Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Pozdraveno budiž světlo (Hradišťan & Jiří Pavlica) Songs of Experience - Deluxe (U2) Revival (Eminem) Beat (Al)boom 1968- 1970 (Various) Po Pulnoci (Mandrage)

Miloš Zeman diskuse strana 2450

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 15.04.2017 10:18
V demokracii trubci představují téměř celou vládnoucí sílu, a zatímco jejich čilejší část mluví a jedná, zbytek jen bzučí kolem řečnické tribuny a nestrpí jiný názor; proto v demokraciích je téměř všechno řízeno trubci.

Pak je zde další třída, která je vždy vykořisťována masami. Je to spořádaná třída, která v národě obchodníků bude zajisté nejbohatší. Její příslušníci jsou nejvydíratelnější a poskytují trubcům nejvíce medu. Jsou nazýváni třídou bohatých a trubci z nich žijí.
Pak je zde lid: třetí společenská třída, která sestává z těch, kdo se živí svýma rukama; nejsou to politikové a mají hluboko do kapsy. Pokud se shromáždí, jsou největší a nejsilnější třídou v demokracii. Jejich vůdcové (trubci) zbaví bohaté majetku a rozdělí jej mezi lid; zároveň se postarají, aby jim samotným zůstala větší část bohatství..

Lid vždy má nějakého oblíbence, kterého si vybere nad sebe a vyzdvihne do velikosti. Toto a nic jiného je kořen, z něhož roste tyran; když se nejprve objeví, je vnímán jako ochránce.

Platón, Ústava, dialog Sokrates - Adeimantus,

Anonym 94158 14.04.2017 23:01
Snaha ovládnout země "psů" je dána muslimy od doby jejich proroka Mohameda. Oni svůj cíl dosáhnou. Evropa a Amerika jsou svázané demokracií, což v praxi znamená usmrtit své děti příchozími tzv. utečenci. Je to něco jako koupit mládě tygra a dát mu místo v dětské ložnici. Až tygr vyroste, co bude dál? Muslimové jsou oproti tygrovi výrazně pomalejší.

Anonym 90186 14.04.2017 12:14
Asadův režim proto dál pokračoval v protiizraelské kampani, a tak není divu, když jeden z mužů, jenž si přál zůstat v anonymitě, řekl reportéru AP, že když nebyla válka, žádná revoluce, považovali jsme Izrael za svého největšího nepřítele. To se ale změnilo. Ale teď jsem přišel sem a vidím kolem sebe samé dobré lidi, řekl zraněný šestadvacetiletý Syřan. V podobném duchu pak hovořil i další mladík, kterého reportér vyzpovídal.
Syrsko-izraelská hranice na sporném území Golanských výšin je relativně klidným územím. Golanské výšiny jsou sice oficiálně Izraelem okupovány (a to už od šestidenní války v roce 1967), současná situace však nahrává statusu quo. Izrael na hranici rozmístil několik tanků a hranice je proto neprodyšná. V oblasti je také demilitarizovaná zóna, jejíž status byl již několikrát oboustranně porušen. V místě však stále funguje polní nemocnice, která pomáhá zachraňovat životy, ale také byť v malém měřítku snížit napětí mezi znesvářenými zeměmi.

Anonym 90186 14.04.2017 12:13
Asadův režim pokračoval v protiizraelské rétorice, i když i během ní je možné vysledovat určité vstřícné kroky. Například v lednu roku 2004 prohlásil, že je ochoten s Izraelem jednat. Z jednání ale nakonec nevznikl žádný výsledek: tehdejší izraelský ministr zahraničí Šalom totiž prohlásil, že se o jednáních dostaly do médií nepravdivé informace. Prohlášení navozuje dojem, že spolu tehdy izraelsko-syrská diplomacie jednala, detaily však neznáme.

Anonym 90186 14.04.2017 12:12
Reportér agentury AP popsal zajímavý detail: fungování polní nemocnice sblížilo státy, které se již od počátku vzniku Státu Izrael v květnu 1948 nenávidí. Sýrie patřila do Ligy arabských států, která na Izrael zaútočila prakticky ihned po prohlášení Davida Ben Guriona ze 14. května 1948, kterým židovský stát vznikl. Syrské hlavní město Damašek je vzdálené jen cca 50 kilometrů od izraelské hranice.

Anonym 90186 14.04.2017 12:12
Polní nemocnice funguje v oblasti už od roku 2013. Podle informací dostupných od vedoucího této improvizované nemocnice Šaloma Zarky ošetřili Izraelci od roku 2013 stovky Syřanů a pomohli na svět 19 novorozeňatům, jejichž matky se do lékařského centra dostaly. Některé z pacientů posílají izraelští zdravotníci do nedalekého města Safed, které se nachází v Golanech již v izraelské části. Severoizraelské město má vybavenou nemocnici, kterou si zranění Syřanů často vyžádají.

Anonym 90186 14.04.2017 12:11
Na sporné syrsko-izraelské hranici poblíž zničeného města Kunejtra nezůstalo prakticky nic podobného městu. Kunejtra byla během již šest let trvající občanské války téměř srovnána se zemí. Nachází se přitom v Golanských výšinách, tedy oblasti, která tvoří jádro sporu mezi znepřátelenými sousedy Sýrií a Izraelem.
Z této oblasti, která patří k oné jedné čtvrtině Golan, kterou neokupuje Stát Izrael, přinesl reportér agentury AP reportáž, kterou včera otiskl americký deník Washington Post. Nedaleko Kunejtry se totiž nachází izraelská polní vojenská nemocnice, která léčí Syřany, kteří byli zraněni v probíhající občanské válce. To lze označit za zcela unikátní a bezprecedentní pomoc, k níž se Izrael uchýlil.

Anonym 31168 14.04.2017 10:25
Pro 90186.Tu zlodějnu našich politických lumpů se splácením Ruského dluhu Česku bude nejrozumnější rozplétat na katovské mučírně v režii těch nejkrutějších katů.Aktéry této zlodějny co nejkrutěji mučit za zlodějnu a zde vládnoucí lumpy mučit za to,že svojí leností nechávali takto Česko rozkrádat.Razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k ůepším zítřkům mladé a budoucích generací.

Anonym 90186 14.04.2017 00:33
Ten, kdo odmítne vyšetřování útoku v Sýrii, je viník, říkal Zeman. Teď couvá

Anonym 90186 14.04.2017 00:22
V roce 2001 se vláda Miloše Zemana rozhodla prodat stomiliardový dluh Ruska u České republiky z časů komunismu. Bez výběrového řízení si vybrala společnost Falkon Capital, jejíž prezidentem byl Jozef Čimbora. Falkon měl za dluh zaplatit české vládě 20 miliard korun a bylo na firmě, s jakým ziskem se vypořádá s Moskvou.
Dodnes není jasné, kde Falkon vzal peníze na koupi gigantického dluhu. Moskva následně uvolnila na umoření dluhu v přepočtu přes 50 miliard korun. Nevíme ani, proč Zemanova vláda pohledávku prodala za pouhou pětinu, když běžná cena dluhu na evropských trzích byla 60 % a kde se ztratilo 30 miliard uvolněných ruskou vládou nad českou cenou dluhu. Policie se vyšetřováním dluhu vůbec nezabývala a české ministerstvo financí dodnes přes rozhodnutí soudu z roku 2006 nezveřejnilo smlouvy, na jejichž základě byl dluh prodán.

Anonym 94158 13.04.2017 23:13
Je to možná i 10 let stará zpráva uváděná čtk. Ruský dluh měli Rusové splatit dodávkou, či upgradem letecké techniky, nejspíš vrtulníků. Dá se to jistě dohledat. Pak ještě úřad pana Kalouska měl půjčit nějakému Rusovi asi 18 miliard. Snad to mohlo být z banky určené na rozvoj. Není známo, či byla půjčka splacena. Máš na mysli těch 18 miliard? Pro informaci výdaje státu nad 300 milionů by měl schválit ministr financí.

Anonym 90186 13.04.2017 12:38
Na otázku, jestli je třeba dávat provize na obou stranách, Slówik tehdy odpověděl: To na mně chcete něco, na co bych vám strašně nerad odpovídal.
Jinak řečeno: úředníci jednoho státu nemohou uplácet úředníky jiného státu, a tak si na to vezmou soukromou firmu. Ta nakonec odmění všechny.
Případ ruského dluhu byl ale i ve srovnání s ostatními obdobnými případy nedobytných mezivládních pohledávek výjimečný. Celou transakci Zemanova vláda utajila, peníze přišly do Čech přes několik bank a účet ruské elektrárenské společnosti RAO JES, která byla do celé operace zapojena.
Pochybnosti vyvolával mimo jiné fakt, že i když konečnou sumu dojednali vyjednavači na zhruba dvacet miliard korun, ruská vláda pak na splacení českého dluhu uvolnila ze svého rozpočtu miliard padesát. Zbytek se ztratil kdesi na černých účtech a v peněžních prádelnách ruského politického a ekonomického polosvěta.
Ačkoli proti tomu, aby Zemanova vláda svěřila vymáhání ruského dluhu právě firmě Falkon Capital protestovaly tajné služby, zákulisí celé transakce a tedy ani provize tehdy nikdo nevyšetřoval. Kdo všechno tedy inkasoval, zůstává dodnes neznámé.

Anonym 90186 13.04.2017 12:37
O výši těch nejnižších provizí by se vůbec nevědělo, kdyby se kolem jedné z nich nerozhořel soudní spor ohledně zaplacených daní. Finanční úřad konzultantovi Ivanovi C. zpětně doměřil daň, ten to zpochybnil a díky tomu, že se případ v roce 2013 dostal až před Nejvyšší správní soud, jsou nyní známy i detaily o odměně.
Miliony pro Ivana C. jsou ale drobné ve srovnání s tím, jaké částky v příběhu ruského dluhu inkasovali podle zákulisních informací klíčoví hráči. Obří provize umožňuje nastavení celého systému vymáhání nedobytných pohledávek, které věřitelský stát prodá soukromé firmě, jako se to stalo u ruského dluhu.
Princip je následující: společnost podepíše s věřitelským státem dohodu o odkoupení pohledávky a zaplatí mu část z dluhu u cizí země, například dvacet procent. Tím celá pohledávka přechází na tuto firmu a státní dluh je de facto vymazán.
Je už pak na této soukromé firmě, aby si u dlužníka dojednala způsob, kolik peněz z něj sama vymůže. Většinou to všechno má předem domluvené, takže si jde pro prakticky jistý zisk. Například získá čtyřicet procent pohledávky, půlka z toho padne pro věřitelský stát, deset procent na provize (respektive peníze pro poradenské firmy). Čistý zisk vymáhající společnosti je pak jen deset procent.
Praxi kdysi autorce textu popsal Vojtěch Slówik, který se zabýval právě vymáháním podobných pohledávek. Soukromé firmy do těchto transakcí vstupují ve chvíli, kdy stát není schopen vymoci dluh sám. V 99 procentech případů vám pak v zemi dlužníka řeknou peníze na dluh pustíme, až když zařídíte, že nějaké peníze dostaneme i my. Prostě nejde to jinak, než když je tam nějaká osobní zainteresovanost, řekl Slówik, který byl jednu dobu asistentem někdejšího místopředsedy sněmovny Františka Brožíka (ČSSD).

Anonym 90186 13.04.2017 12:35
Byznys kolem nedobytných státních pohledávek patří mezi ty nejlepší tedy z pohledu zprostředkovatelů a lobbistů. Věřitelská země na nich vždy tratí, ale dostane zpět alespoň část peněz. Takový byl případ ruského dluhu, který zkraje tisíciletí řešila s Moskvou vláda dnešního prezidenta Miloše Zemana.
Redakce Neovlivní nyní získala dokumenty, které ukazují, že i ty nejmenší provize pro bezejmenné hráče se pohybovaly v řádech milionů. Tak například podle mandátní smlouvy mezi společností Falkon Capital a ing. Ivanem C. z 1. března 2001 získal jmenovaný konzultant tři miliony korun.
Podle této mandátní smlouvy se ing. Ivan C. zavázal, že bude pro mandanta, tedy společnost Falkon vykonávat poradenskou činnost a technické zabezpečení naplnění příslušných ustanovení ohledně finančního vyrovnání na základě mezivládní smlouvy mezi Ruskou federací a Českou republikou, účastnit se na přípravě podkladů pro jednání se stranami zúčastněnými při deblokaci dluhu, dohled nad aplikací spol. Falkon navržených postupů při realizaci transakce apod. Za výkon činnosti náležela ing. Ivanovi C. odměna ve výši 3 miliony Kč.

Anonym 90186 13.04.2017 12:33
Patnáct let poté, co Miloš Zeman coby český premiér v dubnu 2002 dojednával v Moskvě s Vladimirem Putinem detaily ohledně splátky ruského dluhu, vychází najevo informace o provizních smlouvách k celé podezřelé transakci. Vyplývá z nich, že najatí lobbisté inkasovali miliony, aby česká strana vše hladce zprocesovala. Zemanova vláda prodala stomiliardovou údajně nedobytnou pohledávku za pětinovou hodnotu naprosto neznámé a neprůhledné společnosti Falkon Capital.

Anonym 31168 13.04.2017 11:26
Toto ničení billboardů zde po komunistech vládnoucích lumpů ukazuje,že už tohoto lidského dobytka má národ dost.

Anonym 90186 13.04.2017 11:15
Předvolební billboardy Občanské demokratické strany v Jihočeském kraji jsou terčem útoků. zdá se, že někdo systematicky ničí narážky na tamního bývalého hejtmana Jiřího Zimolu a podezřelé financování stavby jeho rekreačního domu. Kandidát ODS Jan Zahradník celou věc označil za Jihočeské Palermo.
Celou věc již vyšetřuje policie. Není to bohužel ojedinělý případ, další poničený billboard jsme našli dnes ráno. Obrátili jsme se na PČR, ale spíše formálně a nepředpokládáme, že by něco vyřešila. Zdá se, že někomu se naše billboardy vysloveně nelíbí a slovy klasika nechme na laskavém posouzení čtenáře, komu asi, vyjádřil se další člen ODS Martin Kuba.
Stejný pohled na věc sdílí i Zahradník. Jihočeské Palermo. Někdo ničí billboardy, upozorňující na nepravosti ČSSD v Jihočeském kraji. Přijede plošina a chlapík odstraní text, že peníze nemocnic nepatří na chalupy hejtmana a jeho kamarádů, uvedl na svém facebookovém profilu, kde zveřejnil i fotografii jednoho ze zničených billboardů.

Anonym 90186 13.04.2017 11:15
Darovací trhy jsou VZDOREM. Nejen živnostníků, ale všech svobodomyslných občanů naší země. Živnostníci organizují Darovací trhy, protožechtějí ukázat, že naše drobné podnikáníi společné soužití nás všech je v podstatělikvidováno, přičemž tato likvidace je založenana lžích, účelové interpretaci a rozdmýchávání nenávisti mezi jednotlivými vrstvamiobyvatel. Nejsme zloději a fízlování formou EET odmítáme.Trhy bez EET lze organizovat i tak, jakto děláme.My chceme zachovat tradiční i kulturníhodnoty této země. Pro nás i pro naše děti! Stát, díky zákonům a nařízením námi zvolených politiků, nám radost nedělá. Proto jsme se rozhodli, že si radost budeme dělat sami mezi sebou. Darovací trh, tím, že se lidé vzájemně obdarují, je vlastně takový prostor pro dělání si radosti. Někomu udělá radost, když dostane například med, vajíčka nebo cokoli jiného a jinému udělá radost, když daruje druhému trochu svých peněz.

Anonym 90186 13.04.2017 10:09
Pro 94158
Rwanda je ukázkou toho, jak "mírumilovní" dokážou být křesťani. Nejdříve se málem pozabíjeli mezi sebou a nyní provádějí loupežné nájezdy do sousedního Konga, kde drancují nerostná naleziště. Jejich praktiky na místních obyvatelích se dají přirovnat k praktikám IS.
To jak to dopadlo ve Rwandě a Sýrii není tak otázkou náboženství. V obou státech byla kdysi instalována vláda menšiny, která utiskovala většinu.

Anonym 94158 12.04.2017 23:18
Je dobré, že USA, Rusko a Čína mají Kima dost. Škoda, že se velmoci nezajímaly o Rwandu. Tam bylo popraveno cca. 1 milion občanů. Prostě ve Rwandě není nafta, není zlato, nejsou drahokamy. Proto se žádný "lidumil" nenašel. Podobné je to dnes v Sudánu, či Somálsku. Jó Irák, Libye a Sýrie, to je "Klondajk". Ty jdou na dračku. V těch zemích ropu prodávají bandité za hubičku. Prostě kšefty jdou i s IS.

Anonym 31168 12.04.2017 20:56
Pro 5822.Do tebe by bylo dobré dostat rozum ševcovským potěhem.

Anonym 5822 12.04.2017 17:08
Pro 31168 Největší blb jsi ovšem ty a 90186. Dědku!

Anonym 31168 12.04.2017 15:58
Pro 5822.Trump je stejný blb jako Kim.

Anonym 5822 12.04.2017 15:17
Tleskám Trumpovi, konečně se tlustý odporný ješitný Kim po..r. Hurá!

Anonym 90186 12.04.2017 11:08
Ceny potravin jsou v Česku nyní vůbec nejvyšší v historii. V prvním čtvrtletí letošního roku jsou jídlo a nápoje podle čerstvých dat Českého statistického úřadu proti posledním třem měsícům roku 2016 dražší o 3,7 procenta. Od roku 2013 přitom v zásadě stagnovaly.

Anonym 90186 12.04.2017 10:31
Vy jste kritizovala už několikrát našeho ministra financí. Jsou to tři roky, co jste proti němu vystoupila poprvé. Trváte si na svých slovech? Je podle vás pro Českou republiku stále problémem?
Není to on jako osoba. Myslím, že je docela milý. Ale o tom to není. Problémem je, že tato konstrukce mít majitele tolika společností a zároveň příjemce evropských dotací ve vládě, která se zodpovídá Evropské unii za jejich kontrolu je obrovský střet zájmů. A to se nezměnilo.
Očekávala bych, že skutečně prokáže svou nezávislost, že bude každý den znovu a znovu dokazovat, že nemá skutečně nic, vůbec nic společného s rozhodnutími v těch firmách. Bylo pro mě obrovským překvapením, že to neudělal. Nebojuji proti němu osobně, ale musím bojovat proti tomuto problému. Musím chránit finanční zájmy Evropské unie.
Pro mě je to jasné. Česká republika co se týká střetu zájmů, udělala už krok kupředu. Čeští politici pracují na řešení. Pokud by se to nevyřešilo, Česko bude dál přicházet o evropské peníze. Skončí to tím, že nedostane žádné. Proto vyzývám politické elity u vás, aby to celé vyřešily.
Evropská unie vytvoří legislativu, aby nebylo možné vlastnit firmy a zároveň být funkcionářem. Ale pořád to musí být poté implementováno do národních zákonů. Práce je tedy stále před námi. Ráda bych od ministra financí slyšela, že skutečně ukázal čisté ruce

Anonym 90186 12.04.2017 10:29
Zatímco ministerstvo financí oslavuje zdařilé vyčerpání dotací za období 2007 až 2013, kde Česko nedočerpalo necelou jednu miliardu eur, v Evropském parlamentu panuje kolem peněz proudících do srdce Evropy skepse. Střet zájmů ministra financí Andreje Babiše (ANO) totiž prý vychází Česko draho a je možné, že se dotace v budoucnu úplně zastaví.

Anonym 90186 12.04.2017 09:28
Čína své dluhové problémy dlouho dobu ignorovala. To se však změnilo minulý měsíc, kdy šéf čínské centrální banky Zhou Xiachuan přiznal, že mají problém. Podnikové zadlužení je příliš vysoké, citovala jej agentura Reuters, a bude trvat déle, než se jej podaří dostat na zvládnutelnou úroveň.
Čínské dluhy jsou příliš vysoké. Podle odhadu Institutu mezinárodních financí se pohybují mezi 250 a 300 % HDP. Největším problémem jsou přitom zmiňované dluhy nefinančních podniků. Ty jsou z velké části tvořeny neefektivními státními podniky, které jsou často závislé na dotacích.Zhou Xiachuan pro agenturu Reuters dále uvedl, že proti vysoké míře zadlužení podniků bude tvrdě zakročeno. Státní firmy budou restrukturalizovány a bude omezována nadbytečná průmyslová kapacita. Banky budou muset přestat podporovat finančně neperspektivní společnosti, aby se tyto zombie dostaly z trhu.
Dalším z čínských dluhových problémů je zadlužení domácností. To má na svědomí zejména narůstající počet hypoték, na které jde více než 70 % nových dluhů. Právě rostoucí počet úvěrů na bydlení, vedoucí ke značnému nárůstu cen nemovitostí, byl jedním z tahounů hospodářského růstu, který Čína v posledních letech zažívala. Hypotéky nyní tvoří pětinu nesplacených čínských dluhů.Na čínské problémy se zadlužením na několika frontách opakovaně upozornil i Mezinárodní měnový fond. Podle oficiálních údajů Číny se tamní celkové zadlužení zvedlo za první dva měsíce letošního roku na 277 % z 254 % HDP na konci roku 2016. Výrazně přitom roste podíl nového úvěru, který je použit na úhradu dluhové služby. Čína se tak dostala do fáze Ponzi financování.

Anonym 94158 11.04.2017 23:14
Chtěl jsem něco napsat. Do party válečného štváče a morbidního dědka nějak nepasuji. Uvítal bych trochu polidštění.

Anonym 31168 11.04.2017 17:00
Je v zájmu Česka se znovu vžebrávat pod ochranná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy celé NATO i EU směle kopnout do zádele.Jinak brzo Češi na planetě Zemi končí převálcovaní rozumnějšími národy.Všechny lumpy co nás do područí EU a NATO zatahli je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu a navíc znárodňovat vešerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat revolucí k moci dostatečně krutou ruku mladé generace aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 31168 11.04.2017 15:20
V současné době se podle příspěvků na internetu zvyšuje nenávist proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům geometrickou řadou,proto mám obavy ,že revoluce nejen ,že nebude žádným druhým Sametem,ale,že revolucionářům nebude stačit vybíjet jenom lumpy a brzo se to zvrhne na vybíjení celých vlastizrádných rodů.I mnoha českým blbům co jásali pro Havla začíná docházet do čeho nás zde vládnoucí lumpové zatahli.Kdo dělání pořádku odnesou nejvíce budou straníci zde po údajné revoluci vládnoucích stran.Ti skončí odporaženi na katovsé mučírně.Na druhém místě budou důchodci za to,že pomohli lumpům ke korytům a nechali jim Česko rozprodat a rozkrást.Důchodcům pak mladá generace u moci, za sedmadvacet roků trvající troubovitost, bude nucena naordinovat takovou dietu jakou neměli za nebožtíka Hitlera ani vězňové v koncentráku.Pouze ,v rámci humanity,by bylo ideální zprovoznit dostatek plynových komor kde by se mohli nechat důchodci dobrovolně zplynovat CYKLONEM B.Ten se snadno vyrábí a má docela příjemnou vůni,taže by během deseti minut zajistil důchodcům voňavou smrt.Bylo by to pro důchodce mnohem humáejší než aby z hladu skákali z mostu nebo pod vlak,protože mladá generace se na jejich debužírování za to,že jí budou předávat rozkradenou,rozprodanou a astronomicky zadluženou zemi dlužit nebude.Ta bude prosazovat,že na staré lumpy i hlupáky musí být přísnost.

Anonym 31168 11.04.2017 13:46
Na Cínovci jsou veliké zásoby lithia a už se formují cizí společnosti,které mají Čechům toto naleziště vydrancovat.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a nechává cizákům Česko vydrancovat odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 11.04.2017 13:18
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčkíu udělá pořádek ,ta to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 31168 11.04.2017 13:15
Pro budoucnost národa Čechů je nejdůležitější začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy a to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Na druhém místě zastavit prodej zemědělské půdy a státního majetku cizákům.Jinak Češi brzo na planetě zemi končí.Pokud bude některá politická strana řešení těchto bodů opomíjet a tahat voliče na podřadná řešení je třeba brát po revoluci každou takovou stranu nebo hnutí za vlastizrádnou organizaci a členy těchto stran nebo hnutí pak odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Prostě lumpové se nemají do vedení země cpát,když se cpát budou je třeba a by je dostihnul spravedlivý trest.

Anonym 31168 11.04.2017 12:59
Církvím měly být hned na začátku výplaty restitucí restituce vypláceny jedině na holý zadek bejkovcem.V uvedené výplatě restitucí pokračovat dokud si sami kněží neřeknou ,že mají dost.

Anonym 90186 11.04.2017 10:57
Ústí nad Labem chce vyzkoušet samořiditelná auta v běžném provozu v ulicích.
Stalo by se tak prvním městem v Česku, které něco podobného udělalo.
Pilotní projekt, který má pomoci v rozvoji technologií a otestovat možnosti autonomních aut, má podporu kraje i ministra dopravy Dana Ťoka.

Anonym 90186 11.04.2017 10:55
Celá kauza chovu krokodýlů na Moravě a jejich porcování a zpracování v závodě Kostelecké uzeniny (Agrofert) je smutná a tragická. O život přišlo zbytečně minimálně 160 krokodýlů. Jejich maso skončilo v kafilerii. Navíc člověk, který je vlastnil a s jehož vědomím byli usmrceni, si nyní hraje na ochránce zvířat. Jeho píáristé mu doporučili, aby využil aktuálního tématu chovu kožešinových zvířat. Andrej Babiš se tak v posledních dnech stal ochráncem kožešinových zvířat, přitom firmy, které ještě před pár týdny ovládal, chovají a zabíjejí krokodýly jen kvůli kůži a masu, které vyhodí.

Anonym 90186 11.04.2017 10:54
Sháníte peněženku? Kabelku? Ochránce zvířat Babiš chová krokodýly na kůži
A jak probíhá porážka krokodýla? Před porážkou se krokodýli z Karlova nechávají pět dní v antistresové zóně vyhladovět, tlama se jim fixuje páskou, zvíře se omráčí jateční pistolí s vratným projektilem a přeřízne se mu mícha, uváděla MF Dnes (Agrofert) v srpnu 2013. V tomto roce měli možnost ochutnat krokodýla také obyčejní lidé. Babiš ho totiž rozdával na některých svých předvolebních mítincích.

Anonym 90186 11.04.2017 01:49
Zaměstnancům petrohradského metra hrozí obvinění z nedbalosti, která mohla napomoci k teroristickému útoku z minulého pondělí. Uvedl to dnes petrohradský server Fontanka, který informoval o závěrech kontroly městské prokuratury.
Ukázalo se, že dvaadvacetiletý útočník Akbaržon Džalilov pronesl bombu do stanice metra bez větších překážek. Zvuk bezpečnostních rámů byl totiž vypnutý. Obsluha by si ho tak všimla jen v případě, že by cestující nepřetržitě sledovala.
Rámy však zůstaly bez dozoru, dva zaměstnanci se bavili mezi sebou v kabině obsluhy. Dalšího inspektora, který byl kvůli nemoci nepřítomen, nahradili dva stážisté. Ti však neměli žádný výcvik, ani pravomoci. Chyběl i policista, který měl u stanice hlídkovat.
Metro zvuk bezpečnostních rámů ve stanicích po provedených kontrolách znovu zapnulo. Vyšetřovatelé posoudí, zda někoho ze zaměstnanců obviní z nedbalosti.

Anonym 90186 11.04.2017 01:47
Cenu Františka Kriegla, kterou každoročně uděluje Nadace Charty 77, letos získá zpěvák a hudebník Radek Banga. Ocenění získal za odvážný občanský postoj, když při loňském vyhlašování hudebních cen Český slavík protestoval proti ocenění skupiny Ortel. Cenu obdrží Banga v květnu v rezidenci pražských primátorů.

Anonym 90186 11.04.2017 01:47
Karikaturu s názvem Sv.ně zbořená, která si utahuje z prezidenta Miloše Zemana, si koupil Miroslav Kalousek. Předseda TOP 09 to oznámil v pondělí na svém Facebooku. Soška je jednou z desítky politických karikatur vystavených v plzeňské galerii, kvůli kterým desítky lidí drsně vyhrožují jak galeristce, tak i výtvarníkovi Vítězslavu Netrvalovi. Tomu dokonce kdosi neznámý poslal dopis, ve kterém mu hrozil smrtí.

Anonym 90186 11.04.2017 01:43
Rusko mělo dopředu vědět o chemickém útoku v syrském městě Chán Šajchún, k němuž došlo minulé úterý. Tvrdí to aspoň agentura Asociated Press. Podle jejich informací operoval chvíli po chemickém útoku u nemocnice, kde byli ošetřováni ranění, ruský dron. Několik hodin poté jedna stíhačka MIG nemocnici bombardovala, což mělo být údajně pokusem o zahlazení stop. Podle amerických představitelů přítomnost dronu u nemocnice a její následné bombardování nemohlo být náhodné. Agentura AP se v tomto tvrzení odvolává na nejmenovaného vysoce postaveného amerického úředníka.

Anonym 94158 10.04.2017 21:48
O velkém bratru za oceánem se vždy říkalo, že napřed všechno vystřílí a pak se ptá co se vlastně stalo.

Anonym 31168 10.04.2017 15:15
Když si Šporcl stěžuje na těžké podmíny podnikání,ta ať se přihlásí do kurzu na kvalitního kata.Touto prací se po revoluci pohodově uživí.

Anonym 31168 10.04.2017 15:11
Po revoluci bude nejrozumnější na Václaváku postavit kvalitnímu bejkovci pomník hned vedle sochy svatého Václava s nápisem,že tento inštrment dokázal v Česku lumpy od koryt vypráskat.

Anonym 31168 10.04.2017 15:05
Základ lepší budoucnosti mladé a budoucích generací je místo dalšího debužírování důchodců na dluh jim naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Pak jim roupy jásat pro nebožtíka Havla a podobné lumpy přejdou.

Anonym 31168 10.04.2017 10:51
Až se začne po revoluci vyplácet většině důchodců zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejkovcem,tak to chce při této Bohu milé práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky zlumpačelých důchodců.Když se pak bude zlumpačelý důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem ,tak začne dokonce přemýšlet.Dojde důchodci,že ty lumpy co sedmadvacet roků ve své troubovitosti volil přece jenom volit neměl.Tím značne vzroste jeho inteligence,což je jedině dobře.Za čas se pak bude moci národ Čechů začlenit mezi rozumné národy světa.

Anonym 90186 10.04.2017 10:33
Velvyslankyně USA v Organizaci spojených národů Nikki Haleyová uvedla pro stanici CNN, že odstranění syrského presidenta Bašára Asada je pro Spojené státy prioritním cílem. Stalo se tak dva dny po bombardování syrského letiště, nařízeného presidentem Donaldem Trumpem jako odveta za chemický útok vládního režimu na syrské opoziční síly.

Anonym 90186 10.04.2017 10:28
Podpora živnostníků v ČR v praxi: V březnu zbankrotovalo rekordních 700 podnikatelů

Anonym 90186 10.04.2017 10:28
Houslový virtuos Pavel Šporcl kritizuje stále se zhoršující podmínky pro podnikání a absurditu elektronické evidence tržeb.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti