Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 1950

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 27.06.2017 19:09
Beneš nebyl spokojen s představou, že se územní otázky budoucího Československa budou řešit na pařížské mírové konferenci, a zahájil prosazování vlastní a Masarykovy vůle pomocí faits accomplis (dokonaných skutků). Týkalo se to všech území, kde Češi nebyli nebo neměli většinu německého pohraničí, kde Češi byli podle sčítání lidu z roku 1913 zastoupeni asi jen 5 % obyvatelstva, Těšínska, kde Němci a Poláci dohromady vůči česky hovořícím představovali většinu, a Slovenska. První kroky nevoleného parlamentu vedly k obstavení velkostatků (namířeno hlavně proti českým Němcům a šlechtě vůbec) a k zestátňování železnic. Protože soukromé železnice v pohraničí byly v rukou českých Němců, vyvolalo to z jejich strany protesty. 9. 1. 1919 byl vznesen návrh na zestátnění lázní (většinou v rukou českých Němců), minerálních zdrojů. 17. 7. 1919 oznámila vláda, že pracuje na znárodnění dolů a hutí za náhradu. Nakonec se nic z toho nedotáhlo zcela do konce, ale zvýhodněni byli legionáři zákony z 23. 5. a 24. 7. 1919, které je upřednostňovaly při přijímání do státních a polostátních podniků, k soudům, policii, finanční stráži. Čeští Němci protestovali, obávali se, že zvýhodnění půjdou na jejich úkor, a měli pravdu.

Anonym 31168 27.06.2017 17:49
Stále více lidí požaduje zrušení Senátu jako líheň povalečů a nepotřebnou veteš.Dle mého názoru je třeba také znárodnit veškerý majetek současných a minulých senátorů za škody co národu Čechů nadělali.Chce to revolucí dostat k moci na staré lumpy velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 94158 27.06.2017 15:38
Objevila se anketa o budoucí volbě prezidenta. Logicky jsem si vybral pana Zemana. Pak byl požadavek uvést číslo telefonu!! Tady jsem s anketou končil. Prostě si myslím, že slušný občan nemůže riskovat zneužití, či odvetu bojůvek stran blízkých zločinu. O hermanovinách, kalouskovinách a fialovinách víme své.

Anonym 31168 24.06.2017 10:35
Místo dalšího debužírování důchodců nadluh to chc začít důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody, za to,že pomohli lumpům k moci,převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Pokud některý zlumpačelý důchodce bude proti výplatě zaslouženého důchodu remcat,tak mu ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hnubě a on remcat přestane.Chce to na zlumpačelé důchodce tvrdou ruku mladé generace.

Anonym 90186 23.06.2017 22:50
Rakouského prezidenta Alexandera Van der Bellena přivítá příští týden při jeho návštěvě Prahy premiér Bohuslav Sobotka. Se svým českým protějškem Milošem Zemanem se rakouská hlava státu sejde až v druhý den své návštěvy Prahy. Vyplývá to z programu Van der Bellena v Česku, který zveřejnily Pražský hrad a Úřad vlády.

Anonym 90186 23.06.2017 22:49
No ale to je opravdu škoda, že pan rezident Ruské federace a Čínské lidové republiky Ing. Zeman do Karlových Varů nepojede. Zvlášť když je tam tolik Rusů. Byl by mezi svými. Čapky ušanky by mohl holoubek sivý koupit, nějakou tu bižuterii, kdyby se náhodou měl potkat zase s nějakou královnou, ještě jich pár zbylo. Těch královen a kousků božuterie.
Též volkoboj ( a 1074; a 1086; a 1083; a 1082; a 1086; a 1073; a 1086; a 1081;), čiliž naganku, čímž se tloukli koně a mužici, tam třeba někde v nějakém antiku mají. To ale jen na Ovčáčka, kdyby zlobínkal, ale to snad nehrozí. On odezírá. Hlas svého pána.
Filmové festivaly samozřejmě JSOU snobská záležitost. Proto se taky dělají. Mimo jiné se dělají i kvůli filmům. Filmy jsou nutné zlo pro doprovodný průmysl s tričky a hrami a bylo by ideální, kdyby to šlo bez toho. Na druhou stranu ale natáčení filmů a jejich sledování lidi baví, takže do té fáze virtuální reality, že budou filmové festivaly bez filmů se ještě nějakou dobu nedostaneme. Při postupu technologie je jen otázka času, kdy Piráty z Karibiku 13 a další následné díly vyrobí nějaký program. V podstatě je to ale jedno. I kdybyste virtuálně vzkřísili Chaplina, je to taky umění.
Zeman ale oživil specifický žánr snobství. Kult pseudolidového primitivismu. Ne lidového. Pseudolidového. Recepce na ruském velvyslanectví nejsou snobské? Ale taková poctivá zabíjačka, to je lidové.
Zeman, který vzdělání celý život jen předstírá, celkem neví, co se snobstvím asi tak od počátku 19. století myslí. Jde v podstatě o překonávání psychologických a hlavně sociálních nejistot. Vypadat lépe, podobat se vyšší vrstvě, kam nepatřím, asi jako když měšťák buduje salónek po vzoru šlechty. Na filmových festivalech ale nikdo nemusí předstírat, že má vkus, že patří do vyšší vrstvy, prostě tam jen je, aby potkal jiné významné a jakoby významné. Též ústřice, že
Ale to není hřích, když lidé kolem nehladovějí, což ve Varech nehrozí.
Ale podnikatel a ministr a režisér a producent a další nemají co předstírat.
Jen Zeman předstírá. Bojí se setkat s lidmi. a bude hůř.

Anonym 90186 23.06.2017 22:45
Trumpova návštěva, kterou Varšava prezentuje jako úspěch polské diplomacie, se koná 6. července v rámci jeho cesty na dvoudenní summit skupiny velkých ekonomik G20, který začne o den později v Hamburku. Trump si podle polské prezidentské kanceláře osobně vybral náměstí Krasiských v centru Varšavy, kde pronese očekávaný projev.

Anonym 31168 23.06.2017 18:42
Tím,že lidovci pořád oblbují národ o nutnosti v takto rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužen=é zemi přijímat uprchlíky zaslouží vybít celé rody těchto vlastizrádných lumpů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 23.06.2017 00:39
Prezident Miloš Zeman dnes na Žofínském fóru oznámil, že pokud nevyhraje volby, které proběhnou v příštím roce, opustí politickou scénu. Poprvé po dlouhé době tak hlava státu potěšila část českých občanů. Jak se totiž zdá, není vůbec nereálné, že Zeman volby projede.

Anonym 31168 22.06.2017 13:44
Do voleb ještě hodně Čechů z jásotu pro Babiše vystřízliví.Pokud si komunisté dají do programu tvrdé znárodňování majetku všem lumpům co jej nepoctivě nahrabali mohou další volby vyhrát.

Anonym 90186 22.06.2017 12:24
Trump prostě nechce dát svým kritikům jakékoli další náboje.
Náš Virotik tedy má a bude mít se svým vysněným skamaráděním s DT dost velký problém. Proto přišel plán bé, tedy soukromá audience u Jejího Veličenstva královny Alžběty II. v Londýně. Ale to je holt spíše jen o fotce do rodinného alba. Vlivově je to o ničem. Stejně jako jeho dnešní setkání s bývalou Trumpovou manželkou paní Ivanou, která se v Praze zúčastnila galavečeru lobbistické organizace CZECH TOP 100 na Pražském hradě.
Ať se snaží, jak se snaží, Miloš Zeman bude pro Západ pořád jen pan Nikdo a zřejmě zůstane i nadále jen směšnou figurkou na šachovnici Kremlu.

Anonym 90186 22.06.2017 12:23
Americkou administrativu popuzují podle diplomatických zdrojů Zemanovy úzké vazby na Kreml. Američtí poradci proto Trumpovi doporučili, aby báťušku Zemana raději nepřijímal, ani se s ním nefotil. Pro Strýčka Sama je to nepřijatelné zejména v této době, kdy jej část jeho vlastních médií a zpravodajské komunity považuje za vazala Kremlu.
Trumpův tým údajně dožralo také to, když se dozvěděl, že si Zemanův poradce Martin Nejedlý chtěl najmout prestižní americkou lobbistickou agenturu, která dělala pro republikány a která měla za hromadu peněz dostat Virotika na setkání s prezidentem do Bílého domu.
Z téhle akce je v USA podle mých zdrojů poměrně velký skandál. Američané to prý vyšetřují jako jeden z dalších ataků Kremlu na úřad prezidenta USA.
Za velkou louží si už dávno vyhodnotili Miloše Zemana jako prapodivného kremelského fámula. A tak je jakákoli jeho aktivita pochopitelně dost nadzvedává ze židle, zvláště v této zjitřené době, kdy je Donald Trump napadán za údajné nadstandardní vazby s Ruskem.

Anonym 90186 22.06.2017 12:22
Miloš Zeman by podle mých zdrojů z diplomacie projev státníků NATO určitě stihl, dokonce neměl snad v té chvíli ještě ani upito Zemana vykolejilo něco jiného. Strýček Sam mu krátce před summitem poslal diskrétní, ale velmi důrazný vzkaz, že pokud se bude v Bruselu snažit přiblížit do blízkosti Trumpa i jen proto, aby mu v kuloárech na 20 vteřin podal ruku tak bude tvrdě odcloněn Trumpovým doprovodem.
Čili: pokud by se chtěl Virotik přišourat k Trumpovi, tak ho hoši ze secret service vynesou i s jeho hůlkou, z čehož by měl český prezident mezinárodní ostudu.
Zřejmě proto se pak Zeman uvedl do virózy a na projev už neměl odvahu a ani chuť jít
Zemana varovný vzkaz údajně dost šokoval a nebyl schopen v Bruselu chvíli ani mluvit. Teprve pak se zlil jako Dán a před kamerami pak blekotal něco o boji proti terorismu
Je třeba bojovat proti Islámskému státu, to za prvé. Je třeba zvýšit rozpočet armády, jako byl za mne, když jsem byl (v letech 19982002) premiérem. To za druhé. A na shledanou, řekl Zeman v Bruselu novinářům s dosti nevyrovnanou intonací v hlase.
A na dotaz, zda bude mluvit s Donaldem Trumpem, poznamenal pouze: Asi všichni s ním budeme mluvit.

Anonym 90186 22.06.2017 12:21
Jistě jste si už všimli, jak úpěnlivě se snaží Virotik Miloš Zeman dostat k Donaldu Trumpovi. Jak usiluje o nějaký byť jen malý a letmý kontakt s prezidentem Spojených států.
Zeman to totiž moc chce a také potřebuje.
Chce to, aby uspokojil své ambice být globálním státníkem, což je ale spíše důsledek jeho bo.delu v hlavě než nějaký zdravý úsudek a reálný stav.
A potřebuje to zejména proto, aby dokázal svým potenciálním voličům v Česku, že ve světě není přijatelný jen pro politbyro v Pekingu nebo pro politbyro Velkého Vladimiroviče Putina.
Jistě si také pamatujete, jak koncem května na setkání vrcholných politiků NATO v Bruselu odcházel Zeman nešťastný, že se nesetkal právě s Trumpem.
Tehdy jsme si všichni mysleli, že to bylo proto, že byl prostě opět pod parou a že pak nestíhal k Trumpovi ani dojít, či si dokonce jenom vyslechnout jeho projev
Jenže podle zdrojů blízkých ministerstvu zahraničí se to mělo celé trochu jinak. Na Zemanovy snahy dostat se k Trumpovi se totiž dost nelibě dívají jak samotný Trump, tak i americká diplomacie.

Anonym 90186 22.06.2017 10:33
Zeman podle Tipsportu a Chance příštím prezidentem nebude

Anonym 90186 22.06.2017 02:16
Andreje Babiše, poslance vyšetřovaného například kvůli údajnému dotačnímu podvodu nebo kvůli obcházení povinnosti platit daně, si pozvaly holky z finančního úřadu, jak je Babiš tituloval, v Krnově. Holky z finančního úřadu mi psaly, ať se stavím. Tak jsem tady, napsal PR tým Babiše na jeho FB profil. Na snímku, kterým se Babiš chlubí, je také patrný stoh jeho předvolebních brožur.
Nepozvaly si ho zřejmě na kontrolu ani k tomu, aby jim doložil své podivné finanční machinace. Pozvaly si ho kvůli tomu, aby se s ním vyfotily a vzaly si od něj brožurku, se kterou teď objíždí republiku a kde přibližuje svojí představu, jak ukončit demokracii v ČR.
Finanční úřady by přitom nyní pro Babiše měly být horkou půdou. Údajně by měly vyšetřovat korunové dluhopisy, kvůli kterým Babiš připravil stát o desítky milionů korun, kauzu Čapí hnízdo a další kauzy. Evidentně Andreje Babiše řádně dusí

Anonym 90186 22.06.2017 02:12
Policie zadržela tři lidi v souvislosti se zadáváním veřejných zakázek Lesní správy Lány, což je příspěvková organizace kanceláře prezidenta.

Avyboje 31168 21.06.2017 17:29
ČSSD chce kopírovat po kdysi vládnoucích komunistech jejich komedii s Dubčekem.Pouze místo nebožtíka Dubčeka chtějí svojí pošramocenou pověst vylepšit Zaorálkem.ČSSD má už tak pošramocenou pověst,že jim toto lumpáctví úspěch nepřinese.Chce to revolucí dostat k moci tvrdou ruku
mladé generace.Ta pak se sedmadvacet roků vládnoucími lumpy tvrdě zatočí,za lumpácké zbídačení Česka.

Anonym 31168 21.06.2017 11:47
Při stávajícím zadlužení Česka a i při stávajícím zdražování se může vyplatit už jen investovat do nákupu kvalitního bejkovce a okovaných násad od krumpáče.Revoluci je třeba udělat včas,aby národ nemusel na zprovoznění katovských mučíren dělat veřžejnou sbírku.

Anonym 90186 21.06.2017 10:42
Prezident při návštěvě Velké Británie dokázal, že slušné chování je pro něj nepřekonatelný problém. Po návštěvě u Alžběty II. se Miloš Zeman rozhodl vyznamenat vojenské veterány RAF a české členy britských pozemních sil. Tam ovšem opět předvedl, jakou neúctu chová k lidem, kteří něco dokázali.Na Zemanovi je vidět, že se potýká s velkými problémy, které mu znemožňují vystupovat na veřejnosti reprezentativně. To si zažili i hrdinové z 2. světové války plukovník Rudolf Čapek, Anděla Haida, plukovník John Pemberton, plukovník Arnošt Polák, generálmajor Ivan Oto Schwarz a brigádní generál Miroslav Liškutín.
Na úvod si hlava státu otřela zpocenou tvář do dlaně, kterou posléze podávala oceněným veteránům. Došlo i na dohady Zemana s manželkou při předávání květiny. Prezident totiž nebyl schopen říct, za koho ji vlastně dává.
Nejsmutnějším momentem se ale stal okamžik, kdy Zeman hulvátsky odbyl jednoho z oceněných, ať se nevytahuje věkem, protože je přítomen starší člověk.

Anonym 31168 21.06.2017 09:12
Politický lidský dobytek co Česko zbídačuje se za sedmadvacet roků, díky troubovitosti obyčejného českého blba tak přemnožil,že to chce krutou revoluci a všechny tyto lumpy odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Začít u vlastizrádných lumpů z KDU.Ten dobytek už měl být odporažen dávno.

Anonym 90186 21.06.2017 03:01
Příchod léta ukazuje, že snaha Saúdské Arábie a jejích ropných spojenců výrazně zvýšit cenu ropy byla spíše jen snem. Během posledního měsíce se cena ropy propadla o téměř dvacet procent a pokles stále pokračuje. Navíc američtí těžaři zavádí nové systémy pro vrtání, díky nimž jsou schopni těžit při cenách ropy kolem 35 dolarů za barel.Na konci května prodloužily země sdružené v kartelu OPEC omezení těžby až do března 2018. K omezení se přidalo i dalších 10 zemí včetně Ruska. Denně kartel snižuje produkci o 1,8 milionu barelů. Ještě v květnu saúdský ministr energetiky tvrdil, že dané opatření bude stačit k tomu, aby cena ropy minimálně zůstala tam, kde je. S výjimkou několika květnových dnů se letos ropa obchodovala vždy nad 50 dolary za barel.
Již v květnu ale řada analytiků upozorňovala, že hlavní slovo tentokrát nebude mít kartel, ale američtí těžaři břidlicové ropy. Rostoucí ceny ropy znamenají, že se těžit surovinu vyplatí i jim, což ale tlačí její cenu opět dolů. Dosud byla bodem zlomu, kdy investovat do hloubení nových vrtů, právě cena kolem 50 dolarů. I to se ale začíná měnit. Těžaři postupně zavádějí nový efektivnější proces vrtání a přelomový bod se tak posouvá ještě níže, pohybuje se kolem 35 dolarů.

Anonym 90186 21.06.2017 01:42
Jana Nečasová dříve Nagyová je zase, nebožačka, už dlouhé měsíce nemocná. Je tak chorá, že se nemůže ani dostavit k soudu, kde se pro nemoc omluvila už v dubnu a v květnu a stále ještě se nám neuzdravila. A protože si nepřeje, aby jednání probíhalo bez ní, soudní řízení se zastavilo. Obvodní soud pro Prahu 1 má tedy smůlu a v kauze údajného zneužití Vojenského zpravodajství nemůže pokračovat.
Soucitný občan by nad těmi dvěma nešťastníky málem zaplakal lítostí a začal se třást o jejich osud. Tak strašlivá únava, že hlavě státu zabrání v účasti na výročích významných pro naši republiku, není přece žádná sranda, to by mohlo vzít hrozné konce. A co paní nezdaněná kabelka Nečasová? Co když se nám ta křehká bytost už nikdy neuzdraví? Jeden aby se ustrachoval.
Leč neklesej na mysli, lide český. Naštěstí to tak zlé není. Radujme se! Smrtelně unavený pan prezident i vážně chorá paní expremiérová zázračně ožili a v dobré kondici si už v pondělí 19. června vesele přihýbali vínka na oslavě 76. narozenin Václava Klause.
A jelikož mezi gratulanty v Klausově institutu na Hanspaulce nechyběl ani primas český, kardinál Dominik Duka, nabízí se otázka, zda by to neměl ohlásit Vatikánu coby očitý svědek nepochybného zázraku. Aleluja!

Anonym 90186 21.06.2017 01:40
V neděli 18. června uctili naši státní představitelé v čele s premiérem Bohuslavem Sobotkou památku parašutistů, kteří po úspěšném atentátu na říšského protektora Heydricha zahynuli v chrámu svatých Cyrila a Metoděje. Pietního aktu se dále zúčastnili například vicepremiér Pavel Bělobrádek, ministr kultury Daniel Herman nebo náčelník generálního štábu Josef Bečvář. Tak, jak je to zvykem a jak se sluší a patří.
Slušelo by se ale samozřejmě, aby se při takové příležitosti dostavil i prezident republiky, položil věnec, pronesl pár slov, projevil úctu padlým hrdinům. Ničeho takového jsme se ale nedočkali. Pan prezident byl prý příliš unaven. Nejspíš ze své permanentní kampaně po všech Kotěhůlkách českých, kterou ale podle svých slov vůbec nevede. Taky to setrvalé metání urážek po kdekom, kdo se narcistické hlavě státu znelíbí, od novinářů až po občany využívající ústavního práva na veřejný protest, musí jednoho řádně odrovnat.
Ostatně, 8. května nedorazil ani na Vítkov, kde si lidé za účasti politických a vojenských špiček a válečných veteránů jako každého roku připomněli konec druhé světové války. Rovněž zde by byla kdykoli dříve nepřítomnost prezidenta bez vážných důvodů nepředstavitelná. Miloš Zeman, ten zdatný sportovec na rybníku i na běžkách, který se bez problémů cítí na dalších pět let na Hradě, byl ale opět skolen únavou.

Anonym 90186 21.06.2017 01:38
Mynářova oslava zavře Hrad. Zaplatí za to 180 tisíc

Anonym 31168 20.06.2017 17:57
Německá europoslankyně k nám chce zatahovat celé syrské vesnice.Tato sprostota ukazuje,že Česko musí povstat ke kruté revoluci a s bezbřehou krutostí odporážet všechny lumpy co níás do EU zatahli.Cíl Němců je zabrat Čechy by odsunuli do Izraele k odporažení Arabům.To.že zde sedmadvacet roků vládnou vlastizrádní lumpové a další lumpové se snaží dostat k moci ukazuje pořádnou trotlovitost Čechnů,protože rozumný národ by lumpy dávno od koryt vykopal a co nejkrutěji odporazil na katovských mujčírnách.

Anonym 31168 20.06.2017 14:46
Pokud nám sem naši vládní lumpové začnou zatahnovat migranty tak to chce krutou revoluci a při ní nevybíjet jen vlastizrádné lumpy,ale celé jejich rody,aby se ta vlastizrádnost nezatahovala do dalších generací.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace místo zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů,kteří od údajné revoluce úspěšně tlačí Česko do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.

Anonym 90186 20.06.2017 12:24
To už snad veřejnoprávní televize nemyslí vážně. Tradiční tisková konference tiskového mluvčího hlavy státu, která proběhla dnes v 11:30, nebyla vysílána v přímém přenosu. Místo toho se Česká televize věnovala přenosu z brífinku premiéra Bohuslava Sobotky. Takovou drzost si nemůže nechat Jiří Ovčáček líbit.
Hradní tiskový mluvčí je přeci hned po prezidentovi nejdůležitějším mužem naší republiky a je nemyslitelné, aby veřejnoprávní médium, které vůči němu cítí zášť, nedávalo okamžitě prostor jeho myšlenkovým tokům.
Zřejmě se jedná o další štvavou kampaň, která pokračuje po dehonestujícím osočení z podivného nákupu dárků pro britskou královnu.
Česká televize již po několikáté nenechala Jiřího Ovčáčka promlouvat k národu, jak by si zasloužil. Nejdřív se prý jednalo o chybu přenosového vozu a dnes dostane přednost předseda vlády, který způsobil krizi, po níž byl nepřijatelně odvolán nejlepší ministr financí všech dob.
Kancelář prezidenta by měla vážně přemýšlet nad stížností k Radě ČT a žádat exemplární potrestání těch, kteří dopustili, aby tisková konference Jiřího Ovčáčka byla odvysílána až ze záznamu.
Pane mluvčí, cokoliv z tohoto textu můžete použít do svého kritického tweetu, který jistě chystáte.

Anonym 90186 20.06.2017 11:39
Spotřeba uhlí ve světě již třetím rokem klesá. Podle údajů v nové energetické ročence koncernu BP loni klesla spotřeba o 1,4 procenta po snížení o 2,7 procenta o rok dříve. K velmi rychlému odklonu od nejméně ekologického paliva dochází v Británii a Spojených státech, ale za bodem zlomu je spotřeba nejspíš už i v Číně.
Uhlí je prvním fosilním palivem, jehož spotřeba pravděpodobně dosáhla vrcholu a dále bude mít sestupnou tendenci. Dříve dominantní zdroj pro výrobu elektřiny a tepla ztrácí na oblibě hlavně kvůli nepříznivým ekologickým dopadům. Zatímco emise jemného prachu či oxidů dusíku a síry škodí na lokální úrovni, oxid uhličitý je hlavním podezřelým v případě globálních změn klimatu.
Velmi razantně se od spalování uhlí odvrátila Velká Británie, která (hlavně díky vysoké uhlíkové dani) dokázala srazit spotřebu během tří let o 70 procent. Spojené státy americké zaznamenaly během let 2015 a 2016 snížení spotřeby o 21 procent. Obě země nahrazují uhlí v energetice hlavně zemním plynem, v menší míře též solární a větrnou energií.

Kj 10921 20.06.2017 08:02
Kořalečník se v Anglii opět vyznamenal. Trapná návštěva u královny o které raději v británii ani nepsali. Zemana už raději nikam nejezdi, ostudy bylo dost!!

Anonym 94158 19.06.2017 22:54
Nejhorším prezidentem může být pes mafiánského pána.

Anonym 94158 19.06.2017 22:40
Češi potřebují dobrého prezidenta, a to minimálně jako je dnes pan Zeman. Je naprosto jedno, kdo to bude. Nesmí ale stranit zločinu a podílet se na rozkrádání majetku státu, potažmo nás českých občanů. Je jen otázkou proč byl pan Drahoš vyhozen, či proč utekl z Akademie věd. Slušní lidé z toho místa odchází ve věku kolem 90 let a opravdu až pod kytičky. Z blízké minulosti máme přehršel negativních prezidentů. Každý z nás obyčejných lidí si nepřeje vrátit dobu za Kalouska. Věřím, že po volbách na hermanoviny, kalouskoviny a jiné sprosťárny si nikdo nevzpomene. Bolševici ve 48. roce dělali totéž. Doufám, že tak nedopadnem.

Anonym 90186 19.06.2017 16:13
Češi ve světě uspěli s projektem tipovací účtenkové loterie. Hlavní výhrou je vrácení peněz za nákup, například auta. V Česku vznikl projekt, který umožňuje vyhrát zpět hodnotu nákupu.
Stačí, když lidé přihlásí účtenku a správně si tipnou výsledek sportovního utkání nebo jiné události.
Firma RedCrox už působí v sedmi zemích světa a nyní míří do dalších. V USA ji bude propagovat světoznámá tenistka.

Anonym 90186 19.06.2017 16:07
Sázkové kanceláře jsou jedním z důležitých ukazatelů vývoje volebních preferencí. Poprvé se ale stalo, že některá z nich preferuje v prezidentských volbách jiného kandidáta, než je současná hlava státu Miloš Zeman. Jiří Drahoš má nyní u kanceláře Tipsport lepší kurz.
Jedná se o poměrně přesvědčivou preferenci u největšího tuzemského provozovatele kurzového sázení. Zatímco současný prezident má kurs na vítězství 2,5:1, Drahoš 2,1:1. Začátkem března, kdy Zeman oznámil, že bude znovu kandidovat, byl kurz na jeho zvolení 1,6:1. Horáček měl tehdy kurz 6:1 a Drahoš 7:1.

Anonym 90186 19.06.2017 16:02
Památku generála Aloise Eliáše si dnes připomenou v sídle Senátu. Eliáš byl před 75 lety jako jediný premiér z okupované Evropy popraven nacisty kvůli spolupráci s odbojem. Jeho osud připomíná pamětní deska na Kolovratském paláci, kde sídlila Eliášem vedená protektorátní vláda.

Anonym 90186 19.06.2017 16:01
Zdeněk Zbytek, blízký známý prezidenta Miloše Zemana, pronajímá pražskou vilu ruské ambasády v Praze nacionalistickému hnutí Řád národa. Nacionalistické uskupení je v úzkém spojení se zpěvákem Tomášem Ortelem a sympatizuje s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Anonym 31168 19.06.2017 11:28
Pro 90186.Rozhodně to nebyla taková neviňátka jako zde tvrdíš.Ty budeš z těch lumpů co budou prosazovat aby Němcům Češi zaplatili i patrony co vystříleli při popravě Čechů v Lidicíéch.

Anonym 90186 18.06.2017 18:35
Zhruba pět desítek lidí v neděli na městském hřbitově v Přerově uctilo oběti masakru karpatských Němců, Slováků a Maďarů československými vojáky na návrší zvaném Švédské šance nedaleko za městem. Vojáci tam v červnu 1945 kulkou do týlu povraždili 265 nevinných lidí včetně žen a dětí.

Anonym 90186 18.06.2017 18:30
Podle zprávy Platformy evropské paměti a svědomí obdržel polský Institut národní paměti spis týkající se 13 případů úmrtí polských občanů na československo-rakouských hranicích, k nimž došlo mezi lety 19611965. Případ už v Polsku vyšetřují a není vyloučeno, že padne obvinění například vůči bývalému československému politikovi Lubomíru Štrougalovi.

Anonym 31168 18.06.2017 17:31
Pro 90186,Místo tvého návrhu tahání šlechty ke korytům to chce zprovoznit dostatek katovských mučíren a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci tam zpracovávat na tuhý krvavý biftek.

Anonym 31168 18.06.2017 17:25
Skupina Ztohoven je stádem blbů co je dobrá jen na šaškárny ,ale nemá na správné řešení situace do které se Česko díky sedmadvacet roků vládnoucích lumpů dostalo.K moci to chce dostat krutou ruku mladé generace co s lumpy ,kteří Česko zbídačili krutě zatočí.Pak se bude v Česku tak tvrdě znárodňovat,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Členové Ztohoven by mohli na mučírnách vytírat po těch lumpech co se na mučidlech strachy podělají.

Anonym 31168 18.06.2017 17:17
Straníci ČSSD a KDU už tak pomohli zbídačit Česko,.že by se místo tlačení zase ke korytům měli národu omluvit,všechen svúj majetek odevzdat státu.Pak se hlásit o místa kopáčů uranu pro Temelín a tak odčiovat škody,které od údajné revoluce národu Čechů nadělali.

Anonym 90186 18.06.2017 16:14
Přesně před deseti lety se umělecké skupině Ztohoven, která se v poslední době proslavila zejména vyvěšením červených trenýrek na Pražském hradě, povedl snad ještě odvážnější kousek. V ranním vysílání 17. června 2007 se na ČT2 v pořadu Panorama odvysílal fiktivní výbuch atomové bomby s panoramatem Krkonoš na pozadí. Často se tento akt uváděl jako hacking do vysílání České televize. Mnoho diváků bylo šokováno. Bylo podáno trestní oznámení pro šíření poplašné zprávy, což ovšem soudce nepotvrdil. Za tento počin byla skupina oceněna významnou cenou Národní Galerie NG 33.

Anonym 90186 18.06.2017 16:08
Demise předsedy vlády je jednoznačně demisí celého vládního kabinetu. Uvedl to v neděli předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v pořadu Otázky Václava Moravce. K odlišnému výkladu, s nímž přišel prezident Miloš Zeman v souvislosti s květnovým rozhodováním premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), by se Ústavní soud nepřiklonil.

Anonym 90186 18.06.2017 12:30
Čekalo se, že Miloš Zeman na audienci u britské královny Alžběty II. způsobí nějaké faux pas. Ačkoliv se nejčernější představy o tom, že si český prezident řekne třeba o popelník nebo začne řešit s královnou její věk, naštěstí nenaplnily, stejně Zeman ostudu udělal. A mohl za ni jeho egoismus.
Už před odjezdem například odborník na etiketu Ladislav Špaček upozorňoval na některá úskalí, která by mohla návštěva způsobit. Jmenoval například to, jak s královnou mluvit. Konverzaci zahajuje zásadně královna, kterou není možné oslovit, varoval bývalý spolupracovník Václava Havla.
Zeman ovšem žádné zásady nectí, takže po dvou vteřinách, kdy vstoupil do místnosti za královnou, už mluvil. Přímo na ni halekal. Místo toho, aby vyčkal, až ho Její Veličenstvo osloví. Tím to však pouze začalo.
Když si Alžběta myslela, že se zeptá Zemanovy ženy, pokolikáté je v Londýně, začal jí český prezident vyprávět, kdy byl naposled v Londýně on a že se potkal s Tonym Blairem, svým přítelem. A potom přišla další ostuda.
Zeman se totiž královny zeptal, zda je jeho domněnka, že již zažila deset premiérů, správná. A to je úplně to samé, jako by spustil svou připravenou otázku na způsob, jak se dožít devadesáti let. S panovnicí se o věku zásadně nehovoří.
Když už si Zeman neodpustil projev svého buranství, mohl se alespoň obléci tak, jak při audienci nařizuje protokol. Pro setkání, kterého se zúčastnil český prezident, se píše o nutnosti mít žaket a první dámě by neměl chybět klobouk. Samostatnou kapitolou jsou Zemanovy boty.
Na tu chvíli u královny si přece jen mohl vzít slušnou obuv. I když je ta, co měl, dozajista pohodlnější a pomáhá mu v jeho špatném zdravotním stavu, Alžběta II. si zaslouží největší respekt a její host si to musí uvědomit. To by ovšem nesměl být sebestředný Zeman.

Kj 10921 18.06.2017 08:30
Trapná návštěva britské královny s ještě trapnějším vystupování burana Zemana. Ostuda pro ČR

Anonym 90186 17.06.2017 19:23
Srbský prezident Aleksandar Vuči ve čtvrtek pověřil sestavením nové vlády dosavadní ministryni veřejné správy a místní samosprávy Anu Brnabičovou. Kontroverzní nezávislá politička se tak stane první ženou v čele srbského kabinetu, napsala agentura Reuters.Jednačtyřicetiletá Brnabičová dříve zaujala média kvůli své sexuální orientaci. Stala se totiž vůbec prvním členem srbské vlády, který se otevřené hlásí k homo.exuálnímu zaměření. Jmenování nezávislé političky do čela kabinetu dnes prezident označil za těžké rozhodnutí, které učinil v zájmu Srbska a jeho občanů.
Vuči přitom už dříve slíbil, že v rámci snah přiblížit se k členství v EU podpoří práva ho.osexuálů. Nominace Barnabičové tak podle agentury AP je považovaná za jasný krok země směrem na Západ v době, kdy Rusko ve snaze zachovat si v regionu vliv vynakládá na zemi silný tlak.

Anonym 90186 17.06.2017 19:20
Toto jsou tři možní čeští panovníci, kteří přicházejí v úvahu podle pravidel monarchie.
Je přirozené, že by se jednalo o konstituční monarchii, v níž je výkonné rozhodování zcela v rukou zvoleného parlamentu a jemu zodpovědných vlád. Každá z těchto tří osob by ale skvěle zosobňovala český stát, českou historii a velikost národní kultury.
Na každou z těchto tří osobností bychom mohli být hrdí a je zcela pravděpodobné, že by ani jejich děti naše očekávání nezklamaly. Protože v těchto rodinách se zodpovědnost a kultivovanost přenáší z generace na generaci.
Je jasné, že toto je jen zajímavá úvaha k zamyšlení, protože republikánský charakter naší společnosti je nyní těžko zpochybnitelný. Taková malá zábrana vpádu barbarství do sídla českých králů by ale mohla spočívat už v tom, že by se nám podařilo zrušit tu hanebnou přímou volbu prezidenta, která způsobila a může v budoucnu opět způsobit, že máme zcela nehoráznou hlavu státu, za níž se musíme stydět. Všelidová přímá volba vede v zemi, která prošla barbarským režimem a která má zpřetrhané kulturní i demokratické kořeny, zákonitě k cyklicky se opakující katastrofě. I kdyby se nám teď podařilo třeba zvolit pana Drahoše, což by bylo z dosavadního výběru to nejlepší.

Anonym 90186 17.06.2017 19:18
Jaroslav Lobkowitz žil v socialistickém Československu a byl za svůj původ tvrdě postižen. Nesměl studovat, vyučil se a pracoval jako opravář televizí. Opravoval i televizi kastelánovi zámku, který byl rodině zabaven. Až posléze vystudoval techniku v Mnichově a hovoří plynně německy, anglicky a francouzsky. Jeho rodnou řečí je ale čeština. Jednalo by se zcela jistě o zcela kultivovaného, zodpovědného krále, na něhož by byli Češi pyšní.

Anonym 90186 17.06.2017 19:18
Dále je 8. vévodou z Roudnice a okněžněným hrabětem ze Sternsteinu. Jeho dědeček, také Jaroslav byl komořím císaře Františka Josefa. Je poslancem českého parlamentu za TOP 09 a jeho podniká v zemědělství a potravinářství. Majetek již ale spravuje jeho nejstarší syn.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti