Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Miloš Zeman diskuse strana 1900

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 31168 12.07.2017 08:58
Olomoucký podnikatel skupuje pole a lesy.Proto je pravděpodobné,že uvedené prodá v budoucnosti se ziskem cizákům.To,že podporuje zlodějské strany ODS a TOP 09 tomu nasvědčuje.Je třeba aby sněmovna místo blbostí co projednává vydala zákon ,že pole a lesy lze prodat jenom státu.Chtějí zde vládnoucí lumpové zbídačit Česko kde se dá.Po revoluci pak, bude nejspíše nutno vybíjet celé vlastizrádné rody lumpů co se po komunistech prolhali k moci a znárodovat veškerý majetek těchto rodů za škody co národu Čechů nadělali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.Ta sese starými politickými lumpy mazlit nebude.Důchodcůmhza jejich pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku pak naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové zha nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 5822 11.07.2017 19:57
Babiši bravo!! Nasíráš soudruhy, to je moc dobře.

Anonym 5822 11.07.2017 19:57
No, mne se zase zdá, že velkou roli hraje alkohol a fet u bláznů 90186 a 31168, kteří celý svůj zbytek života zasvětili těmto stránkám. Nakopat do pr..le a deku, bude klid.

Anonym 90186 11.07.2017 18:05
Pro 31168
Když jsem viděl seznam toho zboží, které má nižší kvalitu u nás než v Německu, tak z toho seznamu bych si nic nevybral. Takže pokud se Němcům u nás vyplatí toto zboží prodávat, tak je to o bl.osti českých kupujících.

Anonym 90186 11.07.2017 17:45
U Zemana hraje velkou roli alkohol. Tyto volby velmi pravděpodobně prohraje. Odehrává se tam smutný rozpad. A to si uvědomuje i část lidí, kteří ho minule volili. I když to tvrdé jádro, které odhaduju tak na deset procent, ho bude volit, i kdyby dělal pod sebe, řekl Halík.

Anonym 90186 11.07.2017 17:43
Pro 5822
Co by si počal chudák Babiš, kdyby jsme odešli z EU. Kdo by mu vyplácel ty jeho "sociální dávky", vždyť on by zkrachoval bez cecíku z EU. To mu opravdu přeješ?

Anonym 31168 11.07.2017 16:50
Ohledně podřadného zboží co nám Němci prodávají ukazuje,že nás stále považují za méněcenou rasu a to jim chce stále obyčejný český blb lézt do zadku.

Anonym 31168 11.07.2017 16:46
Pro 5822.Sice jsem to co mně dáváš za vinu jsem ani dělat nemohl,ale po budoucí revoluci bych některé sedlácké lumpy co ostatní v družstvech sprostě zbídačují práskal bičem do bezvědomí rád.Uvedené by byla ta velice užitečná práce.

Anonym 31168 11.07.2017 16:36
Konečně i předseda MMF řekl pravdu o stavu ekonomiky těch zemí co do EU nalezli z východu.Přeloženo do srozumitelné řeči i pro obyčejné české blby tak řekl,že východní země EU se směle řítí do zádele a mají mnohem holrší výhled do budoucnosti než když zde vládli komunisté.Dolbré by bylo tedy zprovoznit dostatek plynových kopmor kde b y se molhli hladoví důchodci zdarma nechnat zplynovat CYKLONEM B.Ten se snadno vyrábí a docela příjemně volní,takže by během desetik minut účinkování v plynové komoře zajistil důchodcům v Česku voňavou smrt.Bylo by to pro důchodce mnohem výhodnější než z hladu skákat z mostu nebo pod vlak.Mladá generace až se revolucí dostane k moci tak ta se nadále na debužírování na dluh se dlužit nebude.

Anonym 90186 11.07.2017 15:59
Prezident Miloš Zeman se chvíli snažil sám sebe prezentovat jako jedinou hlavu státu, která má skvělé vztahy s USA, Ruskem i Čínou. Možná tomu dokonce i sám věřil, protože si pravděpodobně myslel, že Donalda Trumpa zajímají rozhovory, ve kterých snaživě pronášel, že kdyby byl Američan, volil by ho.
Pak možná také chvíli on i jeho hradní poskoci věřili tomu, že se konečně dostane do Bílého domu, jak se ale ukázalo, Trump se pravděpodobně raději setká se všemi na světě, než by se potkal se Zemanem, a to i kdyby mu hradní kancelář poslala tisíc blahopřejných telegramů ke každému svátku, který se ve Spojených státech slaví.
A dnes? Na jedné straně sledujeme naprostý úpadek starého pána, který má potíže s alkoholem. No a na straně druhé se prostě stačí srovnat Zemanovu fotku, která vznikla ve stejný den jako ta ze summitu G20.
Opravdu někoho překvapuje, že Zeman nikdy žádných diplomatických úspěchů nedosáhne?

Anonym 90186 11.07.2017 15:25
Nedávno jsme si v Nechanicích na Královéhradecku připomněli smutné události roku 1947, kdy komunisty ovládané ministerstvo vnitra znemožnilo závody tzv. Selských jízd, které se měly konat 5. a 6. července. Selské jízdy či tzv. bandéria, byly vlasteneckými organizacemi, jež měly v naší zemi dlouhodobou tradici a byly zakládány po revolučním roce 1848. Mezi jejich hlavní činnosti patřil jezdecký sport a chovatelství koní. Členové proto museli mít koně a byli povinni pořídit si stejnokroj. Jednalo se tedy o čistě apolitickou organizaci.
Přesto však tehdy před sedmdesáti lety komunisté zneužili ministerstvo vnitra, které řídil jejich člen Václav Nosek, k brutálnímu postupu vůči svým oponentům. Do Nechanic byly tehdy povolány jednotky Sboru národní bezpečnosti včetně elitního pražského Pohotovostního útvaru, které zablokovaly přístupové cesty do města. Policisté už také předtím zatkli některé funkcionáře Selských jízd. Bezpečnostní složky rovněž opakovaně rozehnaly účastníky závodů, kterým se i přes zábrany podařilo proniknout na závodiště. Situace se vyostřila v neděli 6. července v hlavní den závodů, a to hned po mši svaté, kdy z centra náměstí bylo vytlačeno na čtyřicet jezdců s trubači ohlašujícími závody. Policisté také do Nechanic nepustili tisíce návštěvníků.
Historici se shodují na tom, že komunisté si tehdy chtěli vyzkoušet, kam až jim demokratické strany dovolí zajít. Z jejich strany to byla taková předehra k únoru 1948. Už tehdy totiž dokázali, že pojmy svoboda a demokracie jsou jim cizí a neváhají využít každé příležitosti a možnosti, včetně zneužití zastávaných úřadů, aby se vypořádali se svými protivníky. Tenkrát v Nechanicích bezdůvodně znemožnili sportovní soutěže jen proto, aby ukázali svoji sílu a zastrašili své oponenty. Je pravdou, že politici tehdejších demokratických stran (národně socialistické, lidové a sociálnědemokratické) proti této zvůli protestovali a těžko nyní soudit, proč se to nesetkalo s úspěchem. Asi měli být důraznější a například žádat odstoupení komunistického ministra vnitra Noska za prokazatelné zneužití státní moci. V každém případě Nechanické události dokázaly, že hodnoty jakými jsou svoboda, lidská práva a demokracie, je nutné i důrazně hájit proti jejich nepřátelům, protože jinak nastane jejich konec.
Mohl bych to celé shrnout následovně: kdo nezná a nectí svoji minulost, je odsouzen k tomu ji opakovat. Proto je nutné si tyto události minulého režimu stále připomínat.

Anonym 5822 11.07.2017 13:38
31168 Že ty budeš jedním z těch, kteří sedláky vyháněli ze statků, vraždili a všechno jim zabrali, i d..e! Jdi už fakt do pr..

Anonym 5822 11.07.2017 13:35
Zásadně odmítám přijímat migranty ze zemí, které neznám, ani je znát nechci. Odmítám diktát Bruselu!! Pokud by se do svízele dostal některý z evropských států, tak budu první, kdo by pomáhal. Nechci lidi, které mají dle pro mne nepochopitelné náboženství. Odmítám lidi, které už od pohledu jsou jasně nevzdělaní a čekání na co? Na sociální dávky a vysávat Evropu? Jsem pro odejití z diktatury EU a domnívám se, že nejsem zdaleka sama. Odmítám ty kr..ply politiky, kteří obyčejné občany šikanují a nutí je do jejich zvrácených choutek. Je mi na zvracení, když jenom vidím ksicht Chovance a Sobotky!! Už aby byly volby.

Anonym 31168 11.07.2017 11:03
To,že soud ve Štrasburku zrušil regulované nájemné a stát bude platit vlastníkům náhradu ukazuje,že je třeba z EU co nejrychleji mazat a stát se zase právně svobodným státem.Ukazuje se ,že Němci už to mají dobře nalajnované,jak dotlačit Česko do státního bankrotu a pak zabrat za dluhy Česka Sudety.Ostatek Česka pak skoupí světové Židovstvo aby měli Židé lepší životní prostor než je stávající Izrael.Do toho pak,za asistence vojsk NATO,v dobytčích vagonech, odsunou přitroublé Čechy k podřezání od Arabů.Proto je třeba vybíjet všechny vlastizrádce a uvedenému odsunu Čechů zabránit.Po revoluci začít s likvidací KDU a po ní dalších vlastizrádných stran.Důchodcům za to,že pomohli lumpům k moci a pak Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.To ,že si vládnoucí lumpové stále dluží a mají tu drzost,že dluhy počítají aby spláceli i narozené děti je od vládnoucích lumpů strašná sprostota.V uvedené sprostotě je mistr Kalousek.Proto bude po zprovoznění katovských mučíren mezi katovskými mistry o Kalouska převeliký zájem.Lumpy jme třeba léčit na katovských mučírnách z lumpáren v co nejlepší kvalitě.Ohledně nasekaných dluhů razit heslo,že kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí.Proto bude třeba,aby za dluhy státu a za rozprodaný majetek státu ručil každý straník svým rodovým majetkem.Ten mu pak na umořování Čechům nadělaných škod znárodnit.V zemědělství bude nutno zhnárodnit znovu lesy ,ale i zemědělskou půdu.Sedmadvacetiletá vláda lumpů byla pro zemědělství strašnou pohromou.Proto i sedlákům znárodmnit vše co z družýstev nahrabali a navíc jme spráskat bičem do bezvědomí,že pomáhali ty co v družstvech pracují pořádně zbídačit.

Anonym 94158 10.07.2017 22:46
Migrace je nevhodný pojem. Vhodnější pojem by byla "válka" vedená jinými prostředky. Tato válka stála lidské bytosti za 15 století miliardy životů a vede ke svému konci. Myslím, že to nebude trvat ani 2 století. Ještě je čas je zastavit a vrátit tam, odkud přišli. Romové jsou mnohem vhodnější. Za tisíce letí se částečně přizpůsobili. Pro jejich úplné začlenění se vyplatí investovat do programů na jejich vzdělání a lepší život.

Anonym 31168 10.07.2017 18:16
Nejprve zde sedmadvacet roků vládnoucí dobytek rozprodal za hubičku vše co se po komunistech vybudovalo cizákům.Nyní sem chtějí titíž lumpové tahat cizince pokud zde budou investovast.Prostě cíl těchto lumpů je za každou cenu odsunout Čechy na vedlejší kolej.PROTO JE TŘEBA VŠE CO SE PO KOMUNISTECH PROLHALO K MOCI S BEZBŘEHOU KRUTOSTÍ ODPORÁŽET NA KATOVSKÝCH MUČÍRNÁCH ZA VLASTIZRADU NÁRODA ČECHŮ.

Anonym 90186 10.07.2017 17:40
Američtí odborníci zveřejnili novou studii o migraci. V ní je zařazeno 80 zemí z celého světa, které jsou seřazené v žebříčku od nejlepší po nejhorší destinaci pro nový život uprchlíků. Z analýzy však vyplývá, že vhodnější něž Česko je pro ně kupříkladu Ukrajina, Omán či Kazachstán. Na první příčce se pak umístilo Švédsko těsně následované Kanadou a Švýcarskem. Informaci uvedl web The Washington Post.
Česká republika není podle americké studie vhodná pro uprchlíky. V žebříčku se totiž umístila až na padesátém místě, ve srovnání s jinými zeměmi EU dopadla velmi špatně. Nad nečekaným umístěním Česka se pozastavují i americká média. Vybrané země v čele žebříčku disponují ekonomickou stabilitou, rovností příjmů, trhem práce a tolerancí vůči odlišným kulturám, z čehož Česko nevyšlo dobře v porovnání s ostatními.

Anonym 31168 10.07.2017 16:52
U lumpů co budou do Česka zatahovat migranty bude nutno vybíjet jejich celé rody,.aby nezatahovali zlo i do dalších generací Čechů.

Anonym 31168 10.07.2017 16:32
Pokud si komunisté dají do programu znárodňování majetku všech lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali tak jejich preference porostou.Pokud se však budou lemplovat a bude jim stačit,že jen občas něco levicového žvejknou aby si zajistili koryta,tak pak revoluce smete i komunisty.

Anonym 31168 10.07.2017 16:23
STAN ujž tím lumpáctvím.že se spolčuje s lumpáckou a vlastizrádnou KDU ukazuje národu,že jme stejný lidský dobytek jako lidovci.

Anonym 31168 10.07.2017 16:19
Pro 90186.Za tři roky bude Ukrajina v takové bídě,že o ni ani NATO stát nebude.Pokud se v Česku dostane revolucí k moci mladá generace tak bude s NATO a EU končit a v žebrávat se pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.S NATO a EU nás sedmadvacetz roků vládnoucí lumpové stále více zatahují do státního bankrotu.Proto to chce krutou revoluci a důchodcům za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku a ne si nadále na debužírování důchodců nadluh dlužit.S tím,že se dluhy hned převádějí na novorozence je taková syprostota za kterou bude třeba vládnoucí lumpy co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.:Mlůadá generace bude prosazovat heslo,že kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí i za cenu,že uvedený český blb dnes důchodového věku bude při tom chcípat hladem.

Anonym 90186 10.07.2017 16:01
Ukrajina a Severoatlantická aliance se dohodly začít jednat o akčním plánu dosažení členství Ukrajiny v alianci, uvedl ukrajinský prezident Petro Porošenko po dnešním setkání s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem. Kyjev je podle Porošenka schopen dosáhnout aliančních standardů za tři roky, tedy přihlášku do aliance hodlá podat v roce 2020.
"Ukrajina jasně načrtla svou politickou budoucnost. Považujeme za nezbytné, abychom začali diskutovat o zavedení akčního plánu. Naše návrhy začít tuto diskusi byly s uspokojením přijaty," řekl Porošenko. Prezident je podle televize 112 přesvědčen, že tato debata přiblíží Ukrajinu k podání přihlášky za člena NATO. "Máme program do roku 2020. Víme, co máme dělat. Poprvé máme cestovní mapu, co a kdy udělat," dodal.

Anonym 31168 09.07.2017 16:05
Pro 90186.Lidovci už toho národu Čechů pokazili tolik,že za jejich podíl na zbídačení Česka je nejrozumnější je všechny za podíl na zbídačení Česka odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 09.07.2017 14:31
Článek napsal Fred Pearce. Jeho pointou bylo poukázat na Japonsko jako případovou studii a upozornit, co všechno se může pokazit. Místo toho abychom mířili do stavu, kdy naše planeta nebude schopna nakrmit takovou populaci, mohli bychom mířit k ještě zákeřnějšímu scénáři, který je ale stejně tak zničující, tedy že se světová populace sama nedokáže dostatečně rychle nahrazovat.
Podle Hanse Roslinga z Karolinska Insitute ve Stockholmu je svět už za porodním zenitem. Minimálně v několika vyspělých zemích lze tento trend již pozorovat. Nejzávažnějším případem je určitě Japonsko. Míra přirozeného přírůstku je v zemi vycházejícího slunce 1,4 dítěte na jednu ženu. To je o 0,7 méně, než je podle demografických ideálů. Autor studie však poukazuje i na další země jako je Itálie či Německo. Jejich populace by za 60 let mohla být poloviční.
V článku je několik argumentů, co by mohla stárnoucí populace přinést. Mezi nimi jsou méně inovací, kulturní proměny a ekonomika náchylnější k recesi. Pearce zároveň uvedl i možné klady jako menší pravděpodobnost válek či lepší vliv na ekosystém Země.Katastrofální scénáře ohledně populace se poprvé objevily už v koncem 60. let minulého století, když vyšla kniha Populační bomba. Autoři ze Stanfordské univerzity v ní varovali před hladomorem v 70. a 80.letech kvůli přelidnění.
Studie Freda Pearce tak ukazuje na opačnou stranu mince, a to na nedostatečnou fertilitu vyspělých zemí. Musk ho podpořil a šel tak proti mainstreamové teorii přelidnění.

Anonym 90186 09.07.2017 14:29
Zakladatel firmy Tesla Elon Musk je jednou z nejzajímavějších postav, kterou můžete ze světa byznysu sledovat na twitteru. Tento týden opět otevřel nové téma, a to téma populační krize. Dle jeho slov se lidstvo blíží katastrofě a málokoho to zajímá.
Muskovy příspěvky jsou často plné nových informací, kontroverze nebo vtipu. Ve čtvrtek však jeho tón zvážněl. Kritikou ignorace populačních komplikací dnešní doby reagoval na článek New Scientist s názvem The world in 2076: The population bomb has imploded, volně přeloženo asi jako Svět roku 2076: Populační bomba vybuchla. Musk s jeho základnou deseti milionu sledujících má velmi široký dosah a tak není divu, že populační krize se opět stala diskutovaným tématem.

Anonym 90186 09.07.2017 13:52
Mluvčí prezidenta Miloše Zemana zjistil, že na hradě nepotřebujeme kývače a sluhu mocných. I přes svoji ohlášenou dovolenou na Vyšočině přišel s tímto zásadním zjištěním. Zřejmě je to tak odklon od jeho šéfa, Miloše Zemana, který je kritizován za příliš servilní přístup k Rusku a Číně.
Ovčáček napsal: Evropu čekají velmi dramatické časy. Na Hradě proto potřebujeme zkušeného bojovníka, ne kývače a sluhu mocných. K tomuto prozření připojil odkaz na článek o migrantech.
Za své prohlášení Ovčáček získal nebývalé množství pozitivních reakcí. Jeho sledující na twitteru ho mimořádně neurážejíí tak jako obvykle. Tentokrát mu fandí v prozření a podporují ho.

Anonym 90186 09.07.2017 10:19
Slovenský prezident Andrej Kiska přijel včera na hudební festival Pohoda. Den před tím se mu přitom narodil syn Martin. Návštěvníci Kisku vřele přivítali. Koho by před dvaceti lety napadlo, že Slovákům budeme nepokrytě závidět prezidenta.
To srovnání až bije do očí. Dovedete si představit Miloše Zemana například na festivalu Rock for People?
Slovenský prezident přijíždí na trenčínský festival Pohoda pravidelně. Kisku uvítal moderátor Štefan Hríb: Na takovéto rockové anebo hudební festivaly chodí leckdo. Nebývá ale zvykem, aby na ně chodili lidé, kteří mají zodpovědnost za osud celého státu. Už se to podařilo vícekrát. Byl tu Václav Havel a nyní mám radost, že vám mohu představit pravidelného hosta Pohody. Přivítejte novopečeného otce, prezidenta Slovenské republiky Andreje Kisku.
Andreje Kisku po příchodu na podium čekal mohutný potlesk, který se během hodinové diskuze několikrát opakoval. Od moderátora Hríba dostal na uvítanou balík plínek.
Kiska na úvod návštěvníky přivítal a vyřídil pozdravy od manželky, která mu výslovně řekla, aby na festival jel. Kiska lidi dobře bavil a vyjádřil se i k aktuálním otázkám. Posluchačům například pověděl, o čem hovořil při setkání s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Na závěr interview se Kiska rovněž dočkal bouřlivého potlesku.
Po diskuzi s moderátorem Hríbem se Kiska prošel areálem, podiskutoval s lidmi, a nakonec odpovídal novinářům.

Anonym 31168 09.07.2017 08:36
Pro 90186.Neházej na komunisty to co už je dávno promlčeno.Jediný dosud nepromlčený zločin komunistů je ten,že když Havel a podobní lumpové vlezli na tribuny oblbovat národ budoucím kapitalistickým rájem je komunisté hned nepostříleli.Kdyby je tehdy komunisté hned postříleli tak se nemuselo dnes řítit Česko do státního bankrotu.Do tebe se dá dostat rozum jedině na mučidlech při poctivé práci kata,případně nářezem tvého zadku kvalitním bejkovcem.

Anonym 31168 09.07.2017 08:29
Kulhánek je gauner prvního řádu,když je pro tahání migrantů do Česka.Každý migrant zmenšuje životní prostor Čechů což tento blb dosud nechápe.Místo v sezení v prezidentském křesle potřebuje sedět naražený na kůlu po řádném stažení z kůže.Je až s podivem kolik lumpů ,při budování kariéry, sází na troubovitost obyčejného českého blba.

Anonym 90186 08.07.2017 17:24
Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná přišla s takovým pěkným nápadem. Prý by chtěla uvalit sankce na USA. Důvodem má být nedodržování pařížských klimatických dohod ze strany Spojených států. K uvalení sankcí by chtěla získat mezinárodní podporu.
Tak určitě. Česká republika je jednoznačně v postavení, v kterém by měla školit USA. Ty Spojené státy, které jsou jedním z našich nejbližších spojenců, Spojené státy, o něž se opírá naše bezpečnost. Spojené státy, které poskytly azyl mnoha lidem, kteří utekli ze zdejšího komunistického pekla před rokem 1989. Tedy pokud měli štěstí a na hranicích je kamarádi europoslankyně Konečné nezastřelili, případně nenechali roztrhat psy.
Ne. Čeští komunisté nejsou jiní než ti před rokem 1989. Jsou stejní. Každodenně dokazují, že v naší zemi chybí porevoluční vyrovnání s těmito lidmi. A také to, že si zaslouží izolaci. O jejich nejděsivějších nápadech by se ale lidé měli dozvídat stále znovu, protože jen tak se nakonec podaří dostat je pod hranici pěti procent a v parlamentu už je neuvidíme. A o to jde.

Anonym 90186 08.07.2017 16:42
Německý ministr vnitra Thomas de Maiziére (CDU) ostře kritizoval brutalitu a násilnosti radikálů během summitu skupiny G20 v Hamburku. Odsuzující slova zvolili i další němečtí politici, objevují se také požadavky na odškodnění postižených. Dvojice dnešních demonstrací, kterých se dohromady účastní přes 20 tisíc lidí, se zatím obešla bez výtržností.
"Brutalita, s jakou včera (v pátek) a den předtím v Hamburku postupovali extrémně násilní radikálové je nepochopitelná a skandální. To nejsou žádní demonstranti, to jsou zločinci," uvedl de Maiziére. "To, co zde vidíme, je opak demokratického protestu," dodal s tím, že by proti "těžkým zločinům" měla policie a justice postupovat se vší tvrdostí.
Ministr uvítal, že byla řada radikálů zatčena a poděkoval za odvedenou práci policistům. Vyjádřil také přesvědčení, že není možné, aby skupina radikálních násilníků a žhářů určovala, zda nebo kde a kdy se sejdou šéfové zemí a vlád k nutným rozhovorům a jednáním.
Ještě tvrdší byl ve svém vyjádření šéf kancléřství Peter Altmaier (CDU). "Teror levicových extremistů v Hamburku byl odporný a tak zlý, jako teror ze strany pravicových extremistů a islamistů," napsal na twitteru.Výtržnosti odsoudili i politici za koaliční sociální demokraty. Mluvčí jejich poslanecké frakce pro otázky vnitřní bezpečnosti Burkhard Lischka se například vyslovil pro co nejrychlejší odškodnění lidí, kterým byla při násilných protestech poškozena auta, obchod či další majetek.
Už v pátek násilnosti kritizovala německá kancléřka Angela Merkelová. Ta uvedla, že nemá nic proti pokojnému vyjádření nesouhlasu, rozhodně však odmítla násilné protesty, které mohou lidi ohrožovat na životě.

Anonym 31168 08.07.2017 14:36
Chce to aby se národ zvedl ke kruté revoluci avše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou kruttostí.PŘITROUBLÝM DŮCHODCŮM CO POMOHLI LUMPŮM K MOCI ZA JEJICH LUMPÁCTVÍ A TROUBOVITOST NAINSTALOVAT TAKOVOU DIETU,JAKOU NEMĚLI ANI VĚZŇOVÉ ZA NEBOŽTÍKA HITLERA V KONCENTRÁKU.jEDINĚ TAK JIM JÁSÁNÍ PRO ZDE SEDMADVACET ROKŮ VLÁDNOUCÍ LUMPY PŘEJDE.

Anonym 90186 08.07.2017 14:35
Jeden z dvorních hradních novinářů, majitel TV Barrandov Jaromír Soukup, se před časem rozhodl, že se také stane moderátorem. Diváci mohli jeho projevy sledovat nejprve v již kultovním pořadu, do kterého se za střízliva nechodí, tedy v Týdnu s prezidentem. Pak si ale založil ještě další pořad, a to Duel Jaromíra Soukupa. Do něj nedávno dorazil například Tomio Okamura, který ovšem projevy moderátora také sledoval s pobavením. Při pokusu shrnout (pravděpodobně) uplynulý týden se totiž chvílemi zdálo, že Soukup je ve stavu podobném svému pravidelnému hostu, prezidentovi republiky.

Anonym 31168 08.07.2017 14:30
Zde vládnoucí lumpové oblbují národ jak ekonomika dobře šlape,ale pořád si nadále dluží.Buď národu lžou a nebo pro sebe kradou jako straky,že ekonomika ztráty způsobené jejich zlodějnou nepokryje.V obou případech to chce tento lidský dobytek odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastikzrádných rodů.

Anonym 90186 08.07.2017 10:35
Věřili v nordickou rasu, židovské spiknutí a chtěli zabíjet imigranty. Tři švédští příslušníci krajně pravicové organizace Nordiska motst a 229;ndsrörelsen (Nordické hnutí odporu, NMR) teď stojí před soudem v Göteborgu kvůli sérii tří bombových atentátů. Dva z extremistů krátce před zahájením útoků absolvovali paramilitární výcvik nedaleko Petrohradu.

Anonym 90186 08.07.2017 10:30
Summit dvaceti nejvyspělejších zemí ukázal, že v současnosti ubývá sociální patologie na pravici, a naopak z ultralevice se stává reálné ohrožení veřejnosti. Takovou paseku, jakou udělali v Hamburku anarchisté a levicoví radikálové, náckové prostě nezvládnou.

Anonym 31168 07.07.2017 17:49
Pro 90186.Vše co vlezlo do KDU je třeba brát jako vlastizrádný dobytek zralý,za podíl na zbídačení Česka, na odporažení na katovské mučírně s bezbřehou krutostí a znárodňění veškerého majetku lidoveckých rodů.Stejně krutě jednat s kněžským dobytkem a s jejich poskoky.

Anonym 90186 07.07.2017 16:53
A pak, aby humor nebral konce, začne mluvit o rovné páteři. Nic není tak kratochvilné, jako když komunista začne s rovnou páteří, na to se tady za jejich panování hodně dbalo. A jistě tomu rozumí, vždyť za vlády Cvalínovy strany pár lidem zlámali vaz.
Píše: Pravý vzdor vždy vyžaduje jisté hrdinství a rovnou páteř. Rovnou páteř, kterou lidovci nikdy neměli a asi nikdy mít nebudou. Sklonit hlavu před silnějším a posléze s ním spolupracovat. Toto by mělo být nové heslo KDU-ČSL. Česká republika musí dostát svým zásadám. Nesmí už přijmout žádného migranta na základě povinných kvót. Nesmíme sklonit hlavu. Bezpečnost našich občanů vždy musí být na prvním místě.
Jak jsem se dočetl, loni se v této zemi utopilo ve vaně jedenáct lidí. Oběť teroristického útoku nemáme ani jednu. Mezi imigranty samozřejmě mohou být potenciální teroristé, ale pravděpodobnost, že kdybychom si vybrali deset tisíc uprchlíků s kompletními rodinami a pak z nich třeba losem vybrali polovinu a přesto narazili na teroristu, je zcela mizivá.
Zato tady pořád narážíme na komunisty. Problém s nimi je, že do moderní západní demokracie se pořád neintegrovali a není žádná bezpečná země původu, kam bychom je mohli odeslat.
Ale jsou ti komunisté najednou mravní a sociální, že?

Anonym 90186 07.07.2017 16:53
Petr Cvalín, člen KV KSČM Plzeňského kraje, se rozhořčil v Haló novinách. Tentokrát nad lidovci. Komunisté se vůbec pořád rozhořčují nad každým krom sebe. To už je taková jejich zvláštní povaha.
Cvalín píše: Parlamentní strana KDU-ČSL opět veřejnosti ukázala svoji pravou tvář. Lidovci podle předsedy Pavla Bělobrádka by chtěli, aby vláda přijala jiný postoj k migračním kvótám. Česko se podle Bělobrádka mohlo zachovat stejně jako Slovensko a přijmout dalších deset lidí.
Člověk by si řekl, o co zase jde. Deset lidí, to je miliontina obyvatel této země, to bychom snad nějak mohli zvládnout, když jsme tak statečný a silný národ a přežili jsme i sto tisíc sovětských vojáků, které sem nikdo nezval a strašili tady přes dvacet let. Ale ne. Soudruh Cvalín pokračuje ve stylu není to, ale mohlo by to být.
KDU-ČSL není zřejmě ochotna přijmout fakt, že migranti představují pro Česko potenciální bezpečnostní hrozbu. Samozřejmě že české bezpečnostní složky jsou schopné uhlídat deset migrantů. Ale dnes budou lidovci prohlašovat, aby Česko přijalo deset migrantů, příští rok budou mluvit o tisících a další rok to budou desetitisíce. Nač vzdorovat Evropské komisi a Evropské unii, že ano?

Anonym 90186 07.07.2017 16:11
V Hamburku již komunisti zranili 159 policistů a policisti žádají o posili. Česká komunistka Konečná píše, že na chudáky protestující komunisty je policie moc tvrdá.

Anonym 90186 07.07.2017 15:53
A vypukl poplach. Probůh, trencle! Do smývání těch, které byly nejblíže budově hejtmanství, se pustili přímo úředníci, zbylé chvatně likvidovaly městské počišťovací služby. Honem, než pan prezident přijede! Jen aby propána oko nejvyššího hradního papaláše náhodou nespočinulo na něčem, co by ho snad mohlo přivést k znepokojující myšlence, že jej třeba úplně celý národ nemiluje tak vroucně jako jeho věrný Ovčáček. Pozoruhodně to připomíná monstrózní snahu čínské klaky, zdatně podporované českou policií, během návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze, aby Vrchní Číňan nedejbože nespatřil cípek tibetské vlajky nebo billboardu s dalajlamou. Skoro to vypadá, jako by se nejen náš pan prezident učil stabilizaci od Číňanů.
Autoři trenýrkové výzdoby o sobě médiím prozradili, že jsou skupinou jihlavských občanů všeho věku napříč politickým spektrem, hrubě nespokojených s chováním Miloše Zemana a se žalostným výkonem prezidentské funkce. Iluze si nedělají. Podle svých vlastních slov očekávají, že budou dopadeni a potrestáni. Při svém grafickém protestu ovšem vůbec nic nezničili. Na sloupy a na stromy lepili symbolické trencle izolepou. Na budovu nemalovali ani nesprejovali. To ostatně ani na chodník. Obrázky vyvedli křídou. Přesto se celou věcí zabývá policie.
Případ jsme zadokumentovali jako přestupek proti veřejnému pořádku a dále provádíme šetření, sdělila mluvčí policie Stanislava Miláčková.
Dávejte tedy prosím pozor, aby vaše děti nekreslily křídami na asfalt. A když už to budou dělat, pečlivě kontrolujte, co kreslí. Co vy víte? Co když vyvedou typickou malůvku prasátka a policie to vyhodnotí jako přestupek, protože víme, co by takové nakreslené čuně třeba taky mohlo znamenat, že?
Smutné, ale začíná to u nás nebezpečně připomínat časy komunistické totality, kdy měli esenbáci jednou rovněž v Jihlavě pohotovost, protože někdo napsal na plot Husák je v.l.
To chceme?

Anonym 90186 07.07.2017 15:53
Pan prezident se s velkou slávou chystal na návštěvu kraje Vysočina. Na další ze svých spanilých jízd, které vůbec ale vůbec, ať vás to ani nenapadne nejsou žádnou kampaní za peníze nás všech. V Jihlavě však očividně nežijí jen samí jeho nekritičtí obdivovatelé, kteří k němu s čerstvou trvalou na šedinách nebo ve svátečním tesilovém kvádru z osmdesátek v nábožném vytržení pozvedají nevinná dítka či darovanou flašku vodky.
Proto se také v noci před páně prezidentovým příjezdem v jihlavských ulicích objevila speciální výzdoba. Na různých místech, například na sloupech elektrického vedení pro trolejbusy nebo na stromech byly ráno přilepené symbolické červené trenýrky. Pro větší srozumitelnost popsané nápisy sdělujícími, za co jsou ty které panu prezidentovi uděleny. Na jedněch tak Jihlavané, kráčející ve středu 28. června ráno do práce, mohli číst Za mezinárodní ostudu, na dalších zase Za hymnu s Konvičkou. A tak dále.
V ulicích kolem krajského úřadu, kam měla hlava státu se vší slávou dorazit, pak byly na mnoha místech pověstné trencle nakreslené pro změnu křídou na chodníku. Jedny z nich přímo u vjezdu jako poněkud vybledlý červený koberec slavnostně rozprostřený před prezidentskou limuzínou. Celkem sedmnáct malůvek, sedmnáct kousků slušivého spodního prádla, pěkná sada.

Anonym 90186 07.07.2017 13:56
Pro 94158
Na české ekonomice nic excelentního není. O růst se stará hlavně to, že západ kupuje auta. Takže opět poděkuj hlavně Němcům, že neskočili na špek různým Zemanům, Klausům, Babišům, Konvičkům a jasně potvrdili ve funkci stabilní Merklovou. Pokud by Merklovou Němci sesadili kvůli slintům o uprchlících, jak to tady dělají Zemanové a Babišové jen kvůli tomu, aby jim Čecháčci naházeli hlasy, tak se dnes české fabriky zavírají. Merklová je jediná, která se může v Evropě chlubit excelentním růstem a to díky realistickému postoji a ne populistickým kecům.

Anonym 94158 07.07.2017 12:40
Červen opět potvrdil excelentní úspěch české ekonomiky. Je to úspěch naší vlády a také prezidenta, který nebrání poctivým zákonům jako jeho předchůdci. Češi potřebují dobrého prezidenta, a to minimálně jako je dnes pan Zeman. Je naprosto jedno, kdo to bude. Nesmí ale stranit zločinu a podílet se na rozkrádání majetku státu, potažmo nás českých občanů. Je jen otázkou proč byl pan Drahoš vyhozen, či proč utekl z Akademie věd. Slušní lidé z toho místa odchází ve věku kolem 90 let a opravdu až pod kytičky. Z blízké minulosti máme přehršel negativních prezidentů. Každý z nás obyčejných lidí si nepřeje vrátit dobu za Kalouska. Věřím, že po volbách na hermanoviny, kalouskoviny a jiné sprosťárny si nikdo nevzpomene. Bolševici ve 48. roce dělali totéž. Doufám, že tak nedopadneme.

Anonym 90186 07.07.2017 12:19
Kardinál Vlk na Husův svátek přijížděl, kardinál Duka ale zřejmě považuje oslavy narozenin stále neprověřeného kancléře Mynáře za důležitější. Pravda, Duka je dominikán a Hus byl kacíř, ale na druhou stranu náš kacíř a významný, dokonce i Mussolini o něm napsal zamlada nějakou brožurku a svatý Jan Pavel II. ho označil za reformátora církve, tak by šlo přimhouřit jedno oko. Napoleon byl větší lump a pořád ho Francouzi berou vážně.
Víme, že akty jsou zábavnější než pietní akty a každý pohřeb připomíná sekulární české duši, že všeho do času a v prach se obrátíš, což nálady nedodá, ale Sobotka je katolík, tak by mohl mít trochu spirituální nadhled.
Můžeme jen doufat, že královna Alžběta bude mít pevný kořínek po matce, takže ještě tak deset nebo patnáct let nebudeme muset řešit, kdo se obětuje a pojede do Londýna. Ale ještě jsou tu Čunek a Veleba, ti už dlouho nikde nebyli. Jen aby je Alžběta nepřežila.

Anonym 90186 07.07.2017 12:18
Postižení nemocí, která by mohla mít pracovní název tyvoleteďeštězasezemřelMandela zachvátilo českou politickou scénu. Příznaky jsou, že se nikomu nikam nechce, zvlášť když se na místě vyskytují nějaké věnce, pronáší se projevy, které je nutné přežít, a nad vším se vznáší duch nějakého významného zesnulého, který se sice už nemůže ničemu moc bránit, na druhou stranu už mu nikdo nemůže nic provést.
Takto prezident nedorazil 8. května na Vítkov, 17. listopadu na Národní třídu a nikdo na pohřeb Helmuta Kohla, krom ministra životního prostředí. Nikdo do Betlémské kaple, nikdo do Husince.
Pravda, Ježíš říká, nechte mrtvé pohřbívat své mrtvé, tak by se to snad dalo vyjádřit jako jistá sebereflexe v případě pana prezidenta (míněno samozřejmě politické zesnutí) nebo vyjádření českého názoru na stav Evropské unie, ale snad by s ohledem na své místo v historii měli státníci zvážit, že jednou recipročně na jejich pohřeb okolní země vyšlou postavy stejného těžkého kalibru a my se budeme cítit uraženi. Mohli zkusit poslat aspoň Klause. Ten sice považuje Evropsku unii za zlo, ale zase se rád ukazuje na veřejnosti, tak by to třeba vzal. I Bill Clinton přijel, a to třeba musel vzdát nějakou ze svých dobře honorovaných přednášek nebo nešel na golf. Všechno je otázka priorit.

Anonym 90186 07.07.2017 12:16
Zeman také mluví o tom, že by přestěhováním vepřína vznikla jen prázdná plocha a že by došlo k národohospodářským ztrátám. Na to mu Rada připomněla, že to už je vlastností pietních míst, že se k ničemu jinému nepoužívají, třeba Terezínský památník. A jaký by tam mohl být hypermarket nebo parkoviště! Poláci vedli před lety vášnivou debatu, jestli smí mimo areál koncentráku stát nějaký obchod. My jsme někde úplně jinde. Spíš někdo připomene, že za ty peníze na výkup vepřína by se dalo postavit půl kilometru pražského metra.
Zeman je prostě parazit, který tak jako si jiní paraziti pochutnávají na shnilé kůře využívá temných nálad ve společnosti s cílem udržet se ještě nějakou dobu na výsluní nebo tam, kde to za výsluní považuje.
Orwellova Farma zvířat končí scénou, kdy spolu hodují prasátka a lidští obchodníci a ostatní zvířátka se na to koukají oknem. Dívají se na prasata a na lidi a zase na prasata a zjišťují, že už neumí poznat, kdo je kdo.
No ano, takové věci se občas stávají.

Anonym 90186 07.07.2017 12:14
Představitelé rady také říkají, že Zeman na vepřín v Letech během dvaceti let změnil názor. V červnu 1998 Zeman tvrdil, že by šlo v případě peněz na odkoupení vepřína o zanedbatelnou položku, a to i ona údajně požadovaná částka 600 milionů korun na vybudování památníku obětem českého teroru vůči romským spoluobčanům.
Pan prezident prostě časem dospěl k názoru, že neustálé a nekonečné tahanice nejsou řešením, protože zcela zbytečně překrývají historickou paměť, vysvětlil Ovčáček. Možná to ovšem někomu účelově vyhovuje, protože na sporu může politicky parazitovat, doplnil.
Ovčáčkův argument je toho typu, že se dá samozřejmě použít i na Zemana samotného, takže nemá velkou váhu. Stejně tak by se dalo říci, že Zeman nadbíhá té části veřejnosti, která Romy považuje za podřadné a zdegenerované a příživníky společnosti. Lidé rádi poslouchají o tom, že ten tábor nebyl koncentrační, že nebyl vyhlazovací a že tam lidé jen umírali na tyfus, což jistě bylo dáno tím, že nebyli schopni dodržovat základní hygienické zvyklosti. A stejně šlo o osoby práce se štítící, tak co.
Abychom to řekli celkem jasně, i kdyby, každý má samozřejmě právo se štítit čeho chce, dokonce se smí štítit i práce a není to ještě důvod posílat někoho do místa, kde by tyfus dostali i Zeman a Klaus (další zpochybňovač role tohoto tábora a podmínek tam panujících), a to bez ohledu na jejich hygienické zvyklosti. V Davosu nebo na Rhodosu samozřejmě tyfus nehrozí, tam leda tak obezita z nedodržování dietního režimu.

Anonym 90186 07.07.2017 12:13
Proti výrokům prezidenta Zemana ohledně (ne)zrušení vepřína postaveného na místě někdejšího romského koncentračního tábora v Letech u Písku se ohradila Vládní rada pro romské záležitosti.
Neradi připomínáme zrovna osobě prezidenta symbolu Česka, že pietní území se k jiným praktickým a komerčním účelům neužívá. Připomeňme existenci rozsáhlých, prakticky nevyužitých ploch v Osvětimi, Terezíně, Lidicích, Ležákách a na mnoha jiných místech poznamenaných rasistickými genocidami druhé světové války, říká se ve vyjádření Rady.
Vnímáme jej jako snahu posílit svou pozici v nadcházejících prezidentských volbách podrýváním činnosti současné vlády a jejího premiéra. Jde o výrok populistický, sdělila serveru Lidovky Martina Horváthová, občanská členka Rady.
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček ale tvrdí, že kampaň dělá sama rada. Ve svobodné zemi má právo na názor i prezident republiky. V oné vládní radě by si to měli uvědomit.

Anonym 90186 07.07.2017 00:39
Při návštěvě Varšavy se americký prezident Trump setkal předními polskými polskými politiky i zástupci zemí iniciativy Trojmoří. Mluvil o potřebě čelit ruským ambicím, zajistit energetickou bezpečnost regionu a o nebezpečí Severní Koreje. Vrcholem Trupova varšavského programu byl jeho projev na náměstí Krasiských. Během něj vyzval země NATO, aby dostály svým aliančním závazků, slíbil, že Spojené státy dodrží článek pět alianční smlouvy a varoval Rusko před podporou nepřátel Západu. Rovněž mluvil o islámském terorismu a dalších hrozbách pro západní civilizaci.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti