Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 1400

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 19.09.2017 16:35
Dohánění probíhalo až do začátku třicátých let, kdy i na Československo udeřila hospodářská krize. Přibližování se zastavilo a vyspělá Evropa na čas Čechoslovákům utíkala. Nejvýrazněji se vzdálili Finové s Nory.
Z krize se ale republika dokázala vymanit a v roce 1935 zahájila další dohánění. Do dvou let se dostala opět před Italy a vyrovnala se Rakousku. "Na překonání hospodářské krize se silně podílelo strojírenství a export zbraní a vojenského materiálu," říká Szobi. Mnichovská dohoda ovšem druhý nádech mladé republiky zadusila.
Z období války nejsou kvůli rozbití Československa a nacistické okupaci relevantní údaje, nicméně po válce byla obnovená země na stejné startovní čáře jako Němci, Italové či Rakušané. Jmenované země byly značně rozvrácené válkou. Nový start ale v roce 1948 zastavili komunisté. Zatímco v roce 1948 byl československý HDP na obyvatele vyšší než italský, v roce 1989 byl mírně nad 50 procenty italského.

Anonym 90186 19.09.2017 16:33
Skutečný vrchol ale zažilo Československo před velkou krizí na přelomu 20. a 30. let minulého století. "Podle výše národního důchodu na obyvatele zaujímalo Československo 17. místo ve světě, dle hodnoty průmyslové výroby na obyvatele jsme byli na 12. příčce ve světě, podle podílu na světové průmyslové výrobě dokonce na 10. místě," uvádí historik a ekonom Pavel Szobi z Evropského univerzitního institutu ve Florencii.
Tato čísla potvrzuje i studie z nizozemské univerzity v Groningenu, která zmapovala výkon jednotlivých ekonomik světa za několik staletí. Od roku 1920 uvádí i údaje pro Československo. Na počátku existence byla republika dle HDP na hlavu výrazně výkonnější než Finsko či Itálie. Za Německem ale silně zaostávala, zmíněný ukazatel byl na 60 procentech německého. Následoval pokles, který se ale podařilo brzy dorovnat. "Poválečná rekonstrukce proběhla v ČSR v rámci středoevropských států nejrychleji," potvrzuje Szobi.

Anonym 90186 19.09.2017 16:32
Češi se mohou snažit sebevíc, ale pokud se nestane malý zázrak, budou západní životní úroveň dohánět ještě dlouho. Vždy to tak nebylo. Čechoslováci už jednou zažili dobu, kdy za sebou nechávali Finy, Iry, Španěly nebo Italy a směle se vyrovnali Norům či Rakušanům.
Před osmdesáti lety zemřel první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk a zanechal za sebou ekonomicky silnou zemi. V roce 1937 bylo Československo ve srovnání s evropskými zeměmi na 13. místě v hrubém domácím produktu na obyvatele dle parity kupní síly. Parita kupní síly zohledňuje různé ceny v porovnávaných ekonomikách.

Anonym 90186 19.09.2017 16:31
Před 80 lety zemřel první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, zanechal za sebou silnou zemi.
Ekonomika první republiky strčila do kapsy Finy, Italy i Iry. A dobře vycházela i ze srovnání s Nory nebo Rakušany.
Nástup komunistů ale znamenal strmý pád. Česko se dodnes nedokázalo vrátit na pozice, kde bylo za Masaryka.

Anonym 89138 19.09.2017 09:59
Merkelová se snaží do Česka a Polska natlačovat migranty aby pak ,za dluhy Česka, zabrali Němci Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Velkoněmecké říši.To ti hlupáku nedochází.Už dnes se hraje o likvidaci celého národa Čechů aby nejprve Němci zabrali Sudety a zbytek Česka skoupilo světové Židovstvo na vybudování nového Izraele v lepším a bezpečnějším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.Na prvním místě se musí naučit Češi na katovských mujčírnách co nejkrutěji odporážet všechen ten vlastizrádný ,lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci a úspěšně žene Česko do státního bankrotu.Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali,tak potřebují vykopat od koryt a co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to revolucí dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 89138 19.09.2017 09:43
Pro 90186.Ty jsi nebetyčný blb a vlastizrádný lump zároveň.Pokud sem by přišlo dva tisíce migrantů a Češi je dobře živili tak po nich přijdou další a další.Takové blby jako jsi ty je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách, případně vybíjet celé rody aby zde ty rody lumpů nemohli škodit národu Čechů ani v dalších generacích.Chce to dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace aby pak začala dělat krutý pořádek v sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.Přitroublé důchodce co pomáhali lumpům k moci bude nejrozumnější nechat vychcípat hladem.Rozhodně si nadále na debužírování důchodců nedlužit,jak chtějí zde vládnoucí lumpové.

Anonym 89138 19.09.2017 09:34
Nejprve lumpové co se po komunistech prolhali k moci náš zlatý poklad do mrtě rozkradli.Nyní ekonomové doporučují aby ČNB zvýšila zásoby zlata.Asi proto aby zde vládnoucí lumpové mohli zas toto zlato rozkrást.Chce to v Česku krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách,navíc znárodňovat veškerý majetek všech rodů lumpů co se po komunistech prolhali k moci.

Anonym 94158 18.09.2017 22:21
To cvičení je nutné brát v kontextu nedávného příjezdu pikoliků velkého bratra do pobaltí a následné cvičení. Myslím, že je nutná zdrženlivost a nedráždit. Válka by pro území mezi Portugalskem a Uralem vytvořila nepříznivé podmínky pro život. No a VELKÝ BRATR by si mohl vzít největší bohatství světa, a to skoro liduprázdné mezi Uralem a Aljaškou.

Anonym 90186 18.09.2017 20:24
Ruský prezident Vladimir Putin dnes v Leningradské oblasti na severozápadě země sledoval velké manévry Západ 2017, které v metropolích států NATO a hlavně ve státech sousedících s Ruskem vyvolávají obavy z možné přípravy na budoucí válku. Manévry běloruských a ruských jednotek začaly ve čtvrtek v Bělorusku a na západě Ruska a potrvají do středy.
Putin podle agentury Interfax přihlížel realizaci scénáře, podle nějž na ruské území pronikaly malé skupiny cizích bojovníků, aby se ve vnitrozemí připojily k teroristickým útokům a diverzím. Do cvičné operace se zapojily jednotky ruských dělostřelců a příslušníků raketových a tankových vojsk. Navzdory nepříznivému počasí manévry podle ministra obrany Sergeje Šojgua probíhají úspěšně.
Interfax s odvoláním na ruské velení napsal, že manévrům přihlíží 95 zahraničních pozorovatelů z 50 zemí. Podle oficiální zprávy se vojenského cvičení, největšího v Rusku za poslední léta, účastní 12.700 vojáků, 250 tanků, 70 letadel a vrtulníků, 200 děl, minometů a protiraketových systémů a deset bojových plavidel.

Anonym 90186 18.09.2017 19:07
Aha. Takže když sem přijde necelých 2 tisíce migrantů, tak tato země zbankrotuje. Jako vtip dobrý. Co tam máš dál?

Anonym 89138 18.09.2017 18:44
Česko potřebuje lumpy vykopat od koryt,začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy.Znárodnit veškerou zemědělsou půdu a lesy aby lumpové neprodali takto naše území cizákům.Pak zprovonit dostatek katovských mučíren na řádné odporážení všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Když lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali tak potřebují odporazit na katovské mučírně a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádnýuch rodů.

Anonym 89138 18.09.2017 18:34
Pro 90186 Tobě nedochází,že tak rozkradená,astronomicky zadlužená a rozprodaná země jako je Česko si nemůže přijímání migrantů dovolit.Jinak Česko skončí ve státním bankrotu jak Merkelová potřebuje aby mohla zabrat Sudety.Tebe je třeba protahnout katovskou mučírnou.Nejprve ti vydloubat oči,protolže se jimi kolem sebe nedíváš.Pak vylámat všechny prsty na lumpáckých pazourech.Potom roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebje.Od údajné revoluce se zde pollitičtí lumpové přemnožili.Proto bude třeba na katovské m učírně jejich počet zredukovat k nule.Navíc znárodnit veškerý majetek všech vlastizrádnáých rodů co se díky troubovitosti obyčejného českého blba po komunistech prolhali k k moci.

Anonym 90186 18.09.2017 17:31
Kyrgyzstán jednostranně vypoví smlouvu s českou firmou Liglas Trading, která měla v zemi vybudovat kaskádu vodních elektráren na řece Naryn. Na schůzi kyrgyzské vlády to podle kyrgyzských médií oznámil premiér Sapar Isakov. Za firmu při své návštěvě Kyrgyzstánu loboval prezident Miloš Zeman a přimluvil se i prezidentův kancléř Vratislav Mynář.
Vicepremiér Dujšenbek Zilalijev uvedl, že česká firma zaslala vládě dopis s žádostí o odklad splátky 37 milionů dolarů (asi 807 milionů korun), kterou měla v těchto dnech uhradit. Rádio Svoboda ve své zprávě uvádí, že žádost o odklad splátky Liglas Trading zdůvodnila zásahem vyšší moci. Náhradní termín úhrady údajně v dopisu kyrgyzské vládě uveden není.

Anonym 90186 18.09.2017 17:30
Soud v pondělí napodruhé osvobodil někdejšího prvního náměstka ministerstva práce Vladimíra Šišku a znalce Vladimíra Smejkala v kauze miliardové zakázky pro IBM. Mužů se zastal revizní posudek z Akademie věd, který si soud nechal vyhotovit na základě pokynu odvolacího senátu. Rozhodnutí není pravomocné, státní zástupce se proti němu na místě odvolal. Trvá na tom, že způsob výběru dodavatele byl nezákonný.

Anonym 90186 18.09.2017 17:29
Rusové z Ruské federace hlavně nemají na území Ukrajiny co pohledávat. A že nikoho nezamordovali? Ty asi sníš jako ten blb Babišů v tom svém braku.

Anonym 94158 18.09.2017 17:06
Jestli je z fašistické Ukrajiny IS a mordují občany na svobodném území, pak je nutné postavit mírové síly mezi fašisty a svobodné území, které je fašistů prosto. To je rozumné. Není známo, že by na svobodném území Rusové někoho zamordovali. Rozumné by bylo referendum v jednotlivých částech Ukrajiny o samostatnosti.

Anonym 90186 18.09.2017 16:44
Pro 89138
Merklová akorát chce, aby jsme konečně začali přijímat uprchlíky z Řecka a Itálie podle daných kvót, aby se těmto zemím ulehčilo. Kvóty byli určeny na základě hlasování evropského parlamentu, kde jsme byli přehlasováni.

Anonym 90186 18.09.2017 16:40
Pro 94158
Hranice Ukrajiny je hranice s Ruskem. Mírové síly by se pohybovaly po celém území Donbasu. Jenomže to by zjistili, že na území Ukrajiny jsou ruská okupační vojska v tisícových počtech. Minimálně by tyto síly zajistili, aby na ukrajinských hraničních přechodech s Ruskem byli ukrajinští celníci. Tím by byl naplněn jeden z bodů Minských dohod.

Anonym 89138 18.09.2017 15:10
Zase zde vládnoucí lumpové slibují jak přidají důchodcům v takto rozkradené,rozprodané a astronomicky zadlužené zemi.Prostě cesta do státního bankrotu bude pokračovat a český blb na uvedené nadále kouká jako blb .Tím kdo naše astronomické dluhny zaplatí si svoji přitroublou hlavu nezatěžuje.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací aby začala dělat pořádek ve stávajíckém kapitalistickém svinčíku.

Anonym 89138 18.09.2017 09:57
Všechen politický dobytek co nás odtáhl od vazby na surovinově bohaté Rusko a zatahl do područí EU a NATO bude třeba po revoluci vybíjet s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 89138 18.09.2017 09:52
Na všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci i novinářský dobytek co pomáhá těmto lumpům společně s cenzory oblbovat národ Čechů bude nutno po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňovat veškerý majetek těch vlastizrádnýách rodů lumpů co se po komunistech prolhali k moci a ženou Česko do státního bankrotu s následnou likvidací celého národa Čechů.

Anonym 89138 18.09.2017 09:45
Zase zde vlastizrádný dobytek cenzuruje.Po revoluci bude třeba u cenzorů a jejich objednavatelů vybíjet za vlastizradu celé jejich vlastizrádné rody.

Anonym 89138 18.09.2017 09:38
Pro 90186.Takového sprostého a prolhaného lumpa jako jsi ty bude třeba,v zájmu národa Čechů co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně za oblbování národa Čechů.Pořád se mluví jak nám sem chce Merkelová vnutit migranty a jedině takový vlastizrádný blb jako jsi ty o tom neví.

Anonym 94158 17.09.2017 21:01
Mírové síly by měly chránit hranici mezi Ukrajinou a svobodnými republikami. Jinak to nedává smysl. Jen za loňský mírový rok fašisté na svobodném území popravili 7256 evidovaných osob. Ve skutečnosti jich bylo mnohem více.

Anonym 90186 17.09.2017 19:53
Moskva odmítá mírové síly OSN na rusko-ukrajinské hranici

Anonym 90186 17.09.2017 19:11
89138
Meleš zase rudý sr.čky. Merkelová sem nikoho netahá. Pouze pomohla Maďarům. Uprchlíky z jejich území vzala na území Německa. Nás se týká pár uprchlíků z Itálie a Řecka. Z Německa nám sem nikdo uprchlíky posílat nebude. Že rudochům a hnědochům schází mezimozek a vyložili si to tak, že Merklová uprchlíky pozvala, tak to je spíše práce pro český psychiatry a ne chyba Merkelový.

Anonym 89138 17.09.2017 18:31
Merkelová netahá do EU migranty z lásky k migrantům,ale proto aby využila migranty jako pracovní nástroj kdy by se živením migrantů Česko a Polsko dostalo do státních bankrotů.Pak by Němci za dluhy Česka zabrali Sudety a Polákům tu část Polska co do konce války patřila k Velkoněmecké říši.Pak by se přidali k Německu Rakušáci a byla by Velkoněmecká říše jako vyšitá.Pak by Němci o nějakou EU nstáli a Merkelová by byla v Německu slavná.Pokud se uvedené Merkelové brzo nepodaří,tak brzo Němci vykopají migranty i s Merkelovou.

Anonym 90186 17.09.2017 15:53
Takže arabsko-kurdské milice jsou nádeníci z Turecka a Arábie? Proto je Rusové bombardovali?
Mezinárodní koalice dělá úplně to samé co provádí Izrael několik desítek let v Sýrii. Myslím, že zrovna dnes dostává náš Ovar od Izraelců vyznamenání za podporu Izraele. Asad podporuje teroristy z Hizballáhu a ještě než mu přerostl IS přes hlavu, tak jejich členy podporoval a využíval proti syrské opozici. Z výše uvedeného vyplývá,že buď náš Ovar podporuje porušování mezinárodního práva anebo jakýkoliv zásah proti teroristům je v souladu s mezinárodním právem a není tudíž nutný souhlas ani OSN, ani souhlas dotčeného státu.

Anonym 94158 17.09.2017 13:53
Takže chlapečku po lopatě. Arabové, rodní Syřané jsou v Sýrii doma. Křesťané, kteří se tam narodili a žijí mnoho pokolení jsou také doma. Problém je s cca. 3 miliony nádeníků z Turecka a okolních ortodoxních zemí. Ti se první hlásili saudským verbířům do IS. Saudové tvoří největší část bojovníků IS. Sýrie v souladu s mezinárodním právem pozvala na pomoc proti IS Rusko a nikoho jiného. Není žádné rozhodnutí OSN o anexi Sýrie. Tedy ostatní jsou tam v rozporu s mezinárodním právem. Moc bych si přál aby Kurdové měli svůj vlastní domov. To je ale jenom moje přání.

Anonym 90186 17.09.2017 12:33
Bludy o migrantech a lži o Evropské unii zatemnily mnoha Čechům zdravý rozum

Anonym 90186 17.09.2017 11:48
Běloruští pohraničníci vyšetřují případ houbaře, který se vydal na vzdálenost 2,5 metru na území Litvy. Narušení hranic zaznamenaly bezpečnostní kamery na litevské straně hranice. Pikantní je, že podle Litevců byl oním houbařem běloruský pohraničník.

Anonym 90186 17.09.2017 10:23
Aha. Takže dle Tebe Arabové, kterých je v Sýrii 90%, jsou nelegálové. Stejně tak 9% Kurdů.

Anonym 94158 17.09.2017 10:09
Milý 90186. Problém je v tom, kdo je terorista. Legálně jsou v Sýrii jen Rusové, kteří byli pozvání Sýrií. Ostatní jsou tam agresoři. Je vhodné rychle ukončit boje a potrestat všechny válečné zločince. Přál bych si, aby Kurdové získali autonomii na území s více než 70% občanů kurdské národnosti. V Sýrii žádné demokratické síly nejsou, pokud nemáš na mysli KLDR.

Anonym 90186 17.09.2017 09:58
Mezinárodní ratingová agentura Moody"s Investors Service zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Irska na stupeň A2 z dosavadní známky A3. Zdůvodnila to rychlejším růstem ekonomiky a pokrokem ve snaze vlády zlepšit stav veřejných financí. Výhled je stabilní. Rizikem je brexit, jeho dopady ale tlumí odolnost ekonomiky.
Irsko v posledních třech letech vykazuje nejrychlejší hospodářský růst v celé Evropské unii. Vláda tvrdí, že podle plánu rovněž odstraní příští rok deficit strukturálního rozpočtu.
Moody"s zvýšila Irsku hlavní rating na stupeň A3 loni v květnu, čímž se rating Irska ocitl v nejvyšším pásmu A u všech hlavních ratingových agentur.
"Když Moody"s zvýšila rating Irska na stupeň A3, další zvýšení podmínila pokračováním příznivých ekonomických, fiskálních a dluhových trendů, stejně jako pokračováním postupného zlepšování ukazatelů v bankovním sektoru," uvádí Moody"s ve své páteční zprávě. "Všechny tyto podmínky byly splněny," dodala.

Anonym 90186 17.09.2017 09:45
Na příslušníky Syrských demokratických sil (SDF), což jsou arabsko-kurdské milice, zaútočila ráno ve východosyrské provincii Dajr az-Zaur letadla. Představitelé SDF z bombardování obvinili ruské a syrské vládní síly. Také Washington připsal odpovědnost Moskvě, ta ji však popřela. Američané ze vzduchu podporují milice v boji proti teroristům z organizace Islámský stát (IS).
Letadla startovala z území, která mají pod kontrolou syrské vládní jednotky, jimž pomáhá ruská armáda. Zaútočila na východním břehu řeky Eufrat. Šest bojovníků SDF přitom utrpělo zranění, informovala agentura Reuters.

Anonym 89138 17.09.2017 08:35
Také bude třeba všem straníkům v Česku co zadlužili Česko vyplácet za každou miliardu nasekaného dluhu jedno jelito na holý zadek bejkovcem.Uvedené kontrolovat za každý rok a jelita na jejich zadky pak vyplácet na jeden zápřah.Když nechtěli mít na maděru rozsekané zadky,tak neměli dluhy dělat.Takže si pak jejich zadky budou na jelitech špendýrovat.

Anonym 89138 17.09.2017 08:29
Pro 90186.Pokud se v Albanii dostali k moci po komunistech lumpové jako v Česku tak je v obou zemích jen otázka krátkého času co si tyto národy stávající lumpy u koryt co nejkrutěji odporazí.Než se v Česku udělá krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku tak to se chudáci kati pořádně hapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.Vedle vlády mladé generace budou i komunisté padesátých roků strašné měkoty.Mladá generace ta důchodcovským lumpům co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat a pomohli lumpům k moci naordinuje takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.Potom důchodcům roupy jásat pro nějakého Havla přejdou,když budou o hladu sušit hubu.Pro většinu důchodců bude pak nejdostupnější výplata jejich důchodů na holý zadek bejkovcem,protože mladá generace se na další debužírování důchodců nadluh dlužit nebude.Místo toho začne svižně splácet starými lumpyy nasekané dluhy aby zabránila v Česku státnímu bankrotu.

Anonym 89138 17.09.2017 08:11
Pro Dalibor.Konečně rozumný názor.

Dalibor 95170  33 let 16.09.2017 17:53
Ale, to je mi muslimska demokracie. Nenadavej broucku.
Vystupme s Evropske unie a bude nam dobre. Jinak, at zije Brexit, at zije
Polsko, atd.

Anonym 90186 16.09.2017 17:26
Pro 89138
Po pádu komoušů se v této muslimské zemi vystavělo 150 nových kostelů, 160 kostelů bylo opraveno a obnoveno bylo 60 klášterů. V Tiraně je zase největší balkánská mešita. Atheistů je v Albánii pouze asi 2,5%. Tak tady neblij ty svoje komunistický sr.čky.

Dalibor 95170  33 let 16.09.2017 17:16
Zrovna tak jsou nevinni, David Rath, Jiri Kajinek, Petr Kramny atd.
Hodili to na ne. A Petr Necas, s Janou Nagyovou sedet nepujdou.
Jezis, to je dobry.

Dalibor 95170  33 let 16.09.2017 16:21
Andrej Babis, je Cesky William Wallace. Nic neudelal a vsichni se do nej
strefujete.
Ale co, zlo skoro neexistuje, tak si nekoho vybrat musite.

Anonym 89138 16.09.2017 16:10
Stejně krutě je třeba jednat se všemi lumpy co pomohli takové lumpáctví jako jsou církevní restituce prosadit.

Anonym 89138 16.09.2017 16:07
Nejlépe to udělal v Albánii.Tam už dávno zemi od kněžských lumpů vyčistili a kněží tam lidem vůbec nechybí.To co se takto ušetří zbývá na obyčejné lidi.

Anonym 89138 16.09.2017 16:03
Církve svoji nenasytností si koledují o úplnou likvidaci,aby nemohli národ Čechů ještě více zbídačovat,než zbídačili.Vedou se státem spory o vytěžené dřevo,ale sami v církevních lesích nikdy nedělali.Tam práci odřeli obyčejní lidé.Dnes si na jejich sporech mastí kapsy i advokáti.Těm bude po revoluci uvedené nutno znárodnit.Je třeba nejprve vědecky ověřit zda církvemi uvedený Bůh existuje.Nelze přece cpát majetek někomu,kdo více než tisíc let oblbuje národ.Proto bude nutno před každého kněze,nebo jeho poskoka,postavit kýbl s vodou a knězi dát minutu na to aby vroucí modlitbou prosil svého Boha o zázrak a ten hned změnil vodu na víno,jinak,že bude kněz hned co nejkrutěji odporažen na katovské mučírně za oblbováníi národa.Pokud uváděný Bůh existuje,tak uvedený zázrak hned udělá,aby ochránil svého služebníka před co nejkrutějším odporažením na katovské mučírně.Pokud jde o podvodného lumpa,tak zůstane voda vodou.V tom případě kněžského lumpa hned pořádně spráskat a pak odsunout na katovskou mučírnu k co nejkrutějšímu odporažení za podvody.Tak se Česko od hrabivých kněžských lumpů vyčistí.

Anonym 90186 16.09.2017 15:53
Podle serveru The Independent dorazilo do Polska 87 tanků M1 Abrams, 103 vozidel bojové pěchoty Bradley a 18 houfnic Howitzer. Celý výsadek pak má zahrnovat ještě doprovodnou techniku, jako například nákladní automobily a ostatní vybavení. Zejména tanky byly přepraveny z Německa po kolejích či ve speciálních tahačích.

Anonym 89138 16.09.2017 14:14
Česko potřebuje hlavně krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodovat veškerý majetek všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a Česko ženou do státního bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.

Anonym 89138 16.09.2017 14:08
Pro 90186.Tebe bude třeba při rervoluci odporazit na katovské mučírně s bezbřehou krutostí,když souhlasíš s vracením majetku šlechtě která se napakovala stejně jako Babiš na práci obyčejných lidí.Po revoluci bude třeba znárodnit i majetek tvého rodu a všech lumpů co se za posledních sedmadvacet roků napakovali na úkor toho,že Česko sviští do státního bankrotu s následnou likvidací celého národa Čechů.Po revoluci bude třeba znárodňovat tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Na dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašn=é měkoty.To bude chtít mnohem tvrdší ruku mladé generace aby zachránila národ Čechů od úplné likvidace.Uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.

Anonym 90186 16.09.2017 13:03
Zde je úryvek z Peroutkovy slavné knihy Budování státu, jež se týká pražského dění v listopadu 1918:
Když se večer lid vracel z bělohorského tábora, zastavil se na náměstí Staroměstském. Měl několik vůdců, mezi nimiž byl také redaktor úsředního sociálně demokratického orgánu ,Právo lidu. Obklíčil sloup se sochou Panny Marie, který stál na náměstí od sedmnáctého století, a obtočil jej provazy. V té chvíli objevili se zástupci Národního výboru, aby činu zabránili. Nepochodili. Když prohlásili, kdo jsou, nebylo to přijato zcela uctivě. Ze zástupu ozval se hlas: ,Pánové, vy jste Národní výbor, ale my jsme národ! V díle, které bylo předem připraveno, se pokračovalo přes přítomnost nesouhlasících autorit.
Tahajíce provazy nalevo a nepravo, přivedli obrazoborci sloup do stavu kymácení. Tu paní jakási klekla na místo, kam sloup měl padnout, a začala se modlit, zamýšlejíc tímto pokorným způsobem zabránit stržení. Vůdce zástupu prohlásil, že mu to bude líto, jestli paní tu pohřbí pod sloupem, ale že tak nicméně učiní. Když sloup znovu začal se kolísat, žena zděšeně uprchla. Za chvíli válela se památka u nohou zástupu. Na náměstí zůstal stát jen pomník Husův.
Lid upřímně pokládal stržení sloupu za nezbytný výkon národní hrdosti. Mýlil se přitom poněkud v historických faktech, domnívaje se, že sloup byl postaven na oslavu vítězství nad Čechy na Bílé hoře. Sloup byl postaven o třicet let později, na paměť uhájení Prahy před Švédy.

Anonym 90186 16.09.2017 13:01
Kmotři napojení na Zemana a Rusko usilují o Heavy Machinery Services

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti