Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 1900

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 23.07.2017 18:49
Čínská společnost, jejíž stabilitu obdivuje prezident Zeman, dospěla do dalšího stadia této stability. Zakázala Medvídka Pú. Proč? Číňané si všimli, že vypadá jako prezident Si Ťin-pching. Proto byly na čínských sociálních sítích zmínky o něm zablokovány. Medvídek s malým rozoumkem, byť jinak dobrosrdečný a milovník medu, asi čínským představitelům přišel jako nevhodné zobrazení momentální hlavy Říše středu.

Anonym 90186 23.07.2017 18:44
Rusko se umístilo na pátém místě, pokud jde o nejhorší země pro důchodce. Index Natixis Global Retirement Index řadí Rusko na 40. ze 43 zemí celého světa. Je až za Tureckem, Čínou a Mexikem. Za Ruskem jsou Brazílie, Řecko a Indie, které mají ještě nižší skóre. Uvedl to server The Moscow Times.
Rusko mělo v loňském roce podobné hodnocení, ale jeho celkové skóre kleslo o jedno procento, z 46 na 45 procent. Sto procent znamená nejlepší podmínky pro důchodce. První tři pozice v indexu obsazují Norsko, Švýcarsko a Island. USA je na 17. místě.

Anonym 31168 23.07.2017 17:56
Důchodci by měli mít ha povinnost svůj majetek prodávat jen Čechům.Proto u každé nezákonné trasnsakce tento majetek znárodnit a důchodcům co uvedené udělají přestat vyplácet důchod jako náhradu jimi státu nadělaných škod.Na staré lumpy to chce tvrdou ruku mladé generace.

Anonym 31168 23.07.2017 17:41
Pokud máme tolik lithia jak se uvádí,tak uvedené brát jako národní poklad a zpracovávat ho jen v továrnách co budou patřit státu a také zaměstnávat jen Čechy.Pokud pak vládní lumpové budou zase chtít uvedené zašmelit cizákům tak za uvedené vybíjet celé vlastizrádné rody těchto lumpů aby nemohli škodit národu Čechů ani v dalších generacích.Důchodce co pomohli lumpům k moci bude nejrozumnější nechat povětšině vychcípat hladem aby bylo možno zachránit mladé a budoucím generacím stávající životní prostor Čechů.

Anonym 31168 23.07.2017 17:30
Když skončila válka tak se vítězné mocnosti začaly zabývat i tím proč začala.Jako hlavní příčinu určily to,že národy nebyly ve svých přirozených hranicích.Proto se z území Sudet museli Němci pakovat.Současné tahaání migrantů do Německa má hlavní cíl tím je tyto migranty dostat do Čech a Polska.Náklady se živením migrantů by pak, Česko a Polsko dostaly do státních bankrotů.Pak by Němci za dluhy Česka zabrali Sudety a za dluhy Polska tu jeho část co do konce války patřila k Říši.Potom by Němci začali cizince z celého území nové Říše svižně pakovat.Ostatek Česka by skoupilo světové Židovstvo pro vybudování nového Izraele v lepším životním prostorů než je ten stávající.Současnáý Izrael je většinou poušť a polopoušť navíc jsou obkopeni z většiny stran Araby co je nenávidí.Takže tento přesun Židů by byl pro tento národ velikým přínosem.Pak by přitroublé Čechy odsunuli z prodlužené země do současného Izraele k podřezání od Arabů.Tak by byl osud přitroublého národa co si pustil vlastizrádné lumpy k moci a nechal od nich Česko zbídačit úspěšně dokončen.Proto to chce krutou revoluci a všechen ten lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci krutě odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu s bezbřehou krutostí.

Anonym 31168 23.07.2017 17:00
Pro 90186.Takové blby jako jsi ty podle nichž máme roztahování muslimů v Česku podporovat je třeba po revoluci na katovských mučírnách ztahovat z kůže.

Anonym 90186 23.07.2017 15:09
Na pražském koupališti napadla i podle potvrzení policie žena muslimku poté, co ji napadená požádala, aby smazala pořízené fotografie, na nichž byla. Útočnice ženu v šátku kromě fyzického napadení měla častovat výhrůžkami a nadávkami. Překvapuje to někoho? Nemělo by.
Až dojde k napadení, které třeba skončí i tragicky, vina bude na těch, kdo tuhle nenávist vyvolávají. Ne na směšných figurkách typu Martin Konvička nebo Adam Bartoš, které zajímají pár jejich přátel na podobné úrovni. Ale na těch, kdo nenávist legitimizují. Na médiích, mezi která patří TV Prima nebo Parlamentní listy, na politicích včetně prezidenta republiky, ale i na ostatních vlivných politických stranách, protože většina z nich se nedokáže jasně postavit zlu, které ve společnosti bují.
V České republice se v souvislosti s uprchlickou krizí neděje vůbec nic kromě rostoucí nenávisti, stále neslábnoucího buranismu a téměř na odiv dávané neznalosti čehokoli, co se nachází za hranicemi naší země. Jistě, incident na koupališti byl ojedinělý problém. Jenomže pokud se pozorně podíváte do diskusí pod články, které napadení muslimky schvalují, ne-li přímo vítají, a pokud se vám z podobných lidí nezvedne žaludek, nepochybně dojdete k názoru, že něco není v pořádku.
Kamarádka autorky tohoto textu tráví v těchto dnech několik týdnů v Hamburku. Nedávno se tam seznámila s muslimskou dívkou, která jí vyprávěla o svém osudu a která v tamním městě žádné problémy nemá, naopak tam úspěšně studuje. A pak se jí zeptala, zda jsou v České republice rasisté, že o tom už hodně slyšela.
Jak si odpovíme na podobnou otázku od někoho, kdo v naší zemi nebyl? V zemi, kde zakomplexovaní ateisté chrání křesťanské hodnoty, v zemi, kde ostudný prezident pomalu vyzývá k ochraně hranic, v zemi, kde by snad lidé raději vystoupili z organizace, díky které mj. máme v Evropě desítky let mír a prosperitu, než aby přijali více než dvanáct uprchlíků?
Nevím. Ale když čtu o někom, kdo je schopen napadnout jiného člověka navíc ještě ženu v přítomnosti dětí jen kvůli jinému náboženskému vyznání, je mi stydno a smutno. A vzápětí si vzpomenu na Německo třicátých let minulého století.

Anonym 31168 23.07.2017 10:42
Pro 94158.Kalousek má rozhodně větší šanci,že bude po revoluci řádně naražen na kůl než ,že by zde dělal předsedu vlády.

Anonym 31168 23.07.2017 10:34
Pokud se má situace echů zlepšovat,tak je třeba zprovoznit dostatek katovských mučíren a tam všechen lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci tam odporážet s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat všechen majetek těchto vlastizrádných rodů.Inteligenci důchodců zvyšovat tím.že všem důchodcům co nechali tuto zemi lumpům u koryt rozprodat a rozkrást bude důchod vyplácen na holý zadek bejkovcem.Tak budou finanční prostředky na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Anonym 94158 22.07.2017 23:37
Milý 90186, pan Kalousek by měl být pár let potichu a pak se ucházet o přízeň voličů. Občané umí zapomínat na bídu a ponižování. Za posledních téměř sto let státnosti Československa a České republiky přišlo do Čech několik pohrom. To nejhorší byl Hitler, na druhém místě drancování státu ze strany ODS po roce 1993 (rozsah škod přibližně odpovídá 3 bombám z Hirošimy) další pohroma za Kalouska (přibližně 2 bombám z Hirošimy). Na 3. místě v pohromách je dle mého názoru cca. 40 let nemožnosti nakládání s majetkem pro téměř 20% našich občanů. Dnes žijeme v nejlepších podmínkách, svobodni a v demokracii. Je to díky vládě, osobnosti pana Babiše a prezidenta. Občané se zpět do bláta za Kalouska hrnout nebudou.

Anonym 90186 22.07.2017 23:12
Zmateně a zdánlivě neškodně vypadající obrýlený chlapík hovořící československy je největší hrozbou demokracie v zemi.
Babiš je zvláštní fenomén. Nemá žádné fanatické zastánce jako Zeman. Nepořádají se pro něj nebo proti němu větší politické demonstrace. Má image trochu mocnějšího ouřady. Nevyvolává v tolika lidech odpor jako prezident a ani nevyvolává takovou lásku lidu.
Pokud je Zemanova moudrost nad naše chápání, tak u Babiše to vypadá, že jeho moudrost je zcela v intencích našeho chápání.
Stojí stranou všech hodnotových bojů v české společnosti. Není v centru boje za uprchlíky, nebo proti uprchlíkům. Za, nebo proti Putinovi. Za, nebo proti EU. Za, nebo proti Číně. Nevyvolává u většiny lidí takové emoce jako prezident. Tedy kromě poměrně malé skupinky pražských aktivistů.
Přesto volit tohoto chlapíka považuji za sebevraždu.
Nechápu, jak si někdo může myslet, že to myslí dobře, že už má dost a nebude krást a že zatočí se zkorumpovanými politiky. Není zase tak obtížné se dobrat k informacím, které zpochybňují jeho morální integritu a problematizují jeho minulost. Nehodlám to sáhodlouze popisovat, ale zeptám se. Opravdu jste si jistí, že ke svým penězům přišel poctivě? A víte vůbec, jak k nim přišel a odkud je má? Opravdu je tak transparentní, že je tím bojovníkem se zkorumpovanými a zlobovanými politiky? Opravdu je v pořádku, že jako ministr financí vlastní (i když teď ne oficiálně) obrovský potravinářský holding, dále dvoje velké noviny a rozhlasovou stanici? To je normální?

Anonym 90186 22.07.2017 17:54
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se jednoho dne v poslanecké sněmovně zdravě naštval, když slyšel, jak jeho kolegové z levicových stran falšují či snižují roli katolických duchovních během nacistické okupace a druhé světové války. Někteří dokonce tvrdili, že kněží obvykle kolaborovali s nacisty.
Se skupinou dobrovolníků proto Kalousek připravil a vlastním nákladem vydal knihu o roli katolických duchovních v éře nacismu. Jmenuje se Naši pastýři 193945 a obsahuje 471 jmen duchovních, kteří byli nacisty mučeni a v řadě případů i zavražděni. Jedná se o jména kněží, kteří se dokázali statečně postavit brutální totalitní moci, neopustili své farníky či bližní a šli příkladem ostatním Čechům.
Kalousek publikaci vydává k 75. výročí úmrtí generála československé armádní duchovní správy Metoděje Kubáně, který zemřel na následky mučení v koncentračním táboře Dachau, a lidického kněze Josefa Štemberky, který zůstal se svými farníky během vyhlazení obce a odmítl nabízenou milost.
Politik označil tuto knihu jen za skromný výtisk, který rozeslal všem kněžím v České republice a zbytek nákladu rozdává. Hledá také prostředky na její dotisk pro další zájemce.
Část knihy je překladem textu Donalda Crosbyho, který popisuje roli katolických kaplanů v době 2. světové války a přibližuje duchovní službu v armádách.

Anonym 31168 22.07.2017 16:25
Pro 90186 Česko potřebuje se hlavně odhodlat k velice kruté revoluci a všechen politický dobytek co se prolhal po komunistech k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Je po těchto lumpech jenom rozprodaná,rozkradená a astronomicky zadlužená země bez dolbré budoucnosti pro mladou a další generace.Přitroublým důchodcům co svoji troubovitostí pomohli stávající kapitalistickýá svinčík nainstalovat naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 31168 22.07.2017 16:25
Pro 90186 Česko potřebuje se hlavně odhodlat k velice kruté revoluci a všechen politický dobytek co se prolhal po komunistech k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Je po těchto lumpech jenom rozprodaná,rozkradená a astronomicky zadlužená země bez dolbré budoucnosti pro mladou a další generace.Přitroublým důchodcům co svoji troubovitostí pomohli stávající kapitalistickýá svinčík nainstalovat naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 90186 22.07.2017 11:22
Vznikla proto, že levicová ani pravicová koalice nebyly možné. Levicovou zamítli potenciální partneři především kvůli osobě Miloše Zemana, pravicovou zase strany, které vystupovaly proti Václavu Klausovi. Došlo tak ke spolupráci v době voleb nanejvýš neočekávané, a sice mezi velkými politickými rivaly.
Pakt byl odborníky i médii často kritizován, ironicky se slovo opoziční přetvářelo do spojení o pozicích, protože přesně o nich měla smlouva podle mnohých být. Strany si vzájemně přihrávaly pozice v důležitých úřadech, korupce a klientelismus prý začaly významně růst, se smlouvou byla také spojena řada afér. Najdou se však i její zastánci, kteří tvrdí, že spolupráce dvou nejsilnějších stran, byť ideově roztříštěných, vyvedla zemi z krize. Akceptoval ji i tehdejší prezident Václav Havel, třebaže i on se vůči ní často vymezoval.
Po volbách v roce 2002, které znovu vyhrála ČSSD, se předsedou vlády stal Vladimír Špidla, který v době opoziční smlouvy zastával pod Zemanem funkci ministra práce a sociálních věcí. Sociální demokracie tehdy už ale složila koalici s Lidovci a Unií svobody, a tak Zemanova čtyřletá vláda byla jedinou vládou jedné strany, byť měla významnou podporu opoziční ODS, s níž dohromady podle mnohých tvořila v podstatě něco jako vzájemně prospěšnou koalici.
Téměř dvě dekády poté, co aktéři této vlády vstoupili oficiálně do svých funkcí, stojí Česká republika před otázkou, nebude-li se historie do jisté míry opakovat. Vzhledem k masivní podpoře hnutí ANO totiž není vyloučeno, že i letos, po říjnových volbách, se dočkáme jednobarevné vlády. Hnutí Andreje Babiše by k tomu potřebovalo podporu kolem 35 %. Preference ukazují sice nižší čísla, někde kolem čtvrtiny všech hlasů, ale volební potenciál už třiceti procentní hranici o několik procent překračuje. Vzhledem k pochybným tendencím někdejšího ministra financí a pravděpodobně budoucího premiéra je tak nyní důvod k jistým obavám.

Anonym 90186 22.07.2017 11:19
Přesně před devatenácti lety, 22. července 1998, začala republiku řídit vláda Miloše Zemana. Byla to jediná jednobarevná vláda v historii samostatného Česka, která získala důvěru a přežila celé čtyři roky. Kromě Zemana byl klíčovým aktérem také Václav Klaus, tehdejší předseda ODS.
Při hlasování o důvěře vládě z přítomných 136 poslanců hlasovalo 73 pro, potřebných bylo 69 hlasů. KDU-ČSL a Unie svobody hlasovaly proti, KSČM se zdržela, avšak proslulým se hlasování stalo proto, že celkem 63 poslanců za ODS ze sálu záměrně odešlo, čímž byli považováni za nepřítomné. Návrh o důvěře díky tomu prošel a započal tzv. opoziční smlouvu, slavný pakt, v němž ODS v čele s Václavem Klausem umožnila jednobarevnou vládu sociálních demokratů.
Smlouva o vytvoření stabilního politického prostředí v České republice uzavřená mezi Českou stranou sociálně demokratickou a Občanskou demokratickou stranou. To byl celý název opoziční smlouvy, která upravovala politickou situaci v Česku po předčasných volbách a definovala spolupráci mezi dvěma ideově zcela odlišnými stranami. ODS se smlouvou zavázala, že nevysloví Zemanově vládě nedůvěru, a tím této vládě prakticky zaručovala důvěru po celé funkční období.

Anonym 90186 22.07.2017 11:17
Je hezké, že chceme podle našich představitelů pomoci řešit problém na místě, tedy v Libyii, jen nikdo prakticky neřekl, co by to mělo znamenat.
S finanční pomocí Itálii jsme se moc nepřetrhli Bez nějaké vojenské intervence by to řešení přímo v Africe nejspíš nešlo a bylo by asi zábavné sledovat debatu ve sněmovně, kdyby na projednávání české vojenské účasti na takové misi došlo.
Česko a vůbec země V4 projevují dost pozoruhodný nevděk vůči Německu a kancléřce Merkelové, která vzala problém středoevropského regionu na sebe, takže o uprchlících si tady můžeme příjemně v klídku debatovat, aniž by nás to něco stálo.
Pro ty, co žijí jen z titulků v médiích a hrůzozpráv na Primě a na Nově, je potřeba připomenout, že Německo imigrační krizi nezpůsobilo a že údajné pozvání uprchlíků do Evropy je dost mýtus. Šlo o řešení aktuální situace, kterou státy na Balkáně a Maďarsko nebyly schopny zvládnout a důsledek vydírání premiéra Orbána. Počet uprchlíků do Evropy z Blízkého východu narůstal už od jara, několik měsíců před údajným pozváním, což lze číselně doložit. Německo se ekonomicky nehroutilo, naopak prosperuje a společnost se nezrozložila pod návalem milionu imigrantů. Nakonec se ukazuje, že Merkelová měla s výrokem My to zvládneme pravdu. To my jsme to nezvládli. A tak máme letost stop stav na dvanáct lidí.
Těžko se divit, že jsou na západě od nás politici poněkud podráždění, když o nás slyší.
Udělení azylu ostatně neznamená trvalý pobyt, až důvody azylu pominou, uprchlíci by se měli vrátit. S repatriací je samozřejmě problém, ale to by byl náš problém a byl by samozřejmě řešitelný, kdybychom chtěli. Některé problémy jsou jen technické problémy.
O účinnosti kvót se dá diskutovat, ale kvóty nejsou míněny jako řešení problému, ale hašení následků toho, co se před dvěma lety začalo masově dít. Nikdo po nás nechce, abychom se podíleli na potížích Francie a Německa a Británie s druhou generací imigrantů, to je jejich věc. Ekonomicky z imigrace těžili, ať si to vyřeší.
Teď je ale zjevné, že někdo tady kalhoty spustil úplně zbytečně. Výsledek je ten, že tu stojíme bez spodků a nikdo nás nemá rád. Jenomže někdo si národní hrdost představuje jako běhání po lesích v maskáčích a nejspíš i s vytetovaným znakem Psohlavců na tučném zadečku.

Anonym 90186 22.07.2017 11:14
Italský premiér Paolo Gentiloni se ohradil proti zemím V4, které nechtějí přijímat uprchlíky na základě kvót.
Během páteční návštěvy Turína reagoval na dopis premiérů vlád České republiky, Polska, Maďarska a Slovenska. Premiéři na své středeční schůzce v Budapešti Itálii přislíbili podporu a vyzvali ke zřizování registračních center pro uprchlíky mimo EU. Taky ale znova řekli, že nechtějí přijímat uprchlíky na základě povinných kvót.
Na to Gentiloni, jehož země nese největší břemeno ohledně uprchlíků z Afriky, reagoval drsnými výroky, že některé státy nemají Itálii poučovat: Itálie je konfrontována se zátěží, o kterou se může podělit Evropa. Máme právo žádat solidaritu od našich sousedů a zemí, s nimiž sdílíme projekt EU. Nenecháme se poučovat. Také nemůžeme trpět výhružná slova, jako jsou ta, která jsme slyšeli od sousedních zemí. Odpovídáme klidně, že my svou povinnost nadále plníme. Žádáme, aby svou povinnost plnila celá Evropa, aniž by udílela pochybné poučky.
My ovšem poučíme rádi. Trochu to připomíná ten Renčínův vtip, kde Bůh říká: Češi. Škoda, že nebyli při stvoření světa. Mohli poradit.
Zatím radil aspoň prezident Zeman planetě svou lámanou angličtinou, že je potřeba nasadit proti teroristům tz dronz a tz helikoptrz. Nějak to neudělalo velký dojem. Asi že Česko žádný tz dron použitelný proti teroristům nemá.
Pokud jde o nás, je potřeba připomenout, že nepřijímáme prakticky žádné uprchlíky. Letošní stop stav na dvanáct lidí je výsměchem Evropské unii, a pokud to někomu není jasné, ztratil soudnost. Je to také ukázka diletantismu české diplomacie. K takovému postoji není žádný ekonomický a bezpečnostní důvod. Pokud bychom i jen namátkově vybírali celé rodiny, pravděpodobnost, že se mezi nimi vyskytne terorista, je nulová.
Počet 2600 lidí, kteří by k nám přišli na základě kvót je velmi nízký. Cizinců u nás žije a pracuje asi 300 tisíc. Za války v bývalé Jugoslávii přišlo do Česka 3,5 tisíc uprchlíků z Bosny a Hercegoviny a 1100 muslimů z Kosova. Tehdy to ale s nikým ani nehnulo, protože společnost ještě nebyla zmasírovaná zemanismem, okamurismem a konvičkismem s jeho mytologií o znásilňování našich bílých bezbranných dcer svalnatými mladíky, kteří jednou rukou drží pod krkem nebohou děvu a v druhé svírají drahý chytrý mobil.

Anonym 90186 22.07.2017 11:11
Je zjevné, že se českým politikům opravdu dobře daří vyvolávat nenávist mezi lidmi. Dokazuje to i incident na pražském koupališti v Divoké Šárce, o kterém informuje deník Blesk. Žena tam fotila muslimku v šátku, která ji poté poprosila o smazání snímků. Místo toho se muslimka od ženy dočkala napadení škrcení a kopání.
Pořádali jsme výlet pro třináct dětí. Jedna z žen, která byla s námi jako vedoucí, nosí na hlavě šátek. Najednou k nám přišla cizí paní, která si nás začala fotit. Paní s šátkem k ní přišla a proprosila ji, aby fotky smazala. Na to konto jí fotící začala nadávat, kopat do ní a dokonce škrtit, řekla Blesku svědkyně konfliktu.
Podle pozorovatelky ovšem muslimce, která se pouze bránila, nikdo nepomohl a všichni jen přihlíželi. Svědkyně tak zavolala policii, která obě ženy odvezla k výslechu.

Anonym 90186 22.07.2017 01:54
Čína zastavila na svém území výstavbu třiceti velkých uhelných elektráren, které měly po svém dokončení produkovat okolo 17 GW energie. Současně zrušila licence k provozu 104 menších elektráren, čímž škrtla dalších 120 GW. Přesto se nepotýká s nedostatkem energie.
Jak zmiňuje například Úřad národní statistiky, spotřeba energie v Číně stoupla v roce 2016 o 1,4 %, a současně poklesla spotřeba uhlí o 7,4 %. Rostoucí ekonomika založená na OZE totiž dokáže takové výkyvy ustát, aniž by výrazněji zatížila rozpočet.

Anonym 90186 22.07.2017 01:52
ABB dodala společnosti Lidl Polska tři rychlonabíjecí stanice. Tento maloobchodní řetězec zakoupil i originální aplikaci ABB, která využívá možnosti digitální nabídky ABB Ability.Aplikace ABB Ability umožňuje monitorování a řízení vlastní nabíjecí sítě společnosti Lidl v Polsku sestávající ze čtyř rychlonabíjecích okruhů na bázi stejnosměrného proudu. Společnosti skupiny Lidl po celé Evropě investují do e-mobility již více než jeden rok.Stejné investice provádí Lidl rovněž v Polsku. Tři prodejny již umožňují zákazníkům bezplatně nabíjet své elektromobily. První rychlonabíječka byla nainstalována v Poznani u 600. prodejny Lidl v Polsku.
Další tři dodané na základě nejnovější objednávky byly nainstalovány u nových prodejen ve Varšavě (na ulicích Modliska a Puawska) a v Distribučním centru v Grodkowě ve Slezsku. Pro každé z těchto míst byl vybrán stejný model nabíječky - Terra 53 CJG.
Tato nabíjecí stanice se instaluje v prodejnách Lidl po celé Evropě: více než 100 nabíjecích stanic je zprovozněno ve Švédsku, Německu, Nizozemí, Velké Británii, na Slovensku, ve Francii, Švýcarsku, Španělsku a Maďarsku. V souladu se svou strategií udržitelného rozvoje společnost Lidl plánuje instalaci dalších nabíjecích stanic.

Anonym 90186 22.07.2017 01:49
Za první tři měsíce tohoto roku se Číně podařilo instalovat a zapojit solární elektrárny o výkonu 7,21 GW. Tím se celková kapacita solární energie v Číně zvýšila na 85 GW, a znovu se tím potvrdila dominantní pozice této země na poli světové distribuce OZE.

Anonym 90186 22.07.2017 01:48
Německá energetická společnost EnBW oznámila, že do roku 2020 vybuduje podél tamních dálnic tisíc nových nabíjecích stanic.

Anonym 90186 22.07.2017 01:47
Poptávku po elektromobilu Hyundai Ioniq Electric dalece předčila očekávání jihokorejské automobilky. Teď nemá dost baterií, aby mohla uspokojit všechny zákazníky.

Anonym 90186 22.07.2017 01:46
Elon Musk avizoval potřebu vybudovat minimálně 2-3 další gigatovárny na pravidelném setkání amerických guvernérů. Už delší dobu je známo, že Tesla připravuje stavbu nových gigatováren - nejen v USA, ale i dalších regionech světa.Konkrétní lokace má Tesla oznámit do konce letošního roku. Už je téměř jasné, že jedna gigatovárna bude v Číně, jedna by mohla být i v Evropě (možná dokonce v Česku! ).Je dokonce možné, že celkem by v průběhu následujících desetiletí mohlo vyrůst po celém světě až 20 gigatováren!

Anonym 90186 22.07.2017 01:44
Během června 2017 se v Číně prodalo téměř 44 tisíc aut do zásuvky. Plug-in hybridy a elektromobily tam do konce letošního roku přesáhnout 2% podíl na trhu.

Anonym 90186 22.07.2017 01:43
Češi si po americký elektromobilech Tesla mohou nyní pohodlně pořídit on-line s dodáním do druhého dne také elektromobil BMW i3.Ten byl vyvinut jako ideální vůz do evropských měst.Do nabídky elektromobilů Alza přibyl po vozech Tesla Model X, S a Model 3 také zástupce prvotřídní evropské automobilky.

Anonym 90186 22.07.2017 01:42
Poslední květnové dny byly horké a slunečné nad celou Evropou. Velká Británie si díky tomu může připsat nevšední rekord: solární elektrárny dosáhly výkonu 8,75 GW. Víc, než ty jaderné.Rekordní výroby dosáhly britské solární elektrárny dne 26.5. 2017. Číslo se nemusí zdát velké, ale pro Anglii znamená mnoho. Je to totiž čtvrtina zdejší celonárodní spotřeby.
Dokud obnovitelné zdroje energie díky omezenému počtu aplikací generovaly promile nebo jednotlivá procenta národní spotřeby, skutečně stály stranou zájmu.
Ale úspěch v podobě celých 25 % nenechal chladné ani tradičně konzervativní Brity. Zprávu, kterou potvrdil správce sítě, společnost National Grid, a také Sheffieldská univerzita, vysílaly všechny zpravodajské kanály.

Anonym 90186 22.07.2017 00:41
Už i Američané si povšimli přátelství prezidenta Miloše Zemana s největším českým zbrojařem Jaroslavem Strnadem. Podle webu Real Clear Defense se právě kvůli Strnadovi a jeho napojení na Rusko nechce s českou hlavou státu setkat jeho protějšek z USA Donald Trump. V pondělí se bude na vládě hovořit o zakázce za 4,7 miliardy korun na nákup obrněných vozidel a dle materiálu ji dostane právě Tatra Export z Kopřivnice, která Strnadovi patří.

Anonym 90186 22.07.2017 00:37
Blížící se kampaň před druhou přímou volbou českého prezidenta zřejmě udá pravidla pro účast hlavy státu v soutěži s ostatními řadovými kandidáty. Podle člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí Jana Outlého by proto prezident Miloš Zeman měl zvážit své cesty do krajů v době kampaně, nebo zahrnout náklady na setkání s občany jako bezúplatné plnění do volebního limitu, který činí 50 milionů korun.

Anonym 90186 22.07.2017 00:32
Pro 31168
Největší uhelná společnost světa omezuje těžbu kvůli obnovitelným zdrojům
Společnost Coal India, největší těžařská uhelná společnost na světě, totiž ohlásila uzavření 37 svých podzemních dolů. Nejsou už ekonomicky udržitelné.Uzavření sedmatřiceti dolů, tedy 9 % z jejich celkového těžebního portfolia, má přinést úsporu přibližně 124 milionů dolarů. Definitivní odstavení těchto těžebních úseků má být dokončeno v březnu roku 2018.Hned z kraje ledna tohoto roku Indie opět snížila cenu obnovitelných zdrojů energie. Skok o 26 % (tedy výkupní cenu nyní 3,8 centů za kilowatthodinu pro solární energii) už nedokáže žádná tepelná elektrárna v Indii dorovnat. Podobné možnosti, jako solární energetika, nyní navíc nabízí i větrné farmy (5,4 centů za kWh). A uhlí tím ztrácí na využitelnosti.Jak píše například populární komentátor rozvoje indických obnovitelných zdrojů, Saurabh Mahapatra: V Indii se uhlí stává záležitostí bohatých, kteří si mohou dovolit utrácet. A takových tu moc není.
Ve srovnání s obnovitelnými zdroji energie bledne nejen těžba uhlí, ale i provoz tepelných elektráren. Indická vláda nyní pozastavila plány na rozšíření a dostavbu 14 GW uhelných elektráren, protože jejich provoz není dlouhodobě udržitelný. Alokované zdroje budou přesunuty na OZE.
Kdo chce dnes těžit a prodávat uhlí, musí hledat prostor, jak v konkurenci levných OZE ušetřit, dodává Mahapatra. Pro Coal India to znamená, že se musí vzdát podzemní těžby uhlí. V souvislosti s nastavenými trendy se ale toto opatření jeví jako poměrně zoufalá snaha setrvat ještě pár let na pozici, která není dlouhodobě perspektivní.
Coal India vytěžila v roce 2015 598,61 milionů tun uhlí. Loni už to bylo jen 554,13 milionů. Uzavření sedmatřicítky dolů znamená snížení těžby o dalších 31 milionů tun.
Těžba uhlí už Indii nic nového nepřináší, jen rostoucí náklady spojené s těžbou a znečištěné ovzduší. Větrná a solární energetika se oproti tomu stává s každou další sezónou levnější a dostupnější.
Za loňský rok byla kapacita tepelných elektráren rozšířena o 7 665 MW, a přitom za stejnou dobu narostla pozice indických OZE o 14 140 MW. V přetahování o to, kdo bude v příštích letech Indii zásobovat energií, už dnes tahá uhelný byznys za kratší část provazu.

Anonym 31168 21.07.2017 20:46
Všechny lumpy co nám sem chtějí zatahovat migranty je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.

Anonym 31168 21.07.2017 16:14
Pro 90186.S náhradou ropy elektrickou energií to není také jednoduché.Ta se zase ponejvíc vyrábí z ropy nebo uhelných elektráren.Ta energie z nebe sama nespadne.to jenom Židé tvrdili,že jim v poušti začala padat manna nebeská.Dnes se ukazuje,že šlo nejspíše o výtrusy jednoho druhu lišejníku.

Anonym 31168 21.07.2017 16:05
Jurečka z KDU je vlastizrádný lump co chce za každou cenu národ Čechů zlikvidovat.Proto sem chce bezhlavě tahat Ukrajince do zemědělství a tak Čechy připravit o práci.Pak by usazen=é Ukrajince začali zde vládnoucí lumpové brát do armády a využívat je proti rebelujícím Čechům.Proto to chce krutou rervoluci a vše co se prolhalo do vlastizrádné a zločinecké organizace KDU vybíjet na katovských mučírnách s bezbřehou krutzostí za vlasdtikzradu.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastikzrádných rodů,tak zachránit národ Čechů před úplnou likvidací zde sedmadvacetz roků vládnoucími lumpy.Chce to dosteat revolucí k moci krutou ruku mladé generace aby začala dělat pořádek ve zde sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.Až mladá generace s touto prací skončíé tak bude Česko bez lidovců a i bez kněžského dobytka.

Anonym 31168 21.07.2017 09:14
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 31168 20.07.2017 14:50
Škoda,že se Havel nedožil dolby,kdy by mu mohl katovský mistr za jeho oblbování národa na mučidlech roztrhnout jeho prolhanou hubu od ucha k uchu.

Anonym 31168 20.07.2017 14:48
Na prvním místě je třeba znárodnit znovu lesy a i zemědělskou půdu dřív než ji lumpové prodají cizákům.Bez lesů a půdy v českých rukou nebude žádné Česko.Čechy by pak odsunuli v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.Tak by končil pro Čechy Havlem slibovaný kapitalistický ráj s trvalou kapitalistickou prosperitou.

Anonym 31168 20.07.2017 14:35
Majitel Madety upozoruje,že brzo bude máslo za šedesát korun.Zde vládnoucí lumpové oblbují národ,áe je to tím,že zemědělci začali pěstovat krávy co jejich mléko má měně tuku.Celých sedmadvacet roků zde udržujeme ministerstvo zemědělství co spolkne miliardy korun ,ale aby nasměrovalo včas zemědělce k tomu aby uvedené nenastalo to zde vládnoucí bandu nezajímá.Chce to krutou revoluci a všechen ten politický dobytek co se po komunistech prolhal k moci odporážet za zhbídačování národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Držet se zásady,že když neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát,když se přece cpali,tak je vykopat od koryt a odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Prostě začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 31168 20.07.2017 12:07
Nečas a Nečasová si dělají ze soudu čurynu.K soudu je bude třeba předvolat až tehdy kdy budou v Česku zprovozněny katovské mučírny a osazené co nejkrutějšími katy.

Anonym 31168 20.07.2017 12:04
Do současné doby byla situace v Česku na bejka.Nyní se ukazuje,že nejspíše bude situace v Česku na revoluční kvalitní bejkovec.

Anonym 90186 20.07.2017 10:44
Největší světoví producenti ropy začínají brát boom oblasti elektromobilů konečně vážně. Analytici ropného kartelu OPEC například zpětinásobili svůj odhad očekávaného prodeje elektromobilů, svá čísla pak upravili i největší producenti jako Exxon Mobil nebo BP, potvrdil průzkum agentury Bloomberg New Energy Finance. Jak moc jsou těžaři pesimističtí v porovnání s výrobci aut?
Britská BP očekává, že do roku 2040 zredukuje boom elektrických automobilů poptávku po ropě o osm milionů barelů. To je více, než je kombinovaná výroba Íránu a Iráku. Právě popularita elektromobilů tak ve výsledku může způsobit stagnaci ropné poptávky v následujících dekádách.

Anonym 90186 20.07.2017 10:34
Americký web: Trump se nesetká se Zemanem kvůli obchodům se zbraněmi, stopy vedou až k islamistům

Anonym 31168 19.07.2017 17:14
I kdyby lidovci se nedostali ani na pět procent tak po revoluci se dá předpokládat,že katovský mistr všechny lidovce uvítá s otevřenou náručí a bude se jim dostatečně věnovat za to jak od údajné revoluce pomohli Česko zbídačit.

Anonym 90186 19.07.2017 10:16
V Uruguayi se od středy dá koupit marihuana pro rekreační, nikoli jen léčebné využití. Prodávat se bude v lékárnách pod státním dozorem. Jak napsala agentura AFP, stát se nedohodl s velkými řetězci poskytujícími léky, takže prodej je prozatím omezen na 16 lékáren.
Uruguay se tak stává první zemí, která legalizuje prodej drogy za jiným než léčebným účelem.

Anonym 90186 19.07.2017 10:12
Orbán má autokratické sklony a pověst bojovníka proti imigrantům, která je dost směšná, protože uprchlíky do Rakouska a Německa dodal on, když zavolal Merkelové, že nezvládá a přiveze je autobusy na rakouské hranice. Proč je nevezl k těm hranicím, odkud přišli?
Robert Fico, který do Komunistické strany Slovenska vstoupil dva roky před listopadem 1989, je obratný populista, v jehož prospěch svědčí aspoň to, že vedl silné řeči, ale po nástupu do funkce premiéra ponechal v zásadě všechny reformy předchozí pravicové vlády. Vyšetřování korupce na Slovensku ale drhne.
Několik dní po smrti čínského disidenta se Miloš Zeman na Hradě setkává s členy čínského komunistického politbyra. Velmi přátelsky, jak jinak. Je to trapné a nic moc z toho nebude. Zatím se Zemanovo líčení létajících pečených (čínských) holubů do zamaštěných českých úst nekonalo a konat se nebude. A to ani v případě, že budeme před trůnem císaře Říše středu padat do prachu. O rejdech Andreje Babiše, komunisty, donašeče, pobírače dotací, velmi zdráhavého platiče daní, pána, v jehož firmě se ztrácejí dokumenty, které by mohly zajímat policii, a bezskrupulózního přebírače konkurenčních firem, netřeba mluvit. Vlastně je to třeba.
Místo toho, abychom se podívali sami na sebe, starají se mnozí o údajný diktát prý nikým nezvoleného Bruselu (no jasně, když by většině lidí cestou k eurovolbám asi nohy upadly) a údajné unijní neomarxisty. (O neomarxismu neví ale nikdo nic, to by lidé museli číst jiné věci než bulvár.)
Divte se pak cizině, že se na nás dívá jako na východní exoty.

Anonym 90186 19.07.2017 10:10
Zeman, Kaczynski, Orbán, Fico, každý z nich je podivný. Naštěstí to aspoň nějak vyvažuje slovenský Kiska a snad i polský Duda. Tuší někdo, jak se jmenuje maďarský prezident?
Jaroslaw Kaczyský pokračuje ve svém šílenství. Podle ČTK: Polští poslanci o dnešní noci přerušili projednávání kontroverzního zákona o nejvyšším soudu po incidentu mezi předsedou vládnoucí strany Jaroslawem Kaczyským a opozicí, které vyčetl zavraždění svého bratra-dvojčete.
Tehdejší prezident Lech Kaczyski zahynul při leteckém neštěstí u ruského Smolenska v dubnu 2010. Za katastrofou vidí přívrženci PiS spiknutí ruské a tehdejší polské liberální vlády.
Vím, že se bojíte pravdy, ale neberte si do zrádcovské huby jméno mého bratra, svaté paměti! Ničili jste ho, zavraždili! Jste ničemové! prohlásil Kaczyski na adresu opozice.
Takové výroky jasně ukazují, že jeho vnímání reality je značně posunuté, když to řekneme jemně. Z lidského hlediska chápeme, že se nevyrovnal se ztrátou bratra, ale politika by se neměla řídit na základě bludů. Místo toho se hlásá teorie spiknutí a vyhrabávají se mrtvoly z hrobů jako v nějakém hororu. Výsledek je zatím jediný, který se dal celkem čekat. Že Rusové jsou bor.eláři i v identifikaci mrtvých a do prezidentova hrobu se tak dostaly i ostatky někoho jiného a jeden arcibiskup je v hrobě pravý jen od pasu nahoru a zbytek patří někomu jinému. To je tak všechno. Rusové jsou samozřejmě schopní všeho, ale ne všechno dělají a v té nehodě jsou celkem dost nevinně.

Anonym 31168 18.07.2017 15:05
Pro 90186.Právě kvůli sedmadvacetiletém záměrném zbídačování Česka to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci za zbídačování Česka odporážet na katovských mujčírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňovat veškerý majetek rodů všech lumpů co se po komunistech prolhalik k moci.

Anonym 31168 18.07.2017 15:00
Pro 90186.Pokud by se tebou uvedené mělo praktikovat v Česku tak by bylo nutno nejprve odsunout minimálně polovinu Čechů do stávajícího Izraele k podřezání od Arabů,aby se mohly Čechy začít naplňovat cizinci,což věštšina národa nechcespíš zde bude v budoucnosti hon na takové blby jako jsi ty.

Anonym 90186 18.07.2017 12:31
Zatímco v mnoha zemích Evropy se v posledních letech vášnivě řeší, co s nově příchozími cizinci, tak ve Švýcarsku, které je z našeho pohledu konzervativní, tvoří lidé, kteří se narodili v zahraničí, už více než třetinu obyvatel. A minulý rok bylo pouze 47 procent nových manželství takových, které vytvořili dva Švýcaři.Například v některých velkých městech, v Ženevě či v Basileji, dosáhl loni počet svateb, které zahrnovaly alespoň jednoho cizince, dokonce více než 70 procent všech uzavřených manželství.

Anonym 90186 18.07.2017 12:02
Případ osobní intervence v miliardové zakázce začíná kancléři prezidenta Vratislavu Mynářovi přerůstat přes hlavu. Mynář tvrdil, že neznámou českou firmu Liglas Trading doporučil kyrgyzskému prezidentovi až poté, co si ji nechal prověřit na ministerstvu průmyslu a obchodu. Ministerstvo ale uvedlo, že Mynářovi žádné stanovisko jeho úředníci nedávali. Protože o ně ani nežádal.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti