Oficiální stránky Ina Urbanová
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Ina Urbanová

Ina Urbanová oficiální stránky
Foto zdroj: inahanybany.cz

Jméno: Ina Urbanová

Oficiální stránky má Ina Urbanová zde: www.inahanybany.cz

Ina Urbanová má na sebe kontakt zde: www.inahanybany.cz/kontakt.htm

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Ina Urbanová?

Rocková skupina INA HANY BANY vznikla v lednu 2006. V jejím čele stojí jeden z nejvýraznějších ženských rockových hlasů v České republice - zpěvačka INA URBANOVÁ, která se vrátila na rocková pódia po 5ti leté pauze, která byla zapříčiněna jejím úrazem. Již během tohoto roku odehrála na základě natočení svého prvního EP několik koncertů - např. Benátská noc-Malá Skála, Struny na ulici-Plzeň, moto akce: Full Of Energy-Veltrusy, Rack Rayd -Rakovník atd. ). V roce 2007 skupina pokračovala v čilém koncertování a ukázala se opět úspěšně na dalších festivalech - např. Okoř se šťávou, Basinfirefest, Rocková Lipnice nebo na Vizovickém Trnkobraní. Na jaře 2008 dochází k výměně na pozici basového kytaristy. Místo Martina Jančíka přichází Robert Hlavatý (Fabrica Atomica-Oskar Petr), který posiluje výrazně i vokální stránku celé skupiny. Inu můžete znát z muzikálu Daniela Landy - "Tajemství" nebo jako jeden z výrazných hlasů koncertně-divadelní verze muzikálu Vlasy, V roce 2007 si prošla svojí filmovou premiérou ve filmu "Kvaska", kde ztvárnila roli Kristýny. Pokud máte rádi proaranžovaný rock s důrazem na vícevokál, tak si nenechte ujít náš koncert, budeme se na vás těšit. Současná sestava: INA - sólo zpěv, PETR KŮSA - KŮSOFKA - bicí, zpěv, ROBERT HLAVATÝ - basová kytara, zpěv, FRANTIŠEK SOLDÁN - kytara, zpěv, PAVEL SKALA - klávesy, DARIO SAPIENZA - kytara , zpěv - alternace: PETR URBÁNEK - dtto.

Poruba (Nohavica, Jarek) Live In Prague (Zimmer, Hans) Ten -reissue/remast- (Pearl Jam) Dnes (limitovana Edice) (Vondráčková, Helena) Uzavřenej Kruh (Škwor)

Ina Urbanová diskuse

Jak na vás Ina Urbanová působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Jirka 37160  51 let 27.05.2015 20:19
Včera jsem v podání Iny Urbanové slyšel v divadle Semafor v pořadu Gospeltime párty Ve stínu kapradiny a ještě teď mám husina, když si na to vzpomenu. Bylo to nádherné. Jak interpretace této písně, tak celý pořad. Super a díky!

Olga 90591  29 let 12.01.2013 10:47
Trapáci

ŘitníVarle 3171 28.09.2012 15:47
Neznam vás, ale nemám vás ráda :D

Robertek 3171 28.09.2012 15:46
Vás neznam

Rivo 90147  53 let 06.07.2010 14:35
Krásně se směje a je to srdcař :-)

Pawel 90163  26 let 08.12.2008 16:01
Výborná zpěvačka, bezesporu jedna z nejlepších u nás !!! Škoda, že o ní není víc slyšet...


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Doga oficiální stránky Yvo Zydek oficiální stránky Těžkej Pokondr oficiální stránky Klára Kolomazníková oficiální stránky Adam Plachetka oficiální stránky Mahulena Bočanová oficiální stránky Miloslav Konig

Další osobnosti | Doga | Yvo Zydek | Těžkej Pokondr | Klára Kolomazníková | Adam Plachetka | Mahulena Bočanová | Miloslav Konig |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti