Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 1450

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 27.08.2017 17:07
Na demonstraci přijel i španělský král Filip VI. Jednalo se o zcela výjimečnou situaci od roku 1975, kdy byla po pádu frankistické diktatury obnovena monarchie.
Kromě krále se manifestace zúčastnil premiér Mariano Rajoy a další španělští politici. Ještě před demonstrací uvedl, že král chce svou přítomností vyjádřit lásku k lidem Barcelony, Cambrilisu a Katalánska.
První řady průvodu za obřím transparentem No tinc por" (katalánsky Nemám strach) byly na přání radnice vyhrazeny představitelům složek, které se během teroristických akcí staraly o oběti: policistům, hasičům, zdravotníkům, taxikářům, obchodníkům. V prvních řadách kráčeli také barcelonské třídy La Rambla, kde došlo k hlavnímu útoku. Na dalších transparentech byla nápisy jako Nejlepší odpovědí je mír a Ne islamofobii. Mezi účastníky byli muslimové a muslimky v typickém oblečení.
Podobné demonstrace jako v katalánské metropoli se konaly také v hlavním městě Madridu, Valencii a Vigu.

Anonym 94158 27.08.2017 13:42
Milý 90186, sblížení národů teroristů a demokratických občanů Evropy je hloupá iluze, která může mít fatální následky. Má-li muslim usmrtit džaura, či katolíka dle koránu, jak se s ním domluvíš? Na půl, tj. místo 10 jenom 5? Jsem toho názoru, že by měli být odsunuti včetně českých prostitutek, které se podřídily vazalské smlouvě a které plodí další teroristy. Nikdo odvážný se nenašel, kdo by vědecky zdůvodnil rozdíl mezi demokracií a islámským terorem.

Anonym 37756 27.08.2017 09:01
Ohledně těžby lithia zde vládnoucí lumpové urychlují zprovoznění těžby, aby než ceny lithia několikanásobně vzrostou oni měli už naše zásoby zašmelené cizákům a sami se při uvedené transakci pořádně napakovali.Bude to stejné jako s našemi zásobami zlata.Ty se vypařily dřív než se stačil národ rozkoukat.Proto je třeba začít národ léčit z troubovitosti.Začít u důchodců.Těm za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo s tím,že už toho národu Čechů zkazili dost.Pak jim začít vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Chce to dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 37756 27.08.2017 08:51
Česko potřebuje hlavně zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak je třeba revolucí dostat mladou generaci k moci aby začala dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistikckém svinčíku.Dnes zde vládnoucí dobytek sedmadvacet roků žene národ Čechů do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.Proto to chce vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.A navíc znárodovat veškerý majetek všech vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 26.08.2017 22:47
Koukám milý 90186, že píšeš jako žandár na maďarské hranici. Musím uznat, že se činíš. Je jen otázka obsahu. Pokud by nedošlo k drancování české ekonomiky po roce 1993, bylo by mnohem lépe. Ukrást asi 5 státních rozpočtů byl pro nás velký problém. Je dobře, že je lépe a bude LÍP. Pro posouzení dynamiky ekonomického rozvoje je vhodné začít bídou po válce, či nejspíš omylem a vybombardování českých firem našimi přáteli na prach. Dostaneš graf, který Ti prozradí více. My Češi jsme neměli kolonie na drancování jako Anglie, Francie, Itálie, Německo, Španělsko apod. Hodnoty jsme získali jen českým umem.

Anonym 90186 26.08.2017 19:05
V roce 1989 stálo 250 a 8201;g másla v průměru 10 Kčs. Průměrná mzda v té době byla 3170 Kčs. Jestliže je dnes průměrná mzda (k 5. 6. 2017) 27 889 a 8201;Kč hrubého, pak by máslo muselo nyní stát více než 88 a 8201;Kč (! ), abychom mohli říci, že je pro nás dražší než tehdy. Takže klídek.

Anonym 90186 26.08.2017 18:37
Manifestace, na které budou lidé, kteří se nebojí teroristů, bude zahrnovat přečtení manifestu o sblížení arabských a evropských států a tradiční katalánskou vánoční koledu.

Anonym 31168 26.08.2017 14:02
Česko potřebuje takového prezidenta,který místo dalšího zadlužování Česka bude prosazovat svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Také zablokovat další prodej zemědělské půdy a lesů cizincům.Jinak bez půdy a lesů nebude žádné Česko.To co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje je třeba všechno odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Ohledně volby prezidenta zatím se prosazuje to co kdysi Jaroslav Hašek popsal v povídce o volbě obecního ponocného.V této povídce starosta upozorňuje radní,že volba to bude těžká,protože on je z kandidátů jeden větší syčák než druhý.

Anonym 90186 26.08.2017 13:13
30. Konkurence. Ne posledním, ale naposledy zmíněným důvodem je fakt, že v současnosti zde existuje přinejmenším několik konkurentů, kteří se zdají pro výkon funkce prezidenta mnohem vhodnější než Zeman, ať už proto, že za sebou nemají kontroverzní minulost, proto, že se umějí chovat a vyjadřovat důstojně a seriózně, bez arogance, vulgarit a urážek oponentů, nebo zkrátka proto, že jejich prioritou není prosazování vlastních zájmů, a mezi jejichž neduhy nepatří silný alkoholismus výrazně negativně ovlivňující jejich kritické myšlení a soudnost.

Anonym 90186 26.08.2017 13:12
29. Zdravotní stav. A to jak somatický, tak psychický. Jako silný kuřák a alkoholik má očividně celou řadu zdravotních potíží, které ho mohou v příštích pěti letech při jeho věku výrazně ovlivňovat při výkonu funkce. Především ale zcela očividně začíná měnit svou osobnost; i zde existuje přímá úměra se zvyšujícím se věkem a je zřejmé, že Zeman se stává čím dál nekompetentnějším k výkonu kterékoliv veřejné funkce, natož funkce nejvyššího představitele státu, který zastupuje republiku na mezinárodní úrovni.

Anonym 90186 26.08.2017 13:12
28. Výroky. Co se týče kontroverzních a odsouzeníhodných výroků, Zeman např. řekl při návštěvě Číny, že se tam přijel učit, jak stabilizovat společnost. Tento výrok vzbudil rozruch především proto, že v Číně vládne komunistický režim ne nepodobný tomu, který vládl téměř čtyřicet let v Československu. Dále Zeman řekl třeba to, že je rád, že se mu podařilo dosáhnout osobní chemie s ruským (Putin) i čínským prezidentem (Ťin-pching) a že bude rád, podaří-li se to i s tím americkým (Trump). Hovoří tak o osobní chemii se třemi velmi kontroverzními postavami současné světové politiky, z nichž dvě jsou hlavami nedemokratických režimů a třetí tyto režimy vesměs podporuje. Na adresu novinářů řekl, že jsou pitomci, hnůj a fekálie. Později s Putinem vtipkovali, že by se novináři měli likvidovat. V neposlední řadě Zeman také prohlásil, že nevěří, že existují umírnění a radikální muslimové. Tím v podstatě stigmatizoval všechny muslimy a zaškatulkoval je mezi nebezpečné. Umírněný muslim je podle Zemana protimluv.

Anonym 90186 26.08.2017 13:11
27. Kritika protikandidátů. V roce 2012, ještě před oficiální volební kampaní, Zeman řekl, že se zavázal, že nebude kritizovat žádného protikandidáta. Opakovaně však, jak už bylo také řečeno, útočil na Karla Schwarzenberga, a neváhal k tomu využívat i lživá a nepodložená obvinění. V současnosti se občas objevuje kritika z úst mluvčího Ovčáčka na protikandidáty do příští prezidentské volby, např. na Michala Horáčka či Jiřího Drahoše.

Anonym 90186 26.08.2017 13:10
26. Financování. Už při prezidentské kampani Zeman tvrdil, že na kampaň bude-li nějaká zapotřebí bude potřebovat jen dva až tři miliony korun. Celkové náklady na kampaň nakonec představovaly 37 260 001 korun. Nemluvě o tom, že financování jeho kampaně se setkávalo s řadou pochybností, a to jak v souvislosti s transparentností účtu, tak v souvislosti s údajným ruským financováním nejen od firmy Lukoil (z čehož Zemana, jak už bylo řečeno, obvinil mj. britský deník The Telegraph).

Anonym 90186 26.08.2017 13:09
25. Nesplněné sliby. Zeman například tvrdil, že si na Hrad vezme jen jednoho tajemníka a řidiče. Nakonec si tam s sebou přivedl takové osoby jako vedoucího analytického odboru (Radek Augustin), ředitele sekretariátu (Jaroslav Hlinovský), poradce pro energetiku (Martin Nejedlý, o němž už byla řeč), ředitel bezpečnostního odboru (Jan Fulík), ředitel zahraničního odboru (Hynek Kmoníček) a řadu dalších.

Anonym 90186 26.08.2017 13:09
24. Mezinárodní kritika. Zeman také celkem pravidelně sklízí kritiku ze zahraničí. Organizace Human Rights Watch zabývající se lidskými právy Zemana kritizovala za šíření nevědomosti a paniky, Rada Evropy o něm řekla, že je islamofob, šéf socialistické frakce v Evropském parlamentu kritizoval Zemana za ostudná a blouznivá prohlášení v souvislosti s evropskou migrační krizí.

Anonym 90186 26.08.2017 13:08
23. Spolupracovníci. Velmi často kritizován je okruh Zemanových blízkých spolupracovníků. Miroslav Šlouf byl představitelem KSČ v letech 19751991, Jiří Ovčáček je velmi kontroverzním mluvčím, který se pravidelně a nevybíravě opírá do Zemanových kritiků, dále Martin Nejedlý, poradce Miloše Zemana, u nějž jsou kritizovány jeho pravděpodobné vazby na Rusko, či Vratislav Mynář, který nemá bezpečnostní prověrku, jíž Zeman podmínil působení na Hradě.

Anonym 90186 26.08.2017 13:08
22. Vulgarity. V roce 2014 Zeman použil v Českém rozhlasu v pořadu Hovory z Lán několik vulgárních výrazů na adresu ruské skupiny Pusy Riot. Za projev sklidil kritiku od mnoha politiků i od veřejnosti, Rada pro rozhlasové a televizní vysílání obdržela několik stovek stížností. A nebyly to zdaleka jediné vulgární výrazy, které veřejně použil, dohledat se jich dá celá řada, a to i na konto vlády Bohuslava Sobotky (navzdory tomu že Zeman dříve tvrdil, že se nikdy nebude veřejně stavět proti vládě).

Anonym 90186 26.08.2017 13:07
21. Kampaň. Zneužívání prezidentského úřadu ve prospěch své kampaně je dalším z témat, která se v době před volbami řeší. Miloš Zeman za krajské peníze navštěvuje pravidelně všechny kraje a beseduje při nich s občany. Vedou se spory o to, zda jsou tyto Zemanovy návštěvy součástí předvolební kampaně nebo nikoli, jisté ovšem je, že Zeman na základě těchto návštěv může na svou stranu získávat řadu příznivců, a tak se o jistý druh kampaně v každém případě jedná.

Anonym 90186 26.08.2017 13:07
20. Jiří Kajínek. Kontroverzní byla také milost pro nejslavnějšího vězně v Česku, odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka, kterou Zeman letos udělil i navzdory tomu, že se při nástupu do prezidentského úřadu vzdal práva udělovat milosti a řekl, že tak učiní pouze ve zcela výjimečných případech a čistě ze zdravotních důvodů. Ještě v únoru roku 2016 Zeman řekl, že Jiří Kajínek není dlouhodobě a vážně nemocný, takže mu milost neudělím. Podle názorů mnohých byla milost udělena proto, aby byla odvedena pozornost od vládní krize, která v té době hýbala republikou.

Anonym 90186 26.08.2017 13:06
19. Prohlášení čtyř. Dne 18. října 2016 se stal Zeman jedním ze čtyř signatářů prohlášení o územní celistvosti Číny, kterým nejvyšší představitelé země reagovali na návštěvu dalajlamy v Česku. Toto prohlášení bylo ostře kritizováno veřejností, s dalajlamou se v reakci na něj sešlo asi padesát zákonodárců. Na protest byly vyvěšeny tibetské vlajky, prohlášení kritizovala i řada nevládních organizací. Vymezily se proti němu i takové osobnosti jako Karel Schwarzenberg či Pavel Rychetský. Podle politického komentátora Martina Fendrycha bylo prohlášení důsledkem odklonu od ochrany lidských práv.

Anonym 90186 26.08.2017 13:06
18. Pozdní příjezd. Zeman přiletěl na pohřeb bývalého slovenského prezidenta Michala Kováče se zpožděním. Mluvčí Zemana Jiří Ovčáček to zdůvodnil špatným počasím a chybou letových dispečerů, tyto důvody ale byly vyvráceny. Abychom byli fér, Ovčáček se později za svá slova omluvil.

Anonym 90186 26.08.2017 13:06
17. Ústavní žaloba. Zeman také čelil hrozbě ústavní žaloby, když mu dlouho trvalo odvolat tehdejšího ministra financí Andreje Babiše, jehož odvolání navrhl premiér Sobotka a které měl Zeman povinnost učinit v co nejkratší možné době. Předseda Senátu Milan Štěch byl připraven žalobu podat, k odvolání Babiše nakonec ale došlo.

Anonym 90186 26.08.2017 13:05
16. Vládní krize. Humorná a zároveň smutná byla i Zemanova show, kterou předvedl v souvislosti s podáním demise premiéra Bohuslava Sobotky, kdy Zeman nechal připravit Pražský hrad na akt podání demise, přestože Sobotka přijel o vládní krizi pouze diskutovat. Sobotka přesto pronesl řeč a Zeman během proslovu odešel ze sálu. S touto akcí je spojeno také proslulé Zemanovo nevhodné chování, kdy holí ukazoval Sobotkovi, kam má jít, a říkal mu, jak si má natočit mikrofon.

Anonym 90186 26.08.2017 13:05
15. Jmenování a vyznamenání. Zeman nejmenoval navrhovaného literárního historika Martina C. Putnu profesorem, přestože ten splnil všechna kritéria. Stalo se tak pravděpodobně proto, že se tento pedagog proti Zemanovi vymezoval a byl jeho častým kritikem. Podobných politicky motivovaných kroků, co se jmenování a vyznamenání lidí týče, existuje víc; s kritikou se setkalo např. i vyznamenání Zemanova blízkého přítele Františka Ringo Čecha. Nejslavnějším se ale stalo Zemanovo odmítnutí vyznamenat Jiřího Bradyho, který prošel dvěma koncentračními tábory a jehož vyznamenání bylo sněmovnou navrženo již v letech 2013 a 2014. Nevyznamenání vzbudilo v médiích a ve veřejném životě intenzivní reakce a v návaznosti na něj (a další Zemanovo chování obecně) byla uspořádána demonstrace na Staroměstském náměstí, kde se sešly desítky tisíc lidí a na pódiu veřejně vystoupili např. pan Brady, Michal Horáček, Petr Pithart a další.

Anonym 90186 26.08.2017 13:04
14. Krym. Zemanovy výroky proti sankcím EU vůči Rusku za anexi Krymu, kdy se Zeman Ruska výrazně zastával a schytal za to poté ostrou kritiku od senátu.

Anonym 90186 26.08.2017 13:04
13. Na jednom pódiu s Konvičkou. V listopadu 2015, při výročí Sametové revoluce, vystoupil Zeman na jednom pódiu s předsedou extremistické strany Blok proti islámu Martinem Konvičkou. Zeman později uvedl, že Konvičku neznal, což ovšem odporuje jeho výroku z června toho roku, kdy Konvičkovi otevřeně vyjadřoval podporu.

Anonym 90186 26.08.2017 13:03
12. Lánský puč. Pozvání trojice Hašek|Tejc|Škromach z ČSSD do Lán, kdy byl opomenut regulérní předseda strany Bohuslav Sobotka; dnes se o této schůzce mluví jako o pokusu o puč ve vedení ČSSD. Jaká byla role Miloše Zemana, není jasné, ale pozvání vedení vítězné strany a přitom opomenutí hlavního představitele působí přinejmenším zvláštně.

Anonym 90186 26.08.2017 13:03
11. Úřednická vláda. Jmenování vlády Zemanova přítele Jiřího Rusnoka bylo považováno za kontroverzní, především proto, že vládní koalice, která se opírala o většinu 101 hlasů ve sněmovně, navrhovala na premiérský post Miroslavu Němcovou. To Zeman nevyslyšel a jmenoval Rusnokovu vládu, pro což tenkrát neměl jediný obhajitelný důvod.

Anonym 90186 26.08.2017 13:03
10. Lži. Na předchozí bod navazují další Zemanovy lživé výroky, kterými se nezdráhá ohánět, vždy samozřejmě ve svůj prospěch. Házení špíny na své soupeře je pro Zemana již rutinou, často se i odkazuje na zdroje, které se posléze od citátů distancují. Například jeho tvrzení, že europoslanec Bernd Posselt podpořil ve volbě Karla Schwarzenberga, podložil Britskými listy. Ty se však od výroku distancovaly a tvrdí, že toto jméno na jejich webu zaznělo naposledy v květnu 2012 v souvislosti s něčím úplně jiným. Dalších lživých výroků se dá u Zemana dohledat obrovské množství a přichází z jeho úst téměř s železnou pravidelností.

Anonym 90186 26.08.2017 13:02
9. Kontroverze volby. Po prezidentské volbě Nejvyšší správní soud konstatoval ve své zprávě o neplatnosti hlasů, že Zeman jednal protizákonně, když se dopustil několika lží na adresu protikandidáta Karla Schwarzenberga.

Anonym 90186 26.08.2017 13:02
8. Mezinárodní renomé. Po jeho zvolení prezidentem ho kritizovala velká zahraniční média jako francouzský Le Monde, německý Die Welt, britská BBC či rakouský Kurier. Deníky o něm psaly jako o neomaleném levicovém populistovi, britský server The Telegraph dokonce uvedl, že jeho kampaň sponzoroval ruský Lukoil.

Anonym 90186 26.08.2017 13:01
7. Neschopnost uznat pravdu. Příkladem budiž kauza Hitler je gentleman, což měl být údajně název článku, který měl napsat novinář Ferdinand Peroutka v časopise Přítomnost (vlevo dole). Historici se proti tomu ohradili a řekli, že žádný takový článek neexistuje. Zeman pověřil své lidi, aby článek našli, to ale se nepodařilo; Zeman se za výrok neomluvil a neuznal svůj omyl, na existenci článku stále trvá.

Anonym 90186 26.08.2017 13:01
6. Nestabilita názorů. Zeman velmi často obrací a mění názory patrně podle toho, jak se mu to hodí. Například v roce 2011, když Andrej Babiš vstupoval do politiky, Zeman řekl, že Babiš je značně nevěrohodný (především v reakci na privatizaci Unipetrolu, z níž Babiš později vycouval), letos spolu přitom začali poměrně úzce spolupracovat a Zeman se Babiše začal prakticky ve všech jeho kauzách zastávat. Změnit názor je v pořádku, ale Zeman tak většinou činí očividně pro své zájmy; o tom ještě bude řeč např. v souvislosti s milostí pro Jiřímu Kajínkovi.

Anonym 90186 26.08.2017 13:00
5. Východ. Jeho pozitivní vztah s východními zeměmi a obecně ideologický příklon k Rusku a Číně je patrně jeden z nejzásadnějších a také nejnebezpečnějších problémů Miloše Zemana jako prezidenta. Podle Milana Šarapatky, který se Zemanem dříve spolupracoval, se Zeman začal k východu přiklánět až po sedmiletém pasivním období, kdy byl mimo aktivní politiku. Podle Šarapatky je to kromě alkoholismu mj. důsledkem toho, že Zemanova kampaň byla placena z ruských zdrojů (což tvrdí třeba i The Telegraph, jak bude řečeno dále).

Anonym 90186 26.08.2017 12:59
4. Alkohol. Úroveň Zemanovy závislosti na alkoholu, kterou se proslavil už jako předseda vlády a provází ho po celý jeho veřejný život, na Vysočině v době, kdy byl Zeman mimo politické dění, očividně značně stoupla, a dnes není výjimkou, že se i jako prezident objevuje na veřejnosti v znatelném alkoholovém opojení, což rozhodně nevrhá dobré světlo na výkon jeho úřadu. S tímto bodem je spojen jeho skandál, kdy se objevil opilý u korunovačních klenotů. Svůj nevalný stav tehdy svedl na virózu, ale kritický obrázek o tom, jak to ve skutečnosti bylo, si může každý udělat z dostupného videozáznamu sám.

Anonym 90186 26.08.2017 12:58
3. Privatizace Unipetrolu. Zemanova vláda Unipetrol i navzdory doporučení privatizační komise přiklepla Babišově Agrofertu. Zakázku měla získat britská společnost Rotch Energy, která nabídla o celých 83 milionů eur víc.

Anonym 90186 26.08.2017 12:58
2. Opoziční smlouva. Tu Zeman uzavřel spolu s Václavem Klausem a dodnes je politology kritizována a spojována s celou řadou kauz, jako je např. výstavba dálnice D47 nebo nákup letounů Gripen.

Anonym 90186 26.08.2017 12:58
1. Členství v KSČ. Podle dostupných informací byl členem KSČ v letech 19681970. Odpustit se může naivita lidí, kteří byli členy KSČ před rokem 1968; každý, kdo však své členství původně myslel v dobrém, po okupaci prozřel a ze strany vystoupil. Zeman do ní naopak v tomto roce vstoupil a setrval v ní ještě dva roky po okupaci. Z KSČ byl sice vyloučen právě za nesouhlas s okupací, ale vzhledem k tomu, že stranu neopustil sám, pak pro něj okupace asi tak zásadní problém nebyla.

Anonym 90186 26.08.2017 12:57
30 případů Miloše Zemana: Proč už by neměl být znovu prezidentem?

Anonym 5822 26.08.2017 11:30
Anonym 17847 06.11.2016 10:17
Máš štěstí,že nechci kandidovat na prezidenta.Kdybych kandidoval tak bych si dal jako první bod svého programu to,že všechny hubaté ženské ,jako jsi ty,budou musit povinně,z moci úřední,nosit celý den náhubek.Pak by hubaticím roupy urážet nás slušné lidi přešly.Bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 17847 06.11.2016 10:11
Pro 586.Zavři svoji nevymáchanou pravicovou hubu včas.Jinak ti ji my budoucí zasloužilí revolucioníáři při revoluci sťuknem pětikilovou palicí deset až patnáct čísel vlevo.Potom ji budeš mít akorát.

Anonym 90186 06.11.2016 10:06
Nikomu nelze zazlívat sympatie k jinému národu, které více či méně vypovídají o vnitřním nastavení člověka a jeho hodnotách. Co ale zazlívat lze, zvláště pak u nejvyššího ústavního činitele, je nekritičnost, submisivnost, hrbení zad a překrucování skutečnosti. Když prezident odletěl před dvěma roky do Číny, kde se v tamní televizi pochlubil Krtečkem, bylo to úsměvné. Společné prohlášení ústavních činitelů České republiky, pod které se podepsali Miloš Zeman, Milan Štěch, Jan Hamáček a Bohuslav Sobotka, ale už tak legrační není.
To vše kvůli penězům. Zaprodanost za čínské investice. Obchod s Čínou nekvete, naopak klesá a řada ohlášených čínských vstupů do tuzemských firem se jaksi zpozdila. Dovoz z Číny do Česka letos podle údajů Českého statistického úřadu klesl o 1,7 procent a český export do Číny meziročně oslabil o 5 procent. Podle společnosti Bisnode i přes oznámené čínské akvizice letos poklesl objem čínského kapitálu v základním jmění českých firem o 10 procent.
A jak jsou na tom s čínskými investicemi země Evropské unie jako celek? Statistiky OECD z roku 2014 ukazují, že objem čínských investice v zemích Evropské unie dosahují 0,5 procenta. Největším investorem zůstávají USA s podílem 39,5 procenta.

Anonym 90186 06.11.2016 10:05
Miloš Zeman a Václav Klaus přiletěli pozdě na státní pohřeb Michala Kováče. Stačilo by říct prosté: promiňte, je nám to líto. Místo toho se z Hradu sypalo jedno vysvětlení za druhým. Nejdříve zdrželo let počasí. Potom pochybilo Řízení letového provozu. Posléze se ale ukázalo, že zpoždění prezidentského speciálu nemohl mít na svědomí silný protivítr a že letadlo odstartovalo podle letového plánu. Je docela možné, že celá akce byla jen špatně připravená. A to se může stát i těm nejlepším.

Anonym 90186 06.11.2016 10:05
Prezident rád a hojně cituje. Občas chybně a mylně. Miloš Zeman na konferenci k 70. výročí osvobození Osvětimi řekl: Jeden z největších českých novinářů Ferdinand Peroutka uveřejnil v prestižním časopise Přítomnost článek s titulkem Hitler je gentleman. Historici poté upozornili na to, že Peroutka takový článek nenapsal. Prezident na svém výroku trval a později řekl. Na vlastní oči jsem viděl článek Ferdinanda Peroutky, kde bylo napsáno Hitler je přece gentleman. Vnučka Ferdinanda Peroutky proto podala žalobu. Mezitím se ukázalo, že takový článek existuje. Nevyšel v Peroutkově Přítomnosti, ale v Rudém právu. A Hitlera ne... (zkráceno)<|i>

Anonym 31168 25.08.2017 16:31
I když komunisté do zemědělství zatahli mladou generaci ponejvíce nísilím tak přesto vybudovali zemědělství co důstojně živilo národ.-Po nich vládnoucí lumpové začali zemědělství plánovitě likvidovat takže dnes víc než polovina másla a sýrů je z dovozu.Navíc se Babiš pakuje na pěstování řepky a postřikeem řepky nebehzpečně zamořuje spodní vody.Proto to chce krutou revoluci a všechen politický dobytek co sedmadvacet roků takto Česko zbídeačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Nějakou imunitu pro poslanecké lumpy neuznávat.Brát to tak,že když nechtěli být trerstáni,tak neměli národu Čechů škodit.

Anonym 94158 24.08.2017 22:10
Stále více vědců v ČR se diví současnému stavu českého školství. Maturanti mají problém s trojčlenkou, tj. primitivní matematický problém pro 7, či 8. třídu. S něčím podobným jsem se naposledy setkal v Africe. Mají z nás Čechů být Afričani. Kdo takový projekt prosadil? Valachová? Či snad její předchůdci.

Anonym 31168 24.08.2017 17:37
Na internetu existuje sprostá cenzura.Když některý vlastizrádný lump z TOP O9 propaguje tahání migrantů do Česka tak k uvedenému nexistuje hned možnost aby se mohla vyjádřit většina národa co je proti zatahování migrantů do Česka..Proto je třeba zde vladnoucí dobyterk vybíjet na katovských mučírnách s celými svými rody aby nemohli národu Čechů škodit i v dalších generacích.Chce to revolucí dostat k moci velice krutou levicovou ruku mladé generace.

Anonym 31168 24.08.2017 17:27
Pro 90186.Kdyby ten Kuba dostal všechny lumpy co se po komunistech prollhali k moci na katovskou mučírnu katovským mistrům k co nejkrutějšímu odporažení tak by se dalo říci že udělal pro národ záslužnou práci.Dostat jednoho komunistu k soudu ,aby pak dostal podmínku je maření času zbůhdarma.

Anonym 31168 24.08.2017 17:22
TOP O9 je banda vlastizrádných lumpů zralých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění veškerého majetku jejich vlastizrádných rodů.Ten dobytek nemá vůbec představu jak těžko se v jejich vylhaném kapitalistickém ráji žije lidem co pracují za nízké mzdy.Každý nemá tolik nakradeno státního majetku jako ten lidský dobytek z KDU a TOP O9.Chce to krutou revoluci a začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku dřív než dojde ke státnímu bankrotu Česka s následnou likvikdací národa Čechů aby se v Sudetech zase rozvalovali Němci a na ostatku Česka zase Židé.Každý občan má za povinnost přiložit ruku a rozum k tomu aby se budoucí generace měla lépe než generace stávající.Ne si nechat svoji zemi od lumpů zničit a pak se hnát do jiných zemí,že ty mají za povinnost je jako migranty živit a dát jim práci na úkor vlastních občanů.Je třeba u lumpů co ním sem chtějí migranty zatahnovat za vlastizradu vybíjet celé jejich rody a majetek znárodnit.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebuje.Bez zprovoznění katovských mučíren a odporažení na mučidlech všech vlastizrádců se to neobejde.

Anonym 90186 24.08.2017 13:30
Pro 88243
Tak ten Kuba dostal málem do tepláků jednoho komouše pro opakované neplacení daní. Soud mu dal sice jenom podmínku, ale zároveň mu zakázal činnost v advokacii. Navíc Kubovi soud přiznal v 16 letech svéprávnost. To u tebe i v tvém věku by měl soud přezkoumat, jestli by si o svéprávnost neměl přijít.

Anonym 31168 24.08.2017 09:16
Nejlepší řešení problému v OKD by bylo v tom,že by se nejprve zprovoznil dostatek katovských mučíren a na těch se co nejkrutěji odporáželi všichni lumpové co OKD do stávající situace OKD pomohli.Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se požene Česko nadále do státního bankrotu.Chce to dostat revolucí k moci velice krutou ruku mladé generace.Pak politické a novinářské lumpy odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Humanita k lumpům co Česko sedmadvacet roků zbídačují žene národ Čechů do záhuby.Je třeba razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrujtějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Z většiny důchodců bude nutno udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Důchody většině důchodců za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku jim v yplácet převážně na holý zadek bejkovcem.Tak důchodcům roupy jásat pro opilce Havla přejdou.

Anonym 88243 24.08.2017 08:50
Jak může takový chytrolím Jakub Čech někým pohrdat.
Je to mladý hlupák řízený dospělým člověkem.
Však na tebe hluáčku také dojde.

Anonym 94158 23.08.2017 21:42
Myslím si, že videoklip ODS je velmi podvodný

Anonym 90186 23.08.2017 18:53
Pro 31168
Podle mě je videoklip od ODS velmi povedený.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti