Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Songs of Experience - Deluxe (U2) Revival (Eminem) Beat (Al)boom 1968- 1970 (Various) Po Pulnoci (Mandrage) One More Light (live) (Linkin Park)

Miloš Zeman diskuse strana 1650

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 02.06.2017 15:35
Sám Zeman přitom přiznal, že zatímco francouzské ekonomice se moc nedaří, s německou to je podle něj výborné (ve skutečnosti je to třeba v porovnání s takovým Texasem nanejvýš dostatečné; čistý domácí produkt SRN prakticky neroste, takže tamní růst spolykají opravy a obnovování investic). Zeman označil za jediný důvod německého (relativního) úspěchu protestantskou pracovní morálku, která ve Francii chybí. Ve skutečnosti je důvodů hodných zřetele určitě více, přinejmenším německý vyrovnaný rozpočet a také, na což Zeman zapomíná, momentální fáze hospodářského cyklu. Třeba tím, jak Němci v posledních letech likvidují všechny své jaderné elektrárny, směřují k fázi hospodářského úpadku.
Když má nějaký stát eurozóny za sebou recesi, centrální banka by měla mít tendenci k nízkým úrokovým sazbám, aby firmy s dobrými nápady a ochotou riskovat získaly po očištění trhu levné úvěry (či jiné zdroje financování). Když se naopak blíží očekávaný sešup z ekonomického vrcholu, měla by centrální banka či podobná instituce utáhnout kohoutky.
Celý vtip, který Zeman nepochopil, je však v tom, že před vznikem eurozóny prožívaly jednotlivé evropské oblasti v jednom momentě rozdílné fáze hospodářského cyklu, takže měly na trhu různé úrokové míry z úvěrů. Tím, že teď cenu společné evropské měny ovlivňuje (ať už více, či méně úspěšně) jediná centrální banka, získávají firmy na jednom konci Evropy zbytečně nízké úroky, zatímco na druhém konci Evropy je v daném okamžiku ta stejná úroková míra vyhovující, nebo dokonce zbytečně vysoká a úvěry tedy drahé. Tím se prodlužují recese.

Anonym 90186 02.06.2017 15:33
Při svém výletě po jižní Moravě se však Zeman pustil do ekonomické analýzy případného přijetí eura a prokázal tak hluboké neznalosti ve fungování finančního systému. Sice správně poznamenal, že díky euru bychom vypadali důvěryhodněji před zahraničními investory a odpadla by nám rizika (nebo přímo náklady) spojená se směnou koruny za euro, ale jinak nesmyslně tvrdil, že euro není nic jiného než stupnice. Přirovnal euro k teploměru, který také neovlivňuje teplotu, ale pouze ji měří. Ekonomové, kteří to nechápou, podle něj nepochopili kouzlo ekonomie.
Zemanův pohled však vychází z dávných počátků ekonomie, která se na peníze chybně dívala staticky. Naši předci si tehdy mysleli, stejně jako Zeman, že cenou za peníze je jejich cena na kurzovém lístku. Dnes už však dávno víme, že cenou za peníze je úrok. Vzájemné kurzy měn se nemění primárně podle toho, kolik peněz jsme vytiskli a jak rychle obíhají v ekonomice (i když to jsou důležité ukazatele), nýbrž podle toho, jaký úrok (např. roční) slibují dejme tomu dluhopisy v dané měně.
Není tedy pravdou, že by přijetí eura znamenalo pouze přepočet mezd, cen či nájmů ve stejném poměru. Klíčovým problémem eurozóny jsou právě jednotné úrokové sazby (krátkodobé) pro celou širokou a pestrou oblast od polárního kruhu přes francouzské vinice až po Akropolis.

Anonym 90186 02.06.2017 15:32
Prezident Miloš Zeman prokázal při návštěvě jižní Moravy, že nechápe základy ekonomie. Jistě není nutné, aby byl prezident odborníkem zrovna na ekonomii, pak by se však neměl pouštět do hlubších ekonomických úvah.
Občané se při setkání Zemana opakovaně zeptali na jeho postoj k nahrazení české koruny eurem. Prezident už v minulosti řekl, že je pro vstup do eurozóny okamžitě poté, co z ní vystoupí předlužené Řecko, kterému bychom jinak museli pomáhat splácet jeho dluhy. Dlouhodobě tak přehlíží (nebo si snad dokonce neuvědomuje) mimo jiné problémy s dluhem Itálie, které zřejmě budou pro eurozónu do budoucna ještě mnohem větší zátěží než dluhy Řecka. Zejména malým a chudším státům skupiny, jako je dejme tomu Litva či Irsko, může jejich výpomoc při oddlužování Itálie (či dalších států především jižní Evropy) způsobit problémy.

Anonym 90186 02.06.2017 15:30
Hnutí ANO žádalo Fanánka ze Tří sester, aby nekritizoval Babiše

Anonym 90186 02.06.2017 15:29
Babišovo hospodaření v roce 2017: Dluh už 36 miliard a totální propad investic

Anonym 94158 02.06.2017 08:49
Jaroslave, nevím co považuješ za kapitalistický svinčík. Kapitál pro výrobu je nutný, dává občanům práci. Pokud máš na mysli společné vlastnictví výrobních prostředků, pak jsme prožili desetiletí v takovém systému a neosvědčilo se. Vzalo právo nakládat majitelům se svým majetkem a vytvořilo uniformitu, kterou známe ze zaostalých zemí. Žijeme dnes v tržním prostředí a většina Čechů se má nejlépe za celou historii Československa i samostatné ČR. Několikrát se skoky zvýšily platy i důchody. Nové zvýšení minimální mzdy vyvolá lavinový efekt v celém spektru příjmů. Byla to dobrá práce vlády, prezidenta i jiných subjektů. Proč to bořit? Jediné co je špatně je upuštění od norem ČSN u potravin. Zapáchající drůbeží maso, uzeniny hrozné pachuti, šizené máslo i sýry a další nechutnosti. Nákupy v Německu prodražuje cesta. ČR byla před několika týdny na 1. místě ve světě v kategorii svobod. Ti Tvoji revolucionáři jsou pouze v Tvé mysli. Nikdo je křísit nebude.

Anonym 31168 01.06.2017 18:50
Po tom co obyčejný český blb pomohl lumpům k moci a nechal jim Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást je Pilného požadavek reálný.Hlavně měl doplnit,že důchodcům by se mělo za jejich většinovou troubovitost odebrat volební právo a pokud sedmadvacet roků nedělali nic proti instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku tak jim začít vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Pokud bude zlumpačelýá důchodce remcat proti výplatě zaslouženého důchodu,tak mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Na blby a lumpy co po komunistech Česko zbídačili musí být přísnost.

Anonym 90186 01.06.2017 18:27
Japonská firma Central Glas otevře v Pardubicích svoji továrnu. V areálu SemtineZone postaví halu na výrobu lithiových baterií pro elektromobily. Stavbu zahájí patrně letos.

Anonym 90186 01.06.2017 18:24
ministr financí Pilný
Pilný řekl, že je nutné, aby důchodci pracovali, neboť penzijní systém jednoho dne skončí. A že je proti zvyšování minimální mzdy. Lidé by navíc podle něj měli platit u lékaře a nebránil by se ani zavedení školného na vysokých školách.

Anonym 90186 01.06.2017 17:25
Horáček má splněno, jako první nasbíral 50 tisíc hlasů ke kandidatuře

Anonym 90186 01.06.2017 16:00
Byť byl Andrej Babiš odvolán z postu ministra financí těsně na konci minulého měsíce, stačil zvládnout své letošní poprvé. Státní rozpočet se totiž ke konci května poprvé během roku 2017 dostal do schodku o velikosti 18,7 miliardy korun. Oproti loňsku činí mezera více než 41 miliard korun, jelikož v květnu 2016 bylo dosaženo přebytku 22,4 miliardy. Meziročně horší výsledek výrazně ovlivnily prostředky přijaté z EU a finančních mechanismů (FM), které byly za prvních 5 měsíců roku 2017 nižší o 72 miliard, píše Ministerstvo financí ve své zprávě.
Suma sumárum, státní kasa v květnu evidovala celkové příjmy o velikosti 496,4 miliardy korun a celkové výdaje 515,1 miliardy.
Na vysokou srovnávací základnu roku 2016 mělo vliv zejména to, že především v první polovině roku 2016 byly propláceny relativně vysoké objemy prostředků z EU, které souvisely s výdaji předfinancovanými ze státního rozpočtu v předchozích letech.

Anonym 90186 01.06.2017 15:30
Příběh podnikatele, který dosahuje zisku na účet daňových poplatníků, dostal temnější rozměr poté, co vyšla najevo historie s korunovými dluhopisy. Andrej Babiš se dostal do potíží, když si od svého Agrofertu koupil za jeden a půl miliardy dluhopisy se šestiprocentním úrokem. Tím zmenšil daňový základ o 90 milionů a stejnou částku inkasoval ve formě každoroční dividendy, kterou nemusel danit. Jančura byl radikálnější. Nově založený Student Agency Holding vydal v roce 2012 dluhopisy za 900 milionů s 12% úrokem a svému majiteli Jančurovi je předal v rámci účetní operace. Stačilo, že podnikatel převedl své tři firmy pod střechu holdingu. V tomto případě se z daňového základu odepisuje 110 milionů a Jančura dostává jako nezdaněnou dividendu částku o dva miliony nižší.
Mluvčí Student Agency Aleš Ondrůj vysvětluje, že nejde o obcházení daňových povinností. Dluhopisy jsou u Jančury zaparkovány dočasně a podnikatel je okamžitě nabídne investorům, až RegioJet získá smlouvu na provozování nějaké dotované trati a bude potřebovat koupit pár souprav. To se však zatím nestalo, protože soutěží z poslední doby se Jančurova firma buď neúčastnila, nebo neuspěla. Daňové výhody pro holding a jeho majitele tedy vznikly pouze jako vedlejší a nezamýšlený účinek. Ondrůj zdůrazňuje, že peníze z úroku z dluhopisů byly vráceny zpět do firmy a použity pro další rozvoj podnikání. Dokumenty o tom nejsou k dispozici veřejnosti, podle mluvčího ale byly odeslány bankám i finanční správě.

Anonym 90186 01.06.2017 15:29
Další dotace jsou nepřímé. Jančurovy firmy si vybírají jen trasy, kde cestuje nejvíc lidí a kde jízdné spolu se státní podporou zajistí zisk. Žluté autobusy jezdí několikrát denně z Prahy do osmi velkých měst (Brno, České Budějovice, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, Most, Chomutov, Znojmo). O to víc musí stát a kraje doplácet ztrátu na zbývajících trasách, jimiž se sváží na terminály žlutých autobusů lidé z menších městeček a vesnic.
Vedle dotací je klíčem Jančurova úspěchu agresivní marketing. Dokázal vzbudit dojem, že mu všechno vychází, i když jeho operátor prázdninových cest Dovolena nesplnil očekávání a v milionových ztrátách začaly bílé pražské taxíky Tick Tack. V evropských trasách podléhají autobusy RegioJet německému koncernu Flixbus, část trhu drží jen při spojení s Berlínem, Vídní, Bratislavou a Budapeští. O to víc Jančura napadá politiky, kteří nechtějí jeho autobusům a vlakům uvolnit výnosné linky v tuzemsku. Kdo lže, ten krade, napsal loni v říjnu na kapoty žlutých autobusů vedle portrétu jihomoravského hejtmana Michala Haška. Se stejným textem rozeslal i statisíce letáků a Hašek prohrál krajské volby. Stejnou zkušenost včetně výhrůžných SMS zpráv zaznamenal jihočeský hejtman Jiří Zimola. Jindy je marketing RegioJetu součástí mediálních tažení hnutí ANO. Třeba při konfliktu o reorganizaci policie se na karoseriích autobusů objevil ministr vnitra Milan Chovanec s označením Langer II a číslem mobilního telefonu. Jančura platí aktivisty z Nadačního fondu proti korupci a Rekonstrukce státu, kteří napadají politiky tradičních stran.

Anonym 90186 01.06.2017 15:27
Nejdůležitější a nejúčinnější však zůstává prvotní lež o tom, že RegioJet jezdí bez dotací. Žlutá flotila opravdu nežádá od státu ani od krajů dotaci na vyrovnání ztráty za provoz linek veřejné služby, místo toho provozuje tzv. komerční linky. V českých podmínkách to ovšem znamená, že inkasuje o to větší státní podporu. Příkladem je zmíněná železnice PrahaOstrava. Když měly monopol České dráhy, inkasovaly sedm milionů na úhradu ztráty a 17 milionů jako dorovnání slev pro studenty a důchodce. Pak byl zaveden komerční provoz a ztráta už se nikomu nehradila. Za slevy ovšem stát loni doplatil 109 milionů, z toho 58 milionů bylo pro RegioJet, i když provozuje necelou třetinu spojů. Hlavní otázka přitom zní, kde se na trati najednou vzalo pětkrát víc studentů, kteří přitom obvykle dávají přednost žlutým vlakům. Existují dvě vysvětlení: ministerstvo dopravy tvrdí, že cestování s RegioJetem je prestižní záležitostí, jíž využívají i ti, kdo dříve vlakem nejezdili. Skeptici upozorňují, že není nic snadnějšího, než aby třeba šedesátiletý cestující koupil žákovskou jízdenku. Stevardi RegioJetu nemají důvod ověřovat, zda stařík opravdu studuje, protože stát jeho slevu stejně doplatí.

Anonym 90186 01.06.2017 15:25
Reklamní publikace holdingu Student Agency říkají, že Jančurův byznys začal v roce 1993, kdy jako podnikavý student brněnského VUT založil agenturu zprostředkovávající au pair pobyty studentům z České republiky. Díky jeho tvrdé práci se v roce 200 tržby přiblížily 150 milionům korun a zisk půl milionu. Roku 2004 už začaly jezdit žluté autobusy Student Agency (dnes RegioJet) na trase PrahaBrno, v roce 2011 následovaly žluté vlaky RegioJet z Prahy do Ostravy. Poslední údaje o tržbách z roku 2015 už hovoří o třech a půl miliardách. Příběh kapitalistického selfmademana provázejí superlativy. Naše autobusy jsou evropskou raritou v poměru kvality a ceny, nedotovaný žlutý rychlovlak je raritou na kolejích. Není běžné, že by soukromý dopravce bez dotací provozoval vlaky, chválil se ještě nedávno Jančura a měl ohlas i v médiích. Neobyčejně komfortní jízda, revoluce na kolejích, nadstandardní pohodlí a jiné reklamní slogany jsou dodnes součástí novinových titulků.

Anonym 90186 01.06.2017 15:24
Pointa příběhu je v tom, že víc než polovinu bere Jančurova firma RegioJet. Protože nárok na podporu mají také Jančurovy žluté autobusy, inkasuje firma protidotačního bojovníka ročně od státu 109 milionů. Ke všemu stejná částka míří z podniku na jeho osobní konto, aniž by z ní musel platit daně.
Vítejte ve světě nových podnikatelů, kteří razantně bojují proti přebujelým dotacím, aby ještě vyšší dotace sami dostali, kteří se snaží vymýtit klientelismus, aby pro sebe vytvořili ještě výhodnější vazby na stát. Stomilionový dotační titul Jančurova peněženka je důkazem toho, že se brněnskému žralokovi daří.

Anonym 90186 01.06.2017 15:23
Co se dělo před rokem 2010 na železniční trati PrahaOstrava, porušovalo všechna pravidla svobodného trhu. V jiné evropské zemi by na frekventované trati dopravci s přehledem vydělávali, u nás stát dotoval státní podnik České dráhy 24 miliony ročně. Hlavním kritikem byl tehdy brněnský podnikatel Radim Jančura. Poměry se od té doby změnily. Vláda zrušila monopol Českých drah a do Ostravy jezdí tři společnosti. Něco je však špatně, protože loni dopravci inkasovali dotaci přes 100 milionů.

Anonym 31168 01.06.2017 10:54
Pro 90186Česko je skvělá země hlavně pro Němce a Židy aby si ji po státním bankrotu Česka rozebrali
Pro 90186.Česko je skvělá země hlavně pro Němce a Židy aby si Česko po jeho státním bankrotu rozebrali.Díky zde sedmadvacet roků zde vládnoucím lumpům se do bankrotu úspěšně řítíme i když obyčejný český blb na uvedené pořád kouká jako blb.

Anonym 31168 01.06.2017 10:47
Vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje bude třeba po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 01.06.2017 10:28
Pro 94158. Takové lumpy jako jsi ty bude třeba za oblbování národa odporážet na katovské mučírně s bezbřehou krutostí.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko nejvíc potřebuje.

Anonym 90186 31.05.2017 23:27
Co říkáte na jeho slova o odstranění novinářů?
Že o tom žertuje, to je nepřijatelné. Prezident země EU podkopává princip svobody tisku, důležitou práci novinářů. To je vážně nepřijatelné a opravdu to není v souladu s předchozími prezidenty vaší země, jako byl Václav Havel, který byl skvělá osobnost. To není dobrý vývoj.

Anonym 90186 31.05.2017 23:26
Vladimir Putin očividně využívá vojenské možnosti, dokonce válku, aby garantoval svůj vlastní politický úspěch. Dělá to na východě Ukrajiny, v Sýrii, protože přes Aleppo létají ruské bombardéry. Proto by Evropa, podle mě, měla být jednotná. Nechápu, proč se prezident Zeman tak přátelí s Vladimirem Putinem. Samozřejmě prezident musí mít dobré vztahy se všemi, o tom není sporu. Ale být tak optimistický a přátelský k Vladimiru Putinu podkopává naše společné názory o právním státě v globálním měřítku.

Anonym 90186 31.05.2017 23:25
Ve společnosti máte bosse. Je to někdo, kdo je ve finále za vše zodpovědný a je svým vlastním majetkem. Takže může vše ztratit. Ve státě nemůžete vše ztratit. Jste zodpovědný za občany, musíte převzít odpovědnost a brát v potaz také názory ostatních. Tady není žádný boss, který diktuje všechno. V Americe teď můžeme vidět, co to znamená, vést zemi jako byznys. Máte na mysli zájmy pouze jednoho člověka, ne parlament, ne Kongres, ne většinu lidí. Trump rozděluje naši jednotu. A člověkem, který z toho těží, je Vladimir Putin.

Anonym 90186 31.05.2017 23:24
Česko je skvělá země. Není to útok proti nikomu. Ale jsou tady otázky. První je otázka svobody médií, druhá je pak ohledně evropských fondů. Mluvíme o evropských penězích, které jsou utráceny v Česku. A dnes už bývalý ministr financí je dostával a zároveň utrácel. Nemůžete řídit stát jako firmu.

Anonym 90186 31.05.2017 23:24
Už jsme o tom diskutovali. Víte, vnitřní záležitosti České republiky nejsou pouze zájmem České republiky, je to také evropská debata. Lidé ve Francii, Maďarsku, Německu čtou zprávy z Česka a jsou znepokojeni tím, co se tady děje. Nedebatujeme jen o České republice, už jsme se na Maltě bavili o tom, co se děje v Rumunsku, o korupci, řešili jsme dříve také polskou vládu a nyní budeme diskutovat o Babišově případu.

Anonym 90186 31.05.2017 23:23
Nezávislost českých médií přijde na přetřes v Evropském parlamentu. Výbor pro občanské svobody, právo a vnitřní záležitosti probere možné zneužití v úterý odpoledne a téma to bude i ve čtvrtek na plénu. Důvod? Andrej Babiš (ANO) a nahrávka, na které má zasahovat do obsahu MF Dnes. Předseda nejsilnější frakce europarlamentu Manfred Weber (CSU) v rozhovoru tvrdí, že to není jen naše věc. Zkritizoval také prezidenta Miloše Zemana kvůli přátelství s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Anonym 90186 31.05.2017 23:19
Spolehlivost českých firem strmě upadá. Zatímco ještě loni tuzemské podniky v rámci Evropy vykazovaly velmi dobrou platební morálku, letos se řadí mezi ty s nejvyšší mírou rizika. Česko se tak přiřadilo k jižanským zemím jako je Řecko, Itálie či Chorvatsko. Natahování dob splatnosti faktur či jejich překračování přitom může zásadně poškozovat, či dokonce úplně likvidovat malé a střední podniky.
Vyplývá to z průzkumu European Payment Report 2017 společnosti Intrum Justitia, přední české firmy zaměřené na správu a vymáhání pohledávek. Výsledky se zakládají na odpovědích 10,5 tisíce vedoucích pracovníků firem z 29 evropských zemí.
Zásadní propad zaznamenaly tuzemské podniky v evropském indexu rizikovosti plateb. Ten přesně popisuje, které trhy vykazují lepší či horší morálku oproti celkovému trhu. Zatímco ještě v loňském roce se Česká republika umístila mezi nejdisciplinovanějšími zeměmi na šestém místě za Slovenskem, letos je páté od konce na 25. příčce. Horší pořadí připadlo už jen na čtveřici evropských států, Irsko, Itálii, Řecko a Portugalsko.Letos nastal desetiprocentní nárůst respondentů, tedy čelných představitelů firem, po kterých jejich odběratelé požadovali prodloužení splatnosti faktur. To je obrovské číslo. Požadované termíny přitom byly delší, než by pro firmy bylo přijatelné, pojmenovává jeden z důvodů českého propadu Karol Jurák, výkonný ředitel Intrum Justitia.
Nedisciplinovanost, nespolehlivost a neschopnost odběratelů uhradit své závazky vůči dodavatelům včas brzdí ekonomiku a ubírají jí potenciál. Každá čtvrtá firma uvádí, že kdyby dostala peníze od odběratelů včas podle platné smlouvy, investovala by do nových technologií nebo by přijala nové zaměstnance, dodává Jurák.

Anonym 94158 31.05.2017 23:07
Jaroslave, v současné době se většina Čechů má nejlépe za celou historii Československa i samostatné ČR. Několikrát se skoky zvýšily platy i důchody. Nové zvýšení minimální mzdy vyvolá lavinový efekt v celém spektru příjmů. Byla to dobrá práce vlády, prezidenta i jiných subjektů. Proč to bořit? Jediné co je špatně je upuštění od norem ČSN u potravin. Zapáchající drůbeží maso, uzeniny hrozné pachuti, šizené máslo i sýry a další nechutnosti. Nákupy v Německu prodražuje cesta. ČR byla před několika týdny na 1. místě ve světě v kategorii svobod. Ti Tvoji revolucionáři jsou pouze v Tvé mysli. Nikdo je křísit nebude.

Anonym 90186 31.05.2017 19:24
První samořídící autobus, který jezdí v Berlíně, pojme osm lidí a pohybuje se rychlostí okolo devíti kilometrů v hodině.

Anonym 90186 31.05.2017 17:31
Evropský úřad pro boj proti podvodníkům OLAF očekává, že své vyšetřování okolo dotací pro farmu Čapí hnízdo, která patřila do přelomu let 2007 a 2008 do Agrofertu Andreje Babiše, uzavře do konce letošního roku. Novinářům to dnes na výroční tiskové konferenci řekl šéf úřadu Giovanni Kessler. Babiš přitom v médiích opakovaně tvrdil (lhal), že projekt není vyšetřován.

Anonym 90186 31.05.2017 17:30
Pilný přišel po několika dnech na ministerstvu se zjištěním: Státní kasa je prázdná

Anonym 90186 31.05.2017 17:29
Pořadateli jarmarků, který kritizoval EET a Babiše, přišlo 26 kontrol

Anonym 31168 31.05.2017 16:59
Pro 94158.Spíše se dá říci,že slibovaný kapitalistický ráj jede směle do zádele a ubývá i českých blbů co na něj ještě věří.Jakmile se dostane revolucí mladá generace k moci a začne důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem,tak začne být v Česku všechno jinak než na co už jsme sedmadvacet roků zvyklí.

Anonym 5822 31.05.2017 14:37
Kubera je d . e . b ..l non plus ultra. Prohulený starý strýc mne bude nutit, abych jako nekuřačka spolu s mými vnoučaty trpěla čoud v restauracích, ze kterého je nám všem špatně. Ať si ten starý demagog žere svoje brouky a dá pokoj slušným lidem, kteří umějí žít bez smogu. Ten pán je na pár facek.

Anonym 94158 30.05.2017 23:10
Žádná krize v české společnosti není a nebyla. Jen mafiánské strany, které dohromady nemají ani 20 % se začaly chovat jako bolševici v roce 1948. Čím větší lež, či Hermanovina, tím větší mají naději na návrat vlády před rokem 2013. Občané si to většinou nepřejí. Majetek v Čechách by se mohl takovým pokusem dostat k 1 % vyvolených. Občané nemají zájem dostat se opět pod hranici bídy. Tak špinavou volební kampaň jsme v Čechách ještě neměli.

Anonym 90186 30.05.2017 22:08
Kvůli EET možná skončí další jarmark. Tentokrát jde o unikátní řemeslnické trhy v Turnově

Anonym 90186 30.05.2017 21:12
Kde je Ovčáček? Kde se to trdlo fláká! Měl by tvýtovat jednu pecku za druhou, zde jsou témata, které náš lid zajímají:
A) Proč jel vicehradníprotokolář zrovna tímto autem?
B) V jaké rychlosti havarovali?
C) Kolik promile měl v krvi řidič a kolik spolujezdec?
D) Co nařídil zraněnému vicehradnímuprotokoláři president Zeman při návštěvě nemocnice. MožnostI A) Drž o všem hubu! B) Uzdrav se rychle!
E) Jakou vinu na havárii nesou letoví dispečeři?
F) Nehodu způsobila brněnská kavárna, nebo detašované pracoviště pražské kavárny?
Tolik otázek a hradní mlčáček mlčí!

Anonym 31168 30.05.2017 16:10
Pro 90186.Od údajné revoluce se prosazuje poctivě názor národ Čechů zcela zlikvidovat a Sudety předat Němcům a ostatek Česka ,za naše dluhy předat Židům.Čechy pak odsunout do stávajícího Izraele k odporažení Arabům.A obyčejný český blb dúchodového věku na uvedené povětšinou kouká nadále jako blb.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací,ta pak začne důchodcům,za jejich většinovou troubovitost a lenost přemýšlet vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Až se pak bude zlumpačelý důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zaqdkem tak začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co sedmadvacet roků volil přece jen volit neměl.Tím značně stoupne jeho inteligence.Přesto bude nejrozumnější důchodcům za jejich většinovou troubovitost odebrat volební právo ,protože už toho svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost,

Anonym 31168 30.05.2017 15:55
Lumpové co se po komunistech prolhali k moci jednak záměrně z pracujících cikánů udělali povaleče na podpoře a z bývalých sedláků vlastizrádné lumpy co dodnes zbídačují družstevníky.Proto do družstev už nechce nikdo jít za almužnu pracovat.Chtějí sem tedy vládní lumpové tahat Ukrajince.Pokud by jim toto lumpáctví prošlo tak by brzo tahali cizáky do naší armády,protože i o tu je zájem pramalý.Pak by cikzácká armáda placená z daní Čechů začala krutě rovnat mravy těm,kterým se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku nelíbí.Proto se musí národ proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům zvednout a vybíjet je za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 30.05.2017 15:47
Celkový dluh obyvatel ČR přesáhl na konci prvního čtvrtletí poprvé dva bilion korun, meziročně vzrostl o 162 miliard korun.

Anonym 90186 30.05.2017 15:44
Produktivita české práce klesá

Anonym 31168 30.05.2017 15:39
Už aby stávající vládní banda sháněla muzikanty co by mohli zahrát na funusu vlády zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů.

Anonym 90186 30.05.2017 15:39
Když už se za korupčníka považuje poslanec, který resignuje na mandát a jde za odměnu do zaměstnání, tím spíš by se policie měla zajímat o tvorbu státních rozpočtů a interpretovat ji podobně, totiž že jde o masovou korupci.
Šlo by to i bez vyšetřování, u kterého ani není jasné, kdo by koho vyšetřoval, zda by u toho zas nebyla nová forma korupce a zda by se to nevleklo déle než trvá lidský život. Co kdyby sněmovna neměla právo schvalovat rok před volbami jakékoliv zvýšení platů (i svých), dávek či přídavků? Veškeré toto dobro by musely vlády nachystat dřív. Co bylo před rokem či dvěma si voliči už moc nepamatují a podezření, že jde o kupování hlasů by přiměřeně ochablo. Vlády, zejména ta dnešní, to dobře vědí a proto vlnu zvýšení všeho chystají vždy před volbami.
Takže: vloni, vládo, vloni jsi měla být štědrá. Letos by tě měl Šlachta pozatýkat a návrh státního rozpočtu zabavit jako korupční plán.

Anonym 90186 30.05.2017 15:37
Když někdo dá jinému občanovi peníze, aby ho zvolil, jde o mimořádně škodlivý příklad korupce, která devastuje demokracii a dá se jen obtížně dokázat. Když se ale provozuje veřejně, jde o šílenství. Jeden takový příklad korupce právě probíhá. Jmenuje se státní rozpočet.
Vládní strany, dnes ČSSD, ANO a KDU-ČSL ve svém návrhu rozpočtu nabízejí mnoha skupinám voličů, většinou státních zaměstnanců, výrazné zvýšení platů či dávek a přídavků. Aby jim to účetně vycházelo, zvyšují opět státní dluh o padesát miliard. Těžko se zbavíte dojmu, že cílem takového rozpočtu není rozumná hospodářská politika ani rozumná politika sociální, nýbrž celkem přímočaré podplácení obdarovaných skupin voličů za peníze všech voličů.
Obdarované skupiny se přitom kryjí se skupinami pravděpodobných či možných voličů vládních stran. A když se projednávání rozpočtu přímo kryje s volbami, jde o situaci naprosto ideální. Voliči to mají před urnami na talíři. Před urnou pak nezapomenou, kdo jim toho kolik od ledna či hned navíc dá. Výhodou je, že i strany opoziční spíš v této situaci mlčí: nebudou přeci říkat voličům, když vyhrajeme my, tyto úplatky vám škrtneme. Obdarovaní voliči jsou rádi a budou vděční. Kdo nic nedostal, má vztek a chce také.

Anonym 90186 30.05.2017 15:22
Ostuda. Babiš využil k agitaci i odhalení památníku na rodiče Wintonových dětí

Anonym 90186 30.05.2017 15:21
Prezident republiky tráví druhý den na návštěvě Jihomoravského kraje. Při setkání se zaměstnanci Jihomoravské armaturky si sice odpustil své neblaze proslulé bonmoty, ale celá debata s pracovníky se nesla v duchu oslavy Číny i jiných asijských států. Nezvyklou kritiku si však od Zemana vysloužily uzeniny od firmy Andreje Babiše, které prezident označil v podstatě za nekvalitní.

Anonym 90186 30.05.2017 15:18
Josef Klíma mění názor na Kajínka. To je však hodně pozdě

Anonym 90186 30.05.2017 15:16
Důvěra v prezidenta a vládu se podle CVVM v souvislosti s vládní krizi výrazně propadla. Hlavě státu nyní důvěřuje 41 procent lidí, zatímco v předchozích dvou měsících to bylo vždy 55 procent. Důvěra ve vládu spadla na 23 procent z dubnových 40 procent.
Spokojenost lidí s politickou situací je podle CVVM nejhorší od konce roku 2013. Spokojenost v první polovině května vyjádřila jen desetina lidí, nespokojeno bylo 67 procent občanů. Vyplývá to z průzkumu CVVM.

Anonym 31168 30.05.2017 08:43
Cenzoři dělají svým lumpáctvím národu Čechů takové škody,že po revoluci bude třeba u cenzorů vybíjet celé jejich vlastizrádné rody s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách.

Anonym 94158 29.05.2017 23:57
Koukám, že dneska tu asi cenzuruje samotný pekelník. Tak přeji alespoň dobrou noc.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti