Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
One More Light (live) (Linkin Park) Čára (DVD Filmy) Klaun si povídá s Bohem (Jiří Suchý) What Happens Next -deluxe- (Satriani, Joe) American Capitalist (Five Finger Death Punch)

Miloš Zeman diskuse strana 2250

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 30.04.2017 11:08
Vějíř kauz spojených s Andrejem Babišem se rozrůstá. Podezřele působí prodlužování poměrně jednoduché kauzy Čapí hnízdo, kde se už podle otevřených zdrojů podařilo nashromáždit dostatek důkazů prokazujících spáchání dotačního podvodu. Vyšetřování se však procesně natahuje až za podzimní volby.
Jasno není ani v kauze Agrotec, v níž je stíháno celkem patnáct lidí kvůli manipulaci s veřejnými zakázkami. Stíhání firmy sice bylo sice po změně zákona zastaveno, ale pokud pražský vrchní státní zástupce tvrdí, že byl spáchán trestný čin, proč už nejsou u soudu dva obvinění Babišovi manažeři?
Stejně tak nikdo neví, v jaké fázi je šetření trestního oznámení na ministra financí, podle kterého měl sjednávat výhodnější podmínky u státu vybraným bankám, na oplátku zvýhodňujícím obchodní podmínky Agrofertu.
A v neposlední řadě přibylo trestní oznámení směřující na možné zneužití korunových dluhopisů. Tady bude vyšetřování jistě váznout i na slabé součinnosti finanční správy, zcela v područí nadřízeného ministra financí.

Anonym 90186 30.04.2017 11:07
Andrej Babiš postavil své hnutí jako protest proti prohnilým poměrům. Zúčtoval s celým polistopadovým vývojem jako érou zlodějin a zmaru. Podmaněním nemalé části mediální scény se mu podařil husarský kousek. Tento marketingový bojovník proti korupci se tváří, jako by v tomto kriminálním Palermu nikdy nežil a nezbohatl na obchodech se státem zásluhou svého vlivu ve státní správě.Dlouho mu to procházelo přičiněním koaličních partnerů, kteří oligarchu instalovali ve vládě a svěřili mu citlivé ministerstvo financí. Časem se začala množit trestní oznámení, která sice může verbálně označovat za součást kampaně tradičních stran, ovšem na druhou stranu sám rád podává trestní oznámení na své oponenty v krajích v očekávání, že mu pomohou v politickém boji.
Kolem Babiše je najednou těsno. Proto potřebuje co nejvíce kontaktů v bezpečnostních složkách a státním zastupitelství. Proto tolik bojoval za Roberta Šlachtu, který se jeho případům nevěnoval, a o to vehementněji medializoval kauzy jeho oponentů. Proto se hnutí ANO postavilo po bok vrchních státních zástupců kritizujících policejní reformu, ovšem pod prahem i z důvodu hrozícího narušení vlastních úzkých vazeb na část policie zejména z bývalého Šlachtova protimafiánského útvaru.
Proto se z ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO), původně největšího odpůrce zákona o státním zastupitelství z dílny Lenky Bradáčové, posilujícího moc úzké skupiny státních zástupců, stal jeho největší podporovatel. A ti žalobci, kteří na této změně mají zájem, to dobře registrují.

Anonym 90186 30.04.2017 11:05
Informace z policejního prezidia, že policisté by chtěli sdělit obvinění ministrovi financí, ale narážejí na odpor státních zástupců, jsou velmi znepokojující. Skutečností je, že kauz spojovaných s Andrejem Babišem je celá řada a vlečou se podezřele dlouho. Nabízí se otázka, zda někteří státní zástupci neprovádějí selektivní výběr kauz, kterým se přednostně věnují. Nehájí přitom i svoje zájmy?

Anonym 90186 30.04.2017 10:37
Pro 94158
Tak zlodějny nyní zadržuje Babiš se svým podřízeným Janečkem. Nevyšetřováním korunových dluhopisů to dotáhnou za pár měsíců k promlčení této věci.

Anonym 88243 30.04.2017 08:55
Proměna Sobotky. před 10 lety vystupoval v seprané košili,
a laciné vázance a teď posuďte samy.

Anonym 94158 29.04.2017 23:09
Asi včera v 10:41 se 90186 stal prognostikem ve věci volby prezidenta. Češi nejsou ovečky. Vědí, že Drahouše s Voráčkem upřednostňuje stejná parta, která nám tlačila Karlíka. O co jde? Zlodějny, které dobří právníci umí zdržovat pár let až do následné AMNESTIE. Takto naši občané přišli asi o 3 - 5 tisíc miliard. Z Akademie věd nikdo neodchází, ledaže by mu hořela koudel u zadní části člověka.

Anonym 90186 29.04.2017 18:01
Ruská vláda schválila strategický plán boje s šířením viru HIV s cílem zastavit rozsáhlou epidemii hrozící podle odborníků "národní katastrofou". Plán předpokládá aktivní vyhledávání osob nakažených virem, sociální a psychologickou podporu nemocných AIDS a zvýšenou péči o těhotné ženy a děti v rodinách postižených nákazou.
Posílena má být zejména kontrola šíření viru HIV, a to především ve věznicích, které jsou podle ruských epidemiologů jedním z hlavních zdrojů nákazy. Podle ruského listu vládní plán obsahuje i řadu liberálních opatření, mimo jiné zakotvuje právo infikovaných osob na adopci.
Vláda hodlá důrazně zakročit i proti takzvaným "HIV disidentům", což jsou členové v Rusku dosti rozšířeného hnutí popíračů infekce HIV a choroby AIDS. Zákonem chce kabinet zakázat šíření informací, které vyzývají k sabotování preventivních zdravotních prohlídek a léčby.
V Rusku je oficiálně zaregistrováno kolem 800 tisíc lidí nakažených virem HIV, každý rok je ohlášeno 100 tisíc nových případů. Podle odhadů zdravotníků je však celkový počet nositelů viru ve skutečnosti přinejmenším dvojnásobný. Experti předpovídají, že každých pět let se počet nakažených zvyšuje o 100 procent.
Rusko v důsledku šíření viru HIV "stojí na prahu národní katastrofy", varoval odbornou veřejnost šéf ruského Federálního střediska pro AIDS Vadim Pokrovskij.

Anonym 31168 29.04.2017 13:00
Divím se proč se Babiš se Eobotkou tolik hadrkují,když jsou oba škůdci národa Čechů,kteří úspěšně ženou Česko do státního bankrotu.

Anonym 90186 28.04.2017 21:51
Vládní koalice Chorvatského demokratického společenství (HDZ) a reformního hnutí Most se dnes definitivně rozpadla. Důvodem je spor o setrvání či odvolání ministra financí za HDZ. Odchod Zdravka Mariče, místního Babiše, žádá opozice, která není spokojená s tím, jak řeší finanční krizi největší chorvatské soukromé firmy Agrokor. Předčasné volby může HDZ odvrátit, jen najde-li partnery do koalice či podporu pro menšinový kabinet.

Anonym 31168 28.04.2017 15:31
Tu sebranku s Diag Humen co chce na krevní plasmě Čechů Diag Humen získat čtrnáct miliard korun,za zmařenou investici,ukazuje na lumpáctví zde tehdy vládnoucích politiků ,že vůbec dovolili sem tyto lumpy zatahnout.Proto pokud stát arbitráž prohraje bude třeba na uvedenou náhradu znárodnit majetek zde tehdy vládnoucích politických stran.Na zde po komunistech vládnoucí lumpy musí být pořádná přísnost.Jinak Češi skončí ve stávajícím Izraeli podřezáni od Arabů.Chce to krutou revoluci a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 28.04.2017 10:44
Pro 5822
Babiš se umí obhájit? Myslíš to fňukání na sociálních sítích a u Zemana? O Sobotkovi ses dozvěděla, kde? Že by ti pověděla nějaká kobliha, kterou si dostala ke snídani?

Anonym 90186 28.04.2017 10:41
Volební model ukazuje, že případný duel mezi současným prezidentem a Michalem Horáčkem by byl vyrovnaný v poměru padesát ku padesáti. Mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem by pak vyšel těsně lépe pro bývalého šéfa Akademie věd. Drahoš by získal 50,5 procenta.
Ministr obrany Martin Stropnický by získal proti Zemanovi jedenačtyřicet procent. Stejně by dopadl duel mezi Jiřím Pospíšilem a současnou hlavou státu. V ní by europoslanec získal čtyřiačtyricet procent.
Vůbec nejvyšší rozdíl by pak byl mezi Zemanem a bývalým velvyslancem Petrem Kolářem. V něm by Zeman získal šedesát procent.

Anonym 5822 28.04.2017 10:08
Hlupáčku starý, nevědomý, nemusíš sem psát stále dokola, co si přečteš v tisku. Tvůj moučný červ chce zlikvidovat pana Babiše, to se mu nepodaří, jelikož Babiš se umí obhájit, na rozdíl od tebe není bl.. nepiš už, jsi více než směšný.

Anonym 90186 28.04.2017 09:47
Pro 5822
Ty máš asi místo mozku kousek drátku, aby ti neupadli uši. Sobotka jako předseda vlády se zodpovídá poslanecké sněmovně. Poslanecká sněmovna odhlasovala, že Babiš musí do konce dubna věrohodně doložit nákup svých dluhopisů. Pokud tak neučiní, má Sobotka Babiše odvolat.

Anonym 5822 28.04.2017 05:03
pro 88243. To je bohužel uvěřitelné, nikdy nebyl jiný. Chlapeček, který vystudoval a chytil se koryta, vlastně vůbec nic neumí a nyní se mu třese země pod nohama. Prototyp rozmazleného chlapečka, který parazituje na národu. A ještě k tomu odpudivý zjev.

Anonym 5822 28.04.2017 04:46
Moučný červ ve svářeckých brýlích se zřejmě svíjí v předsmrtné agonii. Jeho obličej jako měsíček o tom hodně vypovídá, že by alkohol? Pane Babiši, vy se musíte bavit, já také :-)). Držím vám všechny palce, abyste tu neuvěřitelnou snůšku lží ze strany socanů a TopKalouska ustál.

Anonym 90186 28.04.2017 02:28
Generální ředitel finanční správy Martin Janeček a ministr financí Andrej Babiš (ANO) zřejmě zneužívali své postavení, aby zabránili prověření případu korunových dluhopisů. Svědčí o tom jejích výroky v médiích v posledních týdnech. Na chování Janečka, Babiše a pracovníků finanční správy v dluhopisové kauze reaguje trestní oznámení, které v uplynulém týdnu obdržel Městský státní zástupce v Praze.

Anonym 31168 27.04.2017 17:48
Zde vládnoucí lumpové oblbují národ,že důvěra v ústavní činitele vzrostla.Při současném zdražování potravin většina národa nadává kudy chodí.Ten zázrak co dokázali komunisté ,že rohlík stál od měnové reformy až do jejich konce vládnutí třicet haléřů ,tak toho se se zde vládnoucími lumpy národ nedožíje.Se stávajícími lumpy u koryt čeká Česko státní bankrot a odsun Čechů do Izraele k odporažení od Arabů.V Sudetech se,za dluhy Česka,zase budou rozvalovast Němci a ostatek Česka odkoupí Židé aby byli v lepším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.Když Češi nechají tuto zemi svým lumpáctvím a svojí troubovitostí Česko zbankrotovat ,tak odkup Česka nebude pro světové Židovstvo žádným finančním problémem.Měl nebožtík Hitler pravdu,dyž bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř.Pokud by byl národ Čechů alespoň průměrně inteligentní tak zde nenechal lumpy u koryt Česko rozprodávat,rozkrádat a astronomicky zadlužovat a všichni lumpové co Česko zbídačují už byli dávno co nejkrutěji odporaženi na katovských mučírnách.

Anonym 88243 27.04.2017 16:24
Je až neuvěřitelné jaký je Sobotka ha.zl.

Anonym 90186 27.04.2017 12:37
Je to politik kontroverzní, nekorektní a provokativní, proto na něj lze za určitých podmínek vztáhnout přezdívku Pitomio. Tímto způsobem vysvětlil Vrchní soud v Praze, proč dal v důsledku při sporu vydavatelství časopisu Reflex a poslancem Tomiem Okamurou za pravdu magazínu.

Anonym 90186 27.04.2017 12:32
Tak uplakánek si jede postěžovat svýmu kámošovi na Hrad.

Anonym 90186 27.04.2017 10:50
Získání státního podniku Agrofertu z vlastnictví Slovenské repubuliky do osobního vlastnictví je klíčovou akcí Andreje Babiše, skrze kterou se stal miliardářem. Je prakticky jisté, že operace by měla podle stávajícího právního řádu kriminální charakter a je jen otázkou, zda neodporovala i tehdejšímu tedy porevolučnímu právnímu prostředí.
Babiš zřejmě čeká odvolání z vlády. Teď mě premiér odvolá, takže mám jiné starosti. Musím sehnat kartony. Mám strašně moc papírů v kanceláři, takže musím sehnat kartony. Teď se starám o kartony, napsal Andrej Babiš dnes ráno na svůj Facebook.

Anonym 90186 27.04.2017 10:49
Andrej Babiš má na zdůvodnění už jen čtyři dny. Tým poradců premiéra Sobotky však jde dál, než je jen téma korunových dluhopisů. V obsáhlé analýze, která má 70 stran shrnují Sobotkovi lidé pochybnosti kolem podnikání Andreje Babiše a kladou 22 otázek. Míří tudíž na samu podstatu Babišova zbohatnutí a podnikatelských aktivit. Jde kupříkladu o dotaz, jak získal manažer Andrej Babiš před 17 lety 45procentní podíl v Agrofertu v hodnotě necelých dvou miliard a kde na to vzal peníze, když do roku 200 byl jeho zveřejněný čistý příjem pouze 8,3 milionu korun? Dále autoři analýzy žádají vysvětlení Babišovy transakce z roku 199, kdy odkoupil od polostátního podniku Spolana desetiprocentní podíl v Agrofertu za pouhých 2,5 milionu korun, přestože jeho reálná hodnota byla několik set milionů korun.

Anonym 90186 27.04.2017 10:48
Ministru financí Andreji Babišovi bude v příštích dnech opět horko. Sobotka po něm chce, aby zodpověděl 22 otázek o původu svého majetku. Jedná se i o zásadní téma, jak Babiš vlastně získal Agrofert. Informaci o Sobotkově postupu přinesla novinářka Kateřina Perknerová z Deníku. Babiš reagoval tak, že si prý balí věci na ministerstvu.
Blíží se totiž termín konce dubna, do kterého má vysvětlit okolnosti svých nezdaněných příjmů. Poslanci totiž zavázali předsedu vlády Sobotku, aby sněmovnu informoval o Babišových netransparentních finančních operacích. Rozhodli tak ve svém březnovém usnesení k bodu Daňové podvody ministra financí, který do programu schůze prosadil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Jedná se o téma korunových dluhopisů, které nakoupil Babiš od své vlastní firmy Agrofert a také o převody dalších firem mezi Agrofertem a Babišem. Výsledkem těchto operací byly vždy nezdaněné peníze v řádu desítek až stovek miliónů korun.

Anonym 90186 27.04.2017 10:45
Pokaždé, když z předplacené karty zavoláte nebo napíšete sms, vás operátor od příštího března zahltí smskami nebo e-maily o evidování dané služby. Podle platného znění zákona totiž používání předplacené SIM karty, lidově kreditu, má v další vlně podléhat elektronické evidenci služeb. Jenže podobných transakcí je denně kolem 10 milionů, operátorům se tak významně zvýší náklady a to by mohlo mít dopad na konečného zákazníka.

Anonym 90186 27.04.2017 10:43
Pro 5822
Ke zvracení je , když komouš neeštébák dělá ministra financí ČR

Anonym 31168 27.04.2017 09:06
Pro 5822.Pro uvádění nepravdivých údajů ji potřebuješ vyšlehat kopřivama.

Anonym 5822 27.04.2017 05:42
31168 Bohužel, na těchto stránkách se necenzuruje, jinak bys tu nebyl a hlavně ten pablb 90186!!

Anonym 5822 27.04.2017 05:41
Amatérismus, hodnotí cizinci opatření u Hradu. Kontroly odradily turisty!!
Od malička jsem byla zvyklá běhat v okolí i přímo Hradu, žila jsem tam, nyní když se na Hrad dostal, díky moravským buranům, BURAN, to již nejde? Ostuda národa je ten BURAN! Jestli se stane opět prezidentem, tak opouštím republiku a stěhuji se do Švýcarska.

Anonym 31168 26.04.2017 20:12
Na těchto stránkách se cenzuruje jen to sviští.To je špatná zpráva pro budoucnost Babiše.

Anonym 5822 26.04.2017 16:45
Opět zvolen Dvořák ředitelem ČT, jak jinak, komouš zvítězil, soudruzi ho podrželi, je to ke zvracení.

Anonym 90186 26.04.2017 11:00
Jančura se opět zastal Babiše. Demokracie se nám prý teď nehodí

Anonym 90186 26.04.2017 10:58
Svoboda médií se v Česku snížila, zejména kvůli Babišovi, říká mezinárodní organizace

Anonym 90186 26.04.2017 10:55
Boček při setkání vyprávěl, že Babiš s partnerkou Monikou za ním přijeli například na výlov rybníka, o tom, jak spolu hráli šachy Ale pak všechno skončilo. To víte, osm vnoučat zamyslel se bývalý ředitel. Mně by to nevadilo, kdyby mi někdo něco udělal. Ale vadilo by mi, kdyby ublížili rodině, popisoval.
Babiš se Bočka dokonce ptal, zda ho z rozpoutání celého případu podezříval. Odmítá to však říci. Na dotaz, zda nechce něco prozradit, aby v takové situaci nebyl sám podnikatel Bohumír Rada, odpovídá: Pana Radu něco zajede

Anonym 90186 26.04.2017 10:54
Ministr financí Andrej Babiš od roku 2005 ovládá Kostelecké uzeniny. Web Seznam Zprávy a reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík se rozhodli získání firmy prozkoumat. Navštívili bývalého ředitele společnosti Jiřího Bočka, který se stáhl na Vysočinu do srubu, ve kterém žije a který navštěvuje jen omezeně. Jeho kariéra totiž skončila poté, co se Babiš rozhodl ovládnout celé Kostelecké uzeniny, ale Boček a jeho kolegové to odmítali.
Boček řídil firmu od roku 1990. Když v roce 2004 otevíral nový závod, měl Babiš ve společnosti třetinový podíl. Boček byl obviněn z tunelování firmy měl úvěry u banky a současný ministr si zbytek firmy dokoupil přes konsolidační agenturu. Stalo se to v době, kdy úvěry byly u Citybank, která úvěruje i Agrofert. Volali mi, že zastavují financování, pokud firma nebude mít jednoho majitele, řekl Boček.
Vyčítám mu, že to jde od deseti k pěti. Kostelec je ve srxčkách, uvedl bývalý ředitel, který byl u soudu dvakrát osvobozen. Kostelecké uzeniny tak ve prospěch družstva rozhodně netuneloval.

Anonym 90186 26.04.2017 09:55
Soud osvobodil důchodce obžalovaného z hození dvou vajíček směrem k Zemanovi

Anonym 90186 26.04.2017 09:54
Pryč jsou doby, kdy politická garnitura šla tou cestou, že Finanční úřady mají podnikatelům spíše pomáhat než působit restriktivně. S ministrem financí Babišem a šéfem Finanční správy Martinem Janečkem vše otočilo. Podnikatelé jsou nyní zločinci. Pokuty je třeba zvyšovat.
Martin Janeček totiž vypustil do světa další překvapivé vyjádření. Na otázku novinářů , zda bude Finanční správa zdokonalovat metody kontroly EET Janeček řekl: Určitě se s tím neustále učíme, pracujeme i s faktem, že zločinci jsou vždy o krok napřed. Ten nástroj je velký, má velký dosah a my z něj musíme dostat výsledky. Ze začátku jsme dávali menší pokuty, lidé si zařízení teprve osahávali. Postupně ale budou padat vetší částky a každý si bude muset rozmyslet, jestli si z evidence tržeb bude dělat srandu. Je tady určitá skupina, které s tím buď nesouhlasí, nebo chce krátit tržby, a na ni se budeme čím dál tím více zaměřovat, až se situace dostane do nějakých přijatelných mezí.
I když to není příliš srozumitelné, závěr je jasný. Jestli si někdo myslí, že si bude z EET dělat legraci, že ji bude ignorovat, nebo tak něco. Tak to tedy ne! My mu ukážeme. S takovými zatočíme po bolševicku, hodilo by se dodat. Ale na to je čas po volbách. Byly doby v České republice, kdy si vláda živnostníků vážila, nebo si o nich alespoň vrcholní úředníci nedovolili říkat, že jsou zločinci. Ty doby už jsou však pryč. Dokonce jsou prý i nyní země, kde považují podnikatele a drobné živnostníky za páteř systému a ekonomiky. U nás je snaha postavit do této role Agrofert.
A to ještě není Babiš premiérem. Po podzimních volbách to teprve začne.

Anonym 90186 26.04.2017 09:49
Ministr financí Andrej Babiš si bude brát svou partnerku Moniku na Čapím hnízdě. Svatba se tak bude odehrávat v areálu, jehož vznik vyšetřuje Evropský úřad pro boj proti podvodům i česká policie. Pozoruhodné také je, že Andrej Babiš za užívání sídla, které mu nepatří, neplatí žádný nájem.

Anonym 90186 26.04.2017 09:45
Pokud bude Berlín dávat na svou armádu dvě procenta HDP, jak žádá NATO, vrátí se Evropa do roku 1938. S tímhle vyjádřením hraničícím s diplomatickým přešlapem přišel poslanec a místopředseda branného výboru Bohuslav Chalupa (ANO).Dlouholetý člen KSČ (1978 až 1990) nosí od roku 2013 stranickou průkazku hnutí ANO. Před rokem 1989 pracoval v Československé lidové armádě, krátce po listopadové revoluci vojsko opustil. V roce 2013 se stal poslancem za Jihomoravský kraj. Navrhuje například znovuobnovení Svazarmu pod názvem Svaz brannosti nebo zavedení povinné branné výchovy do škol.

Anonym 5822 26.04.2017 06:34
Jak vidno, náš starý rudý soudruh nemůže spinkat. Píše sem bláboly celou noc. Chudák.

Anonym 90186 26.04.2017 02:35
Podobným mechanismem, jako jsem viděl fanoušky Radovana Krejčíře či Miroslava Sládka. Hlupáci, jimž imponuje, když je někdo větší grázl než oni. Mravně defektní jedinci, kteří budou Babiše obdivovat tím víc, čím víc sviňáren, ojebů a nepoctivostí na něj praskne. Mechanismus mámo, na toho hned tak někdo nevyzraje, ten naopak ošidí každého to je ale frajer, co! To kdybysme uměli, tak už nejezdíme škodovkou, ale jako pan Babiš něčím onačejším!
Tento mechanismus je asi nejpravděpodobnějším vysvětlením Babišových preferencí. Třetině spoluobčanů prostě imponuje, že je Andrej šizunk. V takové zemi je ovšem víra v demokracii a její mechanismy opravdu komplikovaná

Anonym 90186 26.04.2017 02:34
Anebo je druhá možnost. Ne že třetina respondentů, kteří Babišovo hnutí preferují, nejsou nepříčetní retardové. Že je tomu právě naopak. Je totiž celkem dobře možné, že všechny ty hříchy výše vyjmenované, jež normální a charakterově nepokřivený člověk chápe jako těžký politický handicap, jsou tím, co Andrejovi láká voliče.
Po jeho kouscích už je zcela vyloučeno, aby někdo věřil tomu, že to pan Babiš myslí s prominutím upřímně. Jeho kabátek bojovníka proti korupci už definitivně vyšel z módy, je zcela nevěrohodný a nedokážu si představit hlupáka, který by Babišovy kecy považoval za pravdu. Bohužel si ale dovedu představit poměrně značné množství spoluobčanů, jimž jeho lži, daňové optimalizace, vyvádění Čapího hnízda z Agrofertu a zase zpět a všechna ta špína, co se na pana ministra vyvalila, prostě imponují.

Anonym 90186 26.04.2017 02:33
V den, kdy vyšly výsledky CVVM, byla hlavní zpráva většiny médií: Ministerstvo financí pod vedením Babiše má v účtech chyby za více než 100 miliard korun. A v textu se dočteme: Ministerstvo financí mělo například vykázat 83 miliard korun, ale podle NKÚ chybně vykázalo jen 83 miliónů korun." Takže když vezmeme jen tyhle větší causy, je zcela jasné, že Babiš je hochštapler, že jeho kampaň proti korupci byly jenom kecy v kleci, a že pokud někdo opravdu nemá kompetence mluvit do věcí veřejných, a do veřejných financí především, tak je to právě Babiš. Přesto je třetina voličů padlá na hlavu a volili by právě Andreje Poctivého.

Anonym 90186 26.04.2017 02:27
Zemanem dychtivě očekávaná návštěva u amerického prezidenta Donalda Trumpa se neuskuteční. Český velvyslanec v USA Hynek Kmoníček České televizi uvedl, že se návštěva odkládá na neurčito. Potvrdila se tak slova bývalých velvyslanců Petra Koláře a Michaela Žantovského, kteří hovořili o tom, že Zeman žádné skutečné pozvání do Bílého domu nedostal.

Anonym 31168 25.04.2017 20:08
Pro 94158.EU je dobrý model jen pro ty lumpy co v EU chytnou tučná koryta.Pro ostatní Čechy je to nástroj na likvidaci celého národa Čechů.

Anonym 94158 25.04.2017 16:57
EU je dobrý model pro Evropu. Chce to ještě rozum a realizaci s přihlédnutím k národním tradicím a vyspělosti jednotlivých zemí. Neznásilňovat demokracii INVAZÍ, která NIKDY nepřijme demokratické hodnoty. Svatby s nezletilými, pedofilii a podřadnost žen (otrokyň) do naší Evropy nepatří. Terorizmus v Evropě je na velmi nízkém stupni, dá se říci, že ho Evropané zvládají. Co bude dál, až se namnoží? Libanon.

Anonym 31168 25.04.2017 15:30
Ty lumpy co nás do EU svým oblbováním zatahli bude třeba,místo sem tahání migrantů,za vlastizradu vybíjet s celými jejich vlastizrádnými rody.Protože včas neinformovali národ,že nám sem bude moci EU tahat migranty.Všechen ten lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci a sedmadvacet roků Česko zbídačuje bude nutno co nejrychleji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 31168 25.04.2017 15:11
Ukrajina chce zvětšit objem spolupráce s Českem.Pokud uvedené bude znamenat,že zde Ukrajinci budou zabírat pracovní místa a Češi budou nadále na podpoře,tak uvedené nebrat.Sedmadvacet roků zde vládnoucí lumpové nedělali nic ,aby všem lidem zajistili práci,ale komunisté uvedené uměli.Když po komunistech vládnoucí lumpové neumí vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali a Česko rozkradli,rozprodali a astronomicky zadlužili,potřebují ,za zbídačení Česka odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Je třeba nástup mladé generace k moci,která se zde sedmadvacet roků vládnoucími lumpy zatočí a všem lidem zajistí práci,jako to bylo za komunistů.

Anonym 90186 25.04.2017 11:03
NKÚ: Nesrovnalosti u Babiše přesahují 240 miliard, špatně může být vykázán i státní dluh

Anonym 90186 25.04.2017 11:01
Pro 5822
Ano daně by se odvádět měli. Otázkou zůstává, proč Babiš a jeho kámoš Jančura daně neodvádí a ještě si nechávají vyplácet tučné dotace?
Zavedením EET stát neušetří nic, protože řadě podnikatelů dojde trpělivost kvůli šikaně a radši si budou nechávat vyplácet sociální dávky. Zatím Babiš zfalšoval 240 miliard, takže i kdyby dostal těch 18 miliard, tak Babiš stále prodělává zhruba 220 miliard. To jsou počty z prvního stupně základní školy. Asi baštíš moc koblih a ty sr.čky, který do nich Babiš přidává se ti usazují na mozečku. Největší problém ovšem nastane až statistický úřad zveřejní reálné výsledky a ty se budou rapidně lišit od Babišova chvástání, tak nastane odliv zahraničních investorů. Bude to podobná rána, jako kdysi pro Řeky. Ty to nerozchodili do dneška.
Jinak v roce 1939 jásalo 90 procent Němců nad jedním pánem s knírkem.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti