Oficiální stránky Martin Veselovský
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Martin Veselovský

Martin  Veselovský oficiální stránky
Foto zdroj: facebook.com

Jméno: Martin Veselovský

Oficiální stránky má Martin Veselovský zde: https://www.facebook.com/martin.veselovsky..

FacebookMartin Veselovský zde: www.facebook.com/martin.veselovsky.9

Videostránku má Martin Veselovský zde: video.aktualne.cz/dvtv/

Martin Veselovský má na sebe kontakt zde: https://www.facebook.com/martin.veselovsky..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Martin Veselovský?

Martin Veselovský (* 26. září 1972 Vrchlabí) je český internetový, televizní a rozhlasový redaktor a moderátor. Vystudoval gymnázium Budějovická v Praze (maturita 1990), nedokončil svá studia historie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. S moderováním začal v roce 1992 v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. V letech 1994–1999 pracoval na rádiu Evropa 2. Roku 1995 se objevil v televizním pořadu SOS na Primě, kde působil do roku 1998. Tehdy přešel na TV Nova do talkshow Áčko, které moderoval do roku 2002. V letech 2004–2006 na Nově moderoval nedělní diskusní pořad Sedmička. Od roku 2000 pracoval v Českém rozhlase, kde vystřídal několik pořadů: Nad věcí (2000–2004) a Radiofórum (2001–2006). Od roku 2006 si na Radiožurnálu v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu zval aktuální hosty z politiky, vědy, kultury a sportu. Od srpna 2014 v rozhlase na vlastní žádost skončil. Od ledna 2008 moderoval pořad Události, komentáře na ČT24, odkud odešel v březnu 2014. V květnu 2014 spolu s moderátorkou Danielou Drtinovou a editorem Janem Rozkošným založil projekt DVtv, který začal dodávat videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Videokanál Drtinová Veselovský TV začal vysílat 27. května 2014.

Čas Růží (Gott Karel) Missariel (edice K 25. výročí) (Bílá, Lucie) Bloodlust -spec/Digi- (Body Count) Songs Of Love And Death (Me And That Man) Angry Birds ve filmu (DVD Filmy)

Martin Veselovský diskuse

Jak na vás Martin Veselovský působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Petr 18518  30 let 20.02. 18:58
Dobrý den pane Veselovský,
Jaké to je když musíte točit s někým jako je "pan" Pavel Novotný? Upřímně se přiznám, že na Vás vidím "nechuť" hledat pravdu v takové osobě. Ať jste symbolem kterékoli společnosti, jsem s Vámi a vaším postojem.


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Daniela  Drtinová oficiální stránky Václav  Moravec oficiální stránky Hynek Čermák oficiální stránky Olga Šípková oficiální stránky Šárka Marková oficiální stránky Láďa Hruška oficiální stránky Lukáš Pavlásek

Další osobnosti | Daniela Drtinová | Václav Moravec | Hynek Čermák | Olga Šípková | Šárka Marková | Láďa Hruška | Lukáš Pavlásek |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti