Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 1100

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 16.11.2017 12:37
Rusko je vytrvale velmi kritické vůči postupu amerických speciálních jednotek a letectví USA proti Islámskému státu v Sýrii. Opakovaně prohlašovalo, že Američané jsou přinejlepším neschopní a přinejhorším přímo spolupracují s bojovníky Islámského státu. Neschopnost se projevuje zřejmě v tom, že džihádisté z IS byli už na území celé Sýrie v podstatě vojensky poraženi.
USA ve skutečnosti poskytují krytí bojovým jednotkám Islámského státu. Tyto jednotky se tak mohou přeskupovat a být použity pro dosažení dalších amerických cílů na Blízkém východě, napsalo ruské ministerstvo obrany na svém twitterovém účtu a u toho zveřejnilo screenshot, který měl dokázat pravdivost tohoto tvrzení.Jenže mnoho lidí si ihned všimlo, že jeden z obrázků je identický s videozáběry z počítačové hry AC-130 Gunship Simulator: Special Ops Squadron, které jsou veřejně dostupné na YouTube.V pravém horním rohu je dokonce poznámka od vývojáře hry: Záběry z vývoje. Toto je nedokončená práce. Všechen obsah se může změnit.
Příspěvek ruského ministerstva byl po desítkách mimořádně sarkastických komentářů smazán a následně nahrán bez obrázku. Mezinárodní ostudu má z toho ale Rusko velkou. Sklidilo posměch v médiích celého světa a dál vyostřilo otázku, co všechno si ruská propaganda vymýšlí a jaké vlastně používá zdroje.

Anonym 89138 12.11.2017 17:54
Pro 8924. Ty potřebuješ pořádně spráskat zadek kvalitním bejkovcem posvěceným kardinálem Dukou.

Anonym 89138 12.11.2017 14:50
Je třeba aby si budoucí lé=kaři studium platili sami.Nelze udržovat stávající stav,kdy m noho lumpů vystuduje za peníze Čechů.Čechům pak ani nepoděkuje a jde si vydělávat do ciziny.To komunisté vládli rozumněji-.Sice mohl lékař vystudovat za peníze pracujících ale pak zařezávat tam kde ho národ potřeboval.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbíodačilo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí. Navíc znárodňovat veškerý majetek celých vlastizrádných rodů.

Anonym 89138 12.11.2017 11:41
Patří ..věechny hubaté ženské nosily od slunce východu do slunce západu, z moci úřední,náhubek.

Anonym 89138 12.11.2017 11:36
Škoda ,že jsem se nerozhodl kandidovat na prezidenta.To bych si dal jako hlavní heslo,že je třeba aby všechny hubaté ženské osili od slunce východu do slunce západu z moci ú§řední náhubek.V noci by ho mohly náhubek sundat a věnovat se orálnímu sexu.S takto rozumným programem bych byl prezidentem zvolen hned v prvním kole.Škoda,že by mě prezidentování nebavilo,proto tuto funkci rád přenechám hloupějším.

Anonym 89138 12.11.2017 11:29
Pro 5822.Měla by sis vydělávat kvalitním sexem u E 12.Polovinu výdělku posílat do prázdné státní pokladny aby Česko nezbankrotovalo a ne si námi budoucími zasloužilými revolucionáři proplachovat svoji nevymáchanou hubu.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 5822 12.11.2017 09:14
To bylo samozřejmě pro úchyla 31168

Anonym 5822 12.11.2017 06:49
Ano, v jednom s tebou úchyle souhlasím, na lumpy musí být přísnost. Proto potřebuješ pořádně nakopat do zadele a každý den ránu pěstí, potom možná začneš uvažovat jinak. Hezký den, dědku.

Anonym 5822 12.11.2017 06:48
89138 úchyle, kdo tě platí, troubo hloupý.

Anonym 89138 10.11.2017 14:41
Lidovci než začali prosazovat církevní restituce si měli napřed ověřit zda církvemi omýlaný Bůh vůbec existuje.Je to jednolducé.Před každého kněze se postaví kýbl s vodou a dá se knězi minuta na to aby se k Bohu vroucně modlil a ten hned změníl vodu ve víno,jinak ,žýe na mučírně bude kněz odporažen jako podvodník co nejkrutějším způsobem.Pokud jeho Bůh existuje tak pro něho tento zázrak udělá.Když půjde o podvodníka co se ve své nadutosti a troujbovitosti vydává za co není a oblbuje národ,tak hned takového kněžského podvodníka spráskat a odsunout na katovskou mučírnu k co nejkrutějšimu odporažení za podvody.Chce to dostat revoluci k molci krutou levicovou ruku mladé generace .Ta ujž si s kněžskými podvodníky i lumpáckými lidovci tvrdě poradí.

Anonym 89138 10.11.2017 14:41
Lidovci než začali prosazovat církevní restituce si měli napřed ověřit zda církvemi omýlaný Bůh vůbec existuje.Je to jednolducé.Před každého kněze se postaví kýbl s vodou a dá se knězi minuta na to aby se k Bohu vroucně modlil a ten hned změníl vodu ve víno,jinak ,žýe na mučírně bude kněz odporažen jako podvodník co nejkrutějším způsobem.Pokud jeho Bůh existuje tak pro něho tento zázrak udělá.Když půjde o podvodníka co se ve své nadutosti a troujbovitosti vydává za co není a oblbuje národ,tak hned takového kněžského podvodníka spráskat a odsunout na katovskou mučírnu k co nejkrutějšimu odporažení za podvody.Chce to dostat revoluci k molci krutou levicovou ruku mladé generace .Ta ujž si s kněžskými podvodníky i lumpáckými lidovci tvrdě poradí.

Anonym 31168 09.11.2017 18:24
Je třeba aby pro straníky zde vládnoucích stran platilo,že za své vládnutí ručí svým žíovotem,svým majetkem a navíc i svojí zadnikcí.Za každou miliardu dluhů vyplatit straníkům zde vládnoucoích stran po jednpé ráně na holý zadek kvalitním bejkovcem.Pokud zde vládnoucí lumpové zadluží Česko šedesiáti miliardami korun ,tak si zadky zde vládnoucích straníků smlsnou na šedesáti jelitech na každý stranický zadek.-Na lumpy musí být přísnost.

Anonym 31168 09.11.2017 18:09
Lumpům co se po komunistech prolhali k moci nestačí jak za osmadvacet roků Česko zbídačili,navíc chtějí parcelovat ČEZ aby ho pak cizákům zašmelili.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 31168 09.11.2017 16:05
Senátořico odsuzují aby poškozené potraviny ze supermarketů šly na charitu, je třeba brát senátory katovskou sekerou po jejich sprostých senátorských hubách.Když kritikzují,že je to jako za komunistů potřebují brát katovskou sekerou po jejich vyžraných senátorských hubách.Senátoeři jsou zbyteční,proto je třeba je likvidovat.

Anonym 31168 09.11.2017 16:02
SenátořiJco odsuzují aby poškozené potraviny ze supermarketů šly na charitu. je třeba brát senátory katovskou sekerou po jejich sprostých senátorských hubách.Když kritikzují,že je to jako za komunistů potřebují brát katovskou sekerou po jejich vyžraných senátorských hubách.Senátoeřki jsou zbyteční,proto je třeba je likvidovat.

Anonym 5822 09.11.2017 15:01
Hahaha, já se uživím, ale ty tajtrdlíku 89138 čekáš na socdávky každý měsíc. Potom se ožereš a zbývá ti tak na suchý z nosu, směšný kašpárku. Zeman by měl dle mého názoru zveřejnit lékařskou zprávu o jeho zdr. stavu. Pokud je vše O.K, tak proč má sevřenou zadel? Dle jeho zjevu usuzuji, že to bohužel s ním moc valné nebude, takže o co vlastně jde? Oblbovat voliče? Nemoc nepřeji nikomu, ale hrnout se do kandidatury za takového tristního už na pohled zdr. stavu? To snad pane prezidente.

Anonym 89138 09.11.2017 14:29
Pro 5822.Takové blby jako jsi ty si nebude moci tato zbídačená země dovolit živit.Proto je bude nutno na katovských mučírnách odporážet.

Anonym 89138 09.11.2017 14:24
Všechny lumpy co chtějí ČEZ prkivatizovat je třeba co nejkrutěji odpolrážet na katovských mučírníách za vlastizradu.Cíl těchto lumpů je Česko co nejvíce zbídačit a pak zašmelit cizákům .Pak Čechy odsunout do stávajícího Izraele k odporažení od Arabů.

Anonym 5822 09.11.2017 13:23
Opět jsem se pobavila, jaké trestní oznámení na mne? Vzhledem k tomu, že mám advokátní praxi, mne ten stupidní výkřik pobavil. To by mi mohl ten id..o..t osvětlit, co tím měl na mysli, ale už asi sám neví, dědula. Zeman prostě příštím prezidentem nebude, nemá na to fyzicky ani psychicky a nyní to pochopila i Morava. Lipník nad Bečvou - hurá.

Anonym 90186 09.11.2017 00:52
Pan brněnský politik Bartík informuje o Zemanově zdraví formou drbu. Jeho záměr je průhledný: nevolte Zemana, nemá na to zdraví. Je to nechutné a žádné výklady veřejného zájmu o zdraví prezidenta to neomluví, i kdyby před námi bylo sto krizí a voleb. Kdo nechce Zemana volit, důvodů má dost i bez nemocí. Zeman na oplátku informuje o svém zdraví sám, jako by byl nejen inženýr, ale i doktor, a žoviálním podáním nám chce namluvit, že nevidíme, co vidíme.
V demokracii, o jaké sním, by si měl pan Bartík z Brna nechat kdovíjaké drby pro sebe, i kdyby třeba byly stokrát pravda. On není kompetentní doktor. A pan prezident by měl žoviální mudrování o vlastním zdraví nahradit seriózní lékařskou zprávou konzilia. Ale nežiju v demokracii, o které sním.

Anonym 90186 09.11.2017 00:51
Demokracie volí jiný postup. Nemoc je intimní věcí osoby, ať státníka, či člověka z lidu. Ale když začíná být zle a státník vidí, že by jeho zdraví vládní úmysly ohrozilo, svolá konzilium profesorů a to vydá zprávu, že státník odstoupí tehdy a tehdy nebo že ještě nemusí. Je chyba, aby státník sám své zdraví obhajoval, notabene záhadnými výroky, že mu odešla cukrovka. Zdraví a nemoc státníka nejsou zcela soukromá věc, zejména pokud má vztah ke schopnosti vládnout. To právě zjišťují ti profesoři. Do nemocí, jež se vládnutí netýkají, nemá nikdo nos strkat, ani konzilium, je to neslušné, pokud slušnost ještě něco platí.
Protože i státníci jsou lidi, nastávají situace mezi demokracií a Orientem. Demokratický státník se uchyluje k úskokům a kličkám, často dětinským, jak své nemoci zatajit, aby u toho ještě chvilku mohl být. Roli zde hraje faustovské zvolání: Postůj, chvilko, jsi tak krásná Někdy má to tajení i smysl. Churchillovy infarkty za války. Jindy to tajení smysl nemá. Mitterrandova rakovina v míru, třebas.

Anonym 90186 09.11.2017 00:49
Co se zdraví předáků týče, jsou tři přístupy. Orientální, demokratický a něco mezi tím. K Orientu patří, že zdraví velmože je nejvyšším státním tajemstvím. Kdo by něco prozradil, bývá popraven. Velmož se drží zdraví jak štěnice hostitele. Má pocit, že je k vládnutí povolán a že by bez něj, kdyby, nedej bůh něco, nastala katastrofa.
Nemoc je státní tajemství. V lidu se šíří fantastické představy a zaručené informace. Dovedli to k dokonalosti v Rusku, když jeden z carů zesnul náhle a nečekaně. Aby se lid nepoplašil, začali bojaři vydávat postupně stále horší zdravotní zprávy a po půl roce nechali dávno zesnulého cara konečně umřít. I na Brežněvovi každý viděl, že už nežije, ačkoliv chodil a cosi ještě nesrozumitelně mluvil.

Anonym 94158 08.11.2017 22:58
Normálnímu člověku je smutno. Mafie se neštítí podvrhů zdravotního stavu prezidenta. Švejk by řekl Baloune, ty nenažraná svi.., ty nepřestaneš žrát? Hladová mafie a pražská galérka má svého Drahouška a Kalousek svého maňáska. Občané se nechtějí vrátit do doby, ve které bylo rozkradeno 5 státních rozpočtů, či drancování za doby Kalouska. Chtějí platy úměrné k HDP, tj. průměrně 35 - 40 tisíc. Je dobře nastartováno. Za Kalouska, potažmo Drahouška to nepůjde. Volím to lepší, pana Zemana.

Anonym 89138 08.11.2017 20:52
Horáček za svoje oblbování národa,že když jsme do EU vstoupili,tak, nemůžem vystupovat potřbuje roztrhnout jeho vlastizrádnou hubu
od ucha k uchu.EU nás úspěšně žene do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.Proto takové oblbovatele jako je Horáček je třeba na katovské mučírně nejprve poctít vydloubáním očí a pak roztrhnot prolhanou hubu od ucha k uchu.Na vlastikzrádné lumpy musí mladá generace ukiázat přísnost.

Anonym 89170 08.11.2017 17:55
Pro 5822,nejste lékař, tak nesuďte madam chytrá. Prezidentovi Zemanovi nesaháte ani po kotníky. Vaše výroky jsou na trestní oznámení na Vás!

Anonym 5822 08.11.2017 15:20
89138 Jdi už do PIDELE!

Anonym 5822 08.11.2017 15:19
No, pouze i--d..t nepochopí, že národ má právo znát zdravotní stav člověka, který se uchází o nejvyšší post v ČR. Pokud Zeman a jeho lékař záměrně zamlžují podstatu věci, dělají z národa ovce a hlupce.!! Lékaře bych s chutí zažalovala, když tvrdí, že je Zeman zdravý. Všichni vidíme, že není!! "! Možná i jednodušší voliči Zemana konečně pochopí o co jde. Tedy doufám. O V. Havlovi a V. Klausovi národ věděl téměř vše. I o jejich zdraví. Jelikož prezident není soukromá osoba, to by měl konečně ten sebestředný dědula pochopit. Stačí se podívat a všichni víme, která bije, je to trapná kauza. Zeman odejde do věčných lovišť s velkou ostudou.

Anonym 89138 08.11.2017 14:01
Už zase lumpové co se po komunistech prolhali k moci chtějí pokračovagt v likvidaci národa Čechů.Chtějí rozprodat ČEZ aby se jim po kouscích lépe rozkrádal.Chce to krutou revoluci a při ní vybíjet celé rody všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a už osmadvacet roků zbídačují Česko s cílem národ Čechů zlikvidovat.

Anonym 89138 08.11.2017 13:48
Po tom jak odesáci Česko zbídačili by měli zalézt minimálně dva metry pod zem a nevystrkovat čumák.

Anonym 89138 08.11.2017 13:45
Do dalšího rozprodeje státního majetku by se neměl nikdo hnát,protože uvedené po revoluci zavání hřbitovem a vybíjením celých vlastizrádných rodů.Také znárodňováním veškerého majetku vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 08.11.2017 10:28
Pro 89138
Topol hlasy Zemanovi nepřidá, ale ubere. Proto Babiš tak běsní.

Anonym 89138 08.11.2017 10:00
Topolánkova kandidatura na prezidenta nažene další hlasy Zemanovi.Než restaurovat lumpy z ODS to pro ně bude výhodnější volit Zemana.

Anonym 5822 08.11.2017 05:31
Skutečnost, že je pan Zeman velmi nemocný, je velmi patrná z jeho vizáže. Skutečnost, že někdo zveřejnil jeho diagnózu, je prý dle směšného napomádovaného lokaje Ubohé Ovce trestným činem. Ale co voliči? Jak dlouho budou voděni za nos? Panu Zemanovi nic zlého nepřeji, ale měl by se konečně zachovat jako chlap a nezneužívat obyčejné lidi, hlavně Moravany, k tomu, aby ho opět volili. To je hodně sprosté, ale takový náš prezident bohužel je. Sebestředný, ješitný, neloajální ke svému lidu až do poslední chvíle. Doufám, že si to uvědomí, stáhne kandidaturu a dožije na Vysočině do sta let. Potom si ho ráda prohlédnu i v tom jeho nafukovacím člunu. A přečtu si možná jeho knihu. Nerozumím jeho manželce, pokud ho má ráda, tak by měla být první, kdo mu kandidaturu rozmluví, ale zdá se, že jí zachutnala pofidérní moc, ta paní není moc inteligentní. Ježíši Kriste, nebudu nyní zažalována? :-))

Anonym 5822 07.11.2017 16:33
To je prča. Topolánek chce být prezidentem, protože to prý umí. Fakt jem se dlouho tak nezasmála. Pokud si tohoto seniora pamatuji, tak jako zkorumpovaného id.., který hlásal, jak moc má rád rodinu, a přitom v té době už si upíchl prcka s jinou. Nyní je starý už nic neupíchne, chce být prezidentem. Pak, že život není fraška, je tak bl.. nebo pouze provokuje, stařeček?

Anonym 89138 07.11.2017 14:23
Bilbordy s Topolánkem by se voličům prezidenta,při nedostatku toaletního papíru ,hodily na vytírání zadků.

Anonym 89138 07.11.2017 14:20
Když Okamura nebude kandidovat na prezidenta tak bude značně záležet co voličům doporučí volit.Pokud doporučí Zemana,tak vyhrajme Zeman.

Anonym 89138 07.11.2017 14:20
Když Okamura nebude kandidovat na prezidenta tak bude značně záležet co voličům doporučí volit.Pokud doporučí Zemana,tak vyhrajme Zeman.

Anonym 90186 07.11.2017 10:34
Pro 31168
Střední Čechy - Jermanová - hnutí ANO

Anonym 31168 07.11.2017 09:02
Ve středních Čechách zmizely dvě miliardy na opravu silnic.Uvedené ukazuje na nutnost zprovozňování katovských mučíren proto, aby se daly tyto lumpárny prošetřit.

Anonym 31168 06.11.2017 09:35
Pokud bude Okamura kandidovat na prezidenta,tak jej podpořím.Ten má více rozumu než jeho konkutenti dohromady.Zeman si to podělal tím,že zvažoval možnost aby zde vládl Babiš bez podpory čtyři roky.Tím se stal Zeman pro národ nevolitelným a měl by to zabalit.

Anonym 31168 05.11.2017 13:59
Je třeba ihned skončit s dalším zadlužováním Česka.Bude nutno aby zde vládnoucí lumpové odpovídali za vládnutí svým životem.Dále svým majetem a i svojí zadnicí.Při dalším zadlužování Česka je třeba aby každý straník zde vládnoucích stran dostal za každou miliardu nového dluhu jednu ránu na holý zadek bejkovcem.Pak mu znárodnit veškerý majetek jeho rodu.Pokud zde vládnoucí lumpové zadluží Česko šedesáti miliardami korun tak to si jejich zadky na jelitech pořádně smlsnou.

Anonym 31168 05.11.2017 13:52
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 31168 05.11.2017 13:49
Po posledních volbách kdy už se mladá generace dostává do parlamentu by si staří lumpové co se před osmadvaceti léty prolhali moci měli uvědomit,že jejich éra začíná končit.Další předčasné volby budou ještě více patřit mladé generaci.Ta až se dostane k moci, v zájmu mladé generace a budoucích potomků , bude nucena se starými lujmpy jednat hrdě a hlavně tvrdě.Bude nucena starým lumpům naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku. Bude nucena svižně znárodnit lesy a zemědělskou půdu dříve než jí lumpové a líní sedláci prodají cizincům.Bez lesů a zemědělské půdy v rukou Čechů totiž nebude žádné Česko. Bude třeba zprovoznit dostatek katovských mučíren a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 04.11.2017 14:16
Pro 5822.Potřebujeě v humánním duchu roztrhnout tvou hubu od ucha až k uchu.Potom ještě ze zadnice nadělati jitrnice.

Anonym 5822 04.11.2017 06:37
89138 je jasné z tvých blábolů, že jsi už dávno přišel o svojí chloubu, dříve se ti říkalo chlapeček, dnes jsi jenom senilní nablblý mutant, něco mezi kapounem a slepicí. Pa

Anonym 89138 01.11.2017 14:45
Pro 5822.Zasloužíš kvalitní dámskou obřízku,potom ti roupy urážet nás budoucí zasloužilé revolucionáře přjdou.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 5822 31.10.2017 06:42
No, já si myslím, že potřeba je vykopnout blázna 89138, kterému v dětství zřejmě rodiče hodně ublížili, je sice neškodný, ale nudí svými dokola omílanými žvásty, prostě nuda. Andrej Babiš zvítězil a to je moc dobře, budu ho podporovat jak jen to lze. Hezký den blázne 89138 :-))

Anonym 89138 30.10.2017 15:57
Pokud se má národ Čechů zachránit před státním bankrotem a pak následnou likvidací národa Čechů tak to chce krutou revoluci.-Při ní vybít vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo.Pak se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatéh oRuska.Lepší výhled Česko nemá.Lumpy co nás zatahnli do podrujčí EU je třeba vybíjet na katovských mučíornách s bezbřehou krutostí.Šašek Babiš tím,že nás chce v EU ponechat odsuzuje národ k úplné likvidaci.Proto je třeba Babkiše vykopnout.

Anonym 5822 30.10.2017 12:26
Státní vyznamenání je prestižní záležitostí a záleží pouze na prezidentovi, komu je udělí. Je to jeho rozhodnutí, doufám, že poslední. Nechápu např. ocenění Soboty, Kukury, Vondráčkové, Trošky, Lucie Bílé, Filipa Renče, zřejmě se jedná o umělce, kteří prezidenta podporují a to on ve své ješitnosti nezapomíná. Můj názor je takový, že mělo být oceněno více lidí, kteří skutečně nasazují své životy pro bezpečnost národa, a že jich není málo. Každopádně vyznamenání všem shora uvedeným přeji, jelikož. o závisti nemůže být řeč, ale za zamyšlení to stojí. Někteří se na vyznamenání jenom třesou a jiní, ti opravdu kvalitní umělci, vědci, akademici atd. vyznamenání odmítají nebo by odmítli, jelikož se z udělování stala fraška. Hezký den.

PetrKratky 18592  70 let 30.10.2017 10:23
je to lama

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti