Oficiální stránky Martin Veselovský
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Martin Veselovský

Martin  Veselovský oficiální stránky
Foto zdroj: facebook.com

Jméno: Martin Veselovský

Oficiální stránky má Martin Veselovský zde: https://www.facebook.com/martin.veselovsky..

FacebookMartin Veselovský zde: www.facebook.com/martin.veselovsky.9

Videostránku má Martin Veselovský zde: video.aktualne.cz/dvtv/

Martin Veselovský má na sebe kontakt zde: https://www.facebook.com/martin.veselovsky..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Martin Veselovský?

Martin Veselovský (* 26. září 1972 Vrchlabí) je český internetový, televizní a rozhlasový redaktor a moderátor. Vystudoval gymnázium Budějovická v Praze (maturita 1990), nedokončil svá studia historie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. S moderováním začal v roce 1992 v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. V letech 1994–1999 pracoval na rádiu Evropa 2. Roku 1995 se objevil v televizním pořadu SOS na Primě, kde působil do roku 1998. Tehdy přešel na TV Nova do talkshow Áčko, které moderoval do roku 2002. V letech 2004–2006 na Nově moderoval nedělní diskusní pořad Sedmička. Od roku 2000 pracoval v Českém rozhlase, kde vystřídal několik pořadů: Nad věcí (2000–2004) a Radiofórum (2001–2006). Od roku 2006 si na Radiožurnálu v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu zval aktuální hosty z politiky, vědy, kultury a sportu. Od srpna 2014 v rozhlase na vlastní žádost skončil. Od ledna 2008 moderoval pořad Události, komentáře na ČT24, odkud odešel v březnu 2014. V květnu 2014 spolu s moderátorkou Danielou Drtinovou a editorem Janem Rozkošným založil projekt DVtv, který začal dodávat videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Videokanál Drtinová Veselovský TV začal vysílat 27. května 2014.

Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Martin Veselovský diskuse

Jak na vás Martin Veselovský působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Křenek 19566  45 let 09.01. 11:50
Dobrý den pane Veselovský,
k útoku na poslance AFD s nikým diskutovat nebudete? Zdá se mi, že prostor na to máte.
Děkuji

Nonoseznam 94238  71 let 24.12.2018 00:24
Pane Veselovský, můj názor k rozhovoru s mluvčím ŘSD jsste nepropustil dále, zkusil jsem rozhovor s p.Maurerem a jsem opět zklamán. Ne tolik Vámi, ale p.gurmánem. Jeho vtipkování na téma Josef a ryba atd. to je opravdu slabota.
Očekával bych od Vás to co občas používá pí.Drtinová. Trochu ostřeji do tématu. Jinak o kaprovi a jeho histori v Čechách a okolních zemích podává net poměrně hodně informací a "odborník gurmán" marně hledá a nenachází.
To je síla.

PetrČamlík 10950  71 let 16.11.2018 16:34
.. ještě dodatek pane Petr, byla to ukázka skutečné KULTIVACE .. a jen dodám:"Něco podobného jsem napsal na stránku Drtinové a víte výsledek, jistě nevíte, ALE DRTINOVÁ DALA CENZURU NA SVOJI STRÁNKU A NEBO JI VŮBEC JIŽ ZRUŠILA, MOŽNÁ PRO TY PODOBNÉ MÉMU POSTUPU, JENŽ SDĚLUJÍ VĚCI CO NEJBLÍŽE PRAVDY ..

PetrČamlík 10950  71 let 16.11.2018 16:26
Petr 70 let má svůj názor. My máme ještě kategorie vyšší, to jsou informace a další stupeň POZNÁNÍ. A máme na té ose kategorie nižší jako: pletichy - virtuální svět - lži - zločin. Víte pane Petr, že obdivujete virtuální ( manipulační ) svět se lží a blízko zločinu?! § Není lepší ten svět POZNÁNÍ, než svět ZLA?? To co produkoval Veselovský na Václavcem byla víc jak čistá manipulace. Příklad: "Ukázal projev Babiše st., kdy prý zatáhl děti do kauzy". Přitom Babiš v těch slovech jenom poctivě sdělil, musel sdělit pod tlakem i pro soud, kdo a kdy vlastnil tzv. Čapí hnízdo! Babiš již tehdy zmínil, že musí chránit svoje děti, To samozřejmě Veselovský vystřihl!! A teď ta bomba a hyenismus, i pro pomazaného Veselovského, který se tváří velmi podobně jako soudce Milady Horákové. Schizofrenie je choroba a má podoby, mezi ně patří stavy, kdy pacient tvrdí, že je zdravý, že ho ošetřovatelé a jiní ( policie, otec Babiše ) zavírají do zařízení proti jeho vůli, ač předtím podepsal, že může být hospitalizovaný, jinak rozhoduje soud. Dále si vymýšlí ( blouzní ) co hned - okamžitě potřebuje k životu a neplnění jeho požadavků řeší agresí - a to jsou ještě ty mírné příznaky. Rodiče jsou obvykle bezradní - nešťastní - bezmocní, pacient jim nadává a tak. To říkám před Bohem z viděné z případů praxe. Proto kdo není schopen si to nastudovat v éře bleskové informatiky, především Veselovský - Slonková a spol, není schopen a neměl by mít právo působit na veřejnosti bez trestu .. Jsem přesvědčen, že když to Babiš někdy vyhraje, tak se budou před soudem tito zodpovídat pro ublížení rodině Babišů, stejně tak jako Babiš za případnou lež o přesném stupni nemoci syna. To nám řeknou odborníci, protože pokud někde je nález, že Babiš mladší byl v mozku zasažen tímto stupněm nemocí schizofrenie, není obvykle tak jednoduché cesty zpět ke zdraví, spíše se choroba i tímto tlakem hulvátů prohlubuje, což Veselovský a Slonková podporují svým hnusem. Tak co Petře, měl jste ve Vašem mozku toto POZNÁNÍ?? TOTO JE PANE VÁŽENÝ TA HODNOTA, KE KTERÉ MUSÍME SMĚŘOVAT. Dejte si prosím meditaci ..

Petr 90191  70 let 16.11.2018 14:59
Skvělý rozhovor s senátorem Ladislavem Václavcem
Držím palce dál v takovýchto rozhovorech
PS: mělo to opravdu novinářskou kultivovanou hodnotu

FKristen 90616  65 let 16.11.2018 14:34
Už i ty Brute? Martine Martine ten rozhovor s panem doktorem Václavcem není od Vás pěkný. Mrkněte na něj za půl roku a uvidite sám.

JiříNečas 80182  62 let 02.11.2018 14:28
Zdravím pane Veselovský . Toto jsem napsal paní Bastlové, které nyní moderuje "20 minut" na radiožurnálu . Je to fakt velká bída.
Dobrý den paní Bastlová,
musím si povzdechnout nad úrovní Vašeho pořadu 20 minut . Kdysi jsem tento pořad měl rád a v autě při cestě domů jsem si ho rád pouštěl ( za pana Veselovského apod. )
Mám obavy , že úroveň vedení pořadu a hlavně občas , promiňte mi , hloupých otázek úrovně bulváru nebo 4. cenové skupiny , nic neříkajících , pouze bažících po nějakých senzacích , kdo s kým a proti komu .
Je to hodně povrchní a nic zajímavého se tam už nedozvíte , je to spíš snad show na styl pořadu paní Jílkové , takový hokynářský způsob, a vyjadřuje to spíš nevraživost , chytání za slovíčka , aby snad ten pozvaný neměl v něčem pravdu .
Po skončení je z toho smutno a člověku se na konci dne spíš přitíží .
Možná je to ale zacíleno na úplně jiné posluchače než na mě , na posluchače , kteří vidí v tomto stylu hodnotu . Někteří politici na to také přišli a jsou voleni s náskokem.
Myslím, že to ničím nepřispívá k tříbení kultivovanosti a způsobů chování .
Nakonec musím říci : někdy je to fakt hrozné .
Možná byste mohla dělat něco jiného , co by mělo fakt hodnotu a k něčemu to bylo .
Nebo tomu fakt už nerozumím.
zdraví
Jiří Nečas
Brno

ARNOŠTWAHLA 46194  80 let 30.10.2018 12:27
Jak na vás Martin Veselovský?
VELICE POZITIVNĚ, SERIOZNĚ, PROFESIONÁLNĚ..
Pane Martine Veselovský,
panu Tomáši Etzlerovi bych rád napsal.
Po dobu studií na pedagogické fakultě v Ostravě jsem byl jeho učitelem.
Prosím o mailovou adresu pana Etzlera.
Děkuji Vám
Prof. RNDr. Arnošt Wahla, Brno

Jarmila 19410 26.10.2018 03:46
Dobrý den pane Veselovský, co jste si chtěl dokázat tak nesmiřitelným tónem v diskuzi s panem Balíkem? Vy jste snad přesvědčen, že je v této totálně nemocné společnosti vše v pořádku? Já tedy ne.. A je mě moc líto v jakém zlu a mravním marastu vyrůstají vaše děti.. V jakém stavu jsou naše rodiny. Kolik manželství ztroskotává. Zamyslete se nad tím. Je dobře, že konečně jsou tady takoví proroci v dnešní době, kteří nahlas ukazují jak může skončit cesta zla.. Říkám, může a nemusí.. To ovšem záleží jen na slušných,poctivých a morálně zásadových lidech. Bez morálky a obecně platných morálních zásad zahyne každá lidská společnost dříve nebo později.. Stačí se podívat do historie.
Přeji vám vše dobré a zamyslete se proč asi naše společnost je taková jaká je.. Podporujme dobro, nenechávejme průchod zlu, nesnažme se být chytřejší než ukazuje historie..

Anna 89227 24.10.2018 17:32
Dobrý den pane Veselovský, doporučila bych Vám někdy jít na kázaní otce Jana Balíka, je to muž na svým místě, je to krásna osobnost a muž modlitby. Muž muži nemůže dát dítě, také žena ženě, když jsi adoptují dítě tak nemá vzor obou rodičů. Naše společnost je nemocná a je to proti přírodě . Jenom se podívejte do přírody a vše pochopíte a nedáte se vyklať někým co nevědí co je život a chtějí se zviditelnit. Potřebovali by pořádně pracovat. A bylo by po problémech, kde by nebyl čas na blbosti. To je vše držím Vám palce a přejí Vám hodně pokoje a lásky. Anna

Míra 88127  64 let 23.10.2018 16:14
DVtv je bohužel stejně neobjektivní jako ČT, ČT 24 ,za Bakalovi peníze nemůže pracovat slušný člověk.

Pálková 18522 22.10.2018 11:23
Dobrý den,pane Veselovský, včera večer jsem náhodně narazila na TV Barrandov, kdy p.Soukup vás haněl a nadával na vás. Bylo to strašné! Proto vám chci vyjádřit plnou podporu. Vaše rozhovory jsou na vysoké úrovni.Když sleduju dnešní čt24 a např. p.Takáče a jeho diskuze, to je hrozně špatná úroveň.
Jen mám strach, že vás i DVTV naprosto zničí děsivé útoky z Hradu a tím pádem útoky všech primitivů..
Moc vás zdravím a přeji pevné nervy!

Petr 91159  38 let 28.09.2018 15:59
Pane veselovsky chcete skandalni reportaz napiste mi sms budu vas kontaktovat a 128077;420737960588

Jirásek 19413  47 let 07.08.2018 10:21
Ponožky v sandálech: Dobrý den, zaujala mne Vaše diskuse s paní Klárou Klempířovou ohledně nošení ponožek v sandálech. Bylo to přínosné, vedle pomíjivých módních trendů byl zmíněn i historický kontext (jen bych jej ještě doplnil informací o ponožkách legionářů již staří Římané). Nebyl ale zmíněn velmi důležitý aspekt a to hygienický. Pokud se nosí kožené sandály, (nebo z jiných nasákavých materiálů), pak kyselina máselná - pot bez nošení ponožek drahé kožené sandály brzy zasmradí a sandály jsou plné bakterií. Navrhuji další díl, týkající se například odsuzovaných, ale praktických ledvinek, atd. Děkuji a hezký den přeje Jirásek, Praha

Karelmalycen 4629  37 let 22.06.2018 08:40
Hrad možná může za smrt jednoho z nás, prezidentská standarta pořád existuje, říká Týc ze Ztohoven : další pořad DvTv který jsem dnes shlédl.
Rád bych věděl proč dostávají prostor v různých médiích lidé , kteří se prezentují jako umělci , aniž by pro umění v širším slova významu byli nějakým přínosem. Skupina Ztohoven ( zlidovělý a příznačný název Sto hoven ) patří do této skupiny. Roman Týc prezentuje červené trenýrky jako umělěcké dílo , což mi připadá až směšné a v kontextu skutečných uměleckých děl , která jsou přínosem pro obohacení lidské duše trapné. Jediné hodnocení jeho počínání je anarchismus , který není konstruktivní a možná naplňuje seberealizaci jejich uzavřené skupiny. To že se hlásí k tomu , že porušuje zákony a sám před sebou tuto skutečnost ospravedlňuje může motivovat k tomu , že to společnost může vzít obecně. Vyjádření , které je i v titulku tohoto pořadu, je už daleko za čárou a odvolávání se na osobu , které se dá věřit je až dětinské.
Očekával jsem, že nabízenou část standarty odmítnete , což by bylo novinářsky profesionální. Zatím pořad vyzněl jako propagace anarchistu , kterému není drahá historická kontinuita vývoje naší společnosti tvořená miliony lidských osudů.

Dk 37211  27 let 22.06.2018 01:55
Jak můžete dělat takový to projekt a bydlet u bakaly?
viz video paroubek. to je prostě legitimní vítka. a to co řiká ema, že to neplatí bakalovy ale ekonomií, která patří bakalovy je fakt vtipný.

VáclavDostál 94228  79 let 02.05.2018 10:15
Líbí se mi správný poukaz na systémovou chybu v přípravě učitelů matematiky a|nebo v oficiálních metodách výuky - v posledním rozhovoru s prof. Dlabem.

Martin 10984  47 let 21.03.2018 21:06
Dobrý den, slyšel jsem ukázky ze semináře v Plzni na téma dezinformace které jste byl účastník.V závěru Vašeho blábolení a vymývání mozků studentům jste uvedl, že typickým šiřitelem fake news je pan V. Klaus mladší. Myslím si, že právě naopak, šiřitelem fake news jste Vy.

Petr 17813  56 let 14.03.2018 20:35
Dobrý den
Se zájmem sleduji vaše pořady a velmi mne zaujal Apel s ekologem Mikešem. Jsem chovatelem včel a jsem zvyklý na zkreslení a omyly, které se vyskytují při informování o situaci, ve které se včely nacházejí. Vyjádření pana Mikeš považuji z velké části za nepravdivá, nebo zavádějící.
Uvedu několik příkladů:
Včely vymírají - toto velmi často opakovaná zpráva (z kontextu vyplývá, že je míněna včela medonosná), je nepravdivá. Celosvětově počet včelstev v posledních letech přibývá a stejně je tomu i v České republice. V některých oblastech ČR je dokonce problém s příliš velkým počtem včel, což může mít negativní vliv na výskyt samotářských včel.
Neopylení vojtěšky a následný vliv na nedostatek potravy pro krávy toto je naprostý blábol. Včela medonosná vojtěšku prakticky neopyluje (ta jeopylována některými specializovanými druhy samotářských včel). Převážná většina krav za celý svůj život s vojtěškou vůbec nepřijde do styku a je krmena plodinami, které opylení včelami vůbec nepotřebují travní senáž, kukuřičná siláž, šroty z obilninJe to něco na úrovni logiky jako bychom tvrdily, že lidstvo vymře kvůli nedostatku švestek. Nedostatek mléka nehrozí.
Řepka je pro včelaře jednou z nejlepších plodin a umožňuje včelám vytvořit dostatečné zásoby medu a pylu. Řepka však může zabezpečit potravu včelám pouze v době květu, která je časově omezena přibližně na jeden měsíc. Pokud je správně ošetřována je pro včelaře výbornou medonosnou plodinou. Včely na rozdíl například od čmeláků se mezi sebou dokážou dorozumět a specializují se v určitém období na nejsilnější zdroje nektaru a pylu. Proto existují v obchodech jednopruhové medy. Je normální, že včely jsou po určitou dobu na monodietě. Problém je však v nedostatečných zdrojích potravy po odkvětu řepky zmizely květnaté louky, monokulturní lesy bez podrostu maliníku a dalších kvetoucích rostlin. Na řepku je dnes populární svádět vše špatné, ale reálně je to i z pohledu zemědělců jedna z agronomicky nejlepších plodin.
Čína je dnes největší vývozce medu. Nechci polemizovat o kvalitě jejich medu a o tom, že si v některých oblastech nezničily prostředí do té míry, že tam včely nepřežijí, ale obdobná situace je například v Kalifornii, kam se včely převážejí z ohromných vzdáleností, aby opylily obrovské mandloňové sady, po jejichž odkvětu se monokulturní krajina stává pro včely prakticky pouští. Pravdou je, že v Číně se včelařství velmi rychle rozvíjí a včel přibývá.
Mohl bych pokračovat v poukazování na další ne zcela pravdivé, nebo zavádějící výroky, svědčící o neznalosti, ale spíše o snaze o manipulaci tohoto autora.
Nepopírám, že včely je nutné chránit a všemožně podporovat. Apelovat na zemědělce, aby věnovali pozornost potřebám včel. Snažit se podporovat samotářské včely a čmeláky, zejména cestou zachování a podporování přírodní rozmanitosti biotopů a jejich druhové pestrosti.
Doufám, že stokrát opakovaná lež se nestane pravdou a že vše jinak často skvělé a podnětné pořady se vyhnou takovýmto výplodům.
S pozd... (zkráceno)<|i>

Jana 89150 14.03.2018 15:05
Dobrý den. Podívala jsem se na rozhovor s právničkou Romkou, proč jste se ji nezeptal jaké konkrétní překážky měla v ČR stát se právničkou? Proč jste se ji nezeptal jestli udělala řádné přijímací zkoušky na právnickou fakultu a z jakého důvodu(písemně odůvodněného) ji nevzali? Jak je možné aby po dvouletém kurzu byla právník?? Odjela do Británie s malým dítětem, nebyla to překážka v hledání práce v ČR? Je to velká překážka v hledání práce pro všechny ne jen pro Romky. Takto tendenčně natočenou reportáž jsem už dlouho neviděla. Myslím, že tohle nemáte zapotřebí, umíte být profesionál když chcete, ale tato reportáž se Vám opravdu nepovedla.

Miroslav 88180  66 let 18.02.2018 19:50
Martin Veselovský je skromný chlap,podle mého úsudku i velice slušný.
Martine nenechte se odradit těma kteří Vás špiní máte svou cestu a tou jsi jděte.

Naďa 89197 09.02.2018 15:31
Po shlédnutí Vašeho rozhovoru se sociologem Buchtíkem, jsem nabyla dojmu, že byste rád věděl, kde udělala společnost chybu, protože se Vám zdá, že něco není v pořádku.
Vysvětlení je prosté - chyba spočívá v polistopadové strategii maximálního okamžitého zisku, podporované politiky a sdělovacími prostředky. Teď se sklízí ovoce této činnosti. Pokusy o omezení internetu ukazují, že se vedoucí síly společnosti začínají bát svobody slova. Každému, kdo jenom trochu přemýšlel, bylo po zavedení internetu jasné, že internet rozbije mediální monopol a povede v konečném důsledku k likvidaci kapitalismu. Že to stratégům došlo až teď je dost překvapující.
Občas sleduji Vaše rozhovory na DVTV. Většinou na můj vkus příliš zbytečně útočíte, ale některé jsou vysoce kvalifikované.
Přeji hodně úspěchů.

Naďa 89197 09.02.2018 15:30
Po shlédnutí Vašeho rozhovoru se sociologem Buchtíkem, jsem nabyla dojmu, že byste rád věděl, kde udělala společnost chybu, protože se Vám zdá, že něco není v pořádku.
Vysvětlení je prosté - chyba spočívá v polistopadové strategii maximálního okamžitého zisku, podporované politiky a sdělovacími prostředky. Teď se sklízí ovoce této činnosti. Pokusy o omezení internetu ukazují, že se vedoucí síly společnosti začínají bát svobody slova. Každému, kdo jenom trochu přemýšlel, bylo po zavedení internetu jasné, že internet rozbije mediální monopol a povede v konečném důsledku k likvidaci kapitalismu. Že to stratégům došlo až teď je dost překvapující.
Občas sleduji Vaše rozhovory na DVTV. Většinou na můj vkus příliš zbytečně útočíte, ale některé jsou vysoce kvalifikované.
Přeji hodně úspěchů.

Eva 90103  50 let 25.01.2018 23:28
Prase za Bakalovy peníze je slabé slovo. Jak mu dělá dobře, že může útočit. Kdyby neútočil tak ho pan Bakala vyhodí. Musí se snažit. Jak mu je když se podívá do zrcadla. Má vůbec svědomí. Za peníze udělá všechno. Jak může pracovat pro zloděje Bakalu. Může pro Bakalu pracovat slušný člověk. Už na výrazu je vidět jeho zlost, agresivita. Je z něho špatně, když se na obrazovce ukáže. Já mít takového syna, styděla bych se a těžko by se mi odcházelo z tohoto světa. Co dokázal. Nic nedokázal, jenom urážet lidí za peníze zloděje Bakaly. pproč nezpovídá Bakalu, proč okradl chudé lidi. Je to pěknej haj..

Karel 89519  50 let 24.01.2018 23:07
vždycky jsem si myslel že je to prase, ale po dnešním rozhovoru se starým Klausem, kterého jsem mimochodem neměl nikdy rád, musím konstatovat, že Veselovský je obr prase a doufam že na to jednou dojede.

Pavel 77186  42 let 21.01.2018 11:00
Bohužel stejně neobjektivní jako ČT, ČT 24, a jiné televize.Skákání do řeči když se vám nelíbí odpověd.Z vašich posledních rozhovoru je mi jasné koho budete volit za prezidenta.Paní Drtinová je na tom stejně.Rozhovory neobjektivní a neprofesionální.

Beneš 17610  79 let 18.01.2018 22:00
Zdeňka65 10989 Zeman,ale soucasný vládce hradu by se vás bál,neboť nemá čisté svědomí
Pan prezident z tebe kolaborante, šmiraku 65 10989 i z neschopneho provokatera Veselovskeho by se zcepeněl do špičata, sluničkaři vylizli sebranko pomazana extremisticka! Pan Veleba vas ma na Exkroši..

Zdeňka65 10989 18.01.2018 21:19
Vážený pane Veselovský,obdivuji vás i paní Drtinovou za vasi práci.Vydržte,vážíme si vás,pokračujte dál .Pana Velebu jste odhalil ve vší nahotě,nedal jste se ,děkujeme za vaše pořady.S úctou vaši velcí fandové z Ledče nad SázavouByl byste výborný komentátor duelu Drahoš-Zeman,ale soucasný vládce hradu by se vás bál,neboť nemá čisté svědomí

Beneš 17610  79 let 18.01.2018 20:03
Radek 90183 46 let17.01. 16:04
Naprosto skvělá práce. Veleba si prožil noční můru za bílého dne. (i díky vlastní blbosti) Toto bude jeden z nevlivnějších rozhovorů roku. Následky přijdou brzy. Bravo pane Veselovský!!
--
Se citiš kavarniku pomazany!! A PROČ si mysliš že se posere pan Veleba ze sajrajta Veselovskeho, NAOPAK, ne mnozi jej maji chudaka na HAKU? Neproživaš Radeču BLUDY, nepronasleduje tě někdo?! Copak pan Veleba něco ukradl Veselovskemu, nebo tobě?! Nebo spiš ty se strachy BUDIŠ?!

Beneš 17610  79 let 18.01.2018 19:57
Radek 90183 46 let17.01. 16:04
Naprosto skvělá práce. Veleba si prožil noční můru za bílého dne. (i díky vlastní blbosti) Toto bude jeden z nevlivnějších rozhovorů roku. Následky přijdou brzy. Bravo pane Veselovský!!
--
Se citiš kavarniku pomazany!! A PROČ si mysliš že se posere pan Veleba ze sajrajta Veselovskeho, NAOPAK, ne mnozi jej maji chudaka na HAKU? Neproživaš Radeču BLUDY, nepronasleduje tě někdo?! Copak pan Veleba něco ukradl Veselovskemu, nebo tobě?! Nebo spiš ty se strachy BUDIŠ?!

Beneš 17610  7 let 18.01.2018 18:34
Co pěkneho chcete zdělit o Veselovskym, to vam povim, znam jej ještě z čt a nic dobreho o něm nelze zdělit!! Veselovsky je VYMAZANY nesoudny,NAVAŽKA, KAVARENSKY PROVOKATER,přesně jak zde uvadi mnozi jine osoby. Když někdo. zda napiše kritiku na tohoto NAVAŽEČE, pacholka, drzouna Veselovskeho, on nebo TVRDA CENZURA jako za doby TEMNA a ESTEAKAU to zde NEZVEEJNI, mate STRACH, že ANO, stydit se za Veselovskeho jak se chova ke starym OSOBAM, chce s nich něco nepravdiveho VYPLOUC a neni co??!! Nadarmo tě NEVYRAZILI z čt!! Proč jste mě CENZOŘI nezveřejnili přispěvek a nazozy z dneška 18.1.2018? Tak to zveřejnim jinde o vas, že co se vam NEHODI tak NEZVEŘEJNITE, no jo Beneš

Míra 90155  74 let 18.01.2018 14:49
Pane Veselovský, sleduji Vás občas na tý vaší stanici DVTV, nebo jak se to přesně jmenuje a zjištuji, že vy vůbec nikdy nic nevíte o čem s hosty mluvíte. Vy vždy řeknete,hostovi, že se k tématu rozhovoru nechcete vyjádřit, jen zdůraznujete, že se jen ptáte. Odpověď nesledujete, myslím, že Vás nezajímá a pořád se ptáte a chováte se důležitě, že něco víte. Ale vy nic nevíte, jen se pořád ptáte a hrajete si na vyšetřovatele. Ale to je sakramentsky málo na moderátora.Doporučil bych Vám dostudovat školu.

Pavel 84490  39 let 18.01.2018 13:44
Milý Martine,
nejsem sice pravidelný "odběratel" Vašich rozhovorů, ale poslední (s panem Velebou) jsem viděl chci Vám za něj poděkovat. Nádherně se podařilo ilustrovat, jaká banda ulhaných poskoků a ubohých sprosťáků stojí za Zemanem. Bylo skoro neuvěřitelné vidět tohoto agro-papaláše, jak se nejprve uboze otírá o cizího člověka kvůli brýlím, a také do transparentnosti jeho kampaně, a v zápětí na kameru blekotat o tom, že on (coby člen spolku, který platil CZK 8 mil Zemanovi) o netuší, kdo Zemanovi platí.
Dobrá práce.

Ferda 78650 17.01.2018 22:11
Provokovat, provokovat a provokovat.
Hold, vy za to ani snad nemůžete.
Tak se p.Veselovský konečně vzpamatujte
a když tak na všechny stejný metr!!

PavelMaličký 89200  52 let 17.01.2018 19:31
Milý pane Veselovský,
Shlédl jsem část Vašeho rozhovoru se senátorem Velebou, co mne velmi zaujalo byla Vaše reakce na falešné brýle profesora Drahoše, kdy jste nejprve položil otázku odkud tu informaci senátor Veleba získal, s dávkou jemné ironie okomentoval zdroj (Okamura), aby v následujících minutách jste relevantnost tohoto tvrzení , tedy že profesor Drahoš používá nedioptrické brýle sám brilantně vysvětlil. Zdrojem této informace není nikdo jiný než sám profesor Drahoš, několikrát a pokaždé trochu jinak se k této věci vyjádřil.
Bezesporu jste velmi inteligentní člověk a rád vzpomínám na trio Drtinová, Veselovský, Železný na čt24, ale ptám se Vás, máte prosím zapotřebí, takto trapným způsobem, dehonestovat člověka, který zřejmě je na opačném politickém spektru než jste Vy a navíc je méně obratný v reakcích na Vaše otázky.
Mimo jiné s názorem, že není zcela normální nosit brýle bez dioptrií se ještě jistě potkáte, je to novinka pro mnohé z nás a při volbě prezidenta i docela podstatná, lecos totiž o prezidentském kandidátovi vypovídá, však vše je ukryto jen mezi pomyslnými řádky.

David 88163  40 let 17.01.2018 18:37
Vážený pane Veselovský,
moc si Vás vážím a líbí se mi, jakým způsobem děláte svoji práci. Ničím se nenechte prosím odradit!! Jsem zemědělec, pana Velebu znám dlouho, tvrdí že ja na naší straně - myslím si, že opak je pravdou.

Mráček 90383 17.01.2018 18:26
Hledal jsem adresu na Vás, ale bohužel. Víte kde začíná pravda?
Kde končí signál zdivočelé české televize. Nejsem naštěstí abonent
těchto mocipánů. Já bych ji zrušil.

Patrik 10913  37 let 17.01.2018 18:05
Tak proč si tam Martine Veselovský tyhle hosty zvete, když se je potom snažíte zesměšňovat? Jste docela solidní ksindl. Žádného z nich se nezastávám, ale lidi Vašeho typu bytostně nesnáším.

Emjé 93104  69 let 17.01.2018 17:47
Tyto "staré pušky" to jinak nedovedou , nežli lhaním. Vzpomínám na utajené ha obilí,aby se zvýšil výnos|ha a zaiteresovaní dostali odměny.Oni asi netuší , že jsou pod lupou veřejnosti,to kdysi nebylo.

Josef 86127 17.01.2018 16:17
Pan Veleba má jistě dobrou paměť a rád si zavzpomíná kde se nacházel 21. srpna 1969.

Radek 90183  46 let 17.01.2018 16:04
Naprosto skvělá práce. Veleba si prožil noční můru za bílého dne. (i díky vlastní blbosti) Toto bude jeden z nevlivnějších rozhovorů roku. Následky přijdou brzy. Bravo pane Veselovský!!

Jersi 82386  42 let 17.01.2018 15:45
Mistře, právě jsem dokoukal Váš rozhovor se senátorem Velebou.
Bravo!
Na co jiní potřebují vykosťovací nůž, zvládnete Vy holými ústy.
Ten utíkal, až mikroporty létaly.. :)

JaroslavNovo 10384  35 let 14.01.2018 18:10
Vážený pane Veselovský,
Dnes jsem viděl Váš rozhovor s panem Lumírem Němcem. Tento člověk se opakovaně prezentuje jako bývalý velitel útvaru speciálních operací vojenské policie-SOGu. Tento člověk nikdy SOGu nevelel.Velitelem byl Pavel Horňák a poté Petr Krčmář. Pan Němec velel části útvaru, nikoli celému útvaru jak opakovaně různě v médiích tvrdí.Je škoda, že si neověříte koho si do Vašeho pořadu zvete. S pozdravem Jaroslav Novotný.Brno.

Zora 89201  46 let 13.01.2018 23:44
Děkuji za povolební rozhovor s Pavlem Fischerem!

Martin 18817  36 let 11.01.2018 12:44
Dobrý den, pane Veselovský jsem nadšen Vaši pevnosti, odvahou, sebevědomím, ale zároveň skromností a laskavostí. Pana Hanniga znám pouze z médií, ale působí na mě jako hodný dědeček, po němž se nesmí moc chtít, jinak se rozčílí, místo aby se rozčílil rovnou. Držím Vám palce.

JanaJačjanská 9427  48 let 10.01.2018 18:16
Dobrý den, pane Veselovský, jsem poněkud rozpačitá z toho, co poslední dobou předvádíte Vy a Vaše kolegyně soudružka Drtinová, o nejnovějším přírůstku vaší redakce protekční a neskonale hloupoučké slečně Smetaně nemluvě. Kam se poděla "nezávislá novinařina", kterou se tak rádi zaštiťujete, to má být ono? Z fleku můžete všichni konkurovat fanatickým svazákům a normalizačním "novinářům", kteří spíše než novinařinu předváděli politicko-ideologický aktivismus. Vaše chování k panu Hannigovi bylo nechutné stejně jako Vaše následné sprosté lhaní, obzvláště když si i malé děcko může zmiňované informace a důkazy ohledně propojení DVTV s p. Sorosem a jeho penězi dohledat na internetu během několika minut. V minulosti jsem se na vysílání DVTV ráda podívala, ale už je toho nějak moc. Kdo si myslíte, že jste, že si dovolujete takhle se chovat k lidem o generaci starším a arogantně je osočovat za "nesprávné" názory?? Hnus, je mi z Vás nevolno..měl byste se stydět..

Petr 10942 07.01.2018 23:29
Dobrý den pane Veselovský. Vaše politické rozhovory jsou na nejvyšší úrovni v ČR v tomto oboru. Je krásné sledovat, jak pouhé otázky mohou některé hosty rozčílit. Jako přiklady bych uvedl Petra Hanniga a suveréna Benjamina Kurase -ten je až roztomile rozčílenej, nervní a to dokonce jako čerstvý brexitový vítěz, co zrovna zažil nejšťastnější den svého života. V klidu pouze pokládat otázky, to dnes dokáže málo kdo. Díky.

OplatekStan 90234  77 let 07.01.2018 19:16
Odesláno na OFICIÁLNÍ STRÁNKY. Shromažďuji technický lži lid k mlácení klasů tak, aby mohla vzniknout vláda premiéra Topolánka. Mich.2|3,4,10,4|12,5|9, 5.Moj. 30|11,18,32|21až43, atd. Vláda Ing. Topolánka, sestavená dle kapitoly 236, bude zrním na sýpce, až uzná, že Bůh vede lži lid Česka, dle textů veškerého Písma. Mat.5|3až18, Age.2|6,19, atd. V DUŠI premiéra Ing. Topolánka, se již může narodit DUCHOVNÍ Kristus, SOUDCE a ZÁKONODÁRCE, protože nový DUCH SLOVA BOŽÍHO je vylit, a to v ŽÁRU OHNĚ SLOV PÍSMA VEŠKERÝCH NOVÁCH NEBES. Toto SLOVO se v Boží slávě vzájemně doplňuje a úpřesňuje. Nikdo nemá výmluvu. DUCHOVNÍ Kristus se může narodit v TĚLE pokorného a úplně poslušného služebníka Ing. Topolánka, a to studiem ŽÁRU OHNĚ SLOV PÍSMA VEŠKERÝCH NOVÝCH NEBES. 1.Kor.1|27až6|19 až15|33, Iz.5|4,16až29|11až27až33|22až66|24, Ezech.3|4,21až39|8,13,21,29,44|28, Žalm33|6,37|5,11,35,38,81|4,82|5,96|7,102|18,27,107|10,43,104|30,132|5,8,150|6, Sír.4|18,5|5,7|16,9|15,12|12,13|18,19|20,25,21|15,23|19,25,39|34,40|29,43|26,31, Jer.1|17až5|7,6|10,19,30,23|29,32,25|29,31|27,32,49|12,20,50|45,51|7,17,36,45,58,Ám.3|7,15,5|10,18,25,8|2,11, 2.Kor.3|5,9,4|3,10|4,13|5,8, Dan.9|14,27až11|39,12|2, K.M.1|4,5|23,6|6,24,7|12,16,8|21,10|8,11|13,12|10,17,27,13|8,17|7,10,15,20,19|6. Veškerá spiritualita pro všechno tvorstvo je nyní nová. Smyslem života je sloužit Hospodinu tak, jak se mu líbí, s bázní a s úctou, realizací dokonalé lásky Božích příkazů, a zákonů POLE VĚDY Písma, o správné koncepci energetiky, opakovaně uváděné. Dědičný hřích křesťanských vzpurných a neposlušných sviní je objasněný z milosrdenství Božího rozumu. Dědičným hříchem křesťanských vzpurných NETVORŮ, je odmítání realizace celosvětové Boží majetkové roviny, opakovaně uváděného SPOLEČNÉHO STOLOVÁNÍ, a dokonalého NATURÁLNÍHO PLNĚNÍ. Bůh pokoje a míru setře lidem v Česku každou slzu s očí, realizací uváděné Boží majetkové roviny, pouze v případě úplné poslušnosti premiéra nové vlády Ing. Topolánka. V případě neposlušnosti Ing. Topolánka, Česko čeká, místo Božího celosvětového mírového ráje, křesťanské PEKLO meče války, ve které vzpurní budou Bohem postupně úplně zničeni. Bůh vede odjakživa lidsto jako stádo. Vůdci stáda musí být nyní úplně poslušní. Ing. Topolánka při neposlušnosti čeká odstoupení Božího rozumu, odchod do říše ticha, to je na smetiště dějin, a funkce zemědělského nevolníka, pracujícího rukama. Když nový Bůh bude chtít, pokloní se mu tito tři úplně poslušní králové, na kongresu energetiků celého světa, v DOLINĚ O2 Arény v Praze. Prezidenti Ing. Rákos, Putin a Trump. Bůh trestá jiné státy tisíckrát víc než Česko. Ing. Topolánek musí soudit svět. Z pokorného a úplně poslušného Božího lidu, budou vyloučení všichni úplně neposlušní. Mich.2|3,4,10,4|12,5|4,9,6|7,7|15,18, 1.Jan.2|14,26,3|10,5|2,16, Gal.1|7,3|20až6|7, Iz.5|4,16,16|3,29|11až24,31|9,33|22,48|5až11,57|10,16,20,63|14,18,65|1,15,66|24, K.M.1|4,5|23,6|6,24,7|12,16,8|21,10|8,11|13,12|10,17,27,13|8,17|7,10,15,20,19|6, 5.Moj.5|8,7|7až18|18,30|1... (zkráceno)<|i>

IvanaVrbková 19416  53 let 06.01.2018 16:54
Nevážený Martine Veselovský,
shlédla jsem Váš rozhovor s panem Hannigem na DVTV a musím konstatovat, že má naprostou pravdu. Chováte se jako normalizační fanatik, a ne jenom v tomto rozhovoru. Novinář má klást otázky a být kritický, ale co předvádíte poslední dobou Vy a Vaše kolegyně soudružka Drtinová je opravdu neuvěřitelné. Kde berete tu bohorovnou jistotu, že jedině vy dva jste ti správní vykladači událostí a světa? A že jen Váš pohled a názor je ten jediný správný a neomylný? Kdybyste se narodil dříve, byl by z Vás zřejmě zapálený svazák a soudruzi by z Vás měli radost. Vzpamatujte se, nechápu, že do té vaší sluníčkářské TV je ještě vůbec někdo ochoten přijít a nechat se od vás dvou ponižovat. Pan Hannig by mohl být Váš táta a po celý svůj život to byl slušný člověk. Nechovejte se jak neomalený chytrolínský spratek a zkuste k lidem přistupovat s úctou. Ivana Vrbková, Brno

Pavel 83188  41 let 05.01.2018 17:29
Pane Veselovský,pěkně jste se v pořadu s Hannigem vybarvil..
Manipulaci máte zmáklou..
Ještě že každý má tu svoji karmu..

 starší>> 

1

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Daniela  Drtinová oficiální stránky Václav  Moravec oficiální stránky Hynek Čermák oficiální stránky Olga Šípková oficiální stránky Šárka Marková oficiální stránky Láďa Hruška oficiální stránky Lukáš Pavlásek

Další osobnosti | Daniela Drtinová | Václav Moravec | Hynek Čermák | Olga Šípková | Šárka Marková | Láďa Hruška | Lukáš Pavlásek |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti