Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 2250

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 11.06.2017 16:54
Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák a Miloš Zeman dnes na Twitteru uveřejnila informace o Davidu Rathovi, exhejtmanovi s krabicí vína.

Anonym 90186 11.06.2017 16:51
Zdá se, že drzost komunistů nezná mezí. Předseda KSČM Vojtěch Filip se v Partii TV Prima střetl s ministrem kultury Danielem Hermanem, který již před časem velmi správně připomněl, že je ostudou, že tato zločinecká organizace stále sedí v poslanecké sněmovně. Nyní Filip opět relativizoval zločiny své strany i Klubu českého pohraničí, které má rád prezident Miloš Zeman. Místo toho proti Hermanovi používal sudetské Němce.
Je to demokratický spolek fungující podle zákonů České republiky. Za co by se čeští pohraničníci měli omlouvat? prohlásil Filip, kterému je nejspíš jedno, že na československých hranicích zabili pohraničníci téměř tři stovky lidí. Herman kontroval, že je chyba, že komunismus nebyl odsouzen stejně důsledně jako nacismus.
Jak se chce pan Herman smířit s vlastní historií? prohlásil Filip. O vás každý ví, že jste byli součást Národní fronty. Stali jste se antikomunisty a na tom teď stavíte svou politiku.
Herman ovšem uznal, že lidovci součástí Národní fronty byli, uvedl však, že nyní se strana snaží sbližovat, a to například právě v otázce sudetských Němců.Komunisty obvinil, že s minulostí se nedokázali vyrovnat právě oni a řekl, že si stojí za svým vyjádřením, že je ostuda, že komunisté stále sedí ve sněmovně, i když přiznal, že zná mnoho lidí, kteří do strany vstoupili z přesvědčení: Ta ideologie zlo obsahuje. Podle Filipa, který předtím celou dobu obviňoval sudetské Němce i lidovce z mnoha věcí, je to kolektivní vina.

Anonym 90186 11.06.2017 16:45
Přitom právě politická strana ministra Ludvíka (ČSSD) nese hlavní vinu za to, že už do zdravotnictví nepřicházejí peníze z poplatků placených dříve pacienty a zároveň tak není regulováno jejich množství. Výzkumy přitom potvrdily, že zejména poplatky v lůžkové péči měly do jisté míry regulační funkci (snižovaly počty a délku pobytu klientů, kteří péči nutně nepotřebovali). Moderátor Václav Moravec se naproti tomu domnívá, že poplatky nebyly nutné. Kdyby byl ministrem zdravotnictví, změnil by nějak primárně systém pojištění (myšlenku hlouběji nerozvedl).
V současnosti přechází česká lůžková péče na způsob zjišťování nákladů lékařské péče založený na snaze zjistit standardní (běžné) náklady jednotlivých typů úkonů u jednotlivých typů pacientů. To je jistě dobře. Problém je, že výpočet nesleduje každou jednotlivou aktivitu (jednotlivé kontroly v případě komplikací a podobně), takže budou i nadále znevýhodňovány ty nejlepší nemocnice, které léčí nejvážnější případy s nejvíce komplikacemi.
Na rozdíl od svobodného tržního hospodářství je přitom cílem pouze efektivní vynakládání peněz na konkrétní léčbu, nikoli celková (psychická i fyzická) dlouhodobá spokojenost pacientů.

Anonym 90186 11.06.2017 16:43
Všichni tři hosté pořadu (včetně Zuzany Roithové z KDU a 8209;SL) odhadují, nebo si jsou téměř jisti, že platy lékařů i sester je nutné zvýšit. Ludvík však upozornil, že dosud nemáme jejich registr, takže s jistotou nevíme, zda opravdu odcházejí natrvalo do zahraničí a zda celkově postupně ubývají (zejména kvůli vysokému průměrnému věku v těchto profesích).
V případě ostatních cen nikdo netuší, jak přiznal Ludvík. Nemáme zatím moc představu, jestli je opravdu potřeba přidávat nemocnicím peníze na úhradu jednotlivých typů operací nebo jaká má být výše úhrad za léky, aby je farmaceutické firmy raději nevyvážely do zahraničí.
Stává se tak, že úhrady nejsou dostatečné (ať už kvůli plýtvání, nebo kvůli nákladné léčbě). Pak nezbývá než lít poskytovatelům léčby peníze od státu prostřednictvím vyšších úhrad za pacienty pojištěné u Všeobecné zdravotní pojišťovny. Nebo musí vybraným nemocnicím přispět jejich provozovatel (typicky např. kraj). Ti, kdo příspěvky dostanou, ztrácejí motivaci šetřit, a ti, kdo je nedostanou, mají s pocitem nespravedlnosti pochopitelně chuť na všechno rezignovat. Jak však upozornil Ludvík, mnohdy se děje dokonce i to, že jsou rekonstrukce nemocničních pavilonů financovány ze zdravotního pojištění. České (a nejen české) zdravotnictví je zkrátka ukázkou ekonomického diletantství, jaké nemá v jiných odvětvích obdoby. Je tím částečně mařena zpravidla velmi kvalitní práce lékařů i dalšího zdravotnického personálu.

Anonym 90186 11.06.2017 16:42
Diskuze v dnešních Otázkách Václava Moravce na ČT24 dokonale ukázala, že reálný socialismus, který je dosud uplatňován v našem zdravotnictví, nefunguje. Bude to velké zklamání pro všechny lidi, kteří ještě věřili v komunismus, nebo alespoň ve vládou určované ceny.
Zdravotnický expert ODS Petr Zimmermann přinesl divákům ukázat dvě stránky popsané nepřehlednou změtí písmen a indexů. Vyzval ministra zdravotnictví, ať vzorec přečte, což byl samozřejmě nadlidský úkol. Jednalo se o vzoreček pro výpočet peněz, které posílají zdravotní pojišťovny poskytovatelům lékařské péče za jednotlivé lékařské výkony.
Kdo o cenách léčby rozhoduje? Jediný člověk. Totiž právě ministr zdravotnictví. Tím se lišíme od dob komunistické vlády u nás, kdy ceny zboží i služeb určovala celá banda úředníků. Měla k tomu přitom jen dvě nepříliš spolehlivé metody: metodu fenestrální a metodu porovnání se zahraničím, kde fungovalo normální svobodné tržní hospodářství. Fenestrální metoda spočívala v tom, že se Státní plánovací komise sídlící na břehu Vltavy na Praze 7 podívala z fenestra (čili z okna) na Vltavu a ceny odhadla. Druhá metoda spočívala zpravidla v pohledu na tempo růstu cen komodit a služeb v Západním Německu.
Na stejném principu funguje také české zdravotnictví. Výsledek může být dlouhodobě jen jeden, a to vždy, když budou ceny stanoveny příliš nízko (ať už pod tlakem veřejnosti, nebo třeba ve snaze šetřit celkové a tím případné zbytečné náklady a omezovat tak výrobu či služby). Nedostatek toaletního papíru (či papíru na knihy), nedostatek zdravotních sester pracujících na směny (na což upozornil sám ministr Miloslav Ludvík), nedostatek sester, které díky vyšší kvalifikaci mohou jít do kanceláře (jak upozornil Zimmermann) či nedostatek masa na polských pultech.

Anonym 90186 11.06.2017 16:40
Zdá se ovšem, že tyto jasné hranice někam zmizely. Nevím, kdy to začalo, ale když vezmeme jako jistou důležitou hranici pro změnu atmosféry v naší zemi rok 2013, stačí si uvědomit, že prezidentskou volbu vyhrál člověk, který lhal (a lže dodnes), choval se jako hulvát a volební kampaň mu platilo Rusko. A jeho voličům to nevadilo.
Vzápětí ten samý člověk legitimizoval fakt, že ve vládě bude sedět někdo bez lustračního osvědčení. Protože to už je asi v dnešní době, kdy můžeme zrelativizovat úplně všechno, jen takové kádrování, je to přece už dávno, no ne? Ale ta otázka zní jinak a 8722; nebylo by ještě před časem jen podezření ze spolupráce s StB pro politika likvidační? Dnes už ne. A tak Miloš Zeman umetl cestičku Andreji Babišovi.
Pochybné weby včetně těch, se kterými se Zeman baví, vydávají nepravdivé zprávy, kterým v našem korektním světě říkáme fake news, místo abychom jasně sdělili, že jsou to lži a že prezident by se měl začít chovat normálně.
Když veřejně řeknete, že ve vydavatelství Mafra nepracují novináři, ale pouze zaměstnanci holdingu Andreje Babiše, tedy jeho stranického tisku, jste označeni za toho, kdo kádruje. Za chvíli totiž asi budeme muset za noviny považovat i leták z Lidlu, abychom někoho neurazili.
Dokud nepřestaneme žít ve světě, který odmítá, že některé věci prostě jsou černobílé, nic se nezlepší. Protože zločin, lež, komunisté a vrazi vždycky budou zločinem, lží, komunisty a vrahy. Tam žádných padesát odstínů šedi nenajdete.

Anonym 90186 11.06.2017 16:38
Česká republika, rok 2017: Prezident republiky Miloš Zeman posílá pochvalné dopisy ultrakomunistům, kteří stříleli na hranicích občany prchající za svobodou před komunistickou ideologií. Tentýž prezident nemluví s normálními médii, jeho platformou jsou TV Barrandov a Parlamentní listy. Tentýž prezident dva roky v kuse lže o tom, že kdysi četl nějaký článek, který ovšem vůbec neexistuje. Tentýž prezident pouští z vězení dvojnásobného vraha a ještě tím získává politické body. A tentýž prezident zaměstnává člověka, který přes Twitter uráží předsedu vlády.
Nejsilnější politik v zemi Andrej Babiš zatím objíždí kraje a blahosklonně rozdává podpisy nadšenému lidu. Tentýž politik, který zbohatl ukradením státního majetku. Tentýž politik, který spolupracoval s StB (i když mu jiný estébák dosvědčil, že to tak nebylo). Tentýž politik, který je vám při konfrontaci s nahrávkou, na které úkoluje svého novináře, aby připravil kompromitující materiály na konkurenční politickou stranu, tvrdí, že žádná média neovlivňuje. Přísahal přece na své děti.
Žijeme v době absolutního relativismu. Je to pocit, jako když člověk stojí na tekutém písku a hledá, jestli vůbec ještě někde je pevná zem. Někdy se dokonce zdá, jako by se všichni zbláznili.
Některé věci bývaly odjakživa jasně řečeny. Komunisté a nacisté jsou zločinci a podle toho se k nim musí přistupovat. Krást a lhát se nemá. Lidé se mají chovat slušně.

Anonym 90186 11.06.2017 12:54
Dobro došlá, Crna Goro. Vítejte v NATO, gratuloval generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg černohorskému premiérovi Duško Markovičovi během slavnostního ceremoniálu ve Washingtonu.

Anonym 90186 11.06.2017 12:52
Mezi Ukrajinou a zeměmi schengenského prostoru začal platit bezvízový styk. Do Polska, Maďarska, České republiky, Itálie, Německa či na Slovensko tak už vycestovaly stovky Ukrajinců, informuje list Ukrajinska pravda. Ukrajinský prezident Petro Porošenko při této příležitosti slavil na slovensko-ukrajinské hranici se svým slovenským protějškem Andrejem Kiskou.
Bezvízový režim s Ukrajinou schválil v dubnu Evropský parlament. Ukrajinci ke vstupu do schengenského prostoru potřebují biometrický pas, jejich pobyt v průběhu 180 dní nesmí přesáhnout 90 dní. Bezvízový styk, který se vztahuje na celou EU s výjimkou Británie a Irska, ale nezajišťuje občanům Ukrajiny právo v unii pracovat.
Porošenko ve svém projevu u příležitosti zahájení bezvízového režimu prohlásil, že Ukrajina "konečně dosáhla svobody, kterou dosud nepoznala". Symbolické dveře do Evropy pak spolu s Kiskou otevřel na hranicích se Slovenskem na slavnostní schůzce.
Šéfka unijní diplomacie Federica Mogheriniová ve svém prohlášení na twitteru uvedla, že EU a Ukrajina konečně odstranily vzájemné bariéry. "Ukrajina zavedla reformy, které požadovali její občané a EU pak dodržela své sliby. Je to výhra pro obě strany. Vytváříme nové možnosti, posilujeme naší ekonomiku a bezpečnost a naše přátelství," řekla.

Anonym 31168 11.06.2017 08:51
Při dnešní debatě v televizi se dá předpokládat,že Filip dá Bělobrádkovi takovou slovní nakladačku,že se KDU ani se starosty do parlamentu nedostane.Starostové vsadili na pořádného hlupáka,což bude jejich prohra. Pomalu aby revoluční mladá generace v Česku odepínala řemen z gatí.

Anonym 90186 10.06.2017 18:11
Zemanovi jde jen a pouze o volební tah a táta holčiček bohužel není mediálně známá osoba. Proto mají dcerky smůlu..

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
Případ, který měl uvážit Miloš Zeman kvůli udělení milosti, vypadá podle výpovědi Petra Langa jasně. Ten člověk několik let pronásledoval moje dcery. Chodil za nimi i do školy, odkud nám volali, že se vydává za jejich strejdu, řekl zedník bulvárnímu deníku. Přestěhovali jsme se kvůli němu, aby nechal holky na pokoji. No a jednoho dne přišel do hospody vedle našeho domu, vzpomíná na osudný den. Naštval jsem se, vynadal mu a doprovodil jej až na zastávku. Tam jsem mu řekl, ať odjede a dá nám už pokoj. Jenže se otočil a pronesl, že si bude dělat, co chce. Neudržel jsem se a dal mu facku. Po ní upadl na zem a uhodil se do hlavy. Zabít jsem ho nechtěl, tvrdí odsouzený muž, který čeká, zda se prosba jeho dvou dcer setká s nějakou odezvou.

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
Nyní se dvě dcery pouští do boje za osvobození svého otce opět. Žádné problémy jsme doma neměly. Jediným problém byl ten úchyl. Bohužel nás před ním neochránila ani policie, vysvětluje mladší z dcer. A museli jsme se kvůli němu stěhovat. Když nás po čase našel na nové adrese, tak ho táta odváděl k autobusu a říkal mu, ať nás nechá být. Když mu ten chlap, kterého jsme se bály, řekl, že si bude dělat, co chce, tak mu dal taťka facku, popisuje nešťastnou událost Libuška. Píšeme mu dopisy. Jet tam nemůžeme. Na to nemáme peníze, připojuje se čtrnáctiletá Klárka, která připomíná, že táta je ve vězení v Plzni. Poprosili jsme pana prezidenta, zda by taťku před tím, než mu udělí milost, nepřesunul třeba do věznice v Ostravě. Máme ho rády a chceme ho vídat, dodává doufající dívka.

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
Dívky z Ostravy se s uvězněním svého otce nechtějí smířit, a tak v dubnu napsaly na Hrad. Pan prezident pořád v televizi říká, že máme bránit své hranice před nebezpečnými cizinci. Táta bránil nás před nebezpečným člověkem a má jít do vězení, stěžují si zoufalá dvanácti- a čtrnáctiletá slečna, na jejichž dopis upozornil deník Aha! . Odpověď ale Klárku s Libuškou neuspokojila. Kancelář prezidenta totiž předala jejich prosbu ministerstvu spravedlnosti a dětem pouze poradila, aby mamince ulehčily situaci tím, že se budou učit. Problémy se prý někdy nakupí.

Anonym 90186 10.06.2017 18:09
Petr Lang se rozhodl vyřešit pronásledování svých dcer po svém a kvůli tomu skončil na pět let ve vězení. Muži, který obtěžoval jeho děti, uštědřil facku. Následoval pád a těžké zranění. Pronásledovatel dívek po pár dnech v nemocnici zemřel. Malé holčičky se tak po odsouzení otce od května ocitly bez svého ochránce. Možnost viděly v napsání dopisu Miloši Zemanovi, ve kterém ho prosily o milost pro svého tátu. Místo prozkoumání případu se ovšem dočkaly nečekané odpovědi z Kanceláře prezidenta republiky. Úředník v něm píše, že dívky se mají především zaměřit na studium, aby pomohly své matce překonat těžké období.

Anonym 90186 10.06.2017 15:52
Ovarův kámoš
Nejbohatšímu Čechovi, Petru Kellnerovi, se daří. Podle zcela aktuálního pořadí v indexu nejbohatších lidí světa, který sestavuje a upravuje každý den agentura Bloomberg, je Kellner s odhadovanou hodnotou majetku 12,5 miliardy dolarů (v přepočtu přes 293 miliard korun) na 96. místě. Navíc oproti loňskému roku ještě posílil.

Anonym 31168 10.06.2017 15:37
Pro 90186.Takové prolhance a vlastizrádné lumpy jako jsi ty bude nejrozumnější co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 10.06.2017 00:38
Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig a Karel Randák dnes na Twitteru uveřejnila informace o prezidentu Miloši Zemanovi s tím, že stará láska nerezaví.
Je to logické Zeman totiž půjčil Babišovi Unipetrol a tehdy jejich spojenectví začalo. Když Babišův majetek dostatečně vzrostl, Unipetrol českému státu zase vrátil. Není se co divit, že poté stojí takové přátelství na pevných základech.

Anonym 90186 10.06.2017 00:37
Vratislav Mynář a Vladimír Kruliš před dvěma lety usilovali o to, aby policie znovu otevřela případ odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka. Podle Radiožurnálu chtěli Miloši Zemanovi zajistit lepší argumenty pro udělení milosti, kterou chtěl prezident Kajínkovi dát v předvolební kampani.
Radiožurnál uvádí, že Hrad chtěl, aby kauzu otevřel speciální policejní tým Tempus. Ten například nedávno obvinil dva muže z více než dvacet let staré vraždy bosse českého podsvětí Antonína Běly.
Hradní kancléř Vratislav Mynář a zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš jakékoliv jednání s policií popřeli. Náhodou je ovšem podle Radiožurnálu zachytily policejní odposlechy v jiné kauze Vidkun a dosvědčují opak. Je tam nahrané, že to chtěl Miloš Zeman prostřednictvím Vratislava Mynáře po Milanu Pospíškovi, sdělil Radiožurnálu zdroj obeznámený s vyšetřováním.
Šéfa celorepublikové kriminálky Milana Pospíška před dvěma roky odposlouchával dnes již zaniklý protimafiánský útvar. Pospíšek Radiožurnálu informace nepřímo potvrdil. Doporučuji vám kontaktovat v uvedené věci vedoucího týmu Tempus, který jistě rád poskytne podrobnosti k této věci. Přeji vám, ať máte stále dobré informace, stejně jako v tomto případě, řekl Milan Pospíšek.
Podle zdrojů Radiožurnálu měl se šéfem Tempusu Martinem Balážem na téma otevření Kajínkova případu dokonce mluvit sám Miloš Zeman při návštěvě Zlínského kraje před dvěma lety. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček prohlásil, že takové informace nemá. Stejně postupovalo i policejní prezidium.

Anonym 90186 10.06.2017 00:36
Klub českého pohraničí je organizace lidí, která soustavně legitimizuje zločiny komunistického režimu. Zejména se to týká těch, kdo bránili lidem utíkajícím před rokem 1989 za svobodou. Téměř 300 osob bylo pohraničníky zabito. Nyní se ale tato zločinecká organizace zařadila mezi přátele prezidenta Miloše Zemana, který v rozhovoru pro TV Barrandov uvedl, že jim zaslal pozdravný dopis.
Zeman tento fakt zmínil v souvislosti s předsedou KDU-ČSL Pavlem Bělobrádkem, který nedávno navštívil sudetoněmecký sjezd. Já beru Sudetoněmecký landsmanšaft, zejména poté, co ze svých stanov odstranil majetkové a teritoriální nároky, jako jednu z krajanských organizací, a myslím si, že jeho přirozeným partnerem je nějaká krajanská organizace v České republice, například Klub českého pohraničí, kterému jsem nedávno poslal pozdravný dopis, uvedl doslova prezident.
Při pohledu na webovou stránku Klubu českého pohraničí se nejprve můžeme všimnout sdělení: Jen zůstane-li naše pohraničí české, zůstane českou i celá naše vlast! Organizace uvádí jako svou kontaktní adresu stejné místo jako Komunistická strana Čech a Moravy (pro dovršení této ironie připomínáme, že se jedná o ulici Politických vězňů na Praze 1).
V záložce Pohraniční stráž se také dočteme mnoho zajímavého, pro ilustraci například: Ve snaze co nejvíce očernit a zdiskreditovat Pohraniční stráž jako významnou složku branného systému socialistického Československa, je všemožnými hlásnými troubami současného režimu neustále vytrhávána a omílána pouze jejich funkce v míru při ochraně státní hranice zabezpečující až do krajnosti použití zbraně jejich neprůchodnost.
V loňském roce se pohraničníci dostali do médií, když na vrcholu Dyleň poblíž Dolního Žandova v Karlovarském kraji vztyčili sochu představující pohraničníka se psem nazvané Na stráži míru. Naštěstí byla odstraněna.

Anonym 31168 09.06.2017 16:52
Pro 94158.Takovým prolhancům jako jsi ty bude třeba na katovské mučírně vydloubat oči,když nevidíš,že tento národ debužíruje nadluh.Potom roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.Po vylámání prstů na tvých pazourech a zpřerážení dalších kostí tě vyhodit před katovskou mučírnu.Až se mladá generace revolucí dostane k moci a svižně začne splácet starými lumpy nasekané dluhy,tak pro staré lumpy tebou vychvalovaný blahobyt bude o něčem jiném.

Anonym 31168 09.06.2017 14:06
Pro 90186.Pro Čechy by bylo výhodnější kdyby Trump se Zemanem vůbec nejednal.Hlavně ,že zde nemáme žádnou základnu USA.

Anonym 31168 09.06.2017 14:00
Pokus zlikvidovat Česko pokračuje.K uvedenému má dopomoci společná armáda EU.Prostě jak by se pak začali srocovat lidé proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům,tak by pozvali Němce aby v Česku udělali pořádek.Až by Němci,za dluhy Česka,začali obsazovat Sudety,tak by měli Češi nárok jedině je s mávátky vítat.Pro Bělobrádka a jeho vlastizrádnou KDU by uveden=é problém nebyl.Až by po zabrání zbytku Česka ,za dluhy Česka Židy tak by tato armáda dohlížela na to aby se Češi do dobytčích vagonů přímo hrnuli aby je pak po příjezdu do Izraele Arabové hned podřezali a tak by bylo o jeden troubovitý národ na světě méně.

Anonym 90186 09.06.2017 09:48
Pro 5822
Kdyby nějaký dopis existoval, tak už s ním Ovce mává na Twitteru. V údajném dopise se Trump omlouvá za posunutí termínu. Tak jak to, že Ovar neví na kdy byl termín posunut a úkoluje Kmoníčka, aby termín dojednal?
Trump tím, že pozval rumunského prezidenta jasně ukázal, že si cení opravdových spojenců v NATO(2% na armádu, 2 americké základny) a "spojence", kteří smetli americký radar a na armádu dávají sotva 1% bude řadit na chvost priorit. Takže to vypadá spíše tak, jako setkání s Obamou na úplně jiné akci, kde si všichni státníci udělají fotku s Trumpem. O pozvání jaké učinil Trump rumunskému prezidentovi se určitě jednat nebude.

Anonym 5822 09.06.2017 08:35
90186 Tobě pane, zcela určitě nedá prezident dopis přečíst. Vše, co píšeš, jsou pouhé spekulace. Klídek.

Anonym 5822 09.06.2017 07:37
Prezident by si měl konečně připustit, že toto je konečná. Na první pohled je zjevné, že není zdravý, hodně zhubl, nedovedu si představit, že bude prezidentem na další roky. Chápu, že sebestředný ješitný muž to nechce vzdát. Je prostě bojovník, ale i z boje se má včas odejít, a tím vlastně zvítězit. To by mu měla vysvětlit jeho manželka, pokud ho má ráda. Na post prezidenta vidím J. Drahoše, připadá mi nejslušnější a není takový narcis jako např. Horáček a další jemu podobní.

Anonym 90186 09.06.2017 00:41
Prezident Miloš Zeman má stál potíže s tím, že jej zjevně nikdo nezve na návštěvu Bílého domu. Odkladů a výmluv jsme už slyšeli mnoho, zítra se přitom Trump setká s prezidentem Rumunska Klausem Iohannisem.
Aby to bylo trapné o něco méně, Zeman teď tvrdí, že se mu americký prezident omluvil dopisem. Bohužel není jasné, zda tento dopis není tam, kde článek Ferdinanda Peroutky.
Donald Trump mi poslal dopis, kde se omlouvá za posunutí termínu naší schůzky, já jsem vzal tento dopis na vědomí. Nyní je na schopnostech Hynka Kmoníčka jako našeho velvyslance, kdy se schůzka uskuteční, řekl Zeman novinářům při návštěvě Vietnamu.
Je to smůla. Jestli to náhodou nebude tím, že se Trump s přáteli Vladimira Putina prostě scházet nebude.

Anonym 90186 09.06.2017 00:08
Pilný už mluví o schodku 147 miliard, takže reálně 200 miliard?

Anonym 90186 09.06.2017 00:07
Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman a Ivo Rittig dnes na Twitteru uveřejnila informace o Karlu Randákovi, bezpečnostním expertovi, o kterém Babiš hovořil jako o svém spolupracovníkovi.

Anonym 94158 08.06.2017 23:33
Za poslední 4 roky se česká ekonomika pomaloučku přibližuje v HDP k průměru EU. Výrazně se snížil počet občanů pod hranicí chudoby. Máme se lépe a pokud neuspějí Herman s Kalouskem, bude ještě lépe. Češi potřebují dobrého prezidenta, a to minimálně jako je dnes pan Zeman. Je naprosto jedno, kdo to bude. Nesmí ale stranit zločinu a podílet se na rozkrádání majetku státu, potažmo nás českých občanů. Je jen otázkou proč byl pan Drahoš vyhozen, či proč utekl z Akademie věd. Slušní lidé z toho místa odchází opravdu až pod kytičky. Z blízké minulosti máme přehršel negativních prezidentů. Každý z nás obyčejných lidí si nepřeje vrátit dobu za Kalouska. Věžím, že po volbách na hermanoviny, kalouskoviny a jiné sprosťárny si nikdo nevzpomene. Bolševici ve 48. roce dělali totéž.

Anonym 31168 08.06.2017 21:45
Ústav Paměti národa jew spolek lumpů zralých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně ,když chce na Zemanovi,aby vyznamenával takové lumpy jako byl Vlk.Ten kněžský dobytek oblbuje a okrádá národ Čechů ,takže je sprostota chtít takové mlumpy vyznamenávat.Spíše bude v takto rozkradené rozprodané a astronomicky zadlužené zemi nutnost ten kněžský dobytek odporážet na katovských mučírnách s bezbřehnou krutostí protože národ nebude mít finance na to tyto podvodníky stále štědře dotovat,když se Česko řítí do státnínho bankrotu.

Anonym 31168 08.06.2017 15:43
Ty politické lumpy co chtějí místo svižného splácení starými lumpy nadělaných dluhů zvyšovat lumpům co jim pomohli k moci důchody na dluh je třeba za vlasitizradu odporážet na katovských mučírnách s největší krutostí a navíc znárodňovat veškerý majetek všech vlastizrádných rodů.Je třeba razit heslo,že kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí.Skončit s tím sprostáctvím politiků,že když se dítě narodí hned mu spočtou kolik set korun dluží do státní pokladny.Takové politické lumpy jme třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 08.06.2017 12:23
Nyní, v roce 2017 slibuje, že by chtěl dostat úroveň českých důchodů k sedmdesáti až osmdesáti procentům průměrné mzdy - pokud se brzy nedozvíme, že to ti novináři zase popletli. No nevolte ho!

Anonym 90186 08.06.2017 12:22
V roce 2015 jako ministr financí založil vlastní důchodovou komisi, alternativu té vládní. Poté, co mu experti předložili reformu v podobě rovného důchodu ve výši třiceti procent průměrné mzdy doplněnou zásluhovým pilířem, se od návrhu distancoval. Slibovanou reformu penzí nakonec nepředložil.

Anonym 90186 08.06.2017 12:22
V roce 2014 říkal, že chystané zrušení tohoto důchodového pilíře je chyba, ANO prý podlehlo při psaní koaliční smlouvy nátlaku sociálních demokratů. Zrušení pilíře jeho hnutí ANO následně podpořilo.

Anonym 90186 08.06.2017 12:22
Andrej Babiš ušel v penzijních výrocích dlouhou cestu. Od poměrně realistických až po vizionářské alias předvolební.
V roce 2013 s odkazem na padesátimiliardový schodek na penzijním státním účtu uvedl, že buď musí stát vybrat víc peněz anebo zvýšit věk odchodu do důchodu. A druhý Nečasův důchodový pilíř podporoval, ovšem lidé by měli mít šanci z něj po určité době vystoupit.

Anonym 90186 08.06.2017 12:21
Andrej Babiš, nejdůvěryhodnější politik v zemi, je názorově dost pružný. Snad jen Kalousek a Sobotka coby původci špatností jsou stálicí v jeho repertoáru. Aktuálně překvapil názorem na důchody rád by, aby časem vystoupaly na 70 až 80 procent průměrné mzdy, tedy téměř dvojnásobek než dnes. Je to přání? Slib? Slibem své věrné voliče Andrej Babiš nikdy nezarmoutil.
Babiš nejspíš pouze žehlí předvolební nešikovnost svého ministra Pilného, který okomentoval budoucnost penzí v Česku. Ten vcelku realisticky pravil, že pro jeho děti už stát peníze na důchody jen tak mít nebude a také, že i příští sedmdesátníci si budou muset přivydělávat. Důchodců bude hodně a pracujících málo. Žádná novinka.
Jenže z žádné novinky se v předvolebním čase stává třaskavina a Andrej Babiš ji musí eliminovat. Chce volby vyhrát, nikoli vést realistickou debatu. Proto se v rozhovoru pro levicový deník Právo od Pilného distancoval. A co víc, důchody chce perspektivně dostat až na sedmdesát až osmdesát procent průměrné mzdy, což prý píše i ve své vizi Česka v roce 2035. Tu by měli mít hotovou a vytištěnou v polovině června. Snad se pak dozvíme, jak to zázračné finanční kouzlo udělá. Třeba znovu zavede nějaký spořící pilíř, který jeho vláda zrušila

Anonym 90186 08.06.2017 12:18
jen si na Čubu moc nedovolujte, nebo na vás zavolá kámoše Zemana a ten vám to vysvětlí, že tenhle kovanej komunista tělem i duší se už napracoval dost jako předseda JZD Slušovice.

Anonym 90186 08.06.2017 12:17
Příště prý bude za SPO kandidovat YETI.

Anonym 90186 08.06.2017 12:17
Zemanoidi ze Zlínska si zvolili bolševického prominenta a teď koukají jak péro z gauče..

Anonym 90186 08.06.2017 12:17
Čuba nepracuje od září. Štěch chce jeho rezignaci, nebo nemocenskou

Anonym 31168 08.06.2017 07:59
Čím dřív mladá generace smete to stádo lumpů co zde sedmadvacet roků vládne tak bude mít větší šanci přežít ve stávajícím životním prostoru.pokud nechá lumpy vládnout do státního bankrotu pak je pro mladé nejlepší se nechat odsunout do Izraele k podřezání od Arabů bez jakýchkoliv protestů.

Anonym 90186 08.06.2017 00:49
Plánovaný deficit rozpočtu, který ještě ve funkci ministra financí sliboval Andrej Babiš, bude s největší pravděpodobností překročen. Nový šéf státní kasy Ivan Pilný totiž přiznal, že se do 50 miliard, deklarovaných jeho stranickým šéfem, nedokáže vejít.
Pilný po výroku o prázdné státní kase přichází s dalším tvrzením, které je v rozporu s tím, co vyprávěl jeho předchůdce ve funkci. Dokázal tak, že velká část Babišových výroků byla pouhým marketingovým tahem. Realita je však odlišná od populistických výkřiků.
Když současný ministr financí tvrdil, že je lakomý, také zřejmě trochu přeháněl. Jinak by se do padesáti miliard vešel chtě nechtě. Pilný však navýšení schodku vysvětluje nadcházejícími volbami, tedy vlastně tím, že všichni chtějí moc a co on má dělat.
Jediné, čím si je už teď ministr financí jistý, je to, že sice nedodrží 50 miliard, ale rozhodně se nedostane ani na letošních šedesát. Všechno mezi tím je možné. Minimálně tak si to vyslechl rozpočtový výbor. Nehodlám předložit rozpočet, jehož deficit by překročil ten letošní, jinak bych vyvodil politické důsledky, povídal nekonkrétně pan ministr.
Zdá se, že Pilný buď nedokáže naplnit Babišovy představy, anebo si jeho vůdce při slibech o schodku rozpočtu čísla vymýšlel a doufal, že to nějak dopadne.

Anonym 90186 08.06.2017 00:47
Zeman i Babiš legitimizují polonáckovskou rétoriku, říká režisér Klusák

Anonym 90186 08.06.2017 00:46
Poslední rozloučení s Jiřím Bělohlávkem. Zeman ani neposlal věnec

Anonym 90186 08.06.2017 00:45
Skupina Julius Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po první kartě s názvem Július Šuman a druhé kartě věnované šéfredaktorovi Lidovek Ištvánu Lékovi přichází na řadu Ivo Rittig.
Jak uvádí Šuman, kmotr Rittig zajišťoval pro Babiše vliv na bezpečnostní složky.

Anonym 90186 08.06.2017 00:42
Prezident Miloš Zeman, na jehož zjevnou únavu v poslední době mnozí upozorňují, by se už neměl pouštět do boje o křeslo hlavy státu. Myslí si to přední český kardiochirurg Jan Pirk, podle kterého by v jiném zaměstnání už prezident dávno skončil a odešel do invalidního důchodu.

Anonym 31168 07.06.2017 17:29
Sedmadvacet roků budovaný kapitalistický svinčík dojíždí na konečnou.Potom zde bude pravděpodobně kralovat pořádně tvrdá ruka mladé generace.Ta důchodce z Havlových pohádek o kapitalistickém ráji rychle vyléčí.Ukazuje se ,že od údajné revoluce se stále poctivě dodržuje scénář jak dotlačit Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na uvedené pořád kouká jako blb .Možná že čeká kdy mu začne z nebes padat manna nebeská,která prý kdysi padala Židům v poušti.

Anonym 90186 07.06.2017 12:26
To, že první hlavou postkomunistického státu, kterou Trump přijme, bude Rumun, není náhoda. Washington a Bukurešť už dvacet let pěstují mimořádně blízké partnerství především v bezpečnostní oblasti.USA mají v Rumunsku dvě základny - radar jako součást protiraketové obrany a leteckou základnu Mihail Kogalniceanu u přístavu Constanta, kde nedávno Američané oznámili rozsáhlé investice. Bukurešť chce navíc letos nakoupit americký protiraketový systém Patriot.Podobně jako v Pobaltí buduje aliance posílené jednotky i v Rumunsku, kde by měla postupně vzniknout mezinárodní brigáda. "V červenci tu budeme mít například velké cvičení, kterého se zúčastní 25 tisíc vojáků, 11 tisíc z nich budou Američané," řekl ministr. Zdůraznil, že Rumunsko nechce být jen tím, kdo bezpečnost dostává, ale chce k ní i aktivně přispívat.Letos poprvé dává na obranu výdaje ve výši dvou procent HDP, jako jeden z mála členů NATO. Čtyřicet procent z toho jde na nákupy nového vybavení.

Anonym 90186 07.06.2017 12:23
Rumunský prezident Klaus Iohannis bude prvním prezidentem ze střední a východní Evropy, který se setká s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.
USA s Rumunskem už dvacet let pěstují mimořádně blízké partnerství především v bezpečnostní oblasti.
Návštěva Miloše Zemana v USA připadá v úvahu nejdříve v září.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti