Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 1850

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 22.07.2017 11:17
Je hezké, že chceme podle našich představitelů pomoci řešit problém na místě, tedy v Libyii, jen nikdo prakticky neřekl, co by to mělo znamenat.
S finanční pomocí Itálii jsme se moc nepřetrhli Bez nějaké vojenské intervence by to řešení přímo v Africe nejspíš nešlo a bylo by asi zábavné sledovat debatu ve sněmovně, kdyby na projednávání české vojenské účasti na takové misi došlo.
Česko a vůbec země V4 projevují dost pozoruhodný nevděk vůči Německu a kancléřce Merkelové, která vzala problém středoevropského regionu na sebe, takže o uprchlících si tady můžeme příjemně v klídku debatovat, aniž by nás to něco stálo.
Pro ty, co žijí jen z titulků v médiích a hrůzozpráv na Primě a na Nově, je potřeba připomenout, že Německo imigrační krizi nezpůsobilo a že údajné pozvání uprchlíků do Evropy je dost mýtus. Šlo o řešení aktuální situace, kterou státy na Balkáně a Maďarsko nebyly schopny zvládnout a důsledek vydírání premiéra Orbána. Počet uprchlíků do Evropy z Blízkého východu narůstal už od jara, několik měsíců před údajným pozváním, což lze číselně doložit. Německo se ekonomicky nehroutilo, naopak prosperuje a společnost se nezrozložila pod návalem milionu imigrantů. Nakonec se ukazuje, že Merkelová měla s výrokem My to zvládneme pravdu. To my jsme to nezvládli. A tak máme letost stop stav na dvanáct lidí.
Těžko se divit, že jsou na západě od nás politici poněkud podráždění, když o nás slyší.
Udělení azylu ostatně neznamená trvalý pobyt, až důvody azylu pominou, uprchlíci by se měli vrátit. S repatriací je samozřejmě problém, ale to by byl náš problém a byl by samozřejmě řešitelný, kdybychom chtěli. Některé problémy jsou jen technické problémy.
O účinnosti kvót se dá diskutovat, ale kvóty nejsou míněny jako řešení problému, ale hašení následků toho, co se před dvěma lety začalo masově dít. Nikdo po nás nechce, abychom se podíleli na potížích Francie a Německa a Británie s druhou generací imigrantů, to je jejich věc. Ekonomicky z imigrace těžili, ať si to vyřeší.
Teď je ale zjevné, že někdo tady kalhoty spustil úplně zbytečně. Výsledek je ten, že tu stojíme bez spodků a nikdo nás nemá rád. Jenomže někdo si národní hrdost představuje jako běhání po lesích v maskáčích a nejspíš i s vytetovaným znakem Psohlavců na tučném zadečku.

Anonym 90186 22.07.2017 11:14
Italský premiér Paolo Gentiloni se ohradil proti zemím V4, které nechtějí přijímat uprchlíky na základě kvót.
Během páteční návštěvy Turína reagoval na dopis premiérů vlád České republiky, Polska, Maďarska a Slovenska. Premiéři na své středeční schůzce v Budapešti Itálii přislíbili podporu a vyzvali ke zřizování registračních center pro uprchlíky mimo EU. Taky ale znova řekli, že nechtějí přijímat uprchlíky na základě povinných kvót.
Na to Gentiloni, jehož země nese největší břemeno ohledně uprchlíků z Afriky, reagoval drsnými výroky, že některé státy nemají Itálii poučovat: Itálie je konfrontována se zátěží, o kterou se může podělit Evropa. Máme právo žádat solidaritu od našich sousedů a zemí, s nimiž sdílíme projekt EU. Nenecháme se poučovat. Také nemůžeme trpět výhružná slova, jako jsou ta, která jsme slyšeli od sousedních zemí. Odpovídáme klidně, že my svou povinnost nadále plníme. Žádáme, aby svou povinnost plnila celá Evropa, aniž by udílela pochybné poučky.
My ovšem poučíme rádi. Trochu to připomíná ten Renčínův vtip, kde Bůh říká: Češi. Škoda, že nebyli při stvoření světa. Mohli poradit.
Zatím radil aspoň prezident Zeman planetě svou lámanou angličtinou, že je potřeba nasadit proti teroristům tz dronz a tz helikoptrz. Nějak to neudělalo velký dojem. Asi že Česko žádný tz dron použitelný proti teroristům nemá.
Pokud jde o nás, je potřeba připomenout, že nepřijímáme prakticky žádné uprchlíky. Letošní stop stav na dvanáct lidí je výsměchem Evropské unii, a pokud to někomu není jasné, ztratil soudnost. Je to také ukázka diletantismu české diplomacie. K takovému postoji není žádný ekonomický a bezpečnostní důvod. Pokud bychom i jen namátkově vybírali celé rodiny, pravděpodobnost, že se mezi nimi vyskytne terorista, je nulová.
Počet 2600 lidí, kteří by k nám přišli na základě kvót je velmi nízký. Cizinců u nás žije a pracuje asi 300 tisíc. Za války v bývalé Jugoslávii přišlo do Česka 3,5 tisíc uprchlíků z Bosny a Hercegoviny a 1100 muslimů z Kosova. Tehdy to ale s nikým ani nehnulo, protože společnost ještě nebyla zmasírovaná zemanismem, okamurismem a konvičkismem s jeho mytologií o znásilňování našich bílých bezbranných dcer svalnatými mladíky, kteří jednou rukou drží pod krkem nebohou děvu a v druhé svírají drahý chytrý mobil.

Anonym 90186 22.07.2017 11:11
Je zjevné, že se českým politikům opravdu dobře daří vyvolávat nenávist mezi lidmi. Dokazuje to i incident na pražském koupališti v Divoké Šárce, o kterém informuje deník Blesk. Žena tam fotila muslimku v šátku, která ji poté poprosila o smazání snímků. Místo toho se muslimka od ženy dočkala napadení škrcení a kopání.
Pořádali jsme výlet pro třináct dětí. Jedna z žen, která byla s námi jako vedoucí, nosí na hlavě šátek. Najednou k nám přišla cizí paní, která si nás začala fotit. Paní s šátkem k ní přišla a proprosila ji, aby fotky smazala. Na to konto jí fotící začala nadávat, kopat do ní a dokonce škrtit, řekla Blesku svědkyně konfliktu.
Podle pozorovatelky ovšem muslimce, která se pouze bránila, nikdo nepomohl a všichni jen přihlíželi. Svědkyně tak zavolala policii, která obě ženy odvezla k výslechu.

Anonym 90186 22.07.2017 01:54
Čína zastavila na svém území výstavbu třiceti velkých uhelných elektráren, které měly po svém dokončení produkovat okolo 17 GW energie. Současně zrušila licence k provozu 104 menších elektráren, čímž škrtla dalších 120 GW. Přesto se nepotýká s nedostatkem energie.
Jak zmiňuje například Úřad národní statistiky, spotřeba energie v Číně stoupla v roce 2016 o 1,4 %, a současně poklesla spotřeba uhlí o 7,4 %. Rostoucí ekonomika založená na OZE totiž dokáže takové výkyvy ustát, aniž by výrazněji zatížila rozpočet.

Anonym 90186 22.07.2017 01:52
ABB dodala společnosti Lidl Polska tři rychlonabíjecí stanice. Tento maloobchodní řetězec zakoupil i originální aplikaci ABB, která využívá možnosti digitální nabídky ABB Ability.Aplikace ABB Ability umožňuje monitorování a řízení vlastní nabíjecí sítě společnosti Lidl v Polsku sestávající ze čtyř rychlonabíjecích okruhů na bázi stejnosměrného proudu. Společnosti skupiny Lidl po celé Evropě investují do e-mobility již více než jeden rok.Stejné investice provádí Lidl rovněž v Polsku. Tři prodejny již umožňují zákazníkům bezplatně nabíjet své elektromobily. První rychlonabíječka byla nainstalována v Poznani u 600. prodejny Lidl v Polsku.
Další tři dodané na základě nejnovější objednávky byly nainstalovány u nových prodejen ve Varšavě (na ulicích Modliska a Puawska) a v Distribučním centru v Grodkowě ve Slezsku. Pro každé z těchto míst byl vybrán stejný model nabíječky - Terra 53 CJG.
Tato nabíjecí stanice se instaluje v prodejnách Lidl po celé Evropě: více než 100 nabíjecích stanic je zprovozněno ve Švédsku, Německu, Nizozemí, Velké Británii, na Slovensku, ve Francii, Švýcarsku, Španělsku a Maďarsku. V souladu se svou strategií udržitelného rozvoje společnost Lidl plánuje instalaci dalších nabíjecích stanic.

Anonym 90186 22.07.2017 01:49
Za první tři měsíce tohoto roku se Číně podařilo instalovat a zapojit solární elektrárny o výkonu 7,21 GW. Tím se celková kapacita solární energie v Číně zvýšila na 85 GW, a znovu se tím potvrdila dominantní pozice této země na poli světové distribuce OZE.

Anonym 90186 22.07.2017 01:48
Německá energetická společnost EnBW oznámila, že do roku 2020 vybuduje podél tamních dálnic tisíc nových nabíjecích stanic.

Anonym 90186 22.07.2017 01:47
Poptávku po elektromobilu Hyundai Ioniq Electric dalece předčila očekávání jihokorejské automobilky. Teď nemá dost baterií, aby mohla uspokojit všechny zákazníky.

Anonym 90186 22.07.2017 01:46
Elon Musk avizoval potřebu vybudovat minimálně 2-3 další gigatovárny na pravidelném setkání amerických guvernérů. Už delší dobu je známo, že Tesla připravuje stavbu nových gigatováren - nejen v USA, ale i dalších regionech světa.Konkrétní lokace má Tesla oznámit do konce letošního roku. Už je téměř jasné, že jedna gigatovárna bude v Číně, jedna by mohla být i v Evropě (možná dokonce v Česku! ).Je dokonce možné, že celkem by v průběhu následujících desetiletí mohlo vyrůst po celém světě až 20 gigatováren!

Anonym 90186 22.07.2017 01:44
Během června 2017 se v Číně prodalo téměř 44 tisíc aut do zásuvky. Plug-in hybridy a elektromobily tam do konce letošního roku přesáhnout 2% podíl na trhu.

Anonym 90186 22.07.2017 01:43
Češi si po americký elektromobilech Tesla mohou nyní pohodlně pořídit on-line s dodáním do druhého dne také elektromobil BMW i3.Ten byl vyvinut jako ideální vůz do evropských měst.Do nabídky elektromobilů Alza přibyl po vozech Tesla Model X, S a Model 3 také zástupce prvotřídní evropské automobilky.

Anonym 90186 22.07.2017 01:42
Poslední květnové dny byly horké a slunečné nad celou Evropou. Velká Británie si díky tomu může připsat nevšední rekord: solární elektrárny dosáhly výkonu 8,75 GW. Víc, než ty jaderné.Rekordní výroby dosáhly britské solární elektrárny dne 26.5. 2017. Číslo se nemusí zdát velké, ale pro Anglii znamená mnoho. Je to totiž čtvrtina zdejší celonárodní spotřeby.
Dokud obnovitelné zdroje energie díky omezenému počtu aplikací generovaly promile nebo jednotlivá procenta národní spotřeby, skutečně stály stranou zájmu.
Ale úspěch v podobě celých 25 % nenechal chladné ani tradičně konzervativní Brity. Zprávu, kterou potvrdil správce sítě, společnost National Grid, a také Sheffieldská univerzita, vysílaly všechny zpravodajské kanály.

Anonym 90186 22.07.2017 00:41
Už i Američané si povšimli přátelství prezidenta Miloše Zemana s největším českým zbrojařem Jaroslavem Strnadem. Podle webu Real Clear Defense se právě kvůli Strnadovi a jeho napojení na Rusko nechce s českou hlavou státu setkat jeho protějšek z USA Donald Trump. V pondělí se bude na vládě hovořit o zakázce za 4,7 miliardy korun na nákup obrněných vozidel a dle materiálu ji dostane právě Tatra Export z Kopřivnice, která Strnadovi patří.

Anonym 90186 22.07.2017 00:37
Blížící se kampaň před druhou přímou volbou českého prezidenta zřejmě udá pravidla pro účast hlavy státu v soutěži s ostatními řadovými kandidáty. Podle člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí Jana Outlého by proto prezident Miloš Zeman měl zvážit své cesty do krajů v době kampaně, nebo zahrnout náklady na setkání s občany jako bezúplatné plnění do volebního limitu, který činí 50 milionů korun.

Anonym 90186 22.07.2017 00:32
Pro 31168
Největší uhelná společnost světa omezuje těžbu kvůli obnovitelným zdrojům
Společnost Coal India, největší těžařská uhelná společnost na světě, totiž ohlásila uzavření 37 svých podzemních dolů. Nejsou už ekonomicky udržitelné.Uzavření sedmatřiceti dolů, tedy 9 % z jejich celkového těžebního portfolia, má přinést úsporu přibližně 124 milionů dolarů. Definitivní odstavení těchto těžebních úseků má být dokončeno v březnu roku 2018.Hned z kraje ledna tohoto roku Indie opět snížila cenu obnovitelných zdrojů energie. Skok o 26 % (tedy výkupní cenu nyní 3,8 centů za kilowatthodinu pro solární energii) už nedokáže žádná tepelná elektrárna v Indii dorovnat. Podobné možnosti, jako solární energetika, nyní navíc nabízí i větrné farmy (5,4 centů za kWh). A uhlí tím ztrácí na využitelnosti.Jak píše například populární komentátor rozvoje indických obnovitelných zdrojů, Saurabh Mahapatra: V Indii se uhlí stává záležitostí bohatých, kteří si mohou dovolit utrácet. A takových tu moc není.
Ve srovnání s obnovitelnými zdroji energie bledne nejen těžba uhlí, ale i provoz tepelných elektráren. Indická vláda nyní pozastavila plány na rozšíření a dostavbu 14 GW uhelných elektráren, protože jejich provoz není dlouhodobě udržitelný. Alokované zdroje budou přesunuty na OZE.
Kdo chce dnes těžit a prodávat uhlí, musí hledat prostor, jak v konkurenci levných OZE ušetřit, dodává Mahapatra. Pro Coal India to znamená, že se musí vzdát podzemní těžby uhlí. V souvislosti s nastavenými trendy se ale toto opatření jeví jako poměrně zoufalá snaha setrvat ještě pár let na pozici, která není dlouhodobě perspektivní.
Coal India vytěžila v roce 2015 598,61 milionů tun uhlí. Loni už to bylo jen 554,13 milionů. Uzavření sedmatřicítky dolů znamená snížení těžby o dalších 31 milionů tun.
Těžba uhlí už Indii nic nového nepřináší, jen rostoucí náklady spojené s těžbou a znečištěné ovzduší. Větrná a solární energetika se oproti tomu stává s každou další sezónou levnější a dostupnější.
Za loňský rok byla kapacita tepelných elektráren rozšířena o 7 665 MW, a přitom za stejnou dobu narostla pozice indických OZE o 14 140 MW. V přetahování o to, kdo bude v příštích letech Indii zásobovat energií, už dnes tahá uhelný byznys za kratší část provazu.

Anonym 31168 21.07.2017 20:46
Všechny lumpy co nám sem chtějí zatahovat migranty je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.

Anonym 31168 21.07.2017 16:14
Pro 90186.S náhradou ropy elektrickou energií to není také jednoduché.Ta se zase ponejvíc vyrábí z ropy nebo uhelných elektráren.Ta energie z nebe sama nespadne.to jenom Židé tvrdili,že jim v poušti začala padat manna nebeská.Dnes se ukazuje,že šlo nejspíše o výtrusy jednoho druhu lišejníku.

Anonym 31168 21.07.2017 16:05
Jurečka z KDU je vlastizrádný lump co chce za každou cenu národ Čechů zlikvidovat.Proto sem chce bezhlavě tahat Ukrajince do zemědělství a tak Čechy připravit o práci.Pak by usazen=é Ukrajince začali zde vládnoucí lumpové brát do armády a využívat je proti rebelujícím Čechům.Proto to chce krutou rervoluci a vše co se prolhalo do vlastizrádné a zločinecké organizace KDU vybíjet na katovských mučírnách s bezbřehou krutzostí za vlasdtikzradu.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastikzrádných rodů,tak zachránit národ Čechů před úplnou likvidací zde sedmadvacetz roků vládnoucími lumpy.Chce to dosteat revolucí k moci krutou ruku mladé generace aby začala dělat pořádek ve zde sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.Až mladá generace s touto prací skončíé tak bude Česko bez lidovců a i bez kněžského dobytka.

Anonym 31168 21.07.2017 09:14
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 31168 20.07.2017 14:50
Škoda,že se Havel nedožil dolby,kdy by mu mohl katovský mistr za jeho oblbování národa na mučidlech roztrhnout jeho prolhanou hubu od ucha k uchu.

Anonym 31168 20.07.2017 14:48
Na prvním místě je třeba znárodnit znovu lesy a i zemědělskou půdu dřív než ji lumpové prodají cizákům.Bez lesů a půdy v českých rukou nebude žádné Česko.Čechy by pak odsunuli v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.Tak by končil pro Čechy Havlem slibovaný kapitalistický ráj s trvalou kapitalistickou prosperitou.

Anonym 31168 20.07.2017 14:35
Majitel Madety upozoruje,že brzo bude máslo za šedesát korun.Zde vládnoucí lumpové oblbují národ,áe je to tím,že zemědělci začali pěstovat krávy co jejich mléko má měně tuku.Celých sedmadvacet roků zde udržujeme ministerstvo zemědělství co spolkne miliardy korun ,ale aby nasměrovalo včas zemědělce k tomu aby uvedené nenastalo to zde vládnoucí bandu nezajímá.Chce to krutou revoluci a všechen ten politický dobytek co se po komunistech prolhal k moci odporážet za zhbídačování národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Držet se zásady,že když neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát,když se přece cpali,tak je vykopat od koryt a odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Prostě začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 31168 20.07.2017 12:07
Nečas a Nečasová si dělají ze soudu čurynu.K soudu je bude třeba předvolat až tehdy kdy budou v Česku zprovozněny katovské mučírny a osazené co nejkrutějšími katy.

Anonym 31168 20.07.2017 12:04
Do současné doby byla situace v Česku na bejka.Nyní se ukazuje,že nejspíše bude situace v Česku na revoluční kvalitní bejkovec.

Anonym 90186 20.07.2017 10:44
Největší světoví producenti ropy začínají brát boom oblasti elektromobilů konečně vážně. Analytici ropného kartelu OPEC například zpětinásobili svůj odhad očekávaného prodeje elektromobilů, svá čísla pak upravili i největší producenti jako Exxon Mobil nebo BP, potvrdil průzkum agentury Bloomberg New Energy Finance. Jak moc jsou těžaři pesimističtí v porovnání s výrobci aut?
Britská BP očekává, že do roku 2040 zredukuje boom elektrických automobilů poptávku po ropě o osm milionů barelů. To je více, než je kombinovaná výroba Íránu a Iráku. Právě popularita elektromobilů tak ve výsledku může způsobit stagnaci ropné poptávky v následujících dekádách.

Anonym 90186 20.07.2017 10:34
Americký web: Trump se nesetká se Zemanem kvůli obchodům se zbraněmi, stopy vedou až k islamistům

Anonym 31168 19.07.2017 17:14
I kdyby lidovci se nedostali ani na pět procent tak po revoluci se dá předpokládat,že katovský mistr všechny lidovce uvítá s otevřenou náručí a bude se jim dostatečně věnovat za to jak od údajné revoluce pomohli Česko zbídačit.

Anonym 90186 19.07.2017 10:16
V Uruguayi se od středy dá koupit marihuana pro rekreační, nikoli jen léčebné využití. Prodávat se bude v lékárnách pod státním dozorem. Jak napsala agentura AFP, stát se nedohodl s velkými řetězci poskytujícími léky, takže prodej je prozatím omezen na 16 lékáren.
Uruguay se tak stává první zemí, která legalizuje prodej drogy za jiným než léčebným účelem.

Anonym 90186 19.07.2017 10:12
Orbán má autokratické sklony a pověst bojovníka proti imigrantům, která je dost směšná, protože uprchlíky do Rakouska a Německa dodal on, když zavolal Merkelové, že nezvládá a přiveze je autobusy na rakouské hranice. Proč je nevezl k těm hranicím, odkud přišli?
Robert Fico, který do Komunistické strany Slovenska vstoupil dva roky před listopadem 1989, je obratný populista, v jehož prospěch svědčí aspoň to, že vedl silné řeči, ale po nástupu do funkce premiéra ponechal v zásadě všechny reformy předchozí pravicové vlády. Vyšetřování korupce na Slovensku ale drhne.
Několik dní po smrti čínského disidenta se Miloš Zeman na Hradě setkává s členy čínského komunistického politbyra. Velmi přátelsky, jak jinak. Je to trapné a nic moc z toho nebude. Zatím se Zemanovo líčení létajících pečených (čínských) holubů do zamaštěných českých úst nekonalo a konat se nebude. A to ani v případě, že budeme před trůnem císaře Říše středu padat do prachu. O rejdech Andreje Babiše, komunisty, donašeče, pobírače dotací, velmi zdráhavého platiče daní, pána, v jehož firmě se ztrácejí dokumenty, které by mohly zajímat policii, a bezskrupulózního přebírače konkurenčních firem, netřeba mluvit. Vlastně je to třeba.
Místo toho, abychom se podívali sami na sebe, starají se mnozí o údajný diktát prý nikým nezvoleného Bruselu (no jasně, když by většině lidí cestou k eurovolbám asi nohy upadly) a údajné unijní neomarxisty. (O neomarxismu neví ale nikdo nic, to by lidé museli číst jiné věci než bulvár.)
Divte se pak cizině, že se na nás dívá jako na východní exoty.

Anonym 90186 19.07.2017 10:10
Zeman, Kaczynski, Orbán, Fico, každý z nich je podivný. Naštěstí to aspoň nějak vyvažuje slovenský Kiska a snad i polský Duda. Tuší někdo, jak se jmenuje maďarský prezident?
Jaroslaw Kaczyský pokračuje ve svém šílenství. Podle ČTK: Polští poslanci o dnešní noci přerušili projednávání kontroverzního zákona o nejvyšším soudu po incidentu mezi předsedou vládnoucí strany Jaroslawem Kaczyským a opozicí, které vyčetl zavraždění svého bratra-dvojčete.
Tehdejší prezident Lech Kaczyski zahynul při leteckém neštěstí u ruského Smolenska v dubnu 2010. Za katastrofou vidí přívrženci PiS spiknutí ruské a tehdejší polské liberální vlády.
Vím, že se bojíte pravdy, ale neberte si do zrádcovské huby jméno mého bratra, svaté paměti! Ničili jste ho, zavraždili! Jste ničemové! prohlásil Kaczyski na adresu opozice.
Takové výroky jasně ukazují, že jeho vnímání reality je značně posunuté, když to řekneme jemně. Z lidského hlediska chápeme, že se nevyrovnal se ztrátou bratra, ale politika by se neměla řídit na základě bludů. Místo toho se hlásá teorie spiknutí a vyhrabávají se mrtvoly z hrobů jako v nějakém hororu. Výsledek je zatím jediný, který se dal celkem čekat. Že Rusové jsou bor.eláři i v identifikaci mrtvých a do prezidentova hrobu se tak dostaly i ostatky někoho jiného a jeden arcibiskup je v hrobě pravý jen od pasu nahoru a zbytek patří někomu jinému. To je tak všechno. Rusové jsou samozřejmě schopní všeho, ale ne všechno dělají a v té nehodě jsou celkem dost nevinně.

Anonym 31168 18.07.2017 15:05
Pro 90186.Právě kvůli sedmadvacetiletém záměrném zbídačování Česka to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci za zbídačování Česka odporážet na katovských mujčírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňovat veškerý majetek rodů všech lumpů co se po komunistech prolhalik k moci.

Anonym 31168 18.07.2017 15:00
Pro 90186.Pokud by se tebou uvedené mělo praktikovat v Česku tak by bylo nutno nejprve odsunout minimálně polovinu Čechů do stávajícího Izraele k podřezání od Arabů,aby se mohly Čechy začít naplňovat cizinci,což věštšina národa nechcespíš zde bude v budoucnosti hon na takové blby jako jsi ty.

Anonym 90186 18.07.2017 12:31
Zatímco v mnoha zemích Evropy se v posledních letech vášnivě řeší, co s nově příchozími cizinci, tak ve Švýcarsku, které je z našeho pohledu konzervativní, tvoří lidé, kteří se narodili v zahraničí, už více než třetinu obyvatel. A minulý rok bylo pouze 47 procent nových manželství takových, které vytvořili dva Švýcaři.Například v některých velkých městech, v Ženevě či v Basileji, dosáhl loni počet svateb, které zahrnovaly alespoň jednoho cizince, dokonce více než 70 procent všech uzavřených manželství.

Anonym 90186 18.07.2017 12:02
Případ osobní intervence v miliardové zakázce začíná kancléři prezidenta Vratislavu Mynářovi přerůstat přes hlavu. Mynář tvrdil, že neznámou českou firmu Liglas Trading doporučil kyrgyzskému prezidentovi až poté, co si ji nechal prověřit na ministerstvu průmyslu a obchodu. Ministerstvo ale uvedlo, že Mynářovi žádné stanovisko jeho úředníci nedávali. Protože o ně ani nežádal.

Anonym 90186 18.07.2017 11:13
Pro 94158
Česko i po 27 letech od změny režimu zaostává za západními státy a propast se mu nedaří zmenšit. Tempo ekonomického růstu nestačí na to, aby se Česká republika úrovni vyspělých zemí přiblížila. Vyplývá to z výroční zprávy mezinárodní sítě Social Watch o situaci a udržitelném rozvoji v Česku za loňský rok.

Anonym 90186 18.07.2017 00:42
Zakázka na výstavbu elektrárny v Kyrgyzstánu je skandální, alespoň tak to vidí tamní média. Hospodářské noviny píší dokonce o tom, že společnost nedoporučovali diplomaté, protože neexistují žádné důkazy o tom, že by eseróčko úspěšně realizovalo nějaké kontrakty v zahraničí. Pražský hrad mlží, Vratislav Mynář, který za firmu lobboval, se vymlouvá, Jiří Ovčáček se rozčiluje a všechno hází na zlé novináře. Koho ale mohou pochybné kroky lidí kolem Miloše Zemana překvapovat?
Dopis, kterým se Mynář přimlouval za v oboru naprosto neznámou firmu, byl odeslán na hlavičkovém papíře Kanceláře prezidenta republiky 8. září 2016 a celý jej zveřejnil server Neovlivní, stejně jako rozhovor s prezidentovým kancléřem, toho času stále bez prověrky, v němž zaznělo: Udělal jsem, co jsem udělal. Udělal jsem to pro dobro české firmy a nic jsem z toho neměl. Budu si ale muset dávat zjevně větší pozor, když vidím, co se z toho dělá.
Svého kolegu samozřejmě srdnatě brání hradní mluvčí. Jako vždy je to kampaň. Část médií v ČR vede kampaň proti české firmě v Kyrgyzstánu. Činí tak v zájmu konkurence, která chce obří zakázku? ptá se například Ovčáček na svém Twitteru. Důkazem, že je všechno v pořádku, má být i to, že Ovčáček v červnu o prezidentské cestě do Astany informoval není jasné, zda podezřelá jednání obvykle zatajuje, ale to už neřekl.
Liglas Trading sídlící nedaleko Železného Brodu dohodu o výstavbě a provozu dvou hydroelektráren v Kyrgyzstánu podepsal počátkem týdne za přítomnosti prezidenta Atambajeva. Podle serveru HydroWorld se týká elektráren Akbulun a Naryn 1 a zahrnuje i výstavbu deseti menších jednotek pro výrobu elektřiny z vodních zdrojů. Česká firma má vynaložit zhruba 37 milionů dolarů (téměř 850 milionů Kč) na koupi podílu ruské firmy RusGidro ve společnosti ZAO Verchně-narynskije GES, která má projekt na starosti. Náklady na výstavbu elektráren se původně odhadovaly na 400 až 700 milionů dolarů (zhruba devět až 16 miliard Kč).
Firma ale nikdy nic podobného nedělala, není v oboru známá a je tak zjevné, že její úspěch byl přímo navázán na intervenci z Pražského hradu. U Miloše Zemana a jeho přátel nic neobvyklého.

Anonym 94158 17.07.2017 20:57
Milý 90186, nejvíce majetku ČR bylo rozkradeno a zničeno po roce 1993. Tehdy vládla ODS. O něco menší porce byla vydrancována za éry Kalouska. Miliardovým zločincům pomohly amnestie předchozích prezidentů. Dnešní vláda si vede excelentně. Nikdy bych na takový skok k prosperitě nesázel. Na pozitivním vývoji ekonomiky a růstu bohatství občanů má svůj podíl i současný prezident. To je i můj pohled a motivace jít volit opět to nejlepší.

Anonym 31168 17.07.2017 18:33
Vypadá to,že se lidovci se starosty rozejdou.Při tom se k sobě velice hodili.Obojí je stejný lumpácký dobytek.Lidovci nejspíše vsadí na svěcené kočičky.

Anonym 37224 17.07.2017 18:24
Mynářova zakázka je podle kyrgyzských médií skandální. Koho to překvapuje?

Anonym 31168 17.07.2017 17:52
Je třeba začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Přitroublým důchodcům.kteří nechali lumpům Česko zbídačit a rozkrást naordinovat takovou dietu jakou neměli za nebožtíka Hitlera ani vězňové v koncentráku.Tak důchodci buď včas zmoudří,nebo hladem pojdou.

Anonym 31168 17.07.2017 17:47
Přez 8100 firem ovládají v Česku cizinci.To se ještě neuvádí co se prodalo Němcům.Proto to chce krutou revoluci a to přitroublé stádo důchodců,kterému toto zbídačování Česka nevadilo bude nutno nechat pochcípat hladem.

Anonym 90186 17.07.2017 12:43
Přes 81 tisíc českých společností je přímo ovládáno jednotlivci či společnostmi ze zahraničí, což je meziročně o 12 tisíc více. Více než 13 tisíc přímých zahraničních vlastníků českých firem je z Ruska, téměř 10 tisíc ze Slovenska a 9 tisíc z Ukrajiny. Za poslední rok přibylo nejvíce společností s majoritním zahraničním vlastníkem ze Slovenska, Velké Británie a z Ukrajiny.

Anonym 90186 16.07.2017 19:27
A teď si vem, kdyby se tyto zbytečné úřady zavřely a úředníků by zbylo oněch 125 tisíc, tak peníze zůstanou v peněženkách pracovitých lidí, takže by pobírali platy blížící se těm na západě. Jenom pro porovnání. U nás připadá 9,6 obyvatel na jednoho úředníka, v Německu 13,6 a v Rakousku 16,9.

Anonym 90186 16.07.2017 19:22
Pro 94158
Jsi dobře pomatenej. Jak jsou úředníci zbyteční je vidět na přerozdělování dotací. Nejdříve tyto peníze zkasírují od lidí, kteří pro společnost vytváří opravdové hodnoty(jinde tyto peníze nejdou získat), protože někteří úředníci jsou hamižní a jejich plat za to, že dřepí v kanceláři a rozhodují komu cizí peníze dají, jim nestačí, tak korumpují. A proto se musí najmout další neproduktivní úředníci, kteří kontrolují ty první úředníky. Opět žádné hodnoty pro společnost. A protože je úřednictvo v této fázi hodně drahé, tak se hledají zdroje, aby se tito úředníci uživili. Jedním ze zdrojů je neustálé zadlužování státu. Dalším zdrojem je další podojení těch, kteří pro společnost vyvářejí opravdové hodnoty. A tak úředníci vymyslí nesmyslná lejstra a aby bylo plněno podle těchto lejster, tak se najmou další úředníci, kteří kontrolují ty co něco vytváří.
Další kapitolou jsou neziskovky. Ty jsou ve většině naprosto zbytečné(zářným příkladem je začleňování nepřizpůsobivých do společnosti), ale jsou živeny z peněz těch co něco vytváří a těchto penězích opět rozhodují neproduktivní úředníci.

Anonym 94158 16.07.2017 17:02
Ve státní sféře není přebytek zaměstnanců, snad jen lehčí holky, které si tam pantátové přivedli pro potěšení. Těch je asi jen 10%. Mají výjimky ze vzdělání a pokud jejich pantáta odejde, umí si najít nové chtivé pány. Tito pánové pracují za ně za jistou protihodnotu. Důraz na požadované vzdělání na postu by to rychle srovnal. Žádné výjimky!

Anonym 90186 16.07.2017 12:11
Pro 88243
A na tuhle b.bost si přišel kde? Minimálně polovina Čechů nepracuje vůbec. Z té druhé poloviny je 83% zaměstnanců. Z těchto zaměstnanců je půl milionu státních zaměstnanců. 17% jsou podnikatelé. Jak prohlásil jeden ekonom, tak je třeba propustit 75% státních zaměstnanců, aby jsme začali v platech dohánět západ. To znamená, že efektivních je 125 tisíc státních zaměstnanců. Ostatní jsou přísavky na státním rozpočtu. Když si to všechno sečteš, tak pracovitých lidí jsou pouze 3-4 miliony. To znamená, že pracovitých lidí není většina. Většina jsou povaleči, které ta pracovitá menšina živí. Jinak tyto počty se probírají na prvním stupni základní školy.

Anonym 88243 16.07.2017 10:24
pro 94158.
Každý prezident co vzejde z pražského
prostředí nebude dobrý pro tuto zem.
My potřebujem prezidenta pro občany
jak jste správně napsal ale Praha
ze dost vzdálená potřebám pracovitých
lidí a těch je většina.

Anonym 31168 16.07.2017 09:55
Pro 94158.To co zde je není demokracie,ale pravý nefalšovaný kapitalistický svinčík.Demokracie bude zde teprve až lumpové co Česko zbídačili budou stát ve frontě před katovskou mučírnou a čekat až na ně dojde na mučidlech řada.Chce to revolucí dostat k moci velice krutou ruku mladé generace,aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku a začalo Česko svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy i za cenu,že uvedné bude lumpy i hlupáky hodně bolet.Zlumpačelým důchodcům co pomáhali stávajéící kapitalistický svinčík nainstalovat a nechali lumpům u moci Česko zadlužit ,rozprodat a rozkrást,vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod jedině na holý zadek bejkovcem.Pak jim roupy jásat pro nějakého Havla a podobné lumpy přejdou.

Anonym 94158 15.07.2017 22:46
V současné době si užíváme demokracii jako nikdy dříve. Je to dobrá práce vlády i prezidenta. Je logické, že zločinci jsou stíháni. Možná by se dala zvrátit amnestie pana Havla a Klause a Češi by mohli být o stovky miliard bohatší. Pan Druhoš se ukázal jako blízký pražskému kavárenskému prostředí. Myslím, že koně pana Kalouska nikdo volit nebude. My potřebujeme prezidenta pro občany!

Anonym 90186 15.07.2017 17:53
Kroupa připomíná politické začátky Miloše Zemana, které současný prezident podle něj zradil, a nazývá ho ubohou lidskou troskou. Do politiky Miloš Zeman vstupoval za Občanské fórum, jehož cílem bylo komunistický totalitní režim nahradit demokratickým právním státem, respektujícím lidská práva. Své politické poslání zradil a spojil se s jeho protivníky. A tak vstupuje do české historie ne jako státník, ale jako ubohá lidská troska, dodal Kroupa.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti