Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 1750

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 08.08.2017 19:42
Pokud se zaměříme na celý zpravodaj Obrana národa, ten je kompilátem vykopírovaných článků z vlasteneckých webů jako Aeronet, Parlamentní listy atd. Nechybí ani zaručené zdroje jako Tomáš Marný.
Ten byl šiřitelem HOAXu o tom, že si vlastníci nemovitostí mají dojít na katastrální úřad pro razítko a následně skrze rakouské právníky podat dokumenty na říšský katastrální úřad v Krakově. A když to dotyční do konkrétního termínu nestihnou, jejich nemovitost bude prý zkonfiskována a předána migrantům.Vysoká kvalita zpravodaje je tak zaručena a může ho doporučit 11 z 10 domobranců.
Na každý pád je podivuhodné, že takový vlastenecký počin jako je Obrana národa propaguje import cizích nečeských nevěst. A to zvlášť ze země, ve které žije nejvyšší počet muslimů v Evropě, před kterými nás ale domobranci samozřejmě brání.

Anonym 90186 08.08.2017 19:40
Tzv. Národní domobrana tj. organizace, která má naši domovinu uchránit před muslimy nejlépe tím, že její představitelé cestují výhradně do separatisty kontrolovaného Donbasu a zřizují u nás doněcký konzulát, vydává svůj zpravodaj Obrana národa.
Pro něj se domobrancům daří získat pravděpodobně placenou inzerci. Ožeňte se s ruskou ženou, uvádí inzerát a dává odkaz na online seznamku.Ruské nevěsty se tak mohou těšit na zralé muže s historií u komunistické pohraniční stráže, kteří když zrovna nehlídají šumavské hvozdy, hltají zaručené pravdy ze Sputniku nebo z Aeronetu.
Domácí násilí v Rusku
V inzerátu se dále píše: Mnoho žen má negativní zkušenosti ze vztahů s ruskými muži a jsou si jisté, že západní muži mají zodpovědnější vztah k rodině a dětem.
Co to? Z proruských webů, kde je ta skutečná pravda, všichni přece ví, že Rusko je baštou těch správných konzervativních hodnot. Zatímco prohnilý a zvrácený západ je samozřejmě nad propastí.
A vůbec. Nejsou ty ruské nevěsty náhodou pouhými rusofoby?
Podle oficiálních statistik je v ruských rodinách každoročně fyzicky napadeno 26 tisíc dětí. Dva tisíce z nich situaci řeší sebevraždou, 10 tisíc útěkem z domova. Oběťmi domácího násilí se ročně stává 36 tisíc ruských žen, o pomoc úřadů nebo policie ale žádá nanejvýš 40 procent Rusek. Každých zhruba 40 minut v Rusku po fyzickém útoku v rodině umírá jedna žena, počet obětí ročně dosahuje 12 tisíc. Píše iDnes s odkazem na ČTK.

Anonym 90186 08.08.2017 16:04
Soudruh Ondráček, který byl příslušníkem represivní složky totalitního státu a mlátil demonstranty, je poslancem.
Paní Lorencová, která neváhá označit konkrétního občana ČR jako to, je poslankyní.
Soudružka Semelová si myslí, že Milada Horáková si za to mohla sama, a je poslankyní.
Soudruh Filip, poslanec a předseda Komunistické strany, veřejně velebí masového vraha a opilce Klementa Gottwalda.
Politici se fotí s kvéry, místo aby seděli v knihovně a četli Etiku Nikomachovu nebo Ideály humanitní, nebo alespoň Vladaře.
Bývalý prezident a jeho nohsledi spílají jednomu z nejlepších středoevropských spisovatelů, protože si myslí něco jiného než oni.
Mluvčí prezidenta republiky byl redaktorem extremistické tiskoviny Haló noviny.
Příslušníci Státní bezpečnosti svědčí u soudů agentům Státní bezpečnosti, že nebyli agenti.
Populární bardi se fotí s extremistickými populisty, protože s nimi mají podobné názory.
Jestli tady něco chybí, tak je to stud. Citelně.

Anonym 90186 08.08.2017 16:02
Roman Sedlačík je zastupitelem v Hodoníně. Na svém facebookovém profilu uveřejnil příspěvek, kterému lze jen těžko uvěřit: na turisty ve svém městě na základě barvy pleti a lámané angličtiny zavolal policii, protože prý mohlo jít o migranty.
Ptal jsem se urostlého černocha, co tu dělají, odkud jsou a jestli jsou muslimové. Jeho manželka se zděsila, nechápu proč, ale zároveň nechápu lidi, kteří si jich nevšímaji a pomalu si zvykají. Zavolal jsem městskou policii, ať je aspoň legitimují, ať máme jistotu, co k nám sem leze! Žádám všechny občany, nebuďte připosxaní, využijte svého práva a využijte toho, že máme městskou i státní policí, která má přece: Pomáhat a chránit! napsal si na profil Sedlačík.Jednalo se o rodinu z Nigérie, která byla v Hodoníně na výletě. To bylo Sedlačíkovi divné, proto se rozhodl obrátit na policii.
Sedlačík kandiduje do poslanecké sněmovny za hnutí Řád národa. To vzniklo v roce 2012. Jeho zakladateli byla skupina politiků z Věcí veřejných, za které byli původně zvoleni do poslanecké sněmovny, ale nesouhlasili s vnitrostranickým vývojem. Od 13. března 2014 do 11. června 2015 nesla strana název VIZE 2014, pak se transformovala na hnutí Řád národa.
Jeho předsedou je Josef Zickler. Jedná se o vesměs protiimigrační a proruské uskupení.

Anonym 90186 08.08.2017 15:58
Letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii odsouhlasil za vládu její předseda Miloš Zeman, zásah Aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem. Zeman to takto oznámil novinářům. Vzhledem k tomu, že celá záležitost byla operativní, a že vyžadovala rozhodnutí v intervalu dvaceti až třiceti minut, po konzultaci s ministrem zahraničí jsem se rozhodl tak, jak jsem rozhodl, a to v sobotu (20.března) odpoledne s tím, že jde o útoky na ryze vojenské, nikoli civilní cíle, a že se jedná o ty vojenské akce, které mají zabránit humanitární katastrofě, odpověděl Zeman na dotaz, zda vláda o útocích NATO na Jugoslávii hlasovala.

Anonym 90186 08.08.2017 15:54
Pro 94158
Jestli na Novinkách preferuje Zemana 60%, tak to již není pochyb, že Zeman prezidentem nebude. Čtenáři Novinek jsou totiž z 90% komunisti.

Anonym 94158 07.08.2017 22:35
Včera jsem na novinkách zaznamenal více než 12 tisíc odpovědí na šance kandidátů na Pražský Hrad. Přibližně 60% preferuje pana Miloše Zemana. Mám z toho upřímnou radost. Je to dobré znamení, že "Mafie" neprojde.

Anonym 90186 07.08.2017 19:45
Ruská policie dnes zadržela dvě členky ruské punkové skupiny Pu..y Riot za nepovolený protest před budovou věznice, ve které si odpykává dvacetiletý trest ukrajinský režisér a hlasitý kritik ruské anexe poloostrova Krym Oleh Sencov. Informovala o tom agentura Interfax s odvoláním na oznámení jedné z členek skupiny.

Anonym 37154 07.08.2017 18:48
Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali tak potřebují co nejkrutěji vybíjet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.To je ta správná humanita a demokracie,jakou Česko potřebuje.

Anonym 37154 07.08.2017 18:42
Vše co se po komunistech prolhalo k moci je vlastizrádný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a na znárodění majetku celých takových vlastizrádných rodů.Chce to dostat revolucí k moci tvrdou levicovou ruku mladé generace.Přitroublým důchodcům co pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku a ne si nadále na debužírování důchodců nadluh dlužit.

Anonym 37154 07.08.2017 18:36
Pro 90186.Tobě je třeba na katovské mučírně nejprve vydloubat oči,když nevidíš že s každým migrantem se snižuje životní prostor Čechů.Pokud by národ Čechů. vzal migranty ,jak Merkelová požaduje,tak potom by přišli migranti další a další.Cíl Merkelové je zabrat za dluhy Česka Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Proto chce Merkelová Čechy a Poláky dotlačit živením mikgrantů do státního bankrotu.U lumpů co nám sem chtějí migranty zatahovat je nejrozujmnější vybíjet celé jejich vlastizrádné rody.

Anonym 90186 07.08.2017 18:21
Když to shrneme:
Když to tedy shrneme, pane Okamuro, tak vy šíříte paniku a strach. A přitom k žádné panice a k žádnému strachu tu není důvod. A děláte to jenom z naprosto účelových a špinavých důvodů. Vy totiž tu migrační krizi potřebujete. Vám se ti uprchlíci a běženci totiž hodí do krámu. A když tu zrovna nejsou, tak si je musíte vymyslet.
Jinými slovy, chováte se jako kašpar. Vyzýváme vás, abyste přestal strašit lidi. Přestaňte šířit nenávist a paniku.

Anonym 90186 07.08.2017 18:20
Fakta jsou taková:
V roce 2016 připadlo u nás na milion obyvatel 28 žadatelů o azyl. Vyplývá to z informací Eurostatu. Průměr Evropské unie však činí 702 žadatele na milion obyvatel. Německo mělo podle Eurostatu v loňském třetím čtvrtletí 2890 žádostí na milion obyvatel. Plyne z toho, že v České republice je naprosté minimum žádostí oproti západním zemím EU.
Drtivá většina příchozích z této hrstky žádnou trestnou činnost nepáchá. Případy, které by opravňovaly širší veřejné znepokojení, zatím naštěstí nemáme. A neměli bychom je přivolávat. Je to mimo jiné i proto, že česká policie pracuje profesionálně a podle pravidel a nelegální imigranty po prověření vyhošťuje, protože většina z nich se na našem území ocitla pouze z důvodů tranzitu do Německa. Podle informací ministerstva vnitra se však tento rok počet nelegálních vstupů na naše území vrátil na úroveň před imigrační krizí.

Anonym 90186 07.08.2017 18:19
Pane Okamuro, ve svém dramatickém projevu tvrdě vyháníte uprchlíky z České republiky. Doslova uprchlíkům říkáte:
Jestli si chcete stěžovat, kritizovat nebo zneužívat naši ústavu, naše zákony, naše zvyklosti nebo náš životní styl, potom vás vyzývám, abyste využili další výhodu naší demokratické společnosti PRÁVA ODEJÍT. Musíte se uvědomit, že vy, nikoliv Češi se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom se nedivte, že ponesete důsledky. Předstíráte, že jste tuto výzvu adresoval uprchlíkům. Přitom dobře víte, že v České republice v porovnání s ostatními zeměmi Evropské unie téměř žádní nejsou a ta hrstka, která tu je, vaši výzvu nejspíš nezaznamená, nepotřebuje ji a nerozumí ji.
Svoji nenávistnou výzvu jste adresoval pouze svým českým příznivcům, vesměs chudším lidem bez informací, abyste jim vnutil představu, že je chráníte před zhoubným vlivem imigrace. A za ten pocit, že je bráníte, od nich chcete hlas ve volbách. Chcete od nich mandát k účasti na moci. Jenže vaše kampaň je postavená na lži a nenávisti. A hlavně na šíření paniky, což je neetické a nebezpečné.

Anonym 90186 07.08.2017 17:51
Česká republika žije problémem jménem burkini. Antimuslimská hysterie tak zjevně stále nekončí a lidé se rozhodli, že svou nenávist ukáží v plné síle. Aquacentrum Šutka je nově dalším terčem nadávek za to, že se zde koupala přinejmenším jedna (dle dostupných fotografií) zahalená žena.
Na facebookovém profilu aquacentra přibývají nenávistné komentáře. Šutka se s tím ale vyrovnává dobře. Odmítají například, že by tam neměli přístup lidé v plaveckých šortkách. Máte mylné informace o Aquacentru Šutka. Osoby v plaveckých šortkách MAJÍ do našeho areálu vstup umožněn. Ostatně na diskutované fotografii je návštěvník v šortkách dokonce vyfocen. Informace o riziku nikde uvedena není. Jde o víru, že návštěvníci našeho areálu budou respektovat návštěvní řád, dodržovat pravidla jednotlivých atrakcí jako např. pravidlo o osprchování se bez plavek před vstupem do bazénu či zákaz vstupu dětí do 3 let do vířivky, což rodiče vědomě porušují a tím ohrožují zdraví svých dětí, odpověděl jedné z návštěvnic admin stránky.
Stejně tak výtky o tom, že by byl narychlo měněn návštěvní řád, centrum odmítá. Zůstává stejný od roku 2012. Nejsou to ale jen nenávistné komentáře, které vidíte v galerii, co se na stránce objevuje. Nejhorší je srážka s bl.cem. A zde jich je, zdá se, požehnaně. A ne, můj příspěvek opravdu není o islámu nebo o burkinách. Je o chování a výrazech ,Slušnočechů a 8219;. Adminovi této stránky patří uznání a přeji pevné nervy, podpořil Aquacentrum Šutka Roman Máca.

Anonym 90186 07.08.2017 17:45
Miloš Zeman rozhodně není favoritem prezidentských voleb v roce 2018. Prozrazují to už nejen průzkumy veřejného mínění, odhady sázkových kanceláří, ale i fakt, že se jeho týmu stále nepodařilo sesbírat potřebných 50 tisíc podpisů, aby mohl opět kandidovat. A to přesto, že Miloš Zeman má nejmasivnější předvolební kampaň ze všech uchazečů o post prezidenta ČR. Navíc tuto kampaň platí stát, kraje a obce.
Na sociálních sítích se v posledních týdnech objevily snímky podpisových míst s archy pro Miloše Zemana. Na některých fotkách u stánků postávalo jen několik diskutujících lidí (není jisté, zda Zemanovým aktivistům nepřišli za šéfa vynadat), v horším případě byl na snímku ve stánku pro podpisy spící muž v křesílku, který měl podpisy sbírat
Projeli jsme celou Českou republiku, ale podpisová akce pokračuje dál! Strávili jsme s našimi dobrovolníky dva měsíce na cestách a navštívili všechna města nad 5tisíc obyvatel, abyste se zde mohli podepsat pod petici za opětovnou kandidaturu Miloše Zemana, píše tým Miloše Zemana na Facebooku. Měst nad 5tisíc obyvatel je v ČR necelých 300, Zemanův tým však agitoval i v menších městečkách, než píše. Například nedávno navštívený Terezín má 2900 obyvatel. Jako náhodou tento tým jezdí i na místa, která v tu chvíli Zeman navštěvuje za státní peníze.
Pokud by Zemana nepodpořilo alespoň 50 tisíc lidí svým podpisem, nebude do voleb vůbec zařazen. Jediným, kdo tuto hranici už před několika měsíci překročil, je Michal Horáček. Toho už podpořilo přes 70 tisíc lidí. Tým Jiřího Drahoše má zhruba 35 tisíc podpisů.

Anonym 37154 07.08.2017 12:05
Pokud Merkelové nevyjde plán jak přes migranty dostat Česko a Polsko do státních bankrotů,tak Němci poženou migranty tak svižně z Německa ,že by to ani Češi nedokázali.Pro Merkelovou jsou migranti jen pracovním nástrojem jak dopomoci Němcům k Sudetům.

Anonym 37154 07.08.2017 12:00
Pro 90186.Tak sprostě oblbuješ národ Čechů,že bude tě třeba co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně.

Anonym 90186 06.08.2017 18:41
Český migrant napsal dopis do Česka
Sleduju, jaká je doma nervozita z uprchlíků. Moc to nechápu, když do České republiky skoro nikdo nepřišel. U nás ve vesnici (Kilchberg, nedaleko Curychu) máme 8 tisíc obyvatel a dostali jsme přiděleno na starání 60 uprchlíků. Většina z nich jsou normální, nebo jak se u vás říká přizpůsobiví.
Lidi v naší vesnici teď byli naštvaní, že imigrační úřad nedal azyl čečenské rodině a ta se musí vrátit zpět do Čečenska. Jejich děti se přitom velmi brzy naučily plynně německy i s dialektem. Ve škole se konala rozlučka, protože všem to bylo líto, že musí odejít. Psaly o tom i noviny.
Imigranti jsou různí. Ti, kteří přišli z méně civilizovaných zemí z Afriky někdy přizpůsobiví moc nejsou, jenže je často není kam vrátit. Většina nových lidí se ale chová normálně. Na problémy s imigrací jsou tu lidé zvyklí proto, že ve Švýcarsku je normální být cizinec. V naší vesnici bydlí něco přes 8tisíc lidí a z toho třetina pocházíme z jiných zemí. Proto tu nikdo nic moc neřeší. Přistěhovalci z velké části dělají práce, které už Švýcaři dělat nechtějí.
O imigraci se tu mluví pořád prý už třicet let. Když se tu řekne imigrace, tak to neznamená jenom Araby. To je totiž také Němec, Ital, Američan a taky tu máme tři české rodiny. Hodně se tu rozlišuje, kdo je jaký a jak to celé řešit. Ne že by se jen kolem toho nějak šílelo, jako v Česku.
Zdraví Tomáš

Anonym 90186 06.08.2017 18:03
Pro 37135
V roce 1938 bylo ze Sudet vyhnáno ani ne 200 tisíc Čechů. Po roce 1945 bylo vyhnáno přes 3 miliony Němců. Postupimská konference se konala 2. srpna. Do té doby Češi již vyhnali 450 tisíc Němců. Beneš o odsunu Němců snil už během 1.sv. války. Na konferenci v Paříži to dával jasně najevo. Hitler mu spadl jako dar z nebes. Sudety byli po mnoho století součástí Svaté říše římské, případně Habsburské monarchie. Čechům po několik staletí vládli germáni a Poláci. Poslední ryze český král byl Jiří z Poděbrad. Posledním českým dědičným králem byl Václav třetí, kterého zamordovala česká šlechta. České království zrušil Masaryk.

Anonym 37135 06.08.2017 17:29
Chce to včasnou a krutou revoluci a po ní se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Jinakm Češi,za pomoci českých lumpů, na planetě Zemi končí převálcováni Němci a Židy.

Anonym 37135 06.08.2017 17:25
Nyní zde lumpové chtějí za odsun Sudeťáků dělat zodpovědné Čechy.Brzo se ještě bude vybírat na náhradu patron co Němci vystříleli při popravě mužů v Lidicích.A českým blbům budou tvrdit,že to byli nepřátelé Říše.

Anonym 37135 06.08.2017 17:19
Problémy s cikánama nezavinili cikáni,ale ta banda lumpů co se po komunistech prolhali k moci. Tito lumpové dělali záměrně z pracujících cikánů povaleče na podpoře,aby přes dobře se rozmnožující cikány dotlačili Česko do státního bankrotu.Po komunistech se prolhal k moci,díky troubovitosti obyčejného českého blba,jen vlastizrádný lidský dobytek..

Anonym 37135 06.08.2017 17:12
Pro 90186.Majetek Němců byl zabrán jako náhrada škod co Němci národu Čechů nadělali.

Anonym 37135 06.08.2017 17:07
Odsun Němců ze Sudet bylo jen plněním rozhodnutí vítězných mocností.

Anonym 37135 06.08.2017 17:06
Nejprve ze Sudet Němci hnali Čechy.Po válce zase Češi Němce.Když skončila válka tak si vítězné mocnosti daly odpověď proč tato válka začala.Dospěli k závěru ,že proto protože národy nebyly ve svých přirozených hranicích.Sudety byly mnoho století územím Česka.Proto museli Němci ze Sudet mazat.

Anonym 90186 06.08.2017 14:37
Pro 37135
Pokud by Češi nevyhnali Sudeťáky ze svých domovů, tak by cikáni ze Slovenska neměli kam kočovat. Komunisti potřebovali co nejrychleji zalepit díru po Sudeťákách. Největší problémy s cikánama jsou dnes v oblastech odkud byli vyhnáni Sudeťáci.

Anonym 37135 06.08.2017 14:30
Pro 90186.Rozhodně už na začátku padesátých roků zde bylo cikánů mnohem víc.Hlavně se sem kočováním přesunovali cikáni ze Slovenska.Pokud nebudou cikáni jen přítěží pro většinovou společnost ,tak proti nim nic nemám.Spíše mám výhrady proti těm bílým lumpům co se po komunistech prolhali k moci a záměrně už sedmadvacet roků ženou národ Čechů do státního bankrotu.

Anonym 90186 06.08.2017 14:21
Pro 37135
Po válce se na území dnešní ČR nacházelo 600 až tisíc cikánů. Právě komunistický program jejich počet na území dnešní ČR raketově zvýšil.

Anonym 37135 06.08.2017 14:06
Pro 90186.Komunisté přebírali cikány ponejvíce jako kočující zloděje.Přesto je dokázali usadit a zapojit do pracovního procesu.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci sem záměrným taháním cizinců připravili cikány o práci a udělali z nich povaleče na podpoře,kteří taháním dávek na podporu pomáhají zbídačit Česko.Vše co se po komunistech prolhalo k moci byl vlastizrádný dobytek ,který chce dodnes jen národu Čechů škodit a připravit Česko na státní bankrot a pak parcelaci Česka mezi Němce a Židy.Proto se musí národ včas zvednout ke kruté revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci,za vlastizradu odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňovat veškerý majetek všech po komunistech zde vládnoucích rodů.A tak národ Čechů zachránit od úplné likvidace.

Anonym 37135 06.08.2017 13:46
Bankéři radí investovat do polí a lesů.Prostě uvedené od líných sedláků skoupit a pak s pořádným ziskem prodat cizákům.Aby pak cizáci Čechům řekli,že už jim v Česku nic nepatří a koukali mazat do dobytčích vagonů k odsunu do Izraele,kde je pak za jejich troubovitost Arabové podřežou.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř.I současní Němci považují Čechy za méněcennou rasu .Proto jim prodávají méně kvalitní potraviny s přesvědčením,že takovým blbům jako jsou Češi to stačí.

Anonym 37135 06.08.2017 13:46
Bankéři radí investovat do polí a lesů.Prostě uvedené od líných sedláků skoupit a pak s pořádným ziskem prodat cizákům.Aby pak cizáci Čechům řekli,že už jim v Česku nic nepatří a koukali mazat do dobytčích vagonů k odsunu do Izraele,kde je pak za jejich troubovitost Arabové podřežou.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř.I současní Němci považují Čechy za méněcennou rasu .Proto jim prodávají méně kvalitní potraviny s přesvědčením,že takovým blbům jako jsou Češi to stačí.

Anonym 37570 05.08.2017 16:00
Pokud ten Trumpův velvyslanec sdílí hodnoty Václava Havla,tak to bude nejspíš také pořádný darebák jako byl Havel.

Anonym 90186 05.08.2017 00:05
Pro 94158
Husák byl Slovák, takže po něm mohl nastoupit Čech. Od vzniku federace bylo domluveno, že funkce prezidenta bude na střídačku. Jednou Čech pak zase Slovák.

Anonym 94158 04.08.2017 23:18
Milý 19356, můžeš sdělit jaké hodnoty měl Václav Havel. Pan Husák si ho zvolil jako svého nástupce. Nebyl by vhodnější Dubček?

Anonym 19356 04.08.2017 18:04
Rána pro Zemana. Trumpův velvyslanec v Praze sdílí hodnoty Václava Havla

Anonym 37254 04.08.2017 14:30
Pokud některé nově vznikající strany dokáží před volbami zformovat tvrdý program proti zde vládnoucím lumpům tak mají šanci tvrdě převálcovat zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpy co si myslí,že právě jim je souzeno v Česku vládnout věčně.

Anonym 37254 04.08.2017 14:24
To,že Gabal ,za lidovce, oblbuje národ Čechů,že musíme být součástí Západu, za uvedené třeba na katovské mučírně odporazit co nejkrutěji za vlastizradu nejen Gabala,ale vše co kdy do KDU vlezlo.I na kvalitní likvidaci lumpů z KDU záleží zda bude mít národ Čechů ještě za sto let šanci obývat toto území.Zde sedmadvacet roků zde vládnoucí lumpové usiliují o parcelaci Česka mezi Němce a Židy.Proto Česko bezhlavě zadužují a prodáivají území Česka cizákům.

Anonym 37254 04.08.2017 14:24
To,že Gabal ,za lidovce, oblbuje národ Čechů,že musíme být součástí Západu, za uvedené třeba na katovské mučírně odporazit co nejkrutěji za vlastizradu nejen Gabala,ale vše co kdy do KDU vlezlo.I na kvalitní likvidaci lumpů z KDU záleží zda bude mít národ Čechů ještě za sto let šanci obývat toto území.Zde sedmadvacet roků zde vládnoucí lumpové usiliují o parcelaci Česka mezi Němce a Židy.Proto Česko bezhlavě zadužují a prodáivají území Česka cizákům.

Anonym 37254 04.08.2017 14:08
Pro 90186 Ta podle tebe dobrá parta co se schází na hranicích jsou slušní lidé kterým není osud národ Čechů lhostejný.Takové lumpy ,jako jsi ty co si z těchto lidí ještě dělají blázny bude v Česku nutno co nejkreutěji vybíjet s celými jejich rody.

Anonym 37254 04.08.2017 14:02
To,že zde vládnoucí lumpové jednají s Čínou o výstavbě továrny na českém území,která by pak patřila Číňanům je další vlastizrádný čin na českém národu.Až by za pět roků Číňané továrnu postavili,tak by ji prodali Němcům , nebo Židům,podle toho kdo by za ni víc zaplatil,Tak by zde vládnoucí lumpové rozprodali cizákům celé Česko,Pak by českým blbům řekli,aby koukali mazat do dobytčích vagonů a nechali se v Izraeli pokorně od Arabů podřezat,protože v Česku už jim mimo dluhů nepatří nic.Chce to aby se národ Čechů včas zvedl ke kruté revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko dodnes zbídačuje odporážel národ s ezbřehou krutostí za vlastizradu.

Anonym 94158 04.08.2017 13:04
Milý 90186. Lidé na světě jsou si rovni. My v Čechách se s tím umíme srovnat. Co ale dělat s "nadlidstvím" invazních národů? My džaurové jsme v pozici psa. Psi v arabském světě jsou jen divoká, prašivá zvěř. Pokud se na perifériích měst přemnoží, jsou organizovány jejich odstřely. Až se invaze přemnoží budou na nás a psy na perifériích naších měst pořádat hony. Z pár jednotlivců z Mekky je již půldruhé miliardy. Až budeš na rozcestí, vybereš si hodně zarudlý špalek? Nebo Korán. Tu Otázku Ti 2x neřeknou.

Anonym 90186 04.08.2017 12:31
Po sociálních sítích začalo kolovat video ze dne oslav parašutistů v Moskvě. V přímém přenosu dostal pěstí moderátor od opilého Rusa, který křičel: Tohle je moje země! Obsadíme Ukrajinu! Ruská televize ale teď veřejnosti tvrdí, že se jednalo o Ukrajince, a naprosto překroutila jeho slova.

Anonym 90186 04.08.2017 12:24
Vlastenec
Na internetu koluje video malé holčičky, která baseballovou pálkou mlátí do polštáře. Muž, který věc natáčí pravděpodobně její otec ji v tom podporuje. Přečtěte si, co jí říká a jak ji podporuje v nenávisti.
Co jdeš dělat?
-Jdu bít polštář.
Jdeš bít polštář? A budeš si představovat, že je to cikán nebo muslim?
-Jo!
Tak dej mu pořádně!
Počkej, jenom mu zlom pár kostí, nezabij ho.
Co jsou cikáni?
-Jsou to zmxdi.

Anonym 90186 04.08.2017 11:12
Česku hrozí, že bude opět přehlasováno u návrhu na uprchlické kvóty.
Existuje možnost, že by se dočasné kvóty změnily na stálé pro případ mimořádně silné migrační krize.
Česko podle nemá dost spojenců na to, aby takové kvóty zablokovalo.
Nejhlasitějšími odpůrci kvót jsou státy Visegrádu. Rumunsko nebo Bulharsko mají ke kvótám výhrady, vzhledem ke své snaze vstoupit do Schengenu ale proti nim nahlas nevystupují. Pozici V4 nejspíš nepodpoří ani pobaltské státy. "Spočítaly si, že jim to kvůli pár desítkám uprchlíků nestojí za to. Vidí, jak kvůli vyhrocenému odporu vůči kvótám utrpěla pozice visegrádské čtyřky v EU," říká český úředník, který se migrací zabývá. "Kompromis asi možný není. V určitém okamžiku bude muset přijít hlasování a pak jde jen o to, jak moc nás to bude bolet," tvrdí zmiňovaný český úředník.
Pokud dojde stejně jako u dočasných kvót před dvěma lety na hlasování, bude podle něj záležet na konkrétní podobě návrhu. Itálie a Řecko by chtěly přerozdělovat co nejvíc žadatelů o azyl. Tedy i ty, kteří ochranu s velkou pravděpodobností nakonec nedostanou, protože neprchají před žádným nebezpečím a do EU jdou jen za vidinou lepšího života.
V takové podobě by kvóty nejspíš neprošly, protože by je podle diplomatů odmítly i země jako Německo nebo Francie. Pokud ale bude návrh stejný jako před dvěma lety, tedy že by se měli přerozdělovat jen skuteční uprchlíci, bude Visegrád nejspíš opět přehlasován.
Kvůli dva roky starým dočasným kvótám pohrozila Evropská komise Česku, Polsku a Maďarsku soudem. Všechny tři země prohlásily, že kvóty nenaplní, i když jde o platný evropský zákon. Česko na základě kvót přijalo 12 syrských uprchlíků z Řecka. Od loňského léta ale nenabídlo přijetí žádných dalších lidí. Podle kvót by do Česka mělo přijít zhruba 2600 uprchlíků.
Polsko a Maďarsko v rámci kvót nepřijaly nikoho. Na Slovensko přišlo 16 lidí. Slováci ale žalobě nečelí, protože na rozdíl od ostatních zemí V4 nabízejí přijetí dalších osob.

Anonym 37846 03.08.2017 16:38
Jakmile se u nás našly velké zásoby lithia už jsou Němci připraveni uvedené vydrancovat.Pak by jim patřilo i území,kde by postavili svoji továrnu a i zásoby lithia.Přitroublí Češi by měli jen na to v takových továrnách za almužnu pracovat. Všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a majetek a území Česka prodávali cizákům bude nutno odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 37846 03.08.2017 15:59
Pro 90186.Když projížděla posledně kolona NATO Českem,tak se v celé zemi našel jen jediný blb co vojskům NATO s praporem mával.Prostě v Česku už nějaká EU a NATO o rozunmných lidí nefrčí.Už je na čase celou EU a NATO směle kopnout do zádele a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska dříve než až Němci vykopnou Merkelovou nás v uvedeném předběhnou.

Anonym 37846 03.08.2017 15:51
Pro 90186.V tajných službách ti lumpové co Česko zbídačují nemají takovou oporu jakou si tvoje přitroublá hlava představuje.

Anonym 37846 03.08.2017 15:46
Pro 90186.Dnes většina národa EU a NATO nenávidí,takže tvoje tvrzení,že uvedené národ miluje je na co nejkrutější roztržení tvojí prolhané huby na katovské mučírně od ucha k uchu.Právě uvedené je ta správná humanita oproti lumpům co Česko zbídačili.Nebo si z nás Čechů schválně děláš čurynu.

Anonym 37846 03.08.2017 15:39
Dle ČNB éra levných půjček končí.Takže se i rodiny se středními příjmy toho aby mohly žít ve vlastním bytě nedočkají.Kapitalistický ráj už bude jen pro bohaté co tuto zemi pomáhali rozkrást.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti