Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 2000

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 17.06.2017 19:18
Jaroslav se narodil v roce 1942 v Plzni a pochází z konopišťsko-křimické linie šlechtického rodu Lobkoviců. Je 14 knížetem z Lobkowiz a vladařem lobkowického domu.

Anonym 90186 17.06.2017 19:14
Kdyby se nám při hledání českého krále Schwarzenbergové zdáli pořád ještě málo Češi, ačkoli je takové nacionalistické hledisko samo o sobě u vysoké šlechty absurdní, tak by přicházel nyní ještě na řadu Jaroslav Lobkowitz. Ten by vládl pod ryze slovanským jménem Jaroslav I.

Anonym 90186 17.06.2017 19:12
Kdybychom tedy odmítli potomky Habsburků, tak bychom měli podle monarchistických pravidel na výběr ze dvou rodů, jež v českém království v posledních třech staletích dosáhly nejvyššího stupně šlechtické hierarchie, tedy pozice vévodů, neboli knížat. Jedná se o Schwarzenbergy a nebo Lobkowicze.
Že by byl Karel Schwarzenberg (opět pod jménem Karel IV.) dobrým českým králem, o tom nelze mít pochybnosti. Jestliže bychom se ale rozhodovali pro přechod ke království právě nyní, pak by ale mohl po jeho neúspěšné prezidentské volbě přicházet spíše v úvahu jeho syn: Jan Nepomuk Schwarzenberg, který by vládl pod jménem Jan I.
Johaness Schwarzenberg je obchodník a správce rodového majetku v Rakousku i v České republice. Mluví docela dobře česky a k českým kořenům se rád hlásí. Jde o skromného, velmi přátelského a vzdělaného člověka, který má rovněž široké společenské mezinárodní vazby. Jeho ženou je italská šlechtična a výtvarnice s německo-maďarským jménem: Diana Orgovanyi-Hanstein. Nelze mít ani trochu pochybnosti, že i Johaness by byl výborným českým králem.

Anonym 90186 17.06.2017 19:10
Karel je vnukem posledního císaře a nekorunovaného českého krále Karla, je vystudovaný agronom a také politik. Byl europoslancem za rakouské konzervativce. Je zajímavé, že u nás by dnes vládl pod jménem Karel IV. Náš právem uctívaný císař ze 14. století byl totiž českým králem pod jménem Karel I. a pořadové číslo čtyři za jeho jménem se vázalo ke Svaté říši římské.
Je ovšem zřejmé, že habsburskou dynastii bychom po prohrané první světové válce my, Češi, těžko akceptovali, třebaže Karlův dědeček byl velmi slušným člověkem a katolická církev jej považuje za světce. Ale vídeňský monarchistický režim zcela zkrachoval kvůli svým vážným chybám a česká politická reprezentace mu právem vyčítala jeho slabý respekt ke státoprávním nárokům českého království.
Celkové hodnocení českého krále Karla IV. z rodu habsbursko-lotrinského by však bylo téměř jistě dobré. Jedná se o velice vzdělaného člověka a respektovanou osobnost s velkým mezinárodním rozhledem a s vazbami na elity nejméně v polovině staré dobré Evropy. Nehovoří sice česky, ale je příbuzensky spřízněný s celou linií českých králů z přemyslovské, lucemburské, jagelonské i habsburské dynastie.

Anonym 90186 17.06.2017 19:09
Kdybychom nezrušili v roce 1918 české království, asi by nás posvátnost monarchie neuchránila od hrozného řádění dvou totalitních režimů. Ale je zřejmé, že obě okupační mocnosti by to měly s námi o něco těžší a také návrat k legitimnímu a přirozenému uspořádání našich veřejných věcí by byl snazší a měli bychom lépe na co navazovat. Likvidace právního státu by byla o hodně transparentnější a proto bychom také neměli takovou práci s jeho obnovou.
Kdybychom nezrušili království a zachovali bychom kontinuitu vládnoucí dynastie, tak by dnes naším králem byl Karel Habsbursko-Lotrinský.

Anonym 90186 17.06.2017 19:08
Nejste sami, komu je smutno či dokonce trapně z návštěvy českého prezidenta Miloše Zemana u královny Alžběty II. Za nepříliš důstojnou hlavu státu si můžeme sami tím, že jsme nedokázali zvolit hlavu důstojnější.
Okouzlující vznešenost britské královny nás však může vést aspoň na chvilku k zamyšlení, zda není něco chybného v samotném našem ústavním systému.
Vždyť z jedenácti prezidentů našeho státu, tedy Československa či České republiky, skutečně na jedničku uspěli jen dva: Tomáš Garrigue Masaryk a Václav Havel. Další dva Edvarda Beneše a Václava Klause lze ještě pokládat za prezidenty formálně demokratické, ale oba se více či méně přičinili o zřetelný úpadek a obrat naší zahraniční politiky směrem k východní despocii.
Zbylých sedm prezidentů můžeme směle přiřadit minimálně do jedné z těchto kategorií: opilci, zločinci, zrádci, pitomci a trosky. Jistou shovívavost či lítost si zaslouží Hácha, který se stal troskou díky zoufalství a tvrdému zacházení od nacistických okupantů. Ostatní si žádnou lítost nezaslouží.

Anonym 31168 17.06.2017 11:55
Pro 94158.Chtít zvyšovat v takto rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi platy může chtít jedině pořádný trouba.Rozumná vláda by začala se svižným splácením starými lumpy nadělaných dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet,ale pomohou Česko zachránit před státním bankrotem.

Anonym 31168 17.06.2017 11:49
Místo burcování straníků ČSSD aby šli na zteč by jim mělo vedení říci,že už toho ČSSD zkazila národu Čechů za posledních sedmadvacet roků dost a že by se měli straníci ČSSD připravit,že z nich bude chtít národ Čechů ,v lepším případě, udělat kopáče uranu pro Temelín.V horším případě je národ Čechů za podíl na zbídačení Česka odporazí na katovských mučírnách.

Anonym 31168 17.06.2017 07:56
To lumpáctrví se zatahováním migrantů do EU má hlavní cíl a tím je dotlačení Česka a Polska do státních bankrotů a pak parcelaci Česka mezi Němce a Židy.Polákům pak zaberou tu část území co patřila k Říši,proto jakmile dá EU Čechům nějaké sankce tak uvedené zaplatit z peněz na důchody a nezadlužovat tak na uvedeném Česko.Pro důchodce uvedené brát jako náklady na léčbu důchodců z trovbovitosti.protože důchodci mají hlavní podíl od odtržení Česka ze spojenectví s Ruskem a zatažením pod diktát Německa.Vše co se po komunisytech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje bude nutno co nejkrutěji za vlastizradu odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Začít od toho dobytka z KDU,který leze nejvíc Němcům do zadku.

Anonym 94158 16.06.2017 23:04
V Čechách výrazně roste HDP. Jsme již na 88% EU. To horší je, že platy nekopírují HDP a jsou silně podhodnoceny. Narovnání platů by mohlo nastartovat další pozitiva v růstu ekonomiky. Uklizení miliard do daňových rájů není to pravé ořechové. Minimální mzda by v pohodě mohla být 15 tisíc.

Anonym 5822 16.06.2017 17:34
Bože, to je zase ostuda ve světě . Vrávorající unavený prezident, který vypadá starší než královna Alžběta, jeho choť, která neumí anglicky a dcera jí musí překládat, paní bohužel už hodně obézní a nevhodně oblečená |béžový kostýmek a černé lodičky, hrůza a děs|. Dceři to slušelo, možná by mohla mamince poradit jak se obléct, aby vypadala solidně.

Anonym 90186 15.06.2017 19:02
Majitel skupiny firem Jablotron Dalibor Dědek se rozhodl podpořit prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Ve středu bývalému předsedovi Akademie věd poslal na kampaň dva miliony korun. Podnikatel, který podle odhadů vlastní téměř pětimiliardový majetek, říká, že chce důstojného prezidenta. Podle Dědka Drahoš nebude pletichařit, podněcovat hádky a dělat ostudu. Podnikatel zároveň nevylučuje, že by mu na kampaň ještě poslal další příspěvek.Podnikatel z Jablonce nad Nisou je zatím Drahošův největší mecenáš. Kromě něj půlmilionem přispěl předseda představenstva společnosti RSJ a odborník na kapitálové trhy Libor Winkler nebo zakladatel strojírenské skupiny Wikov Martin Wichterle, vnuk vynálezce kontaktních čoček.

Kj 10921 14.06.2017 22:34
Miloš Zeman: V čele ČSSD bych viděl kohokoliv, jen ne Sobotku
Skutečně nestranný prezident.

Anonym 31168 14.06.2017 20:08
Pro 90186. Za tvoje lhaní potřebuješ roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.To kam nás tlačí zde sedmadvacet roků zde vládnoucí lumpové je státní bankrot Česka a pak k odporažení Čechů ve stávajícím Izraeli od Arabů.To tehdejší pobyt vojsk SSR na našem území je proti tomu brnkačka.Zde vládnoucí lumpové chtějí pro sebe nadále hrabat aby pak jednou přitroublým Čechům mohli říci, že v Česku už Čechům nepatří ani hřebík.Chce to revoluci a vše co se po komunistech prolhnalo k moci ,za vlastizradu národa Čechů,odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 14.06.2017 18:35
Pro 94158
Aby si mohl klidně spát.
Bývalý náměstek ministerstva práce Vladimír Šiška si odpyká čtyři roky ve věznici s dozorem za zmanipulování zakázky na výplatu sociálních dávek. Původní trest mu dnes o dva roky snížil pražský vrchní soud. Rozhodnutí, podle nějž Šiška zneužil svou pravomoc a sjednal firmě Fujitsu Technology výhodu při zadání veřejné zakázky, je pravomocné.
Druhému obžalovanému, bývalému řediteli odboru ministerstva vnitra Miroslavu Dudovi, potvrdil odvolací senát tříletý podmíněný trest s maximální tedy pětiletou zkušební dobou. Vrchní soud z rozsudku vypustil povinnost obžalovaných k náhradě způsobené škody, protože stanovení její výše bylo podle soudců spekulativní.

Anonym 90186 14.06.2017 18:34
Přes 800 českých lodníků zaměstnaných v Nizozemsku, kteří dluží na dani statisíce korun a hrozí jim exekuce, svůj boj nevzdává. Po schůzce s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem nebo ministrem pro lidská práva Janem Chvojkou (oba ČSSD) se jejich situací bude zabývat i rozpočtový výbor Poslanecké sněmovny. Lodníci jsou totiž přesvědčení, že jsou v právu a že je český stát okradl. Je to zvůle státních úředníků, kteří nejsou schopni uznat svoji chybu, říkají.

Anonym 90186 14.06.2017 18:32
Zeman je nadopovanej!

Anonym 90186 14.06.2017 18:31
Zeman, který se jezdí do totalitní Číny učit jak stabilizovat společnost. Zeman, který se musí omlouvat Číně za to, že se Herman sešel s Dalajlámou. Zeman, který otevřene pohrdá faktem, že se Rusko na suverénní Ukrajině dopouští vojenské agrese, nám tady blábolí cosi o zachování suverenity.

Anonym 90186 14.06.2017 18:30
Zcela suverénně si dovolujeme nepřijmout ani migranta a světe div se žádné tanky s bílými pruhy a šikmoocí vojáci v ulicích Prahy bezhlavě pálící na budovu Národního muzea. Nicméně zahájení řízení je pro starého nemocného člověka, který se učí stabilizovat společnost v zemích které cíleně porušují lidská práva a utlačují svoje menšiny, samozřejmě katastrofou. To že jsme se k přijetí sami závázali a tudíž je předem jasné, že za neplnění závazku může přijít nějaký postih - je věc, která se nehodí do politického kolovrátku.

Anonym 90186 14.06.2017 18:26
Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš se podle bookmakerů sázkových kanceláří v sázkách na prezidentské volby dotahuje na prezidenta Miloše Zemana. Vyplývá to z vyjádření sázkových kanceláří, které ve středu oslovila. U Tipsportu a Chance má Zeman na vítězství kurz 2,2:1, Drahoš 2,4:1. Ve Fortuně je rozdíl nepatrně vyšší. Třetí v pořadí je textař a podnikatel Michal Horáček s kurzem 5:1. Celkové sázky na prezidentské volby už přesáhly deset milionů korun.

Anonym 31168 14.06.2017 13:57
S takovými lumpy jako je Mitrofanov by si po revoluci nejlé=pe poradil katovský mistr na mučírně.Jeho heslo je,že kdo nechce být v EU tak je hlupák a lump, už v Česku neprojde.Jakmile se dostane k moci revolucí mladá generace k moci,tžak začne razit heslo,že kdo si dluhy nadělal ať si dluhy zaplatí.Ta sprostota zde vládnoucích lumpů,včetně Kalouska,že se dluhy převedou i na novorozence musí skončit.Potom bude třeba důchodcům naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku,Tím jim roupy jásat pro Havla a podobné lumpy přejou.Chce to vystoupit z EU a vžebrávat se pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili je třeba aby dával zaslouženou odměnu katovský mistr na mučírně.Když neuměli vládnout alespoň tak dobře jako komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Současné debužírování na dluh musí svižně skončit.Jinak brzo skončí na planetě Zemi i Češi převálcováni Němci a Židy.Po zabrání Sudet Němci by byla pro světové židovstvo odkoupení zbytku Česka brnkačka.Přitroublé Čechy by pak ve stávajícím prostoru Čechů nepotřebovali ani Němci,ani Židé.Proto by nejefektivnějším řešením bylo odsun českých blbů v dobytčích vagonech do Izraele k odporážení Arabům.

Anonym 94158 13.06.2017 21:59
Zítra by nám pan Sobotka měl něco říci. Pokud chtějí něco udělat, pak hledat cestu k ANO. To mohou udělat jen pánové Zimola, Hašek, Tejc a Chovanec. Občané by uvěřili, že to tato strana myslí vážně. Nahradit Sobotku Hurvínkem ze zahraničí nejspíš nikdo nespolkne.

Anonym 94158 13.06.2017 21:47
Milý 90186, myslím, že jsi úžasný bolševik a dobrý bolševik. Pro takové již v Čechách místo není. Asi bych Ti doporučoval KLDR. Já osobně Kimy nemusím. Já dávám přednost evropské demokracii. Trochu mi vadí snaha evropských pohlavárů natlačit nám spoustu vybuchujících těl. Věřím, že tady cesta nepovede.

Anonym 31168 13.06.2017 16:36
Šporcl je možná dobrý hráč na housle ale ohledně politiky mluví jako trouba.

Anonym 31168 13.06.2017 16:33
Pokud někdo z Česka podepisoval za Čechy závazky ohledně migrantů a Řecka tak ať si závazky plní ze svého a mimo Česko.Lumpové co nás do EU lhaním zatahli jsou zralí na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu a na znárodňění všeho majetku jejich rodů.Pokud má Česko existovat nadále ve stávajícím životním prostoru,tak se musí naučit co nejkrutěji odporážet všechny lumpy co národ zrazují.Pak se znovu vžebrávat pod ochrané křídla surovinově bohatéoho Ruska s jeho velikýámi trhy.Nějakou EU a NATO směle kopnout do zádele.Obojí pouze pomáhá zbídačit národ Čechů.
jakou

Anonym 90186 13.06.2017 15:31
Známý houslový virtuóz Pavel Šporcl poskytl rozhovor serveru Seznam Zprávy. Vyjadřoval se hlavně k české politické situaci a zmínil, že lituje toho, že v roce 2013 podpořil současnou hlavu státu Miloše Zemana.
Hudebníka se dotkla i elektronická evidence tržeb, jelikož na svých vystoupeních prodává CD. EET je další klacek pod nohy podnikatelům, uvedl.

Kdyby měli Češi národní hrdost, neskláněli by se podle něj před jinými národy. Tím myslím třeba Čínu, uvedl Šporcl, který zmínil ostudné prohlášení čtyř nejvyšších ústavních představitelů.
V lednu 2013 Šporcl podpořil Zemana proti Karlu Schwarzenbergovi. Ta situace se od té doby změnila. Teď bych mluvil i volil jinak, sdělil. Řekněme, že jsem zklamaný volič, ano, dodal.
Prezident podle něj rozděluje společnost, špatně reprezentuje zemi a někdy to vypadá, že ani nebude dodržovat ústavu. Zasloužíme si někoho, kdo bude tento úřad zastávat lépe, myslí si hudebník.

Anonym 90186 12.06.2017 22:09
Senátor František Čuba (SPO) nabídl předsedovi Senátu Milanu Štěchovi (ČSSD) čestné a chlapské řešení své dlouhodobé absence v horní komoře. ČTK to dnes po schůzce s Čubou řekl předseda SPO Jan Veleba. Podrobnosti sdělit odmítl do doby, než se ve středu se Štěchem setká a dopis s Čubovým návrhem mu předá.

Anonym 90186 12.06.2017 22:08
Nu, jen si zvykejte ovčánci, až to Jeho Vrávoravá Vypitost a Hospodář Andrej vezmou pevně do rukou, také do-demonstrujete.

Anonym 90186 12.06.2017 22:05
Čekám na vyjádření agenta FSB, Miloše Zemana a jeho pasáčka ovcí. Je to snad toto, o čem sní spolu s Andrejem Babišem?

Anonym 90186 12.06.2017 22:05
Policie se dosud nevyjádřila. Úřady předem varovaly Navalného před uspořádáním protestní akce v centru metropole. Policie je podle moskevské prokuratury připravena skoncovat s provokacemi a masovými nepokoji.
Navalnyj, který na dnešek svolal do ulic ruských měst další protest proti zkorumpovaným špičkám režimu, na poslední chvíli oznámil, že odvolává povolenou demonstraci na okraji metropole, protože úřady tam prý znemožnily postavit zvukovou aparaturu, a pokojný protest překládá na Tverskou ulici poblíž Kremlu. Tam se ale mají konat oficiální veselice k dnešnímu svátku, Dni Ruska.
Jakékoliv pokusy uspořádat nepovolenou akci na Tverské ulici jsou otevřeným porušením zákona, varovala moskevská prokuratura s tím, že strážci zákona budou nuceni podniknout všechna nezbytná opatření k ukončení provokací a masových nepokojů.
To, že jsme připraveni na jakýkoliv vývoj situace, by nemělo budit pochyby. Pořádek bude zajištěn, řekl agentuře Interfax Vladimir Černikov, šéf bezpečnostního odboru moskevské radnice. Navalného provokace je prý těžké pochopit zdravým rozumem.

Anonym 90186 12.06.2017 22:04
V Kazani policisté zatkli tři demonstranty včetně organizátora povoleného mítinku, na který přišly asi čtyři stovky lidí. Důvodem k zatčení se podle serveru Newsru stala řečníkova kritika místního pojetí islámu, jakož i transparent Ne genocidě domorodého obyvatelstva Ruska. V Novosibirsku strážci zákona zatkli jednoho z 1500 demonstrantů, protože řídil bezpilotní helikoptéru, v Abakanu byl jiný demonstrant zadržen kvůli tomu, že si navlékl masku.

Anonym 90186 12.06.2017 22:04
Dalším zadrženým má být i mladý ruský herec Alexandr Pal, který je držitelem prestižní ceny Kinotavr za nejlepšího herce.
V Chabarovsku a Južno-Sachalinsku se povolené demonstrace konaly bez incidentů, v Blagověščensku policie zatkla demonstranta s transparentem Rusko bez korupce, zatímco další aktivisté skandovali Hanba! . Ve Vladivostoku policejní těžkooděnci zatkli desítku demonstrantů, další prý zbili kozáci.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Zadržený Ilja Jašin později poslal na Twitter selfie z policejního antonu.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Je otevřeným kritikem prezidenta Vladimira Putina.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Jašin je ruský opoziční politik, aktivista a blo.er, jeden z lídrů politické strany Republikánská strana Ruska.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Fotografie, které kolují na sociálních sítích, zachycují, jak ho skupina ozbrojenců odvádí do policejního vozu.

Anonym 90186 12.06.2017 22:01
Mezi těmi, které policisté odvedli, je také další opoziční lídr Ilja Jašin.

Anonym 90186 12.06.2017 22:00
Krátce po zadržení Navalného se pak začalo zatýkat v centru Moskvy i Petrohradu.

Anonym 90186 12.06.2017 21:59
V mohutné zatýkání přerostly demonstrace proti zkorumpovaným špičkám režimu v Rusku, které svolal opoziční vůdce Alexej Navalnyj. Podle informací z ruských zdrojů policie odvedla stovky demonstrantů v Petrohradu i v Moskvě. Fotografie ze sociálních sítí zachycují tvrdý postup proti demonstrantům. Zadržen byl i sám Navalnyj. Později policie zadržela i opozičního lídra Ilju Jašina a známého mladého ruského herce Alexandra Pala.
Ruská policie při dnešních protestech, svolaných opozičním předákem Alexejem Navalným, zatkla více než 1 600 demonstrantů, hlavně v Moskvě a Petrohradu. Podle specializovaného serveru OVD-Info má být až 750 zatčených v Moskvě a 900 v Petrohradu. Uvádí to zpravodajský server RBK, kterému měla informaci říct koordinátorka z OVD-Info Alla Frolova.
Navalného přívrženci měli v plánu uspořádat povolené i nepovolené protikorupční demonstrace ve dvou stovkách měst. Ruské úřady nejdřív varovaly Navalného před uspořádáním nepovolené demonstrace v centru Moskvy. Poté byl ruský opoziční vůdce zadržen doma. BBC to potvrdila jeho žena, která na Twitteru zveřejnila i snímek z okamžiku zadržení.

Anonym 31168 12.06.2017 19:37
Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak na katovských mučírnách všem lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili roztrhávat jejich prolhané huby od ucha k uchu.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebuje.

Anonym 90186 12.06.2017 19:04
Historická pravda v podání bývalých soudruhů pohraničníků je čistá bolševická propaganda. Klub velmi hlasitě obhajuje vraždy na československých hranicích, kdy oni zamlada stříleli v uniformách Pohraniční stráže své bližní, kteří se pokusili z bolševického koncentráku jménem východní blok utéct. Klub považuje užívání zbraní a zabíjení za legitimní a správné. Proto se o spolek také opakovaně a oprávněně zajímala Bezpečnostní informační služba, a proto se spolek občas mihne ve výročních zprávách o extremismu.
Je samozřejmé, že Zeman nesdílí jejich nadšení z ostrahy socialistických hranic. Ale propad jeho preferencí a ostuda, ve kterou se nakonec zvrhla jeho hůlčičková scénka, ho nutí hledat hlasy i v té nejhlubší špíně. Mezi bolševiky obhajujícími bolševické vraždění. Což jistě přinese Zemanovi hlasy všech bývalých aparátčiků, pohraničníků a politruků. Proč ale zůstávat jen u špíny zleva? Proto netrpělivě očekávám, kdy si pan prezident pozve na kafe Vandase a odešle zdravici Národnímu odporu. Vždyť to jsou taky vlastenci jako Klub českého pohraničí, tak proč se k nim taky nepřilísat?

Anonym 90186 12.06.2017 19:03
Příslovečná nevyváženost prezidenta Zemana se opět projevila ve vší své nahotě. Zatímco bolševické extremisty hlava státu chválí a velebí, na bílou elitu národa, Národní odpor, pan prezident ani nevzpomněl. Přitom i náckové jsou vlastenci jako komunisti!

Byla by to vlastně velká legrace, kdyby to nebylo tak vážné. Zeman vzdal čest komoušům, a na nácky zapomněl, haha. Ale ono je to mnohem vážnější, než se zdá. Prezident republiky se rozhodl zalovit před prezidentskými volbami v těch nejkalnějších vodách české společnosti - a tak by asi nepřekvapilo, kdyby pozdravil i nějaké nácky.
Co se tedy stalo? Zeman se ve svých Hovorech z Barrandova přiznal - ale spíše napsat pochlubil - tím, že zaslal zdravici spolku Klub českého pohraničí. Což je větší skandál, než když se byl Babiš - aby oslovil postpubertální elektorát - producírovat na okupované Klinice. Proti Klubu českého pohraničí jsou totiž pomatenci z Kliniky v podstatě zcela únosnými gentlemany. Klub českého pohraničí je totiž ultralevičácká buňka, která se vymezuje jako spolek bývalých ochránců hranic Československé socialistické republiky. A podle toho také vypadá jejich rétorika. Přední jejich starostí je hrozící germanizace pohraničí. Druhým nejdůležitějším úkolem Klubu je lhát o dobách komunismu. Jeden z hlavních bodů programu je i hájení historické pravdy. Je to otázka vysvětlování historie pravdivě a nezkresleně. Pan prezident nám poděkoval, že se orientujeme na tuto historickou pravdu," popsal detaily dopisu předseda Rudolf Peltan Hospodářským novinám.

Anonym 31168 12.06.2017 18:12
Pro 90186.I za vlády komunistů se mohl člověk chovat slušně.pokud to nedělal,tak ať to nesvádí na komunisty,ale na svoje prospěchářství a svojí zbabělost.I když jsem se za komunistů musel za jejich kritiku prošlápnout až k soudu ,tak dnes musím konstatovat ,že pro život obyčejných lidí byli tehdejší komunisté zlatí v porovnání s tím lidským dobytkem co se po komunistech prolhal k moci a tuto zemi úspěšně zbídačuje.

Anonym 31168 12.06.2017 18:02
Je třeba aby v Česku platily zákony ,že kdo zaměstná cizince.místo Čechů na podpoře ,bude muset do státní pokladny odevzdat každý měsíc průměrný plat v Česku.Jinak je nebezpečí .že na podnikatelské lumpy budou dělat cizinci za almužnu a Češi budou na podpoře.Navíc by pak mohli,například Ukrajince,zatahovat do našich ozbrojených složek,aby pak je používali proti povstání Čechů.Zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové jsou už zralí na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za zbídačování národa Čechů.

Anonym 31168 12.06.2017 17:27
Pokud EU tak rozprodané ,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi jako je Česko dá nějakou pokutu,že nechce brát migranty tak touto pokutou nezatěžovat Česko ale důchodcům tuto částku odečíst z důchodů,protože právě důchodci byli tím stádem blbů co pomohlo Česko do EU zatahnout.Hned potom začít s kroky o vystoupení z EU.Pokud to zde vládnoucí banda lumpů neudělá tak to chce revoluci a při ní začít vybíjet celé rody zde sedmadvacet roků vládnoucích lůumpů a navíc znárodňovat veškerý majetek tohoto lidského dobytka.

Anonym 90186 12.06.2017 16:37
Vinu na poměrech nesli samozřejmě také demokratické strany, kterým nedošlo, že dojde i na ně. Došlo i na lidovce. Monsignore Jan Šrámek, předseda strany a také bývalý premiér exilové vlády v Londýně, zemřel v internaci, když se mu nepodařilo odejít do exilu. Mnoho členů strany bylo vězněno. Do jejího čela byli dosazeni kolaboranti. Pověstný byl kněz Plojhar, ministr v komunistických vládách a místopředseda strany.
Pro ty později narozené je třeba připomenout, že jádro lidové strany tvořili většinou lidé, kteří s kolaborantským vedením nesouhlasili, ale činnost místních organizací jim umožňovala aspoň nějakou společenskou činnost. To je jeden z aspektů normalizace, který se morálním puristům těžko vysvětluje. Mezi všechno a nic je něco. Je to otázka volby a není pevný bod ve vesmíru, který to rozhodne. Mnoho členů Strany lidové skončilo v komunistickém vězení. Tam ostatně končili i sami komunisté. Po roce 1989 do ČSL vstoupily desítky tisíc lidí, takže personálně ta strana nemá s tou původní nic společného. Komunistická strana, spolek postarších stalinistických a husákovských nostalgiků ovšem ano. Krom mladých stalinistů.
A ještě by měl s, Filip vysvětlit, proč byl práskač,

Anonym 90186 12.06.2017 16:35
Když předseda komunistů Filip vytýká lidovcům, že byli součástí Národní fronty a že podlézají sudetským Němcům, je to další kapitola našeho politického bizáru. Tam samozřejmě patří i Zemanova přání pohraničníkům, ale to už nestojí moc za zmínku. Pohraničníky i Zemana vyřeší spravedlivá příroda brzy sama.
Pro později narozené je třeba připomenout, jak to s tou tzv. Národní frontou bylo. Na serveru Totalita se píše: Seskupení politických stran a společenských organizací v Československu v letech 1945-90. Byla ustavena v březnu 1945 v Moskvě představiteli londýnského a moskevského zahraniční odboje a zástupci Slovenské národní rady Sdružovala všechny povolené politické strany a měla řešit zásadní politické otázky a spory. Demokratickými stranami byla chápána jako koalice politických stran, postupně byla zneužívána KSČ, zejména v průběhu únorového převratu 1948.
Seznam členů je skutečně monumentální. Byly jich desítky. Třeba: Česká mírová rada, Česká odborová rada, Československá strana lidová, Československá strana socialistická, Československý svaz žen, Český myslivecký svaz, Český ovocnářský a zahrádkářský svaz, Český rybářský svaz
Komunistický ďábel je skrýt v detailech. Třeba v tom, že se účastnily všechny povolené politické strany. Všechny totiž povolené nebyly Agrární strana, jedna z nejvýznamnějších za První republiky, chyběla. Proč? Její předseda Rudolf Beran byl několik týdnů předsedou první protektorátní vlády. V roce 1941 ho zatklo gestapo, byl vězněn, pak v domácím vězení. V květnu 1945 byl zatčen znova a zase odsouzen. Zemřel ve vězení v Leopoldově v roce 1954. Za co? Za nic. Veškerý majetek mu zabavili už nacisté. Pak mu ho zabavili i noví vlastenci a to ještě dřív, než mu vrátili ten zabavený od nacistů. S. Filip by to měl nějak vysvětlit, když se na tom jeho strana podílela.

Anonym 90186 12.06.2017 16:24
Pro 94158
Údajné Kalouskovo vyhrožování je tvrzení proti tvrzení. Lessy byl vrácen do funkce ne kvůli tomu, že pomluva na Kalouska se zakládala na pravdě, ale že za tuto pomluvu již Lessy dostal jiný kázeňský trest. Tarubarov byl do Ruska vydán protiprávně, jak později uvedl ÚS, takže jednání Kalouska bylo vcelku v pořádku. Navíc Kalousek veškerou zodpovědnost za tento čin vzal na sebe. Drahoš odešel z Akademie, protože ohlásil kandidaturu na prezidenta. V celé historii ČR z tohoto místa nikdo neodchází pod kytičky. Ani Velemínský( zastával funkci pár měsíců). Pak vykonával v Akademii nižší funkce. Pačes odešel do Čezu, Zahradník skončil v roce 2001 a stále žije, Illnerová to po ukončení předsedkyně zkoušela v politice, kromě akademie zastává funkce na různých univerzitách a v muzeích.

Anonym 5822 12.06.2017 14:27
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 12.06.2017 14:27
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti