Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
One More Light (live) (Linkin Park) Čára (DVD Filmy) Klaun si povídá s Bohem (Jiří Suchý) What Happens Next -deluxe- (Satriani, Joe) American Capitalist (Five Finger Death Punch)

Miloš Zeman diskuse strana 2050

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 08.05.2017 12:50
Ministr financí Andrej Babiš zveřejnil odpovědi na dvaadvacet otázek, které obsahoval analytický materiál z dílny premiérových poradců. Použil svůj obvyklý styl. Všechno jsou lži a nesmyslné útoky nekompetentních osob na úspěšného podnikatele, který nikdy nepodváděl. Bohužel však některé otázky zamlžil a na další vůbec neodpověděl. Hodnověrné a úplné důkazy o čistotě a transparentnosti svého podnikání nepředložil.

Anonym 90186 08.05.2017 12:49
Tomáš Klus o Majálesu: Babiš si myslí, že problémy vyřeší selfie na baru

Anonym 90186 08.05.2017 12:46
Policisté se zabývají stránkou na facebooku, která vyzývala k lynčování studentky známé z prvomájového protestu v Brně. Přijímají kroky k zajištění bezpečí dívky a zvažují právní kvalifikaci, uvedlo dnes na twitteru Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH).
Fotografie dívky, která se během prvomájového protestu v Brně postavila příznivcům krajní pravice, vyvolala velký zájem českých i zahraničních médií.
Policie ČR i uživatelé FB nahlásili stránku, která vyzývala k lynčování studentky známé z prvomájového průvodu. Policie vyhodnocuje související rizika, přijímá kroky k zajištění bezpečí dívky a zvažuje právní kvalifikaci tohoto nebezpečného jednání, uvedlo centrum na twitteru. Případem se podle Jozefa Bocána z policejního prezidia zabývají jihomoravští policisté.

Anonym 90186 08.05.2017 12:44
Další skupinka studentů v čele s Karolínou Lukášovou a Štěpánem Sukdolem se rozhodla protestovat proti chování Andreje Babiše a dalších politiků.
Rozšíří proto původně pražskou akci i do Českých Budějovic. Nazvali ji "Proč? Proto! ".
Ve středu 10. května v 18 hodin proto aktivisté svolávají občany na náměstí Přemysla Otakara II., kde chtějí dle svých slov vyjádřit nesouhlas s postupem Andreje Babiše a Miloše Zemana, kteří si podle nich dělají z Česka gubernii.
"Je naší občanskou povinností vyjádřit svůj postoj k momentální politické situaci. Doufáme, že se k nám připojí i další krajská města," řekl k připravované akci Štěpán Sukdol.
Jedná se v těchto dnech už o druhý protest ze strany českobudějovických studentů proti chování vrcholných politiků. Hlavně si berou na mušku chování ministra financí. "Ukřižovaný Andrej Babiš", který se v sobotu 6. května objevil na Zlatém mostě, je nyní na policii. Ta instalaci protestního uměleckého díla prošetřuje zatím jako přestupek.

Anonym 90186 08.05.2017 10:59
Měla to být velice tvrdá debata. Premiér Sobotka a první místopředseda jeho vlády Babiš. K tomu Kalousek, Fiala, Bělobrádek, Filip. Nahrávky Babiše, zneužívání médií proti politickým oponentům ANO, (ne)demise vlády, odvolání, vyšetřování Čapího hnízda OLAF
Debata byla v neděli, jen několik málo dní poté, co Babiš vyhodil miliony za celostránkové inzeráty, na kterých se v tuzemských denících nechal zvěčnit s přelepenými ústy. Umlčený chudák, který nesmí mluvit. Že je to až zvrhle trapná kampaň se ukázalo o den později, když vyšlo najevo, že svá média zneužívá pro boj proti politickým soupeřům. Takže ve skutečnosti ne umlčený, ale vysmátý politik a direktor novinářů zároveň. Zatvrzele říká, že vše je jen kampaň, všichni jsou proti němu, za vše může Kalousek a Sobotka atd. Bez ohledu na to, na co se ho ptáte, jede tuto básničku, jen sloky občas prohazuje.
Normálního člověka by tak napadlo, že dvouhodinový prostor na veřejnoprávní televizi v hojně sledovaném diskusním pořadu Otázky Václava Moravce tento chudák, na kterého jsou všichni oškliví, využije. Natře jim to. Předloží jasné důkazy o tom, že všichni lžou, že je to kampaň a že Sobotka rozhodně neměl důvod ho odvolávat. Je nevinný, média neovlivňuje, dluhopisy kvůli oje.ávání státu nekupoval, dotační podvody nepáchá
Nestalo se. Nehájil se. Jeho stolek ve studiu byl prázdný. Babiš se neomluvil. Prostě jako nepřišel. Místo toho kritizoval Sobotku na twitteru, oponoval mu v době, kdy ještě pořad jel v televizi. Hrdina.
Co to znamená? Dost možná jde o jeden z těch případů, kdy nejjednodušší vysvětlení bývá to správné. Neměl na to se hájit, protože obrana proti zveřejněným důkazům ani není možná. Znamená to, že je vinen? Jeho odvolání je dostatečně podložené a odůvodněné? Znamená to, že bez Babiše ve vládě bude líp? Asi ANO.

Anonym 90186 08.05.2017 10:55
Ve staronovém složení Přibil, Nachtigall, Plesl běží další a zatím neukončená soudní pře z února 2016. Přibil napsal do Mladé fronty text s názvem Sobotkovi lidé koupili podezřele levně hotel, ve kterém napadl mimo jiné Miloše Růžičku, poradce ministra vnitra Chovance z ČSSD a spoluzakladatele agentury Bison a Rose.
Podle textu měl Miloš Růžička spolu s dalšími společníky pod cenou koupit hotel z dědictví OKD, na jehož privatizaci dohlížel dnešní premiér Bohuslav Sobotka.Růžička je vůbec už delší dobu oblíbeným cílem útoků Přibilova zaměstnavatele Andreje Babiše. Šéf hnutí ANO s Růžičkou dříve spolupracoval, oba se pak ale rozešli ve zlém ještě před Babišovým vstupem do politiky.
Ministr financí teď označuje Růžičku jako muže, který odvádí za premiéra Bohuslava Sobotku špinavou práci. Do téže kategorie řadí i advokáta Radka Pokorného. Stejnou agendu pak čas od času vytáhla i Babišova média hlavně Mladá fronta s Markem Přibilem.
Kvůli zmíněnému článku z února 2016 se nakonec agentura Bison a Rose rozhodla MAFRU jako vydavatele Mf DNES zažalovat. Přibilův text je podle Miloše Růžičky i partnera agentury Vladimíra Bystrova manipulativní.
Jsme přesvědčení, že Přibil je pouze nástrojem nějaké redakční politiky, která se shoduje se zájmy vydavatele Andreje Babiše, řekl k autorovi textu už před zveřejněním nahrávek Bystrov. Je to trošku srabácká taktika pana Babiše, že neútočí přímo na svého protivníka (Bohuslava Sobotku), ale okopává jeho okolí, dodal tehdy Bystrov.

Anonym 90186 08.05.2017 10:53
Třetí případ z roku 2012, k němuž nebudeme na přání žalobce uvádět více podrobnosti, se týkal porušení ochrany osobnosti. Šlo opět o článek v Týdnu pod vedením Františka Nachtigalla, ve kterém Přibil znovu sehrál podobnou úlohu jako v předchozích dvou sporech. Soud dal znovu zapravdu žalobci.

Anonym 90186 08.05.2017 10:52
Nejednalo se ale o jediný případ. V roce 2015 soud Přibila usvědčil ze lži v dalším článku z Týdne tentokrát už po odchodu Plesla i Nachtigalla. Text, který vyšel 15. září 2014 s titulkem Rittigův sok na policejním mejdanu diskreditoval osobu Vladimíra Sitty ml., který je korunním svědkem v tzv. jízdenkové kauze proti lobbistovi Ivo Rittigovi. Přibil psal, že Sitta má nadstandardní styky s policií a svá tvrzení zakládal na nepravdivých informacích i fotografiích.
Podle zdrojů z pozadí se i tento Přibilův text stal nástrojem politického boje. Soud stejně jako u případu Vladimíra Sitty ml. následně potvrdil, že Přibilem podané informace nebyly pravdivé tedy lživé. Marek byl tvůrce textů na objednávku. Přebíral účelově podané informace a neuměl je rozlišit, s tím jsem měl hned problém, řekl k Přibilovi dnešní ředitel redakce Týdne Daniel Köppl.

Anonym 90186 08.05.2017 10:17
Mormon Chládek
Z tohoto období (leden 2014) pochází Přibilův článek Ministerstvo: Učte podle mormonů, za který se musel Týden omlouvat.
Do svého textu tehdy Přibil napsal, že školicí firma FranklinCovey nutí českým školám vyučovací metody sektářských mormonů. Vše se podle Přibila mělo dít pod záštitou ministerstva školství vedeného Marcelem Chládkem (ČSSD), který byl už tehdy vládním sokem Andreje Babiše. Verdikt soudu? Manipulativní, neověřené a nepravdivé informace.
Pode mnou tohle nikdo neudělal, to nejde, já bych mu to nepustil, okomentoval nyní zmíněný článek tehdejší zástupce šéfredaktora Plesl s tím, že na další otázky nebude odpovídat. Hlavní odpovědnost tak přenáší na svého tehdejšího i dnešního nadřízeného Nachtigalla ten ostatně podle anonymních zdrojů řídí obsah MF DNES více než Plesl.

Kj 37103 08.05.2017 10:14
Jak chce kořalečník Zeman kandidovat, když není schopen se ani doplazit na Vítkov k uctění památky a položením věnců.
No co čekat od senila?

Anonym 90186 08.05.2017 10:13
Marek Přibil působil jako redaktor Mladé fronty Dnes, kde pracoval v roli volného novináře. Věnoval se různým politickým kauzám a nezřídka se podílel i na názorových stranách listu.
V této souvislosti je pozoruhodný jeden fakt i před zveřejněním nahrávek Babiše a Přibila byly jeho texty soudem minimálně třikrát označeny jako lživé, jejich autor ale úspěšně působil v médiích pod vedením Františka Nachtigalla nebo Jaroslava Plesla dál.

Anonym 90186 08.05.2017 10:10
Miloš Zeman - listopad 2011
Zastávám názor, že člověk, který vstupuje do politiky, respektive působí v politice, má-li být dlouhodobě úspěšný, musí splňovat tři základní kritéria. Zaprvé nesmí krást, zadruhé nesmí podrážet a zatřetí musí dodržovat uzavřené dohody. Pokud jde o pana Babiše, byl jsem přímým účastníkem podpisu dohody s ním při privatizaci Unipetrolu a konstatuji, že pan Babiš tuto podepsanou dohodu nedodržel. To je pro mě dostatečný důkaz nevěrohodnosti pana Babiše. Nehledě na jistá další podezření, která se, doufám, časem prošetří.

Anonym 5822 08.05.2017 08:33
94158 Absolutní souhlas, máte to v hlavě srovnané, na rozdíl od 90186, a hlavně nekopírujete příspěvky z novin, ale máte vlastní názor a používáte vlastní jazyk. Toho si cením. Hezký den.

Anonym 5822 08.05.2017 08:31
Macron vítěz, to je dle mého názoru pěkný průšvih. Považuji ho za psychicky labilního člověka. I vzhledem k jeho osobnímu životu. Prezidentovi velí jeho stará matka, pardon manželka :-)).

Anonym 5822 08.05.2017 08:29
Volím ANO, už mimo jiné i na truc těm politickým kreaturám Sobotka, Kalousek, Fiala, Bělobrádek. Jak si vůbec moučný červík Sobotka dovolí urážet pana Babiše, že je zbabělec? Když jím sám je? Jenom proto, že nepřišel k Moravcovi, aby poslouchal trapné neustále se opakující stejné fráze? Také bych tam nešla, a zbabělec rozhodně nejsem. Však volby ukáží a kreatury se budou svíjet vztekem.

Anonym 90186 07.05.2017 23:46
Emmanuel Macron francouzským prezidentem. Evropa si zatím může oddechnout

Anonym 90186 07.05.2017 23:45
Pro 94158
Hezky se ti bortí bábovičky.

Anonym 94158 07.05.2017 23:31
Odposlech pana Babiše považuje slušný člověk jako selhání bolševického šmejda. Od šmejda to byl perfektní podraz psychologicky vyvážený. Nejspíš měl komplice. Je tam falešná návnada a graduje blafy. Pan Babiš mluví spíše pasivně. Možná jen neodporoval. Začalo to Hermanovinou a nabírá to velmi silný Goebelsovský tón. Volby budou za 5 měsíců a těžko je odhadnout s čím šmejdi ještě vyrukují.

Anonym 31168 07.05.2017 20:17
Tato země je vládnoucími lumpy už pořádně zbídačená a zadlužená,proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.U cenzorů a ty co cenzuru prosazují se zdá jako nejrozumnější vybíjet celé vlastizrádní rody,protože tito lumpové jsou národu nejvíce nebezpeční.

Anonym 90186 07.05.2017 18:28
Pro 94158
Tak v Čechách je nejvíce majetku v rukou Kellnera. To je ten pán, který poskytuje letadla našemu Ovarovi. A jako druhý si nejvíce nahrabal agent Bureš. To je ten pán, který se promenáduje s Ovarem na Čapím hnízdě, nutí běžným občanům svojí řepku do motorů, aby tyto motory se zanášeli, označuje občany ČR za zloděje, aby nemusel danit svoje příjmy a ještě okrádal zaměstnance tím, že drží pod krkem jejich zaměstnavatele. Nevšim jsem si,že by Fiala s Kalouskem stranili těmto pánům.

Anonym 90186 07.05.2017 17:55
Zajímavá slova padla v nedělních Otázkách Václava Moravce. Například místopředseda vlády Pavel Bělobrádek pronesl, že jednání s Babišem byla vždy složitá a že se společně s premiérem Sobotkou snažil držet vládu funkční. Řekl také, že při jednáních za zavřenými dveřmi jeho a premiéra ministr financí několikrát odeslal do oblastí dámských pohlavních orgánů.
Slyšel jsem to dobře, byly to osobní útoky. Vždy jsme chtěli pokračovat ve věcných záležitostech vlády. Nyní je ale situace jiná. Babiš je podezříván z toho, co celou dobu křičí na ostatní, řekl Pavel Bělobrádek. Myslím, že někteří bývalí premiéři by si určité věci s Babišem vyřídili ručně, my jsme byli klidní. Chtěli jsme, aby vláda fungovala, uvedl Pavel Bělobrádek.

Anonym 90186 07.05.2017 17:54
Nad obrovským střetem zájmů, který je nyní jedním z důvodů, proč musí Andrej Babiš opustit vládu, se před časem pozastavili i němečtí novináři. Přinášíme starší reportáž, kterou televize ARD odvysílala po odhalení machinací u projektu Čapí hnízdo. Tento případ, kdy se ministr financí mohl dopustit dotačního podvodu, stále vyšetřuje Policie ČR a Evropský úřad pro boj proti podvodům OLAF.
Reportáž ARD uvedena slovy: 92 milionů eur z fondů EU shrábly soukromé firmy českého ministra financí Andreje Babiše. Obzvlášť pikantní je, že nad vším bdí jeho vlastní úřad. Nyní vše zkoumají evropští vyšetřovatelé podvodů.

Anonym 90186 07.05.2017 17:51
Julius Šuman v popisu svého profilu píše: Andrej Babiš má na každého složku. My máme složku na Andreje Babiše. Jsme Skupina Juliuse Šumana, která v anonymitě sbírá informace o AB. Profil vznikl v listopadu 2016. Kdo za ním stojí, není známo.
Počítačový expert Tomáš Charvát řekl České televizi, že zjistit, kdo profil používá, bude téměř nemožné. Cesta spolupráce s Googlem bude s největší pravděpodobností neefektivní, protože budou použity anonymizační nástroje, řekl Charvát.
Jméno Julius Šuman odkazuje na řídícího důstojníka agenta Bureše, který podle mnohých je Andrejem Babišem. Podle slovenského soudu byl však Babiš veden ve spisech StB nevědomě a neoprávněně.

Anonym 90186 07.05.2017 17:50
Zřejmě na absenci vicepremiéra Andreje Babiše v televizním pořadu OVM zareagovala anonymní skupina Julius Šuman, která krátce po skončení debaty na twitterovém účtu oznámila, že její produkce odposlechů zdaleka nekončí: Dobře, nedá se nic dělat, je sice neděle, ale když se Andrej Babiš bojí umlčení, jdeme do střižny a necháme ho promluvit.

Anonym 94158 07.05.2017 16:41
Porovnáním platů v EU bylo zjištěno, že občané v Čechách jsou svými zaměstnavateli v porovnání s EU okrádáni o 25-30% platu. Je to běžný trend ve světě. 51% majetku je v rukou 1% občanů světa. Ta nenasytnost a okrádání zaměstnanců v Čechách je výrazně vyšší. Ortodoxní pravice straní 1 % majetných a napomáhá totálnímu zbídačení občanů. Proč Fiala a Kalousek tlačí na zvyšování zisků nemorálních zaměstnavatelů. Budou zbídačení občané žít v demokracii? Fiala populisticky tvrdí, že sníží daně zaměstnancům i podnikatelům?? Po volbách by asi své sliby splnil jen na 50%. Prostě na zaměstnance se vyondil, Ti mu "zdvořilé úsměvy" nepřinesou.

Anonym 5822 07.05.2017 16:26
Pan Sobotka by měl navštívit psychiatra. Mohl by vzíti sebou Kalouska, Fialu, Chovance, Bělobrádka, nebo jak se ten křivák jmenuje, a také 90186, zavřít do kotce a nepouštět do voleb. Pana prezidenta už není nutno nazývat ovarem, je nemocný hubený pán, nemám ho ráda, ale není nutno ho urážet.

Anonym 5822 07.05.2017 16:21
Směji se, strana p. Babiše, díky těmto eskapádám, nejen chováním, ale také zjevem, odpudivých zkorumpovaných politiků, vyhraje. Tleskám!!

Anonym 94158 07.05.2017 16:09
Myslím, že korunové dluhopisy měl pan Kalousek nachystané pro své strakapoudy. Očekával od strakapoudů jako poděkování za kšeft "zdvořilý úsměv". Jenže vedle strakapoudů si je v malém procentu pořídil i normální kos. Potom pro pana Kalouska zbylo málo "zdvořilých úsměvů". Z toho pramení, že ne Kalousek a ne strakapoudi, nýbrž kos je lump. Jak se k Fialům a Kalouskům dostal Sobotka je mi záhadou.

Anonym 90186 07.05.2017 15:29
Pro 94159
Tak to si zloděj.

Anonym 90186 07.05.2017 15:27
V době, kdy Andrej Babiš už byl odpovědný za řádný výběr daní, nakupoval sám dluhopisy své firmy Agrofert za stamiliony korun. Díky této operaci získává Babiš každoročně devadesát milionů korun (každý den 246 tisíc Kč), ze kterých nemusí zaplatit ani korunu daně.

Anonym 90186 07.05.2017 15:23
Pro 88243
Tak Ovar už je taky v řiti. Po jeho čarování s hůlkou před Sobotkou, raketově vzrostly preference Horáčka. Díky tomuto výstupu už má Horáček 50tisíc podpisů.

Anonym 90186 07.05.2017 15:20
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš je pod velkým tlakem a rozhodl se omluvil za své nahrávky, na kterých úkoluje bývalého novináře MF Dnes Marka Přibila. Učinil tak v prohlášení na svém facebookovém profilu. Rovněž oznámil, že nepřijde do diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, kde by jej čekala konfrontace s předsedy parlamentních stran. Ve zbytku prohlášení útočí na ČSSD.

Anonym 88243 07.05.2017 14:56
Pane prezidente, Vy jediný se můžete postavit těm lumpúm
Jako je Holohlavec Sobotkový, Bl.ec Fialový, a Troubovec
Kalouskový. Nedejte se Děkujem

Anonym 94159 07.05.2017 12:40
V případě,že by po volbách došlo ke zrušení EET a KH,za situace,že by ODS a TOP09 utvořili koaliční uskupení,odmítám platit DPH z každého nákupu.

Anonym 94159 07.05.2017 12:11
Díky troubovitým b..m v této republice stoupají prefence gaunerů z ODS a TOP09.

Kj 37103 07.05.2017 09:58
Kořalečník Zeman už je snad úplně mimo. Na místo toho aby řešil nastalou situaci, tak jede na dovolenku do Asie.
Politici mají sloužit lidem. To říká i ústava. Ale při jeho aroganci nebo snad už demenci na to zapoměl. Chce znovu kandidovat ale vypadá to, že se toho snad ani nedožije. Možná tak když ho nadopují nějakou megadávkou.
To by mě zajímalo proč se tak křečovitě drží funkce když vidí že je aut. Buď je tak pomstychtivý nebo senilní? Kdo ví?

Anonym 5822 07.05.2017 05:47
Ať to dopadne jakkoliv, tak už nyní je naprosto jasné, že preference ČSSD budou nadále klesat. O to se zasloužil moučný červík. Včera jsem se zasmála, kolem naší zahrádky šli tři kluci, o něco se přetahovali a jeden na druhého křičel JSI B L B E J JAK Sobotka. Domluvila jsem mu s tím, že tak bl.. nemůže být snad nikdo.

Anonym 94158 06.05.2017 21:31
Myslím, že by měl pan Sobotka raději odvolat Valachovou. Sám ví jaké noty mezi ministrem a náměstkem fungují.

Anonym 95170 06.05.2017 20:20
Pan Bohuslav Sobotka jen dela divadlo. Kdo tedy pujde s kola ven.
Andrej Babis, nebo Bohuslav Sobotka.
Nakonec demise, nebo ted uz nedemise vlady.
Politicka strana ANO, by se spise mela jmenovat NE.

Anonym 90186 06.05.2017 19:13
Jiří Ovčáček zřejmě těžce nese, že Miloše Zemana a Andreje Babiše premiér Bohuslav Sobotka převezl. Jejich plán vyšachovat z vlády Sobotku a vyšetřovaného Babiše nechat na svém místě nevyjde. Po čtvrteční šaškárně na Hradě, kterou Sobotka ustál, se navíc veřejné mínění výrazně obrací proti dvojici Zeman Babiš. Jediný, kdo tyto dva politiky brání, jsou Parlamentní listy, Mf Dnes a Jiří Ovčáček.
Poslední jmenovaný už dva dny zběsile tweetuje urážky Bohuslava Sobotky. Zastupuje tak kromě Zemana nově i Babiše, pro kterého zřejmě začal pracovat také. Mainstreamoví novináři neustále obdivně vzdychají, že jeden nejmenovaný politik prý našel ,koule a 8219;. Nenašel. Vyměnil je na burze za mozek, napsal Ovčáček například v sobotu.
Ovčáčkovo tradičně směšné počínání je tak nyní ještě zábavnější o to, že s tím, co kritizuje, nemůže on, Zeman ani Babiš nic dělat. Podle Ústavy ČR prezident musí na základě návrhu premiéra neprodleně odvolat navrhovaného ministra. Pokud tak neučiní, bude to poprvé od roku 1989, kdy prezident nebude v tomto směru respektovat premiéra a Ústavu ČR. Pokud jde Zemanovi o to, aby nebyl za pár měsíců zvolen znovu prezidentem, je to to nejlepší, co může dělat. Jde ke dnu společně s Babišem. Ovčáčkovi a jeho kamarádům Babišovi a Zemanovi tak nezbývá nic jiného než zběsile tweetovat. To je asi tak jediné, co s tím mohou dělat.

Anonym 90186 06.05.2017 19:11
Lidé, kteří v ranních sobotních hodinách zamířili přes Modrý most v Českých Budějovicích, mohli spatřit jeho zvláštní výzdobu. Na průčelí mostu přes Malši byl během noci umístěn kříž. Na něm byl v roli mučedníka vyobrazen ministr financí Andrej Babiš (ANO). Na rozdíl od Ježíše Krista mu však na hrudi visela cedulka s nápisem Kradnu za vás za všechny.

Anonym 37532 06.05.2017 14:59
Zbabělec Sobotka si situaci na hradě zasloužil. Předseda senátu Štěch v médiích hrubě urazil prezidenta této republiky-že je to senilní pán,který neví co mluví,to je přes čáru slušné parlamentní demokracie,měl by odejít. Senát je zbytečný,drahý,žádná pojiska parlamentu. Volím opět pana Zemana

Anonym 31168 06.05.2017 14:19
Chce to aby se národ Čechů zvednul včas k velice kruté revoluci a všechny lumpy co Česko zbídačují odporážel na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňoval veškerý majetek celých vlastizrádných rodů.Znárodňovat majetek lumpů co Česko zbídačují je třeba tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.

Anonym 31168 06.05.2017 14:15
Na internetu vystavují snímky ze Severní Korey pod názvem říše zla.To Česko je říší zla už sedmadvacet roků co se lumpové po komunistech prolhali k moci a úspěšně žene zde sedmadvacet roků vládnoucí dobytek Česko do státního bankrotu.

Anonym 90186 06.05.2017 13:21
To, co se na Pražském hradě včera odehrálo, nebyla politika. Čelný střet prezidenta Zemana a premiéra Sobotky měl ráz osobní msty. To nebyl příběh pro politology a novináře, ale pro romanopisce typu Balzaca nebo Lustiga.
Všechno sice probíhalo v duchu debat o demisi vlády a úvah, jestli demise vlády znamená demisi jen premiéra nebo celého kabinetu, ale nenechme se mýlit. Prezident Zeman jen zkoncentroval veškeré své pohrdání českým premiérem a připravil mu šílené aranžmá přijetí před zraky desítek novinářů. Nepříliš statečný a politicky nevynalézavý Sobotka z toho nakonec vyšel docela dobře, i když širší veřejnost jeho politické kroky dnes většinou nechápe.
To, co chápe zcela jistě, je, že dva političtí predátoři (Zeman, Babiš) útočí a politického králíčka (Sobotka), což začíná vyvolávat vlnu solidarity s tím slabším. Sobotkovi to zpříjemní jeho postupný odchod a jeho premiérství dostane pozitivní tečku. A jak to skončí s českou vládou v demisi-nedemisi?
Prezident Zeman se bude ústy nezvoleného viceprezidenta Ovčáčka snažit interpretovat celou situaci tak, že Sobotka neví, co chce atd. Během následujících dní však vychladne a uvědomí si fatální chybu, kterou udělal. Tím, jak se vložil do čelního konfliktu Babiš a 8722;Sobotka na jednu stranu, nalepil si na čelo značku Agrofertu, což může být pro jeho tradičně levicové voliče problém. Proto se bude snažit toto stigma zakrýt, jak to jen půjde. A jak?
Nejpozději během jeho čínské cesty (za přítomnosti ministrů ČSSD Zaorálka a Chovance) bude dohodnuto nové aranžmá nová vláda jednoho z těchto pánů bez Sobotky i Babiše. Mezitím se OBSAH celého konfliktu (daňové podvody a zneužívání médií ze strany Andreje Babiše) přenese tam, kde patří na půdu poslanecké sněmovny.
Část poslanců se pokusí ještě jednou a důrazně vykřičet do světa, že Babiš je lhář a podvodník. Ti kreativnější by se měli zamyslet nad následující cestou. Jestli v celé krizi něco selhalo, pak je to úcta k ústavě a ústavním zvyklostem ze strany prezidenta republiky. Byla to právě tahle NESHODA, která nutila premiéra Sobotku dělat různé piruety, které hodnotila spousta lidí jako slabost.
Politici, jimž záleží na osudu této země, by měli přijít s následujícím řešením prostě překopírovat zažité ústavní zvyklosti do ústavy. Přesně řečeno, konkretizovat postupy spojené se jmenováním a demisí vlády přímo do tohoto základního zákona státu. Každá země, která nemá pevné ústavní tradice (typu Řecka) to má.Pro radikálněji orientované poslance by byla ještě jedna iniciativa odhlasujte zrušení přímé volby hlavy státu. Chce to jen 120 hlasů z 200 ve sněmovně. Neříkejte, že to nejde, zkuste to a uvidíte. Zemanův příběh by se totiž dal interpretovat ještě jinak než jenom jako příběh mstivého staříka.
Daleko více je to o přímo voleném prezidentovi, který má silný mandát daný přímo lidmi, ale slabé pravomoci. Proto je v permanentním pokušení je posunovat. Zbavme Zemana a všechny další prezidenty tohoto pokušení.

Anonym 90186 06.05.2017 13:16
Silné vyjádření, které mělo charakter přísahy, zaznělo z úst šéfa hnutí ANO, když v polovině roku 2013 překvapivě oznámil nákup velkého vydavatelského domu Mafra. Týkalo se zdraví jeho rodiny, které dal všanc jako zástavu, že zasahování do chodu redakcí je pro něj svaté.
Já můžu tady veřejně prohlásit na zdraví mojich čtyř dětí a dvou vnuček, že já v žádném případě nebudu nikdy zasahovat do práce redaktorů v Mafře, pronesl majitel Agrofertu a šéf hnutí ANO na archivním záznamu České televize 27. června 2013. Na tento výrok současného vicepremiéra a ministra financí upozornili v pátek na sociální síti redaktoři pořadu Newsroom ČT24.

Anonym 90186 06.05.2017 13:15
Prezident Miloš Zeman by měl návrh na odvolání ministr financí Andreje Babiše (ANO) přijmout bezodkladně, říká ústavní právník a místopředseda Legislativní rady vlády Aleš Gerloch. Prezident má ale podle něj právo chtít odpovědi na řadu otázek, a tím celý proces zdražovat. Připouští ale, že současná situace je spíše fraška.

Anonym 90186 05.05.2017 20:03
Pátek 15.5.2017 je den, kdy si M.Zeman snad už konečně uvědomí, že tím lepším hráčem je vždy ten, kdo má připraven poslední tah a ten také provede. A nemusí to být tah ani velkolepý, stačí jen když je vítězný. A to se podařilo Sobotkovi. Teď už budou jen následovat upocená prohlášení z Hradu a děj se bude pomalu posouvat atd. Celý národ ale už ví, že za prezidenta máme člověka pro kterého bylo neštěstím to, čeho dosáhl na politickém žebříčku. I desetiletí chlapci mají k sobě větší respekt a už i v takovém věku se dokáží oprostit od nedůstojných poťouchlostí a samolibosti. Bohužel se M.Zeman stal jen pohůnkem Andreje Babiše a tak to asi bude do trapného konce jeho kariéry. Sobotka sice asi volby prohraje a i jeho osud v rámci samotné ČSSD je asi také spočítán, ale postavil se A.Babišovi a nakonec i o víc jak jednu generaci staršímu politickému souputníkovi a úhlavnímu nepříteli Zemanovi a kupodivu vyhrál i nyní. A to mu budiž ke cti i když ani on naší politické scéně moc kreditu nepřidal ..

Anonym 90186 05.05.2017 20:01
V perspektivě blížících se parlamentních voleb by současná krize měla pomoct teoreticky všem stranám kromě ANO. Babiš je pod mediální palbou, kterou řečmi o štvavé kampani nezastaví. Zatím ale nemůžeme vědět, na kolik dosahuje anti-babišovská lavina za hranice větších měst, nebo i jen Prahy. Babišovi voliči pravděpodobně ve velkém nesledují pořady jako Interview ČT24 nebo facebookové streamy DVTV.
Další otázkou je, kolik z celé situace vytěží opoziční strany. Jejich role v seriálu vyplyne na povrch až ve chvíli, kdy budeme vědět, zda se Bohuslavu Sobotkovi jeho záměr skutečně povedl. A to vytvořit dojem, že duel voleb bude mezi ANO a ČSSD, nikoli mezi vládou a opozicí. V posledních měsících bez Babiše se má Sobotkův kabinet z jejich strany každopádně na co těšit.

Anonym 90186 05.05.2017 20:00
Scénář měl po čtvrtečním jednání na chvíli ve svých rukou prezident Zeman. Po tom, co ve před zraky novinářů odešel z místnosti, zatímco Sobotka hovořil, se nedá čekat, že by šel předsedovi vlády na ruku. Mýlili by se však ti, kdo předvídali výraznější Zemanovu intervenci. Ačkoli by u nás nebyla instalace vlády přátel prezidenta ničím novým, je momentálně daleko pravděpodobnější, že se prezident bude držet při zemi. Tři čtvrtě roku před druhým bojem o hrad si takový risk podruhé nedovolí.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti