Oficiální stránky Milan Fiala
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Milan Fiala

Milan Fiala oficiální stránky
Foto zdroj: milanfiala.estranky.cz

Jméno: Milan Fiala

Oficiální stránky má Milan Fiala zde: www.milanfiala.estranky.cz

Milan Fiala má na sebe kontakt zde: www.milanfiala.estranky.cz/stranka/djmf_seznam_cz

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Milan Fiala?

Milan Fiala - moderátor,zpěvák, deejay a dabingový herec. Už v 5ti letech nikým neveden, objevil Rolling Stones, Beatles a další klasiky. Píseň Barbra Ann od skupiny Beach Boys, jak dnes tvrdí, byla podnětem určujícím směr jeho celoživotní dráhy. Tím se stala hudba. Hudební školu v Kladně navštěvoval už od 8mi let a hru na kytaru a hudební teorii studoval několik roků. Následovalo období útlumu, ale už na začátku průmyslové školy strojní, bere do ruky elektrickou kytaru a zakládá první z plejády kapel, skupinu Integral. Po zběhnutí ze strojní fakulty, kdy se živil jako horník, fárající na stavbě Strahovského tunelu v Praze, se dostává do kapely Řetěz, dnes už metalové legendy. V té době se stal studentem zpěvu na konzervatoři J.Ježka a později abslolvuje u profesora Eduarda Klezly. Začátkem 90.let s nástupem fenoménu soukromých rádií, nastupuje do tohoto kolotoče hudebního showbussinesu a zkušenosti z konzervatoře úročí jako rozhlasový moderátor a deejay. Do té doby se datuje i jeho první muzikálová zkušenost, kdy se dostává do „castu“ v prvním „velkém“ muzikálu Les Misérables ve Vinohradském divadle. V paralelním souběhu profesionálního radiového moderování a postu zpěváka ubíhají následující roky strávené v branži. Je víc moderátor, nebo zpěvák? Tato otázka, kterou začíná řešit, nebude ještě dlouho zodpovězena... Nezapomenutelnou etapou jeho uměleckého i soukromého života se stává několikaleté angažmá v muzikálu Jesus Christ Superstar v divadle Spirála, kde ztvárnil roli Simona Zélotese. Setkává se tam z celou plejádou profesionálů, ale i řadou pozdějších přátel. Počátek nového tisíciletí ho zastihuje jako zakládajícího moderátora radia Blaník, zpěváka jižanské kapely Fire Water a komerčního deejaye. Později dostává nabídku, která se neodmítá a stává se moderátorem celostátního radia Frekvence 1. Stává se členem Akademie populární hudby, která uděluje výroční ceny "Anděl". Jako zpěvák dostává angažmá v „Off stage“ muzikálu Cats a zakouší i dosud nepoznané. V tv Nova se stává moderátorem a redaktorem pořadu „Právě teď“. Konec r. 2006 zastihuje Milana při práci ve zpravodajství České televize, ale i jako zpěváka skupiny Karel Gott Cover Band. Jako moderátor se prezentuje na rautech a komerčních akcích, deejayskými sety podporuje tancechtivé publikum zejména v rodném městě Kladně v disco Domino. Poslední dobou se začal věnovat dabingu, zejména pro kabelové televize: Zone Reality, Zone Romantica, Tv Deko etc.

Kto dokáže... (Karel Gott a No Name) Sedmoláska (Tobias Szidi) Is This The Life We Really Want? / 180gr. Gatefold Incl. Download -hq- (Waters, Roger) 25 (Krystof) Chuck (Berry Chuck)

Milan Fiala diskuse

Jak na vás Milan Fiala působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

GdNpReOmcW 14616 14.06.2011 06:49
Glad I´ve finlay found something I agre with!

Dáša 83247  50 let 07.09.2010 16:21
Shlédla jsem vystoupení pana Milana Fialy s jeho kapelou začátkem května v Hudebním klubu Palmovka. Byl to nezapomenutelný a skvělý zážitek, je prostě super.Mrzelo mne zrušené vystoupení v červnu,kdy jsem měla zamluveno pro celou rodinu. Držím palce v Talentománi. Fakt skvělý! Díky moc,ráda bych si opět užila vystoupení na vlastní oči, ale nevím kde.Zdraví Dáša

David 89120  39 let 22.02.2010 08:22
Milan zpívá perfektně! znám ho ještě za rádia Kis, náhodou jsem hledal nějakou zmínku na internetu o něm a video Lady Carneval mi skutečně vyrazilo dech-bravo Milane!

Jánoš 6225 13.10.2008 01:15
Hráli nám Karel Gott Cover Band na firemním večírku a byla to bomba. Fialovi to zpívá perfektně, Klezla ho asi dost naučil. Fakt můžu doporučit!

Anonym 89342 01.04.2008 11:00
..asi neumíte číst,fyfalové richardí!

Richard 88473  38 let 01.11.2007 19:45
Nevím...

fyfal 21358  35 let 10.10.2007 13:17
Kdo to je?


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Vlasta Korec oficiální stránky Tomáš Matuška oficiální stránky Robert Vano oficiální stránky Roman Buťa oficiální stránky Štěpán Rak oficiální stránky Eva Urbanová oficiální stránky Sestry Havelkovy

Další osobnosti | Vlasta Korec | Tomáš Matuška | Robert Vano | Roman Buťa | Štěpán Rak | Eva Urbanová | Sestry Havelkovy |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti