Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 1800

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 94158 03.08.2017 12:39
Myslím si že protiteroristické operace i podružné úkoly by měl řídit stát. Možná by bylo vhodné přejít na Švýcarský model. Vojáci a policisté mimo službu by měli mít doma zbraně a rychle reagovat na nebezpečí. Občanské hlídky by mohly fungovat jen se souhlasem státu. Jinak tu máme opět milice ODS, které na Šumavě ještě nedávno cvičili vojenští profesionálové.

Anonym 90186 03.08.2017 12:21
Na hranicích se nám schází pěkná parta. K pánovi s vlčákem, který střeží severní hranici na Teplicku, nedavno přibyla na Zlínsku paní v koženém oblečku s maketou pušky a nyní čerstvě Nela Lisková v kroji. Národní domobrana je sice legrační, a spíš než že by tito strážci chytili nějakého migranta, budou lákat turisty, kteří se na jejich hlídání budou jezdit dívat. Přesto je třeba být v souvislosti s touto partou ve střehu.
Národní domobrana má úzké vazby na Rusko. Nemají rádi EU a NATO. NATO by nejraději vyhlásili válku. Že by to znamenalo vyhlásit válku také České republice, která je hrdou součásti NATO, už jim asi nedochází. Anebo možná právě dochází Jedna z hlavních představitelů Nela Lisková jezdí pravidelně na Rusy okupovanou část Ukrajiny. Dokonce si zřídila zastupitelský úřad této okupované země v ČR. Úřad však nejenže nikdo nerespektoval, ale ani neuznal. Stejně tak jako onu okupovanou část Ukrajiny. Tam také před vpádem Rusů vznikala domobrana
Představitelé Národní domobrany nenápadně vystrkují růžky. Po republice už má organizace údajně až 90 buněk, před časem se chlubili, že domobrana zahrnuje 2500 členů. Většinou má jít o pantáty, kteří si rádi u piva zanadávají na uprchlíky, zlou EU a podobně. Není však vyloučeno, že se v organizaci nevyskytují také bývalí vojáci, policisté a další lidé se zkušenostmi z ozbrojených složek. Ti jsou pod fanatickým proruským vedením skutečným nebezpečím. O co domobraně jde, čas od času odkryje. Nedávno například vyšlo najevo, že by vedení chtělo, aby členy domobrany vybavil stát zbraněmi a že by tito členové měli být jakousi druhou zálohou Armády ČR. Ministerstvo obrany to samozřejmě jednoznačně odmítlo.
Po tom, co se Národní domobraně opakovaně věnovali novináři, se nyní organizace uzavřela. Vedení zakázalo členům cokoliv prozrazovat. Tuto organizaci by měli sledovat nejen novináři, ale především tajné služby.

Anonym 37846 03.08.2017 11:48
Pro 90186.Pokud by komunisté ukázali,že budou vládnout nad lumpy pořádně tvrdou rukou,tak budou mít mnohem více než zde uvádíš.Kdo bude mít na lumpy co se po komunistech prolhali k moci tvrdší program,tak volby vyhraje.Stávajícího kapitalistického svinčíku má už většina lidí dost.

Anonym 90186 03.08.2017 10:47
Prokurátor vykonstruovaných procesů (například s generálem Heliodorem Píkou) Karel Vaš se v poklidu dožil 96 let. Jeho stíhání bylo zastaveno v roce 2002 z důvodu promlčení. Vaš zemřel o deset let později. Pokud už někdo pravomocně odsouzen byl, ze zdravotních důvodů se vězení vyhnul. Trest nenastoupil například stále žijící vrah kněze Josefa Toufara, dnes čtyřiadevadesátiletý Ladislav Mácha.
Za zločiny komunismu byli alespoň symbolicky potrestáni v podstatě jen Ludmila Brožová-Polednová a Karel Hoffmann. Brožová-Polednová byla prokurátorkou v procesu s doktorkou Miladou Horákovou. Z trestu šesti let vězení si odpykala rok a osm měsíců, než jí v roce 2010 udělil prezident Václav Klaus milost. Brožová pak prožila do své smrti na svobodě dalších pět let.
Karel Hoffmann byl v roce 2003 odsouzen za vlastizradu. Důvodem bylo, že v srpnu 1968 nechal během invaze vojsk Varšavské smlouvy zastavit vysílání Československého rozhlasu. Do vězení nastoupil v srpnu 2004, po 26 dnech byl však ze zdravotních důvodů propuštěn. Zdravotní stav byl tak vážný, že na svobodě strádal až do roku 2013, kdy v 88 letech zemřel.
Nikdo další nebyl za invazi vojsk Varšavské smlouvy potrestán. Vlastizrada z roku 1968 je tak vlastně legitimním politickým činem. Tisíce lidí, kteří prožili za své politické názory dlouhá léta ve vězení, v uranových dolech nebo byli jen vyhozeni ze škol, se mohou jen bezmocně pousmát. Pokud se tito lidé svobodné společnosti vůbec dožili. Stovky lidí byly v letech 19481960 z politických důvodů popraveny.
Pak se divme tomu, že estebák, který ukradl státní majetek, lidem nevadí, ba naopak. Kdyby přizval lidem zvolený prezident spřátelená vojska Ruska nebo Číny, byla by to vlastizrada?

Anonym 90186 03.08.2017 10:45
Česká společnost se mezitím diví, jak je možné, že mají komunisté volební preference 14 %. Značná část mladých lidí bohužel ale nemá o zrůdných praktikách komunistického režimu před rokem 1989 ani ponětí. Středoškolský dějepis na mnoha středních školách končil druhou světovou válkou a humorné komedie z dob socialismu přece máme rádi všichni.
Nepotrestaný, a tudíž soudem nepojmenovaný zločin z právního hlediska zločinem není. Česká společnost se bohužel po roce 1989 vyrovnala s komunistickou minulostí jen velmi polovičatým způsobem, který umožnil kontinuitu formálního právního pořádku na úkor přirozeného povědomí o spravedlnosti. Nekonal se žádný Norimberský proces, jaký zakončil v Německu období nacismu. A tudíž ani řada menších soudů s vykonavateli komunistického režimu, který potlačoval práva vlastních občanů. Komunističtí politici Milouš Jakeš, Jozef Lenárt a Lubomír Štrougal odešli od soudů jako nevinní.
Čtyřiadevadesátiletý bývalý generální tajemník ÚV KSČ Milouš Jakeš a dvaadevadesátiletý Lubomír Štrougal si nepotrestáni dodnes užívají důchodu, bývalí příslušníci komunistické pohraniční stráže zakládají politické strany a další přisluhovači předlistopadového režimu se vysmívají svým obětem.
Má smysl postihovat staré a nemohoucí zločince i ve vysokém věku? Má! Zločinec nepřestává být zločincem tím, že zestárne. Tito lidé neměli slitování se svými oběťmi. Tím, že s nimi máme slitování my, jejich jednání legalizujeme. V Česku navíc od zločinů komunismu zdaleka neuplynulo tolik času jako od druhé světové války. Přesto tady není jakákoliv vůle zločince potrestat a mnohdy ani dohnat před soud.

Anonym 90186 03.08.2017 10:44
To srovnání je až do očí bijící. Včera rozhodl německý soud v Hannoveru, že nacistický válečný zločinec Oskar Gröning, předloni odsouzený na čtyři roky, je v 96 letech zdravotně způsobilý k výkonu trestu. Za skutky, kterých se dopustil v roce 1944. Zločinci komunistického Československa si naproti tomu ve vysokém věku užívají důchody, zakládají politické strany či vyhrožují lidem na sociálních sítích.Gröning byl v červenci 2015 pravomocně odsouzen za napomáhání k vraždám nejméně 300 tisíc Židů, kteří zemřeli v plynových komorách mezi květnem a červencem 1944 v Osvětimi. Žádost obhajoby o odklad trestu jsme odmítli, sdělila mluvčí hannoverského státního zastupitelství Kathrin Söfkerová. Soudní lékař dospěl k tomu, že je šestadevadesátiletý Gröning schopen nastoupit výkon trestu. Loni v Německu začal proces s taktéž šestadevadesátiletým zdravotníkem z Osvětimi Hubertem Zafkem, který je obviněn z toho, že napomáhal k vraždám tisíců lidí tím, že vpouštěl plyn do plynových komor.
Většina čelních představitelů nacistického režimu byla potrestána bezprostředně po válce v tzv. Norimberském procesu. Řadu dalších nacistických zločinců dostihl izraelský Mossad. Některé vykonavatele válečných hrůz se podařilo dopadnout až v posledních letech. I když se vězení mnohdy vyhnuli, alespoň byli jako zločinci označeni, odsouzeni a jejich vnoučata vědí, že jejich milovaný dědeček je válečný zločinec.

Anonym 90186 03.08.2017 10:09
Pro 94158
To, že je ropa dlouhodobě levná není díky válkám na Blízkém východě. Ty naopak ropu v minulosti zdražovaly. Když nastupoval Obama, tak USA rozjížděly novou technologii těžby ropy z břidlic. To způsobilo, že USA dodávají na světový trh nemalé množství ropy. Arabové už nemůžou ovlivňovat cenu ropy snižováním nebo zvyšováním těžby, tak jak to činily do objevu těžby z břidlic. 75% spotřeby ropy USA zajišťují z vlastních zdrojů, 25% dovážejí. Z těchto 25% jde nejvíce z Kanady(38%), OPEC(13 zemí-34%). V oblastech, kde se nyní válčí mají problém s jinou kapalinou. A tou je voda. Sucho způsobuje nižší úrodu a tedy zvyšuje hlad. Socialistická Sýrie na tento jev nedokázala zareagovat. Lidé se začali bouřit.. Pokud je někdo v demokracii přehlasován, tak dalším standartním krokem je podřízení se tomuto hlasování. To je základ demokracie. Takže nás nikdo nebičuje. To si jenom naši politici honí bodíky.

Anonym 94158 02.08.2017 22:51
Problém s invazí je poněkud jiný, milý 90186. Před vstupem pana Obamy do konfliktu lidé v Africe i Asii si užívali příjmů z ropných zdrojů. Pak se uměle rozpoutal boj mezi 2 hlavními proudy Koránu a Velký bratr zjistil, že ropu od banditů koupí levněji. A tak se děje dodnes. Neevropané rychle zchudli. V EU socialisté přehlasovali Polsko, Maďarsko, ČR a SR a bičují nás k přijetí teroristů. 2|3 Sunitů je pro vymáhání práva únosu nemuslimů pro zisk, jejich usmrcení, či pro otrockou práci. U Šitů je to o něco méně. V další generaci může být vše obráceně. Vícekrát jsem se tázal v jejich domácím prostředí, a to jak vážně slova Koránu berou v otázce únosů atd. Je to podle důslednosti konkrétní osoby. Prostě normální člověk zmíněné lidi považuje za tikající bombu. Bude tikat hodinu? 10 let? Či 100 let?

Anonym 31168 02.08.2017 08:52
Pokud má národ Čechů zde přežít i v dalších generacích,tak to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu a zbídačení Česka.

Anonym 31168 02.08.2017 08:47
U lumpů co sem chtějí zatahovat migranty bude nejrozumnější vybíjet celé vlastizrádné rody,aby lumpové z těchto rodů nemohli škodit národu Čechů i v dalších generacích.

Anonym 31168 02.08.2017 08:43
Zas zde vládnoucí vlastizrádný dobytek sem chce tahat nějaké továrny Číňanů.Takže Čěši by dodali zase lacinou pracovní sílu a prodali území Číňanům.Pak by tam Češi pracovali za almužnu a zisky by šly do Číny.Už je třeba ,aby se národ proti zde vládnoucím lumpům zvednul ,vypráskal je od koryt a pak je odporazil za vlastizradu na katovských mučírnách.Navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Drzost zde sedmadvacet roků vládnoucího dobytka co jen Česko zbídačuje je bezmezná.Je třeba začít vybíjet lidovce a lumpy z TOP 09.To je v této době ten nejvlastizrádnější dobytek.

Anonym 90186 02.08.2017 01:56
A podobnou lží je i to, že vítací kulturu prosazují en bloc německá média. Německo je svobodná země s pluralitní politickou i mediální scénou. V této společnosti prostě jen převažují dosud stále silné křesťanské principy, podle nichž je třeba pomáhat bližnímu v nouzi. A němečtí novináři si zakládají na tom, že jsou svědomím společnosti a obránci hodnot humanity, což je prvek, který nám v české společnosti poněkud chybí. Když člověk sleduje živou diskuzi v českých médiích o údajné neobjektivitě médií německých, tak je třeba k tomu říci, že naším skutečným a aktuálním problémem jsou čeští novináři, nikoli novináři němečtí. Jestli německé novináře vede jejich přemrštěná slušnost ke snížené objektivitě, to bych rád přenechal k diskuzi Němcům. Pro nás je problém, že neobjektivitu mnoha českých novinářů, kupříkladu v MfD a LN, způsobuje jejich neuvěřitelná neslušnost.
Češi hazardují se svojí pověstí a hazardují tím i se svojí budoucností. Je legitimní, když Česká republika odmítala spornou metodu přerozdělovacích kvót. Ale demokratický rozhodovací proces proběhl a my ho máme respektovat a svým spojencům pomoct. A navíc, Čechům by se vůbec nic nestalo, kdyby přijali těch pár tisíc uprchlíků. Vůbec nic. Pro morální úroveň české společnosti by to bylo jedině zdravé. Česká neochota spolupracovat a pomáhat při zvládání migrační krize nás vede na periferii evropské společnosti a to jediné, čeho tím dosáhneme, bude pohrdání a bezvýznamnost.
Nikdo od Čechů nechce, aby stavěli muslimům mešity a přijímali teroristy, jak se běžně dozvíte na Facebooku. To, co ale máme chtít sami od sebe, jsou dvě věci: zdravý rozum a aspoň malá troška velkorysosti.

Anonym 90186 02.08.2017 01:54
Jistěže migrační krize je vážná a těžká věc a evropské státy se stále více snaží ji regulovat. Je těžká především pro italské, německé či francouzské úřady. Také jde o náročný problém pro psychologii obyvatelstva, protože každá příliš velká migrační vlna vzbuzuje široce sdílené a zcela pochopitelné obavy. Dva roky migrační krize však nesmetly v západní Evropě demokratické politiky, kteří jsou relativně vstřícní vůči uprchlíkům. Západní národy, které migrační krizi poznaly na vlastní kůži, dnes stále volí Merkelovou a nyní čerstvě Macrona. Nezvolily si Marine le Pen nebo Geerta Wilderse. Zato Češi, kteří migrační krizi vůbec nepoznali a nepocítili, mají v čele nenávistného populistu, jakým je Miloš Zeman, a dobrovolně lezou do pasti druhého antiuprchlického populisty Andreje Babiše.
Naprostou lží je to, že Evropská unie prosazuje nějakou vítací kulturu. Evropská unie je demokratická a pluralitní organizace, v níž aktuálně převažují ty politické síly, které akcentují lidská práva a humanitu. To není vítací kultura. To je prostě jenom kultura. Kulturní společnost umí pomáhat. Nekulturní to neumí. Samozřejmě každá pomoc má své limity a nejúčinnější je pomoc ke svépomoci.

Anonym 90186 02.08.2017 01:52
Realita je obvykle přesně opačná, než si myslí tito slušní Češi, kteří poslouchají kapelu Ortel.
Tak předně: Migrační krize Evropu dosud nezničila a v blízké době nezničí. Migrační krizi v drtivé většině německých, italských či řeckých měst vůbec nezaznamenáte. Kdyby vám nikdo neřekl o její existenci, tak byste si jí v západní Evropě velmi pravděpodobně vůbec nevšimli, pokud byste cíleně nešli na postižená místa, jako je třeba ostrov Lampedusa nebo přístav Calais. Zaznamenáte vesměs jen zvýšená bezpečnostní opaření, která ovšem nesouvisí s migrací, nýbrž s terorismem. Terorismus přitom není důsledkem aktuální migrace obyvatelstva, ale fanatismu. A velké množství uprchlíků prchá právě před fanatismem. Jednoduše řečeno, migrační krize probíhá především na televizní obrazovce, protože televizní kamery nepřenášejí realitu míst, kde se nic zvláštního neděje.
Drtivá většina prázdninových destinací v Německu, v Itálii, v Řecku, Španělsku i ve Francii je zcela bezpečná. Ženám nehrozí znásilnění od migrantů a pravděpodobnost, že vám někdo uřízne hlavu, je tam naprosto stejně zanedbatelná jako u vás doma.
Ano, připravte se, že potkáte muslimy. Tak jako před deseti, dvaceti nebo třiceti lety. Naprostá většina evropských muslimů nepáchá násilí a nemá tendenci zabíjet nevěřící. Starosta Londýna je muslim, protože si ho zvolili z větší části praví angličtí Londýňané. Kdybyste řekli lidem v Londýně nebo v Berlíně, kde jsou velké muslimské komunity, že je třeba zakázat islám, tak by vás nejspíš poslali na psychiatrii.

Anonym 90186 02.08.2017 01:50
Byli jsme s rodinou a s přáteli na dovolené v Itálii. Všechny ženy i slečny byly znásilněné od migrantů a pro samé ekonomické uprchlíky jsme si ani nesedli v restauraci a neprodrali jsme se na šikmou věž. Všude, zejména v chrámu svatého Petra, nás děsily zahalené ženy v burkách, pod nimiž měly evidentně schované samopaly a granáty.
Takhle nějak bych měl asi popsat naše prázdniny pro diváky televize Prima, čtenáře Parlamentních listů, Protiproudu či jiného mainstreamového média této doby. Jistě by mi to všechno věřili. I kdybych jim sdělil, že mi cestou muslimové v Německu uřízli hlavu.
Jinak, abych naplnil potřeby této ctěné čtenářské obce, je třeba ještě zdůraznit, že západní Evropa je v hluboké morální krizi a Evropská unie vede lidi do komunismu a k homose.ualitě. Aby byl výčet všech nesmyslů kompletní, je nutné doplnit, že mír, dobro, konzervativní hodnoty a křesťanskou kulturu na světě zachraňuje Vladimir Putin. A jedenácté září naplánovala a provedla CIA.

Anonym 94158 01.08.2017 23:08
Milý 9186, jsi velmi popletený a chtivý po krvi. Rusové se nijak neodlišují od Francouzů, Angličanů a ani od jiných evropských národů. Je nutné s nimi počítat jako se spojenci proti extremistům. Rusové a Izraelci jsou nejlépe připraveni na boj proti teroristům. Teroristům v Izraeli vláda odbagruje dům a teroristickou rodinu odsune do Palestiny. Dobrá práce. V Evropě je největší hrozba, a to hned po invazi ze strany fašistické Ukrajiny. Genocida občanů Ukrajiny je příčinou samostatnosti a svobody národů východní Ukrajiny. Možná by i Kurdové měli mít svobodu v zemi, kde výrazně převyšují počty nekurdské menšiny. My máme svobodu od roku 1918 a moc zapomínáme na bližní své.

Anonym 31168 01.08.2017 15:44
Merkelová ohledně migrantů hraje komedii s celým světem.Té nejde o blaho migrantů,ale potřebuje živením migrantů dostat Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak zabrat Sudety a tu část Polska co patřila do konce války k Říši.I Rakušáci by se pak znovu do této Říše hrnuli.-Pak by byla Merkelová slavná.Pokud mikgranti zůstanou Němcům na krku tak nakonec Němci vypráskají Merkelovou i s migranty.

Anonym 31168 01.08.2017 15:36
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 31168 01.08.2017 15:11
Pro 90186.Protože je Rusko velice rozlehlé a má nepřeberné surovinové zdroje,tak uvedené předurčuje,že Rusové budou mít velice dobrou životní úroveň.Hůře na tom budou ty země kde se lidé bezhlavě množí jako králíci a jsou bez surovinovýuch zdrojů.Pak ženou mladou generaci k migraci,aby se svět o ně postaral, a je živil,Tyto země
potřebují,místo migrace,tak tvrdou vládnoucí garnituru co bude porodnost tvrdě regulovat.To už se osvědčilo i v Číně.Každý bude zodpovědný za výživu potomků co si vyrobil a stát za něho tuto zodpovědnost nepřevezme.Současná migrační vlna pak bude varovnou ukázkou toho jak to dopadne když se někteří vládnoucí lumpové chovají nezodpovědně.I kdybychom migranty co nám sem chce Merkelová dostat bezhlavě brali,tak po nich přijdou další a další.EU má tak lumpácké vedení,že je třeba z EU urychleně zdrhat a všechen lidský dolbytek co nás do EU a NATO zatahl a odklonil od surovinově bohatého Ruska bude nutno co nejkrujtěji odporážet na katovských mujčírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Jinak Češi brzo n a planetě Zemi skončí převálcováni Němci a Židy.

Anonym 90186 01.08.2017 10:17
Rusko čelí velkému demografickému problému. Prognóza OSN počítá s tím, že v polovině století bude mít 132 milionů obyvatel, o deset milionů méně než dnes. Pesimistická varianta dokonce předpovídá, že největší země světa bude mít tou dobou jen 100 milionů obyvatel.

Anonym 90186 01.08.2017 10:16
Ruská demografická krize je nejviditelnější na venkově. Extrémem je Pskovská oblast na severozápadě země, kde od konce SSR zmizely celé vesnice. Silnice pohltily stromy, pole ustupují bažinám a lesům. Svatbu v místních kostelících místní ani nepamatují, píše list The New York Times.

Anonym 90186 01.08.2017 10:15
Bohužel neexistuje žádná pohádková postava, která by mohla z Kremlu vyvést tu obrovskou armádu krys v uniformě a toho, kdo se tam usadil a dávno ztratil schopnost vládnout. Sami nepůjdou, říká Eidman. Klamou sami sebe a všechny kolem.
A pokračuje: Pouze revoluce může likvidovat Putinův režim, který je v současné době nejnebezpečnějším zdrojem hrozby a globální katastrofy. Revoluce a nic jiného je jedinou šancí pro lidi, kteří se snaží zajistit, aby jejich rodiny měly bezpečnou budoucnost.
My v blízkém pohraničí, mohli bychom dodat, vidíme, že revoluce je ale přesně to, čeho se režim obává a staví kolem sebe pevnost pomocí posilování bezpečnostních složek, budováním gardy, která má právo střílet do davu, a zastrašováním a někdy i fyzickou likvidací názorových odpůrců a vytěsněním nezávislých médií. Nebýt Rusko jaderná mocnost, nikdo by se tímto ekonomicky zaostalým státem, jehož ruské obyvatelstvo vymírá, nezbýval. Takto je bohužel pro svět ohrožením, které musíme brát v úvahu.

Anonym 90186 01.08.2017 10:13
Se Šlosbergem ale nesouhlasí komentátor Igor Eidman, který tvrdí, že Putin vůbec nemá v úmyslu skutečné volby uskutečnit. Místo toho, pokud k revoluci nedojde, pokusí se rozpoutat ještě více agresivních válek. Eidman je bratranec zavražděného opozičního politika Borise Němcova. Je profesí sociolog a pracoval jako novinář a poradce liberálních poslanců ruské Dumy.
Ruský komentátor tvrdí, že alternativou k revoluci v současné situaci nejsou volby, které neexistují a současný režim je neuskuteční, ale válka. Putinova administrativa už vede regionální války v Sýrii a na Ukrajině, ale tam se režim samozřejmě nezastaví.
Kremelská politika v rukou dobrodruhů nevyhnutelně povede k novým vojenským konfliktům, samotná existence tohoto agresivního a neadekvátního režimu s atomovými zbraněmi prudce zvyšuje riziko globální války a jaderné katastrofy. Pokračující existence Putinova režimu ohrožuje lidi daleko víc než jakákoli revoluce.
Komentátor poukazuje na to, že převážná většina evropských revolucí současnosti včetně těch ruských (třeba v roce 1991) nevedla k občanské válce. Ti, kteří tím straší, se jen pokouší režim udržet u moci.

Anonym 90186 01.08.2017 10:12
Minulý týden poslanec parlamentu za Pskov Lev Šlosberg tvrdil, že jedinou alternativou k revoluci v Putinově Rusku jsou volby.
Šlosberg je ruský opoziční politik, novinář, šéf ředitel listu Pskovskaja gubernija a člen politické strany Jabloko. V září 2015 byl zbaven poslaneckého mandátu v pskovském regionálním parlamentu a označen zastupiteli putinovské strany Jednotné Rusko zrádce a hlásnou troubu amerického ministerstva zahraničí. V roce 2014 byl ztlučen neznámými lidmi, když se v Pskovu zajímal o hroby místních výsadkářů, kteří nejspíš přišli o život na Ukrajině.
V tamních bojích podle něj padla skoro celá rota ruské 76. výsadkové divize poté, co se ve vesnici Heorhijivka stala cílem dělostřelecké palby. Oficiálně jsou však jako příčina úmrtí členů roty uváděny nešťastné náhody nebo zdravotní důvody, například exploze plynu v bytě, infarkt nebo mrtvice. Místo úmrtí není uvedeno. Rodiny zemřelých tak nemohou ani žádat o odškodnění a pozůstalostní důchody. Několik hodin poté, co Šlosberg o hrobech výsadkářů informoval, z nich zmizela jména a uniformovaní muži z místa vyháněli reportéry.

Anonym 31168 31.07.2017 18:37
Pro 94158-Takové blby jako jsi tybude třeba co nejkrutěji za tvojí troubovitost odporážet na katovských mučírnách bez soudu.Zde vládnoucí banda si chce zase vydlužit padesát miliard a ty chválíš jak dobře vládnou.Vládnout uměli komunisté,když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté potřebují vykopat od koryt,pak co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů

Anonym 94158 31.07.2017 17:35
Milý 90186, demokracie je jen jedna. Ta dává svobodu pro 90 % občanů. Pak již jsou jen pseudo demokracie alá Kalousek, či Fiala. Tedy takové demokracie jako bylo drancování za ODS po roce 1993 a později za bačování Kalouska a jeho pomocníků paní kantýnské a hodného pána pod 2 pantoflemi. Díky bohu žijeme v demokracii a prosperitě. Letošní ekonomika země by měla být na úrovni nádherných 3%. Rostou platy a bude lépe. Nekažme to!

Anonym 31168 31.07.2017 15:15
Pro 90168.Rusko má převeliké zásoby surovin.Česko má jen takové blby jako jsi ty,pak převeliké dluhy.Jinak má úplné h..no.

Anonym 31168 31.07.2017 15:08
Česko prý z EU dostane o 17 miliard více než tam odvedlo.Po sedumadvacetileté vypracovanosti českých zlodějů rozkrást takovou částku bude brnkačka,Tito zloději mají na víc,takže zase bude Česko svižně svištět do státního bankrotu.

Anonym 90186 31.07.2017 12:37
Je to rozkošné. V ruské Dumě sedí víc fašizujících týpků, než je v ukrajinském parlamentu a Evropském parlamentu, to ale komunistům nebrání v šíření dojmu, že Ukrajina je samý fašista a banderovec odshora dolů.
Zábavná je také zmínka o obrovském synergickém efektu, který vyplýval z propojení obou ekonomik (tedy Ruska a Ukrajiny). Kdo pobral zdravý rozum, bude se spíše propojovat s nejbohatší částí planety, kterou je Evropská unie, a ne s chátrajícím Ruskem. Rusko je významné jen v tom, že drží ruku na kohoutku s plynem a má armádu, to je asi tak všechno.
Největší záhada ale je, proč čeští komunisté pořád tak s láskou hledí na dvě drsně kapitalistické země, totiž Rusko a Čínu, kde se s občany a jejich právy nikdo moc nepárá. Nostalgie? Ale ne, naši komunisté totiž mají zřejmě pocit, že je dobré mít za zády nějakou tu silnou mocnost. Vždycky to tak dělali a je jim jedno, kdo to bude. Než Hitler napadl SSR, tak válka byla pro KSČ kapitalistická válka a německý voják byl dělník v uniformě. Pak se hbitě otočilo. Naši komunisté ostatně celkem výhodně zburžoazněli, takže už je kritizují i mladí stalinisté, kterým tam chybí revolučnost. Kde by se ale u kapitalistických korýtek vzala, tam je dobře a teploučko.
No a už jsem se bál, že komunisté opomenuli používat výraz pozlátko, kterým Rudé právo hýřilo. Ale ne, je to to pořád: Demokracie je vláda lidu. Kde v Evropě ji najdete? Demokratické pozlátko ano, demokracii ne.
Tak už jsme prohlédli.

Anonym 90186 31.07.2017 12:36
Nekonečná legrace v podání KSČM pokračuje. Teď jsme se dozvěděli, že existuje Komunistická strana Ukrajiny. Ještě jste o ní neslyšeli? Už bylo načase. Naši komunisté ji totiž podporují, tak se to jistě v budoucnosti zlepší.
Právník Čestmír Kubát v rozhovoru pro Haló noviny líčí teror fašistické kyjevské samozvané vlády a potíže KS Ukrajiny, strany, která se stále hlásí k leninským principům.
Na světě jsou různé strany. Existuje i Komunistická strana USA, která ovšem měla méně stoupenců, než je v Americe lidí, kteří si myslí, že Země je placatá. Za časů Gusse Halla, jehož existenci zřejmě v dobách studené války občané USA asi nezaznamenali, dokonce stavěla svého kandidáta na prezidenta, ale lid byl zaslepen a nedal sám sobě tuto jedinečnou šanci.
Právníkovi Kubátovi se nelíbí řízení směřující ke zrušení strany a také kritizuje zákaz komunistických symbolů. O Ukrajině píše: Nelegitimní státní režim na Ukrajině vznikl z vůle USA protiústavní cestou symbolizovanou událostmi na Majdanu v rámci agresivní protiruské politiky Spojených států. Má kromě ryze fašistických rysů především nacistické protiruské zaměření. KS Ukrajiny hájí skutečný národní ukrajinský zájem a tím není vazalské začlenění do neokoloniální říše USA prostřednictvím vstupu do EU, NATO a jejich dalších struktur, ale předně pokračování vzájemně výhodné spolupráce s Ruskem a obnovení obrovského synergického efektu, který vyplýval z propojení obou ekonomik.

Anonym 94158 30.07.2017 21:27
Milý Kájo Maříků, 10774, nemyslím si, že kořalečník končí. Na opak si myslím, že Kalousek ještě nekončí a mnoho zlého si s ním ještě užijeme.

Anonym 31168 30.07.2017 18:46
Pro 90186.Takového blba jako jsi ty je třeba na katovské mučéírně co nejkrutěji odporazit bez soudu.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebuje.

Kj 10774 30.07.2017 17:38
Kořalečník už asi definitivně končí. No snad to doklepe dřív než ho vynesou. Už se ani moc neprojevuje, což je dobře. Ostudy už bylo dosti.

Anonym 31168 29.07.2017 14:46
EU to má ohledně odzbrojování Čechů vymyšleno dobře.Potřebuje Čechy beze zbraní,aby až Němci budou zbírat ,za dluhy Česka, Sudety je mohli jen s mávátky Češi vítat.Až později ,po odkoupení ostatku Česka Židy, budou za asistence vojsk NATO Čechy vagonovat do dobytčích vagonů aby mohlo dojít k jejich hladkému odsunu do Izraele k podřezání od Arabů pak půjde uvedené jako po másle.Takto si polepší jak Němci,tak Židé.Pouze o přitroublý národ Čechů co si nechal od lumpů u koryt svoji zemi zašmelit cizákům bude na planetě Zemi méně.

Anonym 31168 29.07.2017 09:06
Arabové se odvděčují jejich soudružskými návštěvami zemí EU za to,že před tím podobné soudružské návštěvy dělali v arabských zemích vojáci USA společně s vojáky EU.Kdyby se USA a EU do Arabů nevměšovali a nechali je poklidně žít tak současné problémy nemusela EU s migranty mít.Navíc v EU vládne banda trotlů a do toho nás zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové zatahli.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo bude třeba po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali a Česko zbídačili je třeba je odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 28.07.2017 22:45
Není dne, který by neměl teroristický nádech. Smutné věci se budou dít, pokud někteří méně chápaví lidé nepochopí, že teroristé do Evropy nepatří. Nikdo se neodvážil posoudit Korán ve spojitosti s demokracií v Evropě. Pokud Češka bude znásilněna muslimem, je povinna dítě vychovat k islámskému náboženství. Hrozí ji 300 ran bičem. Za více století není známo, či takový trest někdo přežil.

Anonym 31168 28.07.2017 18:32
Cenzorský dobytek zde zase cenzuruje.Cenzoři dělají národu Čechů takové škody,že při revoluci bude nejvhodnější vybíjet celé cenzorské rody aby nemohly škodit národu Čechů ani v dalších generacích.

Anonym 31168 28.07.2017 18:02
Pokud při volbách zase důchodci osvědčí svojí tradiční troubovitost a budou zase volit lumpy co Česko zbídačili.pak to chce aby se mladá generace dostala revolucí k moci.Přitroublým důchodcům pak naordinovat takovou dietu ,jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.Na staré lumpy to chce dostatečně krutou ruku mladé generace.Ta se na debužírování důchodců na dluh určitě dlužit nebude.Ta se bude raději ohánět kvalitním bejkovcem.Takový lidský dobytek jakou jsou lidovci nebo TOP 09 bude třeba ,za zbídačení Česka, nutno zlikvidovat.Ne,že se Kalousek zase přesune k jiné politické firmě a zase bude pro sebe hrabat a nadále škodit Česku.

Anonym 31168 28.07.2017 12:48
Zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové už sedmadvacet roků praktikují stejný scénář.Spustí komedii,jak ekonomika roste a hned si nemravně přidají na platech.Později dojdou k závěru ,že ve státní kase chybí miliardy.Pak to co nahrabali nevrací,ale na uvedené si vydluží.Právě zde vůládnoucí dobytek si chce dlužit dalších padesát miliard.Pokud si uvedené vydluží,tak bude třeba aby každý straník zde vládnoucích stran dostal,za zbídačení země,padesát ran na holý zadek bejkovcem najednou.Prostě za každou miliardu jedno jelito.Uvedené praktikovat i na další vlády.Tak političtí lumpové přestanou rozhazovat.Prostě přes na maděru rozsekané zadky zde vládnoucích lumpů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Při této Bohu libé výplatě politických zadků bejkovcem nešetřit ani bejkovce a ani zadky přitroublých a zlumpačelých politických lumpů.

Anonym 90186 27.07.2017 19:33
Ještě v roce 2014 přesahovala cena ropy 100 dolarů za barel, poté se však začala propadat a dnes již stěží sahá na 50 dolarů. Tímto stavem samozřejmě nejvíce trpí exportéři ropy, z nichž velkou část tvoří členové kartelu OPEC. Těm udělaly nízké ceny černé komodity doslova čáru přes rozpočet.
Většina ropných zemí je na vývozu této komodity do značné míry závislá. Propad její ceny tak způsobil, že se mnohé z nich propadly z obchodního přebytku do deficitu. Cenu přesahující 100 dolarů za barel by potřebovaly čtyři země, aby obchodní deficit vyrovnaly: Libye, Turkmenistán, Kolumbie a Alžírsko. Podobná situace nastala i v souvislosti se státními rozpočty jednotlivých států, do kterých plynuly v dobách vysoké ceny ropy značné příjmy. Řada ropných zemí se tak kvůli propadu cen této komodity dostala do fiskálního deficitu, anebo došlo k jeho prohloubení. Nejhůře je na tom Venezuela, která by k vyrovnání státního rozpočtu potřebovala, aby cena ropy přesahovala 210 dolarů za barel. V tomto případě nízké ceny ropy přispěly k občanské válce, která zemi nyní sužuje. Ta jde ruku v ruce i s obrovskou hyperinflací, kterou naznačuje i hluboký propad kurzu venezuelského bolívaru proti americkému dolaru. Zatímco předtím, než se cena ropy začala propadat, jste si jeden americký dolar pořídili za zhruba 65 bolívarů, nyní jich potřebujete již 8 470.

Anonym 90186 27.07.2017 19:32
Magazín Bloomberg aktuálně vyzpovídal šéfa nizozemského ropného giganta Shell, Bena van Beurdena. Ten řekl, že jeho další auto bude na elektřinu.

Anonym 31168 27.07.2017 16:28
Eutanazie bude v Česku proto,že je vládními lumpy u koryt tato země rozkradená,rozprodaná a astronomicky zadlužená nutností.Až se mladá generace dostane k moci,tak se na další debužírování přitroublých důchodců dlužit nebude.Ti budou mít možnost buď pomalu umírat hladem nebo se nechat dobrovolně zplynovat CyKLONEM B.Ten se snadno vyrábí a docela příjemně voní.Task by si mohli dobrovolně hladoví důchodci zajistit příjemnou smrt a nezatěžovatz prázdnou státní pokladnu.Je správné když za blbost platí ti hloupí a ne když na jejich troubovitost doplácí ti rozumní a zodpovědní.

Anonym 31168 27.07.2017 12:12
Na uvedeném má velký podíl i KDU.Proto to chce vše co do KDU vlezlo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Stejně krutě jednat i s církevními oblbovateli.

Anonym 31168 27.07.2017 12:08
Kdyby v době když EU místo jednomyslnosti rozhodnutí prosazovala aby rozhodovala jenom většina jsme měli z EU vystoupit.Protože od této doby má EU a NATO všechny páky na dotlačení Česka do státního bankrotu a likvidaci národa Čechů.Měl nebožtík Hitler pravdu ,když bral Čechy jako méněcennou rasu.Rozumný národ by si od lumpů u koryt tak dlouho kadit na hlavu nenechal.

Anonym 31168 27.07.2017 12:08
Kdyby v době když EU místo jednomyslnosti rozhodnutí prosazovala aby rozhodovala jenom většina jsme měli z EU vystoupit.Protože od této doby má EU a NATO všechny páky na dotlačení Česka do státního bankrotu a likvidaci národa Čechů.Měl nebožtík Hitler pravdu ,když bral Čechy jako méněcennou rasu.Rozumný národ by si od lumpů u koryt tak dlouho kadit na hlavu nenechal.

Anonym 31168 27.07.2017 12:01
Z EU je třeba zdrhat co možno nejrychleji.Protože jinak dojde ke státnímu bankrotu Česka a odsunu přitroublých Čechů do Izraele k odporažení Arabům.Díky českým blbům a sedmadvacetileté vládě lumpů se tento cíl pořád Merkelové daří přibližovat,proto to chce všechny vlastizrádné lumpy i české blby včas odporážet na katovských mučírnách.Znárodňovat majetek těchto lumpů je třeba znárodovat tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.

Anonym 31168 26.07.2017 21:19
U těch lumpů co obelháváním národa nás zatahli do zločineckých organizací jako je NATO a EU bude nutno odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastikzradu.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Oblbovali tehdy národ ,že musí být každé platící usnesení odsouhlaseno všemi,aby platilo.Pak ,když do EU české blby zatahli rozhodly,že bude rozhodovat většina.Tehdy mělo být usnesení o vgstupu do NATO přehodnocováno znovu.To zde vládnoucí lumpové neudělali,tím zajistili Česku,že jede do státního bankrotu jako po másle.Proto tzo chce krutou revoluci a všechny aktéry zbídačování Česka odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.

Anonym 90186 26.07.2017 19:06
Základní otázkou je, zda mají povinné kvóty smysl. Když necháme stranou nelibost, kterou pochopitelně vzbuzuje každá nepříjemná povinnost, jde aspoň o částečné ulehčení břemene, které dopadlo na země, co nemají s krizí o mnoho víc společného, než máme my nebo Polsko. Německo také nemá s arabským jarem a povstáními proti Asadovu a Kaddáfího režimu mnoho společného.
Je pravda, že kvóty neplní nejen Česko, Polsko a Maďarsko a že z oněch 160.tisíc uprchlíků si další země převzaly jen 21.tisíc. Naše potíž je v tom, že jsme neudělali vůbec nic. To je diplomatické selhání. Kdybychom vzali aspoň někoho, byla by naše vyjednávací pozice lepší. V minulosti už jsme na našem území měli několikanásobný počet žadatelů o azyl a nic se nedělo. Žije u nás 300 tisíc cizinců. Současná zatvrzelost je dost nepochopitelná. Vysvětlit se dá jen nadbíháním politiků hlasu ulice a hysterii ohledně cizinců, kterou tady v čele s cynickým prezidentem Zemanem vyvolávají, protože každý hlas ve volbách dobrý. Rolí politika ale je, že musí svůj názor, pokud nějaký má, lidem vysvětlit. Ne se nechat vláčet kdejakým neználkem, který si ani není schopen a ochoten zjistit nějaká fakta. To je bída naší politiky, která toxikuje v životě společnosti všechno, nejen otázku imigrantů.

Anonym 90186 26.07.2017 19:04
To, zda má daný člověk nárok na mezinárodní ochranu, či ne, je zjišťováno během azylového řízení, které musí každý po příchodu do Evropy podstoupit. Bohužel téměř neexistují legální a bezpečné cesty do Evropy, proto musí lidé využívat drahé a nebezpečné služby převaděčů a podstupovat riziko, že na cestě zemřou. Právo požádat o mezinárodní ochranu v případě, že jsou pronásledováni či v nebezpečí života, jim garantujeme mezinárodními úmluvami, ale mohou to udělat až na evropském území.

Anonym 90186 26.07.2017 19:03
Do Evropské unie jsme vstoupili dobrovolně. Tím jsme na sebe vzali závazky. Mezinárodní dohody, které jsme přijali, mají přednost nad národním právem. To se týká i zemí na druhém konci světa, které nejsou členy Evropské unie. Prostě to tak funguje, i kdyby žádná Unie neexistovala. Stoupence vystoupení z Unie je třeba upozornit, že mnoho ustanovení Unie bychom stejně museli respektovat, byť bychom z Unie vystoupili, už třeba jen proto, že když chceme někam vyvážet zboží a budou tam cestovat naši občané, stejně se přizpůsobit musíme. To je danost asi tak, jako že voda je mokrá, a národní hrdost s tím nic nenadělá.
V České republice požádalo o mezinárodní ochranu v roce 2016 1478 lidí. Není také pravda, že kdo jednou přišel do Evropy, už se ho nikdy nezbavíme. Mnoho lidí zde právo na přechodný pobyt ani nezíská. V roce 2015 se do svých zemí původu vrátilo 201.400 lidí, a to nejvíce do Af..ánistánu (61.400), Súdánu (39.500) nebo Somálska (32.300).
Podle našich výzkumů minimálně 5060 % z těch, kteří přicházejí do Evropy, pravděpodobně potřebují mezinárodní ochranu. Dle UNHCR jsou nejčastější země, odkud lidé do Evropy přicházejí, Sýrie, Af..ánistán, Nigérie a Irák. Když se podíváme na situaci v těchto zemích, je více než zřejmé, že lidé mají vážnější než ekonomické důvody k tomu, aby z těchto zemí utíkali.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti