Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 1650

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 20.08.2017 11:13
Pro 94158
Příjmová chudoba loni hrozila 8,1 procenta důchodců. V roce 2013 to bylo o dva procentní body méně, tedy 6,1 procenta. Podíl byl v minulém roce nejvyšší od roku 2011, v posledních letech se zvedal.V mnohem horší situaci jsou domácnosti jednotlivců. Chudoba loni hrozila pětině lidí nad 65 let, kteří žili sami. V roce 2013 ohrožovala zhruba 13 procent starších lidí.

Anonym 94158 20.08.2017 11:06
Česká ekonomika je v Evropě excelentní, neustále se zvyšují odhady a jíž více než 60 % občanů žijících pod hranicí bídy za Kalouska se dostalo do reálného života. Z mého pohledu žijeme v nejvíce rozvinuté demokracii a snahy Drahuše s Kalouskem na demokracii nic nezmění. Vládu i prezidenta volí občané a ne mafie. Češi vyprodukují v porovnání s Německem na pracujícího 60%. Přes bídu za Kalouska a výrazné zlepšení za dnešní demokracie je stále výrazný potenciál. Já volím prosperitu a bohatství nás všech. Volím pokračování standardu rozvoje a snižování dluhů státu. Nechápu policii, která se plete do voleb. Proč nešetří miliardy zmanipulované na potřeby mafie v projektech, které nikdo nepotřeboval do roku 2013?

Anonym 31168 20.08.2017 09:44
Pokud se má Česko zachránit pořed státním bankrotem s následnou úplnou likvidací národa Čechů tak to chnce krutou revoluci vedenou mladou generací tvrdé levice.Všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci pak zpracovávat za vlastizradu na tuhý krvavý biftek.To je ta správná humanita a demokracie co Česko potřebuje.

Anonym 31168 20.08.2017 09:40
Nejspíše to skončí jako to skončilo s naším zlatým pokladem.Zlato se vypařilo a nikdo pořádně neví kde skončilo.Takže Češi už žádné zlato nemají,ale mají pořádné starými lumpy nasekané dluy.A obyčejný český blb na uvedené pořád kouká jako blb.

Anonym 31168 20.08.2017 09:36
Už se světoví lumpové vrhají na to jak ukořistit naše zásoby lithia,protože jeho potřeba i cena bude mnohonásobně stoupat,nyní stačí aby cizí společnosti daly malý úplatek zde vládnoucím lumpům a mají zakázku doma.Machinace s těžbou lithia by se pak už mohly projednávat s lumpy co zde jsou u moci přímo na katovských mučírnách.

Anonym 77175 19.08.2017 19:57
Zatím převážně stranou pozornosti světových médií i politiků zůstával konflikt Číny a Indie. Rozepře týkající se sporných území v regionu však v posledních dnech eskaluje a podle expertů, které oslovil deník The Washington Post, má potenciál přerůst až v ozbrojený střet. Jedná se o nejvážnější krizi indo-čínských vztahů za posledních 30 let, uvedl pro deník Shashank Joshi z britského Royal United Services Institute, nejstaršího bezpečnostního think-tanku na světě.
Územní rozepře mezi Čínou a Indií nejsou ničím novým, v roce 1962 došlo i ke krátké válce. Současný konflikt je však podle oslovených expertů obzvláště nebezpečný tím, že přichází v době zhoršujících se indo-čínských vztahů. Zároveň se poprvé týká i třetí země Bhútánu a má tak potenciál destabilizovat širší region.
Spouštěčem současného konfliktu byly plány Číny na výstavbu železnice skrze Doklamskou náhorní plošinu, území spadající pod Bhútán, na nějž si Čína nicméně dělá nároky. Když čínská armáda v polovině června vstoupila na území obydlené především bhútánskými zemědělci a přivezla s sebou i stavební techniku, byla zastavena bhútánskou armádou, ke které se o dva dny později přidaly i indické ozbrojené složky.
Sporná Doklamská náhorní plošina má pro Indii klíčový strategický význam. Země se obává, že pokud by Čína postavila skrze území železnici, byla by schopná v případě ozbrojeného konfliktu zaútočit na jedno z nejslabších místo indické obrany, Siligurský koridor přezdívaný také Kuřecí krk.

Anonym 90186 19.08.2017 17:17
Drahoš už může kandidovat. Nasbíral 78 tisíc podpisů. Více než Zeman

Anonym 90186 19.08.2017 16:26
Jakou mzdu kdy komu platil pan Zaorálek? Z peněz, co sám vydělal? Asi nikdy nikomu žádnou, že.

Anonym 37217 19.08.2017 11:27
Pokud se přejde u důchodců ve zdravotnictví na to,že důchodci budou mít nárok většinou jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor a většině důchodců ,za podíl na instalaci stávajícího kapitalistick=ého svinčíku,bude důchod vyplácen na holý zadek bejkovcem,tak je šance ,že se Česko státnímu bankrotu vyhne,Chce to prostě revolucí dostat k moci pořádně tvrdou ruku mladé generace.

Anonym 90186 19.08.2017 10:22
Jako radní ČT se často potkává s názorem, že veřejnoprávní televize není objektivní, to však odmítá. ČT v tomto případě dělá a to mohu garantovat stoprocentně, co může. Je atakovaná z mnoha stran, včetně blbostí typu, že je to Kalouskova zpravodajská televize, zmiňuje Šarapatka používaný argument.
Česká televize dělá maximum, navzdory tomu, že je pravidelně dehonestována Milošem Zemanem, Tomiem Okamurou a nejvíce Andrejem Babišem. Ta jeho drzost jde tak daleko, že například napadne ČT, že je to zkorumpovaná pakáž, bez jediného důvodu. Není schopen to prokázat, použije to ve veřejném prostoru a pak si stěžuje na špatné postupy a reportáže, jen proto, že neunese ani Babiš, ani Zeman jedinou objektivní kritiku či zprávu o svém vlastním kontroverzním počínání. Jen proto tu televizi nenávidí, je přesvědčen muž, který společně se svými kolegy kontroluje fungování veřejnoprávního média.
Komerční stanice mají podle Šarapatky s objektivitou daleko větší problém, což se ukázalo například u informování o kauze Čapí hnízdo. Je to zcela patrné, na komerčních televizích to platí suverénně, zejména na TV Nova je to vidět, a kdo je pravidelným divákem, tak jasně vidí, že je to pro Novu i Primu až druhořadá zpráva, říká Šarapatka.
Já osobně z nich cítím, a je to můj názor, tendenci podporovat příštího eventuálního premiéra Babiše a zásadně mu podlézat a pochlebovat. Ani jedna komerční televize se nechová objektivně a tady zůstává ČT jedinou velikou lodí objektivního zpravodajství, je přesvědčen člen Rady ČT.

Anonym 90186 19.08.2017 10:20
Když byl předsedou vlády ČR, což bylo někdy před téměř dvaceti lety, byl to člověk v jiné kondici. Byl člověk, který se více orientoval na západní politiku než na tu východní, vysvětluje Šarapatka.
Podle jeho slov měl však současný prezident již v době, kdy s ním spolupracoval, nebývalý sklon k alkoholu. S postupem věku a po stranických excesech, které měl, skončil na deset let na Vysočině, kde se užíral nenávistí ke svým oponentům a kde podle blízkých zdrojů propadl tomu alkoholismu natolik, že při vstupu do funkce prezidenta republiky v roce 2013 to byl v podstatě úplně jiný člověk, kterého jsem takhle neznal, říká radní ČT.
Pro mě to bylo šokující, ta nebývalá kolaborace, která je podle mě závislá na tom, že jak jeho okolí, tak jeho kampaň byly podle mého soudu dotované jenom z ruských peněz. Z mého pohledu je Miloš Zeman ruský kolaborant, je to prostě tak, je to možná tvrdý výraz, ale je to člověk, kterého pasou lidé z jeho okolí napojení přímo na ruské financování, dodává kriticky Šarapatka.
Přesto dokáže pochopit, že se najdou lidé, kteří současnou hlavu státu podporují. Zemana volí především lidi frustrovaní, nostalgici po starých dobrých časech, kteří už zapomněli na to, jak to vypadalo před nějakými osmadvaceti lety, kteří slyší na vládu silné ruky, jeho kontroverzní postoje, sprosťárny a obrovskou agresivitu. A jsou to lidi, kterým se podle mého názoru stýská po ,socíku a 8219;, má jasno publicista.
Podíl na tom mají alternativní zpravodajská média typu Parlamentních listů a dalších, která naprosto pragmaticky zpívají píseň toho, kdo je platí. V tomto případě je to pravděpodobně hrazeno z ruských peněz. Takže ta masáž těchto téměř extremistických internetových médií z mého pohledu je tou druhou velkou pákou, která pomáhá Zemanovi v tom, aby měl tu svou základnu voličů, která ho znovu bude volit. Nemluvím o televizích, to je samostatná kapitola. Tragické výstupy na TV Barrandov jsou jen tyjátrem, který je evidentně domluvený a má za úkol jediné favorizovat Zemana, pro velké neštěstí ČR, jako příštího prezidenta, uvádí Šarapatka Na barovce.

Anonym 94158 18.08.2017 21:53
Opět smutná událost ve Španělsku i Německu. Prostě z mého pohledu Evropa financuje INVAZI vrahů evropských národů.

Dalibor 95170  33 let 18.08.2017 18:04
Vejce jedovate, maso taky jedovate, mame zlate casy, to muzeme byt vdecni
Nemcum, Belgicanum a Francouzum. Muzeme byt radi, ze mame odpadiste, ci
odbitiste. Jeste za 100 let, se vsechno bude svadet na komunisty.
Zlati komunisti, byli tak dobri a mysleli to s nami tak dobre, ze je dobre, ze jiz nevladnou.
Kriminalita a neporadek a hluboko do kapsy, je jiste lepsi.

Anonym 37165 18.08.2017 17:14
Pro Dalibor.Můj otec měl po vilce ve včelníku schovaný lehký kulomet.Protože se celých čtyřicet roků nesnažl komunisty postřílet ,znamená to,že zas tak mizerně nevládli.

Anonym 37165 18.08.2017 17:11
Představa,že se těžbou lithia Češi napakují je mylná.Protože jsme v Čechách tak to napakování se bude týkat jedině velkozlodějů a obyčejný český blb bude dál sušit hubu.

Dalibor 95170  33 let 18.08.2017 16:27
Pan ministr vnitra Milan CHovanec, se zblaznil. Noseni zbrani, u nas, by znamenalo, ze by se lidi strileli na potkani a doplatili by na to nevinni
lide. Takze by vzniklo militarizovane ozbrojovani, ktere by se zmenilo
na anarchismus a zavladl by chaos a zmatek.

Dalibor 95170  33 let 18.08.2017 16:13
Zatrapene pocasi. To nam sem asi prinesli ti migranti, z Afriky.
Vzdycky tady prselo a ted, nespadne ani kapka. V Cechach to jde, ale na Morave, je to katastrofa.
Mimo jine, ty utoky, napr. v Barcelone, ci ve Finsku, Hruza.

Anonym 37165 18.08.2017 15:18
Hlavně to chce volit strany co mají v programu svižně vystoupení z EU.Setrvání Česka v EU je jistota státního bankrotu a toho,že za dluhy Česka zaberou Němci Sudety.Ostatek skoupí světové Židovstvo k vybudování nového Izraele v lepším prostředí než je ten stávající.Přitroublé Čechy pak jako nepotřebnou veteš odsunou do stávajícího Izraele k podřezání od Arabů.

Anonym 37165 18.08.2017 15:11
I když jsem se musel za komunistů za jejich kritiku prošlápnout až k soudu,tak v porovnáním s tím lidským dobytkem co se po komunistech prolhal k moci byli tehdejší komunisté zlatí.

Anonym 37165 18.08.2017 15:08
Pro 88243.Babiš je pouze šikovný hrabat ve stávajícím kapitalistickém svinčíku do svojí kapsy.Poctivým způsobem se miliardy v Česku nenahrabou.

Anonym 88243 18.08.2017 13:10
Mám rád a budu volit Babiše. Je to schopný a chytrý chlap
který něco dokázal. Co dokázaly ti co ho kritizují nic, vůbec
nic jen tlachají ve sněmovně.

Dalibor 95170  33 let 17.08.2017 20:41
Kdyz ptacka lapaji, pekne mu zpivaji. Tedy ja myslim, ze vsechny strany jsou stejne. Napriklad Lidovci a Socialni demokrate, jsou korouhvicky.
Ja jsem pro Komunisty. Chteli, abychom meli vsichni stejne a navic,
nebyla temer kriminalita a vsechno bylo levnejsi, i kdyz vsechno skoro
nebylo k sehnani, napriklad byli fronty na banany a u reznika na maso.

Dalibor 95170  33 let 17.08.2017 19:36
Pro Kj 10920 Hlavne ze nacisti byli hrdinove. Jak v knihach, tak v dokumentech. Vitezove pisi dejiny. Nevim, co vam komunisti provedli
strasneho, ale byli to lide. Vsichni jsme jen lide a jsme vsichni chybujici. Ale ja se na vas chudino nezlobim.

Anonym 37467 17.08.2017 18:54
Pro Kj Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To chce dostat revolucí k moci tak krutou ruku mladé generace,že staří lumpové co Česko zbídačili budou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký, že to byl na lumpy velký humanista oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.

Kj 10920 17.08.2017 18:06
Pro Dalibor 95170 33 let.
Ve svém věku asi nevíte o komunistech asi vůbec nic. Ty jejich plky o svobodě a demokracii a o tom jak se budeme mít dobře když budou vládnout jsou jen úskočná lež.
Komunistický rovnostářský systém nemůže nikdy bez diktatury fungovat. Je to zločinecká organizace, tak nechápu jak může být někdo tak zmanipulovaný a takové lumpy volit? Pochopím staré struktury volající po časech minulých, ale u mladých lidí nechápu jejich pohnutky.

Anonym 37467 17.08.2017 17:44
Pro Dalibor.Na Zemanovi mně hlavně štve,že vyznamenal takového kněžského lumpa a oblbovatele jako je kardinál Duka.jinak platí,že už Češi zažili prezidenty mnohem horší.

Anonym 37467 17.08.2017 17:38
Pro 94158.Hlavně neříkej před mladou generací co dělají za almužnu v montovnách,že se mají dobře.To by bylo na rychlé rozbití tvojí huby.Ty parametry jak ekonomika jede jsou hlavně zapříčiněny tím,že se s kosmickou rychlostí zdražuje cena potzravin.Protože bude letos navíc neúroda.,tak na uvedené zde vládnoucí lumpové brzo dojedou.Pak bude dostatek katovských mučíren tím nejpotřebnějším co si musí Češi zajistit.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Důchodce co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat a nechali lumpům zemi rozprodat a rozkrást bude čekat výplata zasloužených důchodů převážně na holý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví je třeba aby uvedení důchodci měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.-Pak, budou finance na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů a šance zachránit stávající životní prostor i pro další generace Čechů.Chce to pořádně krutou ruku mladé generace na ty co se po komunistech prolhali k moci.Když tito lumpové neuměli vládnout lépe než komunisté ,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali,tak je bude nutno vykopat od koryt a co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně.Navíc znárodnit veškerý majetek takových vlastizrádných rodů.

Dalibor 95170  33 let 17.08.2017 16:43
Svet je plny nasili, vulgarnosti a zla. Mam pocit, ze ani Socialni demokrate, v cele s Bohuslavem Sobotkou, nedelaji dost.
Doufam, ze Komuniste budou po volbach, alespon druzi.
ANO, nas zachrani. Pravice zarli, abychom se nemeli dobre a byli by poplatky.

Dalibor 95170  33 let 17.08.2017 16:37
Myslim, ze pan prezident Milos Zeman, je jiz dost stary, at je jeho stav jakykoliv. Jezevec z Vysociny, by uz mel zustat doma, s Becherovkou.
Ja myslim, ze prezidentem by mel byt bud, profesor Drahos, nebo textar
Horacek. Ani ospali knize Schwarzenberg nema sanci.

Kj 10920 17.08.2017 15:06
rezident České republiky Miloš Zeman na jaře znepokojil své voliče. Působil unaveně, na státnické návštěvě nebezpečně klopýtal. Podle Hradu je ale jeho zdravotní stav na jedničku.
Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana je podle komplexního vyšetření, které absolvoval v závěru července v Nemocnici Na Homolce, velmi dobrý.

No ještě by mě zajímalo zda ho vyšetřil i psychiatr?

Anonym 90186 17.08.2017 00:49
Katolická řeholnice bude mít v muslimském Pákistánu státní pohřeb
Zesnulá řeholní sestra, Ruth Pfau, bude mít v Pákistánu státní pohřeb. V sobotu 19. srpna se bude v katedrále sv. Patrika konat zádušní mše svatá a její tělo spočine na křesťanském hřbitově Gora Qabristan. Hlubokou vděčnost vyjádřil pákistánský premiér Abbasi, který o sestře Ruth prohlásil, že dala naději bezpočtu lidí a svou tvrdou prací dokázala, že služba lidstvu nezná hranic. Jsme hrdí na její příklad a zůstane v našich srdcích jako zářivý symbol budoucích časů.
Pákistán - 97% muslimů.

Anonym 94158 16.08.2017 22:45
Jaroslave, mám dojem, že mluvit o inteligenci politiků je nevhodné. Někdy mi připadá, že největší darebáci výrazně převyšují hranici "130" a slušňáci se k tomu, Tebou stanovenému parametru příliš nepřibližují. Proto i dnes zlo TOPODS může nás občany poškodit. Po pádu Kalouska si naše ekonomika vede dobře. Je na 3. příčce v EU. Pokud stát nenakupuje "drecky" jako za TOPODS, pak se budeme mít dobře. Na Tvoje revolucionáře zapomeň. Dnes žijeme v demokracii, a to největší kondici za téměř 100 let naší státnosti.

Anonym 37169 16.08.2017 16:58
Naši politici rozhodně inteligenci nad 130 nemají.Ti vynikají jedině v oblbování národa a hrabání do vlastní kapsy.

Anonym 37169 16.08.2017 16:55
Zde vládnoucí lumpové oblbují národ jak ekonomika stoupá.Hlavně ,že stoupá spotřeba domácností.Prostě bezhlavě zdeažují potraviny a tak stoupá cena spotřebního koše.Tak lidé méně ušetří,nebo musí sahnout do úspor.Pokud na uvedené nemají prostředky musí sušit hubu.Vládne zde prolhaný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovských mučírnách za zbídačování národa Čechů.

Anonym 90186 16.08.2017 12:22
Podle Fica slovenští ministři nebudou moci v některých oblastech hledět jen na své vlastní zájmy nebo na zájmy stran, které je do funkce dosadily, ale budou muset při rozhodování zohlednit evropský charakter. Jako příklad uvedl chystanou modernizaci armády. Zde velmi jasně očekáváme například od ministerstva obrany, že se v otázkách modernizace bude chovat evropsky a spojenecky, řekl Fico.
Ministra obrany Petera Gajdoše do funkce vyslala Slovenská národní strana, která minulý týden vyvolala roztržku v koalici, když oznámila vypovězení koaliční smlouvy. Podle dnešního oznámení se lídři trojice vládních stran dohodli na postupu při přípravě dodatku ke koaliční smlouvě.
Odmítavě se k zapojení Slovenska do projektu takzvané vícerychlostní Evropy staví nejsilnější slovenská opoziční strana Svoboda a solidarita, která se v souvislosti s koaliční krizí vyslovila pro vypsání předčasných voleb. Fico takový krok odmítl, předčasné volby by podle něj znamenaly konec nadějím na účast Slovenska v jádru EU.

Anonym 90186 16.08.2017 12:21
Slovenský premiér Robert Fico hodlá prosazovat účast Slovenska v takzvaném jádru Evropské unie a spolupráci Bratislavy s Berlínem a Paříží, které zároveň označil za tandem určující tempo dalšího vývoje EU. Fico to v úterý řekl novinářům. Z jeho vyjádření také vyplynulo, že hodlá upřednostnit slovenské zájmy ohledně EU před spoluprací zemí visegrádské čtyřky (V4), do které patří také Česko, Polsko a Maďarsko.
Být v jádru, být při Německu a Francii, to je podstata mé politiky. Nad vším je národně státní zájem tohoto malého státu, který má historickou šanci být někde, kde se jiným zemím může jen zdát, že by někdy mohly být, uvedl Fico po schůzce se šéfem slovenské diplomacie Miroslavem Lajčákem. Dodal, že Slovensko by mělo získat na změnách, které podle něj bude muset EU podstoupit.
Fico také zopakoval, že prioritou pro Slovensko je spíše EU než státy V4, z nichž například Polsko se naposledy dostalo do konfliktu s Bruselem kvůli spornému zákonu ohledně možného ohrožení nezávislosti polských soudů.
Na jedné straně mi velmi záleží na spolupráci V4, ale životní prostor Slovenské republiky je Evropská unie, řekl Fico. Podobně se nejdéle sloužící slovenský premiér vyjádřil již letos na jaře.

Anonym 90186 16.08.2017 10:18
Zastupitel Hodonína zavolal policii na domnělé muslimy. Byl to americký voják a šéfka nadace

Anonym 37169 16.08.2017 08:34
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 37169 16.08.2017 08:32
Ukazuje se,že nerozumnější co bude moci národ Čechů po revoluci udělat je vybít všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 16.08.2017 00:38
Pro 94158
Nikdo skutečně neví, kolik a jakých motorů Rusko z ukrajinského závodu během sovětských i postsovětských časů získalo.
Motor v 60. letech minulého století vyvinul ruský Gluškův závod. Vyráběl se spolu s dalšími podobnými právě na Ukrajině.
Naposledy se používal na raketách Cyklon-3, které do roku 2009 sloužily jako jeden z "náklaďáků" dopravujících satelity na oběžnou dráhu. V dobách Sovětského svazu poháněl mezikontinentální střely SS-9, které dokázaly nést až tři jaderné hlavice najednou.

Anonym 94158 15.08.2017 22:21
Milý málo chápající 90186. Zprávu uvádí více agentur z celého světa. Současná převratová vláda na Ukrajině platí občanům 2-5 tisíc korun. Ukrajina má nejúrodnější půdu v Evropě, mohla by být obilnicí Evropy a průměrný plat by mohl být 1 tisíc dolarů. Proč je tam taková bída? Ženy ve 25 letech vypadají jako u nás v 50 letech. Na vesnicích není zdroj energie a ani vody. Odpadky se sypou do řek a hygiena otřesná! Jsou to hodní lidé a moc bych jim přál demokracii jako u nás.

Anonym 37964 15.08.2017 20:02
Je třeba pokud se něčí půda ,nebo lesy dostanou do vlastnictví cizáků tak vybít celé rody těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 37964 15.08.2017 19:57
To co se po komunistech prolhalo k moci má za cíl dostat Česko po státním bankrotu zašmelit cizákům.Konkrétně mezi Němce a Židy.

Anonym 37964 15.08.2017 16:22
Pro slušné a rozumné lidi bude volitelná jen ta strana co bude prosazovat EU a NATO směle kopnout do zádele a svižně se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.EU je cesta k likvidaci národa Čechů. I Němci považují Čechy,jako nebožtík HJitler, za pořádně přitroublý národ.Proto ním prodávají potraviny podřadné jakosti s přesvědčením ,že českým blbům uvedené stačí.

Anonym 37964 15.08.2017 16:15
I když komunisté nahnali do zemědělství mnoho mladých proti jejich vůli přesto dokázali vybudovat zemědělství co dobře uživilo národ.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci uvedené zničili.Také bude nutno na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí odporážet ty lumpy co z pracujících cikánů záměrně udělali povaleče na podpoře aby tak nepracující cikáni pomáhali úspěšně zatahnout Česko do státního bankrotu.Nyní zde vládnoucí blbové chtějí do našeho zemědělství tahat Ukrajince protože sedláci si zvykli na tučné restituce a práce v zemědělství jim smrdí.

Anonym 37964 15.08.2017 16:07
Při volbách je třeba volit ty strany col budou tvrdě vyhraněny rozprodeji majetku Čechů cizákům.Také prosazovat znárodnění lesů a zemědělské půdy aby ji líní sedláci za hubičku nerozprodali cizákům.Sedláci místo toho aby šli na své půdě dělat raději jednou za rok přijeli vybrat tučné restituce.Dnes jim zemědělská práce smrdí a do družstev se nikdo dřít na nepracující sedláky nehrne.

Anonym 37964 15.08.2017 15:58
Základní potřeba Česka je zabránit rozprodeji zemědělské půdy a lesů cizákům.Pokud se toto dostane do vlastnictí cizáků ,tak už nebude žádné Česko.Rovněž byl vlastizrádný zločin zde vládnoucích lumpů rozprodávat majetek Česka cizákům-Měli jsme dobře fungující textilní průmysl a i ten byl záměrně taháním textilu ze zahraničí zlikvidován.Už disidenti,chartisté a OF byl vlastizrádný dobytek a dodnes jediný nepromlčený zločin komunistů je ten,že tyto lumpy hned nepostříleli.Takto bude nutno při revoluci vybít několikráte více lumpů než by se vybilo pokud by se lumpové likvidovali hned v zárodku.V zájmu budoucích generací čekají Čechy pořádná jatka.

Anonym 90186 15.08.2017 09:25
Pro 94158
Ty si dobrej hlupák. Motory se z uvedeného závodu dodávaly do Ruska od roku 1965 až do ruské okupace Ukrajiny v roce 2014. Nejpravděpodobnější verzí se jeví to, že Rusko ve snaze poškodit proces integrace Ukrajiny do Evropy dodalo tyto motory KLDR. Nesmíš zapomínat na to, že Rusko má s KLDR společnou hranici, která nepodléhá žádné mezinárodní kontrole. Naopak námořní doprava směřující do KLDR je pod důkladnou mezinárodní kontrolou. Tudíž by Ukrajinci museli zaměstnávat kouzelníky z pohádky, aby tyto motory nepozorovaně dostali do KLDR.

Anonym 94158 14.08.2017 21:39
Dnes ve zprávách: Kimovi dodala raketové motory Ukrajina. Obě vlády jsou stejně odporné. Co by měla Evropa dělat s implantací evropských demokratických hodnot na Ukrajině? Financovat tamní mafii?

Dalibor 95170  33 let 14.08.2017 20:38
Dneska uz lidi nevi, kdo to byli Jan Karasek, ktery pusobil v Cesko nemeckem pohranici, Jan Jiri Grasl, Vaclav Babinsky, Ondras a Juras.
Cesti lapkove, kteri bojovali za nasi svobodu a blahobyt.
At ziji. Cest jejich pamatce.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti