Oficiální stránky Erika Eleniak
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Erika Eleniak

Erika Eleniak oficiální stránky
Foto zdroj: imdb.com

Jméno: Erika Eleniak

Oficiální stránky má Erika Eleniak zde: www.erikaeleniaksofficialsite.com

Erika Eleniak má svůj fanclub na této stránce:www.erikaeleniaksofficialsite.com

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Erika Eleniak?

Erika Maya Eleniak (narozena 29. září 1969) je americká Playboy Playmate a herečka. Proslavila se rolí Shauni McClain v televizním seriálu Baywatch.
Bílé Vánoce Lucie Bílé Ii. (Bílá Lucie) Dunkerk (DVD Filmy) Blade Runner 2049 (O.S.T.) The End (Black Sabbath) Christmas On The Blue... (Sporcl Pavel)

Erika Eleniak diskuse

Jak na vás Erika Eleniak působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

PetrČamlík 10950  70 let 28.10. 13:54
Nafoukaný Paroubek naprosto mimo realitu přes okolnosti a pády, které ho provázejí .. = první je život a potom někde daleko marketing!

Jan 94666  49 let 15.10. 16:18
Jiří Paroubek byl velice schopný politik a pro ČR a její občany hodně udělal. Žel v zápase s Topolánkem, Kalouskem a jinými pažravci musel jednat tvrdě a ne všem to vyhovovalo. Pozdější útoky médii a zneužití MV|Kubice (lživé a zákeřné)mu hodně ublížili, ale i tak dokázal volby vyhrát. Otázkou je proč nebyl Tunel Dědkem pověřen sestavením vlády. Nedivím se, že invektiva z vlastní strany, nepochopení jeho osoby, únava jej vedly k odchodu do ústraní. Tento politik má ale ještě jiskru a je možné, že o něm uslyšíme. Již jednou ČSSD pozvedl z bahna a popele. Dokázal by to i podruhé!!

Anonym 5822 22.02. 15:03
Hahahaha. Charisma? Snad "sexy mozek", který Petra opustila :-)) Prototyp toho nejodpornějšího muže. Brr

Antonín 77412  71 let 08.11.2016 11:12
Má velké charisma a měl by se vrátit do ČSSD. Jeho největší životní chybou bylo odstoupení po jen těsně vyhraných volbách


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Carmen Electra oficiální stránky David Chokachi oficiální stránky David Charvet oficiální stránky David Hasselhoff oficiální stránky Stacy Ann Ferguson oficiální stránky Allan Pineda Lindo oficiální stránky William James Adams, Jr.

Další celebrity | Carmen Electra | David Chokachi | David Charvet | David Hasselhoff | Stacy Ann Ferguson | Allan Pineda Lindo | William James Adams, Jr. |
Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti