Oficiální stránky Jaroslav Dušek
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Jaroslav Dušek diskuse strana 100

Jak na vás Jaroslav Dušek působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

IM 18872  48 let 30.07.2013 15:00
Vážený pane Dušku, v jihočeském tisku jsem zachytil zprávu, že jste údajně přítelem pana Karola Lesného od Hluboké nad Vltavou, a u jeho obydlí jste provozoval divadelní představení. Pokud tomu skutečně tak je (čemuž nemohu a nechci s ohledem na Vaše životní názory uvěřit), musím Vám položit několik otázek: Víte o tom, jak tento dnes "pan podnikatel" začínal na území SNP a CHKO Šumava? Jak shazoval lesní koně s dřevem ze srázu, aby je pojišťovna zaplatila a nemusel s nimi zpět na Slovensko? A jak podváděl jako "strážce", až bylo nezbytné jej s ostudou vyhodit? A jak trápil svoji první ženu, která nechtěla žít s dětmi jako ve středověku (i když on již dnes jezdí největším terénním autem na Hluboké)? A jak ukradl technologii, která ho dnes živí, lidem, kteří si jej najali jako pomocníka, což vyšetřuje kriminální policie? Pokud před Vámi tuto stránku své "osobnosti" tajil, zkuste se ho na uvedené věci přeptat a srovnat alespoň některé uvedené údaje se svým svědomím. Zdraví Vás bývalý spolupracovník pana Lesného.

JosefKubaška 78210  40 let 29.07.2013 22:10
V záhlaví této diskuze jsou otázky, jak na vás Jaroslav Dušek působí, co se vám líbí, víte co chystá, kde se objeví? Takže začnu od konce a musím se přiznat, že vůbec nevím co chystá a kde se objeví. Na první dvě otázky ale znám odpověď. Jaroslav Dušek je pro mně inspirací, je to takový můj nový guru. K tomu mi stačilo shlédnout ho na plovárně s Markem Ebenem a pak si pustit na youtube jeden rozhovor. Už to má ten potenciál, změnit život člověka. Stačí jen naslouchat. Takže Jaroslav Dušek na mně působí jako velmi chytrý člověk, který se snaží žít okamžikem, jako člověk pozitivní, oduševnělý a to se mi na něm líbí.

MartinVítek 89140  42 let 24.07.2013 10:15
Dobrý den Jaroslave,
poslední měsíce zažívám výrazné změny ve svém životě, způsobné sice běžnou událostí, ale která i přes to byla pro mě velmi bolestná. Dnes po cca třičtzvrtě roku toto obdoví vnímám jako přínos pro můj život. Jen jsem stále nedokázal uspořádat myšlenky, pociti z těchto událostí. Pak jsem narazil na to, co předáváte lidem.. začal jsem sledovat rozhovory s Vámi, představení.. dnes jsem začten do knihy "Přestaň se bát".. toto všechno na mě působí jako klíč k tomu kaleidoskopu v mé hlavě a začalo docela dost věcí docházet. Samozřejmě, je to o tom tyto věci začít používat i v žiotě.
Ale to není hlavní důvod, proč Vám píši. Jsem fotograf a fotím lidi. Snažím se z portrétovaných osob nedělat loutky, chci, aby dokázali projevit samy sebe. Při jednom z posledních focení jsem se setkas velmi zajímavým člověkem a došlo až na debatu, při které jsem došli k indiánské myšlence o tom, že fotografie "kradou duši".. On sám pak naše fotografie vnímá spíše naopak a dokonce řekl, že vnímá, že energii do fotografií, do focení vkládám spíše já a že bych měl vyfotit i sám sebe.. (spojitost na jednu sérii fotografií, kterou chystám).
Chtěl bych se Vás zeptat, jak tento pohyb energie vnímáte. Myslím, že pokud já osobně ztrácím nějakou energii, dostane se mi ji zpět v podobě kladné odezvy klientů.
Děkuji a přeji Vám příjemné dny
Martin Vítek

Ivana 90343  47 let 28.06.2013 18:19
Dobrý den,

Jaroslav Dušek spěje k tomu stát se lidskou bytostí nebo možná už jí je,to musí vědět on sám.Je jako čerstvě narozené dítě - nezáludné,opravdové,pravdivé.Vždycky,když mám k tomu příležitost,si ho ráda poslechnu a přeji mu všechno dobré.

Lucie 83266 25.06.2013 00:01
Setkani s Jardou Duškem pro mne bylo velice prijemne a i kdyz jsme spolu prohodili pouze par slov, tak az obejmuti mi dalo neco vic, protoze to cele neni o tech slovech, ale o tom jaci jsme..a on je nejen svuj, ale je v nem cosi uklidnujiciho a usmirujiciho..co se preneslo i ke me. Je to clovek velmi otevreny a chtela bych ho potkat znova a mit vic casu na prenos techto energii :o) Opravdu je moc fajn..:o) komentare zde nechci a nebudu komentovat, protoze .. jak se kdo vyjadruje, tak proste takovy je a z nejakeho, me neznameho, duvodu to tak citi a tak to ma byt:o) jde proste svoji vlastni cestou:o)

Janicka 94181 30.05.2013 15:06
Solarisi, chudák Tvůj solar plexus! Plný hněvu a vzteku, rozhodně by stál za vyčištění, zvaž to -) Chránil bys nejen sebe, ale ušetřil zároveň výdaje našemu zdravotnictví.

Solaris 88215 28.05.2013 12:37
Dušku, Dušku. Někdo by ti měl dát pár facek aby jsi se vzpamatoval. Vozit do České republiky obludné zrůdy typu Henri Monfort je jen zteží pochopitelné. Shoř v pekle!

Petr 18819  49 let 20.05.2013 10:41
Zdravím.Chtěl bych panu Duškovi poděkovat za jeho životní názory.Vždycky mi pomohou v uvědomění si co je vlastně život a jak bych se měl žít.Ale musím říci,že se mi to už daří.Ale je velmi velmi obtížné změnit se.Současná společnost nás naučila být jinými.

PetraLinhart 77165  41 let 15.05.2013 22:21
Dobrý večer,5.dohoda je úžasná.jako vy. Jste moudrý člověk a je mi ctí,že jsem s Vámi mohla být pod jednou střechou. Děkuji,Velmi si Vás vážím

Anonym 89032 12.04.2013 13:56
jo najde jej na fejsu anebo poblíž brna..

Anonym 89032 12.04.2013 13:55
Jarda Dušek by se měl setkat s bezejmenným poutníkem ..

Pampeliška 94126  32 let 09.03.2013 00:58
Představení Pátá dohoda - velmi silný zážitek, děkuji! Brečela jsem smíchy, ale chvílemi mi zase běhal mráz po zádech. Nebyla jsem schopna vstřebat všechna moudra Jarosla Duška, přestože jsem si psala i poznámky. Potěšilo mě, že to, že se snažím rozhodovat víc srdcem, není špatné, jak si myslí ti, kteří jsou zajatí ve svých názorových systémech. Bohužel jsem si přečetla všechny příspěvky do této diskuze a jsem překvapená, co jsou někteří schopni napsat na tuto stránku. Panu Duškovi děkuji za to, že je a přeji mu aby byl ještě dlouho právě takový, jaký je.

Lena 46361 17.02.2013 11:05
Znam osobnje Jaroslava Duška a četla isem knihu ZE ME.Doporučuju.Ta knižka otevže vam oči,dušu,myšlenky asamoho sebe.On ma enerhiju tepla, svitla,zemli,dobra.

TanyaHeger 89663  45 let 11.02.2013 08:42
Pane Dušek.Vy můžete všechno! .můžete pomoci ve svých představeních zastavit působení firmy Monsanto na našem trhu? Minulý týden totiž Brusel odstartoval honbu na naše lidi. Povoluje trh z USA- potraviny plné PCB nás budou pomalu zabíjet stejně jako lidi z Argentinské Pampy.děkuji za svoje děti.

Někdo 83155 09.02.2013 18:22
Pan Dušek je mi sympatický.Také se rád zabývám duchovnem.Jen mi vadí že se o něj otírají ty co volí svini Tánu Fischerovou a další zelený a feministický odpoad společnosti.Mám doma jeho knížku těším se na její přečtení.Každopádně pokud pan Dušek chce být duchovní tak by se měl distancovat od těch co státní hranici považují jen za čárku na mapě.Ke komentářům zde.Hm pokud se mi knížka pana Duška bude líbit klidně se sním osobně setkýám a nechám si jí podepsat.Zemi duchovními lidmi by měla být neutralita.

EvaHahnová 78083  16 let 03.02.2013 22:01
Myslím,že je už uplně někde jinde,než my všichni. Chtěla bych se s ním někdy setkat osobně,protože si myslím,že by to byla ohromě povznášející zkušenost.

šlapka 90591 24.01.2013 20:15
kouřila bych mu péro

René 88139  42 let 02.12.2012 16:11
Jaroslav Dušek je Světlonoš,neskutečně nádherná duše

 <<nové 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Lucie Černíková oficiální stránky Radek John oficiální stránky Marek Dalík oficiální stránky Zdeněk Krásný oficiální stránky Jaromír Skopalík oficiální stránky Andrea Kerestešová oficiální stránky Marta Jandová

Další osobnosti | Lucie Černíková | Radek John | Marek Dalík | Zdeněk Krásný | Jaromír Skopalík | Andrea Kerestešová | Marta Jandová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti