příliš, měli by se likvidovat," říká Zeman šéfovi Kremlu, když před svým jednáním v Pekingu spolu přicházejí do tiskového sálu. "Likvidovat je není třeba, ale omezit jejich počet je možné," reaguje Putin.

Kj 37104 14.05.2017 18:24
Zeman chce likvidovat novináře. Tak to pochopil Putin. Trapný pokus o vtip a patolízání Ruského medvěda se moc nepovedlo.

Kj 37104 14.05.2017 17:06
Dnes se Faltýnek u Moravce projevil. Snažil se všechny překřičet a myslel si, že větší křik je větší pravda. Bohužel zapeměl si přinést argumenty.
Alespoň nám ukázal jak se dělá politika v sektě ANO.

Anonym 90186 14.05.2017 15:59
Přes sto tisíc Čechů a Slováků je v USA nelegálně, hrozí jim deportace, říká imigrační právník

Anonym 90186 14.05.2017 15:45
Ve středu 17. května se od 18 hodin uskuteční další demonstrace proti Babišovi a Zemanovi. Organizátoři akce požadují smysluplné odvolání Andreje Babiše a 8722; tedy aby ministerstvo neovládal ani prostřednictvím svého člověka a mohl tam proběhnout nezávislý audit a 8722; a ústavní žalobu na prezidenta. Akce opět nese název Proč? Proto! tentokrát však s podtitulem Je to na nás!
Hlavní akce se opět uskuteční na Václavském náměstí v Praze. Organizátorům už se ale hlásí jejich kolegové z dalších měst. Už nyní je tak jasné, že demonstrace se uskuteční opět v Českých Budějovicích, pravděpodobně Brně a v Litoměřicích.
Na nás je, zda chceme žít v zemi, kde si politik může dovolit úplně vše a stále zůstávat ve svém úřadě. Stále ovládat svou chobotnici politiky, ekonomiky a médií. Víme, že mnoho lidí ve své tíživé situaci chce volit ty, kteří jim slibují, že bude líp. Ale prosím podívejme se za oponu, ti vládci, kteří nedodržují základní pravidla, jako pan Babiš a Zeman, ti určitě zlepšení nepřinesou. Máme u nás i skvělé osobnosti, které mají základní pokoru a úctu k lidem. Ty hledejme a volme, prosím. Pak bude skutečně líp, uvádějí organizátoři.
Akce navazuje na setkání na Václavském náměstí v uplynulou středu. Podle policejních odhadů se jí zúčastnilo 20 a 8722;30 tisíc lidí. Další tisíce lidí dorazily do ostatních měst. Zeman i Babiš akci kritizovali. Například Babiš řekl, že na Václavském náměstí bylo tolik lidí, kolik on má lajků u jednoho příspěvku na sociálních sítí. Zeman prohlásil, že demonstrující lidé jsou patologickou sedlinou společnosti.

Anonym 31168 14.05.2017 15:25
Chce to směle EU a NATO kopnout do zádele a znovu se vžebrávat pod ochranná křídla surovinově bohatého Ruska.Lumpy co nás lhaním zatahli do NATO a EU za vlastizradu národa Čechů odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti