Oficiální stránky Martin Veselovský
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Martin Veselovský

Martin  Veselovský oficiální stránky
Foto zdroj: facebook.com

Jméno: Martin Veselovský

Oficiální stránky má Martin Veselovský zde: https://www.facebook.com/martin.veselovsky..

FacebookMartin Veselovský zde: www.facebook.com/martin.veselovsky.9

Videostránku má Martin Veselovský zde: video.aktualne.cz/dvtv/

Martin Veselovský má na sebe kontakt zde: https://www.facebook.com/martin.veselovsky..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Martin Veselovský?

Martin Veselovský (* 26. září 1972 Vrchlabí) je český internetový, televizní a rozhlasový redaktor a moderátor. Vystudoval gymnázium Budějovická v Praze (maturita 1990), nedokončil svá studia historie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. S moderováním začal v roce 1992 v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. V letech 1994–1999 pracoval na rádiu Evropa 2. Roku 1995 se objevil v televizním pořadu SOS na Primě, kde působil do roku 1998. Tehdy přešel na TV Nova do talkshow Áčko, které moderoval do roku 2002. V letech 2004–2006 na Nově moderoval nedělní diskusní pořad Sedmička. Od roku 2000 pracoval v Českém rozhlase, kde vystřídal několik pořadů: Nad věcí (2000–2004) a Radiofórum (2001–2006). Od roku 2006 si na Radiožurnálu v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu zval aktuální hosty z politiky, vědy, kultury a sportu. Od srpna 2014 v rozhlase na vlastní žádost skončil. Od ledna 2008 moderoval pořad Události, komentáře na ČT24, odkud odešel v březnu 2014. V květnu 2014 spolu s moderátorkou Danielou Drtinovou a editorem Janem Rozkošným založil projekt DVtv, který začal dodávat videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Videokanál Drtinová Veselovský TV začal vysílat 27. května 2014.

Konečně (Dasha) The Singles (Verona) Carry Fire (Plant, Robert) Uzavřenej Kruh (Škwor) Blade Runner 2049 (O.S.T.)

Martin Veselovský diskuse

Jak na vás Martin Veselovský působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 89162 17.11. 13:16
Mám ho rada

JosefČáp 10915  83 let 12.11. 19:58
Ještě bych asi měl dodat, že proti homeopatii vznikl velký odpor nikoli proto, že nefunguje, ale proto, že se jedná o obrovskou konkurenci drahé léčby. Minimálně belgické, francouzské a švýcarské zdravotní pojišťovny homeopatickou léčbu proplácejí a alternativu obecně z téměř 50 = případů. Mám ve Švýcarsku kamarádku, lékařku (MAD) Sidonii Hamarovou (Slovenka), která má vynikající renomé. Ta by mohla vyprávět. A co vyprávět bych měl i já, nebo řada z jiných lékařů i Profesorů, kteří u mne přednášeli. A vyprávět by mohlo i mnoho pacientů, kteří bez jejich pomoci špatně skončili. Rád Vás osobně či paní Drtinovou s některými poznatky seznámím a vůbec to není třeba vysílat, byť by to mnohým dalším lidem mohlo pomoci. Děkuji za Váš případný možný čas.

Petr 21212  28 let 12.11. 01:41
Dobrý den pane Veselovský, zkuste se prosím na Youtube podívat na kanál David Stallone, je to kluk z Prahy a točí hodně zajímavé video z jeho cest po světě. Možná by stálo za uvážení ho pozvat k vám do pořadu DVTV. Přeji Vám pěknou neděli.

Dave 19421 20.09. 23:11
Viděl jsem několik rozhovorů na DVTV, a divím se, že mnozí jsou tak klidní k absolutně nejapnému skákání do řeči a manipulování panem V.

JozefHusánik 86130  51 let 21.07. 12:07
Dobrý den pane Veselovský,
zhlédl jsem váš příspěvek na A (Útoků na zahalené ženy přibývá)
Jste věcný a to je správné!
Postrádám však snahu zjistit skutečné důvody vzniku odklonu České majority od dosuď vstřícného přístupu k muslimům!
Svědek mé svatby je muslim a je to můj nejlepší přítel.Přesto já i on nemohu souhlasit se způsobem řešení pomoci muslimům,tím že si je k nám nabereme hlava nehlava - v našem případě,spíš nehlava!
Špatná politika a až násilný způsob - pašování lidí do EU je důvodem vzniku emocí a radikálních projevů dosuď pohodových občanů!
Tu vůbec nejde o to,zda pomáhat,ale komu a jakým způsobem!
Lidé se děsí toho že do EU přichází tisíce mužů bez rodin a jsou to lidé bez minulosti.Také míra pomoci je neúměrná,vlastním lidem se zdaleka nedostává takového zájmu,jaký je věnován migrantům.
To jsou otázky které niko nepokládá a právě proto jsou u lidí již předem zodpovězené!!

ArnoštKult 83203  64 let 29.06. 03:45
Vážený pane Veselovský - jsem vědec - zakrývat svou identitu nebudu. Pracuji ve Výzkumném ústavu vodohospodářském. Počítejte s nejhorším, pokud znáte kvantovou fyziku (Einsteinovo "iracionální" působení na dálku). Nejstrašnější věcí je kletba - směřuje k Vám. Kdo Vás platí? - Zamyslete se nad svou karmou. "Grilování" Drahoše mi málem způsobilo infarkt - to Vám nikdy neodpustím - počítejte s tím.

KarelDaněk 7788  66 let 25.05. 22:55
Pane redaktore,k panu Radovi,šéfovi zemědělského družstva Boskovštejn,se kterým vedete diskuzi na téma jeho dřívější spolupráce s Babišem,Vám sděluji: Pan ing.Rada byl před rokem 89 předsedou poměrně velkého JZD Jevišovice.Samozřejmě byl angažovaným komunistou,jinak by nemohl funkci zastávat.Po roce 89 byl i nadále předsedou,nebo nevím,jak se ta funkce nazývala,téhož zemědělského družstva a já jsem měl s ním co do činění jako dědic restitučních nároků po svém dědovi,který byl přinucen asi v roce 1960 vstoupit do JZD Jevišovice.
Pan Rada si s námi restituenty(byli jsme tři-můj bratr,bratranec a já)doslova vytíral zadek,vyhýbal se kontaktu,nechal se zapírat.Když se nám ho podařilo odchytit a přimět ho k jednání, nabídl nám betonové panely,podíl na senážních žlabech a nebo náhradní díly na kombajn.Takto se choval i k ostatním restituentům a snažil se je znechutit,aby jim nemusel vyplatit jejich restituční nároky za mrtvý inventář..Po nějaké delší době se nám kdosi nabídl,že odkoupí naše restituční nároky v hodnotě asi 100 tis.Kč za asi čtvrtinovou cenu.Byl to zřejmě Radou nastrčený člověk a nám nezbylo nic jiného,než to prodat za zlomek ceny.Jinak bysme nedostali nic.
Můj příbuzný Karel Auer vystoupil po roku 1989 z tehdejšího JZD Jevišovice a začal soukromě hospodařit.Celkem se mu dařilo (i bez dotací EU a nepředstavitelně těžké podmínky znovu začínajícího zemědělce),než Rada koupil mlékárnu v Jaroměřicích.Rada odmítnul výkup mléka od soukromého zemědělce Karla Auera a tak ho přinutil zrušit chov krav zřejmě s úmyslem ho hospodářsky zruinovat. Pan Auer to však přečkal a dočkal se doby,kdy zemědělci dostávají dotace z EU a jeho syn úspěšně dodnes zemědělsky hospodaří navzdory Radovi.
Pan Ing. Bohumír Rada má drzost vystupovat veřejně v médiích a dělá ze sebe ublíženého a Babiše představuje jako gaunera.
Já Babiše znám pouze z médií a nemůžu objektivně posoudit,jaký skutečně je. S Radou však mám neblahou osobní zkušenost a je mně z něho na zvracení,on je tím gaunerem. Kde bere tu drzost odsuzovat Babiše a přitom se stavět do role světce,kterému Babiš ubližoval.Myslím,že údajné nekalé praktiky ze kterých obviňuje Rada Babiše,se naučil právě od něho(pokud jsou pravdivé).
Ještě stojí za zmínku to,jak se Rada choval jako neomezený pán v době své slávy a byl odsouzen k podmíněnému trestu za to,že u Hrádku u Znojma byly na jeho příkaz bez povolení pokáceny lesy,či větrolamy a provedeny buldozerem zemní úpravy a on po dobu podmíněného trestu,ke kterému byl odsouzen,za sebe nechal kohosi nastrčit do funkce šéfa ZD Jevišovice, aby ho při dalším případném průseru nezavřeli.

PavelPečinka 85223  61 let 25.05. 11:38
Pane Veselovský,mám rád vaše pořady a dnes jsem si poslechl váš rozhovor s panem Radou z Jevišovic.Prošetřete si prosím ještě "podnikání sedláka" Rady v Jevišovicích,možná ,že zjistíte,že věci mohou být i jinak.Ale obecně se mi váš pořad s paní Drtinovou líbí a docela často a rád ho sleduji.

Stanislav 9407  54 let 12.05. 05:58
Dobré ráno pane Veselovský. Chci Vám poděkovat za Vaše pořady, především rozhovory, které vysíláte s paní Drtinovou. Rád si je pouštím, protože díky nim zjišťuji, že ještě i v naši společnosti existují normálně uvažující lidé. Nedávno jsem poslouchal rozhovor s paní poslankyni Chalánkovou ohledně práv žen na oplodnění spermatem anonymního dárce, a velmi se mi nelíbil styl rozhovoru, jakým moderátor hovořil s paní poslankyni. Mám pocit, že pokud DVTV se uchýlí k takto agresivnímu tlaku ze strany moderátora směrem, kterým chce hosta dostat, pak sklouzne do stejných kolejí, jako většina medii v naši společnosti. Mladý moderátor, aniž by nechal paní poslankyni domluvit, nebo něco vysvětlit, skákal do řeči a silou jí nasouval vlastní myšlenky. Moc se omlouvám za mé pocity, ale zdá se mi, že důvodem vzniku Vaši televize byla právě snaha slyšet i ty názory, které není slyšet skrze tlak určitých zájmových a mocenských skupin, a kéž by to tak zůstalo. Ze způsobu vedení rozhovoru Vašeho mladého moderátora, jsem však měl velmi smíšené pocity.
Přeji Vám hezký den, ať se Vám daří.
Stanislav

Petr 18518  30 let 20.02. 18:58
Dobrý den pane Veselovský,
Jaké to je když musíte točit s někým jako je "pan" Pavel Novotný? Upřímně se přiznám, že na Vás vidím "nechuť" hledat pravdu v takové osobě. Ať jste symbolem kterékoli společnosti, jsem s Vámi a vaším postojem.


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Daniela  Drtinová oficiální stránky Václav  Moravec oficiální stránky Hynek Čermák oficiální stránky Olga Šípková oficiální stránky Šárka Marková oficiální stránky Láďa Hruška oficiální stránky Lukáš Pavlásek

Další osobnosti | Daniela Drtinová | Václav Moravec | Hynek Čermák | Olga Šípková | Šárka Marková | Láďa Hruška | Lukáš Pavlásek |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti