Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 1200

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 22.09.2017 15:56
Dvě střely ve čtvrtek večer zasáhly sklady zbraní libanonského radikálního hnutí Hizballáh u letiště v syrské metropoli Damašku. Podle libanonské televize Al-Majadín a exilové syrské organizace pro lidská práva (SOHR) byly střely odpáleny z izraelských vojenských letounů, které operovaly mimo syrský vzdušný prostor. Mluvčí izraelské armády se k reportáži odmítla vyjádřit s odůvodněním, že podobná obvinění Izrael nekomentuje. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
Začátkem měsíce syrská armáda Izrael obvinila, že z libanonského vzdušného prostoru zaútočil na pozice armády v západosyrské provincii Hamá.
Izrael oznámil, že v posledních pěti letech zasáhl konvoje syrské armády a jejího spojence hnutí Hizballáh skoro stokrát. Vozidla v konvoji podle Izraele převážela zbraně.
Syrská organizace pro lidská práva (SOHR), která válku v Sýrii monitoruje, uvedla, že izraelské nálety začátkem měsíce byly namířeny na výzkumné centrum, kde se podle USA vyrábí nekonvenční zbraně, včetně chemických zbraní, a na nedalekou vojenskou základnu, kde byly uchovávány střely krátkého doletu. Při incidentu podle SOHR zahynuli dva Syřané a dalších pět jich bylo zraněno.

Anonym 90186 22.09.2017 15:32
Uvrhl by takové lidi do vězení a trestal pokutami: Řada migrantů disponuje docela značnými finančními prostředky. Proč tedy nepřiletí letadlem, když je to levnější než prodat veškerý majetek a riskovat život cestou přes moře, už se ho chorobně uctivý tazatel nezeptal. A kdyby zeptal, nic by se nedozvěděl, nebo třeba nějaký vtípek, že mozky to jsou, ale jiné, než jsou ty naše.
To jsou ale technické záležitosti. Spíš je patrné, že na světovém fóru chce Zeman vypadat jako někdo, kdo má starost o osud zemí třetího světa. Zatím nejevil během své dráhy o nic takového interes žádný. Pro domácí publikum jsou imigranti čmoudi, pouzí ekonomičtí uprchlíci (hlad Zeman nezná, dostal konec konců od Babiše košík uzenin), tak se o tom dobře mluví říznými slovy. To se bude líbit. Pojem sucho zná Zeman taky jen z občasné četby. A teď jsou tahle podezřelá parta najednou užitečné mozky.
Že pana prezidenta nezajímá třeba odliv mozků z Ruska? Kdo může a je schopen se prosadit v zahraničí, tak z tísnivé ruské atmosféry beznaděje raději zmizí. Proč nevyzve nadané vietnamské studenty, aby se vrátili do země svých rodičů? A je skutečně takový altruista a tak malý vlastenec, že by mozky u nás nepřivítal, byť z Afriky, jen aby tamní země nepoškodil?
To se snad ani věřit nechce.

Anonym 90186 22.09.2017 15:31
Zeman se opět vyslovil. Tentokrát před světovými představiteli: Rozumím lidem, kteří tvrdí, že vítají migranty, ale podle mého názoru masivní migrace z Afriky a Blízkého východu jen oslabuje tamější země. Opouštějí je mladí a zdraví muži a tyto země pak ztrácejí svůj potenciál. Kdo tedy vítá masovou migraci, zároveň souhlasí s odlivem mozků z těchto zemí. Těmto zemím je potřeba pomoci zajištěním elektráren, nemocnic atd. Nicméně jim nepomůžeme podporou migrace, řek Miloš Zeman Zeman ve svém projevu v OSN.
Tak najednou jsou to mozky a jejich ochod domovské země ochuzuje. To je zajímavé, zatím tyto lidi líčil jinak. V rozhovoru pro Financial Times před rokem uvedl, že ekonomičtí migranti by se měli deportovat do prázdných míst v severní Africe nebo na neobydlené řecké ostrovy.
Chtěl by také, aby se překročení hranic kvalifikovalo jako trestný čin.
Pro Parlamentní listy tvrdil loni v červnu: Protože doba není klidná, není mírová a reálně hrozí masivní přechody našich hranic nelegálním způsobem, tak jako odstrašující prostředek pro tyto přechody zpřísněním přestupku na trestný čin považuji za naprosto oprávněné.
Už ho zřejmě někdo upozornil, že jeho původní tvrzení, že ilegální překročení hranic je trestný čin, není pravda, tak trochu přibrzdil.

Anonym 89138 21.09.2017 10:01
Lumpácký program co ODS předhazuje voličům je zralý na to aby co kdy vlezlo do ODS bylo přímo nahnáno před katovskou mučírnu a tam lumpové z ODS čekali až na ně dojde na mučidlech řada. Nic lepšího tito lumpové nezaslouží.

Kj 10924 21.09.2017 07:37
Prezident Putin mě zatím pozval do Soči a já to rád přijímám, protože to je svým způsobem vyznamenání. Ale to nic nemění na tom, že bych chtěl navštívit některé regiony, kde jsem to již dlouhodobě slíbil, řekl Zeman.

Konečně si toho kořalečníka někdo všimnul. Bude za to Putinivi líbat nohy, až někde nahoře nebo jak píše že navštíví i jine regiony, tak se jedná spíše o hezkou poznávací dovolenou zaplacenou daňovým poplatníkem? Co může asi tak v Tatarstánu řešit?

Anonym 5822 20.09.2017 19:58
Anonym 90186 17.11.2016 00:17
Mezinárodní trestní soud (ICC) rozhodl, že situace na Krymu a v okolí přístavního města Sevastopol se rovná mezinárodnímu ozbrojenému konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem. Informovala o tom v úterý ukrajinská agentura Unian."Informace, které jsou k dispozici, nasvědčují tomu, že se na Krymu a v krymském Sevastopolu jedná o mezinárodní ozbrojený konflikt," stojí ve zprávě ICC, kterou publikoval prokurátor Fatou Bensouda.
"Ozbrojený konflikt vypukl nejpozději 26. února 2014, tedy v době, kdy Rusko bez souhlasu ukrajinské vlády vyslalo na Ukrajinu příslušníky svých ozbrojených sil," uvádí se ve zprávě. "Zákon o mezinárodním ozbrojeném konfliktu se bude vztahovat i k období od 18. března, pokud se stále bude jednat o okupaci," pokračuje zpráva.

Anonym 94158 16.11.2016 23:47
Nevím, kdo je Mohorita. Je známo, že v Praze byl v té době druhý nejvyšší šéf KGB. Při poslaneckém vyšetřování bylo zjištěno, že student vydávající se za mrtvého a někteří další osoby měly spolupracovat s KGB. Občany nakopla do akce provokace o mrtvém studentovi. Gorbačov měl naléhat na Husáka k návratu k demokracii. V Rusku přechod nastal v roce 1986 a v Čechách nic. Pes setrvával u boudy, nevěděl, že není uvázaný. Dnes máme demokracii výrazně kvalitnější, a to oproti srovnání za Kalouska. Matky s hladovými dětmi v náručích již z balkonů neskáčou.

Anonym 94158 16.11.2016 23:35
Zítra to vypadá, že se vrátí rudé prapory z roku 1948 s pravnoučaty bolševiků. Stejné názory. Jenom ty vlajky se srpem a kladivem přešili na rudé trenýrky. Je jiná doba a intimnosti na veřejnosti již nejsou TABU. Doufám, že na pelešení budou mít pořádný stan.


Anonym 90186 16.11.2016 18:43
Bývalý šéf svazáků Vasil Mohorita: Sametovou revoluci, Havla i privatizaci připravila Moskva

Anonym 90186 16.11.2016 18:26
Jestli jsou si ve vztahu k Rusku Trump se Zemanem v něčem podobní, pak jedině v tom, že jsou oba dva oceňováni ruským prezidentem.
Na čem se tedy vlastně náš prezident shoduje s Donaldem Trumpem, že tak vítá jeho příchod? Pár věcí by se přece jen našlo. Za prvé, jak uvedl sám Miloš Zeman, na válce proti teroristům, jenže na tom se shodují s výjimkou Baracka Obamy téměř všichni včetně takového pacifisty, jako je bývalý prezident USA Jimmy Carter. Možná jsou jen Trump i Zeman příliš fascinováni jedním směrem, a to na Islámský stát. Oba také kritizují válku v Iráku, jejíž součástí přitom byla likvidace továrny na jedy a výcvikových táborů dnešního Islámského státu (tehdy irácké odnože al a 8209;Kajdy).
Za druhé, Donald Trump byl ostře proti zrušení sankcí vůči íránskému diktátorskému režimu. Prezident Zeman před časem navrhoval útok na tento nepřátelský režim, hlásící se k nebezpečnému výkladu islámu, a navíc je, stejně jako Trump, silně proizraelský. Přesto však Miloš Zeman dlouhodobě odmítal obranný systém proti balistickým střelám v ČR, který měl být určený především právě k obraně proti Íránu.
Na dotaz , jak se staví k tomuto projektu po zrušení sankcí vůči Ír... (zkráceno)<|i>

Anonym 90186 20.09.2017 18:51
Jeden z nejznámnějších českých youtuberů měl minulý týden možnost vyzpovídat šéfa EK Jeana-Claudea Junckera.Komunisti jsou paraziti demokracie, Semelová je toho důkazem, říká youtuber Kovy

Anonym 89138 20.09.2017 15:03
Česko potřebuje krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak na mučidlech všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci co nejkrutěji vybíjet.

Anonym 89138 20.09.2017 10:51
Je třeba zprovoznit dostatek katovských mučíren a na nich co nejkrutěji odporážet vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko dodnes zbídačuje.

Anonym 89138 20.09.2017 10:47
Členy ODA a ODS za tu jejich drzost ,že chtějí po tom jak Česko zbídačili kandidovat ve volbách je třeba vybíjet na katovských mučírnách s co největší krutostí a navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Pokud je národ co nejkrutěji neodporazí na katovskáých mučírnách,tak se budou cpát drze do vládnutí znovu.

Anonym 94158 19.09.2017 20:40
Nám se bude těžko dohánět svět. Po roce 93 mělo být rozkradeno asi 3-5 státních rozpočtů. Nicméně nám dnes ODS a TOP 09 nevládne a máme šanci s tím něco dělat.

Anonym 90186 19.09.2017 19:33
Zeman se v New Yorku na cigárku setkal s Lavrovem. Prý neplánovaně

Anonym 89138 19.09.2017 18:46
Obyčejným lidem se nejlépe dařilo za komunistů.Naopak lumpům se daří nejlépe ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací.

Anonym 90186 19.09.2017 16:36
Stejně tak do sametové revoluce Československu utekly všechny západní země, Norové už nebyli ani v dohledu. Pád Československa byl skutečně strmý. V roce 2010 by dle zmíněné studie společný stát Čechů a Slováků ve srovnání v rámci žebříčku evropských zemí stále hluboce zaostával za první republikou.

Anonym 90186 19.09.2017 16:35
Dohánění probíhalo až do začátku třicátých let, kdy i na Československo udeřila hospodářská krize. Přibližování se zastavilo a vyspělá Evropa na čas Čechoslovákům utíkala. Nejvýrazněji se vzdálili Finové s Nory.
Z krize se ale republika dokázala vymanit a v roce 1935 zahájila další dohánění. Do dvou let se dostala opět před Italy a vyrovnala se Rakousku. "Na překonání hospodářské krize se silně podílelo strojírenství a export zbraní a vojenského materiálu," říká Szobi. Mnichovská dohoda ovšem druhý nádech mladé republiky zadusila.
Z období války nejsou kvůli rozbití Československa a nacistické okupaci relevantní údaje, nicméně po válce byla obnovená země na stejné startovní čáře jako Němci, Italové či Rakušané. Jmenované země byly značně rozvrácené válkou. Nový start ale v roce 1948 zastavili komunisté. Zatímco v roce 1948 byl československý HDP na obyvatele vyšší než italský, v roce 1989 byl mírně nad 50 procenty italského.

Anonym 90186 19.09.2017 16:33
Skutečný vrchol ale zažilo Československo před velkou krizí na přelomu 20. a 30. let minulého století. "Podle výše národního důchodu na obyvatele zaujímalo Československo 17. místo ve světě, dle hodnoty průmyslové výroby na obyvatele jsme byli na 12. příčce ve světě, podle podílu na světové průmyslové výrobě dokonce na 10. místě," uvádí historik a ekonom Pavel Szobi z Evropského univerzitního institutu ve Florencii.
Tato čísla potvrzuje i studie z nizozemské univerzity v Groningenu, která zmapovala výkon jednotlivých ekonomik světa za několik staletí. Od roku 1920 uvádí i údaje pro Československo. Na počátku existence byla republika dle HDP na hlavu výrazně výkonnější než Finsko či Itálie. Za Německem ale silně zaostávala, zmíněný ukazatel byl na 60 procentech německého. Následoval pokles, který se ale podařilo brzy dorovnat. "Poválečná rekonstrukce proběhla v ČSR v rámci středoevropských států nejrychleji," potvrzuje Szobi.

Anonym 90186 19.09.2017 16:32
Češi se mohou snažit sebevíc, ale pokud se nestane malý zázrak, budou západní životní úroveň dohánět ještě dlouho. Vždy to tak nebylo. Čechoslováci už jednou zažili dobu, kdy za sebou nechávali Finy, Iry, Španěly nebo Italy a směle se vyrovnali Norům či Rakušanům.
Před osmdesáti lety zemřel první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk a zanechal za sebou ekonomicky silnou zemi. V roce 1937 bylo Československo ve srovnání s evropskými zeměmi na 13. místě v hrubém domácím produktu na obyvatele dle parity kupní síly. Parita kupní síly zohledňuje různé ceny v porovnávaných ekonomikách.

Anonym 90186 19.09.2017 16:31
Před 80 lety zemřel první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, zanechal za sebou silnou zemi.
Ekonomika první republiky strčila do kapsy Finy, Italy i Iry. A dobře vycházela i ze srovnání s Nory nebo Rakušany.
Nástup komunistů ale znamenal strmý pád. Česko se dodnes nedokázalo vrátit na pozice, kde bylo za Masaryka.

Anonym 89138 19.09.2017 09:59
Merkelová se snaží do Česka a Polska natlačovat migranty aby pak ,za dluhy Česka, zabrali Němci Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Velkoněmecké říši.To ti hlupáku nedochází.Už dnes se hraje o likvidaci celého národa Čechů aby nejprve Němci zabrali Sudety a zbytek Česka skoupilo světové Židovstvo na vybudování nového Izraele v lepším a bezpečnějším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.Na prvním místě se musí naučit Češi na katovských mujčírnách co nejkrutěji odporážet všechen ten vlastizrádný ,lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci a úspěšně žene Česko do státního bankrotu.Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali,tak potřebují vykopat od koryt a co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to revolucí dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 89138 19.09.2017 09:43
Pro 90186.Ty jsi nebetyčný blb a vlastizrádný lump zároveň.Pokud sem by přišlo dva tisíce migrantů a Češi je dobře živili tak po nich přijdou další a další.Takové blby jako jsi ty je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách, případně vybíjet celé rody aby zde ty rody lumpů nemohli škodit národu Čechů ani v dalších generacích.Chce to dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace aby pak začala dělat krutý pořádek v sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.Přitroublé důchodce co pomáhali lumpům k moci bude nejrozumnější nechat vychcípat hladem.Rozhodně si nadále na debužírování důchodců nedlužit,jak chtějí zde vládnoucí lumpové.

Anonym 89138 19.09.2017 09:34
Nejprve lumpové co se po komunistech prolhali k moci náš zlatý poklad do mrtě rozkradli.Nyní ekonomové doporučují aby ČNB zvýšila zásoby zlata.Asi proto aby zde vládnoucí lumpové mohli zas toto zlato rozkrást.Chce to v Česku krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách,navíc znárodňovat veškerý majetek všech rodů lumpů co se po komunistech prolhali k moci.

Anonym 94158 18.09.2017 22:21
To cvičení je nutné brát v kontextu nedávného příjezdu pikoliků velkého bratra do pobaltí a následné cvičení. Myslím, že je nutná zdrženlivost a nedráždit. Válka by pro území mezi Portugalskem a Uralem vytvořila nepříznivé podmínky pro život. No a VELKÝ BRATR by si mohl vzít největší bohatství světa, a to skoro liduprázdné mezi Uralem a Aljaškou.

Anonym 90186 18.09.2017 20:24
Ruský prezident Vladimir Putin dnes v Leningradské oblasti na severozápadě země sledoval velké manévry Západ 2017, které v metropolích států NATO a hlavně ve státech sousedících s Ruskem vyvolávají obavy z možné přípravy na budoucí válku. Manévry běloruských a ruských jednotek začaly ve čtvrtek v Bělorusku a na západě Ruska a potrvají do středy.
Putin podle agentury Interfax přihlížel realizaci scénáře, podle nějž na ruské území pronikaly malé skupiny cizích bojovníků, aby se ve vnitrozemí připojily k teroristickým útokům a diverzím. Do cvičné operace se zapojily jednotky ruských dělostřelců a příslušníků raketových a tankových vojsk. Navzdory nepříznivému počasí manévry podle ministra obrany Sergeje Šojgua probíhají úspěšně.
Interfax s odvoláním na ruské velení napsal, že manévrům přihlíží 95 zahraničních pozorovatelů z 50 zemí. Podle oficiální zprávy se vojenského cvičení, největšího v Rusku za poslední léta, účastní 12.700 vojáků, 250 tanků, 70 letadel a vrtulníků, 200 děl, minometů a protiraketových systémů a deset bojových plavidel.

Anonym 90186 18.09.2017 19:07
Aha. Takže když sem přijde necelých 2 tisíce migrantů, tak tato země zbankrotuje. Jako vtip dobrý. Co tam máš dál?

Anonym 89138 18.09.2017 18:44
Česko potřebuje lumpy vykopat od koryt,začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy.Znárodnit veškerou zemědělsou půdu a lesy aby lumpové neprodali takto naše území cizákům.Pak zprovonit dostatek katovských mučíren na řádné odporážení všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Když lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali tak potřebují odporazit na katovské mučírně a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádnýuch rodů.

Anonym 89138 18.09.2017 18:34
Pro 90186 Tobě nedochází,že tak rozkradená,astronomicky zadlužená a rozprodaná země jako je Česko si nemůže přijímání migrantů dovolit.Jinak Česko skončí ve státním bankrotu jak Merkelová potřebuje aby mohla zabrat Sudety.Tebe je třeba protahnout katovskou mučírnou.Nejprve ti vydloubat oči,protolže se jimi kolem sebe nedíváš.Pak vylámat všechny prsty na lumpáckých pazourech.Potom roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebje.Od údajné revoluce se zde pollitičtí lumpové přemnožili.Proto bude třeba na katovské m učírně jejich počet zredukovat k nule.Navíc znárodnit veškerý majetek všech vlastizrádnáých rodů co se díky troubovitosti obyčejného českého blba po komunistech prolhali k k moci.

Anonym 90186 18.09.2017 17:31
Kyrgyzstán jednostranně vypoví smlouvu s českou firmou Liglas Trading, která měla v zemi vybudovat kaskádu vodních elektráren na řece Naryn. Na schůzi kyrgyzské vlády to podle kyrgyzských médií oznámil premiér Sapar Isakov. Za firmu při své návštěvě Kyrgyzstánu loboval prezident Miloš Zeman a přimluvil se i prezidentův kancléř Vratislav Mynář.
Vicepremiér Dujšenbek Zilalijev uvedl, že česká firma zaslala vládě dopis s žádostí o odklad splátky 37 milionů dolarů (asi 807 milionů korun), kterou měla v těchto dnech uhradit. Rádio Svoboda ve své zprávě uvádí, že žádost o odklad splátky Liglas Trading zdůvodnila zásahem vyšší moci. Náhradní termín úhrady údajně v dopisu kyrgyzské vládě uveden není.

Anonym 90186 18.09.2017 17:30
Soud v pondělí napodruhé osvobodil někdejšího prvního náměstka ministerstva práce Vladimíra Šišku a znalce Vladimíra Smejkala v kauze miliardové zakázky pro IBM. Mužů se zastal revizní posudek z Akademie věd, který si soud nechal vyhotovit na základě pokynu odvolacího senátu. Rozhodnutí není pravomocné, státní zástupce se proti němu na místě odvolal. Trvá na tom, že způsob výběru dodavatele byl nezákonný.

Anonym 90186 18.09.2017 17:29
Rusové z Ruské federace hlavně nemají na území Ukrajiny co pohledávat. A že nikoho nezamordovali? Ty asi sníš jako ten blb Babišů v tom svém braku.

Anonym 94158 18.09.2017 17:06
Jestli je z fašistické Ukrajiny IS a mordují občany na svobodném území, pak je nutné postavit mírové síly mezi fašisty a svobodné území, které je fašistů prosto. To je rozumné. Není známo, že by na svobodném území Rusové někoho zamordovali. Rozumné by bylo referendum v jednotlivých částech Ukrajiny o samostatnosti.

Anonym 90186 18.09.2017 16:44
Pro 89138
Merklová akorát chce, aby jsme konečně začali přijímat uprchlíky z Řecka a Itálie podle daných kvót, aby se těmto zemím ulehčilo. Kvóty byli určeny na základě hlasování evropského parlamentu, kde jsme byli přehlasováni.

Anonym 90186 18.09.2017 16:40
Pro 94158
Hranice Ukrajiny je hranice s Ruskem. Mírové síly by se pohybovaly po celém území Donbasu. Jenomže to by zjistili, že na území Ukrajiny jsou ruská okupační vojska v tisícových počtech. Minimálně by tyto síly zajistili, aby na ukrajinských hraničních přechodech s Ruskem byli ukrajinští celníci. Tím by byl naplněn jeden z bodů Minských dohod.

Anonym 89138 18.09.2017 15:10
Zase zde vládnoucí lumpové slibují jak přidají důchodcům v takto rozkradené,rozprodané a astronomicky zadlužené zemi.Prostě cesta do státního bankrotu bude pokračovat a český blb na uvedené nadále kouká jako blb .Tím kdo naše astronomické dluhny zaplatí si svoji přitroublou hlavu nezatěžuje.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací aby začala dělat pořádek ve stávajíckém kapitalistickém svinčíku.

Anonym 89138 18.09.2017 09:57
Všechen politický dobytek co nás odtáhl od vazby na surovinově bohaté Rusko a zatahl do područí EU a NATO bude třeba po revoluci vybíjet s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 89138 18.09.2017 09:52
Na všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci i novinářský dobytek co pomáhá těmto lumpům společně s cenzory oblbovat národ Čechů bude nutno po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňovat veškerý majetek těch vlastizrádnýách rodů lumpů co se po komunistech prolhali k moci a ženou Česko do státního bankrotu s následnou likvidací celého národa Čechů.

Anonym 89138 18.09.2017 09:45
Zase zde vlastizrádný dobytek cenzuruje.Po revoluci bude třeba u cenzorů a jejich objednavatelů vybíjet za vlastizradu celé jejich vlastizrádné rody.

Anonym 89138 18.09.2017 09:38
Pro 90186.Takového sprostého a prolhaného lumpa jako jsi ty bude třeba,v zájmu národa Čechů co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně za oblbování národa Čechů.Pořád se mluví jak nám sem chce Merkelová vnutit migranty a jedině takový vlastizrádný blb jako jsi ty o tom neví.

Anonym 94158 17.09.2017 21:01
Mírové síly by měly chránit hranici mezi Ukrajinou a svobodnými republikami. Jinak to nedává smysl. Jen za loňský mírový rok fašisté na svobodném území popravili 7256 evidovaných osob. Ve skutečnosti jich bylo mnohem více.

Anonym 90186 17.09.2017 19:53
Moskva odmítá mírové síly OSN na rusko-ukrajinské hranici

Anonym 90186 17.09.2017 19:11
89138
Meleš zase rudý sr.čky. Merkelová sem nikoho netahá. Pouze pomohla Maďarům. Uprchlíky z jejich území vzala na území Německa. Nás se týká pár uprchlíků z Itálie a Řecka. Z Německa nám sem nikdo uprchlíky posílat nebude. Že rudochům a hnědochům schází mezimozek a vyložili si to tak, že Merklová uprchlíky pozvala, tak to je spíše práce pro český psychiatry a ne chyba Merkelový.

Anonym 89138 17.09.2017 18:31
Merkelová netahá do EU migranty z lásky k migrantům,ale proto aby využila migranty jako pracovní nástroj kdy by se živením migrantů Česko a Polsko dostalo do státních bankrotů.Pak by Němci za dluhy Česka zabrali Sudety a Polákům tu část Polska co do konce války patřila k Velkoněmecké říši.Pak by se přidali k Německu Rakušáci a byla by Velkoněmecká říše jako vyšitá.Pak by Němci o nějakou EU nstáli a Merkelová by byla v Německu slavná.Pokud se uvedené Merkelové brzo nepodaří,tak brzo Němci vykopají migranty i s Merkelovou.

Anonym 90186 17.09.2017 15:53
Takže arabsko-kurdské milice jsou nádeníci z Turecka a Arábie? Proto je Rusové bombardovali?
Mezinárodní koalice dělá úplně to samé co provádí Izrael několik desítek let v Sýrii. Myslím, že zrovna dnes dostává náš Ovar od Izraelců vyznamenání za podporu Izraele. Asad podporuje teroristy z Hizballáhu a ještě než mu přerostl IS přes hlavu, tak jejich členy podporoval a využíval proti syrské opozici. Z výše uvedeného vyplývá,že buď náš Ovar podporuje porušování mezinárodního práva anebo jakýkoliv zásah proti teroristům je v souladu s mezinárodním právem a není tudíž nutný souhlas ani OSN, ani souhlas dotčeného státu.

Anonym 94158 17.09.2017 13:53
Takže chlapečku po lopatě. Arabové, rodní Syřané jsou v Sýrii doma. Křesťané, kteří se tam narodili a žijí mnoho pokolení jsou také doma. Problém je s cca. 3 miliony nádeníků z Turecka a okolních ortodoxních zemí. Ti se první hlásili saudským verbířům do IS. Saudové tvoří největší část bojovníků IS. Sýrie v souladu s mezinárodním právem pozvala na pomoc proti IS Rusko a nikoho jiného. Není žádné rozhodnutí OSN o anexi Sýrie. Tedy ostatní jsou tam v rozporu s mezinárodním právem. Moc bych si přál aby Kurdové měli svůj vlastní domov. To je ale jenom moje přání.

Anonym 90186 17.09.2017 12:33
Bludy o migrantech a lži o Evropské unii zatemnily mnoha Čechům zdravý rozum

Anonym 90186 17.09.2017 11:48
Běloruští pohraničníci vyšetřují případ houbaře, který se vydal na vzdálenost 2,5 metru na území Litvy. Narušení hranic zaznamenaly bezpečnostní kamery na litevské straně hranice. Pikantní je, že podle Litevců byl oním houbařem běloruský pohraničník.

Anonym 90186 17.09.2017 10:23
Aha. Takže dle Tebe Arabové, kterých je v Sýrii 90%, jsou nelegálové. Stejně tak 9% Kurdů.

Anonym 94158 17.09.2017 10:09
Milý 90186. Problém je v tom, kdo je terorista. Legálně jsou v Sýrii jen Rusové, kteří byli pozvání Sýrií. Ostatní jsou tam agresoři. Je vhodné rychle ukončit boje a potrestat všechny válečné zločince. Přál bych si, aby Kurdové získali autonomii na území s více než 70% občanů kurdské národnosti. V Sýrii žádné demokratické síly nejsou, pokud nemáš na mysli KLDR.

Anonym 90186 17.09.2017 09:58
Mezinárodní ratingová agentura Moody"s Investors Service zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Irska na stupeň A2 z dosavadní známky A3. Zdůvodnila to rychlejším růstem ekonomiky a pokrokem ve snaze vlády zlepšit stav veřejných financí. Výhled je stabilní. Rizikem je brexit, jeho dopady ale tlumí odolnost ekonomiky.
Irsko v posledních třech letech vykazuje nejrychlejší hospodářský růst v celé Evropské unii. Vláda tvrdí, že podle plánu rovněž odstraní příští rok deficit strukturálního rozpočtu.
Moody"s zvýšila Irsku hlavní rating na stupeň A3 loni v květnu, čímž se rating Irska ocitl v nejvyšším pásmu A u všech hlavních ratingových agentur.
"Když Moody"s zvýšila rating Irska na stupeň A3, další zvýšení podmínila pokračováním příznivých ekonomických, fiskálních a dluhových trendů, stejně jako pokračováním postupného zlepšování ukazatelů v bankovním sektoru," uvádí Moody"s ve své páteční zprávě. "Všechny tyto podmínky byly splněny," dodala.

Anonym 90186 17.09.2017 09:45
Na příslušníky Syrských demokratických sil (SDF), což jsou arabsko-kurdské milice, zaútočila ráno ve východosyrské provincii Dajr az-Zaur letadla. Představitelé SDF z bombardování obvinili ruské a syrské vládní síly. Také Washington připsal odpovědnost Moskvě, ta ji však popřela. Američané ze vzduchu podporují milice v boji proti teroristům z organizace Islámský stát (IS).
Letadla startovala z území, která mají pod kontrolou syrské vládní jednotky, jimž pomáhá ruská armáda. Zaútočila na východním břehu řeky Eufrat. Šest bojovníků SDF přitom utrpělo zranění, informovala agentura Reuters.

Anonym 89138 17.09.2017 08:35
Také bude třeba všem straníkům v Česku co zadlužili Česko vyplácet za každou miliardu nasekaného dluhu jedno jelito na holý zadek bejkovcem.Uvedené kontrolovat za každý rok a jelita na jejich zadky pak vyplácet na jeden zápřah.Když nechtěli mít na maděru rozsekané zadky,tak neměli dluhy dělat.Takže si pak jejich zadky budou na jelitech špendýrovat.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti