Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Miloš Zeman diskuse strana 1600

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 94158 11.08.2017 22:32
Pan Dluhoš už udává koho na hradě vyhodí. Myslím, že slušní občané vyhodí jeho. Měl by vysvětlit proč byl vyhozen, či utekl z Akademie věd. Myslím si, že Češi nepotřebují na hradě poskoka nějakého lotra. Prezident je velmi silná persona. Za těch minulých došlo k obrovským škodám.

Anonym 90186 11.08.2017 21:00
Více než třetina českých občanů se hlásí k pravé části politického spektra. Naopak sympatie se stranami nalevo od středu vyjadřuje necelých 27 procent lidí. Vyplývá to z aktuálního průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Zastoupení levice od konce roku 2015 klesá, zjistili sociologové. Zvyšuje se naopak podíl lidí, kteří sami sebe řadí do středu.
Letos v červnu se k pravé části politického spektra hlásilo 35,4 procenta dotázaných. S levicí sympatizovalo 26,9 procenta respondentů a ke středu se hlásilo 27,4 procenta lidí.
Vyhraněně levicoví jsou zejména voliči komunistické strany. Převážně do levé části spektra sebe řadí i stoupenci ČSSD, plyne z výzkumu. Naopak výrazně pravicově orientováni jsou příznivci ODS a TOP 09. V menší míře pravicová orientace převládá i u těch, kdo preferují ANO či KDU-ČSL, zjistilo CVVM.
K levici se více hlásili starší lidé a respondenti se středním vzděláním bez maturity. Výrazně se sebezařazení na levopravé škále politické orientace liší i podle hodnocení životní úroveň svojí domácnosti. Lidé, kteří ji považují za dobrou, poněkud více tíhnou k pravici. Naopak dotázaní se špatnou životní úrovní spíše inklinují k sebezařazování do levé části spektra a výrazně méně často se řadí na pravici, zjistili sociologové.
Z dlouhodobého hlediska se Češi letech 2004 a 2007 a znovu mezi roky 2010 a 2011 zařazovali spíše na pravici. V letech 2012 a 2013 naopak výrazně převážilo sebezařazování na levou stranu politického spektra. Od podzimu 2014 do konce roku 2015 byl podíl příznivců levice a pravice přibližně vyrovnaný. V posledním období zastoupení levice opět začalo zřetelně klesat, uvádí CVVM. Souběžně dochází k nárůstu podílu lidí, kteří se řadí do středu škály.

Anonym 90186 11.08.2017 19:11
Pro 3771
Nejvíce rozprodávala Zemanova vláda, Havel nerozprodával nic, nebyl v žádné vládě, navíc po něm ve světě pojmenovávají ulice, náměstí. 28. září v New Yorku slaví jako Den Václava Havla, v Kongresu je Havlova busta, v Izraeli v Haifě je Havlovo náměstí, v Polsku v Gdaňsku má Havel ulici, v Opole uličku a park, ve Francii v Paříži má knihovnu, ve Štrasburku je po něm pojmenovaná jedna budova evropského parlamentu. A na Havlovu lavičku si můžeš sednout v Dublinu, Washingtonu, Barceloně nebo v Oxfordu.

Anonym 3771 11.08.2017 17:24
Pro 90186.Pokud je Zeman jako prezident pro Česko ponížením tak potom prolhanec Havel a Klaus jsou pro Česko mezinárodní ostudou a navíc rozprodávali Česko.

Anonym 90186 11.08.2017 16:28
Kvůli následkům zranění a mučení už nesměl po válce létat. Vrátil se i s novou rodinou do své vlasti. Působil jako letecký instruktor a učitel angličtiny. Hned po válce se dostal na černý seznam komunistů. Prosadil totiž, aby bylo jméno jeho první manželky odstraněno z památníku obětí války. Za okupace spolupracovala s nacisty, jeho udala a nepadla při osvobození, spáchala sebevraždu. V její rodině však byli prominentní komunisté. Po válce se Josef Bryks také znovu oženil, s Angličankou Trudie měl dceru Soniu. Angličané v roce 1946 natočili o Josefu Bryksovi film Srdce v zajetí, který mapuje jeho pokusy o útěk v nacistickém zajetí. Kromě toho obdržel Bryks řadu vyznamenání.
I když byl v Anglii považován za jednoho z největších hrdinů, v Československu byl v nelibosti. Hned po únoru 1948 ho komunisté vyhodili z práce. Tušil, že se situace ještě zhorší. Neprodleně dostal rodinu zpět do Anglie. Opět pomáhal svým kolegům dostat se za hranice a na útěk se připravoval i sám. Uniknout nestihl. Komunisté jej zadrželi. Při prvním procesu byl osvobozen, při druhém, vykonstruovaném procesu, dostal deset let vězení. Prošel několika tábory a věznicemi. Válečný hrdina s výcvikem v Anglii i předválečném Československu, kterého mučili nacisté, se však odmítal komunistům podvolit. Ve vězené odmítal respektovat řád, připravoval několik útěků. Při jednom údajném útěku ho chytili a dostal dalších dvacet let. Jeho zdravotní stav se zhoršoval, dozorci mu odpírali léky i lékařskou péči. Podle poslední zprávy zemřel na selhání srdce v noci z 11. na 12. srpna 1957 v pracovním táboře Jáchymov. Podle svědectví jeho spoluvězně však dozorci Brykse 12. 8.1957 ráno oddělili od pracovní skupiny a zabili ho. Když se spoluvězni vrátili na ubikaci, našli bezvládné tělo Brykse, které neslo známky po udušení. Zemřel v 41 letech. Jeho tělo rodina nedostala, urnu komunisté tajně pohřbili. Nalezena byla až v roce 2009.

Anonym 90186 11.08.2017 16:26
Před 60 lety komunisté umučili Josefa Brykse. V zahraničí podle příběhu jeho života vzniklo několik filmů, v Československu, za které bojoval, ho bolševici zavřeli, mučili a nakonec zabili. NEDOPORUČUJI vydání těla příbuzným k zařízení pohřbu, napsal kapitán Kolář ve hlášení o úmrtí a dalších opatření, následný den 12. 8. 1957. Dále tehdejší zástupce náčelníka táborů Kolář píše, že se Josef Bryks dopustil těch nejtěžších trestných činů proti republice.
Co tedy spáchal tento rodák z Lašťan? Před válkou vystudoval vojenskou akademii, přeškolil se na stíhacího pilota. Po okupaci pomáhal emigrovat svým kolegům pilotům. Sám se pokusil o útěk, byl však zadržen v Maďarsku. Svou pravou totožnost neprozradil, avšak udala jej jeho bývalá manželka, která kolaborovala. Bryksovi se ze zajetí podařilo prchnout a přes několik zemí se dostal do Francie, kde již nestihl zasáhnout do bojů. Přesunul se proto do Anglie, kde nastoupil k RAF jako noční stíhač. Při jedné z akcí nad okupovanou Evropou byl Josef Bryks sestřelen, nouzové přistání přežil, několik dní se ukrýval, ale nacisté jej vypátrali. Umístili ho do zajateckého tábora. Odtud se pětkrát pokusil utéct. Velkou část zajetí se mu dařilo přežít díky tomu, že neprozradil svou pravou identitu. Uměl perfektně anglicky, Němci tak nezjistili, že jde o Čecha. Jednou byl velmi blízko utěku, když se pokusil uletět s německou stíhačkou. Po posledním pokusu o útěk ho nacisté krutě mučili. Válku díky osvobození přežil.

Dalibor 95170  33 let 11.08.2017 16:15
Ne valka KLDR s USA. At zije Mir, At zije Svet.

Dalibor 95170  33 let 11.08.2017 16:12
Ve Venezuele to vre. Taky lide, nevi co by chteli. No pardon, ale maji
socialismus, co jeste chteji, tedy nechapu.
Kazdopadne, at zije CHavez, at zije Maduro.

Dalibor 95170  33 let 11.08.2017 16:08
Co, komu ten Andrej Babis udelal, tedy nevim.
Snad snaha, aby nebyl premierem, v nadchazejicich parlamentnich volbach.
Capi hnizdo, boze, vzdyt uz do politiky bohaty sel.

Anonym 3771 11.08.2017 13:12
Při tak Bohu milé práci jako bude výplata zadků zde vládnoucích lumpů nešetřit ani zadky a ani kvalitní bejkovce.

Anonym 37264 10.08.2017 19:17
Nejlepší boj proti zadlužování Česka je prosadit,že za zadlužovíní Česka budou straníci vládnoucích stran ručit svým majetkem a také svojí zadnicí.Proto pokud zde vládnoucí banda zadluží Česko o padesát miliard pak každpmu straníků zde vládnoucích stran vyplatit na jeden zápřah každé=mu straníku zde vládnoucích stran padesát ran na holý zadek bejkovcem.Uvedené je třeba aby platilo i pro další vlády.Pak straníkům zde vládnoucích stran choutky zadlužovat Česko přejdou.Navíc unárodnit majetek rodů na náhradu této zemi nadělaných škod.

Anonym 90186 10.08.2017 18:36
Známý spisovatel Jáchym Topol se vyjádřil k dosluhujícímu prezidentovi České republiky Miloši Zemanovi. Tento prezident je pro Českou republiku ponížením. Není to dobré. Není dobré to, jak reprezentuje. Za tím si stojím, řekl Jáchym Topol.
Upozornil, že se necítí být moralistou, naznačil, že má sám chyby, ale za názorem na Zemana si stojí. Podlézá diktátorům. To není dobré, řekl jednoznačně Jáchym Topol a přidal vtipnou poznámku. Jeho aktuální knihu Citlivý člověk prý koupilo nakladatelství z Číny, které dílo vydá v této zemi v čínštině. Rád svoji knihu přibalím prezidentovi Zemanovi do kufru a může ji v Číně nabízet i s krtečkem, doplnil spisovatel.
K tématu Zeman ještě spisovatel řekl, že doufá, že lednové volby dopadnou tak, že se za prezidenta nebudeme muset stydět. Jsem pro Jiřího Drahoše, ale je tam více zajímavých lidí, uvedl.
Jáchym Topol, je známý jako básník, prozaik, v minulosti napsal také několik textů pro kapelu Psí vojáci, kterou vedl jeho bratr Filip. Celá rodina byla před rokem 1989 pronásledována komunisty kvůli svým demokratickým postojům.

Anonym 37264 10.08.2017 12:35
Drzost katolické církve je bezmezná.Ono těm lumpům nestačí jak musí na jejich oblbováiní národa lidé dělat.Ještě sem chce tento církevní dobytek zatahovat podobné křesťanské pitomce z celého světa na nějakou církevní šaškárno..Už je na čase aby se národ Čechů proti zde oblbujícím církevním lumpům co nepředloží hmatatelný a vědecký důkaz o existenci jejich Boha,odporážet všechny na katovských mučírnách ,za oblbování národa,s bezbřehou krutostí.Pokud jim zde vládnoucí dobytek dovolí sem tahat katolické lumpy z celého světa,tak je třeba i tento politický dobytek co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách také.Sedmadvacet roků lumpové u koryt oblbují národ Čechů a zbídačují Česko.Pořád se jim to zdá málo.

Anonym 90186 09.08.2017 19:19
Strana práv občanů, která dříve nesla také název Zemanovci, má nového volebního superlídra. Do sněmovních voleb je má vést známý kapelník, zpěvák, malíř a dramatik František Ringo Čech.

Anonym 37106 09.08.2017 17:33
pro 90186 Bez monarchie se Češi snadno obejdou,ale zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren kde by byli co nejkrutěji odporáženi všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci to nepůjde.

Anonym 37106 09.08.2017 17:28
Chování USA Putina jedině posílí.Dojde mu,že v USA vládne banda lumpů od které je třeba se držet co nejdál.Tak rozlehlá země jako je Rusko může dobře existovat i bez lezení so zadku lumpům ze Západu.

Anonym 90186 09.08.2017 16:55
Jefim Fištejn: Vztah USA k Rusku se proměnil. Sankce jsou pro Putina studená sprcha

Anonym 90186 09.08.2017 16:52
Mohli bychom nabídnout tuto možnost někomu jinému a vyřešit, zda to má být někdo z ciziny, nebo někdo od nás. Jistě by se našly velkoslovanské síly, které by si vzpomněly, kolik Romanovců je dnes bez trůnu. Bylo by jich hodně. Starý královský rod bez trůnu tu nemáme, i když potomků Přemyslovců tu žije dost. Podle genealoga Jana Drocára má asi dvacet šlechtických rodů podle ženské linie mezi svými předky Přemyslovce. Po mužské linii rod vymřel v roce 1306 zavražděním Václava třetího v Olomouci. Otázkou je, na základě jaké legitimity by to mělo být, nebo kdo by o tom měl rozhodnout. Navíc rodokmeny jsou v Evropě, kde jsme příbuzní všichni, spíš jen zábavná hra.
Legitimita královské moci může být dána z Boží milosti, nebo podložena tradicí. Obojí u nás nepřipadá v úvahu. Na to máme ultrakonzervativních katolíků málo a tradice je přerušena. Není se na co odvolat. Nikdo se o ten titul ostatně ani moc nehlásí.
Poslední možnost je zavést formálně monarchii a krále nemít, dočasně nebo napořád. To by ovšem nemělo ten půvab.
Ten podstatný problém ale je, že monarchie by nic nezměnila na mentalitě obyvatel Česka. Království by tu nejspíš vypadalo stejně jako republika, spíše ještě bizarněji, jak by realita byla v rozporu s romantickým očekáváním.
V podstatě bychom mohli věc uzavřít praktickým konstatováním, že když nevíme, jak něco udělat, bude nejlepší nedělat nic a nechat to, jak to je.
Zabývat se nastolením českého panovníka je teď kratochvilné prázdninové téma, to si přiznejme. Nemusí to tak být samozřejmě vždycky. Turbulence dějin někdy vedou ke změnám, které jsme nečekali. Nebýváme na ně připraveni. To ale nebýváme, ani kdybychom chtěli. I kdybychom měli demokratickou českou ústavu připravenou v roce 1988, nečekali bychom asi rychlý rozpad Československa. Přede deseti lety to taky nevypadalo na přímý vstup miliardářů do politiky. Pokud se jednou monarchie dočkáme, musíme počítat s tím, že bude vypadat jinak, než si představují ti, co o ní sní. Zatím bychom se měli soustředit na volbu přijatelného prezidenta.

Anonym 90186 09.08.2017 16:49
Obnova monarchie má svá plus a minus. Minus je v tom, že není jasné, jestli by ji někdo chtěl. A i kdyby, je to jako znova dělat z rybí polévky rybu, kontinuita je přerušená a věří v ní jen skalní monarchisté.
Ale teď k těm výhodám, které se často zmiňují. Ušetřili bychom si trapné volební kampaně. Panovník je na svůj úkol vychováván od dětství a kdyby z následnictví vypadl, nahradí ho v posloupnosti jiný. Pozice nad každodenní politikou dává monarchovi to, co pořád nějak očekáváme od prezidenta a zatím jsme se nikdy moc nedočkali. Protože moderní monarchie jsou konstituční, žádný Ivan Hrozný nehrozí.
Pak jsou tu ale nevýhody. Výhoda a vzdělání nedávají žádnou jistotu. Skandály se nevyhnuly ani královským rodinám v Británii a Španělsku. Tam to ovšem nebylo nic vážného, co by ohrozilo systém. Stejně by se musel vymyslet mechanismus, jak se panovníka, který by překročil přijatelné meze, zbavit.
Panovníka navíc nemáme. Museli bychom řešit, zda pokračovat v linii habsbursko-lotrinského rodu, což by mohlo kvůli různým resentimentům narazit na odpor. K těm podloženým skutečnostem by patřilo, že to byla monarchie, která poslala na smrt české vojáky a to ve válce, která byla k ničemu a navíc prohraná a poškodila Evropu na celé století. Dnešní Habsburk ovšem není někdejší Habsburk, což se ale těžko vykládá někomu, kdo ještě neseznal, že ani dnešní Němec není někdejší Němec. Nebo neví, že habsburskou krev měl i Karel IV.

Anonym 90186 09.08.2017 16:47
Zoufalství při pohledu směrem k Hradu vede k více či méně vážné myšlence, že bychom zase mohli obnovit monarchii, o kterou jsme přišli historickou náhodou. Žili jsme v tom zřízení po naprostou většinu našich dějin, celých devadesát procent naší státnosti. Měli jsme tam temná i světlá období. V republikánské demokracii jsme za těch tisíc let žili asi pět desetiletí.
Předposlední velká evropská monarchie, která byla svržena, byla francouzská. (Pak následovala italská mnohem později.)
Dne 10. srpna 1792, zaútočilo během Velké francouzské revoluce pařížské obyvatelstvo podporované Pařížskou komunou na Tuilerijský palác, kde byla internována královská rodina. Král Ludvík XVI. byl svržen, zatčen a uvězněn a 22. září 1792 byla vyhlášena První francouzská republika. Král byl v lednu 1793 popraven. Je otázka, jesli si Francouzi až tak pomohli.
V jednom se asi skoro všichni shodují. Kdyby Rakousko-Uhersko v nějaké podobě přežilo, nejspíš by nedošlo k druhé světové válce. Slovo nejspíš je tu na místě, protože mocnářství se stalo roznětkou té první světové války. Dějiny jsou otevřené a neplatí v nich jenom kauzalita, ale také nevypočitatelné činy jedinců a jejich svobodná vůle. Rozhodně by to měl Hitler komplikovanější se svými ambicemi a malé Rakousko by se nestalo jeho první obětí, byť obětí do značné míry dobrovolnou, což Rakušané neradi slyší.

Anonym 37106 09.08.2017 13:32
Hodně preferencí uberou starým stranám ty nové co už se začnou ucházet o příze voličů.To způsobí,že takový vlastizrádný dobytek jako jsou lidovci budou mimo mísu.

Anonym 37106 09.08.2017 09:07
Čím tvrdší program komunisté před volbami předvedou,tím je budou lidé volit.Současné jejich nicnedělání utvrzuje voliče,že v Česku žádní komunisté nejsou.

Anonym 94158 08.08.2017 22:28
Koukám 90186, že komunisty vidíš i v polévce. V Čechách mají preference kolem 10%. Vládu podle všeho bude tvořit pan Babiš,nejspíš s lidovci. Prezidentem bude nejspíš pan Zeman. Nemá konkurenta a občané dle mého názoru nebudou volit loutku pana Kalouska a sprostotu z pražských kaváren.

Anonym 90186 08.08.2017 19:42
Pokud se zaměříme na celý zpravodaj Obrana národa, ten je kompilátem vykopírovaných článků z vlasteneckých webů jako Aeronet, Parlamentní listy atd. Nechybí ani zaručené zdroje jako Tomáš Marný.
Ten byl šiřitelem HOAXu o tom, že si vlastníci nemovitostí mají dojít na katastrální úřad pro razítko a následně skrze rakouské právníky podat dokumenty na říšský katastrální úřad v Krakově. A když to dotyční do konkrétního termínu nestihnou, jejich nemovitost bude prý zkonfiskována a předána migrantům.Vysoká kvalita zpravodaje je tak zaručena a může ho doporučit 11 z 10 domobranců.
Na každý pád je podivuhodné, že takový vlastenecký počin jako je Obrana národa propaguje import cizích nečeských nevěst. A to zvlášť ze země, ve které žije nejvyšší počet muslimů v Evropě, před kterými nás ale domobranci samozřejmě brání.

Anonym 90186 08.08.2017 19:40
Tzv. Národní domobrana tj. organizace, která má naši domovinu uchránit před muslimy nejlépe tím, že její představitelé cestují výhradně do separatisty kontrolovaného Donbasu a zřizují u nás doněcký konzulát, vydává svůj zpravodaj Obrana národa.
Pro něj se domobrancům daří získat pravděpodobně placenou inzerci. Ožeňte se s ruskou ženou, uvádí inzerát a dává odkaz na online seznamku.Ruské nevěsty se tak mohou těšit na zralé muže s historií u komunistické pohraniční stráže, kteří když zrovna nehlídají šumavské hvozdy, hltají zaručené pravdy ze Sputniku nebo z Aeronetu.
Domácí násilí v Rusku
V inzerátu se dále píše: Mnoho žen má negativní zkušenosti ze vztahů s ruskými muži a jsou si jisté, že západní muži mají zodpovědnější vztah k rodině a dětem.
Co to? Z proruských webů, kde je ta skutečná pravda, všichni přece ví, že Rusko je baštou těch správných konzervativních hodnot. Zatímco prohnilý a zvrácený západ je samozřejmě nad propastí.
A vůbec. Nejsou ty ruské nevěsty náhodou pouhými rusofoby?
Podle oficiálních statistik je v ruských rodinách každoročně fyzicky napadeno 26 tisíc dětí. Dva tisíce z nich situaci řeší sebevraždou, 10 tisíc útěkem z domova. Oběťmi domácího násilí se ročně stává 36 tisíc ruských žen, o pomoc úřadů nebo policie ale žádá nanejvýš 40 procent Rusek. Každých zhruba 40 minut v Rusku po fyzickém útoku v rodině umírá jedna žena, počet obětí ročně dosahuje 12 tisíc. Píše iDnes s odkazem na ČTK.

Anonym 90186 08.08.2017 16:04
Soudruh Ondráček, který byl příslušníkem represivní složky totalitního státu a mlátil demonstranty, je poslancem.
Paní Lorencová, která neváhá označit konkrétního občana ČR jako to, je poslankyní.
Soudružka Semelová si myslí, že Milada Horáková si za to mohla sama, a je poslankyní.
Soudruh Filip, poslanec a předseda Komunistické strany, veřejně velebí masového vraha a opilce Klementa Gottwalda.
Politici se fotí s kvéry, místo aby seděli v knihovně a četli Etiku Nikomachovu nebo Ideály humanitní, nebo alespoň Vladaře.
Bývalý prezident a jeho nohsledi spílají jednomu z nejlepších středoevropských spisovatelů, protože si myslí něco jiného než oni.
Mluvčí prezidenta republiky byl redaktorem extremistické tiskoviny Haló noviny.
Příslušníci Státní bezpečnosti svědčí u soudů agentům Státní bezpečnosti, že nebyli agenti.
Populární bardi se fotí s extremistickými populisty, protože s nimi mají podobné názory.
Jestli tady něco chybí, tak je to stud. Citelně.

Anonym 90186 08.08.2017 16:02
Roman Sedlačík je zastupitelem v Hodoníně. Na svém facebookovém profilu uveřejnil příspěvek, kterému lze jen těžko uvěřit: na turisty ve svém městě na základě barvy pleti a lámané angličtiny zavolal policii, protože prý mohlo jít o migranty.
Ptal jsem se urostlého černocha, co tu dělají, odkud jsou a jestli jsou muslimové. Jeho manželka se zděsila, nechápu proč, ale zároveň nechápu lidi, kteří si jich nevšímaji a pomalu si zvykají. Zavolal jsem městskou policii, ať je aspoň legitimují, ať máme jistotu, co k nám sem leze! Žádám všechny občany, nebuďte připosxaní, využijte svého práva a využijte toho, že máme městskou i státní policí, která má přece: Pomáhat a chránit! napsal si na profil Sedlačík.Jednalo se o rodinu z Nigérie, která byla v Hodoníně na výletě. To bylo Sedlačíkovi divné, proto se rozhodl obrátit na policii.
Sedlačík kandiduje do poslanecké sněmovny za hnutí Řád národa. To vzniklo v roce 2012. Jeho zakladateli byla skupina politiků z Věcí veřejných, za které byli původně zvoleni do poslanecké sněmovny, ale nesouhlasili s vnitrostranickým vývojem. Od 13. března 2014 do 11. června 2015 nesla strana název VIZE 2014, pak se transformovala na hnutí Řád národa.
Jeho předsedou je Josef Zickler. Jedná se o vesměs protiimigrační a proruské uskupení.

Anonym 90186 08.08.2017 15:58
Letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii odsouhlasil za vládu její předseda Miloš Zeman, zásah Aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem. Zeman to takto oznámil novinářům. Vzhledem k tomu, že celá záležitost byla operativní, a že vyžadovala rozhodnutí v intervalu dvaceti až třiceti minut, po konzultaci s ministrem zahraničí jsem se rozhodl tak, jak jsem rozhodl, a to v sobotu (20.března) odpoledne s tím, že jde o útoky na ryze vojenské, nikoli civilní cíle, a že se jedná o ty vojenské akce, které mají zabránit humanitární katastrofě, odpověděl Zeman na dotaz, zda vláda o útocích NATO na Jugoslávii hlasovala.

Anonym 90186 08.08.2017 15:54
Pro 94158
Jestli na Novinkách preferuje Zemana 60%, tak to již není pochyb, že Zeman prezidentem nebude. Čtenáři Novinek jsou totiž z 90% komunisti.

Anonym 94158 07.08.2017 22:35
Včera jsem na novinkách zaznamenal více než 12 tisíc odpovědí na šance kandidátů na Pražský Hrad. Přibližně 60% preferuje pana Miloše Zemana. Mám z toho upřímnou radost. Je to dobré znamení, že "Mafie" neprojde.

Anonym 90186 07.08.2017 19:45
Ruská policie dnes zadržela dvě členky ruské punkové skupiny Pu..y Riot za nepovolený protest před budovou věznice, ve které si odpykává dvacetiletý trest ukrajinský režisér a hlasitý kritik ruské anexe poloostrova Krym Oleh Sencov. Informovala o tom agentura Interfax s odvoláním na oznámení jedné z členek skupiny.

Anonym 37154 07.08.2017 18:48
Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali tak potřebují co nejkrutěji vybíjet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.To je ta správná humanita a demokracie,jakou Česko potřebuje.

Anonym 37154 07.08.2017 18:42
Vše co se po komunistech prolhalo k moci je vlastizrádný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a na znárodění majetku celých takových vlastizrádných rodů.Chce to dostat revolucí k moci tvrdou levicovou ruku mladé generace.Přitroublým důchodcům co pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku a ne si nadále na debužírování důchodců nadluh dlužit.

Anonym 37154 07.08.2017 18:36
Pro 90186.Tobě je třeba na katovské mučírně nejprve vydloubat oči,když nevidíš že s každým migrantem se snižuje životní prostor Čechů.Pokud by národ Čechů. vzal migranty ,jak Merkelová požaduje,tak potom by přišli migranti další a další.Cíl Merkelové je zabrat za dluhy Česka Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Proto chce Merkelová Čechy a Poláky dotlačit živením mikgrantů do státního bankrotu.U lumpů co nám sem chtějí migranty zatahovat je nejrozujmnější vybíjet celé jejich vlastizrádné rody.

Anonym 90186 07.08.2017 18:21
Když to shrneme:
Když to tedy shrneme, pane Okamuro, tak vy šíříte paniku a strach. A přitom k žádné panice a k žádnému strachu tu není důvod. A děláte to jenom z naprosto účelových a špinavých důvodů. Vy totiž tu migrační krizi potřebujete. Vám se ti uprchlíci a běženci totiž hodí do krámu. A když tu zrovna nejsou, tak si je musíte vymyslet.
Jinými slovy, chováte se jako kašpar. Vyzýváme vás, abyste přestal strašit lidi. Přestaňte šířit nenávist a paniku.

Anonym 90186 07.08.2017 18:20
Fakta jsou taková:
V roce 2016 připadlo u nás na milion obyvatel 28 žadatelů o azyl. Vyplývá to z informací Eurostatu. Průměr Evropské unie však činí 702 žadatele na milion obyvatel. Německo mělo podle Eurostatu v loňském třetím čtvrtletí 2890 žádostí na milion obyvatel. Plyne z toho, že v České republice je naprosté minimum žádostí oproti západním zemím EU.
Drtivá většina příchozích z této hrstky žádnou trestnou činnost nepáchá. Případy, které by opravňovaly širší veřejné znepokojení, zatím naštěstí nemáme. A neměli bychom je přivolávat. Je to mimo jiné i proto, že česká policie pracuje profesionálně a podle pravidel a nelegální imigranty po prověření vyhošťuje, protože většina z nich se na našem území ocitla pouze z důvodů tranzitu do Německa. Podle informací ministerstva vnitra se však tento rok počet nelegálních vstupů na naše území vrátil na úroveň před imigrační krizí.

Anonym 90186 07.08.2017 18:19
Pane Okamuro, ve svém dramatickém projevu tvrdě vyháníte uprchlíky z České republiky. Doslova uprchlíkům říkáte:
Jestli si chcete stěžovat, kritizovat nebo zneužívat naši ústavu, naše zákony, naše zvyklosti nebo náš životní styl, potom vás vyzývám, abyste využili další výhodu naší demokratické společnosti PRÁVA ODEJÍT. Musíte se uvědomit, že vy, nikoliv Češi se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom se nedivte, že ponesete důsledky. Předstíráte, že jste tuto výzvu adresoval uprchlíkům. Přitom dobře víte, že v České republice v porovnání s ostatními zeměmi Evropské unie téměř žádní nejsou a ta hrstka, která tu je, vaši výzvu nejspíš nezaznamená, nepotřebuje ji a nerozumí ji.
Svoji nenávistnou výzvu jste adresoval pouze svým českým příznivcům, vesměs chudším lidem bez informací, abyste jim vnutil představu, že je chráníte před zhoubným vlivem imigrace. A za ten pocit, že je bráníte, od nich chcete hlas ve volbách. Chcete od nich mandát k účasti na moci. Jenže vaše kampaň je postavená na lži a nenávisti. A hlavně na šíření paniky, což je neetické a nebezpečné.

Anonym 90186 07.08.2017 17:51
Česká republika žije problémem jménem burkini. Antimuslimská hysterie tak zjevně stále nekončí a lidé se rozhodli, že svou nenávist ukáží v plné síle. Aquacentrum Šutka je nově dalším terčem nadávek za to, že se zde koupala přinejmenším jedna (dle dostupných fotografií) zahalená žena.
Na facebookovém profilu aquacentra přibývají nenávistné komentáře. Šutka se s tím ale vyrovnává dobře. Odmítají například, že by tam neměli přístup lidé v plaveckých šortkách. Máte mylné informace o Aquacentru Šutka. Osoby v plaveckých šortkách MAJÍ do našeho areálu vstup umožněn. Ostatně na diskutované fotografii je návštěvník v šortkách dokonce vyfocen. Informace o riziku nikde uvedena není. Jde o víru, že návštěvníci našeho areálu budou respektovat návštěvní řád, dodržovat pravidla jednotlivých atrakcí jako např. pravidlo o osprchování se bez plavek před vstupem do bazénu či zákaz vstupu dětí do 3 let do vířivky, což rodiče vědomě porušují a tím ohrožují zdraví svých dětí, odpověděl jedné z návštěvnic admin stránky.
Stejně tak výtky o tom, že by byl narychlo měněn návštěvní řád, centrum odmítá. Zůstává stejný od roku 2012. Nejsou to ale jen nenávistné komentáře, které vidíte v galerii, co se na stránce objevuje. Nejhorší je srážka s bl.cem. A zde jich je, zdá se, požehnaně. A ne, můj příspěvek opravdu není o islámu nebo o burkinách. Je o chování a výrazech ,Slušnočechů a 8219;. Adminovi této stránky patří uznání a přeji pevné nervy, podpořil Aquacentrum Šutka Roman Máca.

Anonym 90186 07.08.2017 17:45
Miloš Zeman rozhodně není favoritem prezidentských voleb v roce 2018. Prozrazují to už nejen průzkumy veřejného mínění, odhady sázkových kanceláří, ale i fakt, že se jeho týmu stále nepodařilo sesbírat potřebných 50 tisíc podpisů, aby mohl opět kandidovat. A to přesto, že Miloš Zeman má nejmasivnější předvolební kampaň ze všech uchazečů o post prezidenta ČR. Navíc tuto kampaň platí stát, kraje a obce.
Na sociálních sítích se v posledních týdnech objevily snímky podpisových míst s archy pro Miloše Zemana. Na některých fotkách u stánků postávalo jen několik diskutujících lidí (není jisté, zda Zemanovým aktivistům nepřišli za šéfa vynadat), v horším případě byl na snímku ve stánku pro podpisy spící muž v křesílku, který měl podpisy sbírat
Projeli jsme celou Českou republiku, ale podpisová akce pokračuje dál! Strávili jsme s našimi dobrovolníky dva měsíce na cestách a navštívili všechna města nad 5tisíc obyvatel, abyste se zde mohli podepsat pod petici za opětovnou kandidaturu Miloše Zemana, píše tým Miloše Zemana na Facebooku. Měst nad 5tisíc obyvatel je v ČR necelých 300, Zemanův tým však agitoval i v menších městečkách, než píše. Například nedávno navštívený Terezín má 2900 obyvatel. Jako náhodou tento tým jezdí i na místa, která v tu chvíli Zeman navštěvuje za státní peníze.
Pokud by Zemana nepodpořilo alespoň 50 tisíc lidí svým podpisem, nebude do voleb vůbec zařazen. Jediným, kdo tuto hranici už před několika měsíci překročil, je Michal Horáček. Toho už podpořilo přes 70 tisíc lidí. Tým Jiřího Drahoše má zhruba 35 tisíc podpisů.

Anonym 37154 07.08.2017 12:05
Pokud Merkelové nevyjde plán jak přes migranty dostat Česko a Polsko do státních bankrotů,tak Němci poženou migranty tak svižně z Německa ,že by to ani Češi nedokázali.Pro Merkelovou jsou migranti jen pracovním nástrojem jak dopomoci Němcům k Sudetům.

Anonym 37154 07.08.2017 12:00
Pro 90186.Tak sprostě oblbuješ národ Čechů,že bude tě třeba co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně.

Anonym 90186 06.08.2017 18:41
Český migrant napsal dopis do Česka
Sleduju, jaká je doma nervozita z uprchlíků. Moc to nechápu, když do České republiky skoro nikdo nepřišel. U nás ve vesnici (Kilchberg, nedaleko Curychu) máme 8 tisíc obyvatel a dostali jsme přiděleno na starání 60 uprchlíků. Většina z nich jsou normální, nebo jak se u vás říká přizpůsobiví.
Lidi v naší vesnici teď byli naštvaní, že imigrační úřad nedal azyl čečenské rodině a ta se musí vrátit zpět do Čečenska. Jejich děti se přitom velmi brzy naučily plynně německy i s dialektem. Ve škole se konala rozlučka, protože všem to bylo líto, že musí odejít. Psaly o tom i noviny.
Imigranti jsou různí. Ti, kteří přišli z méně civilizovaných zemí z Afriky někdy přizpůsobiví moc nejsou, jenže je často není kam vrátit. Většina nových lidí se ale chová normálně. Na problémy s imigrací jsou tu lidé zvyklí proto, že ve Švýcarsku je normální být cizinec. V naší vesnici bydlí něco přes 8tisíc lidí a z toho třetina pocházíme z jiných zemí. Proto tu nikdo nic moc neřeší. Přistěhovalci z velké části dělají práce, které už Švýcaři dělat nechtějí.
O imigraci se tu mluví pořád prý už třicet let. Když se tu řekne imigrace, tak to neznamená jenom Araby. To je totiž také Němec, Ital, Američan a taky tu máme tři české rodiny. Hodně se tu rozlišuje, kdo je jaký a jak to celé řešit. Ne že by se jen kolem toho nějak šílelo, jako v Česku.
Zdraví Tomáš

Anonym 90186 06.08.2017 18:03
Pro 37135
V roce 1938 bylo ze Sudet vyhnáno ani ne 200 tisíc Čechů. Po roce 1945 bylo vyhnáno přes 3 miliony Němců. Postupimská konference se konala 2. srpna. Do té doby Češi již vyhnali 450 tisíc Němců. Beneš o odsunu Němců snil už během 1.sv. války. Na konferenci v Paříži to dával jasně najevo. Hitler mu spadl jako dar z nebes. Sudety byli po mnoho století součástí Svaté říše římské, případně Habsburské monarchie. Čechům po několik staletí vládli germáni a Poláci. Poslední ryze český král byl Jiří z Poděbrad. Posledním českým dědičným králem byl Václav třetí, kterého zamordovala česká šlechta. České království zrušil Masaryk.

Anonym 37135 06.08.2017 17:29
Chce to včasnou a krutou revoluci a po ní se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Jinakm Češi,za pomoci českých lumpů, na planetě Zemi končí převálcováni Němci a Židy.

Anonym 37135 06.08.2017 17:25
Nyní zde lumpové chtějí za odsun Sudeťáků dělat zodpovědné Čechy.Brzo se ještě bude vybírat na náhradu patron co Němci vystříleli při popravě mužů v Lidicích.A českým blbům budou tvrdit,že to byli nepřátelé Říše.

Anonym 37135 06.08.2017 17:19
Problémy s cikánama nezavinili cikáni,ale ta banda lumpů co se po komunistech prolhali k moci. Tito lumpové dělali záměrně z pracujících cikánů povaleče na podpoře,aby přes dobře se rozmnožující cikány dotlačili Česko do státního bankrotu.Po komunistech se prolhal k moci,díky troubovitosti obyčejného českého blba,jen vlastizrádný lidský dobytek..

Anonym 37135 06.08.2017 17:12
Pro 90186.Majetek Němců byl zabrán jako náhrada škod co Němci národu Čechů nadělali.

Anonym 37135 06.08.2017 17:07
Odsun Němců ze Sudet bylo jen plněním rozhodnutí vítězných mocností.

Anonym 37135 06.08.2017 17:06
Nejprve ze Sudet Němci hnali Čechy.Po válce zase Češi Němce.Když skončila válka tak si vítězné mocnosti daly odpověď proč tato válka začala.Dospěli k závěru ,že proto protože národy nebyly ve svých přirozených hranicích.Sudety byly mnoho století územím Česka.Proto museli Němci ze Sudet mazat.

Anonym 90186 06.08.2017 14:37
Pro 37135
Pokud by Češi nevyhnali Sudeťáky ze svých domovů, tak by cikáni ze Slovenska neměli kam kočovat. Komunisti potřebovali co nejrychleji zalepit díru po Sudeťákách. Největší problémy s cikánama jsou dnes v oblastech odkud byli vyhnáni Sudeťáci.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti